FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Wyciągi do ćwiczeń / Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciągów do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.

Jakie wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton ☆

Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton Najniższa Cena Online

☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Myślę, że zgodzisz się ze mną,niejednokrotnie sukces tkwi w prostych rozwiązaniach? Wyposażając swój klub w klasyczną urządzeńę PMS10, zapewnisz swoim klientom, a także sobie, kompletny i satysfakcjonujący trening mięśni grzbietu.

  Co jeszcze wpływa na bezbłędną rzeźbę? Odpowiedź jest prosta, maksymalne napięcie oraz rozciągnięcie mięśni. Pomoże Ci w tym profilowane siedzisko, podpory pod stopy ułożone pod kątem, możliwość regulacji obciążenia bez zapotrzebowania schodzenia z maszyny. Z tą maszyną poczujesz jak powinien wyglądać prawdziwy trening mięśni grzbietu.

  informacje techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Wiosłowanie na maszynie siedząc

  Opis towaru:

  Uniwersalna, solidna i progresywna konstrukcja stosu.

  W standardzie maszyna wyposażona jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie uzyskujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie, a także jego mocna kompozycja, gwarantują najwyższą jakość, pełne zadowolenie i kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Kompozycja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co zezwala na staranne prowadzenie ruchu.

  prędki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie.

  wprowadziliśmy także szybki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie, jego zmiany dokonasz szybko w chwili wykonywania ćwiczenia. Starczy, iż zmienisz ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom i będziesz mógł dalej kontynuować trening.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Wiosłowanie na maszynie siedząc jest jednym z filarów skutecznych, złożonych ćwiczeń pleców. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś w trakcie ćwiczenia cały czas utrzymywał dobrą postawę ciała.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak dobrze wykonywać wiosłowanie na maszynie siedząc. Usiądź na maszynie, stopy zaprzyj o dużą platformę z blachy ryflowanej.

  Złap drążek kierownicę wąskim chwytem. Odchyl tułów lekko do tyłu, wypchnij klatkę piersiową do przodu i wyprostuj kręgosłup. Kolana pozostaw lekko ugięte. Następnie przyciągnij drążek do brzucha, pamiętaj by klatka była wypchnięta w przód a barki cofnięte. Przyciągnij drążek tak, żeby ramiona ustawione były w pionie.

  w trakcie treningu nie wykonuj zamachów. Twoje ruchy mają być powolne, kontrolowane. Wykorzystuj pełny zakres ruchu. Nie pochylaj się i nie zaokrąglaj barków. Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Zadbaj o to, by nie uwypuklać środkowej i dolnej części pleców. Miednica ma być w położeniu neutralnym, kręgosłup wyprostowany. Wykonuj wdech podczas ruchu rąk do tyłu.

  optymalnie dobrany kąt pochylenia siedziska.

  Jest to nad wyraz ważny składnik konstrukcji. Optymalnie dobraliśmy kąt pochylenia siedziska maszyny. Dzięki temu przyjmiesz dobrą pozycję wyjściową do treningu.

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton GYM EQUIPMENT wytwarzana jest w postępowym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy warianty wygięć zostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest doskonale przypasowana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki temu w trakcie treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez sprzętówę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się wygodnie i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych maszynach, nasza tapicerka zapewni Ci ulepszone podparcie ciała. Dzięki czemu Twoja sylwetka będzie solidnie i zrównoważenie osadzona w maszynie.

  Dzięki tapicerce zamontowanej w naszej maszynie poczujesz jak pośladki mocno przylega do maszyny w trakcie Twoich treningów z bardzo obszernym obciążeniem. Spełnienie tego warunku zwiększa napięcie w mięśniach grzbietu, poprzez co ćwiczenie staje się produktywniejsze.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, mocna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w bardzo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Poznaj postępową konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w maszynę PMS10 na mięśnie grzbietu z naszej profesjonalnej linii Kelton GYM EQUIPMENT.


☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) ☆

Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) Najniższa Cena Online

☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527)
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Jeżeli planujesz rozwój swojej siłowni, szukasz sprzętu klasy Premium w rozsądnej cenie, a także zależy Ci na satysfakcji klientów, to oferujemy Ci wyciąg górny PMS7s.

  Inwestycja w wyciąg górny producenta Kelton zapewnia: wymierne oszczędności - najwyższa jakość gwarantuje opłacalną eksploatację urządzenia przez sporo lat, prędki zysk - klienci korzystający z PMS7s doceniają komfort, produktywność ćwiczeń, przedłużając karnety i polecając siłownię swym znajomym, rozwój - progresywna kompozycja umożliwia wykonywanie ćwiczeń przeznaczonych wielu grupom mięśniowym (np. Triceps) na jednym urządzeniu, co pozwala lepiej zarządzać przestrzenią siłowni, a także zagwarantuje klientom istotnie więcej możliwości treningowych, prestiż - sprzęt producenta Kelton jest synonimem najwyższej jakości i wspaniale demonstruje się zarówno w klasycznych, jak i awangardowych wnętrzach.

  dane techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie chwyt neutralny
  Ramiona
  Triceps
  Biceps
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze
  • Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc

  Opis produktu:

  Uniwersalna, solidna i postępowa kompozycja stosu.

  Wyciąg górny PMS7s wyróżnia się progresywną i nowoczesną konstrukcją oraz nieprzeciętnym wykonaniem wszystkich składników, ponieważ to właśnie one mają stanowczy wpływ na satysfakcję klientów, komfort treningu, a także kulturę pracy maszyny. Konstrukcja maszyny produkowana jest z profilu 80x60x3 mm, jej testowana solidność to 500 kg + ciężar ćwiczącego. Kompaktowy kształt i gabaryty maszyny umożliwiają dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.  W standardzie maszyna wyposażona jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie uzyskujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie oraz jego solidna kompozycja, zapewniają najwyższą jakość, pełne zadowolenie oraz kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Kompozycja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co wpłynie na skrupulatne prowadzenie ruchu.

  Regulacja ciężaru w systemie UNDO.

  Możliwość konstrukcji do stosu nowoczesnego systemu UNDO umożliwia regulację obciążenia co do 1,25kg, dzięki temu klienci mogą w pełni kontrolować swój trening, dopasowując go do swych preferencji i możliwości. Regulacja jest nad wyraz prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund – starczy zmienić ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom.

  UWAGA! W cenę maszyny nie wliczony jest system UNDO.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Przyciąganie drążka wyciągu jest jednym z najistotniej złożonych ćwiczeń górnej części ciała, posiadającym niemało wariantów. Przyciąganie do klatki piersiowej jest bardziej praktyczne klasyczne do karku. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś podczas ćwiczenia cały czas utrzymywał poprawną pozycję.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na wyciągu PMS7s. Podczas treningu wykonuj powolne ruchy w pełnym zakresie, unikaj niekontrolowanego pociągania. Nie pochylaj się i nie cofaj barków. Kąt odchylenia do tyłu może wynosić od 15 do 45 stopni. Możesz wybrać inne pochylenie w każdej serii jeśli chcesz kłaść nacisk na inne części mięśnia najszerszego i czworobocznego. Jednak nie zmieniaj kąta pochylenia ciała w trakcie realizowania danej linii (dolna część pleców rozpoczyna wtedy za szczególnie pracować). Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Ściągaj drążek prosto do dołu, wnętrza rąk skieruj do przodu. W miarę przyciągnia drążka do klatki utrzymuj tułów w zrównoważonej pozycji. Skoncentruj się na wysiłku górnego grzbietu, a nie na bicepsach czy przedramionach (które również pracują), napinaj mięsień najszerszy grzbietu, a rozluźniaj dłonie i ramiona.

  W tym ćwiczeniu dodatkowo bardzo ważny jest rodzaj chwytu drążka. Profesorzy AWF radzą, abyś ćwiczył równocześnie: nachwytem jak i podchwytem. Ponieważ, gdy ściągasz drążek trzymając go nad wyraz szerokim nachwytem silno stymulujesz najważniejsze części mięśni najszerszych grzbietu. W momencie gdy ściągasz drążek podchwytem odpowiadającym szerokości Twoich ramion stymulujesz najniższe partię mięśni najszerszych grzbietu.

  szczególnie ważna jest w dodatku zatrzymanie drążka. W chwili gdy na około 2 sekundy zatrzymasz drążek w pozycji pełnego skurczu mięśni najszerszych grzbietu, a więc albo przy karku, albo przy klatce piersiowej, aktywizujesz obszerniejszą liczbę włókien mięśniowych, a to przyspiesza ich rozwój. Poniżej przykładowe propozycje ćwiczeń, w których możesz wykonać zatrzymanie ruchu.

  Regulacja siedziska maszyny + blokada ud.

  Dzięki regulacji położenia siedziska maszyny w 6 poziomach możesz rewelacyjnie przystosować jego ustawienie do swojego wzrostu. Dzięki grubym wałkom solidnie zablokujesz uda, dzięki czemu Twoja pozycja podczas ćwiczenia będzie prawidłowa.

  KELTON PERFORMANCE - Jedyny w Polsce system tapicerki profilowanej aż w 3 płaszczyznach.

  Profilowana aż w 3 płaszczyznach innowacyjna tapicerka Kelton Performance jest idealnie dobrana do anatomii ludzkiego ciała. System powstał w oparciu o konsultacje z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
  CO uwydatnia TAPICERKĘ KELTON PERFORMANCE?
  Kontroluje ruch podczas treningu z pokaźnym obciążeniem, powodując, iż ciało ściśle przylega do siedziska, gwarantując tym samym większą efektywność ćwiczeń, a także praktyczną pozycję. Aż 10 cm spienionej gąbki o zaokrąglonych krawędziach, wgłębieniach i wybrzuszeniach zapewnia komfort i wygodę treningu. Zagwarantuje widocznie lepsze podparcie w stosunku do typowych rozwiązań technicznych.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, potężna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w wyjątkowo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Wykończenia i dbałość o detale

  Wszystkie zakończenia konstrukcji zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami, podstawa maszyny wyekwipowana jest w antypoślizgowe nakładki.

  Maszyna została wytworzona z wysokiej jakości , a także w oparciu o nowatorskie rozwiązania technologiczne. Poznaj innowacyjną konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w wyciąg PMS7s z naszej mistrzowskiej linii Kelton Gym Equipment. Skontaktuj się z nami już dziś - odpowiemy na każde pytanie, a także momentalnie stworzymy dla Ciebie jednostkową ofertę, która będzie uwzględniać Twoje preferencje i realne zapotrzebowania.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) ☆

Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) Najniższa Cena Online

☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527)
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Jeżeli planujesz rozwój swej siłowni, szukasz sprzętu klasy Premium w rozsądnej cenie i zależy Ci na satysfakcji klientów, to proponujemy Ci wyciąg górny PMS7s.

  Inwestycja w wyciąg górny firmy Kelton zapewnia: wymierne oszczędności - najwyższa jakość zapewnia opłacalną eksploatację urządzenia przez dużo lat, szybki zysk - kupujący korzystający z PMS7s doceniają komfort, wydajność ćwiczeń, przedłużając karnety i polecając siłownię swym znajomym, rozwój - nowoczesna konstrukcja umożliwia realizowanie ćwiczeń asygnowanych wielu grupom mięśniowym (np. Triceps) na jednym urządzeniu, co pozwala lepiej zarządzać przestrzenią siłowni oraz zapewnia klientom znacznie więcej możliwości treningowych, prestiż - sprzęt marki Kelton jest synonimem najwyższej jakości oraz wspaniale pokazuje się równocześnie w konwencjonalnych, jak i awangardowych wnętrzach.

  dane technologiczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie chwyt neutralny
  Ramiona
  Triceps
  Biceps
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze
  • Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc

  Opis produktu:

  Uniwersalna, solidna i innowacyjna kompozycja stosu.

  Wyciąg górny PMS7s podkreśla się progresywną i progresywną konstrukcją, a także nadzwyczajnym wykonaniem wszystkich komponentów, ponieważ to właśnie one mają stanowczy wpływ na satysfakcję klientów, komfort treningu i kulturę pracy maszyny. Kompozycja maszyny tworzona jest z profilu 80x60x3 mm, jej testowana odporność to 500 kg + ciężar ćwiczącego. Kompaktowy zarys i gabaryty maszyny umożliwiają dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.  W standardzie maszyna zaopatrzona jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie otrzymujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie i jego konkretna konstrukcja, gwarantują najwyższą jakość, pełne zadowolenie oraz kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Konstrukcja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co wpłynie na dokładne prowadzenie ruchu.

  Regulacja ciężaru w systemie UNDO.

  Możliwość konstrukcji do stosu nowoczesnego systemu UNDO pozwala na regulację obciążenia co do 1,25kg, dzięki czemu kupujący mogą w pełni kontrolować swój trening, dopasowując go do swych preferencji i możliwości. Regulacja jest wyjątkowo prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund – wystarczy zmienić ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom.

  UWAGA! W cenę maszyny nie wliczony jest system UNDO.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Przyciąganie drążka wyciągu jest jednym z najistotniej złożonych ćwiczeń górnej części ciała, posiadającym sporo wariantów. Przyciąganie do klatki piersiowej jest bardziej poręczne konwencjonalne do karku. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś w trakcie ćwiczenia cały czas utrzymywał prawidłową pozycję.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak poprawnie wykonywać ćwiczenia na wyciągu PMS7s. W trakcie treningu wykonuj powolne ruchy w pełnym zakresie, unikaj niekontrolowanego pociągania. Nie pochylaj się i nie cofaj barków. Kąt odchylenia do tyłu może wynosić od 15 do 45 stopni. Możesz wybrać inne pochylenie w każdej linii jeśli chcesz kłaść nacisk na inne części mięśnia najszerszego i czworobocznego. Jednak nie zmieniaj kąta pochylenia ciała w trakcie realizowania danej linii (dolna część pleców zaczyna wtedy za wyjątkowo pracować). Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Ściągaj drążek prosto do dołu, wnętrza dłoni skieruj do przodu. W miarę przyciągnia drążka do klatki utrzymuj tułów w zrównoważonej pozycji. Skoncentruj się na wysiłku górnego grzbietu, a nie na bicepsach czy przedramionach (które również pracują), napinaj mięsień najszerszy grzbietu, a rozluźniaj dłonie i ramiona.

  W tym ćwiczeniu jeszcze szczególnie ważny jest typ chwytu drążka. Profesorzy AWF radzą, abyś ćwiczył równocześnie: nachwytem jak i podchwytem. Ponieważ, gdy ściągasz drążek trzymając go nad wyraz szerokim nachwytem silno stymulujesz najważniejsze części mięśni najszerszych grzbietu. W momencie gdy ściągasz drążek podchwytem odpowiadającym szerokości Twoich ramion stymulujesz najniższe partię mięśni najszerszych grzbietu.

  szczególnie ważna jest też zatrzymanie drążka. W momencie gdy na około 2 sekundy zatrzymasz drążek w pozycji pełnego skurczu mięśni najszerszych grzbietu, a więc albo przy karku, albo przy klatce piersiowej, aktywizujesz obszerniejszą liczbę włókien mięśniowych, a to przyspiesza ich rozwój. Poniżej przykładowe propozycje ćwiczeń, w których możesz wykonać zatrzymanie ruchu.

  Regulacja siedziska maszyny + blokada ud.

  Dzięki regulacji położenia siedziska maszyny w 6 poziomach możesz rewelacyjnie dostosować jego ustawienie do swego wzrostu. Dzięki grubym wałkom solidnie zablokujesz uda, dzięki temu Twoja pozycja podczas ćwiczenia będzie korzystna.

  KELTON PERFORMANCE - Jedyny w Polsce system tapicerki profilowanej aż w 3 płaszczyznach.

  Profilowana aż w 3 płaszczyznach postępowa tapicerka Kelton Performance jest perfekcyjnie dopasowana do anatomii ludzkiego ciała. System powstał w oparciu o konsultacje z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
  CO wyróżnia TAPICERKĘ KELTON PERFORMANCE?
  Kontroluje ruch w trakcie treningu z pokaźnym obciążeniem, sprawiając, że ciało ściśle przylega do siedziska, gwarantując tym samym większą wydajność ćwiczeń i praktyczną pozycję. Aż 10 cm spienionej gąbki o zaokrąglonych krawędziach, wgłębieniach i wybrzuszeniach zagwarantuje komfort i wygodę treningu. Zagwarantuje pokaźnie ulepszone podparcie w stosunku do standardowych rozwiązań technicznych.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, potężna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w bardzo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Wykończenia i dbałość o detale

  Wszystkie zakończenia konstrukcji zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami, podstawa maszyny wyposażona jest w antypoślizgowe nakładki.

  Maszyna została tworzona z wysokiej jakości , a także w oparciu o pionierskie rozwiązania techniczne. Poznaj nowoczesną konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w wyciąg PMS7s z naszej fachowej linii Kelton Gym Equipment. Skontaktuj się z nami już dziś - odpowiemy na każde pytanie oraz ekspresowo stworzymy dla Ciebie jednostkową ofertę, która będzie uwzględniać Twoje preferencje i realne potrzeby.


☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton ☆

Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton Najniższa Cena Online

☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Myślę, iż zgodzisz się ze mną,często sukces tkwi w prostych rozwiązaniach? Wyposażając swój klub w klasyczną sprzętówę PMS10, zapewnisz swoim klientom oraz sobie, kompletny i satysfakcjonujący trening mięśni grzbietu.

  Co jeszcze wpływa na bezbłędną rzeźbę? Odpowiedź jest prosta, maksymalne napięcie oraz rozciągnięcie mięśni. Pomoże Ci w tym profilowane siedzisko, podpory pod stopy ułożone pod kątem, możliwość regulacji obciążenia bez zapotrzebowania schodzenia z maszyny. Z tą sprzętówą poczujesz jak powinien wyglądać prawdziwy trening mięśni grzbietu.

  informacje techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Wiosłowanie na maszynie siedząc

  Opis towaru:

  Uniwersalna, solidna i innowacyjna konstrukcja stosu.

  W standardzie maszyna wyekwipowana jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie otrzymujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie, a także jego solidna konstrukcja, zapewniają najwyższą jakość, pełne zadowolenie oraz kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Konstrukcja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co pozwala na skrupulatne prowadzenie ruchu.

  szybki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie.

  wprowadziliśmy w dodatku szybki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie, jego zmiany dokonasz prędko w chwili wykonywania ćwiczenia. Wystarczy, że zmienisz ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom i będziesz mógł dalej kontynuować trening.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Wiosłowanie na maszynie siedząc jest jednym z filarów skutecznych, złożonych ćwiczeń pleców. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś w trakcie ćwiczenia cały czas utrzymywał poprawną postawę ciała.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak należycie wykonywać wiosłowanie na maszynie siedząc. Usiądź na maszynie, stopy zaprzyj o dużą platformę z blachy ryflowanej.

  Złap drążek kierownicę wąskim chwytem. Odchyl tułów lekko do tyłu, wypchnij klatkę piersiową do przodu i wyprostuj kręgosłup. Kolana pozostaw lekko ugięte. Następnie przyciągnij drążek do brzucha, pamiętaj by klatka była wypchnięta w przód a barki cofnięte. Przyciągnij drążek tak, by ramiona ustawione były w pionie.

  podczas treningu nie wykonuj zamachów. Twoje ruchy posiadają być powolne, kontrolowane. Wykorzystuj pełny zakres ruchu. Nie pochylaj się i nie zaokrąglaj barków. Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Zadbaj o to, żeby nie uwypuklać środkowej i dolnej części pleców. Miednica ma być w położeniu neutralnym, kręgosłup wyprostowany. Wykonuj wdech podczas ruchu rąk do tyłu.

  stosownie dopasowany kąt pochylenia siedziska.

  Jest to wyjątkowo ważny składnik konstrukcji. Trafnie dobraliśmy kąt pochylenia siedziska maszyny. Dzięki temu przyjmiesz prawidłową pozycję wyjściową do treningu.

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton GYM EQUIPMENT produkowana jest w postępowym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy typy wygięć pozostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest genialnie dostosowana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki czemu podczas treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez sprzętówę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się komfortowo i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych maszynach, nasza tapicerka zapewni Ci ulepszone podparcie ciała. Dzięki czemu Twoja sylwetka będzie potężnie i jednostajnie osadzona w maszynie.

  Dzięki tapicerce zamontowanej w naszej maszynie poczujesz jak pośladki mocno przylega do maszyny w trakcie Twoich treningów z niezwykle pokaźnym obciążeniem. Spełnienie tego warunku rozszerza napięcie w mięśniach grzbietu, przez co ćwiczenie staje się sprawniejsze.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, solidna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w wyjątkowo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Poznaj innowacyjną konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub lub siłownię w maszynę PMS10 na mięśnie grzbietu z naszej fachowej linii Kelton GYM EQUIPMENT.Podsumowanie, czyli jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wyciągi do ćwiczeń – Ranking lipiec 2024

Jeżeli żaden z powyższych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciągów do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł opinie,
 • dobre wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł cena,
 • ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z wyciągami do ćwiczeń do 10000 zł siłowych i domowego treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z wyciągami do ćwiczeń do 10000 zł siłowych i domowego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *