FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking taśm do 30 zł do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking taśm do 30 zł do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych taśm do 30 zł do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych taśm do 30 zł do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych taśm i gum do ćwiczeń oraz treningu.

Jakie taśmy do 30 zł do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane taśmy do 30 zł do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking taśm do 30 zł do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY ☆

Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma wytwarzana jest z rozciągliwego materiału o wielkiej wytrzymałości. Wyśmienita do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i tworzyć mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Nadaje się zarówno do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Łatwa w użyciu, wspaniała do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band X-light, TASMAMINIBANDXLIGHT ☆

Taśma treningowa TRX Mini Band X-light, TASMAMINIBANDXLIGHT Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band X-light, TASMAMINIBANDXLIGHT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa TRX Mini Band X-light, TASMAMINIBANDXLIGHT
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma tworzona jest z rozciągliwego materiału o obszernej wytrzymałości. Rewelacyjna do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i budować mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Pasuje zarówno do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Prosta w użyciu, wspaniała do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.

☆ Taśma pilates Body Sculpture BB 102 0,35 mm ☆

Taśma pilates Body Sculpture BB 102 0,35 mm Najniższa Cena Online

☆ Taśma pilates Body Sculpture BB 102 0,35 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Taśma pilates Body Sculpture BB 102 0,35 mm
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma Pilates BB 102 0,35 MM

  Taśma Pilates służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest idealna do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy. Długość:120 cm. Szerokość: 15 cm. Grubość: 0,35 mm.

  Opis:

  • sprężysta Taśma Pilates ma szerokie zastosowanie, służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest świetna do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy
  • głównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeń
  • używanie taśmy sprawi, iż dostarczysz mięśniom dodatkowej pracy, dzięki czemu ćwiczenia staną się bardziej efektywne

  informacje technologiczne:

  • długość:120 cm
  • szerokość: 15 cm
  • grubość: 0,35 mm
  • kolor różowy-niski stopień trudności


☆ Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) ☆

Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) Najniższa Cena Online

☆ Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  zestaw gum do ćwiczeń SPRINGOS 4 sztuki miniband pakiet taśm do ćwiczeń. Posiada 4 taśmy o rozmaitych oporach. NAJWAŻNIEJSZE cechy Taśma X-Light: opór 1-5 kg Taśma Light: opór 5-10 kg Taśma Medium: opór 10-15 kg Taśma Heavy: opór 15-20 kg Długość (bez rozciągania): 2x 30 cm Szerokość: 50 mm Power Band SPRINGOS Taśma Power Band firmy SPRINGOS dzięki wykonaniu z najkorzystniejszych jakościowo materiałów gwarantuje długie użytkowanie bez obaw o pęknięcie.

  Gumy wykorzystywane w rehabilitacji, a także sporcie są genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wzmocnić mocne partie ciała. Pozwalają one na zwiększanie wytrzymałości bez wykorzystywania ciężarków. Mogą być użytkowane jednocześnie na treningach fitness, jak i w domu dla ogólnego treningu oporowego.

  Lekkie i przenośne akcesorium można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Pakiet 4 taśm o przeróżnych oporach pomoże Ci motywować się do większych wyzwań w trakcie ćwiczeń!


☆ Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) ☆

Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma Pilates służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest wspaniała do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy. Długość: 120 cm. Szerokość: 15 cm. Grubość: 0,65 mm.

  OPIS produktu:

  • rozciągliwa Taśma Pilates ma obfite zastosowanie, służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest doskonała do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy
  • Głównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeń
  • stosowanie taśmy sprawi, że dostarczysz mięśniom uzupełniającej pracy, dzięki temu ćwiczenia staną się bardziej efektywne

  ĆWICZENIA:

  Zwykły pilates to doskonały trening, a co dopiero power pilates z użyciem Taśmy Pilates. Badania wykazały, że taki trening jest prawie trzy razy efektywniejszy niż zwykłe ćwiczenia Pilatesa! dzięki temu możesz mieć piękną sylwetkę w krótszym czasie.

  1. Mięśnie brzucha, uda, barki i ramiona - nożyce z Taśmą Pilates
   Usiądź na podłodze, wyciągnij proste nogi przed siebie. Chwyć końce gumowej taśmy w dłonie, a jej środek zahacz o podeszwę lewej stopy. Połóż tułów na podłodze. Między stopami i goleniami powinien być cały czas kąt prosty. Napnij mięśnie brzucha, unieś głowę i barki. Ugnij łokcie i przyciągnij dłonie w stronę głowy (ramiona spoczywają na podłodze). Unieś wyprostowaną prawą nogę pionowo. Zrób wdech i szybkim ruchem opuść nogę, zatrzymując ją tuż nad podłogą. Jednocześnie unieś prawą nogę. Zrób wydech i znów unieś lewą nogę, opuszczając prawą. Powtórz całość osiem razy. Następnie zaczep taśmę o prawą stopę i wykonaj całe ćwiczenie jeszcze raz.
  2. Talia, plecy, uda, tył ramion i barki - Rozciąganie taśmy
   Usiądź na podłodze, wyciągnij proste nogi przed siebie. Ugnij lewą nogę i oprzyj stopę na podłodze. Chwyć oba końce taśmy lewą dłonią, a jej środek zahacz o palce lewej stopy. Skręć tułów w lewo i obejmij prawą dłonią lewe kolano. Ściągnij łopatki. Zrób wydech i wyprostuj lewą nogę pod kątem 45 stopni do podłogi, równocześnie prostując lewą rękę w tył i patrząc za siebie. Zrób wdech i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz osiem razy, a potem przełóż taśmę na prawą nogę i zrób całe ćwiczenie jeszcze raz.
  3. Mięśnie brzucha, plecy, barki, biodra i ramiona - Pająk na grzbiecie
   Usiądź, ugnij kolana i oprzyj stopy na podłodze. Zaczep taśmę o obie podeszwy, skrzyżuj ją nad stopami i chwyć jej końce w dłonie. Powoli odchyl się w tył, oprzyj plecy i ramiona na podłodze, a kolana przyciągnij do piersi. Palce stóp zadarte w górę, łokcie blisko tułowia. Zrób wdech i wyprostuj ręce i nogi na boki, żeby twoje ciało utworzyło zarys litery X. Wytrzymaj sekundę i wróć do pozycji wyjściowej. Nie kołysz się na boki. Powtórz osiem razy.
  4. Plecy, brzuch, ramiona i biodra - Syrenka
   Uklęknij i zaczep środek taśmy o palce stóp, końce chwyć w dłonie. Powoli połóż się na brzuchu tak, aby nie wypuścić taśmy. Łokcie trzymaj ugięte, blisko ciała, dłonie przy barkach. Napnij mięśnie brzucha i pleców. Wyprostuj ręce przed sobą i równocześnie unieś złączone nogi. Zatocz półkole rękami: trochę w górę, na boki i w tył. Następnie opuść ręce i nogi, przesuwając dłonie w przód, do pozycji wyjściowej. Powtórz osiem razy..
  5. Talia, górna część pleców i zewnętrzna część ud - Rozgwiazda
   Usiądź, ugnij nogi i oprzyj stopy na podłodze. Chwyć końce taśmy w prawą dłoń, a jej środek zahacz o podeszwę prawej stopy. Przełóż złączone, ugięte nogi w lewą stronę i przesuń ciężar ciała na lewe udo i pośladek. Podeprzyj się na ugiętej lewej ręce. Unieś biodra tak, by tułów i uda utworzyły linię prostą. Zrób wdech i jednocześnie unieś i wyprostuj prawą rękę i nogę. Wróć do pozycji wyjściowej, robiąc wydech. Powtórz cztery razy, a potem zrób ćwiczenie w drugą stronę.

  informacje technologicznE:

  • Długość:120 cm
  • Szerokość: 15 cm
  • Grubość: 0,65 mm
  • Kolor niebieski- najwyższy stopień trudności

  UWAGI:

  • Taśma Pilates jest objęta 24 MIESIĄCAMI gwarancji


☆ Trec paski treningowe - usztywniacze nadgarstków - szerokieakcesoria treningowe > pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski, taśmy ☆

Trec paski treningowe - usztywniacze nadgarstków - szerokieakcesoria treningowe > pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski, taśmy Najniższa Cena Online

☆ Trec paski treningowe - usztywniacze nadgarstków - szerokieakcesoria treningowe > pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski, taśmy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec paski treningowe - usztywniacze nadgarstków - szerokieakcesoria treningowe > pasy, ściągacze, usztywniacze, opaski, taśmy
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Uniwersalne usztywniacze nadgarstków TREC NUTRITION pozwalają wzmocnić nasz uchwyt w czasie ćwiczeń z pokaźnymi ciężarami. Z zewnątrz spinane na szerokiego i długiego rzepa, a we wnętrzu wyekwipowane w miękkie poduszki.

☆ Taśma treningowa mini band light marki Trx ☆

Taśma treningowa mini band light marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa mini band light marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa mini band light marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma tworzona jest z elastycznego materiału o dużej wytrzymałości. Genialna do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i wytwarzać mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Pasuje jednocześnie do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Przystępna w użyciu, doskonała do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.

☆ Taśma treningowa mini band medium marki Trx ☆

Taśma treningowa mini band medium marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa mini band medium marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa mini band medium marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma wytwarzana jest z sprężystego materiału o szerokiej wytrzymałości. Wspaniała do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i produkować mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Nadaje się jednocześnie do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Prosta w użyciu, doskonała do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.


Podobne zestawienia:


Najtańsze taśmy do 30 zł do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze taśmy do 30 zł do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich taśm do 30 zł do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) ☆

Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) Najniższa Cena Online

☆ Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Gumy Do Ćwiczeń Taśmy Fitness Rozciąganie 4szt (5907719401928)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  pakiet gum do ćwiczeń SPRINGOS 4 sztuki miniband komplet taśm do ćwiczeń. Gromadzi 4 taśmy o rozmaitych oporach. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Taśma X-Light: opór 1-5 kg Taśma Light: opór 5-10 kg Taśma Medium: opór 10-15 kg Taśma Heavy: opór 15-20 kg Długość (bez rozciągania): 2x 30 cm Szerokość: 50 mm Power Band SPRINGOS Taśma Power Band marki SPRINGOS dzięki wykonaniu z najkorzystniejszych jakościowo tworzyw gwarantuje długie stosowanie bez obaw o pęknięcie.

  Gumy używane w rehabilitacji oraz sporcie są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wzmocnić potężne partie ciała. Pozwalają one na powiększanie wytrzymałości bez wykorzystywania ciężarków. Mogą być użytkowane zarówno na treningach fitness, jak i w domu dla ogólnego treningu oporowego.

  Lekkie i przenośne akcesorium można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Komplet 4 taśm o rozmaitych oporach pomoże Ci motywować się do pokaźniejszych wyzwań podczas ćwiczeń!


☆ Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) ☆

Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Taśma do pilates bb 102 65 / gwarancja 24m (5903733002370)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma Pilates służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest nadzwyczajna do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy. Długość: 120 cm. Szerokość: 15 cm. Grubość: 0,65 mm.

  OPIS artykułu:

  • rozciągliwa Taśma Pilates ma szerokie zastosowanie, służy do ćwiczeń Pilates i jogi, jest nieprzeciętna do treningów rozciągających i wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy
  • Głównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeń
  • używanie taśmy sprawi, iż dostarczysz mięśniom dodatkowej pracy, dzięki czemu ćwiczenia staną się bardziej sprawne

  ĆWICZENIA:

  Zwykły pilates to wspaniały trening, a co dopiero power pilates z zastosowaniem Taśmy Pilates. Badania wykazały, że taki trening jest prawie trzy razy wydajniejszy niżeli zwykłe ćwiczenia Pilatesa! dzięki temu możesz posiadać piękną sylwetkę w krótszym czasie.

  1. Mięśnie brzucha, uda, barki i ramiona - nożyce z Taśmą Pilates
   Usiądź na podłodze, wyciągnij proste nogi przed siebie. Chwyć końce gumowej taśmy w dłonie, a jej środek zahacz o podeszwę lewej stopy. Połóż tułów na podłodze. Między stopami i goleniami powinien być cały czas kąt prosty. Napnij mięśnie brzucha, unieś głowę i barki. Ugnij łokcie i przyciągnij dłonie w stronę głowy (ramiona spoczywają na podłodze). Unieś wyprostowaną prawą nogę pionowo. Zrób wdech i prędkim ruchem opuść nogę, zatrzymując ją tuż nad podłogą. Równocześnie unieś prawą nogę. Zrób wydech i znów unieś lewą nogę, opuszczając prawą. Powtórz całość osiem razy. Następnie zaczep taśmę o prawą stopę i wykonaj całe ćwiczenie jeszcze raz.
  2. Talia, plecy, uda, tył ramion i barki - Rozciąganie taśmy
   Usiądź na podłodze, wyciągnij proste nogi przed siebie. Ugnij lewą nogę i oprzyj stopę na podłodze. Chwyć oba końce taśmy lewą dłonią, a jej środek zahacz o palce lewej stopy. Skręć tułów w lewo i obejmij prawą dłonią lewe kolano. Ściągnij łopatki. Zrób wydech i wyprostuj lewą nogę pod kątem 45 poziomów do podłogi, równocześnie prostując lewą rękę w tył i patrząc za siebie. Zrób wdech i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz osiem razy, a potem przełóż taśmę na prawą nogę i zrób całe ćwiczenie jeszcze raz.
  3. Mięśnie brzucha, plecy, barki, biodra i ramiona - Pająk na grzbiecie
   Usiądź, ugnij kolana i oprzyj stopy na podłodze. Zaczep taśmę o obie podeszwy, skrzyżuj ją nad stopami i chwyć jej końce w dłonie. Powoli odchyl się w tył, oprzyj plecy i ramiona na podłodze, a kolana przyciągnij do piersi. Palce stóp zadarte w górę, łokcie blisko tułowia. Zrób wdech i wyprostuj ręce i nogi na boki, aby twoje ciało utworzyło kształt litery X. Wytrzymaj sekundę i wróć do pozycji wyjściowej. Nie kołysz się na boki. Powtórz osiem razy.
  4. Plecy, brzuch, ramiona i biodra - Syrenka
   Uklęknij i zaczep środek taśmy o palce stóp, końce chwyć w dłonie. Powoli połóż się na brzuchu tak, aby nie wypuścić taśmy. Łokcie trzymaj ugięte, blisko ciała, dłonie przy barkach. Napnij mięśnie brzucha i pleców. Wyprostuj ręce przed sobą i równocześnie unieś złączone nogi. Zatocz półkole rękami: trochę w górę, na boki i w tył. Następnie opuść ręce i nogi, przesuwając dłonie w przód, do pozycji wyjściowej. Powtórz osiem razy..
  5. Talia, górna część pleców i zewnętrzna część ud - Rozgwiazda
   Usiądź, ugnij nogi i oprzyj stopy na podłodze. Chwyć końce taśmy w prawą dłoń, a jej środek zahacz o podeszwę prawej stopy. Przełóż złączone, ugięte nogi w lewą stronę i przesuń ciężar ciała na lewe udo i pośladek. Podeprzyj się na ugiętej lewej ręce. Unieś biodra tak, żeby tułów i uda utworzyły linię prostą. Zrób wdech i jednocześnie unieś i wyprostuj prawą rękę i nogę. Wróć do pozycji wyjściowej, robiąc wydech. Powtórz cztery razy, a potem zrób ćwiczenie w drugą stronę.

  dane technologicznE:

  • Długość:120 cm
  • Szerokość: 15 cm
  • Grubość: 0,65 mm
  • Kolor niebieski- najwyższy stopień trudności

  UWAGI:

  • Taśma Pilates jest objęta 24 MIESIĄCAMI gwarancji


☆ Taśma treningowa mini band light marki Trx ☆

Taśma treningowa mini band light marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa mini band light marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa mini band light marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma wytworzona jest z elastycznego materiału o obszernej wytrzymałości. Rewelacyjna do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i kreować mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Nadaje się jednocześnie do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Przystępna w użyciu, perfekcyjna do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.

☆ Taśma treningowa mini band medium marki Trx ☆

Taśma treningowa mini band medium marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa mini band medium marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa mini band medium marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma produkowana jest z rozciągliwego materiału o pokaźnej wytrzymałości. Perfekcyjna do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i stwarzać mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Nadaje się zarówno do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Prosta w użyciu, wyśmienita do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY ☆

Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY Najniższa Cena Online

☆ Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma treningowa TRX Mini Band Heavy, TASMAMINIBANDHEAVY
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma wyprodukowana jest z elastycznego materiału o dużej wytrzymałości. Idealna do ćwiczeń fitness, pomoże spalać tłuszcz i wytwarzać mięśnie pośladków, łydek, ramion i brzucha. Pasuje równocześnie do rozgrzewki, jak i treningu właściwego. Nietrudna w użyciu, znakomita do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.{pomocn|przydatn)a okaże się również podczas zabiegów rehabilitacyjnych. Taśma TRX Mini Band polecana jest każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji.


Podsumowanie, czyli jaka taśma do ćwiczeń do 30 zł najlepsza?


Najlepsza taśma do ćwiczeń do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza taśma do ćwiczeń do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre taśmy do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych taśm do 30 zł do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych taśm i gum do ćwiczeń oraz treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka taśma do ćwiczeń do 30 zł opinie i efekty,
 • dobre taśmy do 30 zł do ćwiczeń cena,
 • ranking taśm do 30 zł do ćwiczeń,
 • taśma do ćwiczeń do 30 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o taśmach do 30 zł do ćwiczeń treningowych

#1 Gdzie szukać opinii o taśmach do 30 zł do ćwiczeń treningowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o taśmach do 30 zł do ćwiczeń treningowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka taśma do ćwiczeń do 30 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych taśmach do 30 zł do ćwiczeń treningowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z treningowymi taśmami do 30 zł do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie taśmy do 30 zł do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z treningowymi taśmami do 30 zł do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach taśmy do 30 zł do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *