FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych atlasów do ćwiczeń do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń do 1000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) ☆

WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) Najniższa Cena Online

☆ WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Trenuj mięśnie ramion, barków, grzbietu i brzucha z pomocą wyciągu mocowanego do ściany. Możesz go wykorzystać na sporo sposobów.

☆ WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 (5907618101592) ☆

WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 (5907618101592) Najniższa Cena Online

☆ WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 (5907618101592) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 (5907618101592)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Wykonaj trening niczym nieodbiegający od tego na siłowni, w swoim domu! Z wyciągiem potrójnym KSSL116 z łatwością wykonasz szereg ergonomicznych ćwiczeń na prawie każdą partię ciała i zwiększysz muskulaturę ciała.

☆ Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 ☆

Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 Najniższa Cena Online

☆ Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  WYCIĄG ŚCIENNY KSSL019 Wyciąg umożliwia realizowanie całej gamy ćwiczeń, które rozwijają siłę i muskulaturę ramion, grzbietu i klatki piersiowej, np. Prostowanie przedramion, przyciąganie do klatki piersiowej lub do karku.

  dane technologicznE wymiary: 755x400x250mm (sam korpus) powlekana plastikiem linka o średnicy 4 mm pakiet karabińczyków i zacisków mocowany na 6 kołkach rozporowych pręt na obciążenie o długości 600 mm pręt na obciążenie o średnicy 22 mm solidność 200 kg w zestawie drążek o szerokości 1100 mm tworzony z polskiej wysokojakościowej stali malowany metodą proszkową niezbędnE MINIMUM Urządzenie zaprojektowaliśmy tak, żeby zajmowało jak najmniejszą przestrzeń, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wyciągu.

  Oś drążka znajduje się 70 cm od ściany, co daje wystarczająco dużo miejsca do wygodnego realizowania ćwiczeń. Dopasuj CIĘŻAR Pręt na obciążenie o uniwersalnej średnicy zezwala na jednoczesne używanie różnorodnego rodzaju ciężarów.

  Karabińczyk umożliwia szybki dostęp lub podwieszenie dowolnego przedmiotu. *ciężary nie wchodzą w skład zestawu. Dostosuj DO SIEBIE Długość linki można przystosować do własnych wymagań. Karabińczyk pozwala na szybką zmianę drążka.

  BEZPIECZNA kompozycja Gumowy odbojnik utrzymuje drążek i pręt z obciążeniem na właściwej wysokości, dzięki temu minimalizuje ryzyko spadnięcia ciężaru na podłoże. Dzięki zaimplementowaniu kółek z łożyskiem wyciąg jest praktycznie niezniszczalny.

  W większości słabej jakości sprzętów dostępnych na rynku wykorzystywane są plastikowe kółka z łożyskiem w celu obniżenia kosztów i co z tego wynika trwałość takiego sprzętu drastycznie spada,K-SPORT nie oszczędza na bezpieczeństwie swych klientów dzięki czemu zaufało nam już wielu odbiorców.


☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se ☆

Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  [bowflex_atlas_jednostanowiskowy-xtreme-s] Zainwestuj w prawidłowej jakości atlas, aby trenować w domu. Urządzenie, które jest jednostajne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata. BOWFLEX XTREME 2 SE to progresywny i unikatowy atlas marki Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niżeli kiedykolwiek. BOWFLEX XTREME 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi prędkiej zmiany Power Rod nie ma konieczności wymiany przewodów dla każdej stacji. Jeśli szukasz atlasu optymalnego do swojego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama tworzona z bardzo wytrzymałej stali, co zagwarantuje korzystną kondycję sprzętu na długie lata. SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając zwiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta komfortowa w zaimplementowaniu technologia ułatwia trening, powoduje, że jest on bezpieczniejszy i wygodniejszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł w pełni skoncentrować się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli potrzebujesz więcej, atlas można rozbudować do 140 kg, a nawet 186 kg. PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi choćby, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu ćwiczeń. Dopełniającą zaletą jest fakt, iż kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała. KOMPAKTOWY wymiar: Kompaktowy wymiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, aby zmieścić się w pokoju. SIEDZISKO: użytecznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom skuteczny trening. Informacje technicznE: - ilość realnych ćwiczeń: ponad 70 - Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, innowacyjny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic albo anaerobic), trening siłowy - technologia oporowa: pręty oporowe - Bazowe obciążenie: 95 kg (możliwość rozszerzenia do 140 kg albo 186KG) - Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można zastosować natychmiast - rozmiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit ☆

Atlas stacja Treningowa Christopeit Najniższa Cena Online

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Atlas stacja Treningowa Christopeit
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Dzięki profesjonalnemu, uniwersalnemu urządzeniu treningowemu możesz wykonywać ukierunkowany trening budujący mięśnie. Możesz wykonywać trening siłowy i wytrzymałościowy bez dodatkowych obciążeń, tylko z własną masą ciała. Ćwiczenia takie jak unoszenie nóg, podciąganie, pompki, zanurzanie i rozciąganie mogą być realizowane z przeróżnym stopniem trudności w zależności od wymagań treningowych. W zestawie dodatkowe paski na rękę do ćwiczeń odciążających kręgosłup i krążki międzykręgowe. Wygodne poduszki o wyszukanym wykonaniu, oparcia z dostosowywanymi poduszkami lędźwiowymi, a także 8 uchwytów i 8 poziomów dla stosownej pozycji treningowej komfortowy trening. Dodatkowo dostępna aplikacja treningowa z opcjonalnym asystentem treningowym, a także oddzielne instrukcje ćwiczeń uzupełniają motywujący, a tym samym udany trening z wielofunkcyjną wieżą Christopeit we wszystkich obszarach. To urządzenie fitness zostało przetestowane zgodnie z wyższą klasą wymagań „S” dla bardziej zrównoważonego sprzętu sportowego do stosowania w klubach sportowych, obiektach hotelowych, studiach fitness, szkołach i jako domowy sprzęt sportowy.

  stabilna i solidna budowa z rur stalowych
  wygodna tapicerka o rozbudowanym wykonaniu
  Poduszka pod plecy z regulowaną poduszką lędźwiową
  obfity ochraniacz na nogi
  8 uchwytów dla trafnej pozycji chwytu
  8 kroków dla adekwatnej pozycji stopy
  4 paski (2x żeńskie / 2x męskie) do ćwiczeń trzymania i odczepiania
  Uchwyty zanurzeniowe dostosowywane w 2 kierunkach

  114 x 79 x 217
  Aplikacja treningowa (opcjonalnie z asystentem szkoleniowym)


☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion ☆

Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion Najniższa Cena Online

☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CHAMPION
 • Nazwa produktu: Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Buty męskie sportowe do koszykówki CHAMPION OVERTIME PROLONGATION

☆ Atlas 1030531 marki Eb fit ☆

Atlas 1030531 marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Atlas 1030531 marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Atlas 1030531 marki Eb fit
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Jeśli marzysz o prywatnej siłowni, zacznij trening na Poręczy Wielofunkcyjnej z Ławką. Popraw sylwetkę, kondycję i zdrowie, rozszerz rzeźbę i masę mięśniową! W zdrowym ciele zdrowy duch, dzięki marce EB FIT.

  Poręcz wielofunkcyjna z ławką, to wszechstronne urządzenie, na którym wykonasz kompletny i urozmaicony trening bez wychodzenia z domu. Trening włącza wszystkie partie grzbietu, ramion, klatki piersiowej i brzucha.

  Ćwicz na 7 sposobów z poręczą EB FIT!
  1. Wyciskanie KLATKI piersiowej (ławka, stojak pod sztangę)
  2. PodnosiNIE na drążku (drążek do ćwiczeń nachwytem i podchwytem)
  3. DIPY (uchwyty po bokach)
  4. Trening BRZUCHA w zwisie - podnoszenie nóg w podporze na łokietnikach (2 komfortowe, boczne łokietniki)
  5. BRZUSZKI (podnóżek u dołu)
  6. POMPKI (uchwyty do pompek)
  7. Ćwiczenia na ławeczce np. ROZPIĘTKI i TRICEPSY


  najlepsza do treningu siłowego i wytrzymałościowego
  Poczuj się jak na fachowej siłowni, trenując we własnym domu. Rozszerz efektywność dotychczasowych treningów, popraw swoją kondycję fizyczną i osiągnij wymarzone efekty bez względu na poziom innowacyjnia. EB FIT pokazuje, iż to realne!

  przypasowana do warunków domowych
  Poręcz jest asygnowana specjalnie do wykorzystania domowego dzięki niepokaźnym rozmiarom i możliwości składania. Precyzyjnie wyważony rozkład sił czyni artykuł jednostajnym i bezpiecznym nawet na intensywnym treningu. Po skończeniu treningu, możesz złożyć ławkę, aby zajmowała jeszcze mniej miejsca.

  Wysoka jakość i komfort ćwiczeń
  Dzięki wysokiej jakości tworzyw + zrównoważonej konstrukcji ze stali, cieszysz się bezpiecznym i komfortowym wykorzystywaniem poprzez długi czas. Możesz skoncentrować się wtedy całkowicie na realizowanym ćwiczeniu. Zrównoważona kompozycja z szerokimi klockami pomaga Ci ćwiczyć kompletnie bezpiecznie. Gumowe nóżki bronią powierzchnię, na której ćwiczysz. Przeciwpoślizgowe uchwyty poręczy gwarantują komfort i stabilność na treningu.

  Uchwyty do robienia dipów
  Ramę uzbroiliśmy w uchwyty do dipów. Ćwiczenie dipów powoduje przyrost masy mięśniowej i zwiększa efekty wyciskania na sztandze. Treningi dipów dają nieprzeciętne efekty przy szerokiej, jak i minimalnej ilości powtórzeń. Dodając to ćwiczenie do swego treningu, udoskonalasz wyrzeźbienia sylwetki.

  Polepsz zdrowie i bądź fit, na poręczy EB FIT!


  właściwości:
  • rozmiary
  - wysokość: całkowita 217 cm / od ziemi do dipów 125 cm / od ziemi do sztangi 94 cm
  - długość pełna: 192 cm
  - szerokość: rama 65 cm / drążek górny 102 cm / dipy 62 cm
  - ławka: długość 100 cm / szerokość 29 cm / grubość 5 cm
  - łokietniki: długość 29 cm / szerokość 12 cm / grubość 5 cm / wysokość od ziemi 127 cm
  - średnica drążków: 30 mm
  - grubość profilu: 5 cm
  • Maksymalne obciążenie stojaka: 250 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Kolor: czarno-szary
  • Materiały: stal (rama), pp (osłony, części)
  • Waga netto: 36.5
  • Waga brutto: 39.5 kg
  • Opakowanie: 127 x 52 x 17.5 cm (karton)
  • producent: EB FIT

  EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Kelton Atlas do ćwiczeń – wyciąg python i home ☆

Kelton Atlas do ćwiczeń – wyciąg python i home Najniższa Cena Online

☆ Kelton Atlas do ćwiczeń – wyciąg python i home - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Atlas do ćwiczeń – wyciąg python i home
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Wyrzeźb swoje mięśnie z Atlasem Kelton HOME Python I!

  Najważniejsze urządzenie na Twojej siłce! Jeden z najlepszych atlasów z profilu 80x60x2 mm w komplecie z podporami pod stopy HZ7. Do wyciągu dokładamy drążek HD3 abyś mógł od razu po złożeniu zacząć trening! Wyrzeźb mięśnie grzbietu z Atlasem Python I!

  Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Naramienne
  • Unoszenie ramion w przód z linkami wyciągu
  • Unoszenie ramion bokiem w górę z linkami wyciągu
  • Unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie tułowia z linkami wyciągu
  Klatka
  • Rozpiętki w siadzie na maszynie chwytem wąskim
  • Rozpiętki w siadzie na maszynie chwytem szerokim
  • Wyciskanie w siadzie na maszynie
  Grzbiet
  • Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim
  • Przyciąganie linki wyciągu górnego w siadzie
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie szerokim chwytem (nachwytem)
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie chwyt neutralny
  Brzuch
  • Skłony tułowia z linką wyciągu siedząc
  • Skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc
  • Skłony boczne z linką wyciągu
  Ramiona
  Triceps
  Biceps
  • Uginanie ramion podchwytem stojąc z rączką wyciągu
  • Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie
  • Uginanie nadgarstków nachwytem w siadzie
  • Prostowanie ramion na wyciągu stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze
  • Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc
  • Uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku"
  • Uginanie ramienia ze sztangielką na "modlitewniku"
  • Uginanie ramion ze sztangą nachwytem na "modlitewniku"
  Nogi
  Dwugłowe lub czworogłowe ud
  przywodziciele albo odwodziciele
  Łydki
  • Odwodzenie nogi w tył
  • Przywodzenie nóg do wewnątrz
  • Odwodzenie nóg na zewnątrz

  Totalna rewolucja! Z tym wyciągiem zbudujesz spore PLECY.

  Kultowy wyciąg Python w całkiem nowej wersji. Jeszcze wytrzymalsza kompozycja z profilu 80x60x2 mm, idealny i płynny system prowadzenia obciążenia. Zbuduj z nim szerokie PLECY, niech strzelają na Tobie podkoszulki!.


  Zrób z nimi MEGA PLECY na atlasach Kelton HOME i HEAVY!!!

  Masz któryś z naszych wyciągów Kelton HOME albo HEAVY to z tymi blachami możesz ćwiczyć na nim plecy jak na mistrzowskiej maszynie.
Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń do 1000 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se ☆

Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas jednostanowiskowy xtreme 2 se
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  [bowflex_atlas_jednostanowiskowy-xtreme-s] Zainwestuj w prawidłowej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest stabilne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata. BOWFLEX XTREME 2 SE to postępowy i nieszablonowy atlas marki Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, aniżeli kiedykolwiek. BOWFLEX XTREME 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi prędkiej zmiany Power Rod nie ma konieczności podmiany przewodów dla każdej stacji. Jeśli szukasz atlasu stosownego do swego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama produkowana z nad wyraz wytrzymałej stali, co gwarantuje prawidłową kondycję sprzętu na długie lata. SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta komfortowa w zastosowaniu technologia upraszcza trening, sprawia, że jest on bezpieczniejszy i komfortowojszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł w pełni skoncentrować się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli Ci trzeba więcej, atlas można rozbudować do 140 kg, a nawet 186 kg. PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi nawet, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w realizowaniu ćwiczeń. Dodatkową zaletą jest fakt, iż kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała. KOMPAKTOWY rozmiar: Kompaktowy wymiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, żeby zmieścić się w pokoju. SIEDZISKO: użytecznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał urządzenia i zapewnić swoim mięśniom skuteczny trening. Informacje technicznE: - liczba możliwych ćwiczeń: ponad 70 - Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, innowacyjny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic albo anaerobic), trening siłowy - technologia oporowa: pręty oporowe - Bazowe obciążenie: 95 kg (możliwość zwiększenia do 140 kg albo 186KG) - Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można wykorzystać natychmiast - rozmiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.

☆ Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 ☆

Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 Najniższa Cena Online

☆ Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Wyciąg-atlas treningowy górny do ćwiczeń ścienny KSSL019
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  WYCIĄG ŚCIENNY KSSL019 Wyciąg umożliwia wykonywanie całej gamy ćwiczeń, które rozwijają siłę i muskulaturę ramion, grzbietu i klatki piersiowej, np. Prostowanie przedramion, przyciąganie do klatki piersiowej albo do karku.

  dane technicznE rozmiary: 755x400x250mm (sam korpus) powlekana plastikiem linka o średnicy 4 mm zestaw karabińczyków i zacisków mocowany na 6 kołkach rozporowych pręt na obciążenie o długości 600 mm pręt na obciążenie o średnicy 22 mm odporność 200 kg w komplecie drążek o szerokości 1100 mm wykonany z polskiej gatunkowej stali malowany metodą proszkową niezbędnE MINIMUM Urządzenie zaprojektowaliśmy tak, aby zajmowało jak najmniejszą przestrzeń, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wyciągu.

  Oś drążka znajduje się 70 cm od ściany, co daje wystarczająco dużo miejsca do wygodnego realizowania ćwiczeń. Dostosuj CIĘŻAR Pręt na obciążenie o uniwersalnej średnicy pozwala na jednoczesne stosowanie przeróżnego typu ciężarów.

  Karabińczyk pozwala na szybki dostęp lub podwieszenie dowolnego przedmiotu. *ciężary nie wchodzą w skład zestawu. Przystosuj DO SIEBIE Długość linki można przypasować do własnych wymagań. Karabińczyk zezwala na szybką zmianę drążka.

  BEZPIECZNA konstrukcja Gumowy odbojnik utrzymuje drążek i pręt z obciążeniem na właściwej wysokości, dzięki temu minimalizuje ryzyko spadnięcia ciężaru na podłoże. Dzięki zaimplementowaniu kółek z łożyskiem wyciąg jest praktycznie niezniszczalny.

  W większości słabej jakości sprzętów przystępnych na rynku używane są plastikowe kółka z łożyskiem w celu obniżenia kosztów i co z tego wynika trwałość takiego sprzętu drastycznie spada,K-SPORT nie oszczędza na bezpieczeństwie swych klientów dzięki temu zaufało nam już wielu odbiorców.


☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion ☆

Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion Najniższa Cena Online

☆ Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CHAMPION
 • Nazwa produktu: Buty męskie sportowe do koszykówki overtime prolongation marki Champion
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Buty męskie sportowe do koszykówki CHAMPION OVERTIME PROLONGATION

☆ WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) ☆

WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) Najniższa Cena Online

☆ WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: WYCIĄG atlas BRAMA do ĆWICZEŃ ściany GÓRNY DOLNY do ćwiczeń ścienny KSSL028 (5907618103787)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Trenuj mięśnie ramion, barków, grzbietu i brzucha z pomocą wyciągu mocowanego do ściany. Możesz go użyć na sporo sposobów.

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit ☆

Atlas stacja Treningowa Christopeit Najniższa Cena Online

☆ Atlas stacja Treningowa Christopeit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Atlas stacja Treningowa Christopeit
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Dzięki mistrzowskiemu, uniwersalnemu urządzeniu treningowemu możesz wykonywać ukierunkowany trening wytwarzający mięśnie. Możesz wykonywać trening siłowy i wytrzymałościowy bez dodatkowych obciążeń, tylko z własną masą ciała. Ćwiczenia takie jak unoszenie nóg, wznosinie, pompki, zanurzanie i rozciąganie mogą być realizowane z zróżnicowanym stopniem trudności w zależności od wymagań treningowych. W pakiecie dodatkowe paski na rękę do ćwiczeń odciążających kręgosłup i krążki międzykręgowe. Komfortowe poduszki o wyszukanym wykonaniu, oparcia z regulowanymi poduszkami lędźwiowymi i 8 uchwytów i 8 stopni dla słusznej pozycji treningowej komfortowy trening. Na dodatek przystępna aplikacja treningowa z opcjonalnym asystentem treningowym, a także oddzielne instrukcje ćwiczeń uzupełniają motywujący, a tym samym udany trening z wielofunkcyjną wieżą Christopeit we wszelkich obszarach. To urządzenie fitness zostało przetestowane zgodnie z wyższą klasą wymagań „S” dla bardziej zrównoważonego sprzętu sportowego do stosowania w klubach sportowych, obiektach hotelowych, studiach fitness, szkołach i jako domowy sprzęt sportowy.

  stabilna i konkretna kompozycja z rur stalowych
  komfortowa tapicerka o rozbudowanym wykonaniu
  Poduszka pod plecy z regulowaną poduszką lędźwiową
  wielki ochraniacz na nogi
  8 uchwytów dla optymalnej pozycji chwytu
  8 kroków dla stosownej pozycji stopy
  4 paski (2x damskie / 2x męskie) do ćwiczeń trzymania i odczepiania
  Uchwyty zanurzeniowe regulowane w 2 kierunkach

  114 x 79 x 217
  Aplikacja treningowa (opcjonalnie z asystentem szkoleniowym)Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane atlasy do ćwiczeń – Ranking październik 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń do 1000 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń do 1000 zł opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń do 1000 zł cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń do 1000 zł,
 • atlas do ćwiczeń do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami do 1000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń do 1000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami do 1000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *