FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania nausznych do 700 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek nausznych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania nauszne do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Audio-technica ath-m50x - słuchawki studyjne (4961310125431) ☆

Audio-technica ath-m50x - słuchawki studyjne (4961310125431) Najniższa Cena Online

☆ Audio-technica ath-m50x - słuchawki studyjne (4961310125431) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-technica ath-m50x - słuchawki studyjne (4961310125431)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audio-Technica ATH-M50xMO Limited Edition Limitowana edycja słuchawek z kolekcji M50x - Lantern Glow Z przyjemnością ogłaszamy, że limitowana edycja przewodowych słuchawek z kolekcji M50x w wydaniu Lantern Glow jest już przystępna!

  To słuchawki o przyciągającym wzrok, żywym, srebrnym pomarańczowym kolorze, który został wybrany poprzez naszych sympatyków jako zwycięski w ramach ogólnoświatowej ankiety, którą prowadziliśmy. Przewodowe słuchawki ATH-M50xMO proponują tę samą wyjątkową jakość dźwięku, co nasze inne cenione przez krytyków modele M50x, a także niesłychany komfort i solidność, co czyni je najlepszym wyborem do codziennego korzystania.

  przystępne dodatkowo w odcieniu czarnym ( ATH-M50x ) i białym ( ATH-M50xWH ). CZYSTY. Mistrzowski. EfektywnY. Jako najszczególniej doceniony przez krytyków model z linii M-Series, ATH-M50 jest rok po roku chwalony poprzez najkorzystniejszych inżynierów dźwięku i fachowych recenzentów audio.

  teraz mistrzowskie słuchawki monitorowe ATH-M50x posiadają tę samą pożądaną sygnaturę dźwiękową, z dodatkową funkcją odłączanych kabli. Poczynając od przetworników o dużej aperturze, nauszników izolujących dźwięk i konkretnej konstrukcji, M50x zagwarantuje niespotykane wrażenia dla najistotniej krytycznych profesjonalistów audio.

  Doceniane przez krytyków, profesjonalne słuchawki monitorowe z kolekcji M dokładny dźwięk i unikatowy komfort - są świetne na długie sesje w studio albo w podróży. Wyprofilowane nauszniki gwarantują szczelne przyleganie do głowy, gwarantując nadzwyczajną izolację akustyczną przy nieznacznym ich odczuwaniu.

  zastosowane profesjonalne materiały są trwałe, a równocześnie komfortowe. Dowiedz się, dlaczego recenzenci online, najlepsi inżynierowie dźwięku i kultowi obserwatorzy są zgodni: linia M to niesłychane połączenie dźwięku i jakości wykonania, która spełnia swoje zadanie.

  Godzina po godzinie, rok po roku. Dobór najlepszYCH INŻYNIERÓW I PROFESJONALISTÓW AUDIO Inżynierowie i profesjonalni recenzenci audio są zgodni: M50x to dobór gwarantujący czystą, profesjonalną wydajność.

  o kompozycja z zamkniętym tyłem o 3 odłączane kable o Składane i proste w przenoszeniu o wyprodukowane dla zastosowań studyjnych POŻĄDANA SYGNATURA DŹWIĘKOWA Sposób na fachowe słuchanie - w studio, w domu albo podróży.

  M50x zagwarantuje wyjątkową czystość w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, dokładnym basem. ZAANGAŻOWANE SŁUCHANIE W studiu lub na scenie, w domu lub poza domem, zamknięta konstrukcja nauszna M50x zapewnia wyśmienitą pasywną izolację, która broni przed hałasem zewnętrznym.

  atrybuty KLUCZOWE: o Wielokrotnie doceniona jakość dźwięku, chwalona przez najlepszych inżynierów dźwięku i mistrzowskich recenzentów audio o zastrzeżone przetworniki o znacznej aperturze 45 mm z magnesami ziem rzadkich i cewkami drgającymi z drutu aluminiowego pokrytego miedzią o nieszablonowa krystaliczność w rozszerzonym zakresie częstotliwości, z głębokim, precyzyjnym basem o okrągłe kontury wokół uszu doskonałą izolację dźwięku w głośnym otoczeniu o Obrotowe nauszniki o wychyle 90° dla nietrudnego monitorowania jednym uchem o fachowy materiał nauszników i pałąka zapewnia obszerniejszą trwałość i wygodę o Składane, by ułatwić transport oraz oszczędzać miejsce o Odłączane kable (posiada kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m, kabel prosty 3,0 m i przewód prosty 1,2 m) o najkorzystniejszy dobór do monitoringu i miksowania w studiu i pracy DJ-ów i osobistego słuchania Słuchawki wariant Zamknięte dynamiczne Średnica przetwornika 45 mm Pasmo przenoszenia 15 - 28 000 Hz Maksymalna moc wejściowa 1600 mW przy 1 kHz Czułość 99 dB Impedancja 38 omów Waga 285 g, bez kabla i złącza przewód Wymienne kable: odłączany kabel spiralny 1,2 m - 3,0 m (3,9' - 9,8'), odłączany kabel prosty 3,0 m (9,8') i odłączany przewód prosty 1,2 m (3,9') przewód -- odłączany tak Złącze Pozłacane złącze stereo 1/8" (3,5 mm) z odciążeniem Magnes Neodymowy Cewka głosowa CCAW (drut aluminiowy pokryty miedzią) Składane tak Akcesoria w pakiecie Pokrowiec ochronny, przykręcany adapter 6,3 mm (1/4")


☆ Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) ☆

Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym odcieniu. Ze względu na technikę Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są idealne do DJ-owania w klubie, a także monitorowania ścieżek w trasie.

  dzisiaj można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały lśnienie) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Dzisiaj, bardziej aniżeli kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom, a także występom za każdym razem i wszędzie.

  Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT ułatwiają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu lub w trasie. Po podłączeniu załączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W przypadku użytkowania bezprzewodowego albo nie te słuchawki świetną jakość dźwięku, trwałość i funkcjonalność.

  Słuchawki HDJ-X5BT-N będą dostępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający albo dowiedz się więcej o nowej wersji w kolorze złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technologia do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki przystępnej konfiguracji możesz z łatwością zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon lub komputer PC/Mac a następnie obserwować ścieżki.

  Trzygodzinne ładowanie zezwala na odtwarzanie choćby przez około 20 godzin. Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako zestaw głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Poprawnie zrównoważony dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu w trakcie miksowania w kabinie lub monitorowania muzyki w domu.

  Wysoka rozdzielczość, korzystnie stabilne strojenie oraz komory bass reflex w obudowach pozwalają na przepływ powietrza kreujący świetną charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX, a także AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, choćby podczas słuchania bezprzewodowego.

  Długa wytrzymałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki linii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2 i nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, by zapewnić wytrzymałość w nieprzystępnych warunkach i przy intensywnym wykorzystywaniu.

  Uniwersalna funkcjonalność gwarantująca komfortowe DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w komplecie przewód skręcany 1,2 m,automatycznie dezaktywować Bluetooth, a także wszystkie inne funkcje.

  Słuchawki HDJ-X5BT są wygodne w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji pokrywy, mechanizmowi obrotowemu i sprężystemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z serii HDJ-X. Inne funkcje wygodne nauszniki Noś słuchawki komfortowo podczas długich setów.

  starannie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i zapewniają amortyzację, a ponadto zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, aby zmaksymalizować komfort. Składana kompozycja, prosta do noszenia przystępne cztery kolory wybór wersji w kolorze czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) albo złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić przypasowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

  Oryginalne i unikalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu poprzez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

  *2 niepodatność na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

  10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX małe opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin wariant Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy przewód skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (wariant gwintowany) kabel ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

  Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków wykorzystywania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic ☆

Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Słuchawki dt990 pro marki Beyerdynamic
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beyerdynamic DT 990 Pro 80 Ω Black Edition – słuchawki studyjne

  Otwarte słuchawki studyjne z kolekcji Pro, asygnowane do realizowania fachowych miksów i masteringu w studiu nagrań. DT 990 Pro to model uznany poprzez profesjonalistów na całym świecie i stosowany w niezliczonych studiach nagraniowych, dzięki swojemu nad wyraz szczegółowemu, analitycznemu, a równocześnie przyjemnemu brzmieniu w całym słyszalnym pasmie i wysokiemu komfortowi wykorzystywania.

  DT 990 Pro znamionują się imponującą przestrzennością, szeroką bazą stereo i niezwykłą głębią, pozwalającą na staranne pozycjonowanie wokali i instrumentów w miksie. Pełne szczegółów, jednostajne brzmienie z łagodnym uwypukleniem dolnego i górnego pasma sprawia, iż dźwięk jest nad wyraz przyjemny, co sprawia, że model ten będzie także nadzwyczajnym wyborem dla muzyków i wielbicieli audiofilskiego brzmienia.

  DT 990 Pro proponują najwyższy komfort wykorzystywania, dzięki komfortowym i miękkim, wymiennym nausznikom, zakrywającym całe uszy, jednostronnemu kablowi, a także przemyślanej i konkretnej konstrukcji pałąka, nieprzeciętnie dopasowującego się do rozmiarów głowy.

  Najważniejsze właściwości:

  • profesjonalne wokółuszne słuchawki studyjne
  • kompozycja: otwarta
  • Niesamowicie szczegółowe, analityczne, a równocześnie przyjemne brzmienie z lekko uwypuklonymi basami i sopranami
  • unikatowe odwzorowanie przestrzenności zezwalające starannie pozycjonować instrumenty w miksie
  • Wersja 80 Ω – uniwersalna i przeznaczona do różnorodnych studyjnych zastosowań
  • wytworzone w Niemczech z najwyższej jakości materiałów
  • Jednostronny przewód prosty 3 m
  • Wysoki komfort wykorzystywania
  • Wymienne, welurowe nauszniki

  Specyfikacja:

  • konstrukcja: otwarta
  • Przetworniki: dynamiczne
  • Pasmo przenoszenia: 5 – 35 000 Hz
  • Impedancja nominalna: 80 Ω
  • Nominalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 96 dB SPL
  • Nominalne zniekształcenia THD: < 0,2%
  • Moc nominalna: 100 mW
  • Nominalny nacisk pałąka na głowę: ok. 3,5 N
  • Waga (bez kabla): 250 g
  • przewód: 3 m, prosty, jednostronny
  • Złącze: 3,5 mm mini jack stereo, pozłacane
  • Pokrowiec, a także adapter 3,5 mm mini jack – 6,3 mm jack w komplecie

☆ Razer Barracuda Pro (8886419378846) ☆

Razer Barracuda Pro (8886419378846) Najniższa Cena Online

☆ Razer Barracuda Pro (8886419378846) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda Pro (8886419378846)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Razer Barracuda Pro – bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier z hybrydową ANC (achromatyczny wzmacniacz audio THX, SmartSwitch Dual Wireless, sterowniki TriForce 50 mm) Czarny Razer BARRACUDA PROCASQUE GAMES Hybrydowa technika aktywnej redukcji szumów gwarantuje płynne wrażenia dźwiękowe, aktywna redukcja szumów Adaptacyjna technika słuchawek inteligentnie usuwa zróżnicowane poziomy hałasu otoczenia bez wpływu na jakość dźwięku, dzięki temu możesz zlikwidować wszystko, co rozprasza i usłyszeć to, co naprawdę ważne THX Achromatic Audio Amplifier, THX AAA, do redukcji zniekształceń i szumów na niezwykle niskim poziomie, wierne przeżycie dzięki mocnemu zaimplementowanemu wzmacniaczowi, który zapewnia słuszny zakres dynamiki dla czystego, czystego dźwięku w grach, muzyce i filmach.

  Dwa tryby bezprzewodowe z Razer SmartSwitch do szybkiego przełączania między Razer HyperSpeed Wireless i Bluetooth, dla wygody, słuchawki mogą się przełączać. Natychmiastowe przełączanie pomiędzy trybem szybkiego połączenia 2,4 GHz lub trybem Bluetooth dla płynnego dźwięku.

  podczas przełączania się z komputera i konsoli na telefon, optymalnie 50-milimetrowe przetworniki biocelulozowe Razer TriForce zapewniające adekwatny, naturalny dźwięk, nasza kompozycja TriForce wykorzystuje ultracienką membranę biocelulozową, optymalizującą akustykę i redukującą zniekształcenia, gwarantując nieszablonową transparentność i głębokie odtwarzanie basów.

  mikrofony z redukcją szumów i technologią kształtowania wiązki gwarantujące wyjątkowo czysty odbiór głosu. Ukryte podwójne mikrofony charakteryzują się wysokim poziomem redukcji szumów, który można przypasować do korzystania na zewnątrz i w pomieszczeniach, dzięki temu będziesz słyszany głośno i wyraźnie, gdziekolwiek jesteś


☆ Shokz openrun bluetooth słuchawki sportowe czarne # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259 zł do 06.04.2022! ☆

Shokz openrun bluetooth słuchawki sportowe czarne # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259 zł do 06.04.2022! Najniższa Cena Online

☆ Shokz openrun bluetooth słuchawki sportowe czarne # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259 zł do 06.04.2022! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shokz
 • Nazwa produktu: Shokz openrun bluetooth słuchawki sportowe czarne # darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259 zł do 06.04.2022!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowcy kochają je coraz bardziej – nieszablonowe i nad wyraz lekkie słuchawki sportowe Bluetooth 5.1 AfterShokz OpenRun PRO Bluetooth o otwartej konstrukcji przed uszami Bone Conduction są gwarancją wysokiej jakości słuchania muzyki i maksymalnego bezpieczeństwa, na przykład podczas biegania albo ćwiczeń.

  Są oporne na wodę i pot zgodnie z normą IP55, na jednym ładowaniu działają 10 godzin i dysponują funkcją rozmów w trybie głośnomówiącym.


☆ Sennheiser hd569 (4044155207552) ☆

Sennheiser hd569 (4044155207552) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser hd569 (4044155207552) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser hd569 (4044155207552)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD569
  Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z serii HD5xx

  Prawdziwy towarzysz w życiu codziennym w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy i towarzysz aby podłączyć je do smartphona.

  Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm żeby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż ma jedno przyciskowy pilota i mikrofon.

  Ciesz się swobodą
  słuchania

  Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z kolekcji HD pięćset, powstały po to aby słuchać muzyki z bogactwem detalów oraz silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

  Jaki dźwięk, taki komfort

  Dzięki swojej konstrukcji Sennhesier HD569 proponują nieszablonowy komfort noszenia nawet przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki wielkim muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

  atrybuty Sennheiser HD569
  • konstrukcja: wokółuszna
  • Przetworniki: aktywne, otwarte
  • Impedancja: 23 Ohm
  • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
  • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
  • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
  • Dynamika SPL: 115 dB
  Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
  Zamów dzisiaj

☆ Sennheiser hd559 (4044155207576) ☆

Sennheiser hd559 (4044155207576) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser hd559 (4044155207576) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser hd559 (4044155207576)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z trosceą o szczegóły i najwyższą jakość tworzyw. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są jednakowo stylowe. Zamykając najnowszą kolekcję HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o niesłychanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat urządzeń audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry gwarantują długoletni komfort wykorzystywania.
  Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo parametry: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, produkowane w Niemczech
  Wymienne poduszki nauszników, wyprodukowane z mikrofibry
  solidny, demontowalny kabel 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  Dodatkowy kabel o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w zestawie
  unikatowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
  2-letnia gwarancja międzynarodowa W komplecie: Słuchawki Sennheiser HD 599
  przewód 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
  kabel 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane technologiczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  Słuchawki/pakiet słuchawkowy: Słuchawki
  wariant słuchawek: Wokółuszne
  wariant przetwornika: Otwarty
  Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
  Impedancja: 50 Ω
  Magnesy: Neodymowe
  Waga słuchawek: 250 g
  Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
  Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
  Kolor: Brązowy
  kabel: 2 przewody w komplecie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta kompozycja Sennheiser HD 599 zagwarantuje imponującą naturalną skuteczność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z kolekcji 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki proponujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i unikatowy komfort noszenia dzięki znacznym wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami

☆ Słuchawki nauszne JBL Live 770NC Czarny ☆

Słuchawki nauszne JBL Live 770NC Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne JBL Live 770NC Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne JBL Live 770NC Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki JBL Live 770NC solidny dźwięk sygnowany poprzez JBL i wygodną konstrukcję nauszną. Kiedy jesteś głęboko w swym strumieniu, True Adaptive Noise Cancelling z technologią Smart Ambient broni Cię przed rozpraszaniem uwagi. A jeśli chcesz mieć otwarte ucho na otaczający Cię świat, możesz choćby prowadzić rozmowę bez zdejmowania słuchawek. Łatwo uzyskaj dostęp do ulubionego asystenta głosowego, wypowiadając słowo aktywujące albo dotykając nausznika, aby odtworzyć ulubioną listę odtwarzania, wysłać SMS-a do znajomego, sprawdzić pogodę i nie tylko. Możesz radować się 65 godzinami (50 godzin z włączonym BT+ANC) strumieniowego przesyłania muzyki. Ci trzeba więcej? 5-minutowe prędkie ładowanie gwarantuje kolejne cztery godziny. JBL Live 770NC może łączyć się z dwoma urządzeniami Bluetooth® jednocześnie, więc nigdy nie przegapisz połączenia, choćby jeśli oglądasz film na tablecie....

☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra ☆

słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra Najniższa Cena Online

☆ słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: słuchawki evolve2 40 usb-a ms stereo marki Jabra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Evolve2 40Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Wyjątkowy dźwięk, idealna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż pakiet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także prekursorskim, wygiętym nausznikom, które produktywnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając wyjątkową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się doświadczyć.całkowita cisza bez odchodzenia od biurka.

  Oto nowy standard.Pokaż,Ci potrzeba spokoju.Nasz wskaźnik zajętości tworzy zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

  choćby, jeśli wokół Ciebie mnóstwo się dzieje, masz pewność, iż nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, wbudowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

  Dlatego udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz nowoczesny chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój zestaw słuchawkowy z pewnością Cię nie zawiedzie.dokument UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go wykorzystać.

  zestaw słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu umożliwia bezproblemową współpracę.Jeśli stosowana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem wariant zestawu, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystać jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w konkretne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz,, a także nasz najistotniej innowacyjny chipset.

  Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie wspaniałej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? bez wątpienia.Nowy standard komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak znakomicie dopasowanego, że praktycznie nie czuje się go na głowie.

  Opracowaliśmy wyśmienitą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało nowe znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

  Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści.Uważasz, że już jest znakomicie? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct sprawia,pakiet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najmocniej aktualne funkcje, naprawę błędów i przystępny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

  Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie przystępne.Akcesoria w zestawie: pakiet słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe cechy: zastosowane materiały: Poduszka na pałąk z wyjątkowo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dostosowanym odcieniu Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dopasowanym odcieniu Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ AKG K-371 - zamknięte słuchawki studyjne składane ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA (9002761040715) ☆

AKG K-371 - zamknięte słuchawki studyjne składane ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA (9002761040715) Najniższa Cena Online

☆ AKG K-371 - zamknięte słuchawki studyjne składane ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA (9002761040715) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K-371 - zamknięte słuchawki studyjne składane ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA (9002761040715)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki AKG K371 oferują przetworniki o średnicy 50mm, dzięki czemu uzyskują szerszy zakres wysokich częstotliwości oraz głębszą reprodukcję basów. Kompozycja słuchawek z zaimplementowanym zawiasem umożliwia ich proste składanie i transportowanie. Piankowe poduszki gwarantują komfort wykorzystywania i powiększają izolację niskich tonów. Wysoka produktywność oraz niska impedancja bez pogorszenia jakości dźwięku. Niska waga, bo jedynie 255g sprawia, iż trzymanie ich na uszach cały dzień jest mniej uciążliwe. Słuchawki wyekwipowane zostały w regulowany pałąk, który udoskonala wygodę użytkowania i sprawia, że AKG K371 perfekcyjne przylega do głowy. Najważniejsze atrybuty: zastosowanie przetworników o średnicy 50mm gwarantujących pokaźny zakres częstotliwości - od 5 Hz do 40000 Hz Impedancja na poziomie 32 Ohm wytrzymały, metalowy zawias Odpinany kabel Funkcjonalność Słuchawki nauszne do zastosowań mobilnych cechują się stosunkowo niedługim przewodem i niską wagą. Przede wszystkim są to modele o zamkniętej konstrukcji muszli kryjącej przetwornik, co pozwala produktywnie odizolować zewnętrzne hałasy. Kolejną konstrukcyjną poprawnieścią słuchawek nausznych mobilnych jest ich stosunkowo niska impedancja - zwyczajowo nieprzekraczająca 64 Ohm. Coraz częściej spotykaną funkcjonalnością jest także obsługa smartfonów z rozmaitymi systemami operacyjnymi oraz mikrofon do prowadzenia rozmów i regulacja głośności. Specyfikacja techniczna Przetworniki: Dynamiczne kompozycja pokrywy: Zamknięte Impedancja: 32 Ohm produktywność: 114 dB Pasmo przenoszenia: 5 - 40.000Hz Długość przewodu: 1.2m 3m rodzaj wtyku: mini XLR Regulacja głośności: NIE Mikrofon: NIE Etui ochronne: TAK Redukcja szumów: NIE wymiar przetwornika: 50mm Obrotowa słuchawka: NIE przewód do słuchawki: Lewa kabel spiralny: TAK Składane: TAK INNE: odłączany kabel W pakiecie: 2x Kable proste: 3.0 m (9.8') i 1.2 m (2.5') 1x przewód sprialny: 3.0 m (9.8') Adapter: 3.5mm (1/8") do 6.3mm (1/4") Waga bez kabla: 255g


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania nausznych do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki CORSAIR HS65 Wireless v2 Biały ☆

Słuchawki CORSAIR HS65 Wireless v2 Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki CORSAIR HS65 Wireless v2 Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORSAIR
 • Nazwa produktu: Słuchawki CORSAIR HS65 Wireless v2 Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe CORSAIR HS65 Wireless gwarantują łączność bezprzewodową o niskim poziomie opóźnień, dźwięk wysokiej jakości bez przewodów na odległość do 15 metrów i obsługa Bluetooth do połączeń z urządzeniami mobilnymi itp.

  pakiet słuchawkowy HS65 WIRELESS został wytwarzany z tworzyw gwarantujących długofalowy komfort. Ma umocnioną aluminiową konstrukcję i szczegóły wyróżniające szykowny wygląd i styl. Żywotność akumulatora do 24 godzin i 6 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania.

  Trwała metalowa konstrukcja z dostosowywanym pałąkiem na głowę, a także przewiewnymi nausznikami z pianki zapamiętującej kształt pokrytymi sztuczną skórą. Jednym naciśnięciem klawisza możesz przełączać pomiędzy łącznością 2,4 Ghz a Bluetooth.

  technologia dźwięku przestrzennego Dolby Audio 7.1 w połączeniu ze specjalnie strojonymi 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi zapewnia genialny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  Mikrofon z wygodną funkcją wyłączania poprzez podniesienie precyzyjnie i wyraźnie rejestruje wszystkie Twoje wywołania i polecenia....


☆ Edifier Słuchawki bezprzewodowe wh950nb, anc (beżowe) ☆

Edifier Słuchawki bezprzewodowe wh950nb, anc (beżowe) Najniższa Cena Online

☆ Edifier Słuchawki bezprzewodowe wh950nb, anc (beżowe) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier Słuchawki bezprzewodowe wh950nb, anc (beżowe)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB, ANC (beżowe)

  Zanurz się w świecie muzyki z Edifier WH950NB. Słuchawki bezprzewodowe zostały zaopatrzone w przetworniki dynamiczne, które zapewniają bogaty w szczegóły dźwięk. Gwarantują hybrydową redukcję szumów ANC, eliminując hałas otoczenia. Zastosowane mikrofony wygodne prowadzenie rozmów, a wytrzymałe akumulatory zezwalają na długą pracę urządzenia. Co więcej, wyróżniają się składaną konstrukcją i oferują specjalną funkcję broniącą słuch.

  Najwyższa jakość dźwięku

  Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB oferują imponujące brzmienie, pozwalając Ci odkrywać ulubione utwory na nowo. Posiadają zaimplementowane kodeki LDAC i atest Hi-Res Audio, co oznacza,zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Ponadto zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm, co pozwoli Ci radować się krystalicznie czystym i bogatym w szczegóły brzmieniem.

  Długi czas pracy

  Nie obawiaj się, że słuchawki rozładują się zbyt szybko! Edifier WH950NB pracują przez około 34 h - jeśli korzystasz z funkcji ANC lub 55 h, gdy ją wyłączysz. Co więcej, zostały zaopatrzone w akumulator o pojemności 480 mAh, a dzięki opcji szybkiego ładowania wystarczy 10 min ładowania, żeby pracowały poprzez następne 7 h. Żeby w pełni je naładować, potrzebujesz około 1.5 h.

  Słyszysz to, co chcesz

  Nie przejmuj się hałasem otoczenia! Słuchawki bezprzewodowe Edifier obsługują hybrydową technologię ANC, która likwiduje zbędny hałas, a Ty możesz się skupić na odsłuchiwanym podcaście lub audiobooku. Jeśli jednak wolisz pozostać w kontakcie z otoczeniem, skorzystaj z trybu Ambient Sound, który perfekcyjnie stanie na wysokości zadania na przykład na dworcu kolejowym, a Ty nie przegapisz ważnego komunikatu.

  swobodna komunikacja

  Prowadź rozmowy przez telefon i ciesz się świetną jakością dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB zostały wyposażone w 4 mikrofony z funkcją redukcji szumów ENC. W wyniku czego tłumią szum wiatru, zewnętrzny hałas i eliminują zakłócenia. Możesz zatem luźno rozmawiać przez telefon pośrodku miejskiej dżungli i mieć pewność, że Twoi rozmówcy Cię usłyszą.

  komfortowa obsługa

  Pobierz aplikację Edifier Connect i spersonalizuj pracę WH950NB. Z jej poziomu dopasujesz korektor dźwięku i wybierać między różnorodnymi trybami pracy. Możesz też skorzystać z umieszczonych na słuchawce przycisków. Na dodatek słuchawki zostały wyekwipowane w timer, funkcję samoczynnego wyłączania, jak i bezpiecznego odtwarzania, ograniczając maksymalne natężenie do 85 dB. W dodatku specjalnie dla użytkowników systemu Android jest przystępna opcja Google Fast Pair dla prędkiego sparowania słuchawek z urządzeniem oraz sprawdzenie ich ostatniej lokalizacji.

  dopasuj działanie słuchawek do własnych potrzeb

  Edifier WH950NB proponują 3 tryby odtwarzania, pomiędzy którymi możesz swobodnie przełączać zarówno z poziomu aplikacji, jak i słuchawki. Tryb Music jest adekwatny do codziennego użytkowania i słuchania muzyki, a tryb Game minimalizuje opóźnienie do 80 ms, dla jeszcze większej immersji. Natomiast tryb Theatre jest kompilacją dźwięku przestrzennego i profesjonalnie przypasowanego Equalizera, dzięki czemu poczujesz się jak w kinie. Co więcej, w aplikacji przystępne są 2 gotowe presety Equalizera — konwencjonalny i dynamiczny, jak i możliwość ich indywidualnej regulacji.

  Przewodowo albo bezprzewodowo

  Słuchaj tak, jak uwielbiasz - słuchawki potrafią pracować zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo. Obsługują moduł Bluetooth w wersji 5.3, który oferuje jednostajną i szybką transmisję sygnału do 10 m. W dodatku zezwalają na połączenie z 2 urządzeniami równocześnie, dzięki czemu możesz luźno przełączać odtwarzanie między pracą na laptopie a rozmową na smartfonie. Ta funkcja dostępna jest jednocześnie dla połączenia Bluetooth, jak i za pomocą załączonego do zestawu kabla. Wybór należy do Ciebie!

  dokładnie przemyślana budowa

  Ciesz się nieporównanym komfortem poprzez długi czas. Słuchawki Edifier posiadają miękkie nauszniki z proteinowej skóry i pianki z pamięcią kształtu, dzięki temu znakomicie dopasowują się do uszu. Świetnie sprawdzą się w podróży dzięki składanej konstrukcji i załączonego do zestawu etui. Co więcej, umieszczone na słuchawce przyciski pozwalają odbierać/odrzucać połączenia przychodzące, regulować głośność, pomijać utwory itp. W dodatku stalowe wykończenie i szykowny, bezkompromisowy design sprawia, że będą pasować niemal do każdej stylizacji.

  W zestawie:
  • Słuchawki
  • Etui
  • przewód ładowania USB do USB-C
  • kabel audio 3.5 mm
  • Przejściówka audio do samolotu
  • Instrukcja obsługi
  Specyfikacja:

☆ Jabra słuchawki evolve2 40 se ms stereo usb-a (5706991028102) ☆

Jabra słuchawki evolve2 40 se ms stereo usb-a (5706991028102) Najniższa Cena Online

☆ Jabra słuchawki evolve2 40 se ms stereo usb-a (5706991028102) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra słuchawki evolve2 40 se ms stereo usb-a (5706991028102)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Evolve2 40
  Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, wyśmienita izolacja szumów i najwyższy komfort.

  Cisza na Twoim biurku.
  Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i pionierskim, wygiętym nausznikom, które efektywnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając nieszablonową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się zaznać.
  pełna cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy kanon.

  Pokaż,potrzebujesz spokoju.
  Nasz wskaźnik zajętości tworzy zupełnie świeże możliwości, dzięki temu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz także włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Choćby, jeśli wokół Ciebie sporo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju - z żadnej strony.
  To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, wbudowany strażnik.

  To Ty dyktujesz warunki.
  Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu. Dlatego udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz innowacyjny chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.
  Gdy musisz porozmawiać, Twój komplet słuchawkowy z pewnością Cię nie zawiedzie.

  certyfikat UC to gwarancja zadowolenia.
  W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować. Pakiet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu umożliwia bezproblemową współpracę.
  Jeśli używana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem wariant zestawu, który pozwoli Ci trafnie zastosować jej możliwości.

  Muzyka ma znaczenie.
  Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w mocne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najszczególniej innowacyjny chipset. Zestawy z kolekcji Evolve umożliwiły słuchanie świetnej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, aby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.
  Brzmi nieźle? niewątpliwie.

  Nowy kanon komfortu.
  Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak perfekcyjnie dobranego, że praktycznie nie czuje się go na głowie. Opracowaliśmy rewelacyjną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek rozmaitych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.
  Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.

  Myśl nieszablonowo.
  Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści.
  Uważasz, iż już jest genialnie? Tylko poczekaj

  Jabra Direct
  Jabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie proste.  EAN: 5706991028102
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 24189-999-999
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 117 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Waga: 188 g
  Akcesoria w pakiecie: zestaw słuchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)
  Pozostałe atrybuty: rozmiary: 186 x 157 x 60.5 mm Średnica: 40 mm

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 40 SE MS Stereo USB-C ☆

Jabra Słuchawki Evolve2 40 SE MS Stereo USB-C Najniższa Cena Online

☆ Jabra Słuchawki Evolve2 40 SE MS Stereo USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Słuchawki Evolve2 40 SE MS Stereo USB-C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Evolve2 40
  Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, perfekcyjna izolacja szumów i najwyższy komfort.

  Cisza na Twoim biurku.
  Załóż komplet Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki i nowatorskim, wygiętym nausznikom, które wydajnie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując wyjątkową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się odczuć.
  pełna cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy kanon.

  Pokaż,Ci potrzeba spokoju.
  Nasz wskaźnik zajętości buduje zupełnie nowe możliwości, dzięki temu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się samoczynnie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku. Choćby, jeśli wokół Ciebie sporo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju - z żadnej strony.
  To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.

  To Ty dyktujesz warunki.
  Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu. Dlatego ulepszyliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz nowoczesny chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.
  Gdy musisz porozmawiać, Twój zestaw słuchawkowy z pewnością Cię nie zawiedzie.

  dokument UC to gwarancja zadowolenia.
  W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go użyć. Pakiet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki czemu umożliwia bezproblemową współpracę.
  Jeśli stosowana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem wariant zestawu, który pozwoli Ci stosownie wykorzystać jej możliwości.

  Muzyka ma znaczenie.
  Nasz pakiet słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz nasz najbardziej zaawansowany chipset. Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie rewelacyjnej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, żeby muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.

  Nowy standard komfortu.
  Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak perfekcyjnie dopasowanego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie. Opracowaliśmy genialną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek przeróżnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych tworzyw najwyższej jakości.

  Myśl nieszablonowo.
  Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i kompletami korzyści.

  Jabra Direct
  Jabra Direct sprawia,zestaw słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najistotniej aktualne funkcje, naprawę błędów i prosty dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie proste.  EAN: 5706991028096
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 24189-999-899
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 117 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Waga: 188 g

☆ POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4320 MS Certified USB-A &#43; BT700 dongle 77Y98AA (0197029610102) ☆

POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4320 MS Certified USB-A + BT700 dongle 77Y98AA (0197029610102) Najniższa Cena Online

☆ POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4320 MS Certified USB-A + BT700 dongle 77Y98AA (0197029610102) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Poly
 • Nazwa produktu: POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4320 MS Certified USB-A &#43; BT700 dongle 77Y98AA (0197029610102)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4320 z certyfikatem Microsoft Teams USB-A + adapter BT700 (77Y98AA)

  Odetnij się od przewodów. Przytnij koszty.
  Pozwól pracownikom odejść od biurek za sprawą słuchawek bezprzewodowych Bluetooth klasy podstawowej. Poznaj kolekcję Voyager 4300 UC. To wszystko, czego potrzebują zespoły, by utrzymać skuteczność i połączyć się ze wszystkimi urządzeniami, równocześnie w domu, jak i w biurze.

  Swoboda pracy
  Poruszaj się swobodnie pomiędzy wszystkimi przestrzeniami pracy, korzystając z tego mobilnego zestawu słuchawkowego. Zasięg bezprzewodowy sięgający 50 m umożliwia bezproblemowe wędrówki. Redukuj hałas występujący w tle i kontroluj rozmowy, dzięki technice Acoustic Fence.

  Całodobowa efektywność
  zwiększ swoją efektywność, wykorzystując ciągły komfort, czas rozmów sięgający 24 godzin i łączność z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając z biurkowej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie połączenia przewodowego USB.

  Odejdź od biurka
  Zasięg sygnału bezprzewodowego Bluetooth do 50 metrów z dołączonym adapterem USB BT700 umożliwia prowadzenie rozmów podczas przemieszczania się.

  To Twoja rozmowa
  Zachowaj skuteczność dzięki 24 godzinom rozmów bezprzewodowych po jednym naładowaniu.

  Wskaźnik połączenia
  Pokaż innym,dzisiaj rozmawiasz, aby Ci nie przeszkadzali - wskaźnik połączenia na słuchawce miga w trakcie rozmowy.

  Przewodowy tryb USB
  Wydłuż żywotność baterii swego zestawu słuchawkowego, korzystając z niego w trybie przewodowym dźwięku przez USB.

  Łatwe zarządzanie za pomocą oprogramowania Poly Lens
  Przejmij kontrolę nad wdrożeniem tego rozwiązania w firmie z dowolnego miejsca przy użyciu oprogramowania do zdalnego zarządzania urządzeniami w chmurze Poly Lens.  EAN: 0197029610102
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 77Y98AA
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 1.5 m
  Zasięg: 50 m
  Waga: 0.162 kg
  Akcesoria w komplecie: Skrócona instrukcja obsługi Futerał podróżny kabel USB-C na USB-A
  Pozostałe cechy: Certyfikowane oprogramowanie do współpracy: Microsoft Teams; Zoom Czas ładowania: < 1,6 godzin Poduszki słuchawek: sztuczna skóra


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki nauszne do biegania – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania nausznych do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek nausznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania nauszne do 700 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania nausznych do 700 zł,
 • słuchawki do biegania nauszne do 700 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania nauszne do 700 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 700 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 700 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 700 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania nauszne do 700 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *