FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych atlasów do ćwiczeń Finnlo. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń Finnlo,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń Finnlo najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń Finnlo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) ☆

Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 1500 Numer katalogowy: 3943 Dlaczego warto wybrać FINNLO$41 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World zobacz: www.finnlo.com.pl Jesteś gotowy na nowy, intensywny trening siłowy i chcesz ukształtować wszystkie główne grupy mięśni swojego ciała$42 niezwykle korzystnie, nasz Multi-Atlas Autark 1500 firmy FINNLO jest do Twojej dyspozycji, a Ty nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

  Ciężki i efektywny trening w domu (tak jak na siłowni), sprawi, że Twoje ciało naprawdę porządnie się zmęczy. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie, by efektywnie kreować mięśnie. Wyposażony w stos wadze 80 kg, który można opcjonalnie rozszerzyć do 100 kg - Autark 1500 pozwala na dzisiaj wzrost Twoich ramion.

  Trening siłowy z FINNLO Autark 1500 wspomaga szybką i produktywną budowę mięśni, choćby jeśli jesteś już innowacyjnym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmocnisz i ukształtujesz cały swój aparat mięśniowy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami!

  efektywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 1500 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki klasycznej funkcji wyciskania lub motyla. Podczas wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M.

  Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wyciąg "AB Crunch" do intensywnego treningu brzucha i tricepsów (mięsień tylnej części ramion) Dzięki wbudowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest szczególnie pokaźne zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym bardzo prędki wzrost mięśni.

  Dzięki optymalnej długości wyciągu, można wykonywać w dodatku kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być wykonywane ergonomicznie i z najwyższą możliwą intensywnością. Idealne ćwiczenia wioślarskie w komfortowej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski skuteczne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców lub wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  rozmaite warianty chwytu (wąski / obszerny) pozwalają na adekwatny trening wioślarski, który ponadto włącza mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem zezwala na rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla trafnego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 1500 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy zezwala na wykonanie nad wyraz intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi albo klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest nieprzeciętna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych albo rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana lub po jego urazach.

  Tutaj możliwy jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu prędkiej regulacji.

  poprawnie rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są również ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Oddzielny modlitewnik do ćwiczenia ramion / bicepsów Modlitewnik do bicepsów pierwsza klasa!

  Dzięki niemu wykonasz nawet najistotniej wymagający trening ramion. Jest to świetne rozwiązanie dla ambitnych sportowców, którzy chcą uniknąć błędów w ćwiczeniach i jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości.

  ponadto za pomocą wyciągu trenujesz mięśnie szyi, ramion, pleców i nóg. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane przy pomocy taśmy na stopę (w zestawie).

  Ćwiczenia te są niezwykle modne wśród pań w celu przeciwdziałania cellulitowi i adekwatnego treningu mięśnia pośladkowego sporego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są możliwe dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki załączonej taśmie można ponadto wykonywać ćwiczenia na nogach.

  adekwatna ergonomia treningu dzięki zróżnicowanym możliwościom regulacji wygodne siodełko i ergonomiczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie regulowane w pionie. Oparcie może być również zespoić pod kątem.

  Pozwala to na elastyczne dostosowanie wysokości siedziska do osób o przeróżnym wzroście. Dzięki temu Autark 1500 jest idealnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Stosowne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe oferują na dodatek liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do w środku i na zewnątrz.

  idealnie pasuje do zróżnicowanych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Wspaniałe wyposażenie: różnorodny trening dzięki uniwersalnym uchwytom zestaw gromadzi profesjonalne studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki praktycznie ukształtowanemu drążkowi Latissimus doskonale ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl ekspresowo i produktywnie budujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  mnogość chwytów i możliwości treningowych zezwala na prędkie budowanie mięśni. Wyjątkowo rozmaite treningi zapewniają wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie nieprzeciętne efekty. Wytrzymała, bezpieczna konstrukcja i znakomita technika ciągnięcia liny choćby przy sporym obciążeniu atlas FINNLO Autark 1500 stoi bezpiecznie i stabilnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego nad wyraz stabilnej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Akcentuje go to na tle prostych atlasów przystępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki temu wyśmienite i prawie bezgłośne cechy ślizgowe, nawet przy pokaźniejszych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na sporo sposobów każdą grupę mięśni.

  różnorodne formy ćwiczeń, jak w dodatku przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 1500 marki HAMMER gwarantują szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$43 Trenować profesjonalnie i sprawnie$44 Nieważne, czy chcesz produkować mięśnie, czy także je utrzymać lub nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 1500 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 1500 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, obszerna sylwetka w profilu V i wyraźny tzw.,,kaloryfer" prawidłowo wytrenowane nogi, uda i łydki oraz jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane techniczne: posiada dwa stanowiska posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: srebrny wymiary atlasu: 165 x 145 x 215 cm Powierzchnia konieczna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 200 kg Ćwiczenia: Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3943 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $45 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) ☆

Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2500 Numer katalogowy: 3945 Dlaczego warto wybrać FINNLO$185 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Autark 2500 - Wieża treningowa studyjnej jakości i,,siła turbo" do fachowego treningu fitness i siłowego w domu.

  W tym funkcja wyprostu / zginania nóg, ciągnięcia liny z regulacją wysokości i udoskonalona prasa na nogi Magazyn internetowy,,Online-Fitness-Coaching" nr 06/2016 wybrał nasz Autark w 2015 roku jako zwycięzcę testu i najkorzystniejszy towar w kategorii,,mistrzowskie atlasy powyżej 1000 euro".,,Autark 2500 zachwyca ponad 40 opcjami treningu w pozycji stojącej lub siedzącej.

  znaczna gama wyposażenia gwarantuje sprawny trening mięśni i sprawia, że atlas jest niezwykle warty polecenia". W dodatku Autark 2500 zajął też 1. Miejsce w,,Rankingu najlepszych atlasów 2017 roku".

  W teście 01/2017 portal,,Expert Testing" wyróżnił nasz Autark 2500 jako wyraźnego zwycięzcę testu. Atrybuty, które podlegały ocenie to,,budowa, mechanika, funkcjonalność, wyposażenie i obfitość ćwiczeń".

  Eksperci wybrali Autark 2500 spośród 8 porównywalnych atlasów. FINNLO atlas Autark 2500 - wyposażenie i trening Atlas FINNLO Autark 2500 proponuje zróżnicowane ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, a także mistrzowskie wyposażenie i opcje regulacji, które powodują, iż staje się wielostanowiskową prawdziwą alternatywą dla siłowni (w dodatku rewelacyjny dla osób o wzroście powyżej dwóch metrów): Ponad 40 profesjonalnych opcji ćwiczeń dla wszystkich głównych grup mięśni warianty ćwiczeń: motyl, wyciskanie, wyciąg latissimus, stacja na nogi, zginanie nóg, stacja na ramiona, wiosłowanie, wyciskanie / ciągnięcie tricepsu, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie ramion, prasa na nogi, pchanie łydek, trening przywodzicieli i odwodzicieli i dużo innych Wyciąg o dostosowywanej wysokości, który można obrócić o 160 stopni, co zapewnia maksymalną amplitudę ruchu, trening dowolny i trening głębokich mięśni tułowia Funkcja zgięcia /wyprostu nóg - studyjna jakość - z szybką regulacją Prasa na nogi z nad wyraz dużą, zrównoważoną metalową płytą stopniową i poręcznie regulowanym oparciem Ruch,,prowadzony", żeby uniknąć nieprawidłowych pozycji Kąt kolana przychylny dla kolan dla bardziej skutecznego treningu ud i łydek Jednostka Crunch do sprawnego treningu brzucha i tzw.,,kaloryfera" FINNLO Autark 2200 poszerzony o prasę na nogi Dzięki wysokiej jakości atlasowi Autark 2500 marki FINNLO możesz wreszcie trenować wszystkie ważne grupy mięśniowe swego ciała w domu, jak w mistrzowskim studio fitness.

  wyekwipowany w stos o wadze 80 kg (opcjonalnie z możliwością zwiększenia do 100 kg), sprawne budowanie mięśni jeszcze poprzez nowoczesnych sportowców siłowych. Boczny naciąg linki, który można obrócić o 160 poziomów, zagwarantuje idealnie izolowane ćwiczenia górnej części ciała i nóg.

  Dzięki oddzielnej, zoptymalizowanej prasie na nogi można produkować określone mięśnie nóg. Produktywność tego ćwiczenia jest niezwykle zbliżona do przysiadu,broni równocześnie plecy. Nieprzeciętny także do wzmocnienia pośladków i łydek.

  Na atlasie Autark 2500 producenta FINNLO można osiągnąć następujące cele: Mężczyźni znaczne i umięśnione mięśnie pleców w kształcie V solidne i ukształtowane barki Umięśnione ramiona Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha należycie wytrenowane, umięśnione nogi Kobiety Silne plecy rzeźba barków Rzeźba / ujędrnienie ramion Rzeźba / ujędrnienie nóg Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha Atlas Autark 2500 marki FINNLO - profesjonalny sprzęt w każdym calu Motyl z możliwością regulacji 5 razy do w środku i na zewnątrz dla zróżnicowanych kątów treningu wygodne siodełko kilkukrotnie dostosowywane pionowo praktyczne oparcie z podparciem lędźwiowym z płynną regulacją równocześnie w pionie, jak i pod kątem fachowe akcesoria,,studyjne": spora, częściowo wyściełana sztanga latissimus, profesjonalna lina do tricepsu, obrotowa sztanga Curl bardzo wysoki wyciąg latissimus dla wysokich użytkowników regulowana płytka stopniowa do ćwiczeń w pozycji stojącej i wiosłowania w pozycji siedzącej Rolki linowe wyekwipowane w łożyska kulkowe dla płynnego i lekkiego treningu Informacja odnośnie dostawy Należy pamiętać,linia Autark jest modułowa.

  Autark 2500 składa się z bazy Autark 1500 i modułów dodatkowych. Upewnij się, że na pudełku znajduje się napis,,Autark 1500". Dzięki FINNLO Autark 2500 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: duża i umięśniona sylwetka w kształcie V Kobiety: usztywnione plecy Mężczyźni: solidne i wyrzeźbione barki Kobiety: wzmocnienie barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: umocnione ręce Mężczyźni: wytrenowane umięśnione nogi Kobiety: wzmocnienie nóg Płaski brzuch i umięśniona klatka piersiowa Atlas FINNLO Autark 2600 proponuje przeróżne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak też mistrzowskie wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest doskonałą alternatywą dla klubu fitness.

  informacje technologiczne: Ponad 40 fachowych rozmaitych ćwiczeń dla wszystkich głównych grup mięśni warianty ćwiczeń: motylki, wyciskanie, wyciągi Latissimus, wyprosty i zgięcia nóg, krążenie ramion, wiosłowanie, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie barków, stacja do wypychania nóg, ćwiczenia łydek, adduktorów i abduktorów i sporo innych Obrotowy o 160 stopni z możliwością regulacji wysokości wyciąg do ciągnięcia liny Stacja do zginania i wyprostów nóg Stacja do wypychania nóg z nad wyraz dużą, zrównoważoną metalową powierzchnią i poręcznym przestawnym oparciem Bezpieczny kąt ćwiczeń dla stawu kolanowego do efektywnego treningu ud i łydek Jednostka do brzuszków dla produktywnego treningu brzucha Stacja,,motylkowa" do ćwiczeń po różnym kątem (możliwość ustawienia 5 zróżnicowanych szerokości) komfortowe, dostosowywane w pionie siodełko Oparcie z podparciem w odcinku lędźwiowym z dostosowywanym kątem pochylenia mistrzowskie dodatki: wielka sztanga z częściowym obiciem do wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i obrotowa sztanga Curl Łożyskowane rolki liny Stos o wadze 80 kg w metalowej obudowie rozmiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 165x220x215 potrzebne miejsce: 216x 300 x 215 cm (D x S x W) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt / czarny Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT Numer katalogowy: 3945 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $186 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) ☆

Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Maximum M3

  Atlas FINNLO MAXIMUM M3zapewnia trening całemu ciału. Kompletny klub fitness na śladowej powierzchni. Obciążenie do 96 kg jest idealne w dodatku za progresywnych sportowców. Wysokiej jakości budowa stalowa z krążkiem prowadzącym, linami do ciągnięcia, skrupulatnymi łożyskami kulkowymi, które zadbają płynny ruch. FINNLO MAXIMUM M3 to urządzenie, które pomimo wysokiego udźwigu i wytrzymałości ma nowoczesny design i będzie Cię inspirowało do codziennego treningu. Od wszystkich najważniejszych ćwiczeń siłowych aż po ergonomiczny i specyficzny trening ruchowy – to wszystko możesz wykonywać na atlasie FINNLO M3. Wiosłowanie, ciągnięcie, stacja do wypychania ramion, wyciskanie na ławce, wyprosty i zgięcia nóg, trening abduktorów i adduktorów, ćwiczenia na łydki, a także trening prostych i skośnych mięśni brzucha – to tylko niektóre z ponad 40 profesjonalnych ćwiczeń, które oferuje atlas FINNLO MAXIMUM M3.

  Podstawowa kompozycja FINNLO MAXIMUM M3została zbudowana z stali o nad wyraz wysokiej wytrzymałości, która pozostała pomalowana proszkowo na kolor antracyt/czarny. Skrupulatne łożyska kulkowe na rolkach prowadzących zadbają o bardzo cichy i płynny ruch.

  ergonomicznie ukształtowane siodełko można indywidulanie regulować na wysokość, co zapewni komfortową i zrównoważoną pozycje treningową. Oparcie, które podtrzymuje kręgosłup można regulować w pionie i pod kątem.

  Trenując na FINNLO MAXIMUM M3 możesz osiągnąć następujące cele:

  • Wytrenowaną górną część ciała, muskularne ręce, szeroką sylwetkę w zarysie V i wytrenowane mięśnie brzucha
  • Wytrenowane i wzmocnione mięśnie nóg, ud, mięśnie pośladków i łydki. Trening wzmacniający – zdrowotny,
  • Zdrowy trening pleców aż do budowy mięśni pleców.

  Dzięki różnym możliwościom ćwiczeń można na różnorodne sposoby ćwiczyć każdą grupę mięśni. Mistrzowskie ćwiczenia, jak również przemyślana geometria urządzenia FINNLO MAXIMUM M3 zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni.


  www.finnlo.com.pl

  dane techniczne:

  • Waga stosu: 96 kg
  • Ćwiczenia: nogi, motylki, wypychanie
  • Regulacja kąta oparcia
  • komfortowe oparcie
  • Rama malowana proszkowo
  • Waga urządzenia: 239 kg
  • Max. Waga użytkownika: 150 kg

  rozmiary:

  • wymiary: 183 x 102 x 205 cm
  • rozmiary: 220 x 290 x 210 cm
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  3969
  EAN
  4005251396908
  informacje podstawowe
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Waga stosu [kg]
  96
  Długość [cm]
  183
  Szerokość [cm]
  120
  Wysokość [cm]
  210

☆ Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) ☆

Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Model Finnlo Maximum M5 jest atlasem do fachowego treningu siłowego w domu. Atlas oferuje stanowczo dużo opcji treningowych i zajmuje niedużo miejsca dzięki kształtowi w literze L. Z tego powodu model Maximum M5 jest rewelacyjnym atlasem do osobistej siłowni w domu, do stosowania w hotelach, klubach sportowych albo centrach wellness. Atlas Finnlo Maximum M5 ma dwa osobne bloki ciężarków, ważące po 96 kg. Dzięki temu na atlasie Finnlo mogą trenować dwie osoby równocześnie. Waga wynosząca 96 kg gwarantuje, że trening na tym atlasie nie stanie się niedużo niebanalny nawet dla doświadczonych sportowców. Ze względu na precyzyjną regulację ustawień, atlas Finnlo Maximum M5 proponuje także i niedoświadczonym użytkownikom przystępny początek treningu. Realny jest także trening z własną wagą ciała. Natomiast modlitewnika można używać jako trenażera pleców. Pierwszy blok ciężarków zezwala na realizowanie konwencjonalnych ćwiczeń na atlasie. Do dyspozycji są np. Sprzętówę do motylków, wyciskanie na ławce, a także nadzwyczajną maszynę do prostowania i zginania nóg. Drugi blok ciężarków jest połączony z wyciągiem linowym. Dzięki temu osiągalne jest np. Ściąganie linki wyciągu górnego albo wiosłowanie. Za pomocą modlitewnika na atlasie Finnlo Maximum M5 realny jest także efektywny trening mięśni dwugłowych ramion. > niemało możliwości ćwiczeń atlas ze zintegrowanym modlitewnikiem i trenażerem pleców > Na atlasie mogą trenować dwie osoby jednocześnie > Ponad 60 fachowych ćwiczeń na wszystkie główne grupy mięśniowe > Motylki, wyciskanie na ławce, ściąganie linki wyciągu górnego, uginanie nóg, przysiady, trening ramion, wiosłowanie, wyciskanie tricepsów, brzuszki, trening barków, trening abduktorów i adduktorów itd. > Kilka możliwości chwytów w trakcie wyciskania na ławce > Wyciąg linowy z regulacją wysokości (3 pozycje) > Osobne urządzenie do treningu ramion i wiosłowania do luźnych i efektywnych ćwiczeń mięśni ramion i barków > Maszyna do prostowania i uginania nóg, z funkcją prędkiej regulacji > swobodne wyciskanie na ławce, trening Core, energiczne bodźce treningowe > dostosowywane nachylenie oparcia > zrównoważona rama

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) ☆

Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World zobacz: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 zagwarantuje mistrzowski wstęp do ćwiczeń siłowych.

  W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został wyposażony w fachowe urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy ponadto ramion do motylków.

  Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można skonsolidować w pionie aby uzyskać znakomitą ergonomię treningu. Atlas podkreśla stabilna budowa stalowa i łożyskowane rolki.

  dane techniczne: ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:metaliczny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon lub faktura VAT UWAGA!!! kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) ☆

Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Bio Force Sport

  firma Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design, a także najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORT cechuje brak stosu, brak hałasu, a także bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki czemu jest to doskonały atlas do domu. Zamiast klasycznego stosu trening odbywa się dzięki zaimplementowaniu technice oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i tworzyją równomierny opór do 110kg(2 x55kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność produktu! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT zapewnia gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po:

  • Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i korzystnego prowadzenia liny,
  • obfita instrukcja z ćwiczeniami – 88 stron,
  • Płyta DVD z treningami,
  • Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORTjest prosty w obsłudze. Przy pomocy mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór w dokładnością do 2,25kg na stronę bez konieczności wstawania z atlasu. Obustronne ustawienie oporu na atlasie pozwala na też trening wyrównujący słabszych mięśni ciała.

  Dzięki zastosowanemu systemowi lin i przeróżnym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE SPORToferuje łącznie ponad 100 przeróżnych rodzajów ćwiczeń. Cztery wyciągi po każdej stronie na wysokości ramion pozwalają na cztery przeróżne zakresy ćwiczeń dla klatki piersiowej i ramion, a tym samym trening ukierunkowany na mocne grupy mięśni. Dwa pasy do nóg dedykowane są do intensywnego treningu dolnych partii tj. Adduktorów, abduktorów i tylnych mięśni nóg. Do ćwiczeń w pozycji stojącej albo klęczącej możnawyeliminować siedzisko. Wszystkie ćwiczenia zostały pogrupowane i przedstawione z podręczniku w formie fotografii z opisami.

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORTważy tylko 68 kg i dzięki zamontowanym rolkom transportowym może być z łatwością przesuwany.

  informacje technologiczne:

  • Materiał: wysokiej jakości stal
  • Waga: 100 kg
  • W zestawie jest książka z ćwiczeniami
  • Demontowanie w prędki sposób siedzisko
  • Regulacja obciążenia od 5 do 110 kg (2 x 55 kg)
  • Atlas bez stosu
  • Obciążenie realizowane na zasadzie dźwigni, przy pomocy 2 siłowników naładowanych nitrogenem
  • W komplecie uchwyty do rąk, na nogi
  • Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność
  • wbudowane rolki transportowe
  • W pakiecie instrukcja i przykładowe ćwiczenia na płycie DVD
  • Maksymalne obciążenie: 110 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • budowa usztywniona profilami o średnicy 50 mm
  • rozmiary atlasu: 125 x 165 x 208 cm
  • Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm
  • Atlas jest w kolorze czarnym, pokazuje to główne zdjęcie, pozostałe fotografie są podglądowe

  Ćwiczenia:

  • Możliwość realizowania ponad 100 zróżnicowanych ćwiczeń, w dodatku w pozycji stojącej
  • Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch.
  produkt
  marka
  Kod producenta
  3842
  EAN
  4005251384202
  informacje podstawowe
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  135
  Waga stosu [kg]
  110
  Długość [cm]
  125
  Szerokość [cm]
  165
  Wysokość [cm]
  208

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  ATLAS FINNLO BIO FORCE EXTREME - 3841. Dlaczego warto wybrać FINNLO$272 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME charakteryzuje brak stosu, brak hałasu i bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki temu jest to nadzwyczajny atlas do domu.

  Zamiast tradycyjnego stosu trening odbywa się dzięki zastosowaniu technologii oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i budujeją równomierny opór do 125kg(2 x62,5kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność towaru! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT gwarantuje gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po: Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i dobrego prowadzenia liny, obfita instrukcja z ćwiczeniami - 88 stron (nie jest w języku polskim) Płyta DVD z treningami (nie jest w języku polskim) Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Ustawienie FINNLO BIO FORCE EXTEME jest szczególnie proste. Przy pomocy mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór do 125 kg z precyzyjnością do 2,25 kg, bez konieczności wstawania z atlasu. W trakcie realizowania jednego ćwiczenia istnieje możliwość ustawienia najróżniejszego oporu dla każdej ze stron.

  dzięki temu można wzmocnić słabszą stronę. Można ustawić do 62,5 kg na każdą ze stron. Dopełnieniem wyposażenie atlasu jest uprząż do brzuszków AB-Strap i ergonomiczne, komfortowe siodełko, które można regulować w pionie.

  Dla progresywnych ćwiczeń można w łatwy sposób wyeliminować z atlasu siedzisko Dzięki zaimplementowanemu systemowi lin i różnym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE EXTEMEoferuje łącznie ponad 100 zróżnicowanych rodzajów ćwiczeń.

  Ręce, ramiona, klatka piersiowa i plecy mają zapewniony aktywny trening. Wszystkie ćwiczenia zostały uporządkowane i opisane wraz ze zdjęciami w podręczniku. Informacje technologiczne: Materiał: wysokiej jakości stal Waga: 80 kg W komplecie jest książka z ćwiczeniami Demontowanie w prędki sposób siedzisko Regulacja obciążenia od 5 do 125 kg ze skokiem co 2,5 kg Atlas bez stosu Obciążenie wykonywane na zasadzie dźwigni, przy pomocy 2 siłowników naładowanych nitrogenem W komplecie uchwyty do rąk, na nogi Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność zastosowane rolki transportowe W komplecie instrukcja , a także przykładowe ćwiczenia na płycie DVD Maksymalne obciążenie: 125 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg kompozycja umocniona profilami o średnicy 50 mm wymiary atlasu: 134 x 168 x 208 cm Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm Uwaga: W skład zestawu nie wchodzi ławeczka wielofunkcyjna widoczna na zdjęciach.

  Ćwiczenia: Możliwość wykonywania ponad 100 przeróżnych ćwiczeń, dodatkowo w pozycji stojącej Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas FINNLO Maximum Inspire M5 (4005251363306) ☆

Atlas FINNLO Maximum Inspire M5 (4005251363306) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Maximum Inspire M5 (4005251363306) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Maximum Inspire M5 (4005251363306)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Domowy atlas FINNLO MAXIMUM INSPIRE M5 – doskonałe rozwiązanie „narożne" z 3 fachowymi stacjami treningowymi. Wieża treningowa rodzaju „studio" i „turbo-siła" do fachowego treningu fitness i siłowego we własnych 4 ścianach, w hotelach lub w centrum odnowy biologicznej. 2 stosy o wadze 96 kg dla oporu przy rozciąganiu po 100 kg każdy. Jednoczesny trening 2 osób. 3 niezależne stacje treningowe. Zarys litery L dla genialnego ustawienia w rogu wnętrza....

☆ Atlas FINNLO Maximum Inspire SCS ☆

Atlas FINNLO Maximum Inspire SCS Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Maximum Inspire SCS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Maximum Inspire SCS
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Brama FINNLO MAXIMUM INSPIRE SCS łączy konwencjonalny trening siłowy z progresywnym systemem wyciągów. Oferuje najlepsze warunki do treningu siłowego w domu, strefach wellness albo klubach sportowych. Dostatek ćwiczeń na jednym urządzeniu, którą dotychczas znasz z siłowni możesz mieć we własnych czterech ścianach: trening 3D, który pozwala stymulować wszystkie partie mięśniowe. Najwyższa jakość i przemyślana różnorodność ćwiczeń – to wszystko dla sympatyków fitnessu....

☆ Atlas FINNLO Autark 10.0 (4005251365805) ☆

Atlas FINNLO Autark 10.0 (4005251365805) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 10.0 (4005251365805) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 10.0 (4005251365805)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Autark 10.0 marki FINNLO żeby HAMMER to najkorzystniejszy atlas do ćwiczeń, który zapewnia osiągalnie zróżnicowane bodźce dla wszystkich grup mięśni ciała, a tym samym skutecznie i buduje mięśnie. Autark 10.0 imponuje bogatym wyposażeniem i funkcjami, które zostały przemyślane w najmniejszym szczególe. Różnorodne elementy do ciągnięcia linek i bogate akcesoria niespotykaną różnorodność ćwiczeń siłowych. Dzięki dwóm niezależnym wieżom linowym zawsze możesz przeprojektować swój trening siłowy i zmienić ćwiczenia lub wykonać je bardziej szczegółowo, np. Przez trening jednostronny. Autark 10.0 to wysokiej jakości siłownia do mistrzowskiego treningu siłowego w domu....


Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń Finnlo – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń Finnlo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń Finnlo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) ☆

Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 1500 Numer katalogowy: 3943 Dlaczego warto wybrać FINNLO$41 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World sprawdź: www.finnlo.com.pl Jesteś gotowy na nowy, intensywny trening siłowy i chcesz ukształtować wszystkie główne grupy mięśni swego ciała$42 bardzo dobrze, nasz Multi-Atlas Autark 1500 producenta FINNLO jest do Twojej dyspozycji, a Ty nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

  Ciężki i sprawny trening w domu (tak jak na siłowni), sprawi, iż Twoje ciało naprawdę porządnie się zmęczy. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by skutecznie generować mięśnie. Wyekwipowany w stos wadze 80 kg, który można opcjonalnie rozszerzyć do 100 kg - Autark 1500 zezwala na dzisiaj wzrost Twoich ramion.

  Trening siłowy z FINNLO Autark 1500 wspomaga szybką i sprawną budowę mięśni, choćby jeśli jesteś już zaawansowanym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmocnisz i ukształtujesz cały swój aparat mięśniowy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami!

  produktywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 1500 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki tradycyjnej funkcji wyciskania albo motyla. W trakcie wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M.

  Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wyciąg "AB Crunch" do intensywnego treningu brzucha i tricepsów (mięsień tylnej części ramion) Dzięki zaimplementowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest bardzo spore zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym niezwykle szybki wzrost mięśni.

  Dzięki trafnej długości wyciągu, można wykonywać również kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być realizowane poręcznie i z najwyższą realną intensywnością. Nadzwyczajne ćwiczenia wioślarskie w komfortowej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski wydajne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców albo wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  przeróżne warianty chwytu (wąski / wielki) umożliwiają optymalny trening wioślarski, który dodatkowo angażuje mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem umożliwia rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla stosownego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 1500 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy pozwala na wykonanie bardzo intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  przy pomocy sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi albo klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest nadzwyczajna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych lub rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana lub po jego urazach.

  Tutaj osiągalny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką przy pomocy mechanizmu szybkiej regulacji.

  poprawnie rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są również ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Oddzielny modlitewnik do ćwiczenia ramion / bicepsów Modlitewnik do bicepsów pierwsza klasa!

  Dzięki niemu wykonasz choćby najmocniej wymagający trening ramion. Jest to znakomite rozwiązanie dla ambitnych sportowców, którzy chcą uniknąć błędów w ćwiczeniach i jak najlepiej użyć swoje możliwości.

  w dodatku za pomocą wyciągu trenujesz mięśnie szyi, ramion, pleców i nóg. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w komplecie).

  Ćwiczenia te są nad wyraz modne wśród kobiet w celu przeciwdziałania cellulitowi i optymalnego treningu mięśnia pośladkowego sporego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są osiągalne dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można ponadto wykonywać ćwiczenia na nogach.

  słuszna ergonomia treningu dzięki przeróżnym możliwościom regulacji komfortowe siodełko i funkcjonalne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie dostosowywane w pionie. Oparcie może być w dodatku zjednoczyć pod kątem.

  Pozwala to na rozciągliwe dobranie wysokości siedziska do osób o różnorodnym wzroście. Dzięki czemu Autark 1500 jest wyśmienitym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Słuszne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe proponują na dodatek liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do w środku i na zewnątrz.

  genialnie nadaje się do różnych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Doskonałe wyposażenie: zróżnicowany trening dzięki uniwersalnym uchwytom komplet zawiera fachowe studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki funkcjonalnie ukształtowanemu drążkowi Latissimus wyśmienicie ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl ekspresowo i efektywnie budujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  bogactwo chwytów i możliwości treningowych pozwala na szybkie budowanie mięśni. Szczególnie różnorodne treningi gwarantują wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie genialne efekty. Wytrzymała, bezpieczna budowa i perfekcyjna technologia ciągnięcia liny choćby przy sporym obciążeniu atlas FINNLO Autark 1500 stoi bezpiecznie i jednostajnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego istotnie zrównoważonej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Eksponuje go to na tle prostych atlasów przystępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki temu nadzwyczajne i prawie bezgłośne atrybuty ślizgowe, choćby przy większych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na sporo sposobów każdą grupę mięśni.

  zróżnicowane formy ćwiczeń, jak także przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 1500 firmy HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$43 Trenować profesjonalnie i skutecznie$44 Nieważne, czy chcesz produkować mięśnie, czy też je utrzymać lub nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 1500 trenujesz profesjonalnie i rozciągliwie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 1500 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich jednostkowych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, znaczna sylwetka w profilu V i wyraźny tzw.,,kaloryfer" poprawnie wytrenowane nogi, uda i łydki i jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane technologiczne: ma dwa stanowiska posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: metaliczny wymiary atlasu: 165 x 145 x 215 cm Powierzchnia konieczna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 200 kg Ćwiczenia: Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3943 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $45 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) ☆

Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World sprawdź: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 gwarantuje mistrzowski wstęp do ćwiczeń siłowych.

  W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został zaopatrzony w mistrzowskie urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy w dodatku ramion do motylków.

  Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można złączyć w pionie by uzyskać genialną ergonomię treningu. Atlas wyróżnia zrównoważona budowa stalowa i łożyskowane rolki.

  dane techniczne: ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:srebrny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon albo faktura VAT UWAGA!!! konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) ☆

Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Bio Force Sport

  marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do marki HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w tworzeniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORT znamionuje brak stosu, brak hałasu oraz bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki czemu jest to rewelacyjny atlas do domu. Zamiast konwencjonalnego stosu trening odbywa się dzięki zaimplementowaniu technice oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i budujeją równomierny opór do 110kg(2 x55kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność produktu! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT gwarantuje gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po:

  • Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i dobrego prowadzenia liny,
  • spora instrukcja z ćwiczeniami – 88 stron,
  • Płyta DVD z treningami,
  • Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORTjest prosty w obsłudze. Za pomocą mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór w dokładnością do 2,25kg na stronę bez konieczności wstawania z atlasu. Obustronne ustawienie oporu na atlasie pozwala na w dodatku trening wyrównujący słabszych mięśni ciała.

  Dzięki zaimplementowanemu systemowi lin i różnorodnym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE SPORToferuje łącznie ponad 100 różnych rodzajów ćwiczeń. Cztery wyciągi po każdej stronie na wysokości ramion umożliwiają cztery różne zakresy ćwiczeń dla klatki piersiowej i ramion, a tym samym trening ukierunkowany na solidne grupy mięśni. Dwa pasy do nóg asygnowane są do intensywnego treningu dolnych partii tj. Adduktorów, abduktorów i tylnych mięśni nóg. Do ćwiczeń w pozycji stojącej lub klęczącej możnazlikwidować siedzisko. Wszystkie ćwiczenia zostały pogrupowane i przedstawione z podręczniku w formie zdjęć z opisami.

  Atlas FINNLO BIO FORCE SPORTważy tylko 68 kg i dzięki zamontowanym rolkom transportowym może być prosto przesuwany.

  dane techniczne:

  • Materiał: wysokiej jakości stal
  • Waga: 100 kg
  • W pakiecie jest książka z ćwiczeniami
  • Demontowanie w prędki sposób siedzisko
  • Regulacja obciążenia od 5 do 110 kg (2 x 55 kg)
  • Atlas bez stosu
  • Obciążenie wykonywane na zasadzie dźwigni, za pomocą 2 siłowników naładowanych nitrogenem
  • W zestawie uchwyty do dłoni, na nogi
  • Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność
  • wbudowane rolki transportowe
  • W komplecie instrukcja i przykładowe ćwiczenia na płycie DVD
  • Maksymalne obciążenie: 110 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • kompozycja wzmocniona profilami o średnicy 50 mm
  • wymiary atlasu: 125 x 165 x 208 cm
  • Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm
  • Atlas jest w kolorze czarnym, przedstawia to główne zdjęcie, pozostałe zdjęcia są podglądowe

  Ćwiczenia:

  • Możliwość wykonywania ponad 100 różnych ćwiczeń, jeszcze w pozycji stojącej
  • Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch.
  produkt
  producent
  Kod producenta
  3842
  EAN
  4005251384202
  dane podstawowe
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  135
  Waga stosu [kg]
  110
  Długość [cm]
  125
  Szerokość [cm]
  165
  Wysokość [cm]
  208

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  ATLAS FINNLO BIO FORCE EXTREME - 3841. Dlaczego warto wybrać FINNLO$272 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez profesjonalne maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME cechuje brak stosu, brak hałasu i bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki czemu jest to doskonały atlas do domu.

  Zamiast konwencjonalnego stosu trening odbywa się dzięki zastosowaniu technologii oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i tworzyją równomierny opór do 125kg(2 x62,5kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność towaru! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT zapewnia gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po: Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i prawidłowego prowadzenia liny, obszerna instrukcja z ćwiczeniami - 88 stron (nie jest w języku polskim) Płyta DVD z treningami (nie jest w języku polskim) Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Ustawienie FINNLO BIO FORCE EXTEME jest nad wyraz proste. Przy pomocy mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór do 125 kg z skrupulatnością do 2,25 kg, bez konieczności wstawania z atlasu. W trakcie wykonywania jednego ćwiczenia istnieje możliwość ustawienia rozmaitego oporu dla każdej ze stron.

  dzięki czemu można wzmocnić słabszą stronę. Można ustawić do 62,5 kg na każdą ze stron. Dopełnieniem wyposażenie atlasu jest uprząż do brzuszków AB-Strap i użyteczne, wygodne siodełko, które można regulować w pionie.

  Dla zaawansowanych ćwiczeń można w przystępny sposób polikwidować z atlasu siedzisko Dzięki zastosowanemu systemowi lin i przeróżnym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE EXTEMEoferuje łącznie ponad 100 różnych rodzajów ćwiczeń.

  Ręce, ramiona, klatka piersiowa i plecy posiadają zapewniony aktywny trening. Wszystkie ćwiczenia zostały uporządkowane i opisane wraz ze zdjęciami w podręczniku. Informacje techniczne: Materiał: wysokiej jakości stal Waga: 80 kg W zestawie jest książka z ćwiczeniami Demontowanie w prędki sposób siedzisko Regulacja obciążenia od 5 do 125 kg ze skokiem co 2,5 kg Atlas bez stosu Obciążenie wykonywane na zasadzie dźwigni, przy pomocy 2 siłowników naładowanych nitrogenem W komplecie uchwyty do rąk, na nogi Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność wbudowane rolki transportowe W pakiecie instrukcja i przykładowe ćwiczenia na płycie DVD Maksymalne obciążenie: 125 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg budowa umocniona profilami o średnicy 50 mm wymiary atlasu: 134 x 168 x 208 cm Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm Uwaga: W skład zestawu nie wchodzi ławeczka wielofunkcyjna widoczna na zdjęciach.

  Ćwiczenia: Możliwość wykonywania ponad 100 różnorodnych ćwiczeń, też w pozycji stojącej Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! ☆

Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2600 3828 FINNLO Autark 2600 to wielofunkcyjne urządzenie dla profesjonalnego treningu. Dzięki zintegrowanemu AB &Backtrainer jest wspaniały do sprawnego i zdrowego treningu mięśni brzucha i pleców.

  zaopatrzony w stację do ćwiczenia nóg (wyprosty i zgięcia), osobna boczna przystawka do skłonów i regulowany na wysokość wyciąg – wszystko to dla efektywnego treningu Twoich mięśni. Dzięki nowemu atlasowi Autark 2600 producenta FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni.

  Trening można porównać do treningu w profesjonalnym klubie fitness. Atlas jest równocześnie wszechstronny jak i kompaktowy i tym samym jest słuszny do mniejszych pomieszczeń. Atlas został wyekwipowany w stos o wadze 80 kg (opcjonalna rozbudowa do 100 kg) umożliwiający jeszcze zaawansowanym sportowcom doskonałą budowę mięśni.

  Atlas dysponuje również wysokiej jakości AB &Backtrainer, dzięki któremu możesz wzmocnić brzuch i mięśnie pleców. Trening na Autark 2600 momentalnie i produktywnie tworzy mięśnie, rzeźbiąc przy tym całe ciało.Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń Finnlo najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń Finnlo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń Finnlo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane atlasy do ćwiczeń – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń Finnlo nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń Finnlo opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń Finnlo cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo,
 • atlas do ćwiczeń Finnlo jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń Finnlo

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń Finnlo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń Finnlo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń Finnlo wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń Finnlo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami Finnlo do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń Finnlo jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami Finnlo do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń Finnlo to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *