FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking twisterów do 100 zł do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Twistery do ćwiczeń fitness / Ranking twisterów do 100 zł do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych twisterów do 100 zł do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych twisterów do 100 zł do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych platform i dysków do balansowania.

Jakie twistery do 100 zł obrotowe najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane twistery do 100 zł obrotowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking twisterów do 100 zł do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A ☆

Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A Najniższa Cena Online

☆ Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROfit
 • Nazwa produktu: Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Twister z linkami Profit DK3410A pomaga w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, a - dzięki zaimplementowaniu gumowych linek - wspomaga także trening górnych partii ciała. Powierzchnia masująca twistera przypasowana jest anatomicznie do stopy. Specjalne rozmieszczenie wypustek gwarantuje pobudzenie receptorów czuciowych stóp i efekt masażu, a zaimplementowane magnesy w dodatku pobudzają krążenie krwi. Dzięki adekwatnym wymiary znakomicie sprawdza się w domowym treningu. Towar zapakowany w oryginalne kartonowe opakowanie. Twister z linkami Profit DK3410A - cechy towaru: zastosowane magnesy, przeciwpoślizgowa powierzchnia, linki z elastycznymi uchwytami z pianki, średnica 27,5 cm, materiał: tworzywo sztuczne.

☆ Twister Sapphire SG-036 z linkami ☆

Twister Sapphire SG-036 z linkami Najniższa Cena Online

☆ Twister Sapphire SG-036 z linkami - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Twister Sapphire SG-036 z linkami
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Twister obrotowy z linkami i licznikiem Sapphire SG-036Model: SG-036Średnica: 28cmKomputer treningowy z wyświetlaczem LCDWbudowane magnesy gwarantujące masaż stópElastyczne linkiMiękkie uchwytyWykonany z trwałego tworzywaGumowe stopki przeciwpoślizgoweKlasa użytkowa: H (do stosowania domowego)Maksymalne obciążenie: 150kg OPIS produktu:przedstawiamy Państwu Twister obrotowy Sapphire SG-036.

  Twister to niezwykle popularne urządzenie zwłaszcza dla Pań. Obroty na twisterze wyjątkowo dobrze rzeźbią sylwetkę, poprawiają wygląd ud, talii brzucha i pośladków. Włączając do treningu elastyczne linki możemy ćwiczyć także górne partie mięśniowe.Ćwiczenia na twisterze można porównać do wysiłku podczas jazdy na nartach, wykorzystane są tutaj podobne partie mięśni.

  w trakcie ćwiczeń z łatwością można nauczyć się techniki ruchów i utrzymywania równowagi. SPECYFIKACJA:Model: Sapphire SG-036Średnica: 28cmDługość linek: 65cm - 110cmMaksymalne obciążenie: 150kgMasażer magnetycznyKomputer z wyświetlaczem LCDOpakowanie fabryczny kartonGratis 2 ebooki ✅ wydajny treningTwister SG-36 to świetne urządzenie przeznaczone do treningu mięśni brzucha, ud, bioder, a w sytuacji zastosowania linek także górnych partii mięśniowych.✅ Gumowe podkładkiDzięki zaimplementowaniu gumowych stopek twister jest stabilny i nie przesuwa się po podłodze w trakcie ćwiczenia.

  ✅ rozciągliwe linkiZnacząco zwiększają liczbę mięśni zaangażowanych w trening. Oprócz dolnych partii ćwiczone są także górne - w zależności od stopnia zaawansowania osiągalne jest dostosowanie intensywności ćwiczeń.✅ Miękkie uchwytyWykonane z pianki rączki urządzenia są bardzo poręcznym dodatkiem - nie potrzebujesz dodatkowych rękawic, by trening był komfortowy ✅ Masażer wbudowany w podstawęTwister SG-36 pozwala na masaż stóp podczas ćwiczeń dodatkowo poddając ciało dobroczynnemu działaniu pola magnetycznego.

  Magnesy udoskonalają krążenie krwi oraz przyspieszają metabolizm. ✅ KOMPUTER TRENINGOWY Z WYŚWIETLACZEM LCD:zaimplementowany w Twister SG-036 wyświetla najważniejsze parametry podczas danej sesji treningowej:czas,ilość skrętów,spalone kaloriespalona tkanka tłuszczowa ✅ POMYSŁ NA PREZENTOferowany przyrząd, to doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby!

  Wielofunkcyjne wykorzystanie w treningu zarówno kobiet jak i panów czyni z prezentowanego artykułu prezent szczególnie uniwersalny.


☆ Hms Platforma do balansowania plab1 ☆

Hms Platforma do balansowania plab1 Najniższa Cena Online

☆ Hms Platforma do balansowania plab1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Platforma do balansowania plab1
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Platforma do balansowania PLAB1 HMS to przyrząd gimnastyczny w profilu przeciętej na pół kuli, służący do balansowania ciałem. Pozostała wytwarzana z wysokiej jakości materiałów gwarantujących odporność i komfort stosowania.

  Ćwiczenia na platformie HMS stanowią doskonałe uzupełnienie charakterystycznego treningu o części związane z ćwiczeniem równowagi. W ich efekcie użytkownik może nie tylko rozbudować muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion,na ogół rozciągliwość stawów i zarys sylwetki ciała. Platforma pozwala dodatkowo rozbudować pakiet ćwiczeń o elementy poprawiające siłę ramion.

  Specyfikacja:
  • Średnica: 40 cm
  • Wysokość: 10cm
  • powłoka antypoślizgowa
  • Materiał: PP + cement z piaskiem we wnętrzu
  • Max waga użytkownika: 200kg
  • Waga netto: 1,5kg
  Uwagi:
  • Nie przeznaczona do wykorzystania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące


☆ - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness ☆

- qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness Najniższa Cena Online

☆ - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ECOWELLNESS
 • Nazwa produktu: - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Dysk balansujący ECOWELLNESS QB 014

  Dysk Balansujący QB 014 marki Ecowellness wspaniale pozwala wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za korzystną postawę i równowagę. Może być stosowany zarówno jako przyrząd do ćwiczeń, jak i poduszka na krzesło, która będzie wymuszać utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. Ogromną zaletą dysku balansującego jest to, iż możesz użyć go w wielu ćwiczeniach, dzięki czemu poprawisz koordynację ruchową.

  Przykładowe ćwiczenia:

  1. Utrzymywanie balansu: Stój na dysku na jednej nodze przez 30 sekund. Później zmień nogi i powtórz. Stopniowo powiększaj czas do 60 sekund. Dla zwiększenia poziomu trudności, możesz zamknąć oczy.

  2. Wzmacnianie ramion: Użyj hantli, żeby wykonać charakterystyczny zestaw ćwiczeń na mięśnie ramion, stojąc na dysku.

  3. Przysiady: Stojąc na dysku, zegnij kolana i obniż ciało do momentu, aż kolana będą ugięte pod kątem 90 poziomów. Możesz zatrzymać się w przysiadzie na 15 albo 30 sekund, albo wykonać 20 powtórzeń bez zatrzymywania. Możesz rozszerzyć poziom trudności dodając obciążenie.

  4. Pompki: Wykonuj pompki trzymając ręce na dysku.

  5. Brzuszki: Usiądź na dysku balansującym, zegnij nogi i ustaw stopy na ziemi. Połóż się na ziemi, a następnie napnij mięśnie brzucha i podnieś się w kierunku kolan. Połóż się z powrotem na podłodze i powtórz ćwiczenie 20 razy. Kiedy to ćwiczenie nie będzie sprawiało Ci już trudności, możesz spróbować zwiększyć nogi, lub trzymać stopy w powietrzu.  Dysk wytworzony jest z tworzywa PVC, jest lekki i nietrudny w transporcie. Dzięki czemu możesz korzystać z niego równocześnie w domu, jak i na dworze.  dane technologiczne:


  Średnica: 33 cm
  Materiał: PVC
  Kolor: szary
  Przeznaczenie: użytek domowy
  Gwarancja: 2 lata☆ Dysk balansujący z regulacją wysokości BB 6360 ☆

Dysk balansujący z regulacją wysokości BB 6360 Najniższa Cena Online

☆ Dysk balansujący z regulacją wysokości BB 6360 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Dysk balansujący z regulacją wysokości BB 6360
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Dysk balansujący jest niezastąpiony w ćwiczeniach równoważnych, korekcyjnych i koordynacyjnych. Utrzymanie równowagi wymaga balansowania, poprzez co przyrząd włącza mięśnie brzucha, talii, ud i pośladków, umożliwiając wysmuklenie i poprawę sylwetki. Jego niestabilna,przeciwpoślizgowa powierzchnia wymusza dobrą postawę i równowagę. Ćwiczenia podczas których warunkiem jest utrzymanie równowagi na niestabilnej powierzchni w różnorodnych pozycjach (przysiad, na stojąco lub na jednej nodze) angażują mięśnie głębokie (posturalne) odpowiedzialne za prawidłową postawę i równowagę. Mimo to ćwiczenia nie należą do trudnych i bardzo męczących. Dysk balansujący jest optymalny dla osób o każdym poziomie nowoczesnia i w każdym wieku. Dodatkowo ćwiczenia na tym przyrządzie są {pomocn|przydatn)e jako trening uzupełniający dla biegaczy, pływaków i innych sportowców. Balansowanie na dysku umożliwia poprawę stabilizacji mięśni ciała, a jego duża powierzchnia sprawia, że ćwiczenia są wygodne.
  Parametry techniczne

☆ Body sculpture - bb 6360 - dysk balansujący ☆

Body sculpture - bb 6360 - dysk balansujący Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture - bb 6360 - dysk balansujący - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: Body sculpture - bb 6360 - dysk balansujący
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  przychylne ćwiczenia, które poprawią naszą kondycję ruchową i wadę postawy? To realne dzięki dyskowi balansującemu BB 6360! Czym jest Dysk balansujący BB 6360? Czym jest Dysk balansujący BB 6360?To na ogół niepozorne urządzenie, które jednak może dużo nam oferować.

  To przyrząd, który dzięki swojej nierównej budowie zmusza użytkownika do utrzymania równowagi. Jest skonstruowany tak, żeby dzięki ćwiczeniom poprawić sporo stanowczych funkcji w naszym ciele. Jak zbudowany jest dysk balansujący BB 6360? Jak zbudowany jest dysk balansujący BB 6360? parametry artykułu: średnica: 40 centymetrów, wytwarzany z najwyższej jakości tworzyw, odporny na przeciążenia i obszerne uszkodzenia mechaniczne.

  Jaki ćwiczenia możemy wykonać z pomocą dysku balansującego? Na dysku możemy wykonywać ćwiczenia równocześnie w pozycji siedzącej, stojącej lub użyć go jako wsparcie do pompek i innych ćwiczeń, które wymagają podporu.

  Dysk jest niezastąpionym przyrządem w ćwiczeniach korekcyjnych, koordynacyjnych, ale i równoważnych. Jakie korzyści niosą ze sobą ćwiczenia z dyskiem balansującym BB 6360? poprawa koordynacji ruchowej, korekcja wad postawy, przeróżne użycie, można ćwiczyć równocześnie w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, dzięki korzystnej jakości materiałom, wsparcie w rehabilitacji, pozwala ćwiczyć zmysł równowagi, udoskonala naszą sylwetkę przez zaangażowanie wszystkich partii naszego ciała.

  Nierównej konstrukcji dysk nie zabiera dużo miejsca w naszych domach, a może okazać się przyjazny dla naszych mięśni, kręgosłupa i koncentracji.


☆ Twister z linkami i licznikiem Zipro ☆

Twister z linkami i licznikiem Zipro Najniższa Cena Online

☆ Twister z linkami i licznikiem Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Twister z linkami i licznikiem Zipro
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Twister magnetyczny Zipro to urządzenie do treningu fitness wzmacniającego mięśnie brzucha oraz spalającego zbędną tkankę tłuszczową w okolicy talii i bioder. Dzięki regularnym ćwiczeniom wyszczuplisz sylwetkę, ujędrnisz mięśnie i co nad wyraz ważne utrzymasz osiągnięte efekty.

  Twister rozciągliwe linki lateksowe z wygodnymi uchwytami, dzięki którym do treningu włączasz także mięśnie ramion i przedramion. Prowadzenie systematycznych ćwiczeń usprawnia licznik wyświetlający czas treningu, liczbę powtórzeń, spalone kalorie i zbędną tkankę tłuszczową.

  Na powierzchni twistera Zipro znajdują się wypustki o przeróżnej średnicy i wysokości, które masują stopy. Na dodatek receptory na stopach pobudzane są przez magnesy. W efekcie trening nie tylko wzmacnia ciało, ale przynosi także odprężenie i relaks.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:


☆ Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister ☆

Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister Najniższa Cena Online

☆ Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister

☆ Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska ☆

Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska Najniższa Cena Online

☆ Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska

☆ Twister do ćwiczeń Obrotowy Sapphire-36 Z Masażerem ekspander Licznik LCD ☆

Twister do ćwiczeń Obrotowy Sapphire-36 Z Masażerem ekspander Licznik LCD Najniższa Cena Online

☆ Twister do ćwiczeń Obrotowy Sapphire-36 Z Masażerem ekspander Licznik LCD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Twister do ćwiczeń Obrotowy Sapphire-36 Z Masażerem ekspander Licznik LCD
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Twister do ćwiczeń Obrotowy Sapphire-36 Z Masażerem ekspander Licznik LCD


Podobne zestawienia:


Najtańsze twistery do 100 zł obrotowe – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze twistery do 100 zł obrotowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich twisterów do 100 zł do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Twister z linkami i licznikiem Zipro ☆

Twister z linkami i licznikiem Zipro Najniższa Cena Online

☆ Twister z linkami i licznikiem Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Twister z linkami i licznikiem Zipro
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Twister magnetyczny Zipro to urządzenie do treningu fitness wzmacniającego mięśnie brzucha i spalającego zbędną tkankę tłuszczową w okolicy talii i bioder. Dzięki regularnym ćwiczeniom wyszczuplisz sylwetkę, ujędrnisz mięśnie i co szczególnie ważne utrzymasz osiągnięte efekty.

  Twister sprężyste linki lateksowe z wygodnymi uchwytami, dzięki którym do treningu włączasz dodatkowo mięśnie ramion i przedramion. Prowadzenie systematycznych ćwiczeń upraszcza licznik wyświetlający czas treningu, liczbę powtórzeń, spalone kalorie i zbędną tkankę tłuszczową.

  Na powierzchni twistera Zipro znajdują się wypustki o najróżniejszej średnicy i wysokości, które masują stopy. Dodatkowo receptory na stopach pobudzane są poprzez magnesy. W efekcie trening nie tylko wzmacnia ciało, lecz przynosi także odprężenie i relaks.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:


☆ Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A ☆

Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A Najniższa Cena Online

☆ Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROfit
 • Nazwa produktu: Twister z linkami Profit DK3410A, TWISTERDK3410A
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Twister z linkami Profit DK3410A pomaga w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, a - dzięki zaimplementowaniu gumowych linek - wspomaga także trening górnych partii ciała. Powierzchnia masująca twistera przypasowana jest anatomicznie do stopy. Specjalne rozmieszczenie wypustek gwarantuje pobudzenie receptorów czuciowych stóp i efekt masażu, a zastosowane magnesy w dodatku pobudzają krążenie krwi. Dzięki optymalnym rozmiary genialnie sprawdza się w domowym treningu. Produkt zapakowany w oryginalne kartonowe opakowanie. Twister z linkami Profit DK3410A - właściwości produktu: zastosowane magnesy, antypoślizgowa powierzchnia, linki z sprężystymi uchwytami z pianki, średnica 27,5 cm, materiał: tworzywo nienaturalne.

☆ Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister ☆

Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister Najniższa Cena Online

☆ Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Sprężyna Oporowa 40KG Do Ćwiczeń Power Twister

☆ Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska ☆

Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska Najniższa Cena Online

☆ Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:
  Platforma Do Balansowania Trener Równowagi Drewniany trening balansu Deska

☆ - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness ☆

- qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness Najniższa Cena Online

☆ - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis twistera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ECOWELLNESS
 • Nazwa produktu: - qb 014 - dysk balansujący marki Ecowellness
 • Segment produktowy: Twistery obrotowe do treningu domowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis twistera:

  Dysk balansujący ECOWELLNESS QB 014

  Dysk Balansujący QB 014 producenta Ecowellness wyśmienicie pozwala wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za korzystną postawę i równowagę. Może być użytkowany zarówno jako przyrząd do ćwiczeń, jak i poduszka na krzesło, która będzie wymuszać utrzymanie poprawnej postawy podczas siedzenia. Ogromną zaletą dysku balansującego jest to, iż możesz użyć go w wielu ćwiczeniach, dzięki temu poprawisz koordynację ruchową.

  Przykładowe ćwiczenia:

  1. Utrzymywanie balansu: Stój na dysku na jednej nodze przez 30 sekund. Później zmień nogi i powtórz. Stopniowo powiększaj czas do 60 sekund. Dla rozszerzenia poziomu trudności, możesz zamknąć oczy.

  2. Wzmacnianie ramion: Użyj hantli, aby wykonać standardowy zestaw ćwiczeń na mięśnie ramion, stojąc na dysku.

  3. Przysiady: Stojąc na dysku, zegnij kolana i obniż ciało do momentu, aż kolana będą ugięte pod kątem 90 stopni. Możesz zatrzymać się w przysiadzie na 15 albo 30 sekund, albo wykonać 20 powtórzeń bez zatrzymywania. Możesz powiększyć poziom trudności dodając obciążenie.

  4. Pompki: Wykonuj pompki trzymając ręce na dysku.

  5. Brzuszki: Usiądź na dysku balansującym, zegnij nogi i ustaw stopy na ziemi. Połóż się na ziemi, a następnie napnij mięśnie brzucha i podnieś się w kierunku kolan. Połóż się z powrotem na podłodze i powtórz ćwiczenie 20 razy. Kiedy to ćwiczenie nie będzie sprawiało Ci już trudności, możesz spróbować rozszerzyć nogi, albo trzymać stopy w powietrzu.  Dysk tworzony jest z tworzywa PVC, jest lekki i łatwy w transporcie. Dzięki czemu możesz korzystać z niego równocześnie w domu, jak i na dworze.  dane technologiczne:


  Średnica: 33 cm
  Materiał: PVC
  Kolor: szary
  Przeznaczenie: użytek domowy
  Gwarancja: 2 lata
Podsumowanie, czyli jaki twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń najlepszy?


Najlepszy twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre twistery do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji twisterów do 100 zł do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych platform i dysków do balansowania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre twistery do 100 zł obrotowe cena,
 • ranking twisterów do 100 zł do ćwiczeń,
 • twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o twisterach do 100 zł do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o twisterach do 100 zł do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o twisterach do 100 zł do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki twister obrotowy do 100 zł do ćwiczeń najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych twisterach do 100 zł do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z twisterami obrotowymi, dyskami i platformami balansującymi do 100 zł do ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie twistery do 100 zł obrotowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z twisterami obrotowymi, dyskami i platformami balansującymi do 100 zł do ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach twistery do 100 zł obrotowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *