FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy Apple. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy Apple


Pomagamy w wyborze dobrych smartwatchy Apple. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy Apple,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie zegarki smartwatche Apple najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy Apple, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) ☆

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm (grafitowo-niebieski)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Koperta z aluminium jest lekka i wykonana z lotniczego stopu pochodzącego całkowicie z recyklingu.. Pasek sportowy jest wytworzony z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o perfekcyjnych właściwościach użytkowych.

  Do tego ma progresywne zapięcie z napą i szlufką. Powiększony wyświetlacz Apple Watch sprawia, że wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

  Prawa fizyki$657 Nie tutaj. Powiększyliśmy wyświetlacz, prawie nie zmieniając wymiarów zegarka. Całkowicie przeprojektowany wyświetlacz ma o 40% węższe ramki, a w konsekwencji jego powierzchnia jest niemal o 20% obszerniejsza niżeli w Series 6.

  I o ponad 50% aniżeli w Series 3. Przyznasz, iż to niezły wynik. Niegasnący wyświetlacz Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz wznosić ręki ani dotykać ekranu, aby zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne dane.

  Ten ekran nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest dzisiaj o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, wyśmienicie gładką całość.

  Przyciski w całym systemie zostały zmodyfikowane, by w pełni wykorzystywać potencjał pokaźniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,nadzorować paru rzeczy naraz.

  Na większym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Rozszerzenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najistotniej niepodatne na pęknięcia w historii Apple Watch.

  przy pomocy bezprecedensowego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz także swoje tętno. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

  Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swojemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką skutecznością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

  Apple Watch Series 7 wyposażono w nieszablonowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie, a także w tle. Dniem i nocą. EKG. Zawsze i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG zezwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

  To stanowcze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe informacje lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zastosowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

  starczy, iż dotkniesz Digital Crown, by w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, że Twoje serce pracuje należycie.

  Asystent snu. Apka Sen nie tylko obserwuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować odpowiednie nawyki, aby sen dawał Ci to, czego Ci trzeba. Sprawdza nawet, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie.

  To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, aby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Lepsza architektura i kabel USBC do szybkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

  Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się przy pomocy spektakularnej animacji.

  Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

  A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, aby bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

  Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, by rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do zróżnicowanego rodzaju treningów.

  Odpowiedzi głosowe będą podawać wyraźne dane, między innymi szybkość i dystans, by nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, udoskonalone algorytmy precyzyjniej wyliczą spalone poprzez Ciebie kalorie.

  Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu albo jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny w wodzie za każdym razem masz asystę. Pierścienie aktywności.

  W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

  Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Są także podcasty, aby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Wystarczy Apple Watch i można startować. Pokaźniejszy ekran Series 7 sprawia, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci trzeba telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, , a także innych przydatnych rzeczy.

  Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową za każdym razem jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

  Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego potrzebujesz.

  Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz choćby zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

  Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci albo osób starszych, które nie mają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą luźno komunikować się poprzez telefon albo wiadomości tekstowe.

  Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz także otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

  W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości albo zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

  Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować$658 Umieść na zegarku dane o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

  Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem. Stworzenie zegarka, który olśniewa jednocześnie wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest przystępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z unikatowego materiału stali nierdzewnej albo aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, żeby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne albo pochodzące z recyklingu.

  W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań ograniczających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS wariant matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje sensor natlenienia krwi czujka pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny sensor tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim albo niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa WiFi Bluetooth Koperta 45 mm pasuje do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s albo nowszego z systemem iOS 15 albo nowszym Akcesoria w komplecie Koperta z aluminium w kolorze księżycowej poświaty Pasek sportowy w rozmiarze typowym (z elementami S/M i M/L) przewód USB-C do prędkiego ładowania przyłączany magnetycznie (1 m) odcień Biały Złoty rozmiary Wysokość: 45 mm Szerokość: 38 mm Grubość: 10.7 mm Waga 38.8 g Pozostałe cechy Niegasnący ekran Retina OLED LTPO, 1000 nitów ekran ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium ekran ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa oporności na pył IP6X najmocniej niepodatne przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie


☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE ☆

SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 20
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Nowoczesne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Wygodne sposoby kontaktu. Szybszy i sprawniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje mnóstwo możliwości. I jeszcze bardziej nakłania ceną.

  prędkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech przepięknych kolorach: północy, księżycowej poświaty i metalicznym. A układ SiP S8 sprawia, że jest szybszy o choćby 20%, żeby móc zdziałać więcej.

  lepszy z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka tworzono całkowicie z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dobrany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać dokładne właściwości treningów, choćby jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z ulepszoną apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z zaawansowanych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także oznajmia kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje ulepszony 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr sporych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym i barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin informacji z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili przejrzyj puls za pomocą apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim albo wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować rutynowy stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na nowe wyzwania. Poprowadzi Cię przez serię relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując krótki, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,obserwować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i korzystnych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka, a także kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i ukazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  znakomity do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą posiadać wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Nawet jeśli nie mają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, żeby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Odnajdziesz aplikacje do wszelkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu poprzez śledzenie swoich tras rowerowych po podróżowanie metrem. A na dodatek mnóstwo Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music odnajdziesz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty lub posłuchać audiobooka. Inspiracji starczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy fason na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, by ich wymiana była banalnie prosta. Masz do wyboru mnóstwo stylów i barw, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swoim wizerunkiem do woli.

  najlepsze tarcze na przód.

  Wybieraj spomiędzy dziesiątek tarcz zaprojektowanych przez Apple, a także tarcz Nike. Możesz na dodatek stworzyć własną, używając komplikacji, barw i stylów dobranych do swych zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz zawsze pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  za pomocą zegarka łatwo zlokalizujesz znajomych, a także swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz zabrać iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być szkodliwy.

  Śledzenie cyklu.

  Rejestruj swój proces miesiączkowy, notując informacje o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, aby zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Przejrzyj podgląd i ustaw samowyzwalacz albo od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć ciekawe Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, iż czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki wygodnie i dyskretnie przypomni Ci, że nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym procesu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań obniżających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • kompozycja: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał obudowy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • kształt koperty: Prostokątny
  • Inne: wbudowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  ekran
  • typ wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; wyświetlacz ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • rodzaj zasilania: Akumulator


☆ Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) ☆

Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch series 7 gps + cellular 41mm (zielony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 10
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Koperta z aluminium jest lekka i wytwarzana z lotniczego stopu pochodzącego w całości z recyklingu.. Pasek sportowy jest tworzony z wytrzymałego, a równocześnie zaskakująco miękkiego fluoroelastomeru o idealnych właściwościach użytkowych.

  Do tego ma postępowe zapięcie z napą i szlufką. Powiększony ekran Apple Watch sprawia, iż wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz prostsze. Series 7 to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

  Prawa fizyki$292 Nie tutaj. Zwiększyliśmy ekran, prawie nie zmieniając wymiarów zegarka. W pełni przeprojektowany wyświetlacz ma o 40% węższe ramki, a w wyniku czego jego powierzchnia jest niemal o 20% pokaźniejsza niżeli w Series 6.

  I o ponad 50% niż w Series 3. Przyznasz, iż to niezły wynik. Niegasnący ekran Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy. Nie musisz wznosić ręki ani dotykać ekranu, żeby zerknąć na godzinę, komplikacje albo inne dane.

  Ten wyświetlacz nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest dzisiaj o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku. Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, wyśmienicie gładką całość.

  Przyciski w całym systemie zostały zmienione, żeby w pełni wykorzystywać potencjał obszerniejszego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza. Możesz ustawić kilka minutników,monitorować paru rzeczy naraz.

  Na obszerniejszym ekranie wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka. Powiększenie niegasnącego wyświetlacza Retina wymagało wizjonerskich zmian w jego konstrukcji. Jedną z nich jest przednie szkło najistotniej niepodatne na pęknięcia w historii Apple Watch.

  przy pomocy przełomowego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz też swoje tętno. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów.

  Z Series 7 baczniej przyjrzysz się swojemu zdrowiu. Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką skutecznością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu.

  Apple Watch Series 7 zaopatrzono w wyjątkowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie oraz w tle. Dniem i nocą. EKG. Za każdym razem i wszędzie. Apple Watch Series 7 z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

  To stanowcze osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe dane lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha. Zbadasz serce jednym palcem. Elektrody zastosowane w pokrętło Digital Crown i tylne szkło wspólnie z apką EKG odczytują impulsy elektryczne z Twojego serca.

  wystarczy, że dotkniesz Digital Crown, by w ciągu 30 sekund powstał elektrokardiogram. Apka EKG poinformuje Cię, czy wskazuje on na symptomy migotania przedsionków poważnego zaburzenia rytmu serca czy na rytm zatokowy, oznaczający, iż Twoje serce pracuje dobrze.

  Asystent snu. Apka Sen nie tylko pilnuje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować trafne nawyki, by sen dawał Ci to, czego Ci potrzeba. Sprawdza nawet, jak niejednokrotnie oddychasz w jego trakcie.

  To prawdziwy ekspert od regeneracji. Ładuje się w mgnieniu oka. Cały system ładowania Apple Watch Series 7 został przebudowany tak, by jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Ulepszona architektura i kabel USBC do prędkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut.

  Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie. W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się za pomocą pięknej animacji.

  Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Series 7 i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy w wodzie i na lądzie.

  A na tym nie koniec. Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, by bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates.

  Linia startu jest na Twoim nadgarstku. Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, by rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do rozmaitego rodzaju treningów.

  Odpowiedzi głosowe będą podawać wyraźne informacje, pomiędzy innymi szybkość i dystans, żeby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, ulepszone algorytmy skrupulatniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.

  Zapraszamy do wody. Apple Watch jest wodoodporny choćby na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy również liczysz pokonane baseny w wodzie zawsze masz asystę. Pierścienie aktywności.

  W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach trzy pierścienie, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia. Apple Watch z funkcją udostępniania. Udostępnianie aktywności. Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.

  Apple Watch z funkcją rywalizacji. Rywalizacja to motywacja. Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych. Muzyka i podcasty. Z Apple Music możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek.

  Są też podcasty, by oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli. Starczy Apple Watch i można startować. Obszerniejszy wyświetlacz Series 7 sprawia, iż wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie Ci potrzeba telefonu, by skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, i innych przydatnych rzeczy.

  Sieć komórkowa to pełna swoboda. Odbierz połączenie na szlaku. Wyślij uśmieszek znajomym, którzy męczą się w biurze. Dzięki Apple Watch z łącznością komórkową za każdym razem jesteś w kontakcie. A telefon możesz zostawić w domu.

  Portfel na wszystko. Czyste złoto. Otwieranie zamka w drzwiach. Uruchamianie silnika. Odprawianie się przed lotem. Płacenie. To dopiero początek listy. Apka Wallet pozwala w jednym miejscu trzymać wszystko, czego Ci potrzeba.

  Przyda się, zwłaszcza jeśli ciągle o czymś zapominasz. Mapy. Poprowadzą za rękę. Nieważne, jak pokonujesz trasę na nogach czy samochodem z apką Mapy bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz choćby zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

  Cała rodzina na nadgarstku. Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swym iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhonea. W ten sposób wszyscy będą luźno komunikować się przez telefon lub wiadomości tekstowe.

  Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać. Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz także otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.

  W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka. Apple Watch dzięki dostępowi do tysięcy apek w App Store pomoże Ci w tym, co kochasz robić.

  Surfing, fotografia, astronomia co tylko zechcesz. Apkę pobierasz na Apple Watch i od razu masz wszystko pod ręką. Zaprojektuj własną tarczę przy pomocy komplikacji dostosowanych do Twoich zainteresowań. Lubisz surfować$293 Umieść na zegarku informacje o pływach, wietrze i temperaturze wody i sprawdzaj je jednym zerknięciem.

  Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem albo esemesem. Stworzenie zegarka, który olśniewa równocześnie wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodajami kopert, a każda z nich powstała z nieszablonowego materiału stali rdzoodpornej albo aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, żeby do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu.

  W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zniżających jego wpływ na środowisko naturalne. Dane o produkcie Obsługiwane systemy operacyjne watchOS 8 iOS wariant matrycy OLED LTPO Retina Pamięć wewnętrzna 32 GB Procesor Układ SiP S7 z 64-bitowym dwurdzeniowym procesorem Aparat fotograficzny Nie Dźwięk Głośnik Funkcje sensor natlenienia krwi czujnik pracy serca wykorzystujący impulsy elektryczne i optyczny czujka tętna trzeciej generacji Powiadomienia o zbyt wysokim albo niskim tętnie Powiadomienia o arytmii Apka EKG Międzynarodowe połączenia alarmowe Alarmowe SOS Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów LTE i UMTS Wi-Fi Bluetooth 5.0 GPS/GNSS Stale aktywny wysokościomierz Kompas Komunikacja bezprzewodowa UMTS WiFi LTE Bluetooth Koperta 41 mm nadaje się do Apple Watch wymaga iPhone`a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym Akcesoria w komplecie Koperta z aluminium w odcieniu księżycowej poświaty Pasek sportowy w rozmiarze typowym (z elementami S/M i M/L) przewód USB-C do prędkiego ładowania podłączany magnetycznie (1 m) kolor Biały Złoty wymiary Wysokość: 41 mm Szerokość: 35 mm Grubość: 10.7 mm Waga 32 g Pozostałe atrybuty Niegasnący wyświetlacz Retina OLED LTPO, 1000 nitów wyświetlacz ze szkła Ion-X w kopertach z aluminium ekran ze szkła szafirowego w kopertach ze stali rdzoodpornej Czip łączności bezprzewodowej W3 Czip U1 (Ultra Wideband) Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym Wykrywanie upadku Wodoodporność do głębokości 50 metrów Klasa oporności na pył IP6X najszczególniej oporne przednie szkło Stale aktywny wysokościomierz Szybsze ładowanie


☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) ☆

APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: APPLE Watch 8 GPS 41mm koperta z aluminium (czerwony) + pasek sportowy (czerwony)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 42
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni klienci! Ze względu na spore zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy | grafitowa bransoleta mediolaska Apple Watch 8 to kolejna generacja smartwatcha, zaprojektowana zaró,wno dla kobiet, jak i mczyzn.

  Dziki eleganckiemu i stylowemu wzornictwu ten zegarek z pewnoci zwró,ci na siebie uwag. Jest kompatybilny z urzdzeniami z systemem iOS i posiada czno Bluetooth, zaimplementowany GPS oraz obsug Apple Pay. Moesz go ró,wnie uywa do mierzenia pulsu, ledzenia aktywnoci fitness, a nawet wykonywania pomiaru EKG.

  Zegarek jest wodoodporny do 50m i ma wywietlacz Retina Always-on. Jest ró,wnie wyposaony w 32 GB pamici wewntrznej. Zasilany przez procesor Apple S8, co gwarantuje mu wydajno. Apple Watch 8 GPS+Cellular 41mm stalowy grafitowy |

  grafitowa bransoleta mediolaska z pewnoci zrobi na Tobie wraenie. Prezentowany model ma kopert o wielkoci 41mm z bransolet mediolask. Imponujcy wywietlacz Apple Watch Series 8 ma duy, czytelny wywietlacz.

  Jego ramki s tak cienkie, e wyświetlacz biegnie a do krawdzi koperty, świetnie wpasowujc si w jej ksztat. Jasny, niegasncy ekran uatwia odczytywanie szczegó,owych tarcz i wyglda olniewajco nawet na opuszczonym nadgarstku.

  Wszystkie Twoje ulubione komplikacje s dostpne na wikszym ekranie. Wpisywanie i nawigacja za pomoc stukni lub machni to prawdziwa przyjemno. Pomoc za każdym razem w zasigu rki Po wczeniu aplikacji Trening, Apple Watch 8 GPS wykrywa niebezpieczne upadki i informuje lokalne suby ratunkowe, jeli pozostaniesz unieruchomiony.

  dodatkowo funkcja udostpniania lokalizacji zostaa zoptymalizowana do pracy. Jeli naciniesz i przytrzymasz przycisk boczny uruchomisz funkcj SOS i smartwatch poinformuje lokalne suby ratunkowe o Twojej lokalizacji.

  Zegarek moe ró,wnie wykrywa wypadki samochodowe z udziaem uytkownika i informuje stosowne suby, a także dyspozytoró,w. Accident Detection, nowa funkcja dla Apple Watch, wykorzystuje akcelerometr o szerokim zakresie dynamiki, yroskop, mikrofon, barometr, GPS oraz nowoczesny algorytm fuzji czujnikó,w oparty na milionie godzin danych z wypadkó,w samochodowych, by informowa o nich kontakty alarmowe.

  Trenuj z Apple Watch 8 GPS Opró,cz bardziej nowoczesnych metryk w nowych widokach treningowych, moesz szuka wicze na podstawie swojego nastroju. Udoskonalona aplikacja treningowa ma wiczenia na wszystko, od siowych po steppery.

  Moesz wybra czstotliwo wicze i odpoczynku, by dopasowa si do swojego stylu treningowego. Kadencja, ttno, tempo i moc bd mierzone podczas treningu. Twoja rutyna treningowa jest tym, co pomaga Ci uzyska form.

  Bieganie na wieym powietrzu i jazda na rowerze to dwie Twoje ulubione aktywnoci i chcesz ledzi swoje postpy. Jeli chcesz poprawi swoje wyniki, powiadomienia w czasie rzeczywistym pomog Ci pobi Twó,j ostatni lub najkorzystniejszy wynik.

  Apple Watch 8 czuwa nad Twoim zdrowiem Opró,cz klasycznych funkcji, Apple Watch Series 8 z aplikacj EKG zagwarantuje pomiary podobne do elektrokardiogramu jednoprzewodowego. Smartwatch mieści oryginalny czujnik i aplikacj, któ,re stale i cicho obserwuj natlenienie krwi.

  Dziki aplikacji 24/7 Medicines moesz ledzi swoje leki, witaminy i suplementy - moesz atwo i dyskretnie ledzi przyjmowane iloci.


☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze zielonym szarym mrf43wb/a smartwatch (0194253831655) ☆

Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze zielonym szarym mrf43wb/a smartwatch (0194253831655) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze zielonym szarym mrf43wb/a smartwatch (0194253831655) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską trail m/l w kolorze zielonym szarym mrf43wb/a smartwatch (0194253831655)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular koperta tytanowa 49mm + opaska Trail zielony/szary M/L Nowy poziom wyzwań. Najwytrzymalszy i najwszechstronniejszy smartwatch Apple Watch Ultra 2 przesuwa kolejne granice.

  Ma nowy układ SiP S9. Najjaśniejszy ekran w historii produktów Apple. Oczarowuje nową możliwością bezdotykowej obsługi. I pozwala tworzyć neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Ze wszech miar twardziel.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 zaprojektowano z myślą o niebywałych osiągach. Lekka koperta z tytanu jest wytrzymała i oporna na korozję. A jej delikatnie uniesione krawędzie bronią brzegi szkła szafirowego przed uderzeniami.

  Wodoodporność do 100 m. Odporność na pył klasy IP6X. Największy i najjaśniejszy wyświetlacz w historii Apple Watch. Napędzany nowym układem SiP 9 niegasnący ekran Retina w smartwatchu Apple Watch Ultra 2 ma jasność szczytową 3000 nitów, więc nawet w ostrym świetle słonecznym widać na nim wszystko jeszcze lepiej.

  Z kolei w słabym świetle redukuje swoją jasność do jednego nita. Tryb nocny włącza się teraz automatycznie, gdy tylko zrobi się ciemno. Obszerny wyświetlacz swobodnie pomieści spersonalizowane widoki niemal każdej Twojej aktywności.

  A przy zewnętrznych krawędziach nowej tarczy wyświetlane są dynamicznie aktualizowane informacje, takie jak wysokość nad poziomem morza, zanurzenie czy upływające sekundy. Żadnej czynności się nie boi.

  Programowalny przycisk czynności pozwala sterować wieloma funkcjami. Możesz go użyć do rozpoczęcia treningu, oznaczania punktów trasy w apce Kompas czy podczas nurkowania. Jeśli Ty dasz radę, to on także.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to nieodzowne i wszechstronne narzędzie na Twoim nadgarstku. Choć tak niepokaźne, daje ogromne możliwości. Moc nowego układu SiP S9. Zaprojektowany specjalnie przez Apple układ scalony powoduje, iż smartwatch Apple Watch Ultra 2 jest jeszcze wszechstronniejszy, prostszy w użyciu i szybszy.

  Nowy dwurdzeniowy procesor CPU ma 5,6 miliarda tranzystorów – o 60% więcej niżeli model poprzedniej generacji. Nowy czterordzeniowy system Neural Engine przetwarza zadania wykorzystujące technikę uczenia maszynowego choćby dwa razy szybciej.

  Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom osiągalne są świeże funkcje, takie jak Znajdowanie skrupulatne iPhone’a, oraz nowy, magiczny sposób obsługi Apple Watch przy pomocy prostego gestu dwukrotnego stuknięcia. Magia.

  Masz ją w palcach. Możesz błyskawicznie i prosto korzystać ze smartwatcha Apple Watch Ultra 2 bez dotykania wyświetlacza. Dwukrotne stuknięcie palcem wskazującym i kciukiem pozwala odbierać połączenia, zatrzymywać i uruchamiać minutniki i używać mnóstwa innych opcji.

  Codzienne czynności wykonuje się jeszcze prościej, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy druga ręka jest zajęta. Poznaj pierwszy neutralny węglowo produkt. Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to pierwszy produkt neutralny węglowo.

  Tym samym Apple zrobiło milowy krok w stronę osiągnięcia neutralności węglowej wszelkich produktów Apple do 2030 roku. Dzięk...


☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską alpine l w kolorze indygo mrew3wb/a smartwatch (0194253829133) ☆

Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską alpine l w kolorze indygo mrew3wb/a smartwatch (0194253829133) Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską alpine l w kolorze indygo mrew3wb/a smartwatch (0194253829133) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch ultra 2 gps + cellular koperta 49mm z tytanu w kolorze naturalnym z opaską alpine l w kolorze indygo mrew3wb/a smartwatch (0194253829133)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular koperta tytanowa 49mm + opaska Alpine indygo L Nowy poziom wyzwań. Najwytrzymalszy i najwszechstronniejszy smartwatch Apple Watch Ultra 2 przesuwa kolejne granice.

  Ma nowy układ SiP S9. Najjaśniejszy wyświetlacz w historii produktów Apple. Oczarowuje nową możliwością bezdotykowej obsługi. I pozwala tworzyć neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Ze wszech miar twardziel.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 zaprojektowano z myślą o niebywałych osiągach. Lekka koperta z tytanu jest wytrzymała i wytrzymała na korozję. A jej delikatnie uniesione krawędzie bronią brzegi szkła szafirowego przed uderzeniami.

  Wodoodporność do 100 m. Odporność na pył klasy IP6X. Największy i najjaśniejszy ekran w historii Apple Watch. Napędzany nowym układem SiP 9 niegasnący ekran Retina w smartwatchu Apple Watch Ultra 2 ma jasność szczytową 3000 nitów, więc nawet w ostrym świetle słonecznym widać na nim wszystko jeszcze lepiej.

  Z kolei w słabym świetle redukuje swoją jasność do jednego nita. Tryb nocny włącza się teraz samoczynnie, gdy tylko zrobi się ciemno. Duży wyświetlacz luźno pomieści spersonalizowane widoki niemal każdej Twojej aktywności.

  A przy zewnętrznych krawędziach nowej tarczy wyświetlane są dynamicznie aktualizowane informacje, takie jak wysokość nad poziomem morza, zanurzenie czy upływające sekundy. Żadnej czynności się nie boi.

  Programowalny przycisk czynności pozwala sterować wieloma funkcjami. Możesz go użyć do rozpoczęcia treningu, oznaczania punktów trasy w apce Kompas czy podczas nurkowania. Jeśli Ty dasz radę, to on także.

  Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to nieodzowne i wszechstronne narzędzie na Twoim nadgarstku. Choć tak niewielkie, daje ogromne możliwości. Moc nowego układu SiP S9. Zaprojektowany specjalnie poprzez Apple układ scalony powoduje, że smartwatch Apple Watch Ultra 2 jest jeszcze wszechstronniejszy, prostszy w użyciu i szybszy.

  Nowy dwurdzeniowy procesor CPU ma 5,6 miliarda tranzystorów – o 60% więcej aniżeli model poprzedniej generacji. Nowy czterordzeniowy system Neural Engine przetwarza zadania wykorzystujące technikę uczenia maszynowego nawet dwa razy szybciej.

  Dzięki tym postępowym rozwiązaniom osiągalne są świeże funkcje, takie jak Znajdowanie skrupulatne iPhone’a, i nowy, magiczny sposób obsługi Apple Watch za pomocą prostego gestu dwukrotnego stuknięcia. Magia.

  Masz ją w palcach. Możesz ekspresowo i z łatwością korzystać ze smartwatcha Apple Watch Ultra 2 bez dotykania wyświetlacza. Dwukrotne stuknięcie palcem wskazującym i kciukiem pozwala odbierać połączenia, zatrzymywać i uruchamiać minutniki i używać mnóstwa innych opcji.

  Codzienne czynności wykonuje się jeszcze prościej, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy druga ręka jest zajęta. Poznaj pierwszy neutralny węglowo towar. Smartwatch Apple Watch Ultra 2 to pierwszy produkt neutralny węglowo.

  Tym samym Apple zrobiło milowy krok w stronę osiągnięcia neutralności węglowej wszystkich produktów Apple do 2030 roku. Dzięki innowa...


☆ Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) ☆

Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch ultra gps + cellular 49mm koperta tytanowa + opaska alpine rozmiar l (księżycowa poświata) (0194253425441)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 52
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Szanowni klienci! Ze względu na spore zainteresowanie produktem, termin dostawy może ulec wydłużeniu. Apple Watch Ultra GPS+Cellular 49mm tytan, ksiycowa powiata opaska Alpine L pokazujemy Apple Watch Ultra GPS, innowacyjny i stylowy smartwatch o nietuzinkowym designie.

  To niesamowite urzdzenie jest pene funkcji, któ,re przypadn do gustu zaró,wno kobietom jak i mczynom, w tym GPS, Bluetooth, WiFi i obsuga Apple Pay. W dodatku mieści zastosowany system pomiaru pulsu i tester EKG dla Twoich potrzeb zdrowotnych i fitness.

  A dziki wspaniaemu wywietlaczowi Retina Always on Display, ten zegarek z pewnoci przycignie uwag. Niezalenie od tego, czy ledzisz swoje cele fitness, czy pozostajesz w kontakcie w podró,y, Apple Watch Ultra GPS to wyśmienite urzdzenie dla Ciebie.

  Prezentowany model posiada kopert o wielkoci 49mm i opask Alpine. Imponujcy wywietlacz Dziki wywietlaczowi Retina, któ,ry nie ganie i dwukrotnie janiejszemu ró,du wiata, Apple Watch Ultra jest gotowy na wszelkie warunki owietleniowe, nawet ostre soce.

  Natomiast przy sabym owietleniu Digital Crown wieci gbok czerwieni, aktywujc tryb nocny. Na wikszym ekranie mona umieci informacje treningowe i rozbudowane tarcze, a tarcza Guide, wyprodukowana wycznie dla Apple Watch Ultra, gromadzi zegar z kompasem, któ,ry wskazuje aktualn godzin.

  Mona na niej wywietli a osiem pozycji. Z Apple Watch Ultra dotrzesz wszdzie Gdy chcesz w peni wykorzysta swoje treningi w miecie lub w plenerze, niezawodny system nawigacji ma kluczowe znaczenie. Nad wyraz dokadny, dwuczstotliwociowy system GPS w Apple Watch Ultra dziaa choćby w najtrudniejszych miejscach.

  W wikszoci sytuacji charakterystyczny system GPS dziaajcy na jednej czstotliwoci L1 jest wystarczajcy. Jednak gdy due budynki, drzewa albo gsta rolinno zakó,caj sygna satelitarny, jak radzi sobie nowszy system, któ,ry dziaa na pamie L5? Pasmo L5 eliminuje niemało bdó,w, zapewniajc stay sygna nawet w najszczególniej zatoczonych obszarach miejskich.

  Apple stworzyo now konstrukcj anteny dla Apple Watch Ultra, któ,ra mieci dwa systemy GPS: L1 i L5. Jest ona energooszczdna i ma wikszy zasig, a take zagwarantuje dokadne dane o lokalizacji na potrzeby planowania trasy oraz obliczania dystansu i tempa na podstawie poczonych odczytó,w dwó,ch czstotliwoci.

  Trenuj z Apple Watch Ultra Kiedy Apple zaczo formuje zegarek przeznaczony do uprawiania wymagajcych sportó,w, musiao myle nieszablonowo. Najwikszym dowodem na to s specjalistyczne paski dedykowane do aktywnoci na wieym powietrzu, treningó,w wytrzymaociowych i sportó,w wodnych.

  nie ma znaczenia, czy testujesz swoje fizyczne granice w dystansie, czy w innych dyscyplinach. Apple Watch Ultra za każdym razem bdzie Twoim prawidłowym kompanem. Aby si doskonali, musisz wiedzie, co robisz poprawnie, a co nieprawidowo.

  Nowa aplikacja treningowa dostarczy Ci wszelkich niezbędnych danych. Opró,cz wywietlania szeciu metryk jednoczenie, wikszy ekran pozwoli Ci na bicie rekordó,w. Z Apple Watch Ultra nigdy si nie zgubisz w trakcie wdró,wki przez nietknity teren niezbdny jest dokadny kompas.

  Dziki nowo zaprojektowanej aplikacji Compass, uytkownicy mog odkrywa świeże horyzonty za pomoc swego nadgarstka. Żeby natychmiast umieci punkt orientacyjny Compass w aktualnej lokalizacji lub aktywowa funkcj Track, wystarczy jedno nacinicie przycisku akcji.

  Wybierz, czy chcesz si dzisiaj porusza do przodu czy do tyu. Natomiast jeli jednak si gdzie zagubisz albo bdziesz potrzebowa pomocy uyj syreny alarmowej, któ,ra jest syszalna w odlegoci 180 metró,w. Przytrzymaj przycisk akcji, jeli Ci trzeba pomocy.

  Syrena wyemituje oguszajcy dwik o nateniu 86 decybeli, by zwró,ci na siebie uwag.


☆ Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) ☆

Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) Najniższa Cena Online

☆ Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple watch 5 44mm (srebrny z opaską sportową w kolorze białym) (0190199264236)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyposażonych w moduł NFC. Ta progresywna technika zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła niemało pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka zsynchronizowanego z kartą. Cykl odbywa się ekspresowo i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC znajdzie również zastosowanie przy parowaniu sprzętów albo wymianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła.
  GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak zaopatrzony smartwatch może w dodatku śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans oraz tempo. Dodatkowo pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technologia została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z rozmaitych segmentów cenowych.
  Funkcja WiFi Inteligentne zegarki zaopatrzone w moduł WiFi pozwolą na automatyczną komunikację z zapisanymi sieciami. Gdy połączenie ze smartfonem zostanie zerwane, a zegarek zapamięta sieć WiFi, nadal będzie możliwość korzystania z opcji internetowych. Błyskawicznie sprawdzimy pogodę, otworzymy skrzynkę pocztową i uzyskamy dostęp do aplikacji treningowej, czy muzycznej. To technika, która widocznie polepsza komfort wykorzystywania, gwarantując stały dostęp do najważniejszych funkcji i zastosowań.
  32 GB Smartwatche zaopatrzone pamięć wewnętrzną na poziomie 32 GB zostały zaprojektowane z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach. Miłośnicy nowinek technicznych docenią możliwość instalacji wielu choćby najszczególniej zaawansowanych aplikacji. Taki zasób pozwoli jeszcze utworzyć szeroką bibliotekę plików multimedialnych. W pamięci urządzenia bez problemów zbierzesz mnóstwo , a także utworów muzycznych. Inteligentny zegarek sprawi, że dostęp do ulubionych piosenek za każdym razem będzie w zasięgu ręki.
  Kompatybilne z iOS Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można łatwo zsynchronizować z iPhoneem. Aktualnie na taką technologię decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki czemu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Szeroki wybór modeli pozwoli dobrać rewelacyjny sprzęt do własnych preferencji. To jednocześnie zaawansowane smartwatche o wysokich parametrach technicznych, jak i tańsze, które znakomicie sprawdzą się przy podstawowych wykorzystaniach.
  Krokomierz Inteligentne zegarki wyekwipowane w licznik kroków to urządzenia pilnujące aktywność fizyczną. Znalazły pokaźne wykorzystanie nie tylko wśród biegaczy,na dodatek pozostałych użytkowników, którzy ilość spalonych kalorii chcą posiadać za każdym razem pod kontrolą. Smartwatch precyzyjnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków, a także tempa przebytego dystansu. Dzięki czemu najważniejsze statystyki będą za każdym razem w zasięgu ręki. To znakomite rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
  Monitor snu Smartwatche zaopatrzone w funkcję monitorowania snu pozwolą starannie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić dokładne statystyki, dotyczące długości snu, a także jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na mocną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najmocniej wyspany.
  Pomiar tętna Pulsometr wbudowany w konstrukcję smartwatcha to rewelacyjne rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz lepsze wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli łatwo sprawdzić, jakie tętno umożliwia przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najbardziej ładną technikę treningu. To oczywiście nie jedyne wykorzystanie tej technice. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w dbałości o Twoje zdrowie.
  Licznik kalorii Po smartwatche wyekwipowane w licznik kalorii sięgną kupujący, dla których zdrowy styl życia stanowi wartość priorytetową. Technologia analizuje długość aktywności fizycznej, pomiar tętna oraz przebyty dystans. Na podstawie tych oraz informacji o wadze i wzroście użytkownika dokonuje pomiaru spalonych kalorii. Po treningu otrzymasz szczegółowe statystyki, które pozwolą na ocenę jego efektywności. Ta funkcja może być idealnym motywatorem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.
  Akcelerometr Akcelerometr pozwoli na wykrycie położenia przestrzennego zegarka. Oznacza to możliwość rejestracji wszelkich ruchów wytworzonych w pionie i poziomie. Smartwatch rozpozna jeszcze pochylenie albo przekręcenie ręki. Technika może współpracować z systemem pomiaru kroków, które liczone są na podstawie ruchów stworzonych poprzez użytkownika. Dzięki czemu uzyskasz precyzyjne wyniki o przebytym dystansie. To świetna wiadomość dla wszystkich miłośników spacerów, którzy stawiają sobie za cel pokonanie określonej liczby kroków.
  Pomiar aktywności Inteligentne zegarki pozwolą na całodobowe monitorowanie aktywności użytkownika. Zaimplementowany akcelerometr skrupulatnie rejestruje położenie urządzenia. Dzięki temu otrzymasz dostęp do szczegółowych raportów na temat intensywności i regularności Twoich ruchów. Codzienną aktywność fizyczną zmierzy krokomierz. Natomiast funkcja analizy jakości snu sprawdzi długość Twojego odpoczynku i zaproponuje optymalne godziny budzenia. Możliwość badania aktywności z pewnością docenią entuzjaści zdrowego stylu życia.
  Barometr Barometr zaimplementowany w konstrukcję smartwatcha to specjalny detektor, który przedstawi informacje o aktualnym ciśnieniu powietrza dla danej lokalizacji. Tak wyposażony zegarek stanie na wysokości zadania wspaniale na rękach osób wrażliwych na zmiany pogodowe. Jeśli urządzenie wykryje niesprzyjające warunki do odbycia treningu lub spaceru, będziesz mógł przełożyć swoją aktywność na inny czas. Barometry w smartwatchach działają bardzo precyzyjnie i przekazują rzetelne dane, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla meteopatów.
  Żyroskop Smartwatche wyposażone w żyroskop, pozwolą rejestrować informację o ruchach użytkownika. To specjalny czujnik, który znajdzie wykorzystanie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Tę technologię istotnie docenią użytkownicy, którym zależy na coraz lepszych wynikach sportowych. Na podstawie analizy ruchu zostaną sporządzone dokładne statystyki treningu. Żyroskop umożliwia pomiar oparty na trzech płaszczyznach. Dzięki czemu uzyskany rezultat jest precyzyjniejszy, w przypadku akcelerometru.
  Pomiar temperatury Smartwatche wyposażone w funkcję pomiaru temperatury potrafią przez całą dobę rejestrować jej poziom. To znakomite rozwiązanie dla osób, które zawsze chcą mieć w zasięgu ręki najważniejsze informacje o pogodzie. Zegarki znajdą w dodatku użycie przy planowaniu aktywności fizycznej. Informacje przedstawione poprzez wyświetlacz urządzenia pozwolą właściwie przygotować się do treningu biegowego i szczegółowo opracować program pieszej lub rowerowej wycieczki. Tę technikę docenią wszyscy entuzjaści zdrowego stylu życia.
  sensor EKG Smartwatche z wbudowanym czujnikiem EKG potrafią nad wyraz ekspresowo zbadać pracę serca. To rewelacyjna wiadomość dla osób, które zawsze chcą posiadać pod ręką dane o swym stanie zdrowia. Technika znana z wizyt lekarskich wreszcie przyjęła ascetyczny format. Proste badanie uruchomisz w kilka sekund, a wynik otrzymasz w formie wykresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości o stan zdrowia uzyskany rezultat możesz przesłać do specjalisty. Dzięki czemu każdego dnia będziesz czuł się bezpiecznie.
  18 godzin używania Smartwatch, który pozwoli na 18 godzin wykorzystywania, możesz z powodzeniem zabrać do pracy i stale analizować aktywność podczas wykonywania rutynowych obowiązków. Wieczorem warto naładować zegarek, aby następnie wykorzystać go do monitorowania jakości snu. Dbając o jak najwyższą energooszczędność warto ograniczyć poziom jasności ekranu, a także wyłączyć wszystkie niepotrzebne funkcje i aplikacje. Dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się z szerokich możliwości tego kompaktowego urządzenia.
  Sportowy Sportowy pasek to stylowy dodatek do smartwatcha, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki czemu każdy trening będzie przebiegał w wygodnych warunkach. Materiał paska jest niezwykle wytrzymały na czynniki środowiskowe, jednak może być podatny na zerwanie lub zarysowanie. Połączony z wodoodporną kopertą zegarka, wytwarza kombinację, którą można użyć choćby podczas pływania albo biegu przy deszczowej aurze. Warto sprawdzić, jakie warianty kolorystyczne przygotował producent.
  Bluetooth Funkcja Bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację pomiędzy urządzeniami. Starczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, aby ten przy pomocy specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technologia pozwala też na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa szczególnie momentalnie i sprawdza się genialnie w każdych warunkach. Dzięki czemu możesz spersonalizować zegarek na sporo sposobów. Zegarek, jakiego nie było.
  Ma ekran, który nigdy nie gaśnie. A godzina i tarcza są za każdym razem widoczne.
  Możesz go ułożyć po swemu. Dobierając dowolny pasek do koperty w Apple Watch Studio.
  Ma apki, które dbają o Twoje serce. Możesz ekspresowo zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca.
  I da znać, kiedy jest za głośno. Informując poprzez apkę Hałas o poziomie dźwięku mogącym uszkodzić Ci słuch.
  Pozwoli z łatwością śledzić proces menstruacyjny. I zbierać w prosty sposób informacje o miesiączkach z nową apką Śledzenie cyklu. Pomoże w treningach. Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu nowoczesnia.
  I zmotywuje do ruchu, ćwiczeń i wstania z fotela. A pierścienie apki Aktywność, śledząc Twoje postępy, pomogą mniej przesiadywać, więcej się ruszać i codziennie ćwiczyć. Możesz też rzucić wyzwanie znajomym.
  Zagra 50 milionów piosenek. Otwierając przed Tobą całą bibliotekę Apple Music. I nie zapomni o ulubionych podcastach. I zorientuje się w terenie. Z kompasem i pomiarem wysokości bez problemu odnajdziesz się na każdym zakręcie i szczycie.
  Raz-dwa pobierze apki. Mając App Store na ręku, wyszukasz i ściągniesz najnowsze apki w kilka sekund. I pozwoli odstawić telefon. Dzięki łączności komórkowej możesz teraz zadzwonić ze szlaku, wysłać wiadomość z kajaka albo strumieniować muzę na stoku. Z samego zegarka.
  Możesz nim płacić od ręki. Nabyć kawę, nowe buty albo coś do jedzenia. Dzięki Apple Pay zrobisz to szybko i bezpiecznie. I wiedzieć o wszystkim dzięki powiadomieniom. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, że masz spotkanie, za długo siedzisz lub Ci trzeba przerwy. Na koniec bonus: ten zegarek pokazuje godzinę. A wybierając z ponad stu tarcz, a także nieskończenie wielu sposobów ich personalizacji, skomponujesz zegarek, jakiego nie było. Po prostu Twój.

☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) ☆

SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SmartWatch APPLE Watch SE GPS Koperta 44 mm z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z paskiem sportowym w kolorze czarnym MYDT2WB/A (0190199763258)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  towar NOWY ORYGINALNY FABRYCZNIE ZAPAKOWANY GWARANCJA PRODUCENTA APPLE Watch SE 2022 44mm (Północ z opaską sportową w odcieniu północ) Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ USP_3: Zgarek, który wskaże dni płodne Komunikacja: Bluetooth, NFC, WiFi GPS: Tak Pulsometr: Tak Pulsoksymetr: Nie Szerokość koperty [mm]: 38 rodzaj: Smartwatch Kompatybilna platforma: iOS rozmiar wyświetlacza [cal]: Brak danych Indeks: 486048 Stylowe rozwiązanie Koperty przystępne są w trzech stylowych kolorach.

  nowoczesne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Postępowe funkcje bezpieczeństwa. Wygodne dane kontaktowe. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. APPLE Watch SE proponuje niezliczone możliwości.

  Moda na szybkość APPLE Watch SE jest zasilany poprzez chip SiP S8, który jest nawet do 20% szybszy. Dzięki niemu będziesz mógł radować się płynnymi przejściami między aplikacjami, a to wszystko patrząc na wyświetlacz stylowej koperty, która występuje w trzech spektakularnych kolorach: Midnight, Moonlight i Silver.

  Ulepszenia zorientowane na Ziemię Etui produkowane jest w całości z aluminium pochodzącego z recyklingu. Jego przypasowany kolorystycznie i przeprojektowany spód jest wykonany w procesie, który zniża emisję CO2 o ponad 80%.

  Bądź eko dzięki APPLE Watch SE. Lubi pluskać się w wodzie APPLE Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić linię i liczbę basenów, w których pływasz. Sprawdź trasy podróży na morzu albo jeziorze.

  I poznaj precyzyjne parametry swojego treningu, choćby podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ odcień czarny Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ zarys koperty prostokątny Więcej wskaźników, więcej mocy Ruszaj się i nabierz rozpędu dzięki pierścieniowi aktywności.

  Trenuj jak nigdy dotąd dzięki aplikacji Workout. Doświadcz niestandardowych treningów z innowacyjnymi pomiarami, takimi jak strefy tętna, długość kroku, czas przyziemienia i wibracje pionowe. Ponadto aplikacja Mapy pomoże Ci znaleźć ciekawe miejsca i poprowadzi Cię krok po kroku do celu.

  Wykrywanie wypadków APPLE Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie zjednoczy Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i sygnalizuje kontakty alarmowe. Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc lepszego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o pokaźnym przyspieszeniu z niezrównanym dotąd szerokim zakresem dynamiki.

  Funkcja wykorzystuje na dodatek mikrofony, barometry, GPS i nowoczesne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin informacji z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków. Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją zobacz swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach.

  O zdrowie Twoich uszu dba aplikacja Hałas, która oznajmia, kiedy poziom hałasu wokół Ciebie początkuje być destrukcyjny. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  ponadto aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo. Uspokój się dzięki aplikacji Uważność Ta aplikacja pomoże Ci złagodzić powszedni stres, poprawić koncentrację i psychicznie przygotować się na świeże wyzwania.

  Poprowadzi Cię przez linię relaksujących oddechów i wykorzystuje niedługi, prowokujący do myślenia motyw, żeby przypomnieć Ci o wewnętrznej równowadze. Spójrz na siebie podczas snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,nadzorować odpoczynek.

  Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i korzystnych nawyków, by poprawić jakość snu. Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka oraz, kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i przedstawia, jak blisko jesteś swoich ideałów.

  Jedyne, czego nie może zrobić, to policzyć owieczek. Zbliż się do wszystkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze. Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą APPLE Pay.

  Masz dużo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest możliwe bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką. Używaj też zegarka APPLE Watch SE jako wizjera aparatu iPhone’a.

  zobacz podgląd i ustaw samowyzwalacz lub od razu zrób zdjęcie. Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Materiał koperty aluminium Smartwatch APPLE Watch SE 2022 44mm Północ Złącza brak nieprzeciętne do konfiguracji domowych Dzięki niej wszyscy Twoi bliscy, młodzi i starsi, mogą posiadać APPLE Watcha SE.

  nawet jeśli nie mają własnego iPhone’a. Prosto udostępniaj swym bliskim swoje ulubione funkcje związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i łącznością. Dla nich to niezależność i dużo zabawy. Steruj oświetleniem, termostatami i bramami garażowymi.

  Spójrz na system monitoringu, aby zobaczyć, kto puka do drzwi dzięki aplikacji dom. Ułatw sobie dbanie o bezpieczeństwo. Ustaw apki jak chcesz Dziesiątki tysięcy aplikacji w App Store istotnie powiększają możliwości Twojego zegarka.

  odszukasz aplikacje do wszelkiego, od uprawiania tenisa, śledzenia tras rowerowych po wycieczki metrem. Dodatkowo mnóstwo Twoich ulubionych aplikacji na iPhone’a ma odpowiedniki na APPLE Watch SE. Za pomocą zegarka możesz używać AirTag do przystępnego lokalizowania znajomych, a także urządzeń i przedmiotów.

  Jeśli zapomnisz wziąć iPhone’a, przypomni Ci o tym specjalny sygnał. Słuchaj tego, czego chcesz Sparuj słuchawki AirPods z APPLE Watch SE i słuchaj milionów piosenek APPLE Music, które inspirują do Twoich wysiłków.

  Możesz także słuchać najnowszych podcastów lub audiobooków. Zapewnij sobie wystarczająco dużo inspiracji na całą sesję treningową. I rozrywkę poprzez resztę dnia.


☆ Apple Watch se (3 generacji) gps koperta 44mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy mrea3qp/a smartwatch ☆

Apple Watch se (3 generacji) gps koperta 44mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy mrea3qp/a smartwatch Najniższa Cena Online

☆ Apple Watch se (3 generacji) gps koperta 44mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy mrea3qp/a smartwatch - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Watch se (3 generacji) gps koperta 44mm z aluminium w kolorze północy z opaską sportową w kolorze północy mrea3qp/a smartwatch
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek Okazja do zakochania. Z wielu powodów wygodne sposoby kontaktu. Motywujące wskaźniki fitnessowe. Postępowe funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa.

  A dzisiaj także neutralne węglowo zestawienia koperty i paska. Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek zachwyca funkcjonalnością. I jeszcze bardziej zachęca ceną. Ważny projekt.

  Mniejszy ślad węglowy Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek to nasz pierwszy produkt neutralny węglowo. Tym samym zrobiliśmy milowy krok w stronę osiągnięcia neutralności węglowej wszystkich produktów Apple do 2030 roku.

  Dzięki postępowemu wykorzystaniu tworzyw, czystej energii i dostaw budujących śladowy ślad węglowy eliminujemy przeważającą część emisji. Realizujemyróżne projekty środowiskowe, aby skompensować emisje, których uniknąć nie sposób.

  Ziemia nie może czekać. My tym bardziej. To tu, to tam. W kontakcie Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek pozwala odbierać połączenia w trakcie biegania. Szybko odpowiadać na wiadomości w trakcie spotkań.

  Słuchać muzyki w podróży. Oraz korzystać z Apple Pay prosto z nadgarstka. Starczy, że dodasz plan taryfowy, a będziesz w kontakcie niemal wszędzie. Nawet bez telefonu. Lubi się popluskać Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek ma klasę wodoodporności 50 metrów.

  Śledź serie i pokonane długości basenu. Zapisz trasę treningu w morzu czy jeziorze. Poznaj dokładne właściwości, choćby jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Cokolwiek wybierasz: pluskanie się, pływanie, surfowanie, Twój zegarek również to lubi.

  Twój partner treningowy. Motywuje obecnością Ćwicz na wyższym poziomie z lepszą apką Trening. Z zaawansowanymi wskaźnikami i widokami zyskasz nową dawkę inspiracji. Zaktualizowane apki Mapy i Kompas pomogą Ci trzymać się trasy czy szlaku.

  W apce Aktywność ustawisz cele W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach, przedstawione w formie pierścieni. A Twój Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek wcieli się w rolę trenera personalnego i prosto z nadgarstka będzie Cię motywować do tego, by je codziennie domykać.

  Notuj nastrój Zaktualizowana apka Uważność pomaga wytwarzać oporność i świadomość emocjonalną. By zapisać swoje samopoczucie w danej chwili lub w ciągu dnia, zobacz wizualizacje i wybierz jedną z nich.

  Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek nikomu nie ujawni tych danych. Do tego w apce Zdrowie na iPhonie sprawdzisz, jak Twój nastrój zmienia się zależnie od tego, jak śpisz, ćwiczysz i funkcjonujesz.

  Na wszelki wypadek Smartwatch Apple Watch SE GPS 44mm północ aluminium + sportowy pasek potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratunkowymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie.

  A także sygnalizuje kontakty alarmowe. Apple Wat...Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche Apple – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE ☆

SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE Najniższa Cena Online

☆ SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: SMARTWATCH SE 2 (2022) 40MM S. ALUM WHITE MNJV3EL A APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 20
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Okazja do zakochania. Z wielu powodów.

  Koperty w trzech stylowych kolorach. Progresywne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa. Komfortowe sposoby kontaktu. Szybszy i wydajniejszy dwurdzeniowy procesor. Apple Watch SE oferuje sporo możliwości. I jeszcze bardziej namawia ceną.

  prędkość jest w modzie.

  Apple Watch SE ma koperty w trzech ładnych kolorach: północy, księżycowej poświaty i metalicznym. A układ SiP S8 sprawia, iż jest szybszy o nawet 20%, by móc zdziałać więcej.

  lepszy z myślą o planecie.

  Kopertę zegarka tworzono kompletnie z aluminium pochodzącego z recyklingu. A jej przeprojektowany i dopasowany kolorystycznie spód powstaje w procesie redukującym emisję węgla o ponad 80%.

  Lubi się popluskać.

  Apple Watch SE jest wodoodporny do głębokości 50 metrów. A Ty możesz śledzić serie i liczbę przepłyniętych basenów. Sprawdzać pokonaną trasę w morzu czy jeziorze. I poznawać staranne cechy treningów, nawet jeśli ćwiczysz z deską do pływania. Pluskanie, pływanie czy surfowanie – Twój zegarek to lubi.

  Więcej wskaźników, silniejsza motywacja.

  Ruszaj się i motywuj dzięki pierścieniom aktywności. Ćwicz na wyższym poziomie z udoskonaloną apką Trening. Wypróbuj treningi własne i korzystaj z zaawansowanych wskaźników fitnessowych, takich jak strefy tętna, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy oscylacja pionowa

  Wykrywanie wypadków. Na wszelki wypadek.

  Apple Watch SE potrafi rozpoznawać poważne zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także oznajmia kontakty alarmowe3. Wykrywanie wypadków wykorzystuje udoskonalony 3‑osiowy żyroskop, akcelerometr dużych przyspieszeń z wyjątkowo szerokim zakresem dynamicznym, a także barometr, GPS i innowacyjny algorytm fuzji czujników oparty na analizie ponad miliona godzin danych z prawdziwej jazdy i zderzeń samochodowych.

  Zdrowie serca pod czujnym okiem.

  W dowolnej chwili sprawdź puls przy pomocy apki Tętno. I odbieraj powiadomienia o zbyt niskim lub wysokim tętnie i arytmii.

  Wycisz się z apką Uważność.

  Ta apka pomoże Ci rozładować powszedni stres, poprawić koncentrację i przygotować się psychicznie na świeże wyzwania. Poprowadzi Cię przez serię relaksujących oddechów i przypomni o wewnętrznej równowadze, wykorzystując krótki, skłaniający do refleksji motyw.

  Przyjrzyj się sobie, kiedy śpisz.

  Apka Sen współpracuje z iPhonem,obserwować Twój odpoczynek. Pomaga trzymać się wypracowanego harmonogramu i prawidłowych nawyków dla poprawy jakości snu. Sprawdza, ile trwały jego fazy, w tym REM, bazowa i głęboka oraz kiedy coś Cię wybudzało. Pozwala obserwować trendy w Twoim śnie i ukazuje, jak blisko ideału jesteś. Jedyne, czego nie potrafi, to liczenie baranów.

  doskonały do Konfiguracji rodzinnej.

  Dzięki niej Apple Watch mogą posiadać wszyscy Twoi bliscy, starsi i młodsi. Choćby jeśli nie posiadają własnego iPhone’a. Twoje ulubione funkcje zdrowotne, bezpieczeństwa i łączności w prosty sposób udostępnisz tym, których kochasz. Dla nich to niezależność i masa frajdy. Dla Ciebie spokojna głowa.

  Apki, żeby go sobie ustawić.

  Dziesiątki tysięcy apek z App Store niesamowicie poszerzają możliwości Twojego zegarka. Wyszukasz aplikacje do wszystkiego – od ćwiczenia tenisowego serwisu przez śledzenie swoich tras rowerowych po podróżowanie metrem. A dodatkowo mnóstwo Twoich ulubionych apek z iPhone’a ma odpowiedniki dla Apple Watch.

  Posłuchasz tu muzyki, podcastów i audiobooków.

  W Apple Music odnajdziesz miliony zagrzewających do wysiłku piosenek. Możesz także załapać się na najnowsze podcasty lub posłuchać audiobooka. Inspiracji wystarczy na cały trening. A rozrywki na resztę dnia.

  Nowy styl na pstryknięcie.

  Paski Apple Watch zaprojektowano tak, żeby ich wymiana była banalnie prosta. Masz do wyboru dużo stylów i kolorów, w tym paski Nike – eksperymentuj ze swym wizerunkiem do woli.

  najkorzystniejsze tarcze na przód.

  Wybieraj spośród dziesiątek tarcz zaprojektowanych poprzez Apple oraz tarcz Nike. Możesz dodatkowo stworzyć własną, używając komplikacji, odcieni i stylów dopasowanych do swych zainteresowań. Jeśli zechcesz, podziel się swoją tarczą, wysyłając ją bliskim i przyjaciołom mejlem lub esemesem.

  Jest tego więcej.
  Portfel.

  Kartę pokładową, bilety do kina i karty lojalnościowe masz zawsze pod ręką.

  Znajdź urządzenia. Znajdź osoby. Znajdź przedmioty.

  przy pomocy zegarka łatwo zlokalizujesz znajomych oraz swoje urządzenia i przedmioty z AirTagiem. A jeśli zapomnisz wziąć iPhone’a, przypomni Ci o nim specjalny sygnał.

  Hałas.

  Apka Hałas da znać, gdy poziom hałasu wokół Ciebie zacznie być destrukcyjny.

  Śledzenie procesu.

  Rejestruj swój proces miesiączkowy, notując dane o objawach takich jak bóle, i sprawdzaj przewidywane dni płodne10.

  Dom.

  Steruj oświetleniem, termostatem i bramą garażową. I zerknij na monitoring, aby zobaczyć, kto puka do drzwi.

  Pilot aparatu.

  Używaj Apple Watch jako wizjera aparatu w iPhonie. Przejrzyj podgląd i ustaw samowyzwalacz lub od razu pstrykaj.

  Mapy.

  Apka Mapy pomoże znaleźć interesujące Cię miejsce i zaprowadzi krok po kroku do celu. A lekkie stuknięcia w nadgarstek będą przypominać, że czas skręcić.

  Leki.

  Aplikacja Leki wygodnie i dyskretnie przypomni Ci, iż nadszedł czas na przyjęcie lekarstw.

  Środowisko naturalne

  Bierzemy odpowiedzialność za wpływ naszych produktów na środowisko w całym cyklu ich życia. Dążymy do tego, by do tworzenia wszystkich naszych produktów i opakowań pozyskiwać materiały w 100% odnawialne lub pochodzące z recyklingu. W konstrukcji Apple Watch uwzględniliśmy szereg rozwiązań zmniejszających jego wpływ na środowisko naturalne

  technologiczne
  • Przeznaczenie
   Bieganie
   Fitness Outdoor
   Pływanie
  • budowa: Pokrętło Digital Crown z dotykowym sygnałem zwrotnym
  • Materiał pokrywy: Aluminium lotnicze
  • Pamięć wewnętrzna: 32 GB (flash)
  • zarys koperty: Prostokątny
  • Inne: wbudowany głośnik i mikrofon
  • Wodoodporność: Klasa wodoszczelności: 5 ATM (50m)
  wyświetlacz
  • rodzaj wyświetlacza: LTPO OLED Retina
  • Inne: Do 1000 nitów jasności; ekran ze szkła Ion-X
  Zasilanie
  • wariant zasilania: Akumulator


☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MR9X3QP/A SmartWatch APPLE (0195949003578) ☆

Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MR9X3QP/A SmartWatch APPLE (0195949003578) Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MR9X3QP/A SmartWatch APPLE (0195949003578) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze północy z paskiem sportowym w kolorze północy MR9X3QP/A SmartWatch APPLE (0195949003578)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty dostępne w trzech stylowych kolorach. Ponadto zaimplementowane zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności oraz funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego używania.

  Szybszy i produktywniejszy niżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to prędkie i wydajne działanie zegarka. Apple Watch SE oferuje niezliczone możliwości. Nad wyraz prędki Apple Watch SE jest napędzany poprzez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami. Wyświetlacz Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci oglądać treści bez najmniejszego problemu. W dodatku stylowa koperta występująca w trzech pięknych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Wytrzymały na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Zobacz trasy podróży na morzu albo jeziorze.

  I poznaj skrupulatne cechy swojego treningu, choćby w trakcie ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie zbrata Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i powiadamia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o sporym przyspieszeniu z niezrównanym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje dodatkowo mikrofony, barometry, GPS i progresywne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją przejrzyj swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  dodatkowo aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, iż czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,monitorować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i dobrych nawyków, by poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka oraz kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i demonstruje, jak blisko jesteś swoich ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą Apple Pay. Masz niemało opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest realne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką.

  Używaj ponadto zegarka Apple Watch SE jako...


☆ APPLE Watch SE 2gen GPS 40mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sportowy rozmiar S/M (księżycowa poświata) ☆

APPLE Watch SE 2gen GPS 40mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sportowy rozmiar S/M (księżycowa poświata) Najniższa Cena Online

☆ APPLE Watch SE 2gen GPS 40mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sportowy rozmiar S/M (księżycowa poświata) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: APPLE Watch SE 2gen GPS 40mm koperta z aluminium (księżycowa poświata) + pasek sportowy rozmiar S/M (księżycowa poświata)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty przystępne w trzech stylowych kolorach. Dodatkowo wbudowane innowacyjne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności oraz funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego użytkowania.

  Szybszy i sprawniejszy niżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to prędkie i sprawne działanie zegarka. Apple Watch SE proponuje niezliczone możliwości. Niezwykle szybki Apple Watch SE jest napędzany przez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami między aplikacjami. Ekran Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci przeglądać treści bez najmniejszego problemu. Ponadto stylowa koperta występująca w trzech ładnych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Oporny na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Przejrzyj trasy podróży na morzu lub jeziorze.

  I poznaj precyzyjne właściwości swojego treningu, choćby w trakcie ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj lub surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie zjednoczy Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i zawiadamia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o obszernym przyspieszeniu z nieprzeciętnym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje na dodatek mikrofony, barometry, GPS i nowoczesne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin danych z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją sprawdź swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i otrzymuj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój cykl menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  w dodatku aplikacja Leki przypomni Ci wygodnie i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,kontrolować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i dobrych nawyków, by poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka i kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i ukazuje, jak blisko jesteś swych ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem za pomocą Apple Pay. Masz dużo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest realne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są za każdym razem pod ręką.

  Używaj ponadto zegarka Apple Watch SE jako...


☆ Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple ☆

Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Watch se (3 generacji) gps koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu mre13qp/a smartwatch marki Apple
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty przystępne w trzech stylowych kolorach. W dodatku zaimplementowane nowoczesne czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności oraz funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego użytkowania.

  Szybszy i sprawniejszy niżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to szybkie i efektywne działanie zegarka. Apple Watch SE oferuje niezliczone możliwości. Niezwykle szybki Apple Watch SE jest napędzany przez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami pomiędzy aplikacjami. Ekran Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci oglądać treści bez najmniejszego problemu. Ponadto stylowa koperta występująca w trzech efektownych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Oporny na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Zobacz trasy podróży na morzu albo jeziorze.

  I poznaj staranne cechy swojego treningu, nawet podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj albo surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie zespoli Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i powiadamia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc ulepszonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o pokaźnym przyspieszeniu z nieprzeciętnym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje dodatkowo mikrofony, barometry, GPS i zaawansowane algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin informacji z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją sprawdź swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i uzyskuj alerty o niskim lub wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój proces menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i sprawdź oczekiwane dni płodne.

  dodatkowo aplikacja Leki przypomni Ci komfortowo i dyskretnie, że czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie podczas snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,obserwować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i korzystnych nawyków, aby poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka i kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i przedstawia, jak blisko jesteś swoich ideałów. Zbliż się do wszelkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem przy pomocy Apple Pay. Masz sporo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest możliwe bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką.

  Używaj ponadto zegarka Apple Watch SE jako...


☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE ☆

Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE Najniższa Cena Online

☆ Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Watch SE (3 generacji) GPS Koperta 40mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowym w kolorze sztormowego błękitu MRE23QP/A SmartWatch APPLE
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Rozkochaj się w zegarkach Stylowe rozwiązanie Apple Watch SE ma koperty dostępne w trzech stylowych kolorach. Dodatkowo zaimplementowane zaawansowane czujniki do analizy zdrowia i monitorowania aktywności oraz funkcje bezpieczeństwa pozwolą Ci na czerpanie satysfakcji z codziennego używania.

  Szybszy i skuteczniejszy aniżeli w poprzedniej wersji dwurdzeniowy procesor to prędkie i produktywne działanie zegarka. Apple Watch SE proponuje niezliczone możliwości. Stanowczo prędki Apple Watch SE jest napędzany przez chip SiP S8.

  Ciesz się płynnymi przejściami między aplikacjami. Wyświetlacz Retina o jasności do 1000 nitów pozwoli Ci oglądać treści bez najmniejszego problemu. Ponadto stylowa koperta występująca w trzech efektownych kolorach: Midnight, Starlight i Silver.

  Zegarek po jednym ładowaniu może Ci towarzyszyć do 18 godzin. Bądź eko Nasza planeta nie będzie czekać. Apple Watch SE i tworzywo pochodzące w 100% z recyklingu wraz z opaskami tworzą całość neutralną węglowo.

  Bądź eko dzięki Apple Watch SE. Oporny na wodę Apple Watch SE jest wodoodporny do 50 metrów głębokości. Możesz śledzić serie i liczbę basenów, w których pływasz. Przejrzyj trasy podróży na morzu lub jeziorze.

  I poznaj precyzyjne cechy swojego treningu, nawet podczas ćwiczeń z deską do pływania. Pluskaj się, pływaj albo surfuj – Twój zegarek to uwielbia. Wykrywanie wypadków Apple Watch SE wykryje wypadek, a następnie automatycznie skonsoliduje Cię ze służbami ratunkowymi, przekazuje on dyspozytorom Twoją lokalizację i zawiadamia kontakty alarmowe.

  Wykrywanie kolizji wykorzystuje połączoną moc udoskonalonego trójosiowego żyroskopu i akcelerometru o dużym przyspieszeniu z nieprzeciętnym dotąd szerokim zakresem dynamiki. Funkcja wykorzystuje także mikrofony, barometry, GPS i innowacyjne algorytmy fuzji czujników oparte na analizie miliona godzin informacji z rzeczywistych sytuacji drogowych i wypadków.

  Zdrowie serca pod ścisłą obserwacją sprawdź swój puls w dowolnym momencie dzięki aplikacji Tętno i dostaj alerty o niskim albo wysokim tętnie i arytmiach. Dokumentuj swój cykl menstruacyjny, zapisuj objawy, takie jak ból i przejrzyj oczekiwane dni płodne.

  ponadto aplikacja Leki przypomni Ci komfortowo i dyskretnie, iż czas zażyć lekarstwo. Spójrz na siebie w trakcie snu Aplikacja Sen współpracuje z iPhonem,monitorować odpoczynek. Pomaga trzymać się ustalonego harmonogramu i korzystnych nawyków, by poprawić jakość snu.

  Sprawdza, jak długo trwają jego fazy, w tym REM, faza podstawowa i głęboka i kiedy się budzisz. Pozwala obserwować trendy w Twoich snach i demonstruje, jak blisko jesteś swoich ideałów. Zbliż się do wszystkiego, co się liczy Odbieraj połączenia na drodze.

  Wyślij wiadomość z plaży. Sprawdzaj powiadomienia na pierwszy rzut oka. Płać nadgarstkiem przy pomocy Apple Pay. Masz dużo opcji, a dzięki komunikacji komórkowej wszystko jest realne bez telefonu. Twoja karta pokładowa, bilety do kina i karta członkowska są zawsze pod ręką.

  Używaj w dodatku zegarka Apple Watch SE jako...Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch Apple najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze smartwatche – Zestawienie październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy Apple nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch Apple opinie,
 • dobre zegarki smartwatche Apple cena,
 • ranking smartwatchy Apple,
 • zegarek smartwatch Apple jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach Apple

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach Apple?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach Apple odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch Apple wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach Apple warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch Apple jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami Apple zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche Apple to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-smartwatchy-apple-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *