FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych atlasów do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Atlas gym california xp marki Hammer ☆

Atlas gym california xp marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Atlas gym california xp marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas gym california xp marki Hammer
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  progresywny trening siłowy kojarzy się zawsze z fachową salą do ćwiczeń. Dzięki firmie Hammer możliwość stworzenia jej w domu jest już w zasięgu ręki - atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP to urządzenie, które każdy pomieszczenie w domu zamieni w siłownię.

  wyekwipowany został w motylka, stację do nów, wyciąg góry i dolny, wioślarza i modlitewnik z regulacją wysokości w sześciu pozycjach - dzięki czemu jest to jeden z najmocniej uniwersalnych przyrządów dla zwolenników intensywnego treningu w domu.

  Atlas domowy CALIFORNIA XP stworzony został na bazie szczególnie mocnej ramy wytworzonej ze stalowych profilii o średnicy 50 milimetrów. Wysokogatunkowe bezkompromisowce w opornym na zarysowania pokryciu proszkowym gwarantują, że ten przyrząd będzie służył przez niemało lat, gwarantując stabilność, a także całkowite bezpieczeństwo wykorzystywania w każdych warunkach.

  nadzwyczajna propozycja dla osób, które cenią wytrzymałość i nad wyraz korzystną jakość swojego wyposażenia. Stacja do ćwiczeń siłowych Hammer CALIFORNIA XP wyposażony został w stos o warze 60 kilogramów - w skład zestawu wchodzą cztery obciążniki o warze 10 kilogramów i cztery mniejsze o wadze 5 kilogramów.

  w dodatku urządzenie innowacyjny system bloczków MTS, który dzięki zaimplementowaniu prostych zasad fizyki pozwala zwiększyć obciążenie do 120 kilogramów, bez jednoczesnego podwajania masy stosu. Dzięki wykorzystaniu poziomego gryfu obciążniki pracują wyjątkowo cichu - w przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań, nie ma tutaj uderzających o siebie sztabek.

  Atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP Hammer jest urządzeniem kompaktowym i nadającym się do użytkowania w niemal każdym domu. Do jego zainstalowania konieczna jest powierzchni o rozmiarach 189 x 111 centymetrów.

  Nie ma także obaw o niskie sufity - rama w położeniu roboczym sięga na wysokość 201 centymetrów ponad podłogę. Waga całości zamyka się w wartości 111 kilogramów. Atlas domowy CALIFORNIA XP to urządzenie wytrzymałe i bezpieczne - na wygodnym siedzisku z oparciem ćwiczyć może bez obaw osoba o masie dochodzącej choćby do 120 kilogramów.


☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) ☆

Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER FERRUM TX2 Nr katalogowy: 9037 Atlas Ferrum TX2 firmy HAMMER jest skutecznym i kompaktowym urządzeniem, dzięki któremu można intensywnie trenować wszystkie grupy mięśni. Na śladowej przestrzeni (150 x 110 x 200 cm), możesz genialnie trenować klatkę piersiową, plecy, barki i ramiona, jak na dodatek nogi.

  Z atlasem Ferrum TX2 firmy HAMMER możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: pokaźne muskularne mięśnie klatki piersiowej Kobiety: jędrne piersi Mężczyźni: duże muskularne mięśnie (sylwetka w kształcie litery V) Kobiety: silne plecy Mężczyźni: konkretne, wyrzeźbione barki Kobiety: rzeźba barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: rzeźba ramion Wytrenowane muskularne nogi Kobiety: rzeźba nóg Płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie brzucha skuteczny trening siłowy dla wszystkich głównych grup mięśni!

  O zbudowanie szerokich mięśni klatki piersiowej zadba jednostka do wyciskania i ćwiczenia motylków, do treningu pleców atlas Ferrum TX2 oferuje wyciąg dolny i górny. Imponujące mięśnie ramion (biceps i triceps) rozwiniesz dzięki dostosowywanemu modlitewnikowi wraz z sztangą i wyciągiem do tricepsów.

  Dla sprawnego treningu mięśni nóg atlas Ferrum TX2 producenta Hammer oferuje wyciąg dolny / stację na nogi. Można dzięki niemu trenować równocześnie zgięcia jak i wyprosty. Formy ćwiczeń: motylek, wyciskanie na ławce, wyciąg górny i dolny, stacja na nogi, zgięcia nóg, zgięcia ramion, wioślarstwo, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, rozpiętki i ramion i mnóstwo innych.

  Atlas HAMMER Ferrum TX2 - moduł rozpiętek Obrotowy system rolek do 160 stopni z dostosowywaną wysokością zagwarantuje maksymalną amplitudę ruchu i nieograniczone możliwości treningowe. Trenuj klatkę piersiową, barki, ramiona, nogi i pośladki jak w profesjonalnym klubie fitness.

  Szczególną atrakcją (w pakiecie) jest sztanga profilowana, która dzięki zróżnicowanym możliwością chwytu umożliwia niezwykle wydajny trening określonych partii mięśniowych Podstawowe funkcje: Atlas posiada 2 stanowiska Wyciąg górny Wyciąg dolny Modlitewnik z regulacja wysokości Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne obciążenie: 120 kg wygodne oparcie i poduszki pod ramię rozmiary: 150 x 110 x 200 cm Waga atlasu: 119 kg dodatkowe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Numer katalogowy: 9037 Paragon albo faktura vat wysyłka gratis UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) ☆

Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 1500 Numer katalogowy: 3943 Dlaczego warto wybrać FINNLO$41 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World zobacz: www.finnlo.com.pl Jesteś gotowy na nowy, intensywny trening siłowy i chcesz ukształtować wszystkie główne grupy mięśni swojego ciała$42 niezwykle poprawnie, nasz Multi-Atlas Autark 1500 firmy FINNLO jest do Twojej dyspozycji, a Ty nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

  Ciężki i produktywny trening w domu (tak jak na siłowni), sprawi, iż Twoje ciało naprawdę porządnie się zmęczy. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawnie budować mięśnie. Wyposażony w stos wadze 80 kg, który można opcjonalnie zwiększyć do 100 kg - Autark 1500 umożliwia teraz wzrost Twoich ramion.

  Trening siłowy z FINNLO Autark 1500 wspomaga szybką i skuteczną budowę mięśni, choćby jeśli jesteś już nowoczesnym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmocnisz i ukształtujesz cały swój aparat mięśniowy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami!

  efektywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 1500 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki konwencjonalnej funkcji wyciskania albo motyla. Podczas wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M.

  Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wyciąg "AB Crunch" do intensywnego treningu brzucha i tricepsów (mięsień tylnej części ramion) Dzięki zaimplementowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest bardzo obfite zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym wyjątkowo szybki wzrost mięśni.

  Dzięki słusznej długości wyciągu, można wykonywać w dodatku kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być wykonywane użytecznie i z najwyższą osiągalną intensywnością. Idealne ćwiczenia wioślarskie w komfortowej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski efektywne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców lub wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  różne rodzaje chwytu (wąski / znaczny) zezwalają na trafny trening wioślarski, który w dodatku włącza mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem pozwala na rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla stosownego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 1500 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy umożliwia wykonanie bardzo intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi lub klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest nieprzeciętna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych albo rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana albo po jego urazach.

  Tutaj realny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką przy pomocy mechanizmu szybkiej regulacji.

  poprawnie rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Oddzielny modlitewnik do ćwiczenia ramion / bicepsów Modlitewnik do bicepsów pierwsza klasa!

  Dzięki niemu wykonasz nawet najszczególniej wymagający trening ramion. Jest to perfekcyjne rozwiązanie dla ambitnych sportowców, którzy chcą uniknąć błędów w ćwiczeniach i jak najlepiej zastosować swoje możliwości.

  dodatkowo przy pomocy wyciągu trenujesz mięśnie szyi, ramion, pleców i nóg. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w komplecie).

  Ćwiczenia te są szczególnie modne wśród pań w celu przeciwdziałania cellulitowi i słusznego treningu mięśnia pośladkowego wielkiego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są możliwe dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki załączonej taśmie można dodatkowo wykonywać ćwiczenia na nogach.

  trafna ergonomia treningu dzięki różnym możliwościom regulacji wygodne siodełko i użyteczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie regulowane w pionie. Oparcie może być na dodatek związać pod kątem.

  Pozwala to na sprężyste przypasowanie wysokości siedziska do osób o najróżniejszym wzroście. Dzięki temu Autark 1500 jest idealnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Trafne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe oferują ponadto liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do we wnętrzu i na zewnątrz.

  nieprzeciętnie nadaje się do różnych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Perfekcyjne wyposażenie: zróżnicowany trening dzięki uniwersalnym uchwytom pakiet gromadzi mistrzowskie studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki funkcjonalnie ukształtowanemu drążkowi Latissimus doskonale ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl błyskawicznie i efektywnie formujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  bogactwo chwytów i możliwości treningowych zezwala na prędkie budowanie mięśni. Bardzo różnorodne treningi zapewniają wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie wyśmienite efekty. Wytrzymała, bezpieczna kompozycja i genialna technologia ciągnięcia liny choćby przy obszernym obciążeniu atlas FINNLO Autark 1500 stoi bezpiecznie i stabilnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego istotnie zrównoważonej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Uwydatnia go to na tle prostych atlasów dostępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki czemu idealne i prawie bezgłośne cechy ślizgowe, choćby przy większych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszelkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na dużo sposobów każdą grupę mięśni.

  najróżniejsze formy ćwiczeń, jak także przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 1500 firmy HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$43 Trenować profesjonalnie i sprawnie$44 Nieważne, czy chcesz budować mięśnie, czy też je utrzymać albo nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 1500 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 1500 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich jednostkowych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, obszerna sylwetka w kształcie V i wyraźny tzw.,,kaloryfer" dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki i jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców informacje technologiczne: ma dwa stanowiska posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: srebrny wymiary atlasu: 165 x 145 x 215 cm Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 200 kg Ćwiczenia: Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3943 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $45 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Atlas do ćwiczeń siłowych tytan 10r st marki Hms ☆

Atlas do ćwiczeń siłowych tytan 10r st marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Atlas do ćwiczeń siłowych tytan 10r st marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas do ćwiczeń siłowych tytan 10r st marki Hms
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  TYTAN 10R HMS to profesjonalny przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Sprzęt został wytworzony z materiałów najwyższej jakości gwarantujących wysoką stabilność i bezpieczeństwo używania. W zestawie odnajdziemy drążek zaczepowy i obrotowy, uchwyt...

☆ CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS (5907695502893) ☆

CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS (5907695502893) Najniższa Cena Online

☆ CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS (5907695502893) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: CYBORG 1 ATLAS DO ĆWICZEŃ HMS (5907695502893)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  CYBORG 1 HMS - to mistrzowski przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Jego cechą standardową jest możliwość użycia talerzy olimpijskich albo zwykłych oraz użyty rodzaj obciążenia, tzw. wolny ciężar.

  &gtProdukt ponadto regulację wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu producenta HMS, to opcja złożenia ławki, dzięki temu sprzęt zajmuje mniej miejsca.

  Na tym nie koniec! Przyrząd oferuje możliwość zmiany położenia ramion. CYBORG 1 zagwarantuje bezpieczne realizowanie ćwiczeń najróżniejszych partii mięśni – tak jak w fachowej siłowni. Ławka pozostała dopasowana jednocześnie do ćwiczeń z modlitewnikiem lub bez niego.

  Atlas wytwarzano z tworzyw najwyższej jakości, które gwarantują wysoką stabilność i bezpieczeństwo wykorzystywania. Cyborg ma wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją.

  Komfort zagwarantuje wytrzymała gąbka i innowacyjna tkanina obiciowa o karbonowym wzorze i podwyższonej trwałości. Dzięki temu trening staje się przyjemnością.

  przęt umożliwia kształtowanie wszelkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu i nóg.

  UWAGA: atlas nie gromadzi gryfu i obciążeń


  Specyfikacja:

  • wymiary:
   • długość: 222 cm
   • szerokość: 157 cm
   • wysokość: 206 cm
  • rozmiary siedziska:
   • długość: 30,5 cm
   • szerokość: 36,5 cm
  • rozmiary oparcia:
   • wysokość: 88 cm
   • szerokość: 32 cm
  • Maksymalne obciążenie artykułu: 150 kg
  • Dopuszczalne obciążenia:
   • na stojaki: 150 kg
   • na prasę do nóg: 45 kg
   • na modlitewnik: 60 kg
   • na drążek i ramiona: 90 kg
  • Waga artykułu: 69 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Funkcje:

  • wyciskanie na ławeczce siedząc
  • wyciskanie na ławeczce leżąc
  • motylek
  • przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg
  • wyciąg górny
  • modlitewnik
  • Do towaru załączono zestaw ćwiczeń

  towar
  marka
  Kod producenta
  17-3-150
  EAN
  5907695502893
  informacje podstawowe
  ilość stanowisk
  1
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  135
  Waga stosu [kg]
  69
  Długość [cm]
  222
  Szerokość [cm]
  157
  Wysokość [cm]
  206
  Przyrządy do ćwiczeń
  Ławka
  Motylek
  Wyciąg górny

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se ☆

Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  [bowflex_atlas_jednostanowiskowy-xtreme-s] Zainwestuj w dobrej jakości atlas, aby trenować w domu. Urządzenie, które jest jednostajne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata. BOWFLEX XTREME 2 SE to progresywny i unikatowy atlas marki Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niżeli kiedykolwiek. BOWFLEX XTREME 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi prędkiej zmiany Power Rod nie ma konieczności zamiany przewodów dla każdej stacji. Jeśli szukasz atlasu trafnego do swojego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zapewnia bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama stworzona z bardzo wytrzymałej stali, co zapewnia prawidłową kondycję sprzętu na długie lata. SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, gwarantując powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta komfortowa w zastosowaniu technika ułatwia trening, sprawia, że jest on bezpieczniejszy i wygodniejszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł kompletnie skoncentrować się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli Ci potrzeba więcej, atlas można rozbudować do 140 kg, a choćby 186 kg. PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś łatwo mógł rozpocząć treningi choćby, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu ćwiczeń. Dodatkową zaletą jest fakt, że kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała. KOMPAKTOWY rozmiar: Kompaktowy rozmiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pokoju. SIEDZISKO: praktycznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej podczas ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni użyć potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom wydajny trening. Informacje technologicznE: - liczba możliwych ćwiczeń: ponad 70 - Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, innowacyjny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic albo anaerobic), trening siłowy - technologia oporowa: pręty oporowe - Bazowe obciążenie: 95 kg (możliwość rozszerzenia do 140 kg albo 186KG) - Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można wykorzystać natychmiast - wymiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.

☆ Atlas Kulturystyczny SCUD 8008T Siłownia 200kg (5903839011122) ☆

Atlas Kulturystyczny SCUD 8008T Siłownia 200kg (5903839011122) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Kulturystyczny SCUD 8008T Siłownia 200kg (5903839011122) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SCUD
 • Nazwa produktu: Atlas Kulturystyczny SCUD 8008T Siłownia 200kg (5903839011122)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  SCUD 8008T to nad wyraz konkretny jednostanowiskowy atlas kulturystyczny nadzwyczajny do domowej siłowni. Usztywniona konstrukcja ramy oparta na szerokim profilu 70 x 50 mm zapewnia stabilność atlasu i zezwala na użytkowanie osobom o wadze choćby do 140 kg

  Waga całego stosu obciążeń to aż 100 kg a dzięki zastosowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar w trakcie ćwiczeń to 200 kg. Spora liczba bloczków w stosie (18 szt) daje użytkownikowi duży zakres regulacji obciążenia dopasowanego do wykonywanego ćwiczenia.

  Możliwość regulowania wysokości takich elementów jak modlitewnik, siedzisko pozwala na komfortowe realizowanie ćwiczeń zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom.

  Atlas wyposażony został w stację motylkową do rozpiętek (butterfly), z dopełniającą opcją wyciskania w przód, wyciąg dolny, wyciąg górny, wyciąg środkowy, modlitewnik oraz przyrząd do ćwiczeń nóg.

  zastosowanie karabińczyków przy wyciągach daje możliwość prędkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków i uchwytów, co daje niemało opcji indywidualnej konfiguracji sprzętu.

  obfita gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie dłoni, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

  Ćwiczenia na atlasie od lat są nad wyraz lubiane wśród mężczyzn, ale także wśród pań szanujących sobie możliwość sprawnego ćwiczenia nóg.

  firmy SCUD poza solidną konstrukcją dodatkowo zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.

  • producent: SCUD
  • Model: 8008T
  • Stos: 100 kg (system 2:1 – 200kg)
  • ilość odważników stosu: 18 szt
  • Główny profil konstrukcji ramy: 70 x 50 mm
  • Max. Waga użytkownika: 140 kg
  • rozmiary sprzętu: 190 x 100 x 206 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga sprzętu: 175 kg
  • wymiary opakowania: [1] 187 x 35x 19 cm, [2] 135 x 43 x 20 cm, [3] 38 x 20 x 28 cm, [4] 38 x 20 x 28 cm, [5] 38 x 20 x 32 cm
  • Waga sprzętu z opakowaniem: [1] 45,5 kg, [2] 34 kg, [3] 34 kg, [4] 34 kg, [5] 33 kg
  • wymiary oparcia: 64 x 34 x 7 cm
  • wymiary siedziska: 27 x 32 x 5 cm
  • Regulacja wysokości siedziska: 3-stopniowa (zakres 56 - 62 cm)
  • rozmiary wysokości modlitewnika: 28 x 47 x 9 cm
  • Regulacja modlitewnika: 4-stopniowa (zakres 87 - 100 cm)
  • Rozstaw uchwytów do wyciskania: 55 cm
  • Rozstaw ramion stacji motylkowej: 87 cm
  • Przeznaczenie: do stosowania domowego (klasa H)
  • Instrukcja: w języku polskim
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • w dodatku: stalowe powlekane linki, możliwość jednostkowej konfiguracji, osłona stosu

  • Przyrządy funkcyjne:
  • wyciąg górny
  • wyciąg środkowy
  • wyciąg dolny
  • wyciąg do ćwiczeń nóg
  • ramiona do wyciskania
  • ramiona do rozpiętek (stacja motylkowa)
  • modlitewnik

☆ Atlas DS600S ☆

Atlas DS600S Najniższa Cena Online

☆ Atlas DS600S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: Atlas DS600S
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

☆ Bh fitness Atlas nevada plus g119xa ☆

Bh fitness Atlas nevada plus g119xa Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Atlas nevada plus g119xa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Atlas nevada plus g119xa
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:


☆ Hms Atlas do ćwiczeń siłowych cyborg 1 ☆

Hms Atlas do ćwiczeń siłowych cyborg 1 Najniższa Cena Online

☆ Hms Atlas do ćwiczeń siłowych cyborg 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Atlas do ćwiczeń siłowych cyborg 1
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  CYBORG 1 HMS - to profesjonalny przyrząd do ćwiczeń w warunkach domowych. Jego cechą typową jest możliwość zastosowania talerzy olimpijskich lub zwykłych, a także wykorzystany wariant obciążenia, tzw.

  wolny ciężar. Produkt w dodatku regulację wysokości położenia sztangi. Kolejny atut atlasu firmy HMS, to opcja złożenia ławki, dzięki temu sprzęt zajmuje mniej miejsca. Na tym nie koniec! Przyrząd oferuje możliwość zmiany położenia ramion.

  CYBORG 1 zapewnia bezpieczne realizowanie ćwiczeń zróżnicowanych partii mięśni - tak jak w mistrzowskiej siłowni. Ławka została przystosowana jednocześnie do ćwiczeń z modlitewnikiem albo bez niego. Atlas wytwarzano z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują wysoką stabilność oraz bezpieczeństwo stosowania.

  Cyborg wygodne siedzisko z 4 - stopniową regulacją. Komfort gwarantuje wytrzymała gąbka i postępowa dzianina obiciowa o karbonowym wzorze i podwyższonej trwałości. Dzięki czemu trening staje się przyjemnością.

  Sprzęt umożliwia kształtowanie wszelkich grup mięśni: najszerszych grzbietu, piersiowych, trapezowych, posturalnych, pośladków, przedramion, naramiennych, tricepsu oraz nóg. UWAGA: atlas nie zawiera gryfu i obciążeń informacje technologiczne: rozmiary: długość: 222 cm szerokość: 157 cm wysokość: 206 cm rozmiary siedziska: długość: 30,5 cm szerokość: 36,5 cm rozmiary oparcia: wysokość: 88 cm szerokość: 32 cm Maksymalne obciążenie towaru: 150 kg Dopuszczalne obciążenia: na stojaki: 150 kg na prasę do nóg: 45 kg na modlitewnik: 60 kg na drążek i ramiona: 90 kg Waga produktu: 69 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Do artykułu dołączono zestaw ćwiczeń Ćwiczenia: wyciskanie na ławeczce siedząc wyciskanie na ławeczce leżąc motylek przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg wyciąg górny modlitewnikPodobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se ☆

Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  [bowflex_atlas_jednostanowiskowy-xtreme-s] Zainwestuj w korzystnej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest zrównoważone, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata. BOWFLEX XTREME 2 SE to progresywny i wyjątkowy atlas producenta Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, aniżeli kiedykolwiek. BOWFLEX XTREME 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi szybkiej zmiany Power Rod nie ma konieczności podmiany przewodów dla każdej stacji. Jeśli szukasz atlasu odpowiedniego do swego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zagwarantuje bezpieczeństwo podczas treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama tworzona z nad wyraz wytrzymałej stali, co zapewnia korzystną kondycję sprzętu na długie lata. SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zaimplementowaniu technika ułatwia trening, sprawia, że jest on bezpieczniejszy i komfortowojszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł kompletnie skoncentrować się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli potrzebujesz więcej, atlas można rozbudować do 140 kg, a choćby 186 kg. PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi choćby, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w realizowaniu ćwiczeń. Uzupełniającą zaletą jest fakt, że kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszystkich głównych mięśni ciała. KOMPAKTOWY wymiar: Kompaktowy wymiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, żeby zmieścić się w pokoju. SIEDZISKO: użytecznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom sprawny trening. Dane technicznE: - ilość osiągalnych ćwiczeń: ponad 70 - Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, nowoczesny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic lub anaerobic), trening siłowy - technologia oporowa: pręty oporowe - Bazowe obciążenie: 95 kg (możliwość zwiększenia do 140 kg albo 186KG) - Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można zastosować natychmiast - rozmiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.

☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion ☆

Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion Najniższa Cena Online

☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CHAMPION
 • Nazwa produktu: Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Buty męskie sportowe do koszykówki CHAMPION OVERTIME PROLONGATION

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit ☆

Atlas stacja Treningowa Christopeit Najniższa Cena Online

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Atlas stacja Treningowa Christopeit
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Dzięki mistrzowskiemu, uniwersalnemu urządzeniu treningowemu możesz wykonywać ukierunkowany trening tworzący mięśnie. Możesz wykonywać trening siłowy i wytrzymałościowy bez dodatkowych obciążeń, tylko z własną masą ciała. Ćwiczenia takie jak unoszenie nóg, wznosinie, pompki, zanurzanie i rozciąganie mogą być wykonywane z przeróżnym poziomym trudności w zależności od wymagań treningowych. W komplecie dodatkowe paski na rękę do ćwiczeń odciążających kręgosłup i krążki międzykręgowe. Wygodne poduszki o wyszukanym wykonaniu, oparcia z regulowanymi poduszkami lędźwiowymi i 8 uchwytów i 8 stopni dla trafnej pozycji treningowej komfortowy trening. Dodatkowo przystępna aplikacja treningowa z opcjonalnym asystentem treningowym i oddzielne instrukcje ćwiczeń uzupełniają motywujący, a tym samym udany trening z wielofunkcyjną wieżą Christopeit we wszystkich obszarach. To urządzenie fitness zostało przetestowane zgodnie z wyższą klasą wymagań „S” dla bardziej zrównoważonego sprzętu sportowego do użytkowania w klubach sportowych, obiektach hotelowych, studiach fitness, szkołach i jako domowy sprzęt sportowy.

  jednostajna i konkretna konstrukcja z rur stalowych
  wygodna tapicerka o rozbudowanym wykonaniu
  Poduszka pod plecy z regulowaną poduszką lędźwiową
  pokaźny ochraniacz na nogi
  8 uchwytów dla adekwatnej pozycji chwytu
  8 kroków dla słusznej pozycji stopy
  4 paski (2x damskie / 2x męskie) do ćwiczeń trzymania i odczepiania
  Uchwyty zanurzeniowe regulowane w 2 kierunkach

  114 x 79 x 217
  Aplikacja treningowa (opcjonalnie z asystentem szkoleniowym)


☆ Atlas 1030531 marki Eb fit ☆

Atlas 1030531 marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Atlas 1030531 marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Atlas 1030531 marki Eb fit
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Jeśli marzysz o prywatnej siłowni, zacznij trening na Poręczy Wielofunkcyjnej z Ławką. Popraw sylwetkę, kondycję i zdrowie, zwiększ rzeźbę i masę mięśniową! W zdrowym ciele zdrowy duch, dzięki marce EB FIT.

  Poręcz wielofunkcyjna z ławką, to wszechstronne urządzenie, na którym wykonasz kompletny i urozmaicony trening bez wychodzenia z domu. Trening angażuje wszystkie partie grzbietu, ramion, klatki piersiowej i brzucha.

  Ćwicz na 7 sposobów z poręczą EB FIT!
  1. Wyciskanie KLATKI piersiowej (ławka, stojak pod sztangę)
  2. PodwyższaNIE na drążku (drążek do ćwiczeń nachwytem i podchwytem)
  3. DIPY (uchwyty po bokach)
  4. Trening BRZUCHA w zwisie - podnoszenie nóg w podporze na łokietnikach (2 wygodne, boczne łokietniki)
  5. BRZUSZKI (podnóżek na dole)
  6. POMPKI (uchwyty do pompek)
  7. Ćwiczenia na ławeczce np. ROZPIĘTKI i TRICEPSY


  najkorzystniejsza do treningu siłowego i wytrzymałościowego
  Poczuj się jak na fachowej siłowni, trenując we własnym domu. Rozszerz sprawność dotychczasowych treningów, popraw swoją kondycję fizyczną i osiągnij wymarzone efekty bez względu na poziom innowacyjnia. EB FIT demonstruje, że to osiągalne!

  przystosowana do warunków domowych
  Poręcz jest asygnowana specjalnie do użytku domowego dzięki niedużym rozmiarom i możliwości składania. Starannie wyważony rozkład sił czyni produkt zrównoważonym i bezpiecznym nawet na intensywnym treningu. Po skończeniu treningu, możesz złożyć ławkę, by zajmowała jeszcze mniej miejsca.

  Wysoka jakość i komfort ćwiczeń
  Dzięki wysokiej jakości tworzyw + jednostajnej konstrukcji ze stali, cieszysz się bezpiecznym i wygodnym używaniem przez długi czas. Możesz skupić się wtedy całkowicie na wykonywanym ćwiczeniu. Stabilna budowa z szerokimi klockami pomaga Ci ćwiczyć w całości bezpiecznie. Gumowe nóżki chronią powierzchnię, na której ćwiczysz. Przeciwpoślizgowe uchwyty poręczy gwarantują komfort i stabilność na treningu.

  Uchwyty do robienia dipów
  Ramę uzbroiliśmy w uchwyty do dipów. Ćwiczenie dipów sprawia przyrost masy mięśniowej i powiększa efekty wyciskania na sztandze. Treningi dipów dają znakomite efekty przy wielkiej, jak i niewiele znaczącej ilości powtórzeń. Dodając to ćwiczenie do swego treningu, ulepszasz wyrzeźbienia sylwetki.

  Polepsz zdrowie i bądź fit, na poręczy EB FIT!


  atrybuty:
  • wymiary
  - wysokość: całkowita 217 cm / od ziemi do dipów 125 cm / od ziemi do sztangi 94 cm
  - długość kompletna: 192 cm
  - szerokość: rama 65 cm / drążek górny 102 cm / dipy 62 cm
  - ławka: długość 100 cm / szerokość 29 cm / grubość 5 cm
  - łokietniki: długość 29 cm / szerokość 12 cm / grubość 5 cm / wysokość od ziemi 127 cm
  - średnica drążków: 30 mm
  - grubość profilu: 5 cm
  • Maksymalne obciążenie stojaka: 250 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Kolor: czarno-szary
  • Materiały: stal (rama), pp (osłony, części)
  • Waga netto: 36.5
  • Waga brutto: 39.5 kg
  • Opakowanie: 127 x 52 x 17.5 cm (karton)
  • firma: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Kelton Atlas wyciąg python i ☆

Kelton Atlas wyciąg python i Najniższa Cena Online

☆ Kelton Atlas wyciąg python i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kelton
 • Nazwa produktu: Kelton Atlas wyciąg python i
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Wyrzeźb swoje mięśnie z Atlasem Kelton HOME Python I! Najważniejsze urządzenie na Twojej siłce! Jeden z najkorzystniejszych atlasów z profilu 80x60x2 mm w komplecie z podporami pod stopy HZ7. Do wyciągu dokładamy drążek HD3 abyś mógł od razu po złożeniu zacząć trening! Wyrzeźb mięśnie grzbietu z Atlasem Python I! Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu: Naramienne Unoszenie ramion w przód z linkami wyciągu Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu Unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie tułowia z linkami wyciągu Klatka Rozpiętki w siadzie na maszynie chwytem wąskim Rozpiętki w siadzie na maszynie chwytem szerokim Wyciskanie w siadzie na maszynie Grzbiet Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim Przyciąganie linki wyciągu górnego w siadzie Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie szerokim chwytem (nachwytem) Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie chwyt neutralny Brzuch Skłony tułowia z linką wyciągu siedząc Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc Skłony boczne z linką wyciągu Ramiona Triceps Biceps Uginanie ramion podchwytem stojąc z rączką wyciągu Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie Prostowanie ramion na wyciągu stojąc Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" Uginanie ramienia ze sztangielką na "modlitewniku" Uginanie ramion ze sztangą nachwytem na "modlitewniku" Nogi Dwugłowe albo czworogłowe ud przywodziciele albo odwodziciele Łydki Odwodzenie nogi w tył Przywodzenie nóg do w środku Odwodzenie nóg na zewnątrz Więcej Totalna rewolucja! Z tym wyciągiem zbudujesz pokaźne PLECY. Kultowy wyciąg Python w całkiem nowej wersji. Jeszcze wytrzymalsza kompozycja z profilu 80x60x2 mm, idealny i płynny system prowadzenia obciążenia. Zbuduj z nim szerokie PLECY, niech strzelają na Tobie podkoszulki!. Sprawdź Zrób z nimi MEGA PLECY na atlasach Kelton HOME i HEAVY!!! Masz któryś z naszych wyciągów Kelton HOME lub HEAVY to z tymi blachami możesz ćwiczyć na nim plecy jak na mistrzowskiej maszynie. Przejrzyj


Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane atlasy do ćwiczeń – Ranking październik 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń,
 • atlas do ćwiczeń jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *