FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking stepperów do ćwiczeń do 400 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Stepy i steppery do ćwiczeń / Ranking stepperów do ćwiczeń do 400 zł


Pomagamy w wyborze dobrych stepperów do ćwiczeń do 400 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stepperów do ćwiczeń do 400 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.

Jakie steppery do ćwiczeń do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane steppery do ćwiczeń do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stepperów do ćwiczeń do 400 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hms Stepper skrętny s3085 ☆

Hms Stepper skrętny s3085 Najniższa Cena Online

☆ Hms Stepper skrętny s3085 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Stepper skrętny s3085
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  S3085 HMS to stepper skośny. Jego cechą wyróżniającą są dwa ruchome ramiona, a także funkcja treningu w płaszczyźnie skośnej.
  produkt został tworzony z materiałów najkorzystniejszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu kolumn. Wygodę szerokie, antypoślizgowe poziomy.
  Przyrząd ma dwa pionowe ruchome ramiona stymulujące górne partie ciała. Na tym nie koniec! Stepper S3085 HMS został też wyposażony w linki. W celu poprawienia rezultatu ćwiczeń warto o nich pamiętać. Drążki, a także linki pozwalają powiększyć aktywność fizyczną całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas potrzebny do spalenia założonej liczby kalorii.
  Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej rozszerzają wszechstronność efektów, jak dodatkowo przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także cellulitu. Warto przeplatać ćwiczenia wykorzystujące ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa instynktowne co pozwala błyskawicznie przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji.
  Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To skuteczne i prędkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.
  atrybuty techniczne parametry komputera

☆ Stepper z ruchomymi linkami i ramionami s3085 - marki Hms ☆

Stepper z ruchomymi linkami i ramionami s3085 - marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Stepper z ruchomymi linkami i ramionami s3085 - marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z ruchomymi linkami i ramionami s3085 - marki Hms
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • rozmiary: 40 x 46 x 137 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 10 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Regulacja oporu kolumn
  • Tryb treningu w płaszczyźnie skośnej
  • Odpinane linki
  Komputer
  • Czas
  • liczba kroków
  • ilość powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3085 przeznaczony jest do treningu w domowych warunkach. Jego uzupełniającą funkcją jest możliwość rozbudowanego treningu na górne partie mięśni, zezwalają na to odpinane linki i ruchome ramiona z regulacją oporu. Urządzenie pozwala również na trening w płaszczyźnie skośnej.

  atuty

  Ćwiczenia na steperze wzmacniają mięśnie obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Przy jego pomocy można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zaimplementowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, ilość zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę, a także spalone kalorie.


  Stepy i steppery HMS

  firma HMS proponuje obszerny asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spomiędzy tych prostych, a atrakcyjnych maszyn, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są sugerowane typowo dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami i bez. Wszystkie modele są wyposażone w dopełniające linki, które zezwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer pozwalający śledzić postępy treningu. Trwałość konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością stopni umożliwiają zróżnicowanie treningu i przypasowanie go do swych możliwości.

  Stepy to nadzwyczajne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, ulepszający kondycję oraz koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dostosowania przyrządu do mocnego ćwiczenia, a także poziomu trudności. Producent zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i solidność poprzez niemało lat aktywnych ćwiczeń.

  pokaźna gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku nad wyraz należycie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  marka
  Kod producenta
  17-5-096
  EAN
  5907695503012

☆ Stepper inSPORTline Legro ☆

Stepper inSPORTline Legro Najniższa Cena Online

☆ Stepper inSPORTline Legro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Stepper inSPORTline Legro
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Zakochasz się w prostocie i cichej pracy Steppera skrętnego inSPORTline Legro. Jak sama nazwa wskazuje, ćwiczenie ma na celu wzmocnienie wewnętrznych i zewnętrznych ud, a także pośladków. Gumowe linki o dostosowywanej długości, które są przymocowane do steppera za pomocą dwóch nieznacznych karabińczyków, pozwalają ćwiczyć całe ciało. Możesz także przypasować długość kroku (poluzowując pokrętło regulacji z przodu). Umieszczony z przodu urządzenia wyświetlacz wskazuje: liczbę kroków na minutę, czas treningu, aktualną liczbę kroków, spalone kalorie i całkowitą liczbę kroków, gwarantując dostęp do wszystkich potrzebnych danych. Spore antypoślizgowe pedały zapewnią bezpieczeństwo przez cały trening. Jego kompaktowy rozmiar usprawnia przechowywanie steppera. Mimo, iż stepper symuluje wchodzenie po schodach, chroni twoje stawy, dzięki czemu znakomicie nadaje się do treningu fitness w domu.
  atrybuty technologiczne atrybuty komputera

☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam ☆

Stepper skrętny i prosty Zipro Roam Najniższa Cena Online

☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Stepper skrętny i prosty Zipro Roam
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Zajmując wyjątkowo niedużo miejsca daje wyjątkowo dużo korzyści - dla zdrowia, wyglądu i własnego samopoczucia. Stepper Zipro Roam to urządzenie 2w1 - jest stepperem prostym i skrętnym, czyli imituje wychodzenie po schodach i jazdę na łyżwach lub rolkach angażując do pracy mnóstwo grup mięśniowych. Nadzwyczajnie znajduje się w każdym pomieszczeniu - w sporym salonie i w niewiele znaczącym pokoju.

  Stepper Zipro 2w1 posiada także elastyczne linki. Pozwalają na one harmonijnie wzmacniać też mięśnie dłoni. Ćwiczenia na Roam Zipro są komfortowe i powodują, iż trening jest przyjemnością, a nie uporczywym obowiązkiem. Przeprowadza się je w wygodnych warunkach zacisza własnego domu.

  Komputer steppera rejestruje czas ćwiczeń, zlicza kroki, liczbę spalonych kalorii, a także kroki na minutę. Wszystkie te wartości wyświetla na ekranie. Funkcja Scan pozwala bez schylania się do przycisku obserwować wszystkie te wartości. Po 4 minutach bezczynności komputer samoczynnie wyłącza się. Stepper ma dwa hydrauliczne siłowniki, które są odpowiedzialne za generowanie oporu. Przełączania trybu skrętnego i prostego dokonuje się za pomocą specjalnej dźwigni umieszczonej między pedałami.
  atrybuty technologiczne

  cechy komputera

☆ Stepper skośny z kolumną i linkami S8004 - HMS, F-S8004 ☆

Stepper skośny z kolumną i linkami S8004 - HMS, F-S8004 Najniższa Cena Online

☆ Stepper skośny z kolumną i linkami S8004 - HMS, F-S8004 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper skośny z kolumną i linkami S8004 - HMS, F-S8004
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 40 x 43 x 101-113 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 10 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Regulacja wysokości stopni
  • Odpinane gumowe ekspandery
  • 6-stopniowa dostosowywana wysokość kolumny
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • liczba powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S8004 asygnowany jest do treningu w domowych warunkach. Dzięki regulacji wysokości poziomów może na nim ćwiczyć każdy, bez względu na stopień zaawansowania. Poza konwencjonalnym treningiem, na tym steperze można ćwiczyć też w płaszczyźnie skośnej. Trening z zastosowaniem obu rodzajów ruchu włącza do pracy więcej partii mięśni i zezwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

  zalety

  Ćwiczenia na steperze wzmacniają mięśnie obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Przy jego pomocy można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Stepper jest zaopatrzony w odpinane linki, dzięki którym można jeszcze zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion. Urządzenie wyekwipowane jest w kolumnę z uchwytami, usprawniającą zachowanie równowagi podczas ćwiczeń. Jest ona dostosowywana w zakresie 101-113 cm,połączyć ją do wzrostu. Zamontowany komputer pozwala śledzić przebieg treningu.


  Stepy i steppery HMS

  producent HMS oferuje duży asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a efektownych urządzeń, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są sugerowane najczęściej dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową, a także wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są zaopatrzone w dopełniające linki, które zezwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich posiada komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Solidność konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością stopni pozwalają na zróżnicowanie treningu i dostosowanie go do swych możliwości.

  Stepy to wyśmienite przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, poprawiający kondycję i koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość przypasowania przyrządu do mocnego ćwiczenia i poziomu trudności. Firma zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się podczas ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, innowacyjne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i trwałość przez sporo lat energicznych ćwiczeń.

  pokaźna gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby dynamicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku nad wyraz dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-5-100
  EAN
  5907695504095
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness

☆ Hms Stepper s3096 skośny z regulowanymi ramionami hms ☆

Hms Stepper s3096 skośny z regulowanymi ramionami hms Najniższa Cena Online

☆ Hms Stepper s3096 skośny z regulowanymi ramionami hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Stepper s3096 skośny z regulowanymi ramionami hms
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  S3096 HMS - skośny stepper. Jego największym atutem są ruchome drążki, których wysokość i opór można swobodnie przystosować do potrzeb użytkownika. Trening na stepperze S3096 realizowany jest w płaszczyźnie skośnej, czyli od wewnątrz do zewnątrz. Model S3096 HMS posiada czytelny wyświetlacz, za pośrednictwem którego możemy śledzić wyniki naszego treningu. Wystarczy jeden rzut oka - nie trzeba przerywać ćwiczeń, aby sprawdzić liczbę wytwarzanych powtórzeń, spalonych kalorii czy czas. Z kolei konkretne metalowe ramy i antypoślizgowa powierzchnia na stopy dbają o stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Regularne ćwiczenia na stepperze przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej na udach, biodrach i w okolicach talii. Trening wzmocni mięśnie obręczy biodrowej, ud (zwykle mięśnie czworogłowy i dwugłowy), mięśnie podudzia, pośladki i mięśnie brzucha. Dzięki załączonym do zestawu linkom, korzystając ze steppera S3096 HMS oprócz pracy nóg, można zaangażować w dodatku mięśnie ramion i przedramion. Ćwiczenia na stepperze rekomendowane są wszystkim, bez względu na wiek czy skuteczność fizyczną. To wydajne i prędkie spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji. Funkcje: Przyrząd do ćwiczenia mięśni nóg, pośladków, a także górnych partii ciała Funkcje komputera: czas licznik kroków liczba powtórzeń na minutę spalane kalorie skan Specyfikacja: wymiary towaru: długość: 41,5 cm szerokość: 46 cm wysokość: 22 cm długość pedałów: 33 cm długość powierzchni antypoślizgowej: 31,5 cm szerokość pedałów: 12,5 cm rozstaw pedałów: 20 cm wysokość kroków: 18 cm Dwa drążki z funkcją regulacji oporu i wysokości: 102 - 138 cm Dwa ekspandery do ćwiczeń rozmiary ekspanderów: długość linek: 92 cm szerokość rączek: 11 cm Komputer z ekranem LCD Dwa cylindry hydrauliczne Maksymalne obciążenie artykułu: 100 kg Waga: 7 kg Brak możliwości wyboru płaszczyzny ćwiczeń Brak możliwości zmiany oporu pedałów Uwagi: Gwarancja 24 miesiące


☆ Insportline Stepper jungy ☆

Insportline Stepper jungy Najniższa Cena Online

☆ Insportline Stepper jungy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Stepper jungy
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  właściwości technologiczne parametry komputera

☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) ☆

Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) Najniższa Cena Online

☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 43 x 32,5 x 23 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 7,3 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Regulacja wysokości poziomów
  • Odpinane gumowe ekspandery
  • rozmiary opakowania: 35 x 24 x 45 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • liczba powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3092 asygnowany jest do treningu w domowych warunkach. Dzięki regulacji wysokości stopni, może na nim ćwiczyć każdy, bez względu na stopień innowacyjnia.

  zalety

  Urządzenie jest nieskomplikowane w użyciu, zajmuje mało miejsca, a równocześnie jest niezwykle pięknym sprzętem. Przy jego pomocy z łatwością można spalić tkankę tłuszczową, wymodelować łydki, uda, pośladki i talię, a także pozbyć się cellulitu. Stepper jest zaopatrzony w odpinane ekspandery, dzięki którym można ponadto zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion. Przeciwpoślizgowa powierzchnia pokrywająca stopnie gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń. Zamontowany komputer pozwala śledzić przebieg treningu.


  Stepy i steppery HMS

  firma HMS oferuje spory asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a pięknych sprzętów, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są rekomendowane na ogół dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są wyposażone w uzupełniające linki, które pozwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Odporność konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z dostosowywaną wysokością stopni zezwalają na zróżnicowanie treningu oraz dopasowanie go do swoich możliwości.

  Stepy to świetne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, poprawiający kondycję oraz koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dostosowania przyrządu do konkretnego ćwiczenia, a także poziomu trudności. Firma zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza nowe, nowoczesne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność przez sporo lat dynamicznych ćwiczeń.

  duża gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby dynamicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku bardzo korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  17-5-097
  EAN
  5907695503029
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness

☆ Hop-sport Stepper skrętny z kolumną hs-55s noble hop sport (5902308216259) ☆

Hop-sport Stepper skrętny z kolumną hs-55s noble hop sport (5902308216259) Najniższa Cena Online

☆ Hop-sport Stepper skrętny z kolumną hs-55s noble hop sport (5902308216259) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hop-Sport
 • Nazwa produktu: Hop-sport Stepper skrętny z kolumną hs-55s noble hop sport (5902308216259)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Stepper skrętny HS-055s Noble to skuteczne narzędzie do treningu domowego, które pomoże Ci ujędrnić pośladki, wzmocnić mięśnie nóg i wyszczuplić ramiona. Ćwicząc na tym sprzęcie, Twoje stopy poruszają się w dwóch płaszczyznach: góra - dół i na zewnątrz - do środka.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu trening przypomina jazdę na rolkach albo nartach, podczas której pracują praktycznie wszystkie mięśnie. Atutami steppera są: regulacja wysokości kolumny, regulacja wysokości pedałów oraz czytelny, nietrudny w obsłudze licznik, mierzący najważniejsze parametry treningu.

  w dodatku, dzięki załączonym dwóm elastycznym linkom (ekspanderom), zaangażujesz do pracy także górne partie ciała. Ćwiczenia na stepperze HS-055s sugerowane dla każdego, kto chce poprawić swoją kondycję i spalić nadmiar kilogramów - niezależnie od wieku i poziomu progresywnia.

  Dzięki możliwości regulowania wysokości pedałów możesz jeszcze bardziej rozszerzyć komfort treningu. Starczy, iż użyjesz pokrętła umieszczonego na samym dole kolumny i ustawisz poziom stosownie do swych preferencji.

  Pokrętło umieszczone na kolumnie steppera pozwoli Ci prędko i bez wysiłku zintegrować sprzęt do swojego wzrostu. Wysokość kolumny możesz regulować w zakresie trzech stopni (co 5 cm każdy). Trenując na stepperze Noble nie musisz się martwić o to, iż Twoje stopy będą przesuwać się podczas ćwiczeń.

  antypoślizgowa powierzchnia zapewni im odpowiednią przyczepność. W pakiecie ze stepperem HS-055s Noble uzyskujesz dwa ekspandery, dzięki którym możesz poszerzyć zakres swych ćwiczeń. Ekspandery pomogą Ci wzmocnić i wymodelować mięśnie ramion, klatki piersiowej i pleców.


☆ Stepper skrętny z kolumną HMS S8004 (5907695504095) ☆

Stepper skrętny z kolumną HMS S8004 (5907695504095) Najniższa Cena Online

☆ Stepper skrętny z kolumną HMS S8004 (5907695504095) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper skrętny z kolumną HMS S8004 (5907695504095)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  S8004 HMS to stepper skośny z kolumną. Jego cechą eksponującą jest funkcja treningu w płaszczyznie skośnej. Ponadto towar regulowaną kolumnę, dzięki której osobie ćwiczącej łatwiej będzie utrzymać równowagę podczas treningu.
  Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak ponadto przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu. Warto przeplatać ćwiczenia wykorzystujące ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne co pozwala prędko przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swych preferencji.
  W celu rozszerzenia satysfakcji użytkownika stepper S8004 HMS został zaopatrzony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać też o nich! Linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną całego ciała, ulepszając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.
  artykuł został wykonany z tworzyw najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu – regulacji wysokości stopni, a więc i poziomu trudności. Wysokość przedniej kolumny jest regulowana przy pomocy pokrętła
  Ćwiczenia na stepperze polecane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To skuteczne i prędkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni, a także ogólnej poprawie kondycji.
  parametry techniczne parametry komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze steppery do ćwiczeń do 400 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze steppery do ćwiczeń do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stepperów do ćwiczeń do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stepper skrętny z linkami s3033 marki Hms ☆

Stepper skrętny z linkami s3033 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Stepper skrętny z linkami s3033 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper skrętny z linkami s3033 marki Hms
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  S3033 HMS to stepper skośny. Jego cechą podkreślającą jest funkcja treningu w płaszczyznie skośnej. Produkt został wykonany z materiałów najkorzystniejszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu – regulacji wysokości stopni, a więc i poziomu trudności. Wygodę wielkie, przeciwpoślizgowe pedały.

  W celu rozszerzenia satysfakcji użytkownika stepper S3033 HMS został zaopatrzony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać także o nich! Linki pozwalają powiększyć aktywność fizyczną całego ciała, poprawiając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas potrzebny do spalenia założonej liczby kalorii.

  Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak dodatkowo przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także cellulitu. Warto przeplatać trening wykorzystujący ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa instynktowne, co pozwala błyskawicznie przełączać się pomiędzy nimi w zależności od swoich preferencji. Ćwiczenia na stepperze rekomendowane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To efektywne i prędkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni, a także ogólnej poprawie kondycji.

  właściwości techniczne właściwości komputera

☆ S3085 zielono-biały stepper z ruchomymi ramionami i linkami marki Hms ☆

S3085 zielono-biały stepper z ruchomymi ramionami i linkami marki Hms Najniższa Cena Online

☆ S3085 zielono-biały stepper z ruchomymi ramionami i linkami marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: S3085 zielono-biały stepper z ruchomymi ramionami i linkami marki Hms
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 36 x 31,5 x 20 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 5,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Regulacja oporu - regulacja wysokości kroku
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Odpinane gumowe ekspandery
  Komputer
  • Czas
  • liczba kroków
  • liczba powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3038 dedykowany jest do treningu w domowych warunkach. Za sprawą regulowanej wysokości stopni może być stosowany poprzez osoby o zróżnicowanym poziomie nowoczesnia.

  zalety

  za pomocą steppera można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zaimplementowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, ilość zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę oraz spalone kalorie. Odpinane linki pozwalają zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion.


  Stepy i steppery HMS

  marka HMS proponuje obfity asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spomiędzy tych prostych, a błyskotliwych sprzętów, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są rekomendowane głównie dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami i bez. Wszystkie modele są wyekwipowane w uzupełniające linki, które umożliwiają trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Odporność konstrukcji artykułów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością poziomów umożliwiają zróżnicowanie treningu, a także przypasowanie go do swoich możliwości.

  Stepy to rewelacyjne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, polepszający kondycję i koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dostosowania przyrządu do solidnego ćwiczenia oraz poziomu trudności. Firma zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały zapobiegające przesuwaniu się podczas ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i solidność przez niemało lat energicznych ćwiczeń.

  duża gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku bardzo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  17-22-010
  EAN
  5907695517989
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness

☆ Hms Stepper skrętny s3085 ☆

Hms Stepper skrętny s3085 Najniższa Cena Online

☆ Hms Stepper skrętny s3085 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Stepper skrętny s3085
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  S3085 HMS to stepper skośny. Jego cechą uwydatniającą są dwa ruchome ramiona i funkcja treningu w płaszczyźnie skośnej.
  towar został wytworzony z materiałów najlepszej jakości. Jego zaletą jest możliwość regulacji oporu kolumn. Wygodę znaczne, przeciwpoślizgowe stopnie.
  Przyrząd ma dwa pionowe ruchome ramiona stymulujące górne partie ciała. Na tym nie koniec! Stepper S3085 HMS został również wyekwipowany w linki. W celu poprawienia rezultatu ćwiczeń warto o nich pamiętać. Drążki oraz linki pozwalają rozszerzyć aktywność fizyczną całego ciała, polepszając w ten sposób efekty treningu równocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.
  Ćwiczenia przy wykorzystaniu płaszczyzny skośniej zwiększają wszechstronność efektów, jak także przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Warto przeplatać ćwiczenia wykorzystujące ruch pionowy z ruchem skośnym, jest to sprawdzony sposób na kompleksowe wzmocnienie mięśni obręczy biodrowej, ud, podudzia, brzucha i pośladków. Mechanizm wyboru płaszczyzny ćwiczeń działa intuicyjne co pozwala prędko przełączać się między nimi w zależności od swych preferencji.
  Ćwiczenia na stepperze rekomendowane są kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To skuteczne i szybkie spalanie kalorii przy jednoczesnym wzmacnianiu mięśni oraz ogólnej poprawie kondycji.
  parametry techniczne właściwości komputera

☆ Stepper skośny z linkami HMS S3033 ☆

Stepper skośny z linkami HMS S3033 Najniższa Cena Online

☆ Stepper skośny z linkami HMS S3033 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stepper skośny z linkami HMS S3033
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Stepper platforma modelująca SHAPEBOARD ☆

Stepper platforma modelująca SHAPEBOARD Najniższa Cena Online

☆ Stepper platforma modelująca SHAPEBOARD - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Stepper platforma modelująca SHAPEBOARD
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  SHARPBODY SB-100

  Oto krotki film obrazujacy mozliwosci platformy

  https://www.qvc.de/SHARPBODY-Shapeboard-mit-2-Widerstandsbaendern-Rumpfmuskulatur-max-120-kg.product.276459.html

  Platforma z taśmami oporowymi
  Pomaga znaleźć nadzwyczajną równowagę w rutynowym życiu: SHARPBODY Shapeboard może poprawić mobilność i zmniejszyć napięcie w okolicy lędźwiowej. Opaski oporowe umożliwiają dodatkowy trening górnej części ciała.
  Co dostanę?

  Kształtownik z 2 taśmami oporowymi

  Na pierwszy rzut oka

  wysokiej jakości urządzenie treningowe z dwoma taśmami oporowymi
  nadaje się do treningów fitness i wytrzymałościowych
  antypoślizgowy i znaczny bieżnik
  wyświetlacz LCD pokazujący czas treningu, liczbę powtórzeń, obroty (powtórzeń na minutę) i przybliżone zużycie kalorii
  regularnie trenuje mięśnie nóg, bioder, pośladków i tułowia
  może poprawić mobilność i złagodzić napięcie w okolicy lędźwiowej.
  ze sznurkami do uzupełniającego treningu górnej części ciała
  sprawdzone bezpieczeństwo zgodnie z EN ISO 20957
  maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  wymiary

  ok. 63,5 x 28,5 x 17,5 cm

  Waga

  około 4,5 kgPodsumowanie, czyli jaki stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł najlepszy?


Najlepszy stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane steppery do ćwiczeń – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych stepperów do ćwiczeń do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł opinie i efekty,
 • dobre steppery do ćwiczeń do 400 zł cena,
 • ranking stepperów do ćwiczeń do 400 zł,
 • stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stepperach do ćwiczeń do 400 zł

#1 Gdzie szukać opinii o stepperach do ćwiczeń do 400 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stepperach do ćwiczeń do 400 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stepperach do ćwiczeń do 400 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stepper do ćwiczeń fitness do 400 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z stepperami do ćwiczeń do 400 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach steppery do ćwiczeń do 400 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *