FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania nausznych do 700 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek nausznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania nauszne do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Audio-Technica ATH-M50X ☆

Audio-Technica ATH-M50X Najniższa Cena Online

☆ Audio-Technica ATH-M50X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-Technica ATH-M50X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z kolekcji M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, że limitowana edycja przewodowych słuchawek z kolekcji M50x w wydaniu Lantern Glow jest już przystępna!

  To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, srebrnym pomarańczowym kolorze, który został wybrany poprzez naszych sympatyków jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą wyjątkową jakość dźwięku, co nasze inne cenione przez krytyków modele M50x, a także niesłychany komfort i solidność, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego korzystania.

  przystępne dodatkowo w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. EfektywnY. Jako najszczególniej doceniony przez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio.

  teraz mistrzowskie słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dodatkową funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o dużej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i konkretnej konstrukcji, M50x zagwarantuje niespotykane wrażenia dla najistotniej krytycznych profesjonalistów audio.

  Doceniane przez krytyków, profesjonalne słuchawki monitorowe z kolekcji M dokładny dźwięk i unikatowy komfort - są świetne na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, gwarantując nadzwyczajną izolację akustyczną przy nieznacznym ich odczuwaniu.

  zastosowane profesjonalne materiały są trwałe, a równocześnie komfortowe. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: linia M to niesłychane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

  Godzina po godzinie, rok po roku. Dobór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór gwarantujący czystą, profesjonalną wydajność.

  o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i proste w przenoszeniu o wyprodukowane dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na fachowe słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

  M50x zagwarantuje wyjątkową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, dokładnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta konstrukcja nauszna M50x zapewnia wyśmienitą pasywną izolację, która broni przed hałasem zewnętrznym.

  atrybuty KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najlepszych inżynierów dźwięku i mistrzowskich recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o znacznej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa krystaliczność w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem o okrągłe kontury wokół uszu doskonałą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nietrudnego monitorowania jednym uchem o fachowy materiał nauszników i pałąka zapewnia obszerniejszą trwałość i wygodę o Składane, by ułatwić transport oraz oszczędzać miejsce o Odłączane kable (posiada kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, kabel prosty 3,0 m i przewód prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy dobór do monitoringu i miksowania w studiu i pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki wariant Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza przewód Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany kabel prosty 3,0 m (9,8') i odłączany przewód prosty 1,2 m (3,9') przewód -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w pakiecie Pokrowiec ochronny, przykręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Shokz OpenRun ☆

Shokz OpenRun Najniższa Cena Online

☆ Shokz OpenRun - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shokz
 • Nazwa produktu: Shokz OpenRun
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowcy kochają je coraz bardziej – nieszablonowe i nad wyraz lekkie słuchawki sportowe Bluetooth 5.1 AfterShokz OpenRun PRO Bluetooth o otwartej konstrukcji przed uszami Bone Conduction są gwarancją wysokiej jakości słuchania muzyki i maksymalnego bezpieczeństwa, na przykład podczas biegania albo ćwiczeń.

  Są oporne na wodę i pot zgodnie z normą IP55, na jednym ładowaniu działają 10 godzin i dysponują funkcją rozmów w trybie głośnomówiącym.


☆ Logitech G935 ☆

Logitech G935 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G935
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 gwarantuje najlepsze parametry obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy lub bezprzewodowy. Możesz użyć bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, żeby grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia albo poprzez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności stosowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

  Możesz grać, jednocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm zapewnia możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym albo komputerze, bez wykorzystania akumulatora.

  GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały tworzone z hybrydowej siateczki, która gwarantuje znakomitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Teraz, dzięki zwiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek.

  Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze pokaźniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są nad wyraz czyste i szczegółowo oddane.

  Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  która charakteryzuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Dokładne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z pewnością przesądzić o wygranej lub przegranej.

  Pełne możliwości dopasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także dostosowywać preferencje dźwięku dzięki niepowtarzalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden zestaw słuchawkowy do wszystkich sprzętów. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

  Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący krystalicznie czystą komunikację.

  Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Na dodatek ma on wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

  wykonany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem choćby podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sztuczną skórą wysokiej jakości. Pakiet słuchawkowy do gier G935 został zaopatrzony w obszerne, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką, a także zapewniają pasywną redukcję szumów.

  Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy:...


☆ Beyerdynamic DT 990 ☆

Beyerdynamic DT 990 Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 990 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AUDIOFILSKI komplet DLA WYMAGAJĄCYCH: Beyerdynamic DT 990 (250 Ohm) & CHORD MOJO

  BEYERDYNAMIC DT 990 EDITION 250 Ohm

  Wysokiej jakości słuchawki Premium o wyjątkowo naturalnym brzmieniu.gwarantują analityczną oraz wysokiej rozdzielczości reprodukcję dźwieku.Słuchawki wytworzone są z bardzo wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje wysoki komfort wykorzystywania przy zachowaniu niskiej masy.dedykowane są do współpracy z wysokiej jakościurządzeniami mobilnymi. Zostały zaprojektowane i wytwarzane w niemieckiej fabryce.W pakiecie załączony jest skórzany futerał.

  Model DT 990 Edition 250 Ohm - impedancja standardowa do uniwersalnych zastosowań, takich jak domowy sprzęt audio, a także do kina domowego,

  właściwości:

  • Słuchawki wokółuszne półotwarte
  • perfekcyjne dla wymagających użytkowników domowych HI-FI oraz zastosowań profesjonalnych
  • Dynamiczny i szczegółowy dźwięk
  • Przewody idące jedynie do jednej - lewej słuchawki
  • użyteczny kształt
  • rewelacyjne jednocześnie do domu jak i odtwarzacza MP3, CD, MD itp.

  Specyfikacja technologiczna:

  • Dodatki miękki futerał
  • Impedancja (Ohms) 250
  • konstrukcja wokółuszne, otwarte
  • Maks. SPL (db) brak informacji
  • Moc (mW) 100
  • Nominalny SPL (db) 96
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 - 35000
  • kabel/Zasięg 3m jednostronny
  • typ przetwornika dynamiczny
  • Waga (g) 290
  • Złącze wtyk mini jack 3,5mm / adapter 6,35mm
  • Zniekształcenia THD (1mW/500Hz) <0,2%

  Chord Electronics Mojo - przetwornik/wzmacniacz słuchawkowy

  Doświadczenie zdobyte w trakcie projektowania Hugo dało firmie możliwość dalszej miniaturyzacji i jednocześnie dalszego rozwoju. Mojo oparto o oryginalny w skali światowej wyjątkowo progresywny układ Xilinx Artix-7 FPGA i jednocześnie zapewnić nieporównaną łatwość obsługi. Dzięki temu Mojo (akronim od „Mobile Joy" – „mobilnej Frajdy") nie strasząc oszałamiającą ilością przełączników i regulatorów pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – muzyce. Dysponując dwoma wyjściami słuchawkowymi, potrafi jednocześnie(!) napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 – 800 Ω. W dodatku Mojo gwarantuje pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi przystępnymi na rynku formatami cyfrowymi (PCM; WAV; AAC; AIFF; MP3; FLAC) o najmocniej wyżyłowanych parametrach jakościowych (PCM 44.1kHz – 768kHz, a w trybie DoP też DSD: DSD 64 – DSD 256). To jednak nie wszystko. Mojo zaprojektowano także z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco małe gabaryty i właściwą dla Chord Electronics iście pancerną obudowę.

  Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio użytkowane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności,jeszcze automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są „obciążone" ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink. Oczywiście w Mojo nie mogło zabraknąć możliwie najprostszego sposobu informowania o parametrach odtwarzanego materiału – rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu barwy włącznikowi a iluminację zastosowano ponadto w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co szalenie ułatwia obsługę np. W nocy. I jeszcze jedno – czas ładowania Mojo przez port USB to tylko cztery godziny, w trakcie których nadal możemy go normalnie użytkować!

  dane techniczne:

  • Wejścia: Micro USB (max. 768kHz/32Bit), Coax – mini Jack (max. 768kHz/32Bit), Toslink (max. 192kHz/24Bit), Micro USB – gniazdo ładowania.
  • Moc wyjściowa: 600 Ω 35mW, 8 Ω 720 mW @1kHz
  • Impedancja wyjściowa: 75 Ω
  • Dynamika: 125dB
  • THD (@3V): 0,00017%
  • Waga: 180g
  • rozmiary (S x W x G): 60 x 22 x 82 mm


☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy CRUSHER WIRELESS mocny, dwukanałowy, namacalny bas zapewnia wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki zezwalają na izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

  NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. WspaniałA AKUSTYKA regulowane sterowniki audio mocny i wyrafinowany dźwięk dla wszystkich rodzajów muzyki.

  PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, by uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

  dostosowywanE STEROWNIKI AUDIO dostosowywane sterowniki audio zapewniają bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Konstrukcja IZOLUJĄCA HAŁAS perfekcyjna akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

  funkcjonalnIE ZAPROJEKTOWANE budowa WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom i stylowemu wzornictwu, słuchawki są znakomicie dostosowane i rewelacyjnie wyglądają. SKŁADANA konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują niedużo miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się perfekcyjnym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

  ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu, z łatwością się je przechowuje i przewozi. ProgresywnA technika regulowanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

  DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. WbudowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków na nauszniku....


☆ HyperX Cloud Alpha S ☆

HyperX Cloud Alpha S Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud Alpha S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy dla graczy Cloud Alpha S

  pakiet słuchawkowy HyperX Cloud Alpha S jest ulepszeniem przełomowego modelu Cloud Alpha i oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1. Zaimplementowany mikser pozwala na włączanie dźwięku przestrzennego i dostosowywanie poziomu dźwięku gry i rozmowy bez klikania żadnych poleceń. Na nausznikach umieściliśmy suwaki do regulacji basów, za pomocą których ustawisz własne brzmienie. Zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S oferuje te same dwukomorowe przetworniki, które redukują zniekształcenia i podnoszą czystość dźwięku, jak jeszcze legendarny komfort HyperX osiągnięty dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej kształt teraz pokrytej uzupełniającą imitacją skóry przepuszczającą powietrze.

  parametry specyficzne:

  • Specjalnie dobrany dźwięk przestrzenny HyperX 7.1
  • Suwaki do regulacji basów
  • Dwukomorowe przetworniki HyperX
  • Regulacja względnej głośności gry i rozmowy
  • wyjątkowy komfort HyperX
  • Trwały aluminiowy pałąk
  • progresywny mikser dźwięku
  • Zgodność z komputerami PC i konsolami PS4


  EAN: 0196188048122
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 4P5L3AA
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Surround 7.1
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 65 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 13 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 27 kHz
  Czułość: 99 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 1 m
  Waga: 321 g
  Akcesoria w pakiecie: Dopinany mikrofon przewód Jack- Jack Woreczek na słuchawki Adapter USB do wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Zamienne materiałowe nausznice

☆ Beyerdynamic DT 770 M ☆

Beyerdynamic DT 770 M Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 770 M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 770 M
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beyerdynamic DT 770 M DT 770 M są to mistrzowskie słuchawki dynamiczne, zamknięte, przeznaczone dla perkusistów, z regulatorem głośności. Model cechuje się pokaźnym ciśnieniem dźwięku i znakomitą izolacją otoczenia.

  Dzięki miękkim poduszkom proponują świetny komfort odsłuchu poprzez niezwykle długi czas. Wytwarzane z tworzyw najwyższej jakości. Funkcjonalność Słuchawki mistrzowskie to produkty asygnowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

  cechują sie umocnioną konstrukcją oraz wytrzymalszymi materiałami, niejednokrotnie także odpinanym przewodem prowadzącym tylko do jednej słuchawki.Szczególnym przypadkiem słuchawek mistrzowskich są modele asygnowane dla DJów.

  Poza wyżej wymienionymi elementami posiadają obrotową słuchawkę, często występują w wersjach mobilnych, które stanowią kompromis dla użytkowników-amatorów.stanowczą różnicą pomiędzy słuchawkami dla DJów, a słuchawkami mistrzowskimi jest charakterystyka generowanego dźwięku.

  Sprzęt DJski nie musi prezentować wybitnie neutralnego brzmienia. Co innego słuchawki z reguły studyjne, gdzie widoczne jest naturalne brzmienie i zrównoważenie pasma.


☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:radiowe + bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis Nova 7 ☆

SteelSeries Arctis Nova 7 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  świetnie sprawdza się w sytuacji długich sesji — arctis nova 7 wireless proponuje rozszerzone opcje konstrukcji dzięki 4 punktom regulacji.odszukasz doskonałe dobranie dzięki nowym słuchawkom z regulacją wysokości, rozciąganej opasce i oddychającym poduszkom airweave z pianki pamięciowej.

  nowa kompozycja, która opiera się na stalowym pałąku powlekanym pvd, jest do 14% lżejsza od poprzednich generacji.korzyści: system nova acoustic oferuje sterowniki high fidelity dla najwyższej jakości dźwięku z wciągającym 360° przestrzennym dźwiękiem i pierwszym w świecie gier cechycznym korektorem graficznym eq.

  jednoczesne połączenie bezprzewodowe (2,4 ghz i bluetooth) pozwala na współdzielenie dźwięku gry i urządzenia przenośnego 38-godzinna żywotność baterii z szybkim ładowaniem usb-c, gwarantująca 6 godzin pracy po 15 minutach mikrofon z redukcją szumów si wykorzystuje algorytmy sonar clearcast ai do tłumienia dźwięków otoczenia lub współgraczy, z wykorzystaniem pokrętła chatmix dial na pakiecie słuchawkowym wieloplatformowy klucz sprzętowy usb-c współpracuje z komputerami pc, mac, playstation, switch, meta quest 2 i urządzeniami mobilnymi system comfortmax do dopasowywania z pałąkiem ze stali powlekanej pvd


☆ Philips Fidelio L3 ☆

Philips Fidelio L3 Najniższa Cena Online

☆ Philips Fidelio L3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips Fidelio L3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  dzięki tym słuchawkom możesz słuchać swej ulubionej muzyki w za każdym razem rewelacyjnych warunkach! perfekcyjnie dostrojone przetworniki, niesamowita funkcja aktywnej redukcji szumów i optymalne dobranie tworzą nieprzeciętną muzyczną przestrzeń bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

  korzyści: od dźwięku po materiały — te bezprzewodowe słuchawki nauszne z zamkniętą tylną obudową zostały zaprojektowane z myślą o imersji. Niezależnie od wielkości głowy, poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt są rewelacyjnie dopasowane, a muzyka wyłącza się po zdjęciu słuchawek.

  nadzwyczajnie dostrojone przetworniki w słuchawkach z certyfikatem hi-res audio efektowny i stabilny dźwięk niezależnie od tego, czy funkcja anc jest włączona. Basy są zwarte i pełne, ale nie nadmiernie dominujące.

  tony przeciętne są gładkie, a tony wysokie wyraźne. Uzyskaj nadzwyczajną głośność w każdym otoczeniu. Adaptacyjna redukcja szumów wykorzystuje mikrofon zewnętrzny i wewnętrzny do odfiltrowania hałasu, umożliwiając zanurzenie się w muzyce.

  tryb awareness daje możliwość przywrócenia dźwięków otoczenia, kiedy tego chcesz. Solidna łączność bluetooth z obsługą standardu aac dla maszyn z systemem ios i aptx hd dla systemu android lub windows gwarantuje najkorzystniejszą możliwą jakość dźwięku w trakcie przesyłania strumieniowego.

  odłączany kabel umożliwia podłączenie do sprzętu o wysokiej rozdzielczości. Dwa mikrofony w każdej słuchawce skupiają się na brzmieniu głosu, zasadniczo redukując hałas otoczenia. W pełni zintegrowany asystent google i alexa pomagają włączyć ulubioną listę odtwarzania w dowolnym momencie.

  pełne naładowanie wystarcza na ponad dzień słuchania muzyki, a prędkie, 15-minutowe ładowanie zezwala na słuchanie przez 6 godzin. Słuchawki posiadają sterowanie dotykowe do muzyki i połączeń i przyciski anc na nausznikach, które są składane, co ułatwia przechowywanie.

  aplikacja philips headphones pozwala na spersonalizowanie poziomu redukcji szumów i przełączanie między trybami anc. Ma dedykowany korektor, uPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania nausznych do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kygo A6/500 ☆

Kygo A6/500 Najniższa Cena Online

☆ Kygo A6/500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kygo
 • Nazwa produktu: Kygo A6/500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:18 h;dedykowane dla:iPhone, smartfon;rozmiar kabla:1 m;Dynamika (SPL):119 dB;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dopełniające:NFC, Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:burgundowy;Kolor:czerwony;rodzaj słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth z NFC;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):A6/500;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:tak;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:22000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;regulowanie głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:135 g;Wersja Bluetooth:4.1;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, kabel USB;Zasięg do:10 m


☆ HyperX Cloud Alpha S ☆

HyperX Cloud Alpha S Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud Alpha S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Alpha S
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy dla graczy Cloud Alpha S

  zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Alpha S jest ulepszeniem bezprecedensowego modelu Cloud Alpha i oferuje wirtualny dźwięk przestrzenny HyperX 7.1. Zastosowany mikser zezwala na włączanie dźwięku przestrzennego i dostosowywanie poziomu dźwięku gry i rozmowy bez klikania żadnych poleceń. Na nausznikach umieściliśmy suwaki do regulacji basów, za pomocą których ustawisz własne brzmienie. Pakiet słuchawkowy Cloud Alpha S proponuje te same dwukomorowe przetworniki, które redukują zniekształcenia i podnoszą czystość dźwięku, jak ponadto legendarny komfort HyperX osiągnięty dzięki nausznikom z pianki zapamiętującej zarys teraz pokrytej dopełniającą imitacją skóry przepuszczającą powietrze.

  atrybuty charakterystyczne:

  • Specjalnie dostosowany dźwięk przestrzenny HyperX 7.1
  • Suwaki do regulacji basów
  • Dwukomorowe przetworniki HyperX
  • Regulacja względnej głośności gry i rozmowy
  • nieszablonowy komfort HyperX
  • Trwały aluminiowy pałąk
  • progresywny mikser dźwięku
  • Zgodność z komputerami PC i konsolami PS4


  EAN: 0196188048122
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 4P5L3AA
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Surround 7.1
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 65 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 13 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 27 kHz
  Czułość: 99 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 1 m
  Waga: 321 g
  Akcesoria w pakiecie: Dopinany mikrofon przewód Jack- Jack Woreczek na słuchawki Adapter USB do wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Zamienne materiałowe nausznice

☆ The House of Marley Buffalo Soldier ☆

The House of Marley Buffalo Soldier Najniższa Cena Online

☆ The House of Marley Buffalo Soldier - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: The House of Marley
 • Nazwa produktu: The House of Marley Buffalo Soldier
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:16 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;elementy budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarno-brązowy;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wersja Bluetooth:4.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel USB, kabel z mikrofonem;Zasięg do:10 m...


☆ LucidSound LS15X ☆

LucidSound LS15X Najniższa Cena Online

☆ LucidSound LS15X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LucidSound
 • Nazwa produktu: LucidSound LS15X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):97 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:wielokierunkowy mikrofon, wyjmowany z wskaźnikiem wyciszenia LED, działają w trybie przewodowym z dowolnym źródłem audio 3,5 mm (przewód sprzedawany oddzielnie), trzy specjalnie dostrojone tryby EQ;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:20 Hz - 20 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC/laptop, Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg:9 m;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy CRUSHER WIRELESS konkretny, dwukanałowy, namacalny bas gwarantuje wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki umożliwiają izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

  NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. ZnakomitA AKUSTYKA dostosowywane sterowniki audio konkretny i wyrafinowany dźwięk dla wszelkich rodzajów muzyki.

  PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, by uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

  regulowanE STEROWNIKI AUDIO regulowane sterowniki audio gwarantują bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Budowa IZOLUJĄCA HAŁAS doskonała akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

  ergonomicznIE ZAPROJEKTOWANE kompozycja WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom oraz stylowemu wzornictwu, słuchawki są rewelacyjnie przypasowane i perfekcyjnie wyglądają. SKŁADANA konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują mało miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się idealnym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

  ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu, z łatwością się je przechowuje i przewozi. ZaawansowanA technologia dostosowywanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

  DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. WbudowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków na nauszniku....Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki nauszne do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania nausznych do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek nausznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania nauszne do 700 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł,
 • słuchawki do biegania nauszne do 700 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 700 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 700 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania nauszne do 700 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *