FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych atlasów do ćwiczeń Finnlo. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń Finnlo,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń Finnlo najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń Finnlo, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) ☆

Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World zobacz: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 zagwarantuje mistrzowski wstęp do ćwiczeń siłowych.

  W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został wyposażony w fachowe urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy ponadto ramion do motylków.

  Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można skonsolidować w pionie aby uzyskać znakomitą ergonomię treningu. Atlas podkreśla stabilna budowa stalowa i łożyskowane rolki.

  dane techniczne: ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:metaliczny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon lub faktura VAT UWAGA!!! kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) ☆

Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas maximum m3 (4005251396908)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO MAXIMUM INSPIRE M3 zapewnia trening całemu ciału. Kompletny klub fitness na śladowej powierzchni. Obciążenie do 96 kg jest znakomite także za progresywnych sportowców. Wysokiej jakości konstrukcja stalowa z krążkiem prowadzącym, linami do ciągnięcia, precyzyjnymi łożyskami kulkowymi, które zadbają płynny ruch. FINNLO MAXIMUM INSPIRE M3 to urządzenie, które pomimo wysokiego udźwigu i wytrzymałości ma nowoczesny design i będzie Cię inspirowało do codziennego treningu. Od wszelkich najważniejszych ćwiczeń siłowych aż po praktyczny i oryginalny trening ruchowy – to wszystko możesz wykonywać na atlasie FINNLO MAXIMUM INSPIRE M3. Wiosłowanie, ciągnięcie, stacja do wypychania ramion, wyciskanie na ławce, wyprosty i zgięcia nóg, trening abduktorów i adduktorów, ćwiczenia na łydki, a także trening prostych i skośnych mięśni brzucha – to tylko niektóre z ponad 40 profesjonalnych ćwiczeń, które oferuje atlas FINNLO MAXIMUM INSPIRE M3.

  Podstawowa kompozycja FINNLO MAXIMUM INSPIRE M3została zbudowana z stali o nad wyraz wysokiej wytrzymałości, która została pomalowana proszkowo na odcień antracyt/czarny. Precyzyjne łożyska kulkowe na rolkach prowadzących zadbają o wyjątkowo cichy i płynny ruch. Funkcjonalnie ukształtowane siodełko można indywidulanie regulować na wysokość, co zapewni komfortową i jednostajną pozycje treningową. Oparcie, które podtrzymuje kręgosłup można regulować w pionie i pod kątem.

  właściwości technologiczne


☆ Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) ☆

Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo Maximum M5 (4005251396403)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Atlas FINNLO MAXIMUM INSPIRE M5 to doskonałe rozwiązania z 3 profesjonalnymi stacjami treningowymi. Atlas nadaje się równocześnie do korzystania domowego jak też do hoteli i stref wellness. Atlas wyekwipowany jest w 3 niezależne stacje treningowe, 2 stosy po 96 kg i pozwala na równoczesny trening dla 2 osób.
  właściwości technologiczne

☆ Finnlo Atlas maximum inspire m2 (4005251363108) ☆

Finnlo Atlas maximum inspire m2 (4005251363108) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas maximum inspire m2 (4005251363108) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas maximum inspire m2 (4005251363108)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO MAXIMUM INSPIRE M2 zagwarantuje trening całemu ciału. Kompletny klub fitness na śladowej powierzchni. Obciążenie 75 kg (opcjonalnie do 96 kg) jest znakomite również za nowoczesnych sportowców. Wysokiej jakości kompozycja stalowa z krążkiem prowadzącym, linami do ciągnięcia, precyzyjnymi łożyskami kulkowymi, które zadbają płynny ruch. FINNLO MAXIMUM INSPIRE M2 to urządzenie, które pomimo wysokiego udźwigu i wytrzymałości ma postępowy design i będzie Cię inspirowało do codziennego treningu. Od wszelkich najważniejszych ćwiczeń siłowych aż po praktyczny i specyficzny trening ruchowy – to wszystko możesz wykonywać na atlasie FINNLO MAXIMUM INSPIRE M2. Wiosłowanie, ciągnięcie, stacja do wypychania ramion, wyciskanie na ławce, wyprosty i zgięcia nóg, trening abduktorów i adduktorów, ćwiczenia na łydki oraz trening prostych i skośnych mięśni brzucha – to tylko niektóre z fachowych ćwiczeń, które proponuje atlas FINNLO MAXIMUM M2.

  Dzięki przeróżnym możliwościom ćwiczeń można na różnorodne sposoby ćwiczyć każdą grupę mięśni. Fachowe ćwiczenia, jak także przemyślana geometria urządzenia FINNLO MAXIMUM INSPIRE M2 zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni.ergonomicznie ukształtowane siodełko można indywidulanie regulować na wysokość, co zapewni wygodną i stabilną pozycje treningową. Oparcie, które podtrzymuje kręgosłup można regulować w pionie i pod kątem.

  Podstawowa budowa FINNLO MAXIMUM INSPIRE M2 została zbudowana z stali o nad wyraz wysokiej wytrzymałości, która została pomalowana proszkowo na kolor antracyt/czarny. Staranne łożyska kulkowe na rolkach prowadzących zadbają o niezwykle cichy i płynny ruch.

  właściwości techniczne


☆ Atlas maximum autark 5.0 marki Finnlo ☆

Atlas maximum autark 5.0 marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Atlas maximum autark 5.0 marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas maximum autark 5.0 marki Finnlo
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Uwolnij swój potencjał sprawnościowy i siłowy

  Decydując się na zakup tego wysokiej klasy atlasu do swojego domu, uniezależniasz się od studia fitness i możesz w pełni skupić się na sobie i swym ciele. Stacja premium została sprytnie przemyślana i proponuje wszystkie niezbędne moduły umożliwiające różny, produktywny trening efektywnościowy i siłowy. Nieprzemijalna elegancja i kompaktowy design pierwszorzędnej jakości czekają na Ciebie - więc przygotuj się – opłaca się!

  Trenuj każdy mięsień - konkretnie, zróżnicowanie i wielkim stylu

  Niezależnie od tego, jaki cel treningowy sobie postawisz – atlas będzie Cię wspierał przy ćwiczeniu każdego mięśnia. Kompaktowa budowa, a mimo to szeroko rozstawiony - będzie Ci służył jako mistrzowskie urządzenie treningowe o każdej porze dnia i nocy. Z pomocą stosu z 16 obciążnikami o masie 5 kg każdy można ustawić maksymalny opór do 120 kg. Wygodne siedzisko i oparcie z indywidualną regulacją dostosowują się do Twoich potrzeb w kilku prostych krokach. Wszystkie elementy są zaprojektowane z myślą o trwałości, płynnym ruchu i maksymalnym obciążeniu. Autark 5.0 to domowa siłownia, która prędko się zwraca i wprowadza ruch do Twojego życia.

  Stabilizacja głowy i szyi

  Bóle głowy, napięcie karku aż do wypadnięcia dysku w obszarze szyi: regularny trening górnych mięśni pomoże uniknąć takiego cierpienia i jest ważnym elementem zachowania zdrowia. A co jest błyskotliwego – ćwiczenie szyi i karku można atrakcyjnie komponować z treningiem ramion.

  Moce ramiona dodają piękności

  Atlas został wyekwipowany z regulowany moduł do wyciskania - trafna możliwość do wzmocnienia ramion i górnych partii pleców. Przeróżne pozycje chwytu zadbają o wystarczająco przeróżny ruch i dodatkowo ruch możne uzupełnić o boczne wyciągi.

  Pierś do przodu dla pokaźniejszej pewności siebie

  Mięśnie klatki piersiowej możesz trenować albo na jednostce do wyciskania lub na dostosowywanych linach. Uchwyty obracają się. Liny mogą być ponadto stosowane do wolnych ćwiczeń na ławeczce. Regularnie zmieniaj kąt ćwiczeń i pozycje chwytu,angażować poszczególne mięśnie klatki piersiowej.

  Ramiona jak w bajce

  Twój biceps i triceps mają do dyspozycji rozmaite formy skłonów w kompilacji z linami. Ćwiczenia dłoni mogą być wykonywane zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Dodatkowo dowolnie możesz ustawić kąt ćwiczeń.

  Zdrowe plecy to potężne plecy

  Wykorzystaj ćwiczenia na wyciągu LAT jak także stację do wyciskania, żeby utrzymać plecy w dobrej kondycji. Nie tylko kręgosłup Ci podziękuje. Na dodatek poprawi się Twoja postawa. Poza tym plecy w profilu V są bardzo atrakcyjne.

  Czas popracować nad brzuchem

  Zamiast opychać się jedzeniem i barwnymi napojami, które pójdą Ci w boczki, V-lina na ramiona i podążaj w kierunku szczupłej sylwetki, a także nieprzeciętnego sześciopaka. Dzięki prostym i bocznym ćwiczeniom będziesz angażował najróżniejsze mięśnie brzucha.

  Zadbaj o nogi i pośladki

  konkretne nogi i jędrne pośladki – oczywiście! Wykorzystaj w tym celu jednostkę do wyprostów i zgięć nóg, którą ustawisz w ciągu kilku sekund.

  jednostkowe przypasowany do Ciebie

  Trenujesz w domu? Zmierz to - swoją miarą! Autark 5.0 traktuje to dosłownie i proponuje w pełni dostosowywaną, elitarną domową siłownię dla osób o wzroście do 200 cm. Funkcjonalne, komfortowe siedzisko przesuwa się na odpowiednią wysokość jednym ruchem, a mistrzowskie oparcie można regulować zarówno pod względem nachylenia, jak i głębokości.

  unikatowy: demontowana stacja na nogi

  Stacja na nogi stanowi znakomitą podstawę zarówno dla wyprostów jak i zgięć nóg. Ekskluzywno wyściełany moduł można połączyć do nóg o każdej długości. Przełączanie się pomiędzy przeróżnymi ćwiczeniami jest szybkie i nietrudne. Unikatową i ogromną zaletą w stosunku do atlasów innych producentów jest fakt, iż górne nakładki stacji na nogi można także w pełni zdemontować. Pozwala to na siedzenie w znacznie komfortowojszej pozycji i udoskonalone wykonywanie ćwiczeń.

  Design klasy premium dla wymagających klientów

  Autark 5.0 jest tradycyjnie czarny z świetnym wykończeniem. Łączy w sobie 120-letnie doświadczenie firmy HAMMER i wyśmienicie wzbogaci Twoją domową siłownię. Jednostajna rama kompaktowego, praktycznego atlasu wytworzona jest z stali skrupulatnej i ma nośność 150 kg. To powoduje, że urządzenie może być użytkowane jednocześnie przez osoby szczupłe jak i tęższe.

  właściwości technologiczne


☆ Atlas FINNLO Maximum Autark 7.0 (4005251365508) ☆

Atlas FINNLO Maximum Autark 7.0 (4005251365508) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Maximum Autark 7.0 (4005251365508) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Maximum Autark 7.0 (4005251365508)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO MAXIMUM AUTARK 7.0 Nr katalogowy: 3655 Dlaczego warto wybrać FINNLO$82 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl mistrzowski trening domowy spełniający najwyższe oczekiwania.

  Czas na działanie Ten atlas do ćwiczeń jest bezkompromisowy. Każdy element jest doszlifowany pod kątem trwałości i niepodatności. Funkcjonalność i elegancja są połączone na niewielkiej przestrzeni i proponują każdemu szczęśliwemu miłośnikowi fitness spory i dobrze przemyślany zakres ćwiczeń.

  Dla każdego mięśnia ciała do wyboru jest kilka wariantów treningu, które różne moduły wszechstronnego atlasu. Spokój był wczoraj - wraz z Autark 7.0 nastała nowa era dla Ciebie i Twojego ciała.

  Maksymalna moc Czas uwolnić swój pełny potencjał! Atlas Autark 7.0. Został stworzony do mistrzowskiego treningu siłowego i jest Twoim bezawaryjnym partnerem treningowym do walki z każdym kilogramem. Odkryj mnóstwo opcji pchania i ciągnięcia i pozwól mięśniom się zmęczyć.

  Domowa siłownia skrupulatnie dopasowuje się do każdego programu treningowego. Dzięki 16 sztabkom obciążeniowym po 5 kg można szybko i dokładnie ustawić wymagany poziom oporu. Komfortowe siedzenie i oparcie można ponadto skonsolidować do siebie w ciągu kilku sekund.

  To samo dotyczy potężnych i płynnie poruszających się lin na wieży, które można momentalnie ustawić na żądaną wysokość. Ciesz się elitarnym treningiem ciała i skorzystaj z jednego z naszych absolutnych hitów ze 120-letniego doświadczenia HAMMER.

  Stabilizacja głowy i szyi Bóle głowy, napięcie karku aż do wypadnięcia dysku w obszarze szyi: regularny trening górnych mięśni pomoże uniknąć takiego cierpienia i jest ważnym elementem zachowania zdrowia.

  A co jest ładnego - ćwiczenie szyi i karku można ładnie komponować z treningiem ramion. Konkretne ramiona Wykorzystaj moduł do wyciskania, o najróżniejszym zastosowaniu, do wzmocnienia ramion i górnych mięśni pleców.

  Zmieniaj między rozmaitymi pozycjami chwytu (w pionie i poziomie) i wykorzystaj boczne wyciągi albo wieżę, aby wzmocnić mięśnie wykonując ćwiczenia bocznego podnoszenia lub podnoszenia ramion. Mięśnie klatki piersiowej Boczne liny do ćwiczenia motylka są genialne do treningu klatki piersiowej na nowym wyższym poziomie.

  Dzięki możliwości regulacji wysokości możesz w zróżnicowany sposób aktywować spore mięśnie klatki piersiowej i dostarczać im rozmaitych bodźców. Liny do motylków mogą być też używane do wyciskania.

  Oprócz tego masz do dyspozycji jednostkę do wyciskania, aby zadbać o Twoje mięśnie klatki piersiowej. Wybieraj spośród poziomych i pionowych pozycji chwytu. W końcu możesz,,przypakować" ręce Doprowadź Twój biceps do szczytowej formy.

  Wykorzystaj w tym celu liny i zmieniaj kąt treningu w zależności od potrzeb. Triceps możesz ćwiczyć na stojąco na wyciągu LAT albo w pozycji siedzącej na V-linie. Oczywiście wieża na dodatek proponuje różne możliwości budowy mięśni tricepsów i bicepsów.

  Dla mocnych i zdrowych pleców różnego rodzaju ćwiczenia do ciągnięcia pomogą Ci wzmocnić plecy w zdrowy i wydajny sposób i jeśli tylko sobie życzysz ukształtować w zarys V. Drążek z boku wieży oferuje kolejne możliwości, aby ćwiczyć plecy i wprowadzić trochę rozmaitości w Twoje treningi.

  Poza tym nie ma innego tak wydajnego ćwiczenia dla dużych mięśni pleców jak tradycyjny drążek. Czyli sztanga w ręce i do boju. Pozdrowienia dla sześciopaka Żegnamy się z tłuszczykiem, witamy sześciopak.

  Mięśnie brzucha wzmocnisz przez V-linę na ramionach. Ćwiczenia pod skosem i z pochyleniem w przód angażują rozmaite części mięśni brzucha. Możesz spróbować jeszcze alternatywie z podnoszeniem nóg na sztandze.

  Zadbaj o nogi i pośladki Dzięki regulowanemu modułowi do wyprostu i zginania nóg zadbasz o formę ud. Wygodnie i szybko możesz powiększać opór. Wieża linowa dzięki taśmom na nogi oferuje rozmaite ćwiczenia zgięć i wyprostów nóg.

  nadaje się jak ulał komfortowe, poręczne i wygodne siodełko z regulacją wysokości. Oparcie można regulować zarówno pod względem nachylenia, jak i głębokości. Atlas jest stosowny dla wszystkich sympatyków siłowni o wzroście do 200 cm.

  Twój dobór: z lub bez stacji na nogi Opracowane z myślą o zróżnicowanych długościach nóg i ćwiczeniach, poduszki udowe można komfortowo regulować. Stację na nogi można też ekspresowo przełączyć między wszystkimi ćwiczeniami prostowania i zginania nóg.

  wyjątkowa jest także możliwość prędkiego i przystępnego demontażu całego modułu. Podczas realizowania innych ćwiczeń górnych partii ciała możesz przyjąć widocznie komfortowojszą pozycję siedzącą i wykonywać ćwiczenia jeszcze lepiej.

  Niesamowity design Atlas Autark 7.0 ukazuje się elegancko - czarny design i genialne wykonanie. Bez problemu dostosowuje się do każdego wnętrza i pozostaje zrównoważony i bezpieczny na swym miejscu. Potężna kompozycja domowej siłowni wytwarzana jest z szczególnie wytrzymałej stali premium i lśni przy udźwigu 150 kg.

  Oznacza to, że tęższe osoby też mogą trenować, co spowoduje pocenie się mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej. Wieża linowa daje nieskończone możliwości Z boczną wieżą linową otwierasz sobie szeroką gamę dodatkowych ćwiczeń.

  Wprowadź do Twojego treningu zróżnicowane ćwiczenia ciągnięcia liny, by poprawić Twoje wyniki treningowe oraz chwyć drążek do podnosinia, żeby wykonać konkretne, ergonomiczne ćwiczenia. Dwa wysokiej jakości wyciągi linowe wieży można w prosty sposób ustawić na żądaną wysokość.

  Na wieży linowej można wykonać m.in. Trening bicepsów i tricepsów, przywodzenie i odwodzenie z taśmą na stawie skokowym, podwyższanie i unoszenie nóg na drążku do wznosinia, pochylenie boczne tułowia, motylki, trening wioślarski w pozycji stojącej i siedzącej itp.

  Płynny ruch Wysokiej jakości łożyska kulkowe wbudowane w rolki zwrotne zachwycają cichym i płynnym ruchem. Perfekcyjny system wsparcia i świetna stabilność idealne wrażenia w trakcie treningu w domu.

  Moduł do podwyższania dla pleców w profilu litery V. Moduł do podnosinia w wieży Autark pozwala powiększyć szerokość pleców. Na początku stosunkowo wąsko chwyć drążek do wznosinia, aby ułatwić sobie ruch.

  Im szerzej chwycisz, tym będzie trudniej. Zmiana na nachwyt wymaga jeszcze pokaźniejszej siły do wykonywania ćwiczenia. Dostosowywane kółka regulowana szyna linowa wieży umożliwia prowadzenie treningu fitness na najróżniejszych wysokościach i pod rozmaitymi kątami.

  Mięśnie są angażowane na dużo sposobów. Najróżniejsze bodźce stymulują je do wzrostu i wzmacniają na wszelkich stopniach. Fitness jak w studio Ta wykwintna maszyna siłowa jest odpowiednia dla wymagających-początkujących ćwiczących, jak w dodatku dla mistrzowskich sportowców siłowych.

  Liczne typy ćwiczeń i pokaźna bogactwo utrzymują motywację na stałym wysokim poziomie. Każda grupa mięśni jest produktywnie trenowana, a mięśnie budowane są w zrównoważony i stały sposób. Studio fitness we własnych czterech ścianach uwalnia Cię od abonamentów fitness i niepotrzebnych wyjazdów.

  Od dzisiaj możesz trenować swoje ciało w dowolnym momencie, sprężyście i niezależnie od pogody i siłowni, według własnych pomysłów w zaciszu własnego domu. Możesz osiągnąć dzięki Premium Homegym Autark 7.0: Prozdrowotny, mistrzowski, wyczynowy trening mięśni Redukcję tkanki tłuszczowej i ukształtowanie sylwetki Budowanie muskularnej górnej części ciała, konkretnych ramion, szerokich pleców w zarysie litery V i atrakcyjnego sześciopaku dobrze umięśnione nogi i uda Intensywny trening pleców do budowania mięśni ukierunkowanych na sporty siłowe dane technologiczne: Waga stosu: 120 kg Łożyskowane rolki Regulacja kąta oparcia wygodne oparcie Regulacja kąta oparcia Regulacja wysokości siedziska Profesjonalna przystawka do ćwiczenia mięśni nóg z funkcją szybkiego dopasowania Ćwiczenia: nogi, motylki, wypychanie, biceps, triceps, wiosłowanie, brzuch, barki, klatka piersiowa Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Maksymalny wzrost użytkownika: 205 cm Waga urządzenia: 300 kg śladowa wysokość wnętrza: 230 cm rozmiary: rozmiary: 200 x 170 x 217 cm Powierzchnia konieczna do ćwiczenia: 200 x 210 x 230 cm dopełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3655 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$83 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) ☆

Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2500 Numer katalogowy: 3945 Dlaczego warto wybrać FINNLO$185 producent FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Autark 2500 - Wieża treningowa studyjnej jakości i,,siła turbo" do fachowego treningu fitness i siłowego w domu.

  W tym funkcja wyprostu / zginania nóg, ciągnięcia liny z regulacją wysokości i udoskonalona prasa na nogi Magazyn internetowy,,Online-Fitness-Coaching" nr 06/2016 wybrał nasz Autark w 2015 roku jako zwycięzcę testu i najkorzystniejszy towar w kategorii,,mistrzowskie atlasy powyżej 1000 euro".,,Autark 2500 zachwyca ponad 40 opcjami treningu w pozycji stojącej lub siedzącej.

  znaczna gama wyposażenia gwarantuje sprawny trening mięśni i sprawia, że atlas jest niezwykle warty polecenia". W dodatku Autark 2500 zajął też 1. Miejsce w,,Rankingu najlepszych atlasów 2017 roku".

  W teście 01/2017 portal,,Expert Testing" wyróżnił nasz Autark 2500 jako wyraźnego zwycięzcę testu. Atrybuty, które podlegały ocenie to,,budowa, mechanika, funkcjonalność, wyposażenie i obfitość ćwiczeń".

  Eksperci wybrali Autark 2500 spośród 8 porównywalnych atlasów. FINNLO atlas Autark 2500 - wyposażenie i trening Atlas FINNLO Autark 2500 proponuje zróżnicowane ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, a także mistrzowskie wyposażenie i opcje regulacji, które powodują, iż staje się wielostanowiskową prawdziwą alternatywą dla siłowni (w dodatku rewelacyjny dla osób o wzroście powyżej dwóch metrów): Ponad 40 profesjonalnych opcji ćwiczeń dla wszystkich głównych grup mięśni warianty ćwiczeń: motyl, wyciskanie, wyciąg latissimus, stacja na nogi, zginanie nóg, stacja na ramiona, wiosłowanie, wyciskanie / ciągnięcie tricepsu, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie ramion, prasa na nogi, pchanie łydek, trening przywodzicieli i odwodzicieli i dużo innych Wyciąg o dostosowywanej wysokości, który można obrócić o 160 stopni, co zapewnia maksymalną amplitudę ruchu, trening dowolny i trening głębokich mięśni tułowia Funkcja zgięcia /wyprostu nóg - studyjna jakość - z szybką regulacją Prasa na nogi z nad wyraz dużą, zrównoważoną metalową płytą stopniową i poręcznie regulowanym oparciem Ruch,,prowadzony", żeby uniknąć nieprawidłowych pozycji Kąt kolana przychylny dla kolan dla bardziej skutecznego treningu ud i łydek Jednostka Crunch do sprawnego treningu brzucha i tzw.,,kaloryfera" FINNLO Autark 2200 poszerzony o prasę na nogi Dzięki wysokiej jakości atlasowi Autark 2500 marki FINNLO możesz wreszcie trenować wszystkie ważne grupy mięśniowe swego ciała w domu, jak w mistrzowskim studio fitness.

  wyekwipowany w stos o wadze 80 kg (opcjonalnie z możliwością zwiększenia do 100 kg), sprawne budowanie mięśni jeszcze poprzez nowoczesnych sportowców siłowych. Boczny naciąg linki, który można obrócić o 160 poziomów, zagwarantuje idealnie izolowane ćwiczenia górnej części ciała i nóg.

  Dzięki oddzielnej, zoptymalizowanej prasie na nogi można produkować określone mięśnie nóg. Produktywność tego ćwiczenia jest niezwykle zbliżona do przysiadu,broni równocześnie plecy. Nieprzeciętny także do wzmocnienia pośladków i łydek.

  Na atlasie Autark 2500 producenta FINNLO można osiągnąć następujące cele: Mężczyźni znaczne i umięśnione mięśnie pleców w kształcie V solidne i ukształtowane barki Umięśnione ramiona Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha należycie wytrenowane, umięśnione nogi Kobiety Silne plecy rzeźba barków Rzeźba / ujędrnienie ramion Rzeźba / ujędrnienie nóg Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha Atlas Autark 2500 marki FINNLO - profesjonalny sprzęt w każdym calu Motyl z możliwością regulacji 5 razy do w środku i na zewnątrz dla zróżnicowanych kątów treningu wygodne siodełko kilkukrotnie dostosowywane pionowo praktyczne oparcie z podparciem lędźwiowym z płynną regulacją równocześnie w pionie, jak i pod kątem fachowe akcesoria,,studyjne": spora, częściowo wyściełana sztanga latissimus, profesjonalna lina do tricepsu, obrotowa sztanga Curl bardzo wysoki wyciąg latissimus dla wysokich użytkowników regulowana płytka stopniowa do ćwiczeń w pozycji stojącej i wiosłowania w pozycji siedzącej Rolki linowe wyekwipowane w łożyska kulkowe dla płynnego i lekkiego treningu Informacja odnośnie dostawy Należy pamiętać,linia Autark jest modułowa.

  Autark 2500 składa się z bazy Autark 1500 i modułów dodatkowych. Upewnij się, że na pudełku znajduje się napis,,Autark 1500". Dzięki FINNLO Autark 2500 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: duża i umięśniona sylwetka w kształcie V Kobiety: usztywnione plecy Mężczyźni: solidne i wyrzeźbione barki Kobiety: wzmocnienie barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: umocnione ręce Mężczyźni: wytrenowane umięśnione nogi Kobiety: wzmocnienie nóg Płaski brzuch i umięśniona klatka piersiowa Atlas FINNLO Autark 2600 proponuje przeróżne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak też mistrzowskie wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest doskonałą alternatywą dla klubu fitness.

  informacje technologiczne: Ponad 40 fachowych rozmaitych ćwiczeń dla wszystkich głównych grup mięśni warianty ćwiczeń: motylki, wyciskanie, wyciągi Latissimus, wyprosty i zgięcia nóg, krążenie ramion, wiosłowanie, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie barków, stacja do wypychania nóg, ćwiczenia łydek, adduktorów i abduktorów i sporo innych Obrotowy o 160 stopni z możliwością regulacji wysokości wyciąg do ciągnięcia liny Stacja do zginania i wyprostów nóg Stacja do wypychania nóg z nad wyraz dużą, zrównoważoną metalową powierzchnią i poręcznym przestawnym oparciem Bezpieczny kąt ćwiczeń dla stawu kolanowego do efektywnego treningu ud i łydek Jednostka do brzuszków dla produktywnego treningu brzucha Stacja,,motylkowa" do ćwiczeń po różnym kątem (możliwość ustawienia 5 zróżnicowanych szerokości) komfortowe, dostosowywane w pionie siodełko Oparcie z podparciem w odcinku lędźwiowym z dostosowywanym kątem pochylenia mistrzowskie dodatki: wielka sztanga z częściowym obiciem do wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i obrotowa sztanga Curl Łożyskowane rolki liny Stos o wadze 80 kg w metalowej obudowie rozmiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 165x220x215 potrzebne miejsce: 216x 300 x 215 cm (D x S x W) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt / czarny Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT Numer katalogowy: 3945 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $186 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) ☆

Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2200 Numer katalogowy: 3944 Dlaczego warto wybrać FINNLO$385 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak też akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Od naszego atlasu Autark 2200 możesz oczekiwać najróżniejszego i różnego treningu siłowego, dzięki któremu wszystkie główne grupy mięśni Twojego ciała będą w genialnej formie.

  Bez względu na to, czy jesteś młody czy w sile wieku, początkujący czy reha-sportowiec - nasz fachowy atlas Autark 2200 firmy FINNLO przekona Cię i na dodatek powiększy Twoją radość z treningu siłowego.

  jednostkowy i sprawny trening budowy mięśni w domu, taki do jakiego jesteś przyzwyczajony tylko na siłowni lub w trakcie rehabilitacji, sprawi, że Twoje ciało porządnie się zmęczy. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie sprawnego treningu siłowego lub rehabilitacji.

  zaopatrzony w stos o wadze 80 kg, który można opcjonalnie rozszerzyć do 100 kg - Autark 2200 pozwoli Ci wydajnie osiągać Twoje cele treningu siłowego. Trening z FINNLO Autark 2200 pomaga szybko i skutecznie tworzyć mięśnie, choćby jeśli jesteś już innowacyjnym sportowcem siłowym.

  Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmacniasz cały układ mięśniowy według swego własnego planu! produktywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 2200 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki klasycznej funkcji wyciskania albo motyla.

  w trakcie wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M. Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wysokiej jakości boczna wieża linowa regulowana na kilku wysokościach Z boku FINNLO Autark 2200 znajduje się pionowo regulowana podwójna wieża linowa.

  Można ją także zastosować do realizowania dowolnych ćwiczeń. Górny, środkowy i dolny wyciąg pozwalają na przykład na trening nóg, bicepsa, tricepsa, brzuszki, trening rotatora, wyciąg LAT, ćwiczenia wiosłowe i dużo innych ćwiczeń.

  Dowolny trening zagwarantuje dopełniające bodźce, które bez dwóch zdań przyczynią się do ogromnego wzrostu mięśni. Najwyższej jakości linka,,AB crunch" do intensywnego treningu brzucha i ramion (trening tricepsów) Dzięki wbudowanemu wyciągowi AB Crunch realne jest nad wyraz spore zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym szczególnie prędki wzrost mięśni.

  Dzięki słusznej długości wyciągu, można wykonywać jeszcze kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być wykonywane poręcznie i z najwyższą osiągalną intensywnością. Genialne ćwiczenia wioślarskie w komfortowej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski skuteczne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców albo wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  rozmaite rodzaje chwytu (wąski / pokaźny) umożliwiają adekwatny trening wioślarski, który ponadto włącza mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem zezwala na rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla stosownego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 2200 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy zezwala na wykonanie bardzo intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi lub klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest nieprzeciętna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych lub rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana lub po jego urazach.

  Tutaj osiągalny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu prędkiej regulacji.

  dobrze rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane przy pomocy taśmy na stopę (w komplecie).

  Ćwiczenia te są stanowczo modne wśród kobiet w celu przeciwdziałania cellulitowi i słusznego treningu mięśnia pośladkowego szerokiego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są osiągalne dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można ponadto wykonywać ćwiczenia na nogach.

  słuszna ergonomia treningu dzięki różnorodnym możliwościom regulacji wygodne siodełko i użyteczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie regulowane w pionie. Oparcie może być ponadto złączyć pod kątem.

  Pozwala to na rozciągliwe przypasowanie wysokości siedziska do osób o rozmaitym wzroście. Dzięki czemu Autark 2200 jest perfekcyjnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Trafne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe proponują w dodatku liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do wewnątrz i na zewnątrz.

  rewelacyjnie nadaje się do zróżnicowanych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Nieprzeciętne wyposażenie: przeróżny trening dzięki uniwersalnym uchwytom zestaw zawiera profesjonalne studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki poręcznie ukształtowanemu drążkowi Latissimus genialnie ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl błyskawicznie i efektywnie stwarzasz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  dostatek chwytów i możliwości treningowych pozwala na prędkie budowanie mięśni. Wyjątkowo przeróżne treningi gwarantują wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie rewelacyjne efekty. Wytrzymała, bezpieczna budowa i nadzwyczajna technologia ciągnięcia liny nawet przy sporym obciążeniu atlas FINNLO Autark 2200 stoi bezpiecznie i jednostajnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego bardzo jednostajnej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Akcentuje go to na tle prostych atlasów przystępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki czemu perfekcyjne i prawie bezgłośne atrybuty ślizgowe, choćby przy większych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych Dzięki licznym, jednostkowym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na mnóstwo sposobów każdą grupę mięśni.

  zróżnicowane formy ćwiczeń, jak ponadto przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 2200 producenta HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$386 Trenować profesjonalnie i efektywnie$387 Nieważne, czy chcesz kreować mięśnie, czy też je utrzymać lub nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 2200 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 2200 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich jednostkowych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, obfita sylwetka w kształcie V i wyraźny tzw.,,kaloryfer dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki, a także jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane techniczne: Regulacja oparcia w pionie posiada 2 stanowiska posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: czarny rozmiary atlasu: 165 x 166 x 215 cm Powierzchnia konieczna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 216 kg Ćwiczenia: Ćwiczenia: wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, a także ćwiczenia mięśni brzucha.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3944 dostawa gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $388 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) ☆

Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 6000. Dlaczego warto wybrać FINNLO$138 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość producenta powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dzięki nowemu atlasowi Autark 6000 producenta FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni.

  Trening można porównać do treningu w profesjonalnym klubie fitness. Atlas został wyposażony w regulowaną jednostkę do motylków. Dzięki temu także przy wiosłowaniu albo wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów.

  na dodatek obrotowe uchwyty zadbają o nadzwyczajny ruch. Atlas został wyekwipowany w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie asygnowane jest też dla innowacyjnych sportowców, którzy chcą wytwarzać i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele.

  Atlas jest genialny równocześnie dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dzięki FINNLO Autark 6000 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: znaczna i umięśniona sylwetka w profilu V mocne i wyrzeźbione barki Umięśnione ramiona Umięśniony brzuch i tzw.,,kaloryfer" Zdrowy trening pleców Kobiety: Ujędrnienie klatki piersiowej Wzmocnienie pleców Rzeźba mięśni barków Rzeźba / ujędrnienie mięśni ramion Rzeźba / ujędrnienie mięśni nóg Atlas FINNLO Autark 6000 oferuje zróżnicowane ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak również profesjonalne wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest idealną alternatywą do klubu fitness.

  dane techniczne: Waga stosu - 100 kg (20 sztabek po 5 kg) Maksymalna waga wyciągu 110 kg mistrzowskie ćwiczenie nóg (zgięcia i wyprosty) z szybką zmianą System rolek: boczny, obrotowy o 160 poziomów i regulowany na wysokość komfortowe pionowo dostosowywane siodełko Rolki liny zaopatrzone w łożyska Niezależna jednostka do motylków i dodatkowa jednostka do wyciskania profesjonalne dodatki: spora z częściowym obiciem sztanga wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i wysokiej jakości uchwyty do ćwiczeń dłoni rozmiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 190 x 200 x 223 cm niezbędne miejsce: (DxSxW) cm: 230 x 320 x 223 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt /czarny Ćwiczenia: Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura VAT Numer katalogowy: 3940 UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Rewolucja w treningu siłowym


  Bio Force Extreme Core marki FINNLO, w tym uchwyty do unosinia, lina do ćwiczeń brzucha, pasek AB, taśma na nogę i taśmy na ramiona to rewolucja w treningu siłowym! Zamiast wyposażenia w tradycyjne bloki obciążające, Bio Force Extreme Core ma kosmiczną technikę oporu TNT (Total Nitrocell Technology). Cylindry wypełnione azotem generują świetnie równomiernie opór i pracują całkowicie bezgłośnie. Jako następca modelu Bio Force Basis, Bio Force Extreme Core jest wyposażony w nowe uchwyty do podnosinia, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej różnych możliwości treningu siłowego całego ciała. Więcej opcji treningowych, obszerniejsza różnorodność, szybsza droga do wymarzonej sylwetki w kształcie litery V.

  Szybsza regulacja – skuteczniejszy trening


  Ustawienie FINNLO Bio Force Extreme Core jest prędkie i proste. Przykładowo możesz łatwo włączyć zestawy dropsets (zestawy redukcyjne) do swego treningu. Mechanizm slide-lock daje możliwość regulacji oporu do 125 kg z dokładnością do 2,25 kg jednym ruchem, bez konieczności wstawania z atlasu. Przy tym samym ćwiczeniu obustronne ustawienie oporu atlasu pozwala na trening wyrównawczy dla słabszej mięśniowo połowy ciała - z możliwością regulacji do 62,5 kg na stronę.

  Imponujące wyposażenie atlasu: uchwyty do wznosinia, taśmy AB, lina treningowa brzucha AB taśma i taśmy na nogi. Siodełko można regulować w pionie, a równocześnie można go łatwo zdjąć z atlasu do innowacyjnych wariantów ćwiczeń.

  spore ramiona i kark z najróżniejszymi wariantami ćwiczeń


  Ramiona możesz trenować na stojąco w trakcie treningu wioślarskiego, cablecross albo na sztandze wyciągu LAT. Dla urozmaicenia masz ćwiczenia wyciskania ramion lub boczne / przednie podnoszenie w pozycji siedzącej. W pozycji ciągnięcia liny od dołu możesz korzystając z uchwytów wykonywać w pozycji stojącej ciągnięcie ramion (Shrugs) i podnoszenie boczne. Alternatywa to sztanga LAT do ćwiczeń karku w pozycji stającej.

  Ćwiczenia klatki piersiowej


  Na Bio Force Extrem Core możesz w różnorodny sposób trenować klatkę piersiową: wyciskanie albo wyciskanie skośne z uchwytami lub motylki - to tylko kilka przykładów ćwiczeń.

  Biceps i triceps


  Wyrzeźbione mięśnie ramion (biceps i triceps) gwarantują Ci różnorodne możliwości chwytu w pozycji stojącej na stacji do bicepsów. Odpowiednio możesz zastosować dolny uchwyty dolnego wyciągu. Zintegrowane systemy dla jeszcze obszerniejszego zaangażowania mięśni i różnorodności. Twój triceps możesz trenować w następujący sposób: wyciskanie tricepsu np. Kickbacks, dipsy lub rozciąganie.

  Plecy w formie z konkretnym najszerszym grzbietu


  Dla pleców atlas oferuje wyciąg Latissimus ze sztangą LAT, alternatywnie uchwyty w wyciągu linowym lub możesz trenować wioślarstwo w pozycji stojącej. Poza tym korzystając z dolnego wyciągu linowego możesz wykonać ćwiczenia martwego ciągu.

  Wyrzeźbiony sześciopak


  Wraz z Bio Force Extrem Core otrzymujesz komplety komplet AB: do treningu mięśni brzucha linę AB-Strap albo taśmy dla Roman Chair Raises (unoszenie nóg). Boczne mięśnie brzucha możesz ćwiczyć np. Za pomocą uchwytów na wyciągach.

  Uniwersalny trening nóg


  Korzystając z uchwytów wyciągu linowego możesz wykonać w pozycji stojącej przysiady lub martwy ciąg. Jednostka do wyprostów i zgięć nóg jest znakomita do treningu ud. Stacja na nogi zadba o twoje bicepsy w nodze. Funkcjonalne i mające mnóstwo zastosowań taśmy nożne otrzymasz w komplecie. W ten sposób trenujesz m. In. Mięśnie pośladów dzięki kickback lub łydki dzięki wyciskaniu nóg. Na dodatek korzystając z taśm możesz zadbać o formę abduktorów i adduktorów.

  Silny w pozycji siedzącej i stojącej


  Wysokiej jakości oparcie można 5-krotnie regulować. Jeśli Ci potrzeba więcej miejsca podczas treningu, siedzisko można z łatwością z atlasu zdjąć. Sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m jeszcze znajdą komfortowe dla siebie ustawienie siodełka.

  Twoje „ciało w zarysie litery V”


  podwyższanie na drążku - ĆWICZENIE na mięśnie ramion i pleców. Dzięki uchwytom do podwyższania Bio Force możesz sprawnie wykonywać ten klasyk i sprostać każdemu wyzwaniu wznosinia. Uchwyty są odpowiednio zaprojektowane do wąskich i szerokich podciągnięć. W ten sposób możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening dzięki rozmaitym pozycjom chwytu. Wąskie unosinie w podchwycie jest niezwykle dobrą alternatywą dla dobrze znanych szerokich podciągnięć w nachwycie. Trening w podchwycie wzmacnia dolne i pionowe włókna mięśniowe mięśnia najszerszego i bicepsu. Wąskie unosinie jest sprawne w budowaniu solidnych pleców. Ze względu na intensywniejsze zaangażowanie bicepsów wykonanie jest ponadto nieco lżejsze wariant z szerokim chwytem. Następujące grupy mięśni są nieprzeciętnie trenowane przez wznosinie na Bio Force Extreme Core:

  • mięsień czworoboczny (musculus trapezius)
  • mięśnie obfite grzbietu (musculus latissimus dorsi)
  • mięsień równoległoboczny obszerniejszy (musculus rhomboideus major)
  • mięsień obły obszerniejszy (musculus teres major)
  • biceps (musculus biceps brachii)
  • mięsień ramienno-promieniowy (musculus brachioradialis)
  • mięscień ramienny (musculus brachialis)

  Get Shredded - w pakiecie 2 pętle AB i 1 pasek AB do treningu sześciopaku


  Zakres dostawy obejmuje ponadto 2 pętle na ramiona i 1 pasek AB do genialnego treningu sześciopaku. Pozwala to sprawnie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha, a tym samym przeciwdziałać celowym zaburzeniom równowagi podczas treningu. Za pomocą tych świetnych dodatków można naprawdę ukształtować i profesjonalnie rozwinąć zarówno boczne, jak i proste mięśnie brzucha. Po prostu szybko i łatwo przymocuj 2 pętle AB do drążka do podnosinia i rozpocznij trening sześciopaku tak, jak w studio. Dwie pętle są nad wyraz wygodne, odciążają ramię i są stanowczo sprężyste. Miękka wyściółka wewnętrzna zapewnia komfortowy trening. Dwa bezpieczne karabinki zapewniają maksymalne obciążenie do 180 kg. Praktyczny pasek AB jest wytworzony z nylonu i można go łatwo przymocować do wyciągów kablowych za pomocą zintegrowanych pierścieni. Komfortowa poduszka naramienna zagwarantuje optymalne przenoszenie mocy, praktyczne uchwyty paska AB zapewniają pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń.

  mobilny wszechstronny


  Bio Force Extreme Core to nieprzeciętny atlas do ćwiczeń w domu i może po prostu więcej niżeli inne atlasy do ćwiczeń: prawdziwy multitalent! Ogólnie rzecz biorąc, Bio Force Extreme Core waży tylko ok. 78 kg i można go prosto przesuwać po pomieszczeniu za pomocą rolek transportowych.

  ekstremalna obfitość ćwiczeń


  Dzięki Bio Force Extreme Core dostajesz różne opcje treningowe - w domu na drobnej przestrzeni. Nie Ci trzeba żadnych irytujących wycieczek do studia, ani członkostwa na siłowni. Rozkoszujesz się treningiem ciała we własnych czterech ścianach.

  właściwości technologicznePodobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń Finnlo – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń Finnlo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń Finnlo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) ☆

Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo BIO FORCE (4005251384202)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Model roku 2024 rozbudowany o dodatkowe uchwyty stacje do brzuszkow i do podciagania

  Atlas treningowy FINNLO BIO FORCE EXTREME
  Nr katalogowy: 3841


  Dlaczego warto wybrać FINNLO?
  marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później.
  Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich i fitness. Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn. Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego. Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent.
  W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych. Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie. Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World.  Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME cechuje brak stosu, brak hałasu i bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki czemu jest to świetny atlas do domu. Zamiast tradycyjnego stosu trening odbywa się dzięki zaimplementowaniu technologii oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i formujeją równomierny opór do 125lp(2x56,69kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność artykułu! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT zagwarantuje gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po:

  • Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i prawidłowego prowadzenia liny,
  • spora instrukcja z ćwiczeniami – 88 stron (nie jest w języku polskim)
  • Płyta DVD z treningami (nie jest w języku polskim)
  • Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Ustawienie FINNLO BIO FORCE EXTEME jest niezwykle proste. Przy pomocy mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór do 56,69 kg z starannością do 2,25 kg, bez konieczności wstawania z atlasu. Podczas wykonywania jednego ćwiczenia istnieje możliwość ustawienia najróżniejszego oporu dla każdej ze stron. Dzięki czemu można wzmocnić słabszą stronę.

  Dopełnieniem wyposażenie atlasu jest uprząż do brzuszków AB-Strap i praktyczne, wygodne siodełko, które można regulować w pionie. Dla innowacyjnych ćwiczeń można w łatwy sposób zlikwidować z atlasu siedzisko.

  Dzięki zaimplementowanemu systemowi lin i zróżnicowanym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE EXTEME oferuje łącznie ponad 100 różnorodnych rodzajów ćwiczeń. Ręce, ramiona, klatka piersiowa i plecy posiadają zapewniony aktywny trening. Wszystkie ćwiczenia zostały uporządkowane i opisane wraz ze zdjęciami w podręczniku.


  informacje technologiczne:

  • Materiał: wysokiej jakości stal
  • Waga: 80 kg
  • W komplecie jest książka z ćwiczeniami
  • dodatkowe akcesoria o wartości 799 zł w zestawie z atlasem
  • Demontowanie w prędki sposób siedzisko
  • Regulacja obciążenia od 5 do 125 lb (od 2,26 do 56,69 kg)
  • Atlas bez stosu
  • Obciążenie wykonywane na zasadzie dźwigni, przy pomocy 2 siłowników naładowanych nitrogenem
  • W zestawie uchwyty do dłoni, na nogi
  • Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność
  • wbudowane rolki transportowe
  • Maksymalne obciążenie: 125 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg
  • budowa wzmocniona profilami o średnicy 50 mm
  • wymiary atlasu: 134 x 168 x 208 cm
  • Powierzchnia konieczna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm
  • Film instruktażowy jak zmontować atlas, odszukacie Państwo w poniższym filmie

  Uwaga: Tablet widoczny na zdjęciu nie jest w zestawie.

  Ćwiczenia:

  • Możliwość wykonywania ponad 100 zróżnicowanych ćwiczeń, także w pozycji stojącej
  • Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) ☆

Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World sprawdź: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 gwarantuje mistrzowski wstęp do ćwiczeń siłowych.

  W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został zaopatrzony w mistrzowskie urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy w dodatku ramion do motylków.

  Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można złączyć w pionie by uzyskać genialną ergonomię treningu. Atlas wyróżnia zrównoważona budowa stalowa i łożyskowane rolki.

  dane techniczne: ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:srebrny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon albo faktura VAT UWAGA!!! konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Rewolucja w treningu siłowym


  Bio Force Extreme Core producenta FINNLO, w tym uchwyty do unosinia, lina do ćwiczeń brzucha, pasek AB, taśma na nogę i taśmy na ramiona to rewolucja w treningu siłowym! Zamiast wyposażenia w konwencjonalne bloki obciążające, Bio Force Extreme Core ma kosmiczną technologię oporu TNT (Total Nitrocell Technology). Cylindry wypełnione azotem generują świetnie równomiernie opór i pracują w całości bezgłośnie. Jako następca modelu Bio Force Basis, Bio Force Extreme Core jest wyposażony w nowe uchwyty do podnosinia, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej różnorodnych możliwości treningu siłowego całego ciała. Więcej opcji treningowych, obszerniejsza obfitość, szybsza droga do wymarzonej sylwetki w zarysie litery V.

  Szybsza regulacja – wydajniejszy trening


  Ustawienie FINNLO Bio Force Extreme Core jest prędkie i proste. Przykładowo możesz prosto włączyć zestawy dropsets (zestawy redukcyjne) do swego treningu. Mechanizm slide-lock daje możliwość regulacji oporu do 125 kg z precyzyjnością do 2,25 kg jednym ruchem, bez konieczności wstawania z atlasu. Przy tym samym ćwiczeniu obustronne ustawienie oporu atlasu zezwala na trening wyrównawczy dla słabszej mięśniowo połowy ciała - z możliwością regulacji do 62,5 kg na stronę.

  Imponujące wyposażenie atlasu: uchwyty do wznosinia, taśmy AB, lina treningowa brzucha AB taśma i taśmy na nogi. Siodełko można regulować w pionie, a jednocześnie można go łatwo zdjąć z atlasu do progresywnych wariantów ćwiczeń.

  znaczne ramiona i kark z rozmaitymi wariantami ćwiczeń


  Ramiona możesz trenować na stojąco podczas treningu wioślarskiego, cablecross lub na sztandze wyciągu LAT. Dla urozmaicenia masz ćwiczenia wyciskania ramion albo boczne / przednie podnoszenie w pozycji siedzącej. W pozycji ciągnięcia liny od dołu możesz korzystając z uchwytów wykonywać w pozycji stojącej ciągnięcie ramion (Shrugs) i podnoszenie boczne. Alternatywa to sztanga LAT do ćwiczeń karku w pozycji stającej.

  Ćwiczenia klatki piersiowej


  Na Bio Force Extrem Core możesz w różnorodny sposób trenować klatkę piersiową: wyciskanie albo wyciskanie skośne z uchwytami albo motylki - to tylko kilka przykładów ćwiczeń.

  Biceps i triceps


  Wyrzeźbione mięśnie ramion (biceps i triceps) gwarantują Ci rozmaite możliwości chwytu w pozycji stojącej na stacji do bicepsów. Odpowiednio możesz wykorzystać dolny uchwyty dolnego wyciągu. Zintegrowane systemy dla jeszcze większego zaangażowania mięśni i różnorodności. Twój triceps możesz trenować w następujący sposób: wyciskanie tricepsu np. Kickbacks, dipsy lub rozciąganie.

  Plecy w formie z potężnym najszerszym grzbietu


  Dla pleców atlas oferuje wyciąg Latissimus ze sztangą LAT, alternatywnie uchwyty w wyciągu linowym lub możesz trenować wioślarstwo w pozycji stojącej. Poza tym korzystając z dolnego wyciągu linowego możesz wykonać ćwiczenia martwego ciągu.

  Wyrzeźbiony sześciopak


  Wraz z Bio Force Extrem Core dostajesz komplety zestaw AB: do treningu mięśni brzucha linę AB-Strap albo taśmy dla Roman Chair Raises (unoszenie nóg). Boczne mięśnie brzucha możesz ćwiczyć np. Przy pomocy uchwytów na wyciągach.

  Uniwersalny trening nóg


  Korzystając z uchwytów wyciągu linowego możesz wykonać w pozycji stojącej przysiady albo martwy ciąg. Jednostka do wyprostów i zgięć nóg jest nieprzeciętna do treningu ud. Stacja na nogi zadba o twoje bicepsy w nodze. Funkcjonalne i mające dużo zastosowań taśmy nożne otrzymasz w pakiecie. W ten sposób trenujesz m. In. Mięśnie pośladów dzięki kickback albo łydki dzięki wyciskaniu nóg. Dodatkowo korzystając z taśm możesz zadbać o formę abduktorów i adduktorów.

  Silny w pozycji siedzącej i stojącej


  Wysokiej jakości oparcie można 5-krotnie regulować. Jeśli Ci potrzeba więcej miejsca podczas treningu, siedzisko można prosto z atlasu zdjąć. Sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m także znajdą komfortowe dla siebie ustawienie siodełka.

  Twoje „ciało w kształcie litery V”


  podciąganie na drążku - ĆWICZENIE na mięśnie ramion i pleców. Dzięki uchwytom do podciągania Bio Force możesz produktywnie wykonywać ten klasyk i sprostać każdemu wyzwaniu podnosinia. Uchwyty są adekwatnie zaprojektowane do wąskich i szerokich podciągnięć. W ten sposób możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening dzięki zróżnicowanym pozycjom chwytu. Wąskie podwyższanie w podchwycie jest szczególnie prawidłową alternatywą dla prawidłowo znanych szerokich podciągnięć w nachwycie. Trening w podchwycie wzmacnia dolne i pionowe włókna mięśniowe mięśnia najszerszego i bicepsu. Wąskie unosinie jest sprawne w budowaniu konkretnych pleców. Ze względu na intensywniejsze zaangażowanie bicepsów wykonanie jest na dodatek nieco lżejsze typ z szerokim chwytem. Następujące grupy mięśni są wspaniale trenowane poprzez podciąganie na Bio Force Extreme Core:

  • mięsień czworoboczny (musculus trapezius)
  • mięśnie pokaźne grzbietu (musculus latissimus dorsi)
  • mięsień równoległoboczny obszerniejszy (musculus rhomboideus major)
  • mięsień obły większy (musculus teres major)
  • biceps (musculus biceps brachii)
  • mięsień ramienno-promieniowy (musculus brachioradialis)
  • mięscień ramienny (musculus brachialis)

  Get Shredded - w zestawie 2 pętle AB i 1 pasek AB do treningu sześciopaku


  Zakres dostawy obejmuje jeszcze 2 pętle na ramiona i 1 pasek AB do świetnego treningu sześciopaku. Pozwala to efektywnie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha, a tym samym przeciwdziałać celowym zaburzeniom równowagi podczas treningu. Przy pomocy tych wspaniałych dodatków można naprawdę ukształtować i profesjonalnie rozwinąć równocześnie boczne, jak i proste mięśnie brzucha. Po prostu momentalnie i łatwo przymocuj 2 pętle AB do drążka do podciągania i rozpocznij trening sześciopaku tak, jak w studio. Dwie pętle są bardzo wygodne, odciążają ramię i są niezwykle sprężyste. Miękka wyściółka wewnętrzna gwarantuje komfortowy trening. Dwa bezpieczne karabinki zapewniają maksymalne obciążenie do 180 kg. Praktyczny pasek AB jest wyprodukowany z nylonu i można go łatwo przymocować do wyciągów kablowych przy pomocy zintegrowanych pierścieni. Wygodna poduszka naramienna gwarantuje adekwatne przenoszenie mocy, ergonomiczne uchwyty paska AB zapewniają pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń.

  przenośny wszechstronny


  Bio Force Extreme Core to nieprzeciętny atlas do ćwiczeń w domu i może po prostu więcej aniżeli inne atlasy do ćwiczeń: prawdziwy multitalent! Ogólnie rzecz biorąc, Bio Force Extreme Core waży tylko ok. 78 kg i można go z łatwością przesuwać po pomieszczeniu przy pomocy rolek transportowych.

  ekstremalna różnorodność ćwiczeń


  Dzięki Bio Force Extreme Core otrzymujesz rozmaite opcje treningowe - w domu na minimalnej przestrzeni. Nie Ci trzeba żadnych irytujących wycieczek do studia, ani członkostwa na siłowni. Rozkoszujesz się treningiem ciała we własnych czterech ścianach.

  parametry technologiczne


☆ Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! ☆

Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2600 3828 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2600 3828 FINNLO Autark 2600 to wielofunkcyjne urządzenie dla profesjonalnego treningu. Dzięki zintegrowanemu AB &Backtrainer jest wspaniały do sprawnego i zdrowego treningu mięśni brzucha i pleców.

  zaopatrzony w stację do ćwiczenia nóg (wyprosty i zgięcia), osobna boczna przystawka do skłonów i regulowany na wysokość wyciąg – wszystko to dla efektywnego treningu Twoich mięśni. Dzięki nowemu atlasowi Autark 2600 producenta FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni.

  Trening można porównać do treningu w profesjonalnym klubie fitness. Atlas jest równocześnie wszechstronny jak i kompaktowy i tym samym jest słuszny do mniejszych pomieszczeń. Atlas został wyekwipowany w stos o wadze 80 kg (opcjonalna rozbudowa do 100 kg) umożliwiający jeszcze zaawansowanym sportowcom doskonałą budowę mięśni.

  Atlas dysponuje również wysokiej jakości AB &Backtrainer, dzięki któremu możesz wzmocnić brzuch i mięśnie pleców. Trening na Autark 2600 momentalnie i produktywnie tworzy mięśnie, rzeźbiąc przy tym całe ciało.


☆ Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) ☆

Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas Finnlo AUTARK 2200 (4005251394409)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2200 Numer katalogowy: 3944 Dlaczego warto wybrać FINNLO$385 firma FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak też akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Od naszego atlasu Autark 2200 możesz oczekiwać różnego i różnego treningu siłowego, dzięki któremu wszystkie główne grupy mięśni Twojego ciała będą w idealnej formie.

  Bez względu na to, czy jesteś młody czy w sile wieku, początkujący czy reha-sportowiec - nasz profesjonalny atlas Autark 2200 producenta FINNLO przekona Cię i na dodatek zwiększy Twoją radość z treningu siłowego.

  indywidualny i wydajny trening budowy mięśni w domu, taki do jakiego jesteś przyzwyczajony tylko na siłowni lub w trakcie rehabilitacji, sprawi, że Twoje ciało porządnie się zmęczy. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie efektywnego treningu siłowego albo rehabilitacji.

  wyekwipowany w stos o wadze 80 kg, który można opcjonalnie zwiększyć do 100 kg - Autark 2200 pozwoli Ci sprawnie osiągać Twoje cele treningu siłowego. Trening z FINNLO Autark 2200 pomaga momentalnie i skutecznie wytwarzać mięśnie, choćby jeśli jesteś już zaawansowanym sportowcem siłowym.

  Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmacniasz cały układ mięśniowy według swojego własnego planu! efektywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 2200 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki konwencjonalnej funkcji wyciskania albo motyla.

  podczas wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M. Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wysokiej jakości boczna wieża linowa dostosowywana na kilku wysokościach Z boku FINNLO Autark 2200 znajduje się pionowo dostosowywana podwójna wieża linowa.

  Można ją ponadto zastosować do wykonywania dowolnych ćwiczeń. Górny, środkowy i dolny wyciąg zezwalają na przykład na trening nóg, bicepsa, tricepsa, brzuszki, trening rotatora, wyciąg LAT, ćwiczenia wiosłowe i mnóstwo innych ćwiczeń.

  Dowolny trening zapewnia dodatkowe bodźce, które z pewnością przyczynią się do ogromnego wzrostu mięśni. Najwyższej jakości linka,,AB crunch" do intensywnego treningu brzucha i ramion (trening tricepsów) Dzięki zaimplementowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest niezwykle obfite zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym wyjątkowo szybki wzrost mięśni.

  Dzięki stosownej długości wyciągu, można wykonywać dodatkowo kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być realizowane praktycznie i z najwyższą osiągalną intensywnością. Perfekcyjne ćwiczenia wioślarskie w wygodnej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski skuteczne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców albo wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  różne warianty chwytu (wąski / duży) zezwalają na trafny trening wioślarski, który w dodatku angażuje mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem zezwala na rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla trafnego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 2200 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy pozwala na wykonanie nad wyraz intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi albo klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest rewelacyjna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych lub rehabilitacji w sytuacji dolegliwości kolana lub po jego urazach.

  Tutaj realny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu szybkiej regulacji.

  korzystnie rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane przy pomocy taśmy na stopę (w zestawie).

  Ćwiczenia te są niezwykle lubiane wśród pań w celu przeciwdziałania cellulitowi i stosownego treningu mięśnia pośladkowego sporego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są osiągalne dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można także wykonywać ćwiczenia na nogach.

  trafna ergonomia treningu dzięki najróżniejszym możliwościom regulacji komfortowe siodełko i funkcjonalne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie dostosowywane w pionie. Oparcie może być na dodatek związać pod kątem.

  Pozwala to na elastyczne dopasowanie wysokości siedziska do osób o rozmaitym wzroście. Dzięki temu Autark 2200 jest idealnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Słuszne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe proponują także liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do w środku i na zewnątrz.

  wspaniale nadaje się do różnorodnych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Nieprzeciętne wyposażenie: najróżniejszy trening dzięki uniwersalnym uchwytom pakiet zawiera profesjonalne studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki użytecznie ukształtowanemu drążkowi Latissimus znakomicie ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl prędko i efektywnie kreujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  obfitość chwytów i możliwości treningowych umożliwia szybkie budowanie mięśni. Nad wyraz przeróżne treningi gwarantują wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie perfekcyjne efekty. Wytrzymała, bezpieczna kompozycja i nadzwyczajna technologia ciągnięcia liny nawet przy znacznym obciążeniu atlas FINNLO Autark 2200 stoi bezpiecznie i jednostajnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego stanowczo stabilnej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Eksponuje go to na tle prostych atlasów przystępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki temu świetne i prawie bezgłośne parametry ślizgowe, choćby przy pokaźniejszych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszelkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na sporo sposobów każdą grupę mięśni.

  rozmaite formy ćwiczeń, jak też przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 2200 producenta HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz posiadać w domu własną siłownię$386 Trenować profesjonalnie i skutecznie$387 Nieważne, czy chcesz wytwarzać mięśnie, czy również je utrzymać lub choćby poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 2200 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 2200 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, wielka sylwetka w zarysie V i wyraźny tzw.,,kaloryfer dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki, a także jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane technologiczne: Regulacja oparcia w pionie ma 2 stanowiska ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: czarny rozmiary atlasu: 165 x 166 x 215 cm Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 216 kg Ćwiczenia: Ćwiczenia: wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, a także ćwiczenia mięśni brzucha.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3944 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $388 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń Finnlo najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń Finnlo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń Finnlo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane atlasy do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń Finnlo nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń Finnlo opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń Finnlo cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń Finnlo,
 • atlas do ćwiczeń Finnlo jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń Finnlo

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń Finnlo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń Finnlo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń Finnlo wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń Finnlo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami Finnlo do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń Finnlo jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami Finnlo do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń Finnlo to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *