FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking suwnic do ćwiczeń do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Suwnice do ćwiczeń / Ranking suwnic do ćwiczeń do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych suwnic do ćwiczeń do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych suwnic do ćwiczeń do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych suwnic do ćwiczenia nóg na siłowni i treningu fitness.

Jakie suwnice do ćwiczeń do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane suwnice do ćwiczeń do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking suwnic do ćwiczeń do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms ☆

Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  CYKLOP3 HMS, to suwnica klasy Semi Commercial, oznacza to,wspaniale spełni oczekiwania w niewiele znaczących klubach fitness,dodatkowo do wykorzystania domowego.

  Materiał najwyższej jakości
  CYKLOP3, to mocne urządzenie gwarantujące bezpieczny trening. Wytrzymałe grube profile, ze stali najkorzystniejszej jakości, idealną stabilność sprzętu. Dopracowana pod każdym względem kompozycja, pozwala łatwo i intuicyjnie korzystać ze sprzętu.

  Kompleksowy trening
  CYKLOP3, to nie tylko suwnica. To połączenie suwnicy, drążka do wznosinia, butterflya, stojaka na sztangę oraz dwóch wyciągów z dostosowywaną wysokością. W zestawie z CYKLOPEM3 znajduje się ponadto ławka, zaopatrzona w możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska i modlitewnik z uchwytem na sztangę. Zbierając wszystkie elementy w całość, uzyskujemy wszechstronny sprzęt, umożliwiający wykonanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Produktywność treningu oraz jego możliwości rozszerzą się za sprawą załączonych do zestawu akcesoriów w postaci uchwytów do wyciągu, montowanych poręczy do dipów czy uchwytu landmine na sztangę.

  Komfort i wygoda
  dobry trening to nie tylko mocny ale i wygodny sprzęt. CYKLOP3 sporo udogodnień dla ćwiczącego, między innymi: ławka z regulacjami ustawień, szybka i prosta regulacja wysokości wyciągów czy nieskomplikowana blokada gryfu suwnicy. Do gryfu suwnicy została załączona specjalna gąbka, która zabezpiecza ćwiczącego np. Przy wykonywaniu przysiadów. Rękojeści drążka do podwyższania są radełkowane dla rozszerzenia przyczepności uchwytu. Miękkie oparcie ławki i butterflya, pozwoli na długi trening bez uczucia dyskomfortu. Do przechowywania talerzy obciążeniowych, użytkownik ma do dyspozycji praktycznie usytuowane stojaki, a dla bezpieczeństwa do każdego stojaka przewidziany jest sprężynowy zacisk. CYKLOP3 HMS, to suwnica, która sprawdzi się w każdej domowej siłowni i w każdym śladowym klubie. Bez wątpienia spełni oczekiwania, wszelkich użytkowników.
  parametry technologiczne Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych

☆ Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 ☆

Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 Najniższa Cena Online

☆ Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Suwnica do wypychania/przysiadów PM5
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  Pierwszą suwnicę na nogi skonstruowano w 1943 myślisz, że do dziś odkryto już wszystkie osiągalne jej udoskonalenia? Zaskoczę Cię pisząc, iż poszliśmy jeszcze dalej...?

  Clancy Ross i Leo Stern skonstruowali w 1943 roku pierwszą z urządzeń do wypychania ciężaru. Patrząc z punktu biomechaniki ruchu maszyna do wypychania pod skosem jest bezpieczniejsza niż maszyna do wypychania w pionie. Wykorzystaliśmy ducha klasyki w Twojej nowej suwnicy PM5 jednak jej konstrukcję z profilu 120x60x3 mm wyposażyliśmy w dwie regulowane platformy umożliwiające kompleksowy trening na nogi: przysiady, wypychanie i ćwiczenia na łydki. Na dodatek wszystkie uchwyty stworzone są z chromowanego i radełkowanego pręta, zapewniając taki chwyt do którego jesteś przyzwyczajony przy sztangach olimpijskich. Nie będziesz czuł się ograniczony, moduł na ciężary wytrzyma konkretne obciążenie 28 krążków po 25 kg każdy (łącznie 700 kg). Poznaj możliwości treningu nóg na najwyższym poziomie.

  informacje techniczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na suwnicy:
  Nogi
  Dwugłowe lub czworogłowe ud
  przywodziciele lub odwodziciele
  Łydki
  • Przysiady na suwnicy skośnej (Hack-Maszynie)
  • Wypychanie ciężaru na suwnicy
  • Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami nóg

  Opis artykułu:

  unikalna, solidna i dożywotnio wytrzymała kompozycja.

  Przemyślana, ciężka i potężna konstrukcja wytwarzana z wysokiej jakości profilu 120x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm, zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, a także dożywotnią odporność na solidne obciążenie.

  konkretna platforma pod stopy.

  Dzięki niej potężnie zaprzesz plecy albo stopy, Twoja sylwetka będzie stabilna. A dzięki poprawnej technologii ćwiczeń jeszcze szybciej zbudujesz bezbłędną definicję mięśni nóg!

  100% bezpieczeństwa z 2 systemami asekuracji.

  Masz do dyspozycji 2 systemy asekuracji wózka suwnicy. W pozycji startowej poręcze asekuracyjne odchylone są na zewnątrz i blokują ustawienie wózka. Gdy zaczynasz ćwiczenie, zwalniasz wózek przez przyciągnięcie ich do siebie. W każdym momencie treningu możesz zablokować wózek suwnicy na potężnych bolcach asekuracyjnych. To rozwiązanie uniemożliwia jego zbyt niskiemu osunięciu się i da Ci 100% poczucia bezpieczeństwa.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Wypychanie ciężaru i przysiady na suwnicy skośnej są jednymi z wielu izolowanych ćwiczeń na grupę mięśni nóg. Wypychając ciężar atakujesz mięśnie czworogłowe uda pod innym kątem co jeszcze lepiej je rzeźbi. Robiąc przysiady trenujesz na ogół mięśnie czworogłowe uda, pamiętaj by zginać kolana do kąta 90 stopni, ponieważ za głębokie przysiady mogą być przyczyną kontuzji albo przeciążenia stawów. Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak prawidłowo wykonywać treningi na suwnicy.

  rozpoczynając ćwiczenie z wypychaniem ciężaru pamiętaj o tym, by przyjąć poprawną pozycję wyjściową. Usiądź na suwnicy i zadbaj o to by plecy były ułożone płasko na oparciu. Stopy rozsunięte na szerokość barków ustaw na platformie. Kolana powinny być lekko zgięte a stopy cały czas ustawione płasko. Zwolnij uchwyty asekuracyjne wózka, przesuwając je na boki. W tym momencie ciężar będzie podtrzymywany poprzez nogi w pozycji „gotów". Ważne abyś w tym momencie utrzymywał wyprostowaną sylwetkę i kręgosłup ułożony w pozycji neutralnej.

  w trakcie ruchu dolna część pleców powinna cały czas mocno przylegać do oparcia. Kąt podparcia będziesz mógł dobrać do swoich potrzeb dzięki regulacji. Jeśli nie możesz osiągnąć właściwej pozycji lędźwi, zmniejsz kąt zgięcia kolan poniżej 90°. Klatka piersiowa powinna być wysunięta w przód, unikaj zaokrąglania barków. Nadzoruj, by kolana nie przekraczały linii palców stóp. Trzymaj ciężar bezpośrednio nad piętami i śródstopiem, unikaj podnoszenia pięt. Pchaj ciężar całą stopą. Wykonuj wdech podczas ruchu w dół a wydychaj powietrze w trakcie ruchu do góry. W trakcie treningu wykonuj powolne, kontrolowane ruchy w pełnym zakresie, unikaj zamachów. Pamiętaj, żeby najpierw opanować technikę zanim powiększysz obciążenie.

  przypasujesz ustawienie suwnicy doskonale do swych potrzeb

  W konstrukcji zastosowaliśmy 2 systemy regulacji: górnej platformy w 6 poziomach i dolnej platformy w 6 poziomach. Zmieniając kąt pochylenia ciała zwiększasz sprawność treningu, możesz lepiej pracować nad definicja mięśnia i przypasować ustawienie pozycji wyjściowej w treningu idealnie do anatomii ciała.

  Chromowane, radełkowane uchwyty przy dolnej i górnej platformie.

  Rozwiązanie, do którego jesteś przyzwyczajony z gryfów olimpijskich. Dzięki nim ustabilizujesz ciało. Trening będzie bardziej intuicyjny.

  Dobierzesz ciężar wspaniale do swoich potrzeb.

  Dzięki systemowi nakładania ciężaru na moduł o średnicy fi 50 mm bezproblemowo przystosujesz liczba wolnego ciężaru do swoich potrzeb. Cały moduł zmieści 28 ciężarów po 25 kg, łącznie możesz trenować z 700 kilogramami obciążenia. Z taką wytrzymałością konstrukcji zrobisz kompleksowy trening nóg!

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton STRENGTH tworzona jest w progresywnym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy typy wygięć zostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest rewelacyjnie dobrana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki czemu podczas treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana przez urządzeńę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się wygodnie i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych maszynach, nasza tapicerka zapewni Ci udoskonalone podparcie ciała. Dzięki czemu Twoja sylwetka będzie solidnie i stabilnie osadzona w maszynie.

  Dzięki tapicerce poczujesz jak plecy i biodra mocno przylegając do suwnicy podczas Twoich treningów z niezwykle dużym obciążeniem. Spełnienie tego warunku zwiększa napięcie w mięśniach, poprzez co ćwiczenie staje się skuteczniejsze.

  Blachy pod tapicerką.

  Gruba, konkretna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w szczególnie prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Poznaj postępową konstrukcję. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w suwnicę PM5 z naszej fachowej linii Kelton STRENGTH.


☆ Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 ☆

Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 Najniższa Cena Online

☆ Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:  CYKLOP 1 SEMI COMMERCIAL

  Na każdej siłowni, w każdym klubie fitness znajduje się urządzenie cieszące się znacznym zainteresowaniem. Urządzenie wspierające początkujących w ćwiczeniach, a zaawansowanym użytkownikom zapewniające mnóstwo możliwości urozmaicenia treningu. Mowa o Suwnicy Smitha.
  Jej początki sięgają lat 50-tych XX wieku. Kompozycja Suwnicy Smitha wprowadza zupełnie nowe możliwości do treningu siłowego. Dzieje się tak typowo za sprawą zespolenia mechanizmu przesuwnego z gryfem, a także systemem asekuracji. Współczesne modele suwnicy Smitha są zwykle wyposażane w dopełniające elementy. Oznacza to, że decydując się na zakup suwnicy, możemy otrzymać urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała.

  Takie kompleksowe urządzenie ma w swej ofercie producent HMS.
  przedstawiamy suwnice o nazwie CYKLOP 1 HMS która jest stabilnym urządzeniem klasy Semi Commercial. Sprzęt nieprzeciętnie nadaje się do wykorzystywania komercyjnego w znikomych klubach fitness a także w warunkach domowych. To urządzenie łączące tradycyjną Suwnicę Smitha z wyciągami dzięki którym trening będzie wytwarzany w 100%.

  CYKLOP 1 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Sztanga, drążek, dwa wyciągi z regulacją wysokości pozwolą wykonać olbrzymią liczba ćwiczeń. Liczba akcesoriów dołączonych do urządzenia zapewnia zaangażowanie trenowanych mięśni pod rozmaitym kątem dzięki temu w pełnym stopniu rozwiniemy mięśnie i wszystkie ich głowy mięśniowe. Dodatkowo akcesoria widocznie zwiększają i urozmaicają listę ćwiczeń osiągalnych do wykonania. Każdy wykonywany ruch na suwnicy będzie bezpieczny dzięki wszystkim zabezpieczeniom i asekuracjom zamontowanym w urządzeniu. Suwnica również wieszaki i specjalny uchwyt na wolną sztangę dzięki czemu trening na wolnym ciężarze także jest osiągalny. Budowa CYKLOPA 1 genialnie pasuje do współpracy z ławką. Ławka dostarczy sporo dodatkowych możliwości wzbogacenia listy ćwiczeń realnych do wykonania na suwnicy.

  CYKLOP 1 został produkowany z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących bezpieczeństwo, stabilność i komfort w trakcie treningu. Suwnica jest wyjątkowo cicha, a liniowe łożyska w jej mechanizmie genialną płynność. Jego poręczny kształt pozwoli adekwatnie dobrać pozycje do ćwiczeń. Rolki wyciągów obracają się za ruchem ćwiczącego co daje ćwiczeniu jeszcze obszerniejszą płynność i naturalność.

  Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak sporo ćwiczeń na tak niepokaźnej powierzchni.
  To rewolucyjne urządzenie spełni oczekiwania choćby najszczególniej wymagających użytkowników.
  Specyfikacja:
  wymiary artykułu:

  długość: 1990 mm
  szerokość: 1500 mm
  wysokość: 2200 mm

  Rama główna: 50×70x2mm
  Gryf:

  długość: 194 cm
  średnica: 31 mm
  waga: 20 kg

  Łożyska we wszelkich krążkach
  Łożyska liniowe w mechanizmie suwnicy
  rodzaj obciążenia: talerze obciążeniowe (nie są dołączone do zestawu)
  Uchwyty do zawieszenia wolnych ciężarów o średnicy 50 i 25 mm
  Prowadnice gryfu z mechanizmem bezpieczeństwa
  Regulacja napięcia linek
  Asekuracja: 14 stopni
  Podpory na sztangę
  Możliwość treningu z ławką
  Wykończenie: malowanie proszkowe
  Maksymalne obciążenie wyciągu 900 kg
  Maksymalna waga użytkownika: 160 kg
  Waga towaru: netto: 139,5kg brutto: 152kg  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

  Barki
  Klatka piersiowa
  Grzbiet
  Biceps
  Triceps
  Brzuch
  Prostownik grzbietu
  Pośladek
  Czworogłowy uda
  Dwugłowy uda

  Przyrządy do ćwiczeń:

  Suwnica Smitha
  Dwa wyciągi z dostosowywaną wysokością
  Drążek
  rozmiary kartonów:

  1: 200 x 45 x 17 cm
  2: 144 x 59,5 x 22 cm
  3: 135 x 48,5 x 22 cm


  Wagi kartonów:

  1: 58,5 kg
  2: 56, 5 kg
  3: 37 kg

  Lista akcesoriów:

  Prosty gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1
  Łamany gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1
  krótki prosty drążek x 1
  Metalowy pojedynczy uchwyt x 2
  Materiałowy pojedynczy uchwyt x 2
  Trójkątny uchwyt x 1
  Sznur podwójny x 1
  Sznur pojedynczy x 1
  Podwójny uchwyt x 1
  Opaska na kostkę x 1
  Nakładka na gryf x 1

  Uwagi:

  Semi CommercialGwarancja 24 miesiące w sytuacji użytkowania domowegoGwarancja 12 mięsięcy w przypadku użytkowania komercyjnego

  produkt
  producent
  Kod producenta
  17-51-100
  EAN
  5907695529210
  informacje podstawowe
  rodzaj maszyny
  Wielofunkcyjna
  wymiary [cm]
  199x150x220
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  160

☆ Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) ☆

Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) Najniższa Cena Online

☆ Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107)
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  parametry techniczne


Podobne zestawienia:


Najtańsze suwnice do ćwiczeń do 10000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze suwnice do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich suwnic do ćwiczeń do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 ☆

Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 Najniższa Cena Online

☆ Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas suwnica Smitha HMS Cyklop 1 Commercial, AL*_17-51-100
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:  CYKLOP 1 SEMI COMMERCIAL

  Na każdej siłowni, w każdym klubie fitness znajduje się urządzenie cieszące się wielkim zainteresowaniem. Urządzenie wspierające początkujących w ćwiczeniach, a zaawansowanym użytkownikom gwarantujące dużo możliwości urozmaicenia treningu. Mowa o Suwnicy Smitha.
  Jej początki sięgają lat 50-tych XX wieku. Budowa Suwnicy Smitha wprowadza zupełnie nowe możliwości do treningu siłowego. Dzieje się tak typowo za sprawą zespolenia mechanizmu przesuwnego z gryfem i systemem asekuracji. Współczesne modele suwnicy Smitha są na ogół wyposażane w uzupełniające części. Oznacza to, iż decydując się na zakup suwnicy, możemy otrzymać urządzenie do kompleksowego treningu całego ciała.

  Takie kompleksowe urządzenie ma w swej ofercie marka HMS.
  demonstrujemy suwnice o nazwie CYKLOP 1 HMS która jest stabilnym urządzeniem klasy Semi Commercial. Sprzęt rewelacyjnie pasuje do stosowania komercyjnego w niewiele znaczących klubach fitness a także w warunkach domowych. To urządzenie łączące konwencjonalną Suwnicę Smitha z wyciągami dzięki którym trening będzie wytwarzany w 100%.

  CYKLOP 1 gwarantuje całą gamę ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Sztanga, drążek, dwa wyciągi z regulacją wysokości pozwolą wykonać olbrzymią ilość ćwiczeń. Ilość akcesoriów załączonych do urządzenia zagwarantuje zaangażowanie trenowanych mięśni pod różnym kątem dzięki temu w pełnym stopniu rozwiniemy mięśnie i wszystkie ich głowy mięśniowe. Ponadto akcesoria pokaźnie zwiększają i urozmaicają listę ćwiczeń możliwych do wykonania. Każdy wykonywany ruch na suwnicy będzie bezpieczny dzięki wszystkim zabezpieczeniom i asekuracjom zamontowanym w urządzeniu. Suwnica ponadto wieszaki, a także specjalny uchwyt na wolną sztangę dzięki czemu trening na wolnym ciężarze także jest realny. Kompozycja CYKLOPA 1 wyśmienicie pasuje do współpracy z ławką. Ławka dostarczy sporo dodatkowych możliwości wzbogacenia listy ćwiczeń osiągalnych do wykonania na suwnicy.

  CYKLOP 1 został wyprodukowany z najwyższej jakości tworzyw, zapewniających bezpieczeństwo, stabilność i komfort podczas treningu. Suwnica jest wyjątkowo cicha, a liniowe łożyska w jej mechanizmie nieprzeciętną płynność. Jego ergonomiczny zarys pozwoli optymalnie dobrać pozycje do ćwiczeń. Rolki wyciągów obracają się za ruchem ćwiczącego co daje ćwiczeniu jeszcze większą płynność i naturalność.

  Nie ma drugiej takiej maszyny na której można wykonać tak niemało ćwiczeń na tak śladowej powierzchni.
  To przełomowe urządzenie spełni oczekiwania nawet najistotniej wymagających użytkowników.
  Specyfikacja:
  wymiary artykułu:

  długość: 1990 mm
  szerokość: 1500 mm
  wysokość: 2200 mm

  Rama główna: 50×70x2mm
  Gryf:

  długość: 194 cm
  średnica: 31 mm
  waga: 20 kg

  Łożyska we wszelkich krążkach
  Łożyska liniowe w mechanizmie suwnicy
  typ obciążenia: talerze obciążeniowe (nie są dołączone do zestawu)
  Uchwyty do zawieszenia wolnych ciężarów o średnicy 50 i 25 mm
  Prowadnice gryfu z mechanizmem bezpieczeństwa
  Regulacja napięcia linek
  Asekuracja: 14 stopni
  Podpory na sztangę
  Możliwość treningu z ławką
  Wykończenie: malowanie proszkowe
  Maksymalne obciążenie wyciągu 900 kg
  Maksymalna waga użytkownika: 160 kg
  Waga artykułu: netto: 139,5kg brutto: 152kg  Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych:

  Barki
  Klatka piersiowa
  Grzbiet
  Biceps
  Triceps
  Brzuch
  Prostownik grzbietu
  Pośladek
  Czworogłowy uda
  Dwugłowy uda

  Przyrządy do ćwiczeń:

  Suwnica Smitha
  Dwa wyciągi z regulowaną wysokością
  Drążek
  wymiary kartonów:

  1: 200 x 45 x 17 cm
  2: 144 x 59,5 x 22 cm
  3: 135 x 48,5 x 22 cm


  Wagi kartonów:

  1: 58,5 kg
  2: 56, 5 kg
  3: 37 kg

  Lista akcesoriów:

  Prosty gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1
  Łamany gryf podpinany pod dwa wyciągi x 1
  niedługi prosty drążek x 1
  Metalowy pojedynczy uchwyt x 2
  Materiałowy pojedynczy uchwyt x 2
  Trójkątny uchwyt x 1
  Sznur podwójny x 1
  Sznur pojedynczy x 1
  Podwójny uchwyt x 1
  Opaska na kostkę x 1
  Nakładka na gryf x 1

  Uwagi:

  Semi CommercialGwarancja 24 miesiące w przypadku korzystania domowegoGwarancja 12 mięsięcy w sytuacji użytkowania komercyjnego

  towar
  producent
  Kod producenta
  17-51-100
  EAN
  5907695529210
  informacje podstawowe
  typ maszyny
  Wielofunkcyjna
  wymiary [cm]
  199x150x220
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  160

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms ☆

Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Atlas suwnica smitha cyklop 3 commercial marki Hms
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  CYKLOP3 HMS, to suwnica klasy Semi Commercial, oznacza to,wyśmienicie stanie na wysokości zadania w niewielkich klubach fitness,dodatkowo do stosowania domowego.

  Materiał najwyższej jakości
  CYKLOP3, to mocne urządzenie gwarantujące bezpieczny trening. Wytrzymałe grube profile, ze stali najlepszej jakości, wspaniałą stabilność sprzętu. Dopracowana pod każdym względem budowa, pozwala łatwo i intuicyjnie korzystać ze sprzętu.

  Kompleksowy trening
  CYKLOP3, to nie tylko suwnica. To połączenie suwnicy, drążka do podwyższania, butterflya, stojaka na sztangę oraz dwóch wyciągów z dostosowywaną wysokością. W pakiecie z CYKLOPEM3 znajduje się na dodatek ławka, zaopatrzona w możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska, a także modlitewnik z uchwytem na sztangę. Zbierając wszystkie części w całość, uzyskujemy wszechstronny sprzęt, umożliwiający wykonanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe. Sprawność treningu, a także jego możliwości rozszerzą się za sprawą dołączonych do zestawu akcesoriów w postaci uchwytów do wyciągu, montowanych poręczy do dipów czy uchwytu landmine na sztangę.

  Komfort i wygoda
  prawidłowy trening to nie tylko solidny lecz i komfortowy sprzęt. CYKLOP3 dużo udogodnień dla ćwiczącego, między innymi: ławka z regulacjami ustawień, szybka i prosta regulacja wysokości wyciągów czy prosta blokada gryfu suwnicy. Do gryfu suwnicy została załączona specjalna gąbka, która zabezpiecza ćwiczącego np. Przy realizowaniu przysiadów. Rękojeści drążka do podnosinia są radełkowane dla zwiększenia przyczepności uchwytu. Miękkie oparcie ławki i butterflya, pozwoli na długi trening bez uczucia dyskomfortu. Do przechowywania talerzy obciążeniowych, użytkownik ma do dyspozycji użytecznie usytuowane stojaki, a dla bezpieczeństwa do każdego stojaka przewidziany jest sprężynowy zacisk. CYKLOP3 HMS, to suwnica, która sprawdzi się w każdej domowej siłowni i w każdym nieznacznym klubie. Bez dwóch zdań stanie na wysokości zadania, wszystkich użytkowników.
  parametry techniczne Przyrząd do kompleksowego ćwiczenia górnych i dolnych grup mięśniowych

☆ Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 ☆

Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 Najniższa Cena Online

☆ Suwnica do wypychania/przysiadów PM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Suwnica do wypychania/przysiadów PM5
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  Pierwszą suwnicę na nogi skonstruowano w 1943 myślisz, iż do dziś odkryto już wszystkie możliwe jej udoskonalenia? Zaskoczę Cię pisząc, że poszliśmy jeszcze dalej...?

  Clancy Ross i Leo Stern skonstruowali w 1943 roku pierwszą z sprzętów do wypychania ciężaru. Patrząc z punktu biomechaniki ruchu maszyna do wypychania pod skosem jest bezpieczniejsza niżeli maszyna do wypychania w pionie. Wykorzystaliśmy ducha klasyki w Twojej nowej suwnicy PM5 jednak jej konstrukcję z profilu 120x60x3 mm wyposażyliśmy w dwie regulowane platformy umożliwiające kompleksowy trening na nogi: przysiady, wypychanie i ćwiczenia na łydki. Na dodatek wszystkie uchwyty tworzone są z chromowanego i radełkowanego pręta, zapewniając taki chwyt do którego jesteś przyzwyczajony przy sztangach olimpijskich. Nie będziesz czuł się ograniczony, moduł na ciężary wytrzyma solidne obciążenie 28 krążków po 25 kg każdy (łącznie 700 kg). Poznaj możliwości treningu nóg na najwyższym poziomie.

  dane technologiczne:

  Co zyskujesz? Lista ćwiczeń do wykonania na suwnicy:
  Nogi
  Dwugłowe albo czworogłowe ud
  przywodziciele lub odwodziciele
  Łydki
  • Przysiady na suwnicy skośnej (Hack-Maszynie)
  • Wypychanie ciężaru na suwnicy
  • Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami nóg

  Opis artykułu:

  specyficzna, potężna i dożywotnio wytrzymała konstrukcja.

  Przemyślana, ciężka i potężna kompozycja tworzona z wysokiej jakości profilu 120x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm, zagwarantuje Ci bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń i dożywotnią trwałość na potężne obciążenie.

  potężna platforma pod stopy.

  Dzięki niej solidnie zaprzesz plecy albo stopy, Twoja sylwetka będzie jednostajna. A dzięki korzystnej technice ćwiczeń jeszcze szybciej zbudujesz bezbłędną definicję mięśni nóg!

  100% bezpieczeństwa z 2 systemami asekuracji.

  Masz do dyspozycji 2 systemy asekuracji wózka suwnicy. W pozycji startowej poręcze asekuracyjne odchylone są na zewnątrz i blokują ustawienie wózka. Gdy zaczynasz ćwiczenie, zwalniasz wózek przez przyciągnięcie ich do siebie. W każdym momencie treningu możesz zablokować wózek suwnicy na potężnych bolcach asekuracyjnych. To rozwiązanie uniemożliwia jego zbyt niskiemu osunięciu się i da Ci 100% poczucia bezpieczeństwa.

  Porady treningowe od profesorów AWF Kraków dla Ciebie.

  Wypychanie ciężaru i przysiady na suwnicy skośnej są jednymi z wielu izolowanych ćwiczeń na grupę mięśni nóg. Wypychając ciężar atakujesz mięśnie czworogłowe uda pod innym kątem co jeszcze lepiej je rzeźbi. Robiąc przysiady trenujesz przeważnie mięśnie czworogłowe uda, pamiętaj by zginać kolana do kąta 90 stopni, ponieważ za głębokie przysiady mogą być przyczyną kontuzji albo przeciążenia stawów. Oto specjalnie dla Ciebie porady od profesorów wykładających na AWF w Krakowie jak dobrze wykonywać treningi na suwnicy.

  rozpoczynając ćwiczenie z wypychaniem ciężaru pamiętaj o tym, aby przyjąć poprawną pozycję wyjściową. Usiądź na suwnicy i zadbaj o to żeby plecy były ułożone płasko na oparciu. Stopy rozsunięte na szerokość barków ustaw na platformie. Kolana powinny być lekko zgięte a stopy cały czas ustawione płasko. Zwolnij uchwyty asekuracyjne wózka, przesuwając je na boki. W tym momencie ciężar będzie podtrzymywany poprzez nogi w pozycji „gotów". Ważne abyś w tym momencie utrzymywał wyprostowaną sylwetkę i kręgosłup ułożony w pozycji neutralnej.

  podczas ruchu dolna część pleców powinna cały czas mocno przylegać do oparcia. Kąt podparcia będziesz mógł dobrać do swoich potrzeb dzięki regulacji. Jeśli nie możesz osiągnąć właściwej pozycji lędźwi, zmniejsz kąt zgięcia kolan poniżej 90°. Klatka piersiowa powinna być wysunięta w przód, unikaj zaokrąglania barków. Obserwuj, by kolana nie przekraczały linii palców stóp. Trzymaj ciężar bezpośrednio nad piętami i śródstopiem, unikaj podnoszenia pięt. Pchaj ciężar całą stopą. Wykonuj wdech w trakcie ruchu w dół a wydychaj powietrze w trakcie ruchu do góry. W trakcie treningu wykonuj powolne, kontrolowane ruchy w pełnym zakresie, unikaj zamachów. Pamiętaj, żeby najpierw opanować technikę zanim rozszerzysz obciążenie.

  przystosujesz ustawienie suwnicy wyśmienicie do swych potrzeb

  W konstrukcji zastosowaliśmy 2 systemy regulacji: górnej platformy w 6 stopniach i dolnej platformy w 6 poziomach. Zmieniając kąt pochylenia ciała powiększasz wydajność treningu, możesz lepiej pracować nad definicja mięśnia i dostosować ustawienie pozycji wyjściowej w treningu świetnie do anatomii ciała.

  Chromowane, radełkowane uchwyty przy dolnej i górnej platformie.

  Rozwiązanie, do którego jesteś przyzwyczajony z gryfów olimpijskich. Dzięki nim ustabilizujesz ciało. Trening będzie bardziej intuicyjny.

  Dobierzesz ciężar nadzwyczajnie do swych potrzeb.

  Dzięki systemowi nakładania ciężaru na moduł o średnicy fi 50 mm bezproblemowo dostosujesz ilość wolnego ciężaru do swoich potrzeb. Cały moduł zmieści 28 ciężarów po 25 kg, łącznie możesz trenować z 700 kilogramami obciążenia. Z taką wytrzymałością konstrukcji zrobisz kompleksowy trening nóg!

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton STRENGTH wyprodukowana jest w postępowym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy rodzaje wygięć zostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest nadzwyczajnie dobrana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki temu podczas treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez sprzętówę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się komfortowo i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych maszynach, nasza tapicerka zapewni Ci lepsze podparcie ciała. Dzięki temu Twoja sylwetka będzie mocno i jednostajnie osadzona w maszynie.

  Dzięki tapicerce poczujesz jak plecy i biodra solidnie przylegając do suwnicy podczas Twoich treningów z wyjątkowo pokaźnym obciążeniem. Spełnienie tego warunku powiększa napięcie w mięśniach, przez co ćwiczenie staje się skuteczniejsze.

  Blachy pod tapicerką.

  Gruba, solidna blacha i system mocowania tapicerek oparty jest o masywne śruby. Jeśli zaistnieje taka potrzeba możesz dokonać, w bardzo prosty sposób, demontażu tapicerek.

  Poznaj nowoczesną konstrukcję. Postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub lub siłownię w suwnicę PM5 z naszej mistrzowskiej linii Kelton STRENGTH.


☆ Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) ☆

Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) Najniższa Cena Online

☆ Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis suwnicy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Atlas l133 + suwnica l132 (5905440496107)
 • Segment produktowy: Suwnice do ćwiczenia nóg, ćwiczeń fitness i treningu siłowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis suwnicy:
  cechy technologiczne


Podsumowanie, czyli jaka suwnica do ćwiczeń do 10000 zł najlepsza?


Najlepsze suwnice do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze suwnice do ćwiczeń do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane suwnice – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych suwnic do ćwiczeń do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych suwnic do ćwiczenia nóg na siłowni i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka suwnica do ćwiczeń do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre suwnice do ćwiczeń do 10000 zł cena,
 • ranking suwnic do ćwiczeń do 10000 zł,
 • suwnica do ćwiczeń do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o suwnicach do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o suwnicach do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o suwnicach do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka suwnica do ćwiczeń do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych suwnicach do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z suwnicami do 10000 zł do ćwiczenia nóg i treningu fitness na siłowni, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie suwnice do ćwiczeń do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z suwnicami do 10000 zł do ćwiczenia nóg i treningu fitness na siłowni zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach suwnice do ćwiczeń do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *