FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking stepperów prostych do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Stepy i steppery do ćwiczeń / Ranking stepperów prostych do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych stepperów prostych do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stepperów prostych do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.

Jakie steppery proste do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane steppery proste do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking stepperów prostych do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam ☆

Stepper skrętny i prosty Zipro Roam Najniższa Cena Online

☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Stepper skrętny i prosty Zipro Roam
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Zajmując bardzo niedużo miejsca daje wyjątkowo dużo korzyści - dla zdrowia, wyglądu i własnego samopoczucia. Stepper Zipro Roam to urządzenie 2w1 - jest stepperem prostym i skrętnym, czyli imituje wychodzenie po schodach i jazdę na łyżwach lub rolkach angażując do pracy mnóstwo grup mięśniowych. Genialnie znajduje się w każdym pomieszczeniu - w obszernym salonie i w śladowym pokoju.

  Stepper Zipro 2w1 ma także rozciągliwe linki. Umożliwiają one harmonijnie wzmacniać także mięśnie dłoni. Ćwiczenia na Roam Zipro są wygodne i powodują, że trening jest przyjemnością, a nie uporczywym obowiązkiem. Przeprowadza się je w wygodnych warunkach zacisza własnego domu.

  Komputer steppera rejestruje czas ćwiczeń, zlicza kroki, liczbę spalonych kalorii i kroki na minutę. Wszystkie te wartości wyświetla na ekranie. Funkcja Scan pozwala bez schylania się do przycisku obserwować wszystkie te wartości. Po 4 minutach bezczynności komputer automatycznie wyłącza się. Stepper ma dwa hydrauliczne siłowniki, które są odpowiedzialne za generowanie oporu. Przełączania trybu skrętnego i prostego dokonuje się przy pomocy specjalnej dźwigni umieszczonej pomiędzy pedałami.
  atrybuty techniczne

  parametry komputera

☆ Stepper prosty z linkami biało-pomarańczowy HMS S3092 ☆

Stepper prosty z linkami biało-pomarańczowy HMS S3092 Najniższa Cena Online

☆ Stepper prosty z linkami biało-pomarańczowy HMS S3092 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Stepper prosty z linkami biało-pomarańczowy HMS S3092
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 ☆

Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 Najniższa Cena Online

☆ Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 36 x 31,5 x 20 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 5,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Regulacja oporu - regulacja wysokości kroku
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Odpinane gumowe ekspandery
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • liczba powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3038 asygnowany jest do treningu w domowych warunkach. Za sprawą regulowanej wysokości stopni może być stosowany poprzez osoby o zróżnicowanym poziomie innowacyjnia.

  zalety

  przy pomocy steppera można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zaimplementowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, liczba zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę, a także spalone kalorie. Odpinane linki pozwalają zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion.


  Stepy i steppery HMS

  producent HMS proponuje szeroki asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a błyskotliwych urządzeń, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są polecane zwykle dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są zaopatrzone w dopełniające linki, które umożliwiają trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Wytrzymałość konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością stopni pozwalają na zróżnicowanie treningu oraz dostosowanie go do swych możliwości.

  Stepy to doskonałe przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, ulepszający kondycję oraz koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dopasowania przyrządu do konkretnego ćwiczenia, a także poziomu trudności. Firma zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach przeciwpoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i wytrzymałość przez niemało lat aktywnych ćwiczeń.

  wielka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku wyjątkowo korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  17-5-098
  EAN
  5907695503036

☆ Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 ☆

Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 Najniższa Cena Online

☆ Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Stepper S3038 HMS został zaprojektowany aby zmaksymalizować efekty ćwiczeń mięśni dolnych partii ciała. Dzisiaj uzyskanie smukłej i wysportowanej sylwetki jest osiągalne bez wychodzenia z domu!

  Ćwiczenia można wykonywać w płaszczyźnie pionowej (góra, dół). Trening przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także cellulitu.

  artykuł pozostał wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać w dodatku o nich! Linki pozwalają zwiększyć dynamiczność fizyczną do całego ciała, udoskonalając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas potrzebny do spalenia założonej liczby kalorii.

  Stepper S3038 HMS został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Posiada trwałą konstrukcję i antypoślizgowy materiał na stopniach co w dodatku polepsza komfort ćwiczeń. Specjalny kształt i faktura stopnic zapewnia jednostajne i pewne podparcie, dzięki czemu można skoncentrować się wyłącznie na treningu.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) ☆

Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) Najniższa Cena Online

☆ Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Stepper S3092 HMS to przystępny w użyciu, mały, a zarazem istotnie produktywny przyrząd do ćwiczeń w domu. Teraz uzyskanie smukłej i wysportowanej sylwetki jest dziecinnie proste!

  Sukces tego urządzenia tkwi w zastrzeżonym ruchu kroczącym. Ćwiczenia można wykonywać w płaszczyźnie pionowej (góra, dół). Trening przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

  Stepper S3092 pozostał zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Posiada trwałą konstrukcję, a także antypoślizgowy materiał na stopniach co dodatkowo poprawiło komfort ćwiczeń. Specjalny zarys i faktura stopnic zagwarantuje jednostajne i pewne podparcie, dzięki temu można skoncentrować się wyłącznie na treningu.

  produkt pozostał wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać ponadto o nich! Linki pozwalają zwiększyć dynamiczność fizyczną do całego ciała, polepszając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas potrzebny do spalenia założonej liczby kalorii.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  atuty ćwiczeń na stepperze


☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) ☆

Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) Najniższa Cena Online

☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 43 x 32,5 x 23 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 7,3 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Regulacja wysokości poziomów
  • Odpinane gumowe ekspandery
  • wymiary opakowania: 35 x 24 x 45 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • ilość powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3092 asygnowany jest do treningu w domowych warunkach. Dzięki regulacji wysokości poziomów, może na nim ćwiczyć każdy, bez względu na stopień nowoczesnia.

  zalety

  Urządzenie jest proste w użyciu, zajmuje niewiele miejsca, a jednocześnie jest niezwykle spektakularnym sprzętem. Przy jego pomocy prosto można spalić tkankę tłuszczową, wymodelować łydki, uda, pośladki oraz talię i pozbyć się cellulitu. Stepper jest wyekwipowany w odpinane ekspandery, dzięki którym można dodatkowo zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion. Przeciwpoślizgowa powierzchnia pokrywająca stopnie zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń. Zamontowany komputer pozwala śledzić przebieg treningu.


  Stepy i steppery HMS

  marka HMS proponuje obfity asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spomiędzy tych prostych, a efektownych urządzeń, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są rekomendowane z zasady dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową, a także wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są wyekwipowane w dodatkowe linki, które umożliwiają trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer pozwalający śledzić postępy treningu. Odporność konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością stopni pozwalają na zróżnicowanie treningu i dobranie go do swych możliwości.

  Stepy to nadzwyczajne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, udoskonalający kondycję oraz koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dostosowania przyrządu do konkretnego ćwiczenia oraz poziomu trudności. Producent zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i solidność przez dużo lat intensywnych ćwiczeń.

  obszerna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku szczególnie korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  marka
  Kod producenta
  17-5-097
  EAN
  5907695503029
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness


Podobne zestawienia:


Najtańsze steppery proste do ćwiczeń – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze steppery proste do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stepperów prostych do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 ☆

Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 Najniższa Cena Online

☆ Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z linkami S3038 - HMS, 17-5-098
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • wymiary: 36 x 31,5 x 20 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 5,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Regulacja oporu - regulacja wysokości kroku
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Odpinane gumowe ekspandery
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • ilość powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3038 przeznaczony jest do treningu w domowych warunkach. Za sprawą regulowanej wysokości stopni może być wykorzystywany przez osoby o rozmaitym poziomie nowoczesnia.

  atuty

  za pomocą steppera można łatwo wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Wbudowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, liczba zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę, a także spalone kalorie. Odpinane linki pozwalają zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion.


  Stepy i steppery HMS

  firma HMS proponuje pokaźny asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a błyskotliwych maszyn, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są sugerowane w głównej mierze dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są zaopatrzone w dopełniające linki, które zezwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Odporność konstrukcji artykułów wynosi 100 kg. Modele z dostosowywaną wysokością poziomów pozwalają na zróżnicowanie treningu, a także przypasowanie go do swych możliwości.

  Stepy to idealne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, ulepszający kondycję oraz koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dopasowania przyrządu do konkretnego ćwiczenia, a także poziomu trudności. Producent zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza nowe, nowoczesne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość przez dużo lat energicznych ćwiczeń.

  spora gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku wyjątkowo korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  17-5-098
  EAN
  5907695503036

☆ Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 ☆

Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 Najniższa Cena Online

☆ Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper prosty HMS S3038, STEPPERPROSTYHMSS3038
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Stepper S3038 HMS został zaprojektowany aby zmaksymalizować efekty ćwiczeń mięśni dolnych partii ciała. Teraz uzyskanie smukłej i wysportowanej sylwetki jest osiągalne bez wychodzenia z domu!

  Ćwiczenia można wykonywać w płaszczyźnie pionowej (góra, dół). Trening przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

  towar pozostał wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać dodatkowo o nich! Linki pozwalają powiększyć dynamiczność fizyczną do całego ciała, ulepszając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas niezbędny do spalenia założonej liczby kalorii.

  Stepper S3038 HMS został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Posiada trwałą konstrukcję i przeciwpoślizgowy materiał na stopniach co na dodatek polepsza komfort ćwiczeń. Specjalny zarys i faktura stopnic zapewnia zrównoważone i pewne podparcie, dzięki czemu można skoncentrować się wyłącznie na treningu.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam ☆

Stepper skrętny i prosty Zipro Roam Najniższa Cena Online

☆ Stepper skrętny i prosty Zipro Roam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Stepper skrętny i prosty Zipro Roam
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Zajmując bardzo niedużo miejsca daje nad wyraz dużo korzyści - dla zdrowia, wyglądu i własnego samopoczucia. Stepper Zipro Roam to urządzenie 2w1 - jest stepperem prostym i skrętnym, czyli imituje wychodzenie po schodach i jazdę na łyżwach albo rolkach angażując do pracy sporo grup mięśniowych. Wyśmienicie znajduje się w każdym pomieszczeniu - w dużym salonie i w śladowym pokoju.

  Stepper Zipro 2w1 posiada także elastyczne linki. Pozwalają na one harmonijnie wzmacniać też mięśnie rąk. Ćwiczenia na Roam Zipro są wygodne i sprawiają, że trening jest przyjemnością, a nie uporczywym obowiązkiem. Przeprowadza się je w wygodnych warunkach zacisza własnego domu.

  Komputer steppera rejestruje czas ćwiczeń, zlicza kroki, liczbę spalonych kalorii i kroki na minutę. Wszystkie te wartości wyświetla na ekranie. Funkcja Scan pozwala bez schylania się do przycisku obserwować wszystkie te wartości. Po 4 minutach bezczynności komputer automatycznie wyłącza się. Stepper ma dwa hydrauliczne siłowniki, które są odpowiedzialne za generowanie oporu. Przełączania trybu skrętnego i prostego dokonuje się przy pomocy specjalnej dźwigni umieszczonej pomiędzy pedałami.
  parametry technologiczne

  cechy komputera

☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) ☆

Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) Najniższa Cena Online

☆ Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Stepper z linkami S3092 - HMS (5907695503029)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:
  Stepper
  • rozmiary: 43 x 32,5 x 23 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 7,3 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • 2 cylindry hydrauliczne
  • Regulacja wysokości stopni
  • Odpinane gumowe ekspandery
  • rozmiary opakowania: 35 x 24 x 45 cm
  Komputer
  • Czas
  • ilość kroków
  • liczba powtórzeń na minutę
  • Spalone kalorie
  • Funkcja Scan

  Przeznaczenie

  Stepper S3092 przeznaczony jest do treningu w domowych warunkach. Dzięki regulacji wysokości stopni, może na nim ćwiczyć każdy, bez względu na stopień progresywnia.

  atuty

  Urządzenie jest nieskomplikowane w użyciu, zajmuje mało miejsca, a jednocześnie jest nad wyraz atrakcyjnym sprzętem. Przy jego pomocy z łatwością można spalić tkankę tłuszczową, wymodelować łydki, uda, pośladki, a także talię, a także pozbyć się cellulitu. Stepper jest zaopatrzony w odpinane ekspandery, dzięki którym można też zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion. Przeciwpoślizgowa powierzchnia pokrywająca poziomy zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń. Zamontowany komputer pozwala śledzić przebieg treningu.


  Stepy i steppery HMS

  producent HMS oferuje wielki asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spośród tych prostych, a pięknych sprzętów, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są polecane typowo dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową, a także wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

  Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami, a także bez. Wszystkie modele są wyposażone w dopełniające linki, które pozwalają na trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer zezwalający śledzić postępy treningu. Wytrzymałość konstrukcji towarów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością poziomów zezwalają na zróżnicowanie treningu, a także dopasowanie go do swych możliwości.

  Stepy to genialne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, polepszający kondycję, a także koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość przypasowania przyrządu do mocnego ćwiczenia oraz poziomu trudności. Producent zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach antypoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się w trakcie ćwiczeń.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 firma dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i odporność przez mnóstwo lat intensywnych ćwiczeń.

  spora gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  &ltp

  &gtFirma oprócz rodzimego rynku niezwykle prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-5-097
  EAN
  5907695503029
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness

☆ Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) ☆

Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) Najniższa Cena Online

☆ Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Stepper prosty s3092 (5907695503029)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Stepper S3092 HMS to przystępny w użyciu, niepokaźny, a zarazem niezwykle skuteczny przyrząd do ćwiczeń w domu. Teraz uzyskanie smukłej i wysportowanej sylwetki jest dziecinnie proste!

  Sukces tego urządzenia tkwi w zastrzeżonym ruchu kroczącym. Ćwiczenia można wykonywać w płaszczyźnie pionowej (góra, dół). Trening przyśpiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu.

  Stepper S3092 został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Posiada trwałą konstrukcję i antypoślizgowy materiał na stopniach co na dodatek poprawiło komfort ćwiczeń. Specjalny kształt i faktura stopnic zagwarantuje stabilne i pewne podparcie, dzięki czemu można skoncentrować się jedynie na treningu.

  produkt został wyposażony w linki służące do pracy nad górnymi partiami ciała. Dla poprawienia rezultatu ćwiczeń warto pamiętać jeszcze o nich! Linki pozwalają zwiększyć intensywność fizyczną do całego ciała, polepszając w ten sposób efekty treningu jednocześnie skracając czas potrzebny do spalenia założonej liczby kalorii.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  mocne strony ćwiczeń na stepperzePodsumowanie, czyli jaki stepper prosty do ćwiczeń fitness najlepszy?


Najlepszy stepper prosty do ćwiczeń fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stepper prosty do ćwiczeń fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane steppery do ćwiczeń – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych stepperów prostych do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stepper prosty do ćwiczeń fitness opinie i efekty,
 • dobre steppery proste do ćwiczeń cena,
 • ranking stepperów prostych do ćwiczeń,
 • stepper prosty do ćwiczeń fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stepperach prostych do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o stepperach prostych do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stepperach prostych do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stepper prosty do ćwiczeń fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stepperach prostych do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stepper prosty do ćwiczeń fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z stepperami prostymi do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach steppery proste do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *