FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking treningowych rowerów poziomych do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery poziome do treningu fitness / Ranking treningowych rowerów poziomych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych treningowych rowerów poziomych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych treningowych rowerów poziomych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.

Jakie rowery poziome do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery poziome do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking treningowych rowerów poziomych do 2000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud ☆

Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U7 Huis to nad wyraz cichy i stabilny stopnie rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  wykorzystanie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także innowacyjnych użytkowników. Solidna kompozycja pozwala na stosowanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane siedzisko w poziomie więc stanie na wysokości zadania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1146 - Śłady skręcania, rysy, otarcia. Znikoma dziurka w plasikowej obudowie pod siedzeniem, brak osłon na korby, dziura w przedniej części obudowy z lewej strony.

  Najważniejsze dane:
  • postępowy rowerek stopnie SCUD U7 Huis z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Rower ma wonlobieg
  • Zasilanie rowerka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS ☆

Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS Najniższa Cena Online

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poziomy rower treningowy inSPORTline Rapid RMB jest prawidłowym rowerem stacjonarnym z zwiększonymi funkcjonalnościami. Potężna kompozycja z potężnym oparciem jest adekwatna choćby dla osób otyłych, którzy posiadają ograniczone możliwości poruszania, lub dla osób starszych, którzy chcą nadal utrzymywać swoja formę. poręczne siodełko żelowe z możliwością regulacji, zagwarantuje wygodna pozycję siedząca podczas ćwiczeń. Koło zamachowe o wadze 6 kg i magnetyczny system hamowania, który jest sterowany ręcznie, mają 8 stopni obciążenia.

  Rower inSPORTline Rapid RMB ma 2 zastosowane czujniki w uchwytach, które mierzą różnorodne wartości treningu. Komputer z prosty i jasnym wyświetlaczem LCD wyświetla wszystkie niezbędne dane, takie jak czas, szybkość, spalone kalorie i aktualny puls. Dzięki tym idealnym właściwościom i niskiej cenie rower inSPORTline Rapid RMB stał się bardzo modnym modelem, przeznaczonym do użytkowania domowego.

  Kluczowe cechy:

  • jakość i mocna kompozycja
  • cicha praca
  • poręcznie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • zastosowane czujniki w uchwytach
  • obszerne komfortowe antypoślizgowe pedały
  • klarowny ekran LCD z łatwą obsługą
  • funkcje komputera: skanowanie (samoczynne przełączanie wskaźników), czas, odległość, prędkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Rower stacjonarny dla wymagających

  Rower stacjonarny inSPORTline Rapid RMB to wspaniała propozycja dla osób, które oczekują więcej niż tylko charakterystycznego treningu w domowym zaciszu. Dzięki konkretnej konstrukcji i innowacyjnym funkcjonalnościom, ten model spełnia kryteria nawet najmocniej wymagających użytkowników. funkcjonalne siodełko żelowe zapewnia nieprzeciętną wygodę podczas długookresowych sesji treningowych, a manualna kontrola obciążenia z 8 stopniami intensywności umożliwia dopasowanie treningu do jednostkowych potrzeb i celów. Nieprzeciętny dla osób o różnorodnym poziomie zaawansowania – od początkujących po progresywnych miłośników fitnessu.

  transparentny wyświetlacz LCD z łatwą obsługą

  Kluczowym elementem roweru inSPORTline Rapid RMB jest jego transparentny ekran LCD, który łatwe monitorowanie kluczowych wskaźników treningowych. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić czas, prędkość, spalone kalorie, a także aktualny puls, co zasadniczo ułatwia zarządzanie postępami i intensywnością ćwiczeń. Instynktowna obsługa wyświetlacza sprawia,choćby osoby niezaznajomione z nowoczesnymi urządzeniami treningowymi mogą bez problemu korzystać z pełni możliwości roweru. To nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę, a także funkcjonalność.

  obfite i komfortowe przeciwpoślizgowe pedały

  Każdy detal roweru inSPORTline Rapid RMB został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. pokaźne i komfortowe przeciwpoślizgowe pedały zapewniają stabilność stóp podczas treningu, uniemożliwiając poślizgom i potencjalnym kontuzjom. To rozwiązanie jest niezwykle ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym albo rehabilitacyjnym, jak dodatkowo dla innowacyjnych użytkowników, którzy realizują intensywne sesje treningowe. Stabilność pedałów w połączeniu z poręczną konstrukcją roweru zapewnia adekwatne warunki do osiągania wysokich wyników treningowych bez ryzyka urazów.


  Opis technologiczny:


☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się komfortowo z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają skrupulatnie skonsolidować obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która pozwala na jego bezprzewodową obsługę przy pomocy smartfona poprzez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania ułatwiają korzystanie z urządzenia mobilnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i poprawiają produktywność każdego treningu.

  Zipro Glow WM to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Szerokie siodełko z obszernym, wyprofilowanym oparciem, który zapewnia unikatowy komfort jazdy produktywność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Na dodatek dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych oraz np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  właściwości techniczne

  cechy komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się komfortowo z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają skrupulatnie zbratać obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która pozwala na jego bezprzewodową obsługę przy pomocy smartfona przez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania ułatwiają korzystanie z urządzenia mobilnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i polepszają efektywność każdego treningu.

  Zipro Glow to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Znaczne siodełko z dużym, wyprofilowanym oparciem, który gwarantuje unikatowy komfort jazdy efektywność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Dodatkowo dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  atrybuty technologiczne

  atrybuty komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:☆ CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD ☆

CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy crivit, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD

  Opis towaru

  • komputer treningowy z wyświetlaczem LCD
  • 8 poziomów oporu
  • dla produktywnego treningu wytrzymałościowego
  • napęd pasowy dla płynnej i cichej pracy
  • wydajny, ręczny magnetyczny układ hamulcowy
  • pomiar pulsu za pomocą ręcznych czujników kontaktowych
  • uchwyt na tablet/smartfon, bidon (do 1 l obszerności) i na ręczniki
  • kąt nachylenia kierownicy i siedzisko regulowane poziomo i pionowo w celu uzyskania słusznej pozycji siedzącej
  • rolki transportowe w stojaku dla prostego przesuwania urządzenia
  • wysokość stojaka dostosowywana
  • koło zamachowe: ok. 4,8 kg
  • maks. Obciążenie: 150 kg
  • w zestawie baterie: 2x 1,5 V LR06, AA

  szczegóły

  • rodzaj urządzenia: rower treningowy
  • Trenowane obszary: trwałość
  • Układ hamulcowy: magnetyczny układ hamulcowy
  • Masa bezwładności: ok. 4,8 kg
  • regulowane siedzisko: poziomo i pionowo
  • dostosowywana kierownica: dostosowywane nachylenie
  • Wyrównanie wysokości poziomu do podłoża: tak
  • Oddzielny uchwyt: nie
  • Rolki transportowe: tak
  • Możliwość złożenia w celu oszczędności miejsca: nie
  • Ustawienie oporu: 8-stopniowe
  • Analiza ciała: pomiar pulsu na uchwytach, zintegrowany odbiornik pasa do pomiaru pulsu: nie (pas do pomiaru pulsu nie jest załączony)


  wymiary

  • ok. 102 x 133,4 x 54 cm (szer. X wys. X gł.)


  Waga

  • ok. 31 kg


  Ostrzeżenia

  UWAGA! Ten karton waży ponad 15 kg i powinien być noszony zawsze przez 2 osoby!Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery poziome do 2000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery poziome do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich treningowych rowerów poziomych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD ☆

CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Rower treningowy, 8 poziomów oporu, wyświetlacz LCD
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower treningowy crivit, 8 stopni oporu, wyświetlacz LCD

  Opis towaru

  • komputer treningowy z wyświetlaczem LCD
  • 8 stopni oporu
  • dla skutecznego treningu wytrzymałościowego
  • napęd pasowy dla płynnej i cichej pracy
  • wydajny, ręczny magnetyczny układ hamulcowy
  • pomiar pulsu za pomocą ręcznych czujników kontaktowych
  • uchwyt na tablet/smartfon, bidon (do 1 l pojemności) i na ręczniki
  • kąt nachylenia kierownicy i siedzisko regulowane poziomo i pionowo w celu uzyskania trafnej pozycji siedzącej
  • rolki transportowe w stojaku dla prostego przesuwania urządzenia
  • wysokość stojaka dostosowywana
  • koło zamachowe: ok. 4,8 kg
  • maks. Obciążenie: 150 kg
  • w komplecie baterie: 2x 1,5 V LR06, AA

  detale

  • wariant urządzenia: rower treningowy
  • Trenowane obszary: trwałość
  • Układ hamulcowy: magnetyczny układ hamulcowy
  • Masa bezwładności: ok. 4,8 kg
  • dostosowywane siedzisko: poziomo i pionowo
  • dostosowywana kierownica: dostosowywane nachylenie
  • Wyrównanie wysokości poziomu do podłoża: tak
  • Oddzielny uchwyt: nie
  • Rolki transportowe: tak
  • Możliwość złożenia w celu oszczędności miejsca: nie
  • Ustawienie oporu: 8-stopniowe
  • Analiza ciała: pomiar pulsu na uchwytach, zintegrowany odbiornik pasa do pomiaru pulsu: nie (pas do pomiaru pulsu nie jest załączony)


  wymiary

  • ok. 102 x 133,4 x 54 cm (szer. X wys. X gł.)


  Waga

  • ok. 31 kg


  Ostrzeżenia

  UWAGA! Ten karton waży ponad 15 kg i powinien być noszony zawsze poprzez 2 osoby!


☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud ☆

Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Rower poziomy elektromagnetyczny u7 huis marki Scud
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  SCUD U7 Huis to bardzo cichy i stabilny poziomy rower stacjonarny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Rower treningowy zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

  użycie siedziska z oparciem pozwala na przeprowadzenie treningu CARDIO bez obciążania kręgosłupa.

  zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Mocna budowa zezwala na użytkowanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także regulowane siedzisko w poziomie więc sprawdzi się on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Rower także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1146 - Śłady skręcania, rysy, otarcia. Znikoma dziurka w plasikowej obudowie pod siedzeniem, brak osłon na korby, dziura w przedniej części pokrywy z lewej strony.

  Najważniejsze dane:
  • postępowy rowerek stopnie SCUD U7 Huis z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Rower ma wonlobieg
  • Zasilanie rowerka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS ☆

Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS Najniższa Cena Online

☆ Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Poziomy Rower Rehabilitacyjny inSPORTline Rapid RMB Kelton FITNESS
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poziomy rower treningowy inSPORTline Rapid RMB jest korzystnym rowerem stacjonarnym z powiększonymi funkcjonalnościami. Potężna budowa z potężnym oparciem jest stosowna choćby dla osób otyłych, którzy posiadają ograniczone możliwości poruszania, albo dla osób starszych, którzy chcą nadal utrzymywać swoja formę. ergonomiczne siodełko żelowe z możliwością regulacji, zagwarantuje wygodna pozycję siedząca podczas ćwiczeń. Koło zamachowe o wadze 6 kg i magnetyczny system hamowania, który jest sterowany ręcznie, mają 8 poziomów obciążenia.

  Rower inSPORTline Rapid RMB ma 2 zaimplementowane czujniki w uchwytach, które mierzą różnorodne wartości treningu. Komputer z prosty i jasnym wyświetlaczem LCD wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak czas, szybkość, spalone kalorie i aktualny puls. Dzięki tym świetnym właściwościom, a także niskiej cenie rower inSPORTline Rapid RMB stał się bardzo popularnym modelem, dedykowanym do stosowania domowego.

  Kluczowe atrybuty:

  • jakość i solidna konstrukcja
  • cicha praca
  • ergonomicznie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • zaimplementowane czujniki w uchwytach
  • wielkie wygodne przeciwpoślizgowe pedały
  • transparentny ekran LCD z łatwą obsługą
  • funkcje komputera: skanowanie (samoczynne przełączanie wskaźników), czas, odległość, szybkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Rower stacjonarny dla wymagających

  Rower stacjonarny inSPORTline Rapid RMB to idealna sugestia dla osób, które oczekują więcej niż tylko typowego treningu w domowym zaciszu. Dzięki konkretnej konstrukcji i nowoczesnym funkcjonalnościom, ten model spełnia kryteria choćby najistotniej wymagających użytkowników. poręczne siodełko żelowe zapewnia nieprzeciętną wygodę podczas długookresowych sesji treningowych, a manualna kontrola obciążenia z 8 poziomami intensywności zezwala na dostosowanie treningu do jednostkowych potrzeb i celów. Genialny dla osób o najróżniejszym poziomie nowoczesnia – od początkujących po progresywnych fanów fitnessu.

  klarowny wyświetlacz LCD z łatwą obsługą

  Kluczowym elementem roweru inSPORTline Rapid RMB jest jego transparentny ekran LCD, który proste monitorowanie kluczowych wskaźników treningowych. Użytkownicy mogą na bieżąco śledzić czas, szybkość, spalone kalorie oraz aktualny puls, co stanowczo upraszcza zarządzanie postępami i intensywnością ćwiczeń. Intuicyjna obsługa wyświetlacza sprawia,choćby osoby niezaznajomione z nowoczesnymi urządzeniami treningowymi mogą bez problemu korzystać z pełni możliwości roweru. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostotę oraz funkcjonalność.

  znaczne i wygodne przeciwpoślizgowe pedały

  Każdy detal roweru inSPORTline Rapid RMB został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. znaczne i wygodne przeciwpoślizgowe pedały gwarantują stabilność stóp w trakcie treningu, uniemożliwiając poślizgom i potencjalnym kontuzjom. To rozwiązanie jest szczególnie ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym lub rehabilitacyjnym, jak na dodatek dla innowacyjnych użytkowników, którzy realizują intensywne sesje treningowe. Stabilność pedałów w połączeniu z praktyczną konstrukcją roweru gwarantuje trafne warunki do osiągania wysokich wyników treningowych bez ryzyka urazów.


  Opis technologiczny:


☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Rower poziomy glow wm iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się wygodnie z poziomu komputera. 32 poziomy jego regulacji pozwalają starannie zintegrować obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę za pomocą smartfona poprzez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania usprawniają korzystanie z urządzenia przenośnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i ulepszają efektywność każdego treningu.

  Zipro Glow WM to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Obszerne siodełko z znacznym, wyprofilowanym oparciem, który zagwarantuje unikatowy komfort jazdy sprawność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Dodatkowo dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został wyposażony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych, a także np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  właściwości technologiczne

  parametry komputera
  Model Glow przystępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Rower poziomy glow iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower korzysta z magnetycznego systemu oporu, którym zarządza się wygodnie z poziomu komputera. 32 stopnie jego regulacji pozwalają starannie skonsolidować obciążenie do stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

  Ogromną zaletą rowerka Glow jest komputer współpracujący z aplikacją mobilną iConsole+, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę przy pomocy smartfona poprzez Bluetooth. Podstawka i port USB do ładowania usprawniają korzystanie z urządzenia przenośnego, a 32 programy treningowe motywują do działania i polepszają wydajność każdego treningu.

  Zipro Glow to intensywny trening na rowerze stacjonarnym bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Obszerne siodełko z znacznym, wyprofilowanym oparciem, który zagwarantuje unikatowy komfort jazdy sprawność treningu równą tej osiąganej na rowerkach pionowych. Dodatkowo dzięki możliwością iConsole wejdziesz na wysoki poziom rywalizacji.

  Glow został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google. Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.
  cechy techniczne

  parametry komputera
  Model Glow dostępny jest w 2 wersjach kolorytycznych:
Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower poziomy do 2000 zł najlepszy?


Najlepsze rowery poziome do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery poziome do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery poziome – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji treningowych rowerów poziomych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower poziomy do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery poziome do 2000 zł cena,
 • ranking treningowych rowerów poziomych do 2000 zł,
 • stacjonarny rower poziomy do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach poziomych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach poziomych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach poziomych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower poziomy do 2000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach poziomych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z poziomymi rowerami do 2000 zł do stacjonarnego treningu fitness do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery poziome do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z poziomymi rowerami do 2000 zł do stacjonarnego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery poziome do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *