FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking stepperów do ćwiczeń do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Stepy i steppery do ćwiczeń / Ranking stepperów do ćwiczeń do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych stepperów do ćwiczeń do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stepperów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • TOP5 często wybieranych treningowych stepperów do fitnessu.

Jakie steppery do ćwiczeń do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane steppery do ćwiczeń do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking stepperów do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) ☆

Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Stepper cross stepper (4005251413100)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Kolejny poziom modelowania sylwetki - szybciej, krócej, rzadziej.
  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  otrzymujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najlepszy partner treningowy. Szybko i wydajnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Wyjątkowy ruch Cross Stepper’a aktywuje wielkie partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i perfekcyjnie pasuje jeszcze do mniejszych mieszkań. Jednostkową intensywność treningu określasz przy pomocy ergonomicznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zapewnia maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym zapewnia nad wyraz przyjemne doznania w trakcie treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  nadzwyczajne połączenie orbitreka i steppera
  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z tradycyjnych stepperów, zapewnia konkretny i nad wyraz produktywny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w sytuacji zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta unikatowa kompozycja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, że naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do skutecznego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana trwałość i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi
  Opór można łatwo i ekspresowo regulować za pomocą ergonomicznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką w trakcie treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  prosty komputer treningowy
  łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w krystaliczny sposób demonstruje wszystkie ważne informacje. Za pomocą przycisku możesz szybko wybierać między poszczególnymi wartościami treningu. Twoje dane treningowe, takie jak prędkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna ilość kilometrów są wyraźnie wyświetlane.

  Super funkcjonalny: komputer jest zasilany 2 bateriami (rodzaj AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! pokaźniejsza różnorodność treningów dzięki aplikacjom fitness
  obfitość gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz radować się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu albo tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet albo smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i gwarantuje motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  optymalne spalanie tłuszczu dzięki skrupulatnemu pomiarowi pulsu
  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej efektywny, jeśli będziesz posiadać puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego dodatkowe, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz łatwo zmierzyć swoje tętno przy pomocy dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów
  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zagwarantuje wspaniale funkcjonalny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest znacznie bardziej przychylne dla kolan niż zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to nieprzeciętny trening dla mięśni pośladków. Przeciwpoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego rodzaju treningu, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dostosowane do Ciebie
  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, aby mogły trenować dodatkowo osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica proponuje różne pozycje chwytu, by zapewnić trafną pozycję treningową. Znaczna kierownica cardio zapewnia wygodne podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skupić się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku
  Dzięki praktycznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł cieszyć się treningiem. Twój Cross Stepper jest stabilny, choćby jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało zaopatrzone w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz prosto przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu albo schować go w kącie, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu.

  Funkcje komputera:

  • typ wyświetlacza: LCD
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Uchwyt na tablet albo telefon do rozrywki multimedialnej podczas treningu

  informacje techniczne:

  • Rolki transportowe
  • Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym
  • Kontrola obciążenia niezależna od liczby obrotów
  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • System napędu: pas rowkowany
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Wysokość skokowa: 30 cm
  • Waga orbitreka: 38 kg
  • wymiary: 108 x 50 x 154 cm ( dł. X szer. X wys. )
  • Kolor: czarny/czerwony

☆ Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home ☆

Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home Najniższa Cena Online

☆ Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Verticon inSPORTline Home to nieszablonowa maszyna, która pozwala spalić setki kalorii. Jest łatwy w użyciu - wystarczy na niego wejść i zacząć się wspinać albo chodzić. Ponieważ dzięki bocznym uchwytom ten pionowy wspinacz może być też użytkowany jako stepper. Angażując ramiona, możesz ćwiczyć wszystkie mięśnie ciała i wzmocnić kręgosłup. Możesz związać położenie uchwytów do swojego wzrostu. Prosty mechanizm śrubowy pozwala dopasować położenie uchwytów do wzrostu.

  To Ty dopasowujesz intensywność treningu - im szybciej się poruszasz, tym intensywniejszy trening. Jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie, możesz powiększyć opór (jest 8 przeróżnych stopni oporu) za pomocą pokrętła regulacji. Magnetyczny układ hamulcowy zezwala na płynną i cichą pracę. Maszyna jest nachylona pod kątem 75 poziomów, co pozwala ćwiczyć w pozycji dobrej dla stawów. Maszyna oferuje długość kroku 50 centymetrów. Tylko od Ciebie zależy, jak długie będą Twoje kroki.

  prosty w obsłudze wyświetlacz prezentuje wszystkie ważne informacje treningowe, takie jak czas, szybkość, dystans, spalone kalorie albo liczbę kroków - jest przycisk, za pomocą którego możesz przełączać się między nimi. Jeśli po skończeniu chcesz przenieść maszynę w inne miejsce, możesz to zrobić dzięki kółkom transportowym.


  parametry techniczne
  cechy komputera

☆ Stepper Hammer Cross Stepper ☆

Stepper Hammer Cross Stepper Najniższa Cena Online

☆ Stepper Hammer Cross Stepper - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Stepper Hammer Cross Stepper
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  uzyskujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najlepszy partner treningowy. Ekspresowo i efektywnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Unikatowy ruch Cross Stepper’a aktywuje wielkie partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i doskonale pasuje dodatkowo do mniejszych mieszkań. Jednostkową intensywność treningu określasz za pomocą ergonomicznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg gwarantuje maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym gwarantuje bardzo przyjemne doznania w trakcie treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  wyśmienite połączenie orbitreka i steppera

  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z tradycyjnych stepperów, zapewnia potężny i wyjątkowo efektywny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w sytuacji zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta wyjątkowa kombinacja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, że naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do efektywnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana trwałość i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi

  Opór można z łatwością i ekspresowo regulować przy pomocy użytecznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką w trakcie treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  nietrudny komputer treningowy

  Łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w przezroczysty sposób przedstawia wszystkie ważne informacje. Za pomocą przycisku możesz ekspresowo wybierać między poszczególnymi wartościami treningu. Twoje dane treningowe, takie jak prędkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna liczba kilometrów są wyraźnie wyświetlan

  Super ergonomiczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (rodzaj AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! większa różnorodność treningów dzięki aplikacjom fitness

  mnogość gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz radować się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu albo tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet lub smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i gwarantuje motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  adekwatne spalanie tłuszczu dzięki skrupulatnemu pomiarowi pulsu

  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej produktywny, jeśli będziesz posiadać puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego dodatkowe, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz z łatwością zmierzyć swoje tętno za pomocą dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów

  podczas „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym gwarantuje nieprzeciętnie praktyczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest znacznie bardziej przychylne dla kolan niż zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to znakomity trening dla mięśni pośladków. Antypoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego rodzaju treningu, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dostosowane do Ciebie

  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, by mogły trenować na dodatek osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica proponuje najróżniejsze pozycje chwytu, żeby zapewnić trafną pozycję treningową. Duża kierownica cardio gwarantuje wygodne podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku

  Dzięki praktycznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł radować się treningiem. Twój Cross Stepper jest stabilny, choćby jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało wyekwipowane w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz łatwo przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu albo schować go w kącie, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu.
  cechy technologiczne

  parametry komputera

☆ Gymost Stepper endurance j22 led ☆

Gymost Stepper endurance j22 led Najniższa Cena Online

☆ Gymost Stepper endurance j22 led - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Stepper endurance j22 led
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  właściwości techniczne parametry komputera

☆ Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon ☆

Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON
 • Nazwa produktu: Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Zaprojektowany dla zalatanych osób, które chcą w pełni wykonać swój trening kardio w domu, Horizon Peak Trainer angażuje całe ciało do ćwiczeń, budowania napięcia mięśniowego oraz spalania jak największej liczby kalorii niż każdy inny sprzęt fitness....Podobne zestawienia:


Najtańsze steppery do ćwiczeń do 10000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze steppery do ćwiczeń do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stepperów do ćwiczeń do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stepper Hammer Cross Stepper ☆

Stepper Hammer Cross Stepper Najniższa Cena Online

☆ Stepper Hammer Cross Stepper - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Stepper Hammer Cross Stepper
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  uzyskujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najkorzystniejszy partner treningowy. Momentalnie i produktywnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Unikatowy ruch Cross Stepper’a aktywuje szerokie partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i nadzwyczajnie nadaje się na dodatek do mniejszych mieszkań. Indywidualną intensywność treningu określasz za pomocą praktycznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zapewnia maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym zagwarantuje niezwykle przyjemne doznania podczas treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  nieprzeciętne połączenie orbitreka i steppera

  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z konwencjonalnych stepperów, zapewnia konkretny i wyjątkowo sprawny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w przypadku zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta unikatowa kompozycja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, iż naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do skutecznego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana trwałość i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi

  Opór można z łatwością i momentalnie regulować za pomocą poręcznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką podczas treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  przystępny komputer treningowy

  Łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w krystaliczny sposób demonstruje wszystkie ważne dane. Za pomocą przycisku możesz szybko wybierać między poszczególnymi wartościami treningu. Twoje dane treningowe, takie jak prędkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna ilość kilometrów są wyraźnie wyświetlan

  Super praktyczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (rodzaj AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! obszerniejsza bogactwo treningów dzięki aplikacjom fitness

  mnogość gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet lub smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i gwarantuje motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  słuszne spalanie tłuszczu dzięki precyzyjnemu pomiarowi pulsu

  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej wydajny, jeśli będziesz posiadać puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego dodatkowe, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz prosto zmierzyć swoje tętno za pomocą dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów

  podczas „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zagwarantuje perfekcyjnie funkcjonalny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji za każdym razem ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest pokaźnie bardziej przychylne dla kolan niż zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to idealny trening dla mięśni pośladków. Przeciwpoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego typu treningu, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dopasowane do Ciebie

  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, by mogły trenować jeszcze osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica proponuje różne pozycje chwytu, aby zapewnić adekwatną pozycję treningową. Pokaźna kierownica cardio zagwarantuje komfortowe podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skupić się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku

  Dzięki poręcznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł radować się treningiem. Twój Cross Stepper jest zrównoważony, nawet jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało wyekwipowane w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz prosto przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu lub schować go w kącie, aby zaoszczędzić miejsce po treningu.
  parametry techniczne

  parametry komputera

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) ☆

Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Stepper cross stepper (4005251413100)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Kolejny poziom modelowania sylwetki - szybciej, krócej, rzadziej.
  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  otrzymujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najkorzystniejszy partner treningowy. Ekspresowo i produktywnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Wyjątkowy ruch Cross Stepper’a aktywuje obfite partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i perfekcyjnie pasuje na dodatek do mniejszych mieszkań. Indywidualną intensywność treningu określasz przy pomocy poręcznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zapewnia maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym zapewnia wyjątkowo przyjemne doznania podczas treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  nadzwyczajne połączenie orbitreka i steppera
  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z konwencjonalnych stepperów, zagwarantuje konkretny i niezwykle skuteczny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w sytuacji zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta nieszablonowa kompilacja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, że naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do sprawnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana solidność i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi
  Opór można z łatwością i błyskawicznie regulować przy pomocy użytecznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką w trakcie treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  nietrudny komputer treningowy
  przystępny w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w przezroczysty sposób demonstruje wszystkie ważne dane. Przy pomocy przycisku możesz błyskawicznie wybierać pomiędzy poszczególnymi wartościami treningu. Twoje informacje treningowe, takie jak szybkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna ilość kilometrów są wyraźnie wyświetlane.

  Super poręczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (rodzaj AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! pokaźniejsza różnorodność treningów dzięki aplikacjom fitness
  mnogość gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu albo tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet albo smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i zapewnia motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  adekwatne spalanie tłuszczu dzięki starannemu pomiarowi pulsu
  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej produktywny, jeśli będziesz mieć puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego uzupełniające, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz prosto zmierzyć swoje tętno za pomocą dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów
  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia wyśmienicie praktyczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji za każdym razem ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest pokaźnie bardziej przychylne dla kolan niż zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to idealny trening dla mięśni pośladków. Antypoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego rodzaju treningu, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dostosowane do Ciebie
  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, by mogły trenować dodatkowo osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica oferuje różnorodne pozycje chwytu, by zapewnić trafną pozycję treningową. Pokaźna kierownica cardio zapewnia komfortowe podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku
  Dzięki poręcznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł radować się treningiem. Twój Cross Stepper jest zrównoważony, choćby jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało zaopatrzone w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz łatwo przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu albo schować go w kącie, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu.

  Funkcje komputera:

  • wariant wyświetlacza: LCD
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Uchwyt na tablet lub telefon do rozrywki multimedialnej podczas treningu

  informacje technologiczne:

  • Rolki transportowe
  • Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym
  • Kontrola obciążenia niezależna od liczby obrotów
  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • System napędu: pas rowkowany
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Wysokość skokowa: 30 cm
  • Waga orbitreka: 38 kg
  • wymiary: 108 x 50 x 154 cm ( dł. X szer. X wys. )
  • Kolor: czarny/czerwony

☆ Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home ☆

Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home Najniższa Cena Online

☆ Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Symulator wspinaczki stepper verticon home
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Verticon inSPORTline Home to unikatowa maszyna, która pozwala spalić setki kalorii. Jest łatwy w użyciu - starczy na niego wejść i zacząć się wspinać albo chodzić. Ponieważ dzięki bocznym uchwytom ten pionowy wspinacz może być też używany jako stepper. Angażując ramiona, możesz ćwiczyć wszystkie mięśnie ciała i wzmocnić kręgosłup. Możesz związać położenie uchwytów do swego wzrostu. Prosty mechanizm śrubowy pozwala dopasować położenie uchwytów do wzrostu.

  To Ty dopasowujesz intensywność treningu - im szybciej się poruszasz, tym intensywniejszy trening. Jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie, możesz rozszerzyć opór (jest 8 różnorodnych poziomów oporu) przy pomocy pokrętła regulacji. Magnetyczny układ hamulcowy pozwala na płynną i cichą pracę. Maszyna jest nachylona pod kątem 75 poziomów, co pozwala ćwiczyć w pozycji dobrej dla stawów. Maszyna oferuje długość kroku 50 centymetrów. Tylko od Ciebie zależy, jak długie będą Twoje kroki.

  prosty w obsłudze wyświetlacz przedstawia wszystkie ważne informacje treningowe, takie jak czas, prędkość, dystans, spalone kalorie albo liczbę kroków - jest przycisk, za pomocą którego możesz przełączać się pomiędzy nimi. Jeśli po skończeniu chcesz przenieść maszynę w inne miejsce, możesz to zrobić dzięki kółkom transportowym.


  parametry technologiczne
  parametry komputera

☆ Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon ☆

Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON
 • Nazwa produktu: Stepper ht 5.0 peak trainer marki Horizon
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Zaprojektowany dla zalatanych osób, które chcą w pełni wykonać swój trening kardio w domu, Horizon Peak Trainer włącza całe ciało do ćwiczeń, budowania napięcia mięśniowego, a także spalania jak największej liczby kalorii aniżeli każdy inny sprzęt fitness....


☆ Gymost Stepper endurance j22 led ☆

Gymost Stepper endurance j22 led Najniższa Cena Online

☆ Gymost Stepper endurance j22 led - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Stepper endurance j22 led
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  cechy techniczne atrybuty komputera


Podsumowanie, czyli jaki stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł najlepszy?


Najlepszy stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane steppery do ćwiczeń – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych stepperów do ćwiczeń do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych stepperów do fitnessu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre steppery do ćwiczeń do 10000 zł cena,
 • ranking stepperów do ćwiczeń do 10000 zł,
 • stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stepperach do ćwiczeń do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o stepperach do ćwiczeń do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stepperach do ćwiczeń do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stepperach do ćwiczeń do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stepper do ćwiczeń fitness do 10000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z stepperami do ćwiczeń do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach steppery do ćwiczeń do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *