FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek nausznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue ☆

Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue Najniższa Cena Online

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

  Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech ekskluzywnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, krystaliczny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zagwarantuje wygodne słuchanie ulubionej muzyki choćby w trakcie długich lotów.

  nieprzeciętny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Bezustannie monitorują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane poprzez czip Apple W1
  Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie urządzeń Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek wystarczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

  Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie.
  Słuchawki są wyekwipowane w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią sporo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy osiągalny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów, a także możliwość słuchania muzyki i sprawnej pracy poprzez cały dzień.

  dopasowane do Ciebie
  Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne posiadają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, poręczny przegub, który zezwala na indywidualne, rozciągliwe dostosowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to kompozycja kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce.

  *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

  Najważniejsze właściwości:

  • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
  • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
  • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
  • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest niezwykle energooszczędny
  • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 3 godziny odtwarzania
  • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
  • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących
  • Miękkie poduszki wokółuszne zezwalają na długie, wygodne słuchanie i na dodatek izolują od dźwięków z otoczenia


  EAN: 0190198828392
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MTQX2EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: zastosowany
  Kolor: Piaskowy
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte ☆

Akg k 702 - słuchawki otwarte Najniższa Cena Online

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 702 - słuchawki otwarte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali kolekcję dokładnych monitorów S, dzisiaj stworzyli bardziej mobilną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

  podkreślającą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów proponujących możliwie najkorzystniejszą reprodukcję dźwięku. Podczas prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były skrupulatnie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

  Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów producenta ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego barwa były optymalne i charakterystyczne dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie producenta ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, nieznacznym zmęczeniu słuchu, a także płynnym przechodzeniu między naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

  Bliska współpraca w trakcie cyklu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered żeby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do mistrzowskiego wykorzystania, o zrównoważonej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu albo w konfiguracji przenośnej.

  Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, gwarantującą spore pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, idealne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z idealną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę pozwala na słuchaczowi zastosowanie tych znakomitych możliwości dynamicznych podczas słuchania.

  zastrzeżona technologia S-LOGIC R umożliwia nieprzeciętną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i całkowita waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych profesjonalnych słuchawek studyjnych.

  Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są stosowne równocześnie do wykorzystywania w każdym studiu, jak też w konfiguracjach przenośnych. Wytrzymały futerał chroni słuchawki przed zniszczeniem, gdy nie są wykorzystywane podczas podróży.

  Słuchawki Studio Pro SP-5 są realizowane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są wyprodukowane w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o mocnym celu: o zapewnieniu profesjonalnym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do mobilnej formy monitoringu z wspaniałym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia profesjonalnych monitorów studyjnych ADAM Audio.

  Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie fachowe słuchawki studyjne, ma za zadanie solidnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, potrzebnym dla maksymalnej izolacji i precyzyjnego przenoszenia basu.

  UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

  charakterystyczna gwarancja udzielona poprzez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym przewodem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o właściwości przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o właściwości podkreślające: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w zestawie: spiralny przewód o dł.

  3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty kabel o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata, a także 3 lata przy rejestracji artykułu na stronie użytkownika MyADAM.


☆ Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) ☆

Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic dt 880 pro (4010118490972)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEYERDYNAMIC DT880 PROProfesjonalneDT880 PRO łączy mocne strony studyjnych słuchawek otwartych i zamkniętych. Lepsze przetworniki legendarnego modelu DT880 doskonałe właściwości analityczne, zwłaszcza w przypadku muzyki konwencjonalnej.

  jednostajna redukcja hałasu otoczenia zagwarantuje wyśmienity dźwięk przestrzenny. Pełne spektrum dźwięku jest reprodukowane z wielką szczegółowością od najniższego basu do najwyższych częstotliwości. Soprany są zarazem przezroczyście czyste i imponująco gładkie.

  skrupulatne stabilne tony średnie są wyraźne - wspomagają, nie dominują. Bas jest obszerny, ale nie jest zbyt natarczywy. Wygodny z szeroką regulacją pałąk nadaje się do wszelkich wymiarów głowy - udoskonalone dostosowanie i komfort.

  istotnie w trakcie długich sesji studyjnych.BudowaWszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra przystępność części powoduje, że słuchawki można eksploatować poprzez dużo lat.

  idealny komfort noszeniaDT 880 PRO są niezwykle lekkie jak na swój wymiar, a dzięki precyzyjnie dobranym materiałom wspaniałe spasowane. Wytwarzane z weluru nauszniki spory komfort wykorzystywania.

  Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Wytwarzane w NiemczechJakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych elementów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest wytworzony z niezwykłą trosceą o szczegóły.

  cechy słuchawek linii 880 PROImpedancja słuchawek 250 Ohm - rewelacyjna do użytkowania studyjnego, miksowania, edycji i masteringuPrzejrzysty, wielobarwny i naturalny dźwiękMiękkie, wielkie, welurowe nausznikiSolidny, wygodny, miękko wyściełany pałąk o szerokiej możliwości regulacji wyprodukowane w NiemczechSpecyfikacja technologiczna:typ słuchawekwokółuszneKonstrukcjapółotwarteImpedancja250 OhmPasmo przenoszenia5 - 35,000 HzNominalny SPL96 dBZniekształcenia T.H.D< 0.2%wariant przetwornikadynamicznyZłączemini jack 3,5 mm + przejściówka jack 6,3Długość przewodu3m (spiralny)Waga295 gAkcesoriaetui ochronne, przejściówka Jack 6,3 mm


☆ Sony wh-1000xm4 ☆

Sony wh-1000xm4 Najniższa Cena Online

☆ Sony wh-1000xm4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wh-1000xm4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SONY WH1000XM4B.CE7 TYLKO MUZYKA. NIC WIĘCEJ. Szybkie przełączanie Asystent głosowy Aplikacja SONY Chcesz momentalnie usłyszeć głos lub dźwięk z zewnątrz? Przyłóż dłoń do pokrywy — słuchawki natychmiast zmniejszą głośność muzyki i przepuszczą dźwięk z otoczenia.

  Załatwiaj codzienne sprawy z pomocą asystenta. Rozmawiaj ze znajomymi, informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Przystępna w aplikacji Sony |

  Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce. Sterowanie w zasięgu ręki Etui z przewodem Obrotowy mechanizm Zmieniaj utwory, reguluj głośność, odbieraj i nawiązuj połączenia, dotykając panelu lub przesuwając po nim palcem.

  dołączone do zestawu etui jest odporne i posiada przewód do słuchania. Nauszniki posiadają mechanizm obrotowy, dzięki temu mieszczą się w niewiele znaczącym etui. Technika umożliwiająca redukcję hałasu technika dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z użyciem pary mikrofonów na każdym z nauszników.

  dane te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, by zapewnić redukcję hałasu w zróżnicowanych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth Audio, ponad 700 razy na sekundę namierza on i koryguje sygnały muzyki i hałasu i akustykę pomiędzy przetwornikiem w słuchawkach a uchem.

  Optymalizacja redukcji hałasu produktywność redukcji hałasu w słuchawkach WH-1000XM4 powiększają dwie technologie. Nieszablonowa funkcja kompensacji ciśnienia atmosferycznego zapewnia optymalny dźwięk na sporej wysokości, a spersonalizowana optymalizacja redukcji hałasu dopasowuje dźwięk do jednostkowych cech słuchacza, takich jak wielkość głowy, fryzura i noszenie okularów.

  Kontrola dźwięków otoczenia Słuchasz muzyki poza domem i chcesz używać systemu redukcji hałasu, zachowując jednak kontrolę nad komunikatami w środkach transportu i innymi ważnymi dźwiękami? Zmień ustawienia dźwięków otoczenia w aplikacji Sony |

  Headphones Connect. Perfekcyjny dźwięk bez żadnych kabli technika LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej informacji (przy maksymalnej szybkości transmisji 990 kb/s) niż łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to unikatowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym.

  Dźwięk, w który uwierzysz zastosowany wzmacniacz analogowy i procesor redukcji hałasu QN1 HD nieprzeciętny w urządzeniach przenośnych odstęp sygnału od szumu i jakość dźwięku. 40-milimetrowe przetworniki akustyczne o sporej mocy z membranami z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP) świetnie reprodukują dynamiczne rytmy i pełny zakres częstotliwości — do 40 kHz.

  Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji Działający w czasie rzeczywistym system DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca dźwięki o wysokiej c...


☆ Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black ☆

Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black Najniższa Cena Online

☆ Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra słuchawki evolve2 65 stand link380a ms stereo black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Evolve2 65 Flex, Link380c MS Stereo, Wireless Charging
  26699-999-889 - komplet nagłowny na dwoje uszu
  Wersje:
  26699-989-889 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-C UC Stereo (Wireless Charging)
  26699-989-899 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-C UC Stereo
  26699-989-989 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-A UC Stereo (Wireless Charging)
  26699-989-999 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-A UC Stereo
  26699-999-889 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-C MS Stereo (Wireless Charging)
  26699-999-899 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-C MS Stereo
  26699-999-989 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-A MS Stereo (Wireless Charging)
  26699-999-999 Jabra Evolve2 65 Flex - USB-A MS Stereo
  Postaw na rozciągliwość dzięki zupełnie nowemu Evolve2 65 Flex. Przyciągnij jeszcze więcej klientów niż kiedykolwiek wcześniej dzięki tej niesamowitej ofercie. Poznaj nowy składany zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 65 Flex, zaopatrzony w najnowszą technologię zaprojektowaną z myślą o rozciągliwym sposobie pracy i wielu innych korzyściach! HYBRYDOWA AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU
  mocny, ale cichy model

  Chcesz pracować wszędzie tam, gdzie najdzie Cię ochota i nie martwić się o hałas? Nie ma sprawy! mając Evolve2 65 Flex możesz pracować w każdym hałaśliwym miejscu dzięki progresywnemu chipsetowi i wysokiej jakości mikrofonom z funkcją redukcji hałasu, które wspaniałą Hybrydową Aktywną Redukcję Hałasu (ANC), absolutnie najlepszą w tej klasie*. W dodatku nauszniki z pianki z pamięcią kształtu znakomicie dostosowują się do uszu, blokując jeszcze więcej odgłosów otoczenia. Pozostaje Ci po prostu skupić się na swojej pracy. Odetnij się od świata z Evolve2 65 Flex. *Klasa oznacza konkurencyjne produkty w tej samej grupie cenowej. Więcej informacji na Jabra.pl/commercial-claims.
  technologia MIKROFONOWA KLASY PREMIUM
  Twój głos w centrum uwagi
  charakterystyczna sytuacja. Czekasz na ważny telefon służbowy i w końcu nadszedł ten moment. Znajdujesz się jednak w niezbyt fachowym otoczeniu. Bez obaw. Evolve2 65 Flex eliminuje hałas otoczenia i zagwarantuje absolutnie wyraźny dźwięk w trakcie rozmów i wirtualnych spotkań, bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Specjalnie zaprojektowany algorytm cyfrowy, konkretny chipset i mikrofony Jabra ClearVoice dopasujeły siły i zwyciężają w walce z hałasem w centrach handlowych, szczekaniem psów i dudnieniem robót drogowych, więc możesz spokojnie skoncentrować się na każdym słowie. dzisiaj Twój głos będzie brzmieć profesjonalnie wszędzie, gdzie tylko zdecydujesz się rozmawiać.
  technologia MIKROFONOWA KLASY PREMIUM
  Twój głos w centrum uwagi
  charakterystyczna sytuacja. Czekasz na ważny telefon służbowy i w końcu nadszedł ten moment. Znajdujesz się jednak w niezbyt mistrzowskim otoczeniu. Bez obaw. Evolve2 65 Flex eliminuje hałas otoczenia i gwarantuje absolutnie wyraźny dźwięk podczas rozmów i wirtualnych spotkań, bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Specjalnie zaprojektowany algorytm cyfrowy, solidny chipset i mikrofony Jabra ClearVoice scaliły siły i zwyciężają w walce z hałasem w centrach handlowych, szczekaniem psów i dudnieniem robót drogowych, więc możesz spokojnie skoncentrować się na każdym słowie. dzisiaj Twój głos będzie brzmieć profesjonalnie wszędzie, gdzie tylko zdecydujesz się rozmawiać.
  technologia JABRA AIR COMFORT
  Powiew lekkości

  Praca poprzez cały dzień jest o mnóstwo przyjemniejsza z zestawem słuchawkowym Evolve2 65 Flex. To dlatego, że do specyficznej składanej konstrukcji dodaliśmy rewolucyjną technikę Jabra Air Comfort. Została ona specjalnie zaprojektowana w celu zmniejszenia nacisku na uszy dzięki zastosowaniu wyjątkowo miękkiej, perforowanej pianki we wnętrzu składanego pałąka nagłownego, która gwarantuje efekt amortyzacji. Ponadto sprężyste nauszniki obracają się wraz z każdym ruchem. Możesz więc radować się wygodą bez względu na to, jak długo nosisz pakiet słuchawkowy. Jesteś gotowy zaczerpnąć powietrza?
  DIODA ZAJĘTOŚCI 360deg;
  Zasygnalizuj swoje skupienie
  Ci potrzeba spokoju, by wykonać ważne zadanie? Evolve2 65 Flex ma coś, co może pomóc. 360deg; dioda zajętości świeci się na czerwono, dając przystępny do zauważenia sygnał „STOP#8221;, który oznajmia innych, iż musisz się na chwilę skoncentrować. Wyraźnie sygnalizuj swoją zajętość za pomocą Evolve2 65 Flex.
  postępowA DUŃSKA budowa
  asygnowany do życia hybrydowego
  Chcemy Ci pomóc, gdziekolwiek zaprowadzi Cię dzień w trybie pracy hybrydowej. Dlatego postaraliśmy się, aby Evolve2 65 Flex był naprawdę odpowiedni w każdej sytuacji. Jego nowy, opływowy zarys nie tylko wygląda elegancko, lecz dzięki naszemu nowoczesnemu pałąkowi nagłownemu, który składa się na płasko, możesz prosto zabierać ten zestaw słuchawkowy wszędzie ze sobą. Dzięki temu, iż wysięgnik jest krótszy i można go schować, przesuwając go do góry, możesz brzmieć naprawdę profesjonalnie podczas prezentacji albo wyglądać bardziej luźno podczas słuchania ulubionej muzyki w wolnej chwili. Smart casual? Z Evolve2 65 Flex to pestka.
  PROSTOTA używanIA
  Nieograniczone możliwości
  Pracując hybrydowo spotykasz się ze współpracownikami i klientami w różnorodnych miejscach, co oznacza, iż ​​większość spotkań nie odbywa się już twarzą w twarz. Evolve2 65 Flex ma certyfikaty wszelkich wiodących platform spotkań wirtualnych, w tym Google Meet, Microsoft Teams i Zoom, więc możesz cieszyć się ulepszoną jakością wirtualnych spotkań, niezależnie od tego, którą platformę wybierzesz. Dzięki konfiguracji plug-and-play możesz od razu wziąć się do pracy, a zasięg łączności bezprzewodowej do 30 m gwarantuje jeszcze pokaźniejszą swobodę robienia rzeczy po swojemu. Dodatkowo podwójna łączność pozwala na przełączanie między urządzeniami, więc możesz łatwo przejść od słuchania muzyki z telefonu do rozmowy video na notebookie, nie obawiając się, że coś Cię ominie. Zachowanie sprężystości jest teraz pokaźnie łatwiejsze.
  informacje technologiczne
  • Dźwięk
   • Aktywna Redukcja Hałasu (ANC): hybrydowa ANC
   • Funkcja nasłuchu HearThrough: Tak
   • wymiar głośnika: 28 mm
   • Maks. Moc wejściowa głośnika: 30 mW
   • Zakres częstotliwości głośnika: 20-20 000 Hz
   • Szerokość pasma głośnika – tryb muzyki 20-20 000 Hz
   • Szerokość pasma głośnika – tryb rozmowy 150-6800 Hz
   • typ mikrofonu: 2 analogowe mikrofony MEMS / 4 cyfrowe mikrofony MEMS (Stereo)
   • Czułość mikrofonu: -38 dBv/Pa (mikrofon analogowy) / -26 dBFS/Pa (mikrofon cyfrowy)
   • Zakres częstotliwości mikrofonu: Analogowy 20-10 000 Hz | Cyfrowy 20-10 000 Hz
   • Obsługiwane kodeki dźwięku: SBC
   • Ochrona słuchu użytkownika: PeakStoptrade;, Jabra SafeTonetrade;, normy UE dotyczące hałasu w miejscu pracy, G616
   • atesty: Alcatel-Lucent, Avaya, Cisco, Unify, MFi, Zoom Rooms, Google Meet, Amazon Chime, Google Fast Pair, Microsoft Teams (zależnie od wersji)
  • dobranie i wygoda
   • rozmiary zestawu słuchawkowego: pałąk nauszny
  • Bateria
   • Czas odtwarzania muzyki: do 32 godzin (z wyłączoną ANC) / Do 21 godzin (z włączoną ANC)
   • Czas rozmów: do 20 godzin (z wyłączoną ANC/diodą zajętości) / do 15 godzin (z włączoną ANC/diodą zajętości)
   • Czas ładowania: do 120 minut
   • Ładowanie przewodowe: USB-C
   • Poziom naładowania baterii po 30 minutach ładowania: maks. 45%
   • Bezprzewodowe ładowanie: tak
   • Tryb uśpienia: tak
  • Łączenie
   • Łączność (komputer i urządzenia mobilne): Bluetooth, USB-A lub USB-C
   • Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.2
   • Profile Bluetooth: A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.8, HSP v1.2, PBAP v1.1, SPP v1.2
   • Zasięg działania: do 30 m
   • Lista parowania przy pomocy Bluetooth: maksymalnie do 8 urządzeń
   • Jednoczesne połączenia Bluetooth: 2
  • dane ogólne
   • Zawartość opakowania: pakiet słuchawkowy, adapter Bluetooth Link 380, kabel USB 1,2 m, futerał podróżny, dokumentacja użytkownika, podkładka do ładowania bezprzewodowego (zależnie od SKU): wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.) 225 x 112 x 60,5 mm
   • rozmiary głównego modułu (szer. X wys. X gł.) - Stereo 200 x 108 x 155 mm
   • Waga zestawu słuchawkowego (typ stereo) 136 g
   • zastosowane materiały: skóra plastikowa, plastik PC i PC/ABS, stal nierdzewna
   • rodzaj baterii: akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego stosowania)
   • Gwarancja: 2 lata
   • Funkcje i części LED: dioda zajętości, wskaźnik dokowania na stojaku biurkowym, połączenie przychodzące
  • Szczegółowe informacje
   • Temperatura pracy: od -5deg;C do 45deg;C
   • Temperatura przechowywania: od -10deg;C do +55deg;C
   • Temperatura pracy w trakcie bezprzewodowego ładowania: od 0deg;C do 40deg;C

  Akcesoria: 14101-89 Jabra Evolve2 65 Flex Ear Cushion
  14207-92 Jabra Evolve2 65 Flex Wireless Charging Pad
  14301-58 Jabra Evolve2 65 Flex Carry Pouch

☆ Logitech g pro x2 lightspeed - magenta ☆

Logitech g pro x2 lightspeed - magenta Najniższa Cena Online

☆ Logitech g pro x2 lightspeed - magenta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g pro x2 lightspeed - magenta
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, nowe słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści: wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm gwarantują czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń.

  oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i spory zasięg: profesjonalna technika bezprzewodowa logitech lightspeed zagwarantuje do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz.

  wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu mają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej zarys - dostępne w wersji ze skóry lub z oddychającego weluru. Łączność: przystępne opcje połączeń to technika bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i kabel aux 3.5 mm, kabel usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, przewód audio 3.5 mm w pakiecie.

  wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce ułatwia wyraźną i niezawodną komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 zapewnia większą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze.

  kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko poprzez port usb).


☆ Philips tah8507bk/00 ☆

Philips tah8507bk/00 Najniższa Cena Online

☆ Philips tah8507bk/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips tah8507bk/00
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:tak;Czas pracy do:55 h;Dla gracza (gamingowe):nie;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:redukcji szumów Pro, funkcja Bluetooth Multipoint, odłączany mikrofon na wysięgniku, aplikacja Philips Headphones;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):TAH8507;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:7 Hz - 40 kHz;Podświetlenie:nie;Połączenie:Bluetooth;pasuje do:PC/laptop;Radiowe 2,4 GHz:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, aktywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:Bluetooth;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wyposażenie:adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, przewód USB, transmiter USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C, jack 2,5 mm...


☆ Audio-technica ath-msr7bk black ☆

Audio-technica ath-msr7bk black Najniższa Cena Online

☆ Audio-technica ath-msr7bk black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: Audio-technica ath-msr7bk black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  „Za sprawą MSR7 wierzymy, iż osiągnęliśmy genialną równowagę między studyjnej jakości referencyjnym brzmieniem
  a komfortem i postępowym wzornictwem, który spodoba się wszystkim fanom muzyki
  i będzie pełnił rolę perfekcyjnego wprowadzenia do technologii dźwięku wysokiej rozdzielczości"

  • Robert Morgan-Males dyrektor marketingu Audio-Technica.

  Słuchawki ATH-MSR7 są konstrukcją, w której projektanci zjednoczyli fachową jakość brzmienia
  z najnowszym wzornictwem klasy premium. Luksusowy charakter słuchawek
  podkreślają wyselekcjonowane materiały i świetna jakość wykończenia.
  podczas konstruowania modelu inżynierowie poprawili przystępne technologie audio
  i wykorzystali całe swoje doświadczenie, które zdobywają już od 1962 r.

  Zaprojektowane pozostały do użytku w domu i poza nim. Słuchawki ATH-MSR7 są niesamowicie komfortowe.
  obudowy nauszników pozostały specjalnie ukształtowane tak, by skrywać całe uszy i wzmocnić mnogość niskich tonów,
  w trakcie gdy istotnie sprężysta budowa przegubów umożliwia prędkie i łatwe dobranie słuchawek do kształtu głowy.
  Całości dopełniają miękkie poduszki stworzone z pianki z pamięcią kształtu.
  Słuchawki pewnie układając się wokół uszu wspaniałe dobranie,
  co zwiększa do maksimum wygodę używania, także podczas długotrwałych sesji odsłuchowych.
  To konsekwencja ponad 40-letniego doświadczenia producenta w projektowaniu słuchawek monitorowych
  asygnowanych dla producentów, studiów nagraniowych i muzyków.
  Komfort używania pozostaje kluczowym aspektem nad wyraz podczas odsłuchu muzyki zapisanej w plikach wysokiej rozdzielczości,
  kiedy wygoda pozwala bez reszty zanurzyć się w znakomitej jakości nagraniach.

  Za idealne odwzorowanie najmniejszych sybilantów brzmienia odpowiadają 45-mm przetworniki „True Motion",
  akcentujące się wysoką rozdzielczością. Niezwykle obfite pasmo przenoszenia,
  rozciągające się od 5 Hz (!) aż do 40 kHz pozwala usłyszeć każdy, choćby najdelikatniejsze wysokie tony i najgłębszy bas.

  W celu poszerzenia spektrum niskich i średnich częstotliwości inżynierowie opracowali specjalną,
  dwuwarstwową technologię kontrolowania ruchu powietrza: warstwowe pokrywy wyprodukowane z ekskluzywnej mieszanki aluminium
  i magnezu wytwarzając lekką i równocześnie nieelastyczną strukturę. Dzięki wykorzystaniu tego wyjątkowo sztywnego materiału
  zredukowano do minimum niepożądane wibracje, które mogłyby wpływać negatywnie na dźwięk.
  w środku tej warstwowej konstrukcji znajduje się system Triple-venting Acoustic Airflow,
  wykorzystujący trzy precyzyjnie rozmieszczone otwory, które kontrolując ruch powietrza zapewniają dużo bardziej energiczny dźwięk.

  Nieważne gdzie i jak słuchasz swojej ulubionej muzyki słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7
  będą wyśmienitym rozwiązaniem dostosowanym do Twoich preferencji.
  Oprócz standardowego 1,2-metrowego kabla, użytkownicy maszyn mobilnych wyposażonych w system iOS lub Android
  mogą podłączyć 1,2-metrowy przewód iS, który zapewni im całkowitą kontrolę nad urządzeniem.
  Dzięki zastosowaniu przewodu iS możesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie telefoniczne
  i równocześnie przerwać odtwarzanie muzyki, bez konieczności sięgania po urządzenie przenośne.
  Do słuchawek dołączany jest także 3-metrowy kabel, który gwarantując obszerniejszy zasięg stanowi rewelacyjne rozwiązanie
  do słuchania muzyki w domu. Żeby móc utrzymać słuchawki w znakomitym stanie,
  nawet w trakcie podróży, do zestawu załączone jest trwałe i mocne etui.

  • rodzaj Wokółuszne
  • Przeznaczenie Uniwersalne
  • Impedancja 35 Ohm
  • Pasmo przenoszenia (Hz) 5 Hz - 40 000 Hz
  • Czułość (dB/V) 100 dB/mW
  • Długość przewodu (m) 1,2 m; 3 m
  • konstrukcja Zamknięta
  • Złącze 3,5 mm (Mini Jack)

☆ Sony inzone buds - biały ☆

Sony inzone buds - biały Najniższa Cena Online

☆ Sony inzone buds - biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony inzone buds - biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  lekkie, minimalne i prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne sony inzone buds wfg700 zostały zaprojektowane tak, że zapomnisz, iż je nosisz. Dzięki nowej konstrukcji, która ogranicza kontakt z uchem wewnętrznym, możesz grać dłużej i cieszyć się większym komfortem.

  dzięki 360 spatial sounddo gier możesz wykryć kierunek i odległość od przeciwników, dzięki czemu zawsze będziesz o krok przed konkurencją. Korzystając z funkcji personalizacji dźwięku przestrzennego w aplikacji 360 spatial sound personalizer na smartfona, możesz stworzyć swój profil, robiąc zdjęcia uszu, a następnie radować się grą z niezrównaną dokładnością przestrzenną.

  inzone buds są wyposażone w dwa mikrofony dla każdego ucha, które pozwalają im wydajnie wychwytywać dźwięki otoczenia, nawet jeśli te przedostają się przez wkładkę. Mikrofon wewnętrzny jest zamontowany współosiowo przed przetwornikiem i zezwala na skrupulatną optymalizację dobraną do cechy akustycznych indywidualnego kształtu twojego ucha.

  słuchawki inzone buds są dodatkowo zaopatrzone w funkcję aktywnej redukcji hałasu, która nie rozprasza uwagi i gwarantuje wysokiej jakości przestrzeń dźwiękową. Nowy procesor l1, o niskim zużyciu energii, zagwarantuje do 12 godzin pracy na baterii w sytuacji dedykowanego klucza bezprzewodowego o niezwykle niskim opóźnieniu lub24 godzinyw przypadku słuchaniaza pomocą le audio, dzięki czemu możesz grać dłużej.

  połączenie poprzez klucz sprzętowy usb-c gwarantuje opóźnienie mniejsze aniżeli 30 ms, co oznacza, że nic cię nie powstrzyma.


☆ Razer BlackShark V2 Pro PlayStation Nauszne Biały (8887910060735) ☆

Razer BlackShark V2 Pro PlayStation Nauszne Biały (8887910060735) Najniższa Cena Online

☆ Razer BlackShark V2 Pro PlayStation Nauszne Biały (8887910060735) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer BlackShark V2 Pro PlayStation Nauszne Biały (8887910060735)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:tak;Czas pracy do:70 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):100 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:PlayStation Tempest 3D Audio;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:oficjalna licencja PlayStation;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):BlackShark V2 Pro PlayStation;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:12 Hz - 28 kHz;Platforma:PlayStation 5;Podświetlenie:nie;Połączenie:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, tablet/smartfon;Radiowe 2,4 GHz:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth, 2,4 GHz;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Klipsch kg-200 słuchawki komputerowe (7438780252860) ☆

Klipsch kg-200 słuchawki komputerowe (7438780252860) Najniższa Cena Online

☆ Klipsch kg-200 słuchawki komputerowe (7438780252860) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Klipsch
 • Nazwa produktu: Klipsch kg-200 słuchawki komputerowe (7438780252860)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  KLIPSCH KG-200 Model KG-200 to budowa zamknięta zaopatrzona w 40 mm przetwornik dynamiczny, który połączony z skrupulatnym korektorem graficznym (tryby:...


☆ Poly słuchawki voyager focus 2 usb-c headset 76u47aa (0197029504524) ☆

Poly słuchawki voyager focus 2 usb-c headset 76u47aa (0197029504524) Najniższa Cena Online

☆ Poly słuchawki voyager focus 2 usb-c headset 76u47aa (0197029504524) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Poly
 • Nazwa produktu: Poly słuchawki voyager focus 2 usb-c headset 76u47aa (0197029504524)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy Poly Voyager Focus 2 USB-C (76U47AA)

  Słodki dźwięk skupienia
  Stwórz wokół siebie strefę skupienia dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth Voyager Focus 2. Inteligentnie zaprojektowany z myślą o perfekcji dźwięku usłyszysz tylko swoje wołanie. Uwaga skupiona jest na Tobie, precyzyjnie tam, gdzie należy.

  Twoja strefa skupienia
  Poznaj doskonałość akustyczną Poly dzięki zestawowi słuchawkowemu Voyager Focus 2. Głośne i rozpraszające tło jest redukowane dzięki trzem poziomom zaawansowanej cyfrowej hybrydowej ANC. Będziesz gotowy do prowadzenia najbardziej krytycznych rozmów bez obaw.

  Noś go tak, jakby go nie było
  Pozostań zaangażowany podczas rozmów poprzez cały dzień, nosząc wygodny pałąk z wyściełanym nosidłem i pluszowymi poduszkami nausznymi. Voyager Focus 2 został zaprojektowany z myślą o Tobie zachowaj koncentrację i efektywność przez cały dzień.

  przejrzyście czyste rozmowy
  To ty - głośno i wyraźnie. To wszystko, co słyszą dzwoniący. Dyskretny wysięgnik mikrofonu nie tylko tłumi ultraszum, lecz dzięki technice Acoustic Fence dosłownie wytwarza przed ustami wirtualną, pozbawioną hałasu bańkę.

  Wciągające doświadczenie
  Skoncentruj się podczas rozmów lub słuchania muzyki/multimediów z dźwiękiem stereo.

  Łatwy w użyciu
  Łatwy w użyciu komplet słuchawkowy z inteligentnymi czujnikami do odbierania/wyciszania połączeń, a także odtwarzania/wstrzymywania muzyki. Inteligentny wysięgnik mikrofonu automatycznie utrzymuje dźwięk z lewej i prawej strony, niezależnie od tego, po której stronie nosi się komplet słuchawkowy.

  To Twoja decyzja
  Zachowaj efektywność dzięki czasowi rozmów bezprzewodowych do 19 godzin (włączona funkcja ANC) i wydłuż czas pracy baterii, korzystając z urządzenia przewodowego z dźwiękiem przez USB.

  Wybierz swoje urządzenie
  Współpracuje z wybranym poprzez Ciebie urządzeniem: komputerem PC poprzez załączony adapter Bluetooth BT700 USB-A lub USB Type-C, a także telefonami komórkowymi przez Bluetooth v5.1.

  Inteligentne czujniki
  Dynamiczny alert wyciszenia lokalizuje i sygnalizuje Cię, gdy mówisz po wyciszeniu. Lampka kontrolna na uchu miga, oznajmiając innych w pobliżu, że prowadzisz rozmowę, i nie rozpraszaj się.

  Zoptymalizowany dla najkorzystniejszych platform
  Ten zestaw słuchawkowy, będący marzeniem menedżera IT, został wykonany do komunikacji, zoptymalizowany i certyfikowany do współpracy z czołowymi dostawcami wirtualnych spotkań.  EAN: 0197029504524
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 76U47AA
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.5 m
  Zasięg: 50 m
  Funkcje: Redukcja szumów wychodzącego dźwięku głosowego dużo połączeń regulowany pałąk dostosowywana aktywna redukcja szumów (ANC) Dwa wskaźniki LED na głośniku informujące o stanie połączenia
  Waga: 176 g
  Pozostałe atrybuty: Żywotność baterii Do 25 godzin (wyłączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online) Do 20 godzin (włączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online) Do 18 godzin (czas rozmów, wyłączona funkcja ANC i włączony wskaźnik online, ustawienie domyślne) Do 16 godzin (czas rozmów, włączona funkcja ANC i wskaźnik online, ustawienie domyślne) Do 40 godzin (czas muzyki, wyłączona funkcja ANC) Do 24 godzin (czas muzyki, włączona funkcja ANC) Do 30 dni (czas czuwania) Czas ładowania ok 2 godziny

☆ POLY Słuchawki Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-A 77Y85AA, UHPOYBNB0000006 (24181671) ☆

POLY Słuchawki Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-A 77Y85AA, UHPOYBNB0000006 (24181671) Najniższa Cena Online

☆ POLY Słuchawki Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-A 77Y85AA, UHPOYBNB0000006 (24181671) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Poly
 • Nazwa produktu: POLY Słuchawki Voyager Focus 2 Microsoft Teams Certified USB-A 77Y85AA, UHPOYBNB0000006 (24181671)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Poly Voyager Focus 2 z atestem Microsoft Teams USB-A 77Y85AA

  Słodki dźwięk skupienia
  Stwórz wokół siebie strefę skupienia dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Bluetooth Voyager Focus 2. Inteligentnie zaprojektowany z myślą o perfekcji dźwięku usłyszysz tylko swoje wołanie. Uwaga skupiona jest na Tobie, skrupulatnie tam, gdzie należy.

  Twoja strefa skupienia
  Poznaj doskonałość akustyczną Poly dzięki zestawowi słuchawkowemu Voyager Focus 2. Głośne i rozpraszające tło jest redukowane dzięki trzem poziomom zaawansowanej cyfrowej hybrydowej ANC. Będziesz gotowy do prowadzenia najistotniej krytycznych rozmów bez obaw.

  Noś go tak, jakby go nie było
  Pozostań zaangażowany w trakcie rozmów przez cały dzień, nosząc komfortowy pałąk z wyściełanym nosidłem i pluszowymi poduszkami nausznymi. Voyager Focus 2 został zaprojektowany z myślą o Tobie zachowaj koncentrację i produktywność poprzez cały dzień.

  klarownie czyste rozmowy
  To ty - głośno i wyraźnie. To wszystko, co słyszą dzwoniący. Dyskretny wysięgnik mikrofonu nie tylko tłumi ultraszum, ale dzięki technologii Acoustic Fence dosłownie tworzy przed ustami wirtualną, pozbawioną hałasu bańkę.

  Wciągające doświadczenie
  Skoncentruj się w trakcie rozmów albo słuchania muzyki/multimediów z dźwiękiem stereo.

  Łatwy w użyciu
  Łatwy w użyciu pakiet słuchawkowy z inteligentnymi czujnikami do odbierania/wyciszania połączeń, a także odtwarzania/wstrzymywania muzyki. Inteligentny wysięgnik mikrofonu samoczynnie utrzymuje dźwięk z lewej i prawej strony, niezależnie od tego, po której stronie nosi się zestaw słuchawkowy.

  To Twoja decyzja
  Zachowaj skuteczność dzięki czasowi rozmów bezprzewodowych do 19 godzin (włączona funkcja ANC) i wydłuż czas pracy baterii, korzystając z urządzenia przewodowego z dźwiękiem poprzez USB.

  Wybierz swoje urządzenie
  Współpracuje z wybranym przez Ciebie urządzeniem: komputerem PC poprzez załączony adapter Bluetooth BT700 USB-A lub USB Type-C oraz telefonami komórkowymi przez Bluetooth v5.1.

  Inteligentne czujniki
  Dynamiczny alert wyciszenia wykrywa i sygnalizuje Cię, gdy mówisz po wyciszeniu. Lampka kontrolna na uchu miga, powiadamiając innych w pobliżu, iż prowadzisz rozmowę, i nie rozpraszaj się.

  Certyfikowany dla Microsoft Teams
  Pełna certyfikacja Microsoft Teams przenosi doświadczenie Microsoft Teams na wyższy poziom dzięki przyciskowi umożliwiającemu natychmiastowy dostęp do aplikacji i nie tylko.  EAN: 0197029609977
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 77Y85AA
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  budowa: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.5 m
  Zasięg: 50 m
  Funkcje: Redukcja szumów wychodzącego dźwięku głosowego niemało połączeń dostosowywany pałąk regulowana aktywna redukcja szumów (ANC) Dwa wskaźniki LED na głośniku sygnalizujące o stanie połączenia
  Waga: 176 g
  Pozostałe parametry: Żywotność baterii Do 25 godzin (wyłączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online) Do 20 godzin (włączony czas rozmów, ANC i wskaźnik online) Do 18 godzin (czas rozmów, wyłączona funkcja ANC i włączony wskaźnik online, ustawienie domyślne) Do 16 godzin (czas rozmów, włączona funkcja ANC i wskaźnik online, ustawienie domyślne) Do 40 godzin (czas muzyki, wyłączona funkcja ANC) Do 24 godzin (czas muzyki, włączona funkcja ANC) Do 30 dni (czas czuwania) Czas ładowania ok 2 godziny

☆ Philips tah8507bk/00 ☆

Philips tah8507bk/00 Najniższa Cena Online

☆ Philips tah8507bk/00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips tah8507bk/00
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:tak;Czas pracy do:55 h;Dla gracza (gamingowe):nie;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:redukcji szumów Pro, funkcja Bluetooth Multipoint, odłączany mikrofon na wysięgniku, aplikacja Philips Headphones;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):TAH8507;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:7 Hz - 40 kHz;Podświetlenie:nie;Połączenie:Bluetooth;pasuje do:PC/notebook;Radiowe 2,4 GHz:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, aktywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:Bluetooth;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, przewód USB, transmiter USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C, jack 2,5 mm...


☆ Apple Słuchawki beats solo3 ☆

Apple Słuchawki beats solo3 Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki beats solo3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki beats solo3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Apple Beats Solo3 Wireless Dzięki nawet 40 godzinom pracy na baterii słuchawki Beats Solo3 Wireless są wspaniałym rozwiązaniem na co dzień. Funkcja Fast Fuel...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki nauszne do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek nausznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania nausznych do 1000 zł,
 • słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania nauszne do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania nauszne do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania nauszne do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania nauszne do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 1000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania nauszne do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *