FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych atlasów do ćwiczeń do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking atlasów do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) ☆

Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 1500 Numer katalogowy: 3943 Dlaczego warto wybrać FINNLO$41 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz urządzeń siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World sprawdź: www.finnlo.com.pl Jesteś gotowy na nowy, intensywny trening siłowy i chcesz ukształtować wszystkie główne grupy mięśni swego ciała$42 wyjątkowo poprawnie, nasz Multi-Atlas Autark 1500 producenta FINNLO jest do Twojej dyspozycji, a Ty nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

  Ciężki i wydajny trening w domu (tak jak na siłowni), sprawi, że Twoje ciało naprawdę porządnie się zmęczy. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by wydajnie wytwarzać mięśnie. Wyposażony w stos wadze 80 kg, który można opcjonalnie zwiększyć do 100 kg - Autark 1500 zezwala na dzisiaj wzrost Twoich ramion.

  Trening siłowy z FINNLO Autark 1500 wspomaga szybką i sprawną budowę mięśni, choćby jeśli jesteś już nowoczesnym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmocnisz i ukształtujesz cały swój aparat mięśniowy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami!

  efektywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 1500 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki konwencjonalnej funkcji wyciskania lub motyla. W trakcie wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M.

  Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wyciąg "AB Crunch" do intensywnego treningu brzucha i tricepsów (mięsień tylnej części ramion) Dzięki zaimplementowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest bardzo znaczne zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym niezwykle prędki wzrost mięśni.

  Dzięki słusznej długości wyciągu, można wykonywać także kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być wykonywane użytecznie i z najwyższą realną intensywnością. Nadzwyczajne ćwiczenia wioślarskie w wygodnej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski efektywne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców albo wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  najróżniejsze typy chwytu (wąski / pokaźny) pozwalają na optymalny trening wioślarski, który w dodatku włącza mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem zezwala na rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla trafnego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 1500 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy zezwala na wykonanie nad wyraz intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi albo klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest nieprzeciętna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych lub rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana lub po jego urazach.

  Tutaj osiągalny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu szybkiej regulacji.

  należycie rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, lecz są także ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Oddzielny modlitewnik do ćwiczenia ramion / bicepsów Modlitewnik do bicepsów pierwsza klasa!

  Dzięki niemu wykonasz choćby najszczególniej wymagający trening ramion. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla ambitnych sportowców, którzy chcą uniknąć błędów w ćwiczeniach i jak najlepiej użyć swoje możliwości.

  ponadto przy pomocy wyciągu trenujesz mięśnie szyi, ramion, pleców i nóg. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w zestawie).

  Ćwiczenia te są wyjątkowo popularne wśród pań w celu przeciwdziałania cellulitowi i optymalnego treningu mięśnia pośladkowego znacznego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są możliwe dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można ponadto wykonywać ćwiczenia na nogach.

  słuszna ergonomia treningu dzięki rozmaitym możliwościom regulacji wygodne siodełko i użyteczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie regulowane w pionie. Oparcie może być w dodatku dopasować pod kątem.

  Pozwala to na rozciągliwe dostosowanie wysokości siedziska do osób o zróżnicowanym wzroście. Dzięki czemu Autark 1500 jest świetnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Trafne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe oferują również liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do we wnętrzu i na zewnątrz.

  rewelacyjnie pasuje do najróżniejszych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Nieprzeciętne wyposażenie: różnorodny trening dzięki uniwersalnym uchwytom pakiet gromadzi profesjonalne studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki funkcjonalnie ukształtowanemu drążkowi Latissimus wyśmienicie ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl błyskawicznie i efektywnie kreujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  obfitość chwytów i możliwości treningowych zezwala na szybkie budowanie mięśni. Wyjątkowo różnorodne treningi zapewniają wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie wspaniałe efekty. Wytrzymała, bezpieczna budowa i wspaniała technika ciągnięcia liny choćby przy pokaźnym obciążeniu atlas FINNLO Autark 1500 stoi bezpiecznie i jednostajnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego niezwykle zrównoważonej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Podkreśla go to na tle prostych atlasów dostępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki temu doskonałe i prawie bezgłośne właściwości ślizgowe, choćby przy większych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na niemało sposobów każdą grupę mięśni.

  rozmaite formy ćwiczeń, jak również przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 1500 firmy HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$43 Trenować profesjonalnie i skutecznie$44 Nieważne, czy chcesz kreować mięśnie, czy również je utrzymać lub choćby poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 1500 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 1500 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich jednostkowych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, spora sylwetka w zarysie V i wyraźny tzw.,,kaloryfer" poprawnie wytrenowane nogi, uda i łydki i jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane techniczne: ma dwa stanowiska ma wyciąg górny i dolny Stacja nożna dostosowywana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: srebrny wymiary atlasu: 165 x 145 x 215 cm Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 200 kg Ćwiczenia: Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3943 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $45 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Core Atlas wielostanowiskowy split ☆

Core Atlas wielostanowiskowy split Najniższa Cena Online

☆ Core Atlas wielostanowiskowy split - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORE
 • Nazwa produktu: Core Atlas wielostanowiskowy split
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  CORE Split to wyjątkowo mocny kilkustanowiskowy atlas kulturystyczny świetny do domowej siłowni. Jednostajna kompozycja atlasu zezwala na stosowanie osobom o wadze choćby do 120 kg.

  Waga całego stosu obciążeń to aż 75 kg a dzięki zaimplementowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar w trakcie ćwiczeń to 150 kg. Szeroka ilość bloczków w stosie daje użytkownikowi pokaźny zakres regulacji obciążenia dopasowanego do wykonywanego ćwiczenia.

  Możliwość dostosowywania wysokości takich komponentów jak modlitewnik, siedzisko, oparcie, ławka, uchwyty, podpory pozwala na komfortowe realizowanie ćwiczeń równocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom.

  Atlas poza typowym wyposażeniem w stację motylkową do rozpiętek (z dopełniającą opcją wyciskania w przód) i wyciągiem górnym, a także dolnym posiada: modlitewnik, wyciąg środkowy, ławkę do brzuszków, tzw. „byka" do ćwiczeń w zwisie z użyciem ciężaru własnego ciała, uchwyty do podnosinia, worek bokserski, gruszkę bokserską, hantle, a także dopełniającą stację z prasą do wyciskania nogami.

  użycie karabińczyków przy wyciągach daje możliwość prędkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków oraz uchwytów.

  znaczna gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie dłoni, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

  Ćwiczenia na atlasie od lat są niezwykle modne wśród mężczyzn, ale także wśród pań ceniących sobie możliwość skutecznego ćwiczenia nóg.

  marki CORE poza solidną konstrukcją ponadto zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.  Sprzedawany atlas posiada inny model modlitewnika niż ten przedstawiony na zdjęciu.

  SPECYFIKACJA

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms ☆

Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 ☆

Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER FERRUM TX4.

  Atlas Ferrum TX4 producenta HAMMER jest sprawnym i kompaktowym urządzeniem, dzięki któremu można intensywnie trenować wszystkie grupy mięśni. Na nieznacznej przestrzeni (250 x 280 x 200 cm) masz kompletną siłownię w domu. Z Ferrum TX4 możesz idealnie trenować klatkę piersiową, plecy, barki i ramiona, jak na dodatek nogi.

  Z atlasem Ferrum TX4 producenta HAMMER możesz osiągnąć następujące cele:

  • Mężczyźni: obfite muskularne mięśnie klatki piersiowej
  • Kobiety: jędrne piersi
  • Mężczyźni: obszerne muskularne mięśnie (sylwetka w profilu litery V)
  • Kobiety: silne plecy
  • Mężczyźni: potężne, wyrzeźbione barki
  • Kobiety: rzeźba barków
  • Mężczyźni: Umięśnione ramiona
  • Kobiety: rzeźba ramion
  • Wytrenowane muskularne nogi
  • Kobiety: rzeźba nóg
  • Płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie brzucha

  Skuteczny trening siłowy – trening ukierunkowany na nogi, łydki i plecy!

  O zbudowanie szerokich mięśni klatki piersiowej zadba jednostka do wyciskania i ćwiczenia motylków, do treningu pleców atlas Ferrum TX4 proponuje wyciąg dolny i górny. Dla wzmocnienia mięśni ramion jest w komplecie trenażer do pleców z 10-krotną regulacją. Imponujące mięśnie ramion (biceps i triceps) rozwiniesz dzięki dostosowywanemu modlitewnikowi wraz z sztangą i wyciągiem do tricepsów. Dla produktywnego treningu mięśni nóg oprócz wyciągu dolnego / stacji na nogi jest w komplecie też przystawka na nogi z dopełniającą szczególnie dużą metalową podkładką i praktycznymi ruchami. Dzięki Hammer TX4 można trenować jednocześnie przedramiona, tylne partie mięśni nóg i łydki.

  Formy ćwiczeń: motylek, wyciskanie na ławce, wyciąg górny i dolny, stacja na nogi, zgięcia nóg, zgięcia ramion, wioślarstwo, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, rozpiętki, wyciskanie łydek, trening pleców i dużo innych.

  Atlas HAMMER Ferrum TX4 - moduł rozpiętek i Power-Lat.-Bar

  Obrotowy system rolek do 160 stopni z dostosowywaną wysokością zapewnia maksymalną amplitudę ruchu i nieograniczone możliwości treningowe. Trenuj klatkę piersiową, barki, ramiona, nogi i pośladki jak w mistrzowskim klubie fitness. Szczególną atrakcją (w pakiecie) jest sztanga wyprofilowana, która dzięki rozmaitym możliwością chwytu umożliwia stanowczo wydajny trening określonych partii mięśniowych.

  informacje:

  • Atlas posiada 2 stanowiska
  • Wyciąg górny
  • Wyciąg dolny
  • Przystawka na nogi
  • Osłona stosu
  • Waga stosu: 60 kg
  • Maksymalne waga użytkownika: 120 kg
  • funkcjonalna przystawka do nóg
  • wygodne oparcie i poduszki pod ramię
  • Do zestawu wchodzi Ławka do ćwiczeń mięśni grzbietu
  • rozmiary atlasu bez ławki: 210 x 120 x 198 cm
  • wymiary atlasu z ławką: 250 x 280 x 198 cm

   dodatkowe dane:

  • Gwarancja domowa: 36 miesięcy
  • Numer katalogowy: 9036
  • Paragon lub faktura vat
  • dostawa gratis

  UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas BH FITNESS Global Gym ☆

Atlas BH FITNESS Global Gym Najniższa Cena Online

☆ Atlas BH FITNESS Global Gym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH FITNESS
 • Nazwa produktu: Atlas BH FITNESS Global Gym
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  bezpłatnA wysyłka

  BH Fitness Global Gym G152X to 3-stanowiskowa stacja treningowa zezwalająca użytkownikowi na trening całego ciała w obrębie jednej maszyny. Ten wielofunkcyjny atlas został wytwarzany z myślą o choćby najbardziej wymagających użytkownikach. Zezwala na przeprowadzenie kompleksowego, ogólnorozwojowego treningu siłowego ukierunkowanego na wszystkie najważniejsze partie ciała. Wyekwipowany jest w suwnicę, przyrząd do wyprostów nóg, wyciąg górny, uchwyty do wyciskania, uchwyty do pompek na poręczach, a także do treningu mięśni brzucha. Głównym atutem urządzenia jest znakomita kompozycja zapewniająca stabilność, odporność i bezpieczeństwo. Stos z obciążeniem został obudowany, zaimplementowano także system łożyskowanych bloczków i stalowe linki. Atlas ma dwa regulowane siedziska w celu przypasowania pozycji do osoby ćwiczącej, które pokryte zostały oporną na uszkodzenia dzianiną skóropodobną. Konkretna rama produkowana została z wysokojakościowej stali, a na jej powierzchni nadrukowane zostały grafiki demonstrujące podstawowe ćwiczenia realne do wykonania przy użyciu atlasu.

  szczegóły
  firma BH Fitness
  Płeć mężczyzna, Kobieta
  Kolor wiodący metaliczny
  Sezon Całoroczne
  Sport Siłownia i fitness
  Model/kod produktu Global Gym G152X
  Kraj pochodzenia producenta Hiszpania
  Maksymalna waga użytkownika 130 kg
  Rolki transportowe Nie
  Obciążenie maksymalne 100 kg
  Waga stosu 100 kg
  Przyrządy Motylek, Wyciąg górny, Stojak do podwyższania, Suwnica na nogi

☆ Horizon fitness Atlas treningowy torus 3 ☆

Horizon fitness Atlas treningowy torus 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Atlas treningowy torus 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Atlas treningowy torus 3
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Torus 3 to kompaktowy atlas do ćwiczeń umożliwiający trening niemalże całego ciała.Opis technicznytapicerka: czarnaoparcie dostosowywane - 8 pozycjisiedzisko regulowane - 4 pozycjesuwnica­linka sprężysta nylonowa 6 mmakcesoria:drążek2x uchwytydrążek do ciągnięcia z dołuuchwyt: brzuch i kostkiłańcuchhaki x 3uchwyt na bidonobciążenie: 80 kgćwiczenia:wyciąg z góry (triceps, biceps, mięśnie grzbietu)wyciąg: brzuchwyciskanie (mięśnie klatki piersiowej, a także ramion)wyciąg Free Motion (mięśnie klatki piersiowej i pleców, biceps)czworogłowy udadolny wyciąg (wiosłowanie siedząc, a także stojąc, biceps, mięśnie ramion, przywodzenie/odwodzenie)rozmiary: 189x104x204 cmwaga: 219 kgmax.

☆ SUWNICA ATLAS X2 HMS (5907695535495) ☆

SUWNICA ATLAS X2 HMS (5907695535495) Najniższa Cena Online

☆ SUWNICA ATLAS X2 HMS (5907695535495) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: SUWNICA ATLAS X2 HMS (5907695535495)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Suwnica smitha x2 HMS - siłownia w Twoim domu Atlas suwnica x2 HMS to bez wątpienia jedno z najlepszych sprzętów dla aktywnych osób, aby sukcesywnie i harmonijnie rozwijać swoją sylwetkę. Producent HMS to potentat na rynku i swymi produktami odmienił życie wielu ćwiczących osób.

  Suwnica smitha pozwala na wykonanie treningu na każdą partię ciała, angażując wybrane mięśnie odpowiednimi ćwiczeniami. Ćwiczenia na plecy, ćwiczenia na barki, czy choćby ćwiczenia na płaski brzuch - atlas x2 HMS został produkowany z myślą o osobach, które w każdych warunkach chcą dać z siebie maksimum.

  mocna jakość wykonania urządzenia zapewnia wysoką przyjemność z wykorzystywania. Suwnica x2 HMS to udoskonalona wersja suwnicy x1. Względem poprzednika posiada łożyska powodujące, że mechanizm suwnicy działa wyjątkowo płynnie i pozwala na dynamiczny trening pozbawiony jakichkolwiek przeszkód.

  HMS pamięta o zdrowiu osób ćwiczących i materiały wykorzystane do stworzenia produktu sprzyjają stabilizacji kręgosłupa. Przyrząd do ćwiczeń ze stajni HMS jest skonstruowany tak, aby móc na nim wykonać kompletny trening całego ciała.

  Ławka, która może zostać odłączona w każdej chwili stanowi pewnego typu kręgosłup urządzenia. Dzięki ławce możemy wykonać między innymi ćwiczenia na klatkę piersiową. Modne wyciskanie sztangi to doskonały sposób na wielką i wymodelowaną klatkę.

  Po odłączeniu ławki zyskujemy ogromną swobodę. Ćwiczenia w domu jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i sprawne - w ciągu kilku sekund zmienisz ustawienie wedle swojego uznania. Dolne oraz górne partie mięśniowe mogą zostać zaangażowane na przyrządzie przez szybką zmianę ułożenia składników w nim zawartych.

  konkretna jakość wykonania opiera się na wysokiej wytrzymałości ramie, a także funkcjonuje na systemie kół pasowych i linek naciągowych. Takie połączenie daje przedmiot, który jest stabilny i zezwala na długookresowe wykorzystywanie bez potrzeby serwisowania.

  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych: piersiowych grzbietu (najszerszy grzbietu, czworoboczny) brzucha (prosty, skośne, poprzeczny) naramiennych (aktony) ramion (biceps, triceps) nóg (mięsień dwugłowy, czworogłowy) Kompletny trening całego ciała w jednym urządzeniu Decydując się na pracę w kontekście zbudowania zadowalającej sylwetki, nieraz nie odpowiada nam spędzanie czasu w zatłoczonych siłowniach.

  Nasze ambitne cele sportowe upadają na pierwszej prostej, a rozwiązanie jest prostsze, niż może się wydawać. Suwnica smitha x2 HMS pozwala wykonać kompleksowy trening całego ciała w domowym zaciszu. Domowy sprzęt do ćwiczeń to idealne narzędzie dla każdej osoby, która preferuje trening sam na sam ze sobą.

  Przyrządy do ćwiczeń zawarte w maszynie są tworzone z myślą o treningu całego ciała dla osoby o każdym stopniu progresywnia. Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze każdy zapewni sobie komfortowe warunki do wykonywania wielu efektywnych ćwiczeń.

  Dodatkowa 9-stopniowa asekuracja stanowi wyśmienite zabezpieczenie dla początkujących. Znacznym elementem zawartym w suwnicy smitha x2 HMS jest zestaw ćwiczeń. Każdy przy zakupie uzyskuje krystaliczny poradnik wdrażający w najistotniej produktywne ćwiczenia używane do budowania wymarzonej sylwetki.

  Estetyczne wykończenie farbą proszkową w połączeniu z trwałą tapicerką o wzorze karbonu zagwarantuje wysokie walory estetyczne i nawet najmocniej wymagających. Przyrządy do ćwiczeń: Suwnica Smitha Motylek Wyciąg górny z szerokim drążkiem Wyciąg górny z dwoma niezależnymi uchwytami Wyciąg dolny Przyrząd do ćwiczenia mięśni nóg Modlitewnik dane uzupełniające: Łożyska we wszelkich krążkach Łożyska liniowe w mechanizmie suwnicy wariant obciążenia: na wolny ciężar Uchwyty do zawieszenia wolnych ciężarów o średnicy 50 i 25 mm Prowadnice gryfu z mechanizmem bezpieczeństwa Wielofunkcyjna, odłączana ławka Trwała tapicerka o wzorze karbonu Regulacja napięcia linek Asekuracja: 9 stopni Podpory na sztangę Pasek na kostki ilość kartonów: 3 szt.

  Wykończenie: malowanie proszkowe odcień ramy: czarny Maksymalne obciążenie towaru (ciężary + użytkownik): 272 kg Maksymalne obciążenie trenażera nóg: 45 kg Maksymalne obciążenie wyciągu górnego: 90 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Waga produktu: 191 kg duże możliwości w niewielkim sprzęcie Sprzęt znajdujący się w domu to pewnego rodzaju dodatek dodający optymalnej atmosfery wnętrzu.

  kupując suwnicę smitha x2 HMS kupujemy własną siłownię, której rozmiary wynoszą 242 x 205 x 219 cm. Kompleksowy komplet do ćwiczeń cenionej firmy będzie odzwierciedleniem Twoich aspiracji życiowych - zakurzony w kącie nie da najkorzystniejszej refleksji, staraj się go używać systematycznie.

  Maksymalne obciążenie towaru wynosi 272 kg, wliczając w to ciężary i użytkownika. Jeśli nie jesteś doświadczonym kulturystą lub zawodnikiem trójboju, możesz być pewien, że przyrząd do ćwiczeń x2 HMS na pewno spełni Twoje oczekiwania.

  Najtrudniej jest zacząć i ruszyć się z domu, lecz co gdy sytuacja nie zmusza Cię do tak drastycznych kroków$15 Zdecyduj się na suwnice smitha x2 firmy HMS i trenuj. Jak chcesz, kiedy chcesz! rozmiary artykułu: długość: 242 cm szerokość: 205 cm wysokość: 219 cm wymiary ławki: długość: 210 cm szerokość: 70 cm wysokość: 117 cm wymiary oparcia: długość: 77 cm szerokość: 30 cm wysokość: 5 cm wymiary siedziska: długość: 42 cm szerokość: 37 cm wysokość: 5 cm wymiary modlitewnika: długość: 30 cm szerokość: 49 cm wysokość: 6,5 cm Gryf: długość: 196 cm średnica: 25 mm waga: 7,8 kg Pozostałe dane: Gwarancja 24 miesiące Do artykułu dołączono pakiet ćwiczeń!

  Ławka nie gromadzi obciążeń! #SuwnicaSmitha #AtlasDoĆwiczeń #AtlasTreningowy #PrzyrządDoĆwiczeń #ĆwiczeniaWDomu #ZestawĆwiczeń #HMS #Atlas #Suwnica #AtlasX2


☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) ☆

Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Zainwestuj w korzystnej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest stabilne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata.

  wyjątkowa trwałość i jakość siłowni domowej Xtreme™ 2 SE nie ma sobie równych w żadnym innym dostępnym sprzęcie do ćwiczeń w domu. Nie uwierzysz w niesamowite rezultaty, jakie osiągniesz dzięki Xtreme™ 2 SE!

  XTREME® 2 SE to nowoczesny i nieszablonowy atlas marki Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niżeli kiedykolwiek. XTREME® 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi szybkiej zmiany Power Rod® nie ma konieczności podmiany przewodów dla każdej stacji.

  Jeśli szukasz atlasu adekwatnego do swego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama stworzona z niezwykle wytrzymałej stali, co zagwarantuje prawidłową kondycję sprzętu na długie lata.

  SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme® 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając rozszerzone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zastosowaniu technika ułatwia trening, powoduje, iż jest on bezpieczniejszy i wygodniejszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł całkowicie skupić się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli Ci trzeba więcej, atlas można rozbudować do 141 kg, a choćby 186 kg.

  typowy atlas Xtreme ™ 2 SE jest wyposażony w pręty oporowe o łącznym "ciężarze" 95 kg (210 funtów): jedną parę 2,25 kg, dwie pary 4,5 kg prętów, jedną parę 13,5 kg prętów i jedną parę 22,5 kg prętów. Jeśli zwiększysz opór do 140 kg lub 186 kg, będziesz posiadać dopełniającą jedną lub dwie pary 22,5 kg prętów.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi choćby, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w realizowaniu ćwiczeń. Dopełniającą zaletą jest fakt, iż kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała.

  KOMPAKTOWY wymiar: Kompaktowy rozmiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, by zmieścić się w pokoju.

  SIEDZISKO: praktycznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i zapewnić swoim mięśniom skuteczny trening.

  dane technologicznE:

  liczba osiągalnych ćwiczeń: ponad 70

  Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, nowoczesny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic albo anaerobic), trening siłowy

  Opór: Power Rod® 95 kg

  Możliwość rozszerzenia oporu: 141 kg lub 186 kg

  Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można zastosować natychmiast

  wymiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  dedykowany do stosowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Atlas body-solid g2b home gym marki Insportline ☆

Atlas body-solid g2b home gym marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Atlas body-solid g2b home gym marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Atlas body-solid g2b home gym marki Insportline
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) ☆

Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO AUTARK 600 (4005251392900)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 600 Nr katalogowy: 3929 Dlaczego warto wybrać FINNLO$177 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość producenta powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World sprawdź: www.finnlo.com.pl Atlas AUTARK 600 zapewnia profesjonalny wstęp do ćwiczeń siłowych.

  W przeciwieństwie do innych atlasów, AUTARK 600 został wyekwipowany w fachowe urządzenie do szerokiego wachlarza ćwiczeń na mięśnie nóg włączając w to zgięcia i wyprosty. To samo dotyczy ponadto ramion do motylków.

  Sercem atlasu AUTARK 600 jest stos o wadze 80 kg, podzielony na 16 sztabek po 5 kg. Oparcie można skonsolidować w pionie aby uzyskać wspaniałą ergonomię treningu. Atlas podkreśla jednostajna konstrukcja stalowa i łożyskowane rolki.

  dane techniczne: posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor:srebrny rozmiary atlasu: 190 x 115 x 196 cm Waga atlasu: 177 kg Ćwiczenia: Biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Paragon albo faktura VAT UWAGA!!! klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń do 10000 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) ☆

Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO Autark 1500 (4005251394300)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 1500 Numer katalogowy: 3943 Dlaczego warto wybrać FINNLO$41 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistzr NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World zobacz: www.finnlo.com.pl Jesteś gotowy na nowy, intensywny trening siłowy i chcesz ukształtować wszystkie główne grupy mięśni swojego ciała$42 nad wyraz należycie, nasz Multi-Atlas Autark 1500 producenta FINNLO jest do Twojej dyspozycji, a Ty nie będziesz mógł się doczekać kolejnego treningu.

  Ciężki i efektywny trening w domu (tak jak na siłowni), sprawi, iż Twoje ciało naprawdę porządnie się zmęczy. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by wydajnie wytwarzać mięśnie. Wyekwipowany w stos wadze 80 kg, który można opcjonalnie powiększyć do 100 kg - Autark 1500 umożliwia dzisiaj wzrost Twoich ramion.

  Trening siłowy z FINNLO Autark 1500 wspomaga szybką i sprawną budowę mięśni, choćby jeśli jesteś już nowoczesnym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmocnisz i ukształtujesz cały swój aparat mięśniowy zgodnie z Twoimi wyobrażeniami!

  skuteczna budowa całej muskulatury klatki piersiowej Dzięki atlasowi Autark 1500 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki klasycznej funkcji wyciskania albo motyla. W trakcie wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M.

  Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej. Wyciąg "AB Crunch" do intensywnego treningu brzucha i tricepsów (mięsień tylnej części ramion) Dzięki zastosowanemu wyciągowi AB Crunch osiągalne jest nad wyraz obfite zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym nad wyraz prędki wzrost mięśni.

  Dzięki słusznej długości wyciągu, można wykonywać też kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być realizowane ergonomicznie i z najwyższą realną intensywnością. Wspaniałe ćwiczenia wioślarskie w wygodnej pozycji siedzącej Moduł AB-Crunch/wioślarski sprawne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców albo wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus).

  najróżniejsze rodzaje chwytu (wąski / szeroki) umożliwiają stosowny trening wioślarski, który na dodatek włącza mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem umożliwia rozciągnięcie tricepsów.

  Wysokiej jakości wyciąg LAT dla optymalnego treningu pleców Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 1500 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy zezwala na wykonanie niezwykle intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów.

  przy pomocy sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi lub klatki piersiowej. Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg) Wysokiej jakości stacja na nogi jest idealna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych albo rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana albo po jego urazach.

  Tutaj realny jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym. Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu prędkiej regulacji.

  dobrze rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, lecz są także ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. Oddzielny modlitewnik do ćwiczenia ramion / bicepsów Modlitewnik do bicepsów pierwsza klasa!

  Dzięki niemu wykonasz nawet najmocniej wymagający trening ramion. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla ambitnych sportowców, którzy chcą uniknąć błędów w ćwiczeniach i jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości.

  w dodatku za pomocą wyciągu trenujesz mięśnie szyi, ramion, pleców i nóg. Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane przy pomocy taśmy na stopę (w komplecie).

  Ćwiczenia te są nad wyraz popularne wśród pań w celu przeciwdziałania cellulitowi i optymalnego treningu mięśnia pośladkowego wielkiego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są możliwe dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można też wykonywać ćwiczenia na nogach.

  trafna ergonomia treningu dzięki najróżniejszym możliwościom regulacji komfortowe siodełko i poręczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie dostosowywane w pionie. Oparcie może być także złączyć pod kątem.

  Pozwala to na elastyczne dostosowanie wysokości siedziska do osób o najróżniejszym wzroście. Dzięki temu Autark 1500 jest wyśmienitym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów. Trafne możliwości regulacji ramion motyla Ramiona motylkowe oferują na dodatek liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do we wnętrzu i na zewnątrz.

  znakomicie nadaje się do zróżnicowanych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej. Doskonałe wyposażenie: zróżnicowany trening dzięki uniwersalnym uchwytom pakiet mieści mistrzowskie studyjne uchwyty i sztangi.

  Dzięki praktycznie ukształtowanemu drążkowi Latissimus perfekcyjnie ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl prędko i skutecznie kreujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion.

  zasobność chwytów i możliwości treningowych umożliwia prędkie budowanie mięśni. Szczególnie różne treningi zapewniają wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie perfekcyjne efekty. Wytrzymała, bezpieczna budowa i doskonała technika ciągnięcia liny choćby przy pokaźnym obciążeniu atlas FINNLO Autark 1500 stoi bezpiecznie i jednostajnie na podłodze.

  Zawdzięcza to z jego niezwykle stabilnej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Akcentuje go to na tle prostych atlasów przystępnych na rynku. Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki czemu perfekcyjne i prawie bezgłośne parametry ślizgowe, choćby przy pokaźniejszych obciążeniach.

  Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na sporo sposobów każdą grupę mięśni.

  zróżnicowane formy ćwiczeń, jak również przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 1500 producenta HAMMER zapewniają szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię$43 Trenować profesjonalnie i wydajnie$44 Nieważne, czy chcesz produkować mięśnie, czy również je utrzymać lub nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 1500 trenujesz profesjonalnie i rozciągliwie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

  FINNLO Autark 1500 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych: kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, wielka sylwetka w profilu V i wyraźny tzw.,,kaloryfer" prawidłowo wytrenowane nogi, uda i łydki, a także jędrne pośladki od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców dane technologiczne: ma dwa stanowiska posiada wyciąg górny i dolny Stacja nożna regulowana Osłona stosu Regulacja oparcia: pionowa Waga stosu: 80 kg (16 sztabek) Możliwość rozbudowy stosu: 100 kg (opcja) Max.waga użytkownika: 120 kg Kolor: srebrny rozmiary atlasu: 165 x 145 x 215 cm Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm Waga atlasu: 200 kg Ćwiczenia: Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej, brzuch.

  Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3943 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $45 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Core Atlas wielostanowiskowy split ☆

Core Atlas wielostanowiskowy split Najniższa Cena Online

☆ Core Atlas wielostanowiskowy split - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORE
 • Nazwa produktu: Core Atlas wielostanowiskowy split
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  CORE Split to bardzo mocny kilkustanowiskowy atlas kulturystyczny idealny do domowej siłowni. Stabilna konstrukcja atlasu pozwala na stosowanie osobom o wadze nawet do 120 kg.

  Waga całego stosu obciążeń to aż 75 kg a dzięki zaimplementowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar podczas ćwiczeń to 150 kg. Obszerna ilość bloczków w stosie daje użytkownikowi spory zakres regulacji obciążenia przypasowanego do realizowanego ćwiczenia.

  Możliwość regulowania wysokości takich elementów jak modlitewnik, siedzisko, oparcie, ławka, uchwyty, podpory pozwala na wygodne wykonywanie ćwiczeń jednocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom.

  Atlas poza typowym wyposażeniem w stację motylkową do rozpiętek (z dopełniającą opcją wyciskania w przód) i wyciągiem górnym oraz dolnym posiada: modlitewnik, wyciąg środkowy, ławkę do brzuszków, tzw. „byka" do ćwiczeń w zwisie z użyciem ciężaru własnego ciała, uchwyty do podciągania, worek bokserski, gruszkę bokserską, hantle oraz dopełniającą stację z prasą do wyciskania nogami.

  wykorzystanie karabińczyków przy wyciągach daje możliwość szybkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków oraz uchwytów.

  obszerna gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

  Ćwiczenia na atlasie od lat są wyjątkowo popularne wśród mężczyzn, ale także wśród pań szanujących sobie możliwość sprawnego ćwiczenia nóg.

  firmy CORE poza mocną konstrukcją na dodatek zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.  Sprzedawany atlas posiada inny model modlitewnika niżeli ten przedstawiony na zdjęciu.

  SPECYFIKACJA

☆ Atlas do ćwiczeń profigym c95 marki Insportline ☆

Atlas do ćwiczeń profigym c95 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Atlas do ćwiczeń profigym c95 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Atlas do ćwiczeń profigym c95 marki Insportline
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) ☆

Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Zainwestuj w dobrej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest jednostajne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata.

  nieszablonowa solidność i jakość siłowni domowej Xtreme™ 2 SE nie ma sobie równych w żadnym innym przystępnym sprzęcie do ćwiczeń w domu. Nie uwierzysz w niesamowite rezultaty, jakie osiągniesz dzięki Xtreme™ 2 SE!

  XTREME® 2 SE to progresywny i unikatowy atlas firmy Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niż kiedykolwiek. XTREME® 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi szybkiej zmiany Power Rod® nie ma konieczności wymiany przewodów dla każdej stacji.

  Jeśli szukasz atlasu trafnego do swojego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zapewnia bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama wykonana z szczególnie wytrzymałej stali, co gwarantuje prawidłową kondycję sprzętu na długie lata.

  SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme® 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, gwarantując powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zastosowaniu technologia upraszcza trening, powoduje, iż jest on bezpieczniejszy i komfortowojszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł kompletnie skupić się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli Ci potrzeba więcej, atlas można rozbudować do 141 kg, a choćby 186 kg.

  charakterystyczny atlas Xtreme ™ 2 SE jest zaopatrzony w pręty oporowe o łącznym "ciężarze" 95 kg (210 funtów): jedną parę 2,25 kg, dwie pary 4,5 kg prętów, jedną parę 13,5 kg prętów i jedną parę 22,5 kg prętów. Jeśli powiększysz opór do 140 kg albo 186 kg, będziesz mieć dopełniającą jedną albo dwie pary 22,5 kg prętów.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane przez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś prosto mógł rozpocząć treningi nawet, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w realizowaniu ćwiczeń. Uzupełniającą zaletą jest fakt, że kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała.

  KOMPAKTOWY rozmiar: Kompaktowy rozmiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pokoju.

  SIEDZISKO: poręcznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni zastosować potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom efektywny trening.

  dane technicznE:

  liczba realnych ćwiczeń: ponad 70

  Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, zaawansowany trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic albo anaerobic), trening siłowy

  Opór: Power Rod® 95 kg

  Możliwość zwiększenia oporu: 141 kg albo 186 kg

  Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można wykorzystać natychmiast

  wymiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  przeznaczony do użytku domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Hammer Atlas ferrum tx4 ☆

Hammer Atlas ferrum tx4 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas ferrum tx4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HAMMER
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas ferrum tx4
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER FERRUM TX4 Nr katalogowy: 9039 Atlas Ferrum TX4 marki HAMMER jest efektywnym i kompaktowym urządzeniem, dzięki któremu można intensywnie trenować wszystkie grupy mięśni. Na śladowej przestrzeni (250 x 280 x 200 cm) masz kompletną siłownię w domu.

  Z Ferrum TX4 możesz doskonale trenować klatkę piersiową, plecy, barki i ramiona, jak na dodatek nogi. Z atlasem Ferrum TX4 firmy HAMMER możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: obszerne muskularne mięśnie klatki piersiowej Kobiety: jędrne piersi Mężczyźni: duże muskularne mięśnie (sylwetka w profilu litery V) Kobiety: silne plecy Mężczyźni: mocne, wyrzeźbione barki Kobiety: rzeźba barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: rzeźba ramion Wytrenowane muskularne nogi Kobiety: rzeźba nóg Płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie brzucha wydajny trening siłowy - trening ukierunkowany na nogi, łydki i plecy!

  O zbudowanie szerokich mięśni klatki piersiowej zadba jednostka do wyciskania i ćwiczenia motylków, do treningu pleców atlas Ferrum TX4 proponuje wyciąg dolny i górny. Dla wzmocnienia mięśni ramion jest w komplecie trenażer do pleców z 10-krotną regulacją.

  Imponujące mięśnie ramion (biceps i triceps) rozwiniesz dzięki dostosowywanemu modlitewnikowi wraz z sztangą i wyciągiem do tricepsów. Dla efektywnego treningu mięśni nóg oprócz wyciągu dolnego / stacji na nogi jest w komplecie ponadto przystawka na nogi z uzupełniającą wyjątkowo dużą metalową podkładką i użytecznymi ruchami.

  Dzięki Hammer TX4 można trenować zarówno przedramiona, tylne partie mięśni nóg i łydki. Formy ćwiczeń: motylek, wyciskanie na ławce, wyciąg górny i dolny, stacja na nogi, zgięcia nóg, zgięcia ramion, wioślarstwo, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, rozpiętki, wyciskanie łydek, trening pleców i dużo innych.

  Atlas HAMMER Ferrum TX4 - moduł rozpiętek i Power-Lat.-Bar Obrotowy system rolek do 160 poziomów z regulowaną wysokością zagwarantuje maksymalną amplitudę ruchu i nieograniczone możliwości treningowe. Trenuj klatkę piersiową, barki, ramiona, nogi i pośladki jak w fachowym klubie fitness.

  Szczególną atrakcją (w komplecie) jest sztanga wyprofilowana, która dzięki różnorodnym możliwością chwytu zezwala na niezwykle efektywny trening określonych partii mięśniowych. Informacje: Atlas posiada 2 stanowiska Wyciąg górny Wyciąg dolny Przystawka na nogi Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne waga użytkownika: 120 kg funkcjonalna przystawka do nóg wygodne oparcie i poduszki pod ramię Do zestawu wchodzi Ławka do ćwiczeń mięśni grzbietu rozmiary atlasu bez ławki: 210 x 120 x 198 cm wymiary atlasu z ławką: 250 x 280 x 198 cm dodatkowe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Numer katalogowy: 9039 Paragon lub faktura vat dostawa gratis UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane atlasy do ćwiczeń – TOP7 październik 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń do 10000 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń do 10000 zł opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń do 10000 zł cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • atlas do ćwiczeń do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami do 10000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami do 10000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *