FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking treningowych rowerów poziomych do 4000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery poziome do treningu fitness / Ranking treningowych rowerów poziomych do 4000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych treningowych rowerów poziomych do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych treningowych rowerów poziomych do 4000 zł,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.

Jakie rowery poziome do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery poziome do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking treningowych rowerów poziomych do 4000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | ☆

Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r |
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Na rowerze poziomym Kettler Avior R siedzisz niezwykle bezpiecznie i wygodnie. Boczne uchwyty i otwarta rama powodują, że wsiadanie i wysiadanie z trenażera jest wyjątkowo wygodne i nietrudne. Avior R jest jeszcze wyjątkowo wytrzymały i tworzony z wysokiej jakości tworzyw.

  wyświetlacz jest niezwykle krystaliczny w obsłudze i za każdym razem pokazuje najważniejsze dane dotyczące treningu, tak aby można było adekwatnie zorganizować trening. PrzychylnY DLA PLECÓW TRENING- wygodnA POZYCJA SIEDZĄCA Dzięki wygodnemu siedzisku i niskiemu wejściu, rower treningowy Kettler Avior R nieprzeciętnie nadaje się do treningu odciążającego plecy, jak ponadto dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

  Ten stopnie rower jest szczególnie wytrzymały. Siedzisko można regulować jednocześnie w poziomie, jak i w pionie. W dodatku Avior R jest zaopatrzony w magnetyczny układ hamulcowy, który posiada 16 stopni oporu, dzięki czemu można optymalnie zjednoczyć intensywność treningu.

  Możesz wybrać spomiędzy 12 najróżniejszych programów,zwiększyć wszechstronność Twojego treningu. Pozwala to na dobranie treningu indywidualnie i zgodnie z własnymi życzeniami i potrzebami. PrzejrzystY I nietrudny W OBSŁUDZE ekran Dzięki znacznemu wyświetlaczowi LCD masz za każdym razem w zasięgu wzroku najważniejsze atrybuty treningu, takie jak odległość, puls i zużycie kalorii.

  Dzięki technice "Push and Turn" rower poziomy jest łatwy w obsłudze. Bardzo pomocny jest też akustyczny i optyczny sygnał ostrzegawczy, który jest zauważalny po przekroczeniu górnej granicy pulsu.

  Pomiar pulsu odbywa się za pomocą wbudowanych ręcznych czujników pulsu lub dostępnego opcjonalnie pasa piersiowego. Dzięki ergonomicznym rolkom transportowym i cichemu napędowi, Avior R jest świetnym partnerem do treningu w domu.

  nad wyraz czytelny ekran ze stałym podglądem dla 7 funkcji Zmotoryzowana regulacja oporu w 16 krokach Komputer treningowy z 12 programami z pamięcią, pozwalającą na stworzenie 4 profili bardzo wygodna pozycja siedząca Niskie wejście niezwykle dobra jakość pedałowania choćby przy znacznym oporze Na kierownicy znajdują się czujniki ręczne do treningu kontrolowanego pulsem Opcjonalnie można zastosować pas piersiowy Sygnał optyczny i akustyczny w sytuacji przekroczenia górnej granicy impulsu Kółka transportowe i regulacja wysokości


☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 510R

  Rower poziomy Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony pomiędzy innymi w 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od konwencjonalnych rowerów treningowych odróżnia go stylowy i stylowy wygląd.

  zwykle jednak, w kontraście do wcześniejszych modeli 510R lepszy komputer, za pomocą którego łączy się z aplikacjami Zwift oraz Explore the World. Subskrypcja Zwift zapewnia Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się ekspresowo. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Rower ma także wszelkie potrzebne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  odpowiednio wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Sugerowany jest nawet dla osób posiadających problemy z kręgosłupem. Mogą one komfortowo oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest znakomity dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze niżeli na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przede wszystkim koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc poprawę produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na skuteczność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie ograniczyć szybkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego korzystania

  + video dostosowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to niezaprzeczalnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - dużo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma również ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są dodatkowo treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz złączyć się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera lub zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają detektor szybkości i kadencji.


☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i ☆

Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline inCondi R60i to wysokiej jakości trenażer, przeznaczony do użytkowania domowego. Solidna konstrukcja ze jednostajnym oparciem nadzwyczajnie spełni oczekiwania dla osób otyłych, o ograniczonej wydajności ruchowej,, a także osób starszych, którym zależy na utrzymaniu swojego ciała w formie. Główne atuty modelu to wygodne siodełko, poręczne, poziome wejście, 9-kilogramowe koło zamachowe i elektronicznie sterowana, 32-stopniowa skala obciążenia.

  bezawaryjny komputer z bogactwem funkcji wyświetla wszelkie niezbędne dane dot. Treningu, tj. Czas, szybkość, rytm, dystans i ilość spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, żeby był jeszcze skuteczniejszy. na dodatek, rower inSPORTline inCondi R60i jest zaopatrzony w system BeltDrive, odpowiedzialny za cichą pracę urządzenia oraz kółka transportowe, ułatwiające przenoszenie sprzętu.

  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R60i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iC+ Training. Dzięki czemu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszelkich krajów oraz innych, interesujących miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swego tableta. Aplikacja zezwala na także uruchamianie, konfigurację i kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

  Kluczowe parametry:
  • stabilna kompozycja
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi maszynowo
  • regulowane ergonomiczne siodło
  • podświetlany wyświetlacz LCD
  • łączność z iC+ Training ( Android 5.0+/ iOS 10.0+) przez Bluetooth
  • prędki start
  • 9 zaprogramowanych programów według poziomu trudności (początkujący, średniozaawansowany, innowacyjny)
  • jednostkowe ćwiczenie na dowolnej trasie w Mapach Google
  • ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningu
  • możliwość połączenia z dodatkowymi aplikacjami:
   • Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+ ) - wybierając wariant maszyny, wybierz ikonkę Roweru treningowego i wybierz iConsole jako firmę maszyny, aplikacja jest płatna
   • zobacz wcześniej zgodność aplikacji z urządzeniem przenośnym
   • aby aplikacje działały poprawnie, miej włączone Wi-Fi, Bluetooth i GPS (lokalizacja) i włącz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia przenośnego
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub niekompatybilność aplikacji (w sytuacji problemów ochoczo pomożemy)
  • funkcje komputera: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (wat)
  • Program kardio lub HRC: urządzenie zwiększa albo obniża obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w adekwatnej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna rozszerza albo ogranicza obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Rozszerza obciążenie, obniżając kadencję pedału)


  Opis techniczny:

  • jednostajna budowa
  • Magnetyczny system hamowania
  • 11 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna regulacja obciążenia
  • System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę
  • 32 poziomów obciążenia
  • Maksymalny opór przy 60 obrotach/min: 270 W
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • dostosowywane, praktyczne siodełko
  • Możliwość łączenia z aplikacją iConsole +
  • wyświetlacz LCD
  • Komputer wyświetla: czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany, sportowiec - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w zestawie
  • Karta sieciowa
  • System kompensacji nierówności podłogi
  • Kółka do nieskomplikowanego przenoszenia
  • Przełożenie: 1: 8,1
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 150 kg
  • wymiary: długość 138 cm x szerokość 64 cm x wysokość 89 cm
  • rozmiary opakowania: D163 x S25 x W65 cm
  • Waga: 51 kg
  • Moc wejściowa: 11,7 W
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957) - asygnowany do użytkowania domowego
  • towar nie jest wyrobem medycznym

  Wysoka stabilność i nośność

  Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Solidna konstrukcja zagwarantuje maksymalną stabilność i nośność aż do 150 kg.
  zasobność funkcji

  W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o różnych stopniach trudności. Znajdziesz tu innowacyjny program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dopasowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.


  Łączność ze smartfonem

  Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iC+ Training. Za pośrednictwem aplikacji możesz przystosowywać programy do swoich celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne parametry biegu, takie jak: tętno, szybkość, dystans itp. Oraz dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

  Za pośrednictwem aplikacji iC+ Training możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami i w wielu innych, niebanalnych lokalizacjach. Podczas treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi R60i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!


☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany ProForm® 325 CSX+ to potężny sprzęt zaprojektowany do wykorzystywania domowego. Rower został wyekwipowany w akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do komfortowego przemieszczania sprzętu, a z zasady możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który opowiada interesujące historie o miejscu, w którym się znajdujecie, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  odpowiednio realizowany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność, siłę mięśni i poprawić kondycję. Podczas treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest świetny dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niż na typowym rowerze. Polecany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  wyświetlacz: dzięki czemu 5" wyświetlaczowi możesz kontrolować i kontrolować poszczególne parametry swojego treningu. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki wbudowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na obfitym uchwycie zmieści się większość charakterystycznych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: szerokie i miękkie siedzisko zapewnia wygodny trening. Siodełko jest regulowane. Bez problemu połączysz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i skuteczny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i łatwo przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest potrzebne, dlatego również kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj przystępny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna kompozycja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  informacje technologicznE:

  ekran: wysokokontrastowy 5"

  stopnie oporu: 22

  Siedzisko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  śladowa wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przez sensory na uchwytach

  dodatkowe wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  rozmiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga produktu: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  produkt do stosowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a przefiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu świetnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu wyszukasz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zintegruje trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wyśmienitej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich zasobność jest niezaprzeczalnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zniżać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.


☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 ☆

Toorx Rower poziomy brx-r300 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Rower poziomy brx-r300
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Nowy rower treningowy Toorx BRX R 300 jest częścią nowej linii Toorx Chrono Line, asygnowanej najmocniej wymagającym klientom. Linia ta cechuje się produktami o wysokiej charakterystyce, starannością i jakością użytych tworzyw, zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, interaktywnością i multimediami.

  W zestawie wynajdziemy koło zamachowe o wadze 14 kg, które zapewnia nad wyraz płynną i cichą jazdę. W dodatku opór jest regulowany elektronicznie przy pomocy stosownych przycisków na konsoli do 32 najróżniejszych poziomów wysiłku, dzięki temu trening jest jeszcze bardziej urozmaicony....Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery poziome do 4000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery poziome do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich treningowych rowerów poziomych do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i ☆

Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower treningowy poziomy Insportline inCondi R60i
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy inSPORTline inCondi R60i to wysokiej jakości trenażer, przeznaczony do użytku domowego. Solidna budowa ze jednostajnym oparciem nieprzeciętnie sprawdzi się dla osób otyłych, o ograniczonej skuteczności ruchowej,, a także osób starszych, którym zależy na utrzymaniu swojego ciała w formie. Główne atuty modelu to komfortowe siodełko, poręczne, poziome wejście, 9-kilogramowe koło zamachowe i elektronicznie sterowana, 32-stopniowa skala obciążenia.

  bezusterkowy komputer z bogactwem funkcji wyświetla wszelkie konieczne informacje dot. Treningu, tj. Czas, szybkość, rytm, dystans i ilość spalonych kalorii. Dzięki czujnikom tętna w uchwytach, możesz kontrolować swój aktualny puls na wyświetlaczu i poprowadzić trening tak, aby był jeszcze efektywniejszy. dodatkowo, rower inSPORTline inCondi R60i jest wyekwipowany w system BeltDrive, odpowiedzialny za cichą pracę urządzenia oraz kółka transportowe, upraszczające przenoszenie sprzętu.

  Dodatkowym atutem roweru inSPORTline inCondi R60i jest możliwość połączenia z tabletem, smartfonem i iphonem za pośrednictwem Bluetooth i aplikacji iC+ Training. Dzięki czemu, możesz trenować na alpejskich szlakach, w stolicach wszystkich krajów oraz innych, niebanalnych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, na ekranie swego tableta. Aplikacja pozwala na także uruchamianie, konfigurację oraz kontrolę funkcji urządzenia bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

  Kluczowe atrybuty:
  • zrównoważona konstrukcja
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę
  • 3-częściowe korby z łożyskami uszczelnionymi maszynowo
  • regulowane funkcjonalne siodło
  • podświetlany wyświetlacz LCD
  • łączność z iC+ Training ( Android 5.0+/ iOS 10.0+) przez Bluetooth
  • szybki start
  • 9 zaprogramowanych programów według poziomu trudności (początkujący, średniozaawansowany, innowacyjny)
  • indywidualne ćwiczenie na dowolnej trasie w Mapach Google
  • ręczne ustawienie własnego treningu według celów (dystans, kalorie, czas, tętno i inne)
  • możliwość udostępniania wyników na Facebooku i Twitterze
  • przechowywanie statystyk treningu
  • możliwość połączenia z dodatkowymi aplikacjami:
   • Kinomap ( Android 5.0+/ iOS 9.0+ ) - wybierając rodzaj maszyny, wybierz ikonkę Roweru treningowego i wybierz iConsole jako producenta maszyny, aplikacja jest płatna
   • przejrzyj wcześniej zgodność aplikacji z urządzeniem mobilnym
   • aby aplikacje działały poprawnie, miej włączone Wi-Fi, Bluetooth i GPS (lokalizacja) oraz włącz wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikację; sparuj z urządzeniem tylko w aplikacji, a nie w ustawieniach Bluetooth urządzenia mobilnego
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy albo niekompatybilność aplikacji (w sytuacji problemów chętnie pomożemy)
  • funkcje komputera: czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno, puls, prędkość, moc (wat)
  • Program kardio albo HRC: urządzenie powiększa albo zniża obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w adekwatnej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna rozszerza lub ogranicza obciążenie, aby użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Rozszerza obciążenie, obniżając kadencję pedału)


  Opis technologiczny:

  • zrównoważona konstrukcja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 11 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna regulacja obciążenia
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę
  • 32 poziomów obciążenia
  • Maksymalny opór przy 60 obrotach/min: 270 W
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • regulowane, ergonomiczne siodełko
  • Możliwość łączenia z aplikacją iConsole +
  • wyświetlacz LCD
  • Komputer wyświetla: czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, puls, szybkość, moc (W)
  • Instrukcja programu
  • Tryby: początkujący, średniozaawansowany, sportowiec - w sumie 12 predefiniowanych profili tras
  • Program Cardio (do kontroli rytmu serca)
  • Program WATT
  • Program Body Fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Pas piersiowy w pakiecie
  • Karta sieciowa
  • System kompensacji nierówności podłogi
  • Kółka do prostego przenoszenia
  • Przełożenie: 1: 8,1
  • Maksymalny wzrost użytkownika: 200 cm
  • Nośność: 150 kg
  • wymiary: długość 138 cm x szerokość 64 cm x wysokość 89 cm
  • wymiary opakowania: D163 x S25 x W65 cm
  • Waga: 51 kg
  • Moc wejściowa: 11,7 W
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957) - dedykowany do użytku domowego
  • towar nie jest wyrobem medycznym

  Wysoka stabilność i nośność

  Jedną z głównych zalet roweru jest wysoka jakość wykonania. Solidna budowa zapewnia maksymalną stabilność i nośność aż do 150 kg.
  zasobność funkcji

  W pamięci komputera roweru zapisano szereg gotowych programów o rozmaitych poziomach trudności. Wynajdziesz tu nowoczesny program Body Fat, który mierzy poziom tkanki tłuszczowej (BMI), program HRC, który dostosowuje obciążenie do tętna użytkownika i 12 programów użytkownika, dzięki którym unikniesz ponownego ustawiania parametrów treningu.


  Łączność ze smartfonem

  Kolejnym atutem roweru jest możliwość połączenia się z aplikacją iC+ Training. Za pośrednictwem aplikacji możesz przystosowywać programy do swoich celów i możliwości, zapisywać mierzone wartości, na bieżąco kontrolować aktualne właściwości biegu, takie jak: tętno, szybkość, dystans itp. I dzielić się osiągnięciami na portalach społecznościowych.
  Trenuj w dowolnym miejscu na świecie

  Za pośrednictwem aplikacji iC+ Training możesz ustawić każdą trasę na świecie, bezpośrednio na Mapach Google. Możesz jeździć po ulicach Paryża, plażach Miami, a także w wielu innych, atrakcyjnych lokalizacjach. W trakcie treningu możesz oglądać realne obrazy z trasy. Z rowerem inCondi R60i możesz odkrywać świat w zaciszu własnego domu!


☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 510R

  Rower stopnie Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony pomiędzy innymi w 13 różnorodnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od klasycznych rowerów treningowych odróżnia go elegancki i stylowy wygląd.

  najczęściej jednak, w porównaniu do wcześniejszych modeli 510R udoskonalony komputer, przy pomocy którego łączy się z aplikacjami Zwift oraz Explore the World. Subskrypcja Zwift gwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się prędko. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Rower ma także wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, a także kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  trafnie realizowany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać jednostajną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest znakomity dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niżeli na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wytworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak efektywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport w głównej mierze koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę efektywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja gromadzi:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego użytku

  + video dobrane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezspornie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - sporo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma w dodatku ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są dodatkowo treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz złączyć się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko posiadają czujka szybkości i kadencji.


☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany ProForm® 325 CSX+ to mocny sprzęt zaprojektowany do wykorzystywania domowego. Rower został wyekwipowany w akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do wygodnego przemieszczania sprzętu, a w głównej mierze możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez fachowego trenera, który opowiada niebanalne historie o miejscu, w którym się znajdujecie oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  optymalnie wykonywany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność, siłę mięśni oraz poprawić kondycję. Podczas treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest doskonały dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niżeli na typowym rowerze. Sugerowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one komfortowo oprzeć się podczas jazdy.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dostosuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  ekran: dzięki czemu 5" wyświetlaczowi możesz nadzorować i kontrolować poszczególne parametry swojego treningu. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo i na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zaimplementowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zaimplementowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: znaczne i miękkie siedzisko zagwarantuje komfortowy trening. Siodełko jest regulowane. Bez problemu zwiążesz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg gwarantuje płynny i jednostajny ruch a trening staje się przyjemny i wydajny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i z łatwością przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest potrzebne, dlatego także kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj prosty.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna konstrukcja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technologicznE:

  ekran: wysokokontrastowy 5"

  poziomy oporu: 22

  Siedzisko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  minimalna wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: poprzez sensory na uchwytach

  dopełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  wymiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga artykułu: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  produkt do użytku domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 różnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a przefiltrowanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu genialnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz także opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i dopasuje trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dobranie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby aby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki genialnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich zasobność jest bezdyskusyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zmniejszać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 ☆

Toorx Rower poziomy brx-r300 Najniższa Cena Online

☆ Toorx Rower poziomy brx-r300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Toorx Rower poziomy brx-r300
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Nowy rower treningowy Toorx BRX R 300 jest częścią nowej linii Toorx Chrono Line, dedykowanej najbardziej wymagającym klientom. Linia ta charakteryzuje się produktami o wysokiej charakterystyce, skrupulatnością i jakością użytych materiałów, progresywnymi rozwiązaniami technicznymi, interaktywnością i multimediami.

  W pakiecie znajdziemy koło zamachowe o wadze 14 kg, które zagwarantuje szczególnie płynną i cichą jazdę. Dodatkowo opór jest regulowany elektronicznie za pomocą stosownych przycisków na konsoli do 32 różnych stopni wysiłku, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej urozmaicony....


☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | ☆

Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower treningowy poziomy axos avior r |
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Na rowerze poziomym Kettler Avior R siedzisz szczególnie bezpiecznie i wygodnie. Boczne uchwyty i otwarta rama powodują, że wsiadanie i wysiadanie z trenażera jest niezwykle komfortowe i przystępne. Avior R jest też szczególnie wytrzymały i wytworzony z wysokiej jakości tworzyw.

  ekran jest wyjątkowo krystaliczny w obsłudze i za każdym razem przedstawia najważniejsze informacje dotyczące treningu, tak żeby można było adekwatnie zorganizować trening. PrzychylnY DLA PLECÓW TRENING- komfortowA POZYCJA SIEDZĄCA Dzięki wygodnemu siedzisku i niskiemu wejściu, rower treningowy Kettler Avior R nadzwyczajnie pasuje do treningu odciążającego plecy, jak również dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

  Ten stopnie rower jest nad wyraz wytrzymały. Siedzisko można regulować zarówno w poziomie, jak i w pionie. Na dodatek Avior R jest wyposażony w magnetyczny układ hamulcowy, który posiada 16 stopni oporu, dzięki temu można optymalnie zjednoczyć intensywność treningu.

  Możesz wybrać spomiędzy 12 najróżniejszych programów,powiększyć wszechstronność Twojego treningu. Pozwala to na przypasowanie treningu indywidualnie i zgodnie z własnymi życzeniami i potrzebami. KrystalicznY I nietrudny W OBSŁUDZE ekran Dzięki wielkiemu wyświetlaczowi LCD masz za każdym razem w zasięgu wzroku najważniejsze parametry treningu, takie jak odległość, puls i zużycie kalorii.

  Dzięki technice "Push and Turn" rower poziomy jest łatwy w obsłudze. Stanowczo pomocny jest także akustyczny i optyczny sygnał ostrzegawczy, który jest zauważalny po przekroczeniu górnej granicy pulsu.

  Pomiar pulsu odbywa się przy pomocy zastosowanych ręcznych czujników pulsu lub przystępnego opcjonalnie pasa piersiowego. Dzięki użytecznym rolkom transportowym i cichemu napędowi, Avior R jest genialnym partnerem do treningu w domu.

  niezwykle czytelny wyświetlacz ze stałym podglądem dla 7 funkcji Zmotoryzowana regulacja oporu w 16 krokach Komputer treningowy z 12 programami z pamięcią, zezwalającą na stworzenie 4 profili stanowczo wygodna pozycja siedząca Niskie wejście nad wyraz dobra jakość pedałowania choćby przy sporym oporze Na kierownicy znajdują się czujniki ręczne do treningu kontrolowanego pulsem Opcjonalnie można zastosować pas piersiowy Sygnał optyczny i akustyczny w przypadku przekroczenia górnej granicy impulsu Kółka transportowe i regulacja wysokościPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower poziomy do 4000 zł najlepszy?


Najlepsze rowery poziome do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery poziome do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery poziome – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji treningowych rowerów poziomych do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower poziomy do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre rowery poziome do 4000 zł cena,
 • ranking treningowych rowerów poziomych do 4000 zł,
 • stacjonarny rower poziomy do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach poziomych do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach poziomych do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach poziomych do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower poziomy do 4000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach poziomych do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z poziomymi rowerami do 4000 zł do stacjonarnego treningu fitness do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery poziome do 4000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z poziomymi rowerami do 4000 zł do stacjonarnego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery poziome do 4000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *