FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania White Shark. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania White Shark


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania White Shark,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania White Shark najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania White Shark, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania White Shark, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ White Shark Ocelot ☆

White Shark Ocelot Najniższa Cena Online

☆ White Shark Ocelot - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Ocelot
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):105 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:GH-2042;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;pasuje do:PC/laptop, PlayStation 4;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:nie;rodzaj słuchawek:przewodowe;typ podłączenia:2 x jack 3,5 mm + USB;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:2 x jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ White Shark Caracal ☆

White Shark Caracal Najniższa Cena Online

☆ White Shark Caracal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Caracal
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czerwone światło na słuchawkachZielone światło do grySłuchawki CARACAL to sugestia od WhiteShark dla graczy, którzy cenią sobie dobry design. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę na naprawdę wysokim poziomie, więc ogłaszamy koniec z bolącą głową po kilku godzinach grania.

  Na szczególną uwagę zasługują nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. Poduszki w nausznikach poprawnie przylegają do Twoich uszu, by zapewnić trafny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model CARACAL od WhiteShark to również oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, dzięki czemu czerwone światło równomiernie rozproszy się w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark CARACAL zostały wyekwipowane w dodatku w dwa wtyki 3,5 mm.WhiteShark50-milimetrowe przetwornikiMikrofon doskonały do komunikacji w grzeSłuchawki CARACAL od WhiteShark to kompletny pakiet na początek przygody z gamingiem.

  zaopatrzone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 103 dB.WhiteShark zadbał w dodatku o wyraźną komunikację, wyposażając pakiet słuchawkowy CARACAL w wielokierunkowy mikrofon o wymiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm oraz czułości -38 dB.WhiteSharkKlasyka designuWystarczająca długość przewoduSłuchawki dla graczy WhiteShark CARACAL mogą pochwalić się przewodem w oplocie o długości 2,2 metra, który zezwala na komfortowe podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim przewodem słuchawek! Nauszniki modelu CARACAL zostały dopracowane rowkowaną teksturą i podświetlanym, kolorowym detalem, który powoduje, że od razu poczujesz się bardziej profesjonalnie.WhiteShark


☆ White Shark Margay ☆

White Shark Margay Najniższa Cena Online

☆ White Shark Margay - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Margay
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  7 barw podświetleniaWygoda i stylSłuchawki MARGAY WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce.

  Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które idealnie przylegają do Twoich uszu, żeby zapewnić trafny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model MARGAY od WhiteShark to też 7 barw oświetlenia LED, które dodaje słuchawkom niezwykłego charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, tworząc podświetlone logo producenta WhiteShark. Warto wspomnieć, iż oświetlenie zasilane jest przy pomocy wtyku USB, a słuchawki WhiteShark MARGAY zostały zaopatrzone w dodatku w dwa wtyki 3,5 mm.wyśmienite na początekDrobny mikrofonSłuchawki MARGAY od WhiteShark to nieprzeciętny zestaw na początek przygody z gamingiem.

  Akcesorium to będzie jeszcze świetnym pomysłem na podarek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały zaopatrzone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm, a także czułości 62 dB.WhiteShark zadbał także o wyraźną komunikację, wyposażając pakiet słuchawkowy MARGAY w mikrofon o wymiarach 4 na 1,5 milimetra, impedancji 2200 Ohm, a także czułości -32 dB.dobrane do CiebieRegulacja głośnościSłuchawki dla graczy WhiteShark MARGAY charakteryzują się przewodem o długości około 2 metrów, który zezwala na wygodne podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim kablem słuchawek! Na lewym nauszniku znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i komfortowe, prawda? Światło LED zagwarantuje nieszablonowe wrażenia podczas gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.

  Zmieniaj barwy i przystosuj swoje nowe słuchawki do Twojego humoru lub stylu, który panuje w Twoich czterech kątach.


☆ White Shark Wildcat ☆

White Shark Wildcat Najniższa Cena Online

☆ White Shark Wildcat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Wildcat
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Biały rekin z czerwonym podświetleniemDobry designSłuchawki WILDCAT WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, iż zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce.

  Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które genialnie przylegają do Twoich uszu, żeby zapewnić trafny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model WILDCAT od WhiteShark to również czerwone oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, wytwarzając podświetlone logo producenta WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark WILDCAT zostały wyposażone ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.Charakter dzikiego kotaKomunikacja na dobrym poziomieSłuchawki WILDCAT od WhiteShark to idealny pakiet na początek przygody z gamingiem.

  Akcesorium to będzie w dodatku wspaniałym pomysłem na podarunek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 107 dB.WhiteShark zadbał w dodatku o wyraźną komunikację, wyposażając pakiet słuchawkowy WILDCAT w wielokierunkowy mikrofon o rozmiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm, a także czułości -38 dB.Długi przewódSolidny oplotSłuchawki dla graczy WhiteShark WILDCAT mogą pochwalić się przewodem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia komfortowe podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt krótkim przewodem słuchawek! Na jednym z nauszników znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i komfortowe, prawda? Czerwone światło LED zapewnia nieszablonowe wrażenia w trakcie gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.


☆ White Shark Coyote ☆

White Shark Coyote Najniższa Cena Online

☆ White Shark Coyote - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Coyote
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki gamingowe WhiteShark COYOTE zestaw słuchawkowy dla graczy WhiteShark COYOTE oparty o technikę Stereo 2.0. I zaopatrzony w 50-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty i wyrazisty dźwięk.

  Słuchawki mają zastosowany wielokierunkowy mikrofon do prowadzenia rozmów na czacie i komunikacji z innymi graczami, umieszczony na niedługi, rozciągliwym ramieniu do komfortowej regulacji ustawienia. Rzewodowe słuchawki WhiteShark COYOTE mają przewód o długości aż 2,2 metra z 3 złączami: 2 mini-jack 3,5 mm (do podłączenia mikrofonu i słuchawek) oraz USB (do zasilania podświetlenia).

  Na przewodzie słuchawkowym znajduje się zaimplementowany panel z pokrętłem do sterowania głośnością i włączaniem podświetlenia słuchawek. Na nausznikach znajdują się podświetlane detale z logo modelu,,COYOTE".

  Słuchawki COYOTE posiadają standardowy, czarno-metaliczny design z okrągłymi nausznikami zabudowanymi siatką i podwójnym pałąkiem, na które składają się: opaska produkowana z eko-skóry i metalowy, zewnętrzny pałąk.

  Nauszniki wyściełane są miękką gąbką i przyjemnym w dotyku materiałem, żeby zapewnić komfort stosowania na długie godziny gry. Zestaw słuchawkowy COYOTE od WhiteShark jest kompatybilny z konsolami PlayStation 4 i XBOX.

  słuchawki Stereo 2.0, kompatybilne z PS4 i XBOX, zestaw słuchawkowy z zastosowanym mikrofonem, 50-milimetrowe przetworniki o czułości 99 dB (+/- 3 dB) i impedancji 32 Ohm, mikrofon wielokierunkowy o czułości -38 dB (+/- 3dB) i impedancji połączenie metalu, plastiku i eko-skóry, wygodny, podwójny pałąk i miękkie nauszniki, podświetlane logo na nausznikach, panel do sterowania głośnością w przewodzie słuchawkowym, przewód o długości 2,2 metra.


☆ White Shark Wolf ☆

White Shark Wolf Najniższa Cena Online

☆ White Shark Wolf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Wolf
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki gamingowe WhiteShark Wolf Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości nieprzeciętna jakość i funkcjonalność Słuchawki gamingowe z mikrofonem WhiteShark Wolf z 50-milimetrowym przetwornikiem znakomity dźwięk, a mikrofon o wysokiej czułości znakomicie sprawdza się w grze i rozmowach online.

  Wielokolorowe światło LED sprawia, że​​ gra jest przyjemniejsza! Dzięki przyciskom znajdującym się na kablu, słuchawki Caracal zezwalają na łatwą regulację dźwięku. Rozciągliwe dopasowanie Słuchawki doskonale dopasowują się do głowy użytkownika gwarantując wygodę w trakcie długich okresów użytkowania.

  Miękkie i komfortowe nauszniki imitujące skórę blokują niepożądane hałasy, a jednocześnie użytecznie przylegają do uszu. Szybki dostęp do przycisku wyciszenia mikrofonu, zagwarantuje dodatkowy komfort w wykorzystywaniu słuchawki gamingowych.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania White Shark – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania White Shark, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania White Shark jest aktualizowany na bieżąco.

☆ White Shark Margay ☆

White Shark Margay Najniższa Cena Online

☆ White Shark Margay - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Margay
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  7 kolorów podświetleniaWygoda i stylSłuchawki MARGAY WhiteShark to artykuł dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Okrągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę, a także sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce.

  Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które doskonale przylegają do Twoich uszu, żeby zapewnić optymalny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model MARGAY od WhiteShark to też 7 odcieni oświetlenia LED, które dodaje słuchawkom niezwykłego charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, tworząc podświetlone logo marki WhiteShark. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark MARGAY zostały zaopatrzone ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.nieprzeciętne na początekDrobny mikrofonSłuchawki MARGAY od WhiteShark to genialny pakiet na początek przygody z gamingiem.

  Akcesorium to będzie ponadto perfekcyjnym pomysłem na upominek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach gwarantujących czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 62 dB.WhiteShark zadbał również o wyraźną komunikację, wyposażając zestaw słuchawkowy MARGAY w mikrofon o rozmiarach 4 na 1,5 milimetra, impedancji 2200 Ohm oraz czułości -32 dB.przypasowane do CiebieRegulacja głośnościSłuchawki dla graczy WhiteShark MARGAY charakteryzują się przewodem o długości około 2 metrów, który umożliwia wygodne podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt niedługim kablem słuchawek! Na lewym nauszniku znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i wygodne, prawda? Światło LED zagwarantuje nieszablonowe wrażenia w trakcie gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.

  Zmieniaj kolory i przypasuj swoje nowe słuchawki do Twojego humoru lub stylu, który panuje w Twoich czterech kątach.


☆ White Shark Wolf ☆

White Shark Wolf Najniższa Cena Online

☆ White Shark Wolf - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Wolf
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki gamingowe WhiteShark Wolf Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości wyśmienita jakość i funkcjonalność Słuchawki gamingowe z mikrofonem WhiteShark Wolf z 50-milimetrowym przetwornikiem nadzwyczajny dźwięk, a mikrofon o wysokiej czułości nieprzeciętnie sprawdza się w grze i rozmowach online.

  Wielokolorowe światło LED sprawia, że​​ gra jest przyjemniejsza! Dzięki przyciskom znajdującym się na kablu, słuchawki Caracal zezwalają na łatwą regulację dźwięku. Rozciągliwe dostosowanie Słuchawki idealnie dopasowują się do głowy użytkownika zapewniając wygodę podczas długich okresów stosowania.

  Miękkie i komfortowe nauszniki imitujące skórę blokują niepożądane hałasy, a równocześnie funkcjonalnie przylegają do uszu. Szybki dostęp do przycisku wyciszenia mikrofonu, zagwarantuje dodatkowy komfort w wykorzystywaniu słuchawki gamingowych.


☆ White Shark Ocelot ☆

White Shark Ocelot Najniższa Cena Online

☆ White Shark Ocelot - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Ocelot
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2,2 m;Dynamika (SPL):105 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:GH-2042;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 4;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:nie;rodzaj słuchawek:przewodowe;rodzaj podłączenia:2 x jack 3,5 mm + USB;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:2 x jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ White Shark Wildcat ☆

White Shark Wildcat Najniższa Cena Online

☆ White Shark Wildcat - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Wildcat
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Biały rekin z czerwonym podświetleniemDobry designSłuchawki WILDCAT WhiteShark to towar dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność i wzornictwo na wysokim poziomie. Koliste nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę oraz sprawią, że zapomnisz o bólu głowy po wielogodzinnej rozgrywce.

  Na szczególną uwagę zasługują poduszki w nausznikach, które rewelacyjnie przylegają do Twoich uszu, by zapewnić adekwatny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model WILDCAT od WhiteShark to również czerwone oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, wytwarzając podświetlone logo producenta WhiteShark. Warto wspomnieć, iż oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark WILDCAT zostały wyposażone ponadto w dwa wtyki 3,5 mm.Charakter dzikiego kotaKomunikacja na korzystnym poziomieSłuchawki WILDCAT od WhiteShark to wspaniały zestaw na początek przygody z gamingiem.

  Akcesorium to będzie ponadto rewelacyjnym pomysłem na upominek dla miłośnika grania w gry. Słuchawki zostały wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm oraz czułości 107 dB.WhiteShark zadbał na dodatek o wyraźną komunikację, wyposażając zestaw słuchawkowy WILDCAT w wielokierunkowy mikrofon o rozmiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm oraz czułości -38 dB.Długi przewódSolidny oplotSłuchawki dla graczy WhiteShark WILDCAT mogą pochwalić się kablem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia komfortowe podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt niedługim przewodem słuchawek! Na jednym z nauszników znajduje się pokrętło, którym możemy regulować głośność. Proste i wygodne, prawda? Czerwone światło LED zapewnia nieszablonowe wrażenia podczas gry i wypełnia przestrzeń delikatną barwą.


☆ White Shark Caracal ☆

White Shark Caracal Najniższa Cena Online

☆ White Shark Caracal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: White Shark
 • Nazwa produktu: White Shark Caracal
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czerwone światło na słuchawkachZielone światło do grySłuchawki CARACAL to propozycja od WhiteShark dla graczy, którzy cenią sobie korzystny design. Krągłe nauszniki i podwójny pałąk odpowiadają za wygodę na naprawdę wysokim poziomie, więc ogłaszamy koniec z bolącą głową po kilku godzinach grania.

  Na szczególną uwagę zasługują nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. Poduszki w nausznikach korzystnie przylegają do Twoich uszu, aby zapewnić adekwatny poziom wytłumienia dźwięków z zewnątrz. Model CARACAL od WhiteShark to także oświetlenie LED, które dodaje słuchawkom charakteru.

  Diody zostały umieszczone po dwóch stronach, dzięki temu czerwone światło równomiernie rozproszy się w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że oświetlenie zasilane jest za pomocą wtyku USB, a słuchawki WhiteShark CARACAL zostały wyposażone w dodatku w dwa wtyki 3,5 mm.WhiteShark50-milimetrowe przetwornikiMikrofon nadzwyczajny do komunikacji w grzeSłuchawki CARACAL od WhiteShark to kompletny komplet na początek przygody z gamingiem.

  zaopatrzone w 50-milimetrowe przetworniki klasy premium o parametrach zapewniających czysty dźwięk, impedancji 32 Ohm i czułości 103 dB.WhiteShark zadbał jeszcze o wyraźną komunikację, wyposażając komplet słuchawkowy CARACAL w wielokierunkowy mikrofon o wymiarach 6 na 2,7 milimetra, impedancji poniżej 2200 Ohm i czułości -38 dB.WhiteSharkKlasyka designuWystarczająca długość przewoduSłuchawki dla graczy WhiteShark CARACAL mogą pochwalić się kablem w oplocie o długości 2,2 metra, który umożliwia komfortowe podpięcie urządzenia do komputera.

  Koniec z niewygodną pozycją przy biurku spowodowaną zbyt niedługim przewodem słuchawek! Nauszniki modelu CARACAL zostały wykończone rowkowaną teksturą oraz podświetlanym, barwnym szczegółym, który powoduje, że od razu poczujesz się bardziej profesjonalnie.WhiteSharkPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania White Shark najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania White Shark w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania White Shark w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania White Shark nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania White Shark opinie,
 • dobre słuchawki do biegania White Shark cena,
 • ranking słuchawek do biegania White Shark,
 • słuchawki do biegania White Shark jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania White Shark

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania White Shark?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania White Shark odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania White Shark najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania White Shark warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness White Shark, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania White Shark są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness White Shark zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania White Shark to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *