FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Wyciągi do ćwiczeń / Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wyciągów do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) ☆

K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) Najniższa Cena Online

☆ K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042)
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Wszechstronny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas treningu. Wykorzystaj w trakcie treningu na ławce prostej, albo skośnej. Ćwiczenia na wyciągu wzmocnią twój biceps, triceps jak i barki.

☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) ☆

Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) Najniższa Cena Online

☆ Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Wyciąg górny pms7s gym equipment (5907222483527)
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Jeżeli planujesz rozwój swojej siłowni, szukasz sprzętu klasy Premium w rozsądnej cenie, a także zależy Ci na satysfakcji klientów, to oferujemy Ci wyciąg górny PMS7s.

  Inwestycja w wyciąg górny producenta Kelton zapewnia: wymierne oszczędności - najwyższa jakość gwarantuje opłacalną eksploatację urządzenia przez sporo lat, prędki zysk - klienci korzystający z PMS7s doceniają komfort, produktywność ćwiczeń, przedłużając karnety i polecając siłownię swym znajomym, rozwój - progresywna kompozycja umożliwia wykonywanie ćwiczeń przeznaczonych wielu grupom mięśniowym (np. Triceps) na jednym urządzeniu, co pozwala lepiej zarządzać przestrzenią siłowni, a także zagwarantuje klientom istotnie więcej możliwości treningowych, prestiż - sprzęt producenta Kelton jest synonimem najwyższej jakości i wspaniale demonstruje się zarówno w klasycznych, jak i awangardowych wnętrzach.

  dane techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie podchwytem
  • Ściąganie drążka/rączki wyciągu górnego w siadzie chwyt neutralny
  Ramiona
  Triceps
  Biceps
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc
  • Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze
  • Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc

  Opis produktu:

  Uniwersalna, solidna i postępowa kompozycja stosu.

  Wyciąg górny PMS7s wyróżnia się progresywną i nowoczesną konstrukcją oraz nieprzeciętnym wykonaniem wszystkich składników, ponieważ to właśnie one mają stanowczy wpływ na satysfakcję klientów, komfort treningu, a także kulturę pracy maszyny. Konstrukcja maszyny produkowana jest z profilu 80x60x3 mm, jej testowana solidność to 500 kg + ciężar ćwiczącego. Kompaktowy kształt i gabaryty maszyny umożliwiają dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.  W standardzie maszyna wyposażona jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie uzyskujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie oraz jego solidna kompozycja, zapewniają najwyższą jakość, pełne zadowolenie oraz kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Kompozycja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co wpłynie na skrupulatne prowadzenie ruchu.

  Regulacja ciężaru w systemie UNDO.

  Możliwość konstrukcji do stosu nowoczesnego systemu UNDO umożliwia regulację obciążenia co do 1,25kg, dzięki temu klienci mogą w pełni kontrolować swój trening, dopasowując go do swych preferencji i możliwości. Regulacja jest nad wyraz prosta i zajmuje dosłownie kilka sekund – starczy zmienić ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom.

  UWAGA! W cenę maszyny nie wliczony jest system UNDO.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Przyciąganie drążka wyciągu jest jednym z najistotniej złożonych ćwiczeń górnej części ciała, posiadającym niemało wariantów. Przyciąganie do klatki piersiowej jest bardziej praktyczne klasyczne do karku. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś podczas ćwiczenia cały czas utrzymywał poprawną pozycję.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na wyciągu PMS7s. Podczas treningu wykonuj powolne ruchy w pełnym zakresie, unikaj niekontrolowanego pociągania. Nie pochylaj się i nie cofaj barków. Kąt odchylenia do tyłu może wynosić od 15 do 45 stopni. Możesz wybrać inne pochylenie w każdej serii jeśli chcesz kłaść nacisk na inne części mięśnia najszerszego i czworobocznego. Jednak nie zmieniaj kąta pochylenia ciała w trakcie realizowania danej linii (dolna część pleców rozpoczyna wtedy za szczególnie pracować). Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Ściągaj drążek prosto do dołu, wnętrza rąk skieruj do przodu. W miarę przyciągnia drążka do klatki utrzymuj tułów w zrównoważonej pozycji. Skoncentruj się na wysiłku górnego grzbietu, a nie na bicepsach czy przedramionach (które również pracują), napinaj mięsień najszerszy grzbietu, a rozluźniaj dłonie i ramiona.

  W tym ćwiczeniu dodatkowo bardzo ważny jest rodzaj chwytu drążka. Profesorzy AWF radzą, abyś ćwiczył równocześnie: nachwytem jak i podchwytem. Ponieważ, gdy ściągasz drążek trzymając go nad wyraz szerokim nachwytem silno stymulujesz najważniejsze części mięśni najszerszych grzbietu. W momencie gdy ściągasz drążek podchwytem odpowiadającym szerokości Twoich ramion stymulujesz najniższe partię mięśni najszerszych grzbietu.

  szczególnie ważna jest w dodatku zatrzymanie drążka. W chwili gdy na około 2 sekundy zatrzymasz drążek w pozycji pełnego skurczu mięśni najszerszych grzbietu, a więc albo przy karku, albo przy klatce piersiowej, aktywizujesz obszerniejszą liczbę włókien mięśniowych, a to przyspiesza ich rozwój. Poniżej przykładowe propozycje ćwiczeń, w których możesz wykonać zatrzymanie ruchu.

  Regulacja siedziska maszyny + blokada ud.

  Dzięki regulacji położenia siedziska maszyny w 6 poziomach możesz rewelacyjnie przystosować jego ustawienie do swojego wzrostu. Dzięki grubym wałkom solidnie zablokujesz uda, dzięki czemu Twoja pozycja podczas ćwiczenia będzie prawidłowa.

  KELTON PERFORMANCE - Jedyny w Polsce system tapicerki profilowanej aż w 3 płaszczyznach.

  Profilowana aż w 3 płaszczyznach innowacyjna tapicerka Kelton Performance jest idealnie dobrana do anatomii ludzkiego ciała. System powstał w oparciu o konsultacje z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
  CO uwydatnia TAPICERKĘ KELTON PERFORMANCE?
  Kontroluje ruch podczas treningu z pokaźnym obciążeniem, powodując, iż ciało ściśle przylega do siedziska, gwarantując tym samym większą efektywność ćwiczeń, a także praktyczną pozycję. Aż 10 cm spienionej gąbki o zaokrąglonych krawędziach, wgłębieniach i wybrzuszeniach zapewnia komfort i wygodę treningu. Zagwarantuje widocznie lepsze podparcie w stosunku do typowych rozwiązań technicznych.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, potężna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w wyjątkowo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Wykończenia i dbałość o detale

  Wszystkie zakończenia konstrukcji zostały zabezpieczone plastikowymi zaślepkami, podstawa maszyny wyekwipowana jest w antypoślizgowe nakładki.

  Maszyna została wytworzona z wysokiej jakości , a także w oparciu o nowatorskie rozwiązania technologiczne. Poznaj innowacyjną konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w wyciąg PMS7s z naszej mistrzowskiej linii Kelton Gym Equipment. Skontaktuj się z nami już dziś - odpowiemy na każde pytanie, a także momentalnie stworzymy dla Ciebie jednostkową ofertę, która będzie uwzględniać Twoje preferencje i realne zapotrzebowania.


☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  zestaw kulturystyczny XYLO 130kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu fachowy komplet KULTURYSTYCZNY XYLO 130kg z Ławką XG500 renomowanej producenta XYLO-Line.Model: pakiet Xylo 130 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko albo mocno łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy krótkie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 6x10kg/ 8x5kg/ 4x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie dobrana konfiguracja i wysokiej jakości części sprawią,pakiet ten odnajdzie zachwyt równocześnie wśród osób początkujących trening, jak w dodatku wśród średniozaawansowanych i zawodowców.

  oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń stworzony jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w sytuacji upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt wytrzymały na największe obciążenia.

  w dodatku w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, że w naszej firmie klient stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, i dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! udoskonalonych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w zestawie 115kg)6 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko lub konkretnie łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi między innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 zaopatrzona w WYCIĄG oraz MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego towaru sprawia, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie progresywnia. Dzięki usztywnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najmocniej wymagającym treningom.producent Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także design, który iż nasze urządzenia nad wyraz poprawnie komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 produkowana została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji.Ławka XG-0500 pozwala na dobranie zarówno kąta pochylenia oparcia jak na dodatek wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  dodatkową zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który wyekwipowany został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na dokładnie stworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze większej wygody ćwiczącego.komponenty tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki temu zachowują nie tylko trwałość, ale także wpływają na estetykę.

  progresywny design będzie genialnie prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 posiada szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością prędkiej zmiany.Wzmacniana kompozycja ławki i bardzo precyzyjne wykończenie uzupełniające bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką uzyskujesz zarówno dostosowywany, wygodny modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, że przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszystkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 posiada prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszelkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki posiadają możliwość ustawienia aż na 4 stopniach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.dodatkowe WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro wyekwipowana została w dodatkowe wsporniki poprowadzone zarówno po długości, jak i między podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest jednostajniejsza, a ćwiczący otrzymuje dopełniającą gwarancję bezpieczeństwa podczas treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do korzystania domowego)Masywna stalowa budowa z wysokiej jakości warstwą zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, istotnie muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość całkowita 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w zestawie GRYF LEKKO albo potężnie ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w komplecie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają na dodatek gumowe uszczelki, które uniemożliwiają rozkręcaniu się części mocujących. Takie połączenie zezwala na trening bez potrzeby ulepszania docisku podczas ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie posiadają ryflowaną część, która umożliwia pewny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z dłoni podczas najbardziej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany równocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w komplecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 6 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki ekspresowo redukuje tkankę tłuszczową, udoskonala kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia nad wyraz lubiane wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dobrania skakanki do wzrostu użytkownika i system zapobiegający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  pakiet kulturystyczny XYLO 95kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu profesjonalny pakiet KULTURYSTYCZNY XYLO 95kg z Ławką XG500 uwielbianej firmy XYLO-Line.Model: zestaw Xylo 95 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko lub mocno łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy krótkie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 2x10kg/ 8x5kg/ 6x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie dobrana konfiguracja i wysokiej jakości komponenty sprawią,pakiet ten wynajdzie zachwyt jednocześnie wśród osób początkujących trening, jak w dodatku wśród przeciętniezaawansowanych i zawodowców.

  oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń stworzony jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt niepodatny na największe obciążenia.

  na dodatek w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, oraz dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! ulepszonych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w pakiecie 80kg)2 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko albo solidnie łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia, w przypadku braku danych wysyłany będzie losowy model.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi między innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 wyposażona w WYCIĄG, a także MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu sprawia, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki umocnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najistotniej wymagającym treningom.producent Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który że nasze urządzenia niezwykle poprawnie komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wytworzona została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji.Ławka XG-0500 umożliwia dopasowanie zarówno kąta pochylenia oparcia jak także wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  uzupełniającą zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który wyekwipowany został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na dokładnie wytworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze pokaźniejszej wygody ćwiczącego.części tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki temu zachowują nie tylko solidność, ale także wpływają na estetykę.

  nowoczesny design będzie perfekcyjnie prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 posiada szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością prędkiej zmiany.Wzmacniana budowa ławki oraz istotnie staranne wykończenie dodatkowe bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką uzyskujesz zarówno dostosowywany, komfortowy modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 posiada prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki posiadają możliwość ustawienia aż na 4 stopniach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.uzupełniające WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro zaopatrzona została w dopełniające wsporniki poprowadzone jednocześnie po długości, jak i między podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest zrównoważeniejsza, a ćwiczący otrzymuje dopełniającą gwarancję bezpieczeństwa w trakcie treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do korzystania domowego)Masywna stalowa kompozycja z wysokiej jakości warstwą zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, nad wyraz muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość pełna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w komplecie GRYF LEKKO albo potężnie ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają ponadto gumowe uszczelki, które uniemożliwiają rozkręcaniu się składników mocujących. Takie połączenie umożliwia trening bez potrzeby ulepszania docisku podczas ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie posiadają ryflowaną część, która umożliwia pewny chwyt podczas realizowania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najbardziej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany jednocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w pakiecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 2 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki ekspresowo redukuje tkankę tłuszczową, polepsza kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia niezwykle lubiane wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość przypasowania skakanki do wzrostu użytkownika, a także system zapobiegający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  zestaw kulturystyczny Solid 80 z Ławką XG-500 pokazujemy Państwu fachowy komplet KULTURYSTYCZNY Solid 80 z Ławką XG-500 cenionej producenta SAPPHIRE. Model: komplet Solid 80+Ławka XG-500 Linia: Sapphire Ławka: XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą wariant obciążenia: KOMPOZYTOWE Gryf prosty: 180cm / 25mm Gryf lekko albo solidnie łamany: 120cm / 25mm Dwa gryfy niedługie: 45cm / 25mm Konfiguracja obciążeń: 4x10kg/ 4x5kg/ 4x2,5kg OPIS: Specjalnie dostosowana konfiguracja i wysokiej jakości części sprawią,zestaw ten odnajdzie uznanie jednocześnie wśród osób inicjujących trening, jak również wśród średniozaawansowanych i zawodowców. Oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń tworzony jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki temu w sytuacji upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryfy długie to pełne pręty oporne na największe obciążenia. Ponadto w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest za każdym razem na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy gratis rękawice treningowe i dwa e-booki. W skład zestawu Solid 80+XG500 wchodzi 10 talerzy, ławka XG500, gryf prosty, gryf łamany (do wyboru dwie wersje) i dwa gryfy do hantli - z takim wyposażeniem możesz przeprowadzać trening wszystkich grup mięśniowych! ŁAWKA KULTURYSTYCZNA: Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 4 x 10kg (średnica 32,5 cm, średnica otworu ~30mm) 4 x 5kg (średnica 25 cm, średnica otworu ~30mm) 2 x 2,5kg (średnica 21,5 cm, średnica otworu ~30mm) GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM): Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg) Gryf lekko lub konkretnie łamany (dł.120 cm, śr. 25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia. Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm) GRATISY: Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie) Rękawice treningowe Sapphire ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-500 W skład zestawu wchodzi między innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 wyposażona w WYCIĄG GÓRNY i MODLITEWNIK -bestseller producenta Sapphire. Dzięki mocnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najbardziej wymagającym treningom. Producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który że nasze urządzenia niezwykle dobrze komponują się w każdym wnętrzu. Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 produkowana została w najmodniejszej obecnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji. Ławka XG-0500 umożliwia dopasowanie równocześnie kąta pochylenia oparcia jak dodatkowo wysokości stojaków pod sztangę, a także modlitewnika. Uzupełniającą zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który wyekwipowany został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. Model XG-0500 Linia Sapphire Klasa użytkowa H (do stosowania domowego) Masywna stalowa kompozycja z wysokiej jakości powłoką zapobiegająca zarysowaniu Chromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, bardzo muskulaturę grzbietu. Dwie blokady do sztangi na stojakach Kąt ujemny Długość / szerokość / wysokość kompletna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu) Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cm Długość drążka wyciągu: 94,5cm Długość uchwytów do pompek: 12cm Długość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cm Maksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kg Wysokość stojaków do sztangi min. 101cm, max. 122cm Regulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny) Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowa Regulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). SIEDZISKO I OPARCIE WYGODA TRENINGU Zwróć uwagę na starannie wytworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze większej wygody ćwiczącego. REGULACJA KĄTA NACHYLENIA TRENING W KĄCIE UJEMNYM Model XG-0500 ma szeroką 5 stopniową regulację kąta nachylenia oparcia. Wzmacniana kompozycja ławki i istotnie skrupulatne wykończenie dopełniające bezpieczeństwo ćwiczącego. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość ustawienia oparcia w tzw. "kącie ujemnym" - to nad wyraz skuteczne ćwiczenie na rozbudowę mięśni klatki piersiowej. MODLITEWNIK Razem z ławką dostajesz jednocześnie dostosowywany, wygodny modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu modelu XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym(którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki). PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓG Ławka XG-500 posiada prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki za każdym razem ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni. REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓW BLOKADY + UCHWYTY DO POMPEK Na stojakach mieszczone zostały praktyczne blokady do sztangi. O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają jednostajne podstawy z dociskami w formie pokręteł - pozwalają ekspresowo zmienić wysokość stojaków. Ławka XG-0500 wyekwipowana została także w użyteczne uchwyty do pompek francuskichoraz system prędkiego demontażu modlitewnika/wyciągu (za pomocą pokrętła). Dodatkowe WSPORNIKI TWOJE BEZPIECZEŃSTWO Ławka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro wyekwipowana została w dodatkowe wsporniki poprowadzone równocześnie po długości, jak i pomiędzy podstawami dla sztangi. Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest zrównoważeniejsza, a ćwiczący dostaje dopełniającą gwarancję bezpieczeństwa podczas treningu! SZYBKA ZMIANA OBCIĄŻENIA WYGODA ĆWICZEŃ Dzięki zaimplementowaniu zasobników na obciążenie w formie prętów o śr. 25mm i zacisków sprężynowych trenujący ma możliwość momentalnej zmiany obciążenia. GRYF PROSTY 180CM / ŚR. 25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w zestawie GRYF LEKKO albo konkretnie ŁAMANY 120CM / ŚR. 25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kg Część chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cm Maksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w komplecie GWINTOWANE ZACISKI gwarantują możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie. Za stabilność nakładu odpowiadają dodatkowo gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się składników mocujących. Takie połączenie zezwala na trening bez potrzeby udoskonalania docisku podczas ćwiczeń. CZĘŚĆ CHWYTNA Gryfy długie posiadają ryflowaną część, która pozwala na pewny chwyt w trakcie realizowania ćwiczeń. Ryflowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najmocniej wymagającego treningu. Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany zarówno gryf, jak i zaciski. 2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w zestawie Część chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 4x obciążenie 10KG Waga talerza: 10kg Średnica: 32,5cm Średnica otworu: ~30mm ilość w pakiecie: 2szt 4x obciążenie 5KG Waga talerza: 5kg Średnica: 25cm Średnica otworu: ~30mm ilość w komplecie: 8szt 2x obciążenie 2,5KG Waga talerza: 2,5kg Średnica: 21,5cm Średnica otworu: ~30mm liczba w zestawie: 6szt GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  zestaw kulturystyczny XYLO 150kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu fachowy komplet KULTURYSTYCZNY XYLO 150kg z Ławką XG500 lubianej marki XYLO-Line.Model: pakiet Xylo 150 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko albo mocno łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy krótkie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 8x10kg/ 6x5kg/ 8x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie dopasowana konfiguracja i wysokiej jakości komponenty sprawią,zestaw ten odszuka podziw jednocześnie wśród osób inicjujących trening, jak także wśród przeciętniezaawansowanych i zawodowców.

  oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń produkowany jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt oporny na największe obciążenia.

  na dodatek w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest za każdym razem na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, i dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! ulepszonych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w zestawie 135kg)8 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko albo konkretnie łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi pomiędzy innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 wyekwipowana w WYCIĄG, a także MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, że znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie progresywnia. Dzięki usztywnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najbardziej wymagającym treningom.marka Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także design, który że nasze urządzenia wyjątkowo prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wykonana została w najmodniejszej obecnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji.Ławka XG-0500 zezwala na dobranie jednocześnie kąta pochylenia oparcia jak jeszcze wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  dodatkową zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który zaopatrzony został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na dokładnie stworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze większej wygody ćwiczącego.elementy tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki czemu zachowują nie tylko trwałość, lecz także wpływają na estetykę.

  progresywny design będzie rewelacyjnie prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 ma szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością szybkiej zmiany.Wzmacniana konstrukcja ławki oraz istotnie skrupulatne wykończenie dodatkowe bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką otrzymujesz równocześnie regulowany, wygodny modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, że przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 ma prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki posiadają możliwość ustawienia aż na 4 poziomach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.uzupełniające WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro zaopatrzona została w uzupełniające wsporniki poprowadzone jednocześnie po długości, jak i pomiędzy podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest jednostajniejsza, a ćwiczący dostaje dopełniającą gwarancję bezpieczeństwa podczas treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do użytku domowego)Masywna stalowa konstrukcja z wysokiej jakości warstwą zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, istotnie muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość kompletna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GRYF LEKKO albo mocno ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w zestawie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają na dodatek gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się elementów mocujących. Takie połączenie zezwala na trening bez zapotrzebowania udoskonalania docisku podczas ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie mają ryflowaną część, która zezwala na pewny chwyt podczas realizowania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najistotniej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany równocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w pakiecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 8 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki szybko redukuje tkankę tłuszczową, poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia nad wyraz popularne wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dopasowania skakanki do wzrostu użytkownika, a także system uniemożliwiający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton ☆

Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton Najniższa Cena Online

☆ Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Maszyna na plecy/wyciąg dolny pms10 marki Kelton
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Myślę, że zgodzisz się ze mną,niejednokrotnie sukces tkwi w prostych rozwiązaniach? Wyposażając swój klub w klasyczną urządzeńę PMS10, zapewnisz swoim klientom, a także sobie, kompletny i satysfakcjonujący trening mięśni grzbietu.

  Co jeszcze wpływa na bezbłędną rzeźbę? Odpowiedź jest prosta, maksymalne napięcie oraz rozciągnięcie mięśni. Pomoże Ci w tym profilowane siedzisko, podpory pod stopy ułożone pod kątem, możliwość regulacji obciążenia bez zapotrzebowania schodzenia z maszyny. Z tą maszyną poczujesz jak powinien wyglądać prawdziwy trening mięśni grzbietu.

  informacje techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na wyciągu:
  Grzbiet
  • Wiosłowanie na maszynie siedząc

  Opis towaru:

  Uniwersalna, solidna i progresywna konstrukcja stosu.

  W standardzie maszyna wyposażona jest w 15 sztab ciężaru stalowego o wadze 7,5 kg. Łącznie uzyskujesz 112,5 kg obciążenia. Płynny ruch obciążenia na stosie, a także jego mocna kompozycja, gwarantują najwyższą jakość, pełne zadowolenie i kulturę pracy.

  Istnieje możliwość zindywidualizowania zamówienia w zakresie ciężaru stosu obciążeniowego. Kompozycja maszyny umożliwi Ci kontrolę wzrokową poruszania się stosu obciążenia, co zezwala na staranne prowadzenie ruchu.

  prędki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie.

  wprowadziliśmy także szybki i wygodny sposób regulacji ilości obciążenia na stosie, jego zmiany dokonasz szybko w chwili wykonywania ćwiczenia. Starczy, iż zmienisz ustawienia blokady stosu na wyższy lub niższy poziom i będziesz mógł dalej kontynuować trening.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Wiosłowanie na maszynie siedząc jest jednym z filarów skutecznych, złożonych ćwiczeń pleców. Nasza maszyna będzie kontrolować, abyś w trakcie ćwiczenia cały czas utrzymywał dobrą postawę ciała.

  Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak dobrze wykonywać wiosłowanie na maszynie siedząc. Usiądź na maszynie, stopy zaprzyj o dużą platformę z blachy ryflowanej.

  Złap drążek kierownicę wąskim chwytem. Odchyl tułów lekko do tyłu, wypchnij klatkę piersiową do przodu i wyprostuj kręgosłup. Kolana pozostaw lekko ugięte. Następnie przyciągnij drążek do brzucha, pamiętaj by klatka była wypchnięta w przód a barki cofnięte. Przyciągnij drążek tak, żeby ramiona ustawione były w pionie.

  w trakcie treningu nie wykonuj zamachów. Twoje ruchy mają być powolne, kontrolowane. Wykorzystuj pełny zakres ruchu. Nie pochylaj się i nie zaokrąglaj barków. Klatkę piersiową wysuń do przodu, ściągnij łopatki. Zadbaj o to, by nie uwypuklać środkowej i dolnej części pleców. Miednica ma być w położeniu neutralnym, kręgosłup wyprostowany. Wykonuj wdech podczas ruchu rąk do tyłu.

  optymalnie dobrany kąt pochylenia siedziska.

  Jest to nad wyraz ważny składnik konstrukcji. Optymalnie dobraliśmy kąt pochylenia siedziska maszyny. Dzięki temu przyjmiesz dobrą pozycję wyjściową do treningu.

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton GYM EQUIPMENT wytwarzana jest w postępowym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy warianty wygięć zostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest doskonale przypasowana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki temu w trakcie treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez sprzętówę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się wygodnie i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych maszynach, nasza tapicerka zapewni Ci ulepszone podparcie ciała. Dzięki czemu Twoja sylwetka będzie solidnie i zrównoważenie osadzona w maszynie.

  Dzięki tapicerce zamontowanej w naszej maszynie poczujesz jak pośladki mocno przylega do maszyny w trakcie Twoich treningów z bardzo obszernym obciążeniem. Spełnienie tego warunku zwiększa napięcie w mięśniach grzbietu, poprzez co ćwiczenie staje się produktywniejsze.

  Blachy pod tapicerką

  Gruba, mocna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w bardzo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Poznaj postępową konstrukcję, poczuj komfort ćwiczenia z tapicerką zaprojektowaną w systemie Kelton Performance. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w maszynę PMS10 na mięśnie grzbietu z naszej profesjonalnej linii Kelton GYM EQUIPMENT.Podobne zestawienia:


Najtańsze wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 80 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  pakiet kulturystyczny Solid 80 z Ławką XG-500 demonstrujemy Państwu fachowy zestaw KULTURYSTYCZNY Solid 80 z Ławką XG-500 lubianej marki SAPPHIRE. Model: pakiet Solid 80+Ławka XG-500 Linia: Sapphire Ławka: XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą typ obciążenia: KOMPOZYTOWE Gryf prosty: 180cm / 25mm Gryf lekko albo mocno łamany: 120cm / 25mm Dwa gryfy krótkie: 45cm / 25mm Konfiguracja obciążeń: 4x10kg/ 4x5kg/ 4x2,5kg OPIS: Specjalnie dopasowana konfiguracja i wysokiej jakości elementy sprawią,zestaw ten wyszuka podziw jednocześnie wśród osób rozpoczynających trening, jak ponadto wśród średniozaawansowanych i zawodowców. Oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń wyprodukowany jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki temu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryfy długie to pełne pręty odporne na największe obciążenia. Ponadto w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, że w naszej firmie klient stawiany jest za każdym razem na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy gratis rękawice treningowe i dwa e-booki. W skład zestawu Solid 80+XG500 wchodzi 10 talerzy, ławka XG500, gryf prosty, gryf łamany (do wyboru dwie wersje) i dwa gryfy do hantli - z takim wyposażeniem możesz przeprowadzać trening wszelkich grup mięśniowych! ŁAWKA KULTURYSTYCZNA: Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 4 x 10kg (średnica 32,5 cm, średnica otworu ~30mm) 4 x 5kg (średnica 25 cm, średnica otworu ~30mm) 2 x 2,5kg (średnica 21,5 cm, średnica otworu ~30mm) GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM): Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg) Gryf lekko albo potężnie łamany (dł.120 cm, śr. 25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia. Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm) GRATISY: Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie) Rękawice treningowe Sapphire ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-500 W skład zestawu wchodzi między innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 wyposażona w WYCIĄG GÓRNY, a także MODLITEWNIK -bestseller producenta Sapphire. Dzięki mocnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najmocniej wymagającym treningom. Marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który iż nasze urządzenia wyjątkowo poprawnie komponują się w każdym wnętrzu. Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wyprodukowana została w najmodniejszej obecnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji. Ławka XG-0500 pozwala na przypasowanie zarówno kąta pochylenia oparcia jak również wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika. Dodatkową zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który zaopatrzony został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. Model XG-0500 Linia Sapphire Klasa użytkowa H (do stosowania domowego) Masywna stalowa konstrukcja z wysokiej jakości powłoką uniemożliwiająca zarysowaniu Chromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, nad wyraz muskulaturę grzbietu. Dwie blokady do sztangi na stojakach Kąt ujemny Długość / szerokość / wysokość całkowita 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu) Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cm Długość drążka wyciągu: 94,5cm Długość uchwytów do pompek: 12cm Długość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cm Maksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kg Wysokość stojaków do sztangi min. 101cm, max. 122cm Regulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny) Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowa Regulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). SIEDZISKO I OPARCIE WYGODA TRENINGU Zwróć uwagę na starannie wytworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze obszerniejszej wygody ćwiczącego. REGULACJA KĄTA NACHYLENIA TRENING W KĄCIE UJEMNYM Model XG-0500 posiada szeroką 5 stopniową regulację kąta nachylenia oparcia. Wzmacniana konstrukcja ławki i stanowczo precyzyjne wykończenie dodatkowe bezpieczeństwo ćwiczącego. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość ustawienia oparcia w tzw. "kącie ujemnym" - to wyjątkowo sprawne ćwiczenie na rozbudowę mięśni klatki piersiowej. MODLITEWNIK Razem z ławką dostajesz równocześnie regulowany, wygodny modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu modelu XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym(którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki). PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓG Ławka XG-500 posiada prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni. REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓW BLOKADY + UCHWYTY DO POMPEK Na stojakach mieszczone zostały ergonomiczne blokady do sztangi. O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają stabilne podstawy z dociskami w formie pokręteł - pozwalają ekspresowo zmienić wysokość stojaków. Ławka XG-0500 zaopatrzona została także w praktyczne uchwyty do pompek francuskichoraz system prędkiego demontażu modlitewnika/wyciągu (przy pomocy pokrętła). Dopełniające WSPORNIKI TWOJE BEZPIECZEŃSTWO Ławka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro zaopatrzona została w uzupełniające wsporniki poprowadzone równocześnie po długości, jak i między podstawami dla sztangi. Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest zrównoważeniejsza, a ćwiczący uzyskuje uzupełniającą gwarancję bezpieczeństwa podczas treningu! SZYBKA ZMIANA OBCIĄŻENIA WYGODA ĆWICZEŃ Dzięki zastosowaniu zasobników na obciążenie w formie prętów o śr. 25mm i zacisków sprężynowych trenujący ma możliwość błyskawicznej zmiany obciążenia. GRYF PROSTY 180CM / ŚR. 25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w komplecie GRYF LEKKO lub konkretnie ŁAMANY 120CM / ŚR. 25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kg Część chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cm Maksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w zestawie GWINTOWANE ZACISKI gwarantują możliwość szybkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie. Za stabilność nakładu odpowiadają na dodatek gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się komponentów mocujących. Takie połączenie zezwala na trening bez zapotrzebowania udoskonalania docisku w trakcie ćwiczeń. CZĘŚĆ CHWYTNA Gryfy długie posiadają ryflowaną część, która zezwala na pewny chwyt w trakcie realizowania ćwiczeń. Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z rąk podczas najszczególniej wymagającego treningu. Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany równocześnie gryf, jak i zaciski. 2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w komplecie Część chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 4x obciążenie 10KG Waga talerza: 10kg Średnica: 32,5cm Średnica otworu: ~30mm ilość w zestawie: 2szt 4x obciążenie 5KG Waga talerza: 5kg Średnica: 25cm Średnica otworu: ~30mm ilość w pakiecie: 8szt 2x obciążenie 2,5KG Waga talerza: 2,5kg Średnica: 21,5cm Średnica otworu: ~30mm ilość w zestawie: 6szt GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!

☆ K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) ☆

K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) Najniższa Cena Online

☆ K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: K-sport Wielofunkcyjna klatka rack do ćwiczeń kssl025/2 z wyciągiem (5907618101042)
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:
  Wszechstronny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas treningu. Wykorzystaj w trakcie treningu na ławce prostej, lub skośnej. Ćwiczenia na wyciągu wzmocnią twój biceps, triceps jak i barki.

☆ Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Zestaw obciążeń Sapphire Solid 95 kg z ławką xg500 + Gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  komplet kulturystyczny XYLO 95kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu fachowy komplet KULTURYSTYCZNY XYLO 95kg z Ławką XG500 szanowanej producenta XYLO-Line.Model: pakiet Xylo 95 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko lub konkretnie łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy krótkie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 2x10kg/ 8x5kg/ 6x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie dopasowana konfiguracja i wysokiej jakości części sprawią,pakiet ten odnajdzie uznanie równocześnie wśród osób zaczynających trening, jak ponadto wśród przeciętniezaawansowanych i zawodowców.

  proponujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń wykonany jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w sytuacji upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt niepodatny na największe obciążenia.

  ponadto w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, i dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! lepszych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w komplecie 80kg)2 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko albo potężnie łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia, w przypadku braku danych wysyłany będzie losowy model.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi między innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 wyposażona w WYCIĄG oraz MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, że znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki usztywnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta choćby najmocniej wymagającym treningom.firma Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który iż nasze urządzenia wyjątkowo dobrze komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wytworzona została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki lecz także elegancji.Ławka XG-0500 umożliwia przypasowanie zarówno kąta pochylenia oparcia jak również wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  uzupełniającą zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który zaopatrzony został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na skrupulatnie tworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze pokaźniejszej wygody ćwiczącego.komponenty tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki temu zachowują nie tylko solidność, ale także wpływają na estetykę.

  nowoczesny design będzie rewelacyjnie prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 ma szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością szybkiej zmiany.Wzmacniana budowa ławki oraz bardzo dokładne wykończenie dopełniające bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką otrzymujesz równocześnie regulowany, komfortowy modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 ma prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszelkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki mają możliwość ustawienia aż na 4 stopniach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.dodatkowe WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro zaopatrzona została w dopełniające wsporniki poprowadzone zarówno po długości, jak i pomiędzy podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest jednostajniejsza, a ćwiczący otrzymuje uzupełniającą gwarancję bezpieczeństwa w trakcie treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do wykorzystywania domowego)Masywna stalowa kompozycja z wysokiej jakości powłoką zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, istotnie muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość pełna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w komplecie GRYF LEKKO lub mocno ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w zestawie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość prędkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają w dodatku gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się elementów mocujących. Takie połączenie pozwala na trening bez zapotrzebowania poprawiania docisku w trakcie ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie posiadają ryflowaną część, która umożliwia pewny chwyt podczas realizowania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z dłoni podczas najbardziej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany równocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF niedługi DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w pakiecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 2 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki szybko redukuje tkankę tłuszczową, ulepsza kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia wyjątkowo modne wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość przypasowania skakanki do wzrostu użytkownika oraz system zapobiegający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 130 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  zestaw kulturystyczny XYLO 130kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu profesjonalny zestaw KULTURYSTYCZNY XYLO 130kg z Ławką XG500 renomowanej firmy XYLO-Line.Model: komplet Xylo 130 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko lub mocno łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy niedługie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 6x10kg/ 8x5kg/ 4x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie przypasowana konfiguracja i wysokiej jakości elementy sprawią,komplet ten wynajdzie podziw jednocześnie wśród osób zaczynających trening, jak również wśród przeciętniezaawansowanych i zawodowców.

  oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń wykonany jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt niepodatny na największe obciążenia.

  ponadto w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest za każdym razem na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, oraz dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! ulepszonych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w pakiecie 115kg)6 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko lub mocno łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi pomiędzy innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 zaopatrzona w WYCIĄG oraz MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego towaru powoduje, że znajduje on zachwyt wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki wzmocnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najszczególniej wymagającym treningom.firma Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który iż nasze urządzenia szczególnie dobrze komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wytwarzana została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki lecz także elegancji.Ławka XG-0500 umożliwia przypasowanie równocześnie kąta pochylenia oparcia jak również wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  uzupełniającą zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który wyposażony został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na skrupulatnie stworzone grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze pokaźniejszej wygody ćwiczącego.komponenty tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki czemu zachowują nie tylko solidność, ale także wpływają na estetykę.

  progresywny design będzie perfekcyjnie prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 ma szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością szybkiej zmiany.Wzmacniana konstrukcja ławki, a także bardzo dokładne wykończenie dopełniające bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką dostajesz równocześnie regulowany, wygodny modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, iż przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszelkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 ma prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki zawsze ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki mają możliwość ustawienia aż na 4 stopniach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.dodatkowe WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro wyposażona została w uzupełniające wsporniki poprowadzone równocześnie po długości, jak i między podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest stabilniejsza, a ćwiczący otrzymuje uzupełniającą gwarancję bezpieczeństwa w trakcie treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do wykorzystywania domowego)Masywna stalowa budowa z wysokiej jakości powłoką zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, wyjątkowo muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość kompletna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GRYF LEKKO lub konkretnie ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość prędkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają dodatkowo gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się części mocujących. Takie połączenie umożliwia trening bez zapotrzebowania poprawiania docisku w trakcie ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie mają ryflowaną część, która zezwala na pewny chwyt w trakcie realizowania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najbardziej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany jednocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF krótki DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w komplecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 6 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki błyskawicznie redukuje tkankę tłuszczową, polepsza kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia bardzo lubiane wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dopasowania skakanki do wzrostu użytkownika, a także system uniemożliwiający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg ☆

Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis wyciągu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Zestaw obciążeń solid 150 kg z ławką xg500 + gratisy: modlitewnik i wyciąg
 • Segment produktowy: Wyciągi do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis wyciągu:

  pakiet kulturystyczny XYLO 150kg z Ławką XG-500Przedstawiamy Państwu fachowy komplet KULTURYSTYCZNY XYLO 150kg z Ławką XG500 renomowanej firmy XYLO-Line.Model: zestaw Xylo 150 z Ławką XG500Linia: XYLO-LINEŁawka: XG-500 z wyciągiem i modlitewnikiemTyp obciążenia: kompozytoweGryf prosty: 180cm / 25mmGryf lekko lub konkretnie łamany: 120cm / 25mmDwa gryfy krótkie: 45cm / 25mmKonfiguracja obciążeń: 8x10kg/ 6x5kg/ 8x2,5kg/ 4x1,25kg OPIS: Specjalnie przypasowana konfiguracja i wysokiej jakości elementy sprawią,komplet ten wyszuka podziw zarówno wśród osób początkujących trening, jak na dodatek wśród przeciętniezaawansowanych i zawodowców.

  oferujemy sprzęt z najwyższej półki - korpus naszych obciążeń wytwarzany jest z wytrzymałego tworzywa (dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp), zaś gryf długi to pełny pręt wytrzymały na największe obciążenia.

  dodatkowo w skład zestawu wchodzi masywna ławka treningowa XG-500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasą do treningu mięśni nóg. Ze względu na fakt, iż w naszej firmie klient stawiany jest zawsze na pierwszym miejscu, do zestawu dołączamy skakankę, oraz dwa ebooki.

  Na gryfy i obciążenia udzielamy 5-LETNIEJ GWARANCJI PRODUCENTA! ulepszonych dowodów na wysoką jakość naszego towaru? ŁAWKA KULTURYSTYCZNA:Ławka XG-0500 z wyciągiem, modlitewnikiem i prasąWYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE (łączna waga obciążeń w pakiecie 135kg)8 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm)GRYFY Z ZACISKAMI (ŚREDNICA 25MM):Gryf prosty (długość 180 cm, średnica 25 mm, waga ok 8 kg, max obciążenie 130 kg)Gryf lekko lub potężnie łamany (dł.120 cm, śr.

  25 mm, max obc. 120 kg). Prosimy o podawanie wybranego modelu w uwagach do zamówienia.Dwa gryfy do hantli (długość 45 cm, średnica 25 mm)GRATISY:Dwa e-booki (wysyłane w mailu po zakupie)Skakanka Sapphire SG-008 W skład zestawu wchodzi pomiędzy innymi ŁAWKA KULTURYSTYCZNA XG-0500 zaopatrzona w WYCIĄG i MODLITEWNIK.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu sprawia, że znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki umocnionej, masywnej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta choćby najszczególniej wymagającym treningom.marka Sapphire Xylo-Line to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także design, który że nasze urządzenia nad wyraz dobrze komponują się w każdym wnętrzu.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, Ławka XG-0500 wyprodukowana została w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Zdecydowana kolorystyka z czerwonymi akcentami dodaje nie tylko dynamiki ale także elegancji.Ławka XG-0500 pozwala na przypasowanie zarówno kąta pochylenia oparcia jak dodatkowo wysokości stojaków pod sztangę i modlitewnika.

  dopełniającą zaletą naszej ławki jest wyciąg pionowy, który zaopatrzony został w rolkę i uchwyt do ćwiczeń rozciągających o zmiennym obciążeniu. SIEDZISKO I OPARCIEZwróć uwagę na precyzyjnie wykonane grube siedzisko i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze pokaźniejszej wygody ćwiczącego.komponenty tapicerki są ze sobą zszywane, dzięki temu zachowują nie tylko trwałość, lecz także wpływają na estetykę.

  progresywny design będzie wspaniale prezentował się w każdym pomieszczeniu.REGULACJA KĄTA NACHYLENIAModel XG-0500 ma szeroką 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia z możliwością szybkiej zmiany.Wzmacniana konstrukcja ławki oraz bardzo dokładne wykończenie uzupełniające bezpieczeństwo ćwiczącego.

  MODLITEWNIKRazem z ławką otrzymujesz zarówno regulowany, komfortowy modlitewnik z grubym obiciem, jak i wzmacniany wyciąg. W praktyce oznacza to, że przy użyciu modelu XYLO XG-0500 możesz przeprowadzać trening wszystkich najważniejszych grup mięśniowych niemal jak na atlasie kulturystycznym (którego koszt kilkukrotnie przewyższa koszt oferowanej ławki).PRASA DO TRENINGU MIĘŚNI NÓGŁawka XG-500 ma prasę do treningu dolnych partii mięśniowych - w budowaniu sylwetki za każdym razem ważne jest nastawienie na harmonijną rozbudowę wszystkich mięśni.REGULACJA WYSOKOŚCI STOJAKÓWZintegrowane w Ławce XG-500 stojaki mają możliwość ustawienia aż na 4 stopniach.

  O bezpieczeństwo ćwiczącego dbają masywne podstawy z dociskami w formie pokręteł.uzupełniające WSPORNIKIŁawka XG-0500 jako jedna z nielicznych oferowanych na Allegro wyekwipowana została w dopełniające wsporniki poprowadzone jednocześnie po długości, jak i pomiędzy podstawami dla sztangi.

  Dzięki opisanemu rozwiązaniu, ławka jest stabilniejsza, a ćwiczący dostaje uzupełniającą gwarancję bezpieczeństwa podczas treningu! wymiary:Model XG-0500Linia Sapphire XYLO-LINEKlasa użytkowa H (do użytku domowego)Masywna stalowa konstrukcja z wysokiej jakości powłoką zapobiegająca zarysowaniuChromowany, wzmacniany wyciąg umożliwiający ćwiczenia rozciągające, wyjątkowo muskulaturę grzbietu.Dwie blokady do sztangi na stojakachKąt ujemnyDługość / szerokość / wysokość pełna 167 cm / 125 cm / 207 cm (po zamontowaniu wyciągu)Rozstaw stojaków: wewnętrzny: 59cm, zewnętrzny 70cmDługość drążka wyciągu: 94,5cmDługość uchwytów do pompek: 12cmDługość części na ciężary wyciągu: 2x 22,5cmMaksymalne obciążenie ławki: 220 kg, stojaków 170 kg, na prasę do nóg 40kgWysokość stojaków do sztangi min.

  101cm, max. 122cmRegulacja kąta nachylenia oparcia 5-stopniowa (w tym kąt ujemny)Regulacja wysokości modlitewnika 6-stopniowaRegulacja wysokości stojaków do sztangi 4 stopniowa (z dociskami). GRYF PROSTY 180CM / ŚR.

  25MM Długość: 180cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~7kg Część chwytna (ryflowana): 102 cm ● Część na ciężary: 2 x 38 cm Maksymalne obciążenie 130kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GRYF LEKKO lub potężnie ŁAMANY 120CM / ŚR.

  25MM Długość: 120cm ● Średnica: 25mm ● Waga gryfu: ~6kgCzęść chwytna (ryflowana): 81,5 cm ● Część na ciężary: 2 x 19 cmMaksymalne obciążenie 120kg ● Metalowe zaciski śrubowe z uszczelkami: 2szt w pakiecie GWINTOWANE ZACISKIZapewniają możliwość prędkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie.

  Za stabilność nakładu odpowiadają w dodatku gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się składników mocujących. Takie połączenie pozwala na trening bez zapotrzebowania poprawiania docisku podczas ćwiczeń.CZĘŚĆ CHWYTNAGryfy długie posiadają ryflowaną część, która umożliwia pewny chwyt podczas realizowania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, iż gryf nie wyślizgnie się z dłoni podczas najistotniej wymagającego treningu.Estetyczny wygląd uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany jednocześnie gryf, jak i zaciski.

  2 x GRYF niedługi DO HANTLI 45CM / ŚR. 25MM Długość: 45cm ● Średnica: 25mm ● Cztery zaciski śrubowe ze wzmacnianego tworzywa: w pakiecieCzęść chwytna (ryflowana): 12 cm ● Część na ciężary: 2 x 16 cm WYSOKIEJ JAKOŚCI KOMPOZYTOWE TALERZE: 8 x 10kg (średnica 32 cm, średnica otworu ~30mm)6 x 5kg (średnica 26 cm, średnica otworu ~30mm)8 x 2,5kg (średnica 22 cm, średnica otworu ~30mm)4 x 1,25kg (średnica 18 cm, średnica otworu ~30mm) DO ZESTAWU DOŁĄCZAMY GRATIS:ORYGINALNA SKAKANKA SAPPHIRE SG-008: Trening przy użyciu skakanki momentalnie redukuje tkankę tłuszczową, poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową (ćwiczenia wyjątkowo modne wśród sportowców).

  Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dostosowania skakanki do wzrostu użytkownika, a także system uniemożliwiający skręcaniu się linki (obrotowe, profilowane rączki).DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!Podsumowanie, czyli jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane wyciągi do ćwiczeń – Ranking luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wyciągów do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł opinie,
 • dobre wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł cena,
 • ranking wyciągów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych wyciągach do ćwiczeń do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z wyciągami do ćwiczeń do 10000 zł siłowych i domowego treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki wyciąg do ćwiczeń do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z wyciągami do ćwiczeń do 10000 zł siłowych i domowego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach wyciągi do ćwiczeń do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *