FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania nausznych do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania nausznych do 500 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania nausznych do 500 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek nausznych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania nauszne do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania nauszne do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania nausznych do 500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) ☆

Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj nieprzeciętną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technologia tłumienia zakłóceń gwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne, dzięki czemu możesz radować się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową albo grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  rozszerzony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania przez choćby 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki transparentnej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i pokaźnemu zasięgowi, możesz wziąć ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta kompozycja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku i zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych lub filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, by zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy też urządzasz maraton filmowy, te wygodne i poprawnie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i komfortowego słuchania tak, aby każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać przez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim użytkowaniu, wyściełane i wygodne nauszniki nieprzeciętnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu na kanapie.

  dobre trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe dopasowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść wygodnie, w trakcie gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) ☆

Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  B-STOCK. Towar pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na zapotrzebowania naszego zespołu. Został sprawdzony i jest wydajny. Może posiadać nieduże ślady używania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

  -- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, proponujących zupełnie świeże doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, zezwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

  Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki podczas miksowania, możesz wygodnie używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

  Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE cechy kolekcji HDJ-X oszałamiające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 zaopatrzono w nowy 40-mm przetwornik.

  Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz radować się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje świetną separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku.

  w dodatku, model HDJ-X10 wyekwipowano w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy gwarantuje głęboki bas. Trwałość Rygorystyczne testy Wszystkie modele z serii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

  Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wyprodukowane z wytrzymałego metalu by zapewnić wieloletnie wykorzystywanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-warstwa Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo wyraźnie dłużej.

  Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne i pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest odporna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją swobodnie czyścić po użyciu. Ulepszona funkcjonalność Dla wszelkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek budujemy mnóstwo prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

  Na podstawie ich opinii wiemy, iż słuchawki HDJ-X są komfortowe, niezależnie od stylu ich noszenia. Wygodny i elastyczny pałąk żeby zapewnić najlepsze dopasowanie, słuchawki HDJ-X mają elastyczny, wytrzymały pałąk.

  Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, podczas których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, profesjonalne funkcje, takie jak rozciągliwe części gwarantujące komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

  pokrywa modelu HDJ-X10 ma mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają samoczynnie do neutralnej pozycji.. Pozostałe właściwości przystępność części zamiennych Możesz z łatwością wymienić odłączany przewód lub pady nauszne we wszelkich słuchawkach z linii HDJ-X za pomocą części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

  Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 posiada w pakiecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 sprawność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC ☆

JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC Najniższa Cena Online

☆ JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bluetooth JBL Tune 760NC NiebieskieTylko Twoja muzyka – wszystko inne jest nieważne. Wyjątkowo komfortowe słuchawki wokółuszne JBL Tune 760NC o solidnym brzmieniu dotrzymują obietnicy. Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza Twoją uwagę,skupić się na tym, co najważniejsze – nawet przez 35 godzin.

  Chcesz więcej? Zyskaj dopełniające 2 godziny zasilania po zaledwie 5 minutach ładowania. Słuchawki Tune 760NC są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć Ci przy każdej przygodzie, a do tego zezwalają na podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® równocześnie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego w trakcie oglądania filmu na tablecie.

  Słuchawki JBL Tune 760NC prędko parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, a także oferują funkcję odbierania połączeń bez użycia i obsługę asystenta głosowego. Starczy podłączyć słuchawki JBL Tune 760NC przy pomocy odłączanego kabla.

  Wybierz perfekcyjny kolor do swego nastroju i baw się poprawnie! NAJWAŻNIEJSZE typ: Słuchawki bezprzewodowe nauszneImpedancja (om): 32Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej (Hz): 20Hz - 20 kHzCzas ładowania: 2 hMaksymalny czas odtwarzania muzyki z wyłączoną funkcją ANC (godziny): 50 hWbudowany mikrofonJBL Pure Bass SoundMembrany: 40 mmRodzaj transmisji: Bluetooth 5.0Nauszniki: Miękkie poduszkiKolor: Niebieski Aktywna redukcja hałasuWsłuchaj się w swoją muzykę.

  Wyeliminuj hałas. Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy precyzyjnego nagłośnienia dla wielkich obiektów na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają to samo brzmienie JBL z konkretnym i głębokim basem.

  35 godzin czasu pracy akumulatora z wł. BT i NC - Czas ładowania 2 godzinyMożliwość bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu albo 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC.

  Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny Odbieranie połączeń bez zastosowania rąk i sterowanie głosoweŁatwe sterowanie dźwiękiem, zarządzanie połączeniami, a także uruchamianie asystenta głosowego przy pomocy przycisku na nauszniku.prędkie parowanie GoogleDzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL Tune 760NC samoczynnie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android.

  Można także sparować sporo urządzeń, dotykając ich ekranów. Połączenie wielopunktowePozwala na nietrudne przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth na inne. Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym - już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.Lekka, składana konstrukcjaDzięki lekkiej i składanej, kompaktowej konstrukcji możesz prosto wszędzie wziąć ze sobą SPECYFIKACJA technologicznAOgólne dane techniczneBluetooth: 5.0Membrana: 40 mmSpecyfikacja audioCzułość przetwornika przy 1kHz/1mW (dB): ["103 dB SPL/1 mW (passive)", "95 dB SPL/1 mW (active)"]Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej (Hz): 20 Hz - 20 kHzImpedancja: 32WymiaryWaga (g): 220Waga (oz): 7.8Długość przewodu (m): 0.2Długość przewodu (ft): 0.7Wysokość zewnętrzna nausznika (w): 3.6Zewnętrzna szerokość nausznika (cale): 3Wysokość wewnętrzna nausznika (w): 2.1Szerokość wewnętrzna nausznika (cale): 1.5Głębokość nauszników (w): 0.8Wysokość (cm): 9.2Szerokość (cm): 7.6Szerokość wewnętrzna (cm): 5.4Wysokość wewnętrzna (cm): 3.7Głębokość (cm): 2 Specyfikacja sterowania i połączeniaProfile Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6Częstotliwość Bluetooth: 2.4 GHz - 2.4835 GHzModulacja przesyłana przez Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSKMoc nadajnika Bluetooth: < 10 dBmAkumulatorCzas ładowania (godziny od pustego): 2Maksymalny czas odtwarzania muzyki z wyłączoną funkcją ANC (godziny): 50Maksymalny czas odtwarzania muzyki z włączonym ANC (godziny): 35FunkcjeAudio cable: TakBluetooth: TakCharging cable: TakDetachable Cable: TakFoldable: TakVoice Assistant integration: TakActive Noise Cancelling: TakBuilt-in Microphone: TakHands Free Call: TakJBL Pure Bass Sound: TakMulti-Point Connection: TakOver-ear: TakRechargable battery: TakWireless: TakCo jest w pudełku?1 x słuchawki JJBL Tune 760NC1 x kabel do ładowania USB typu C1 x odłączany kabel audio1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)1 x karta charakterystyki (s/i)1 x skrócona instrukcja obsługi


☆ ath-m40fs marki Audio-technica ☆

ath-m40fs marki Audio-technica Najniższa Cena Online

☆ ath-m40fs marki Audio-technica - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audio-Technica
 • Nazwa produktu: ath-m40fs marki Audio-technica
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Audio-Technica ATH-M40x
  Pracuj na jedno ucho z Audio-Technica ATH-M40x

  lubisz składać muzykę? A może jesteś DJ? Audio-Technica ATH-M40x pozwolą Ci wygodnie pracować na jedno ucho, dzięki obrotowych kapsułach. Możesz luźno słuchać lecącej muzyki i składać kolejne jej kawałki.

  Dumne białe logo producenta Audio-Technica otoczone srebrną obwódką widnieje na ciemnych nausznikach oraz na pałąku wraz z nazwą producenta. Czarna konstrukcja nadaje elegancji i klasy.

  konkretna, wytrzymała budowa

  wytworzone z najwyższej jakości materiałów, odpowiednio sparowane komponenty, ogromna budowa. To wszystko gwarantuje odporność, którą docenisz po latach użytkowania słuchawek. Miękkie nauszniki i delikatny materiał na pałąku gwarantują komfort i bronią przed podrażnieniami.

  uwielbiasz prawdziwe brzmienie?

  Słuchając muzyki, chcesz poczuć jakby przed Tobą była scena? Jakby artysta grał utwór specjalnie dla Ciebie? Audio-Technica ATH-M40x zapewnią Ci to uczucie niezależnie od miejsca i czasu. Ich rewelacyjne odwzorowanie dźwięku sprawi, iż codziennie Twoje słuchawki będą grały dla Ciebie koncert.

  Do zestawu załączona jest nakręcana przejściówka z mini jacka 3,5 mm na jacka 6,3 mm i etui transportowe chroniące Twoje słuchawki.

  cechy Audio-Technica ATH-M40x
  • Przetwornik: dynamiczne 40 mm z magnesem neodymowym i cewką CCAWK
  • konstrukcja: wokółuszna, zamknięta
  • Pasmo przenoszenia: 15 - 24 000 Hz
  • Maksymalna moc wejściowa: 1600 mW / 1kHz
  • Czułość: 98 dB
  • Impedancja: 35 Ohm
  • Waga: 240 g bez kabla
  • kabel: odłączany jednostronny: spiralny 1,2 - 3,0 m + prosty 3,0 m
  • Połaczenie: jack 3,5 mm stereo
  Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
  Zamów teraz

☆ Logitech G635 LIGHTSYNC - Czarny (5099206081925) ☆

Logitech G635 LIGHTSYNC - Czarny (5099206081925) Najniższa Cena Online

☆ Logitech G635 LIGHTSYNC - Czarny (5099206081925) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635 LIGHTSYNC - Czarny (5099206081925)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki G635 981-000750 najkorzystniejsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

  Połączenie najistotniej innowacyjnej technologii dźwięku i wytrzymałych tworzyw zagwarantuje ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G rozszerzone do 50 mm i technika dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wytwarzane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje genialną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

  teraz, dzięki powiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze większej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

  Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są nad wyraz czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technologii DTS Headphone:X 2.0, która cechuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  staranne i dokładne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może niewątpliwie przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dopasowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także przystosowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania poprzez obrócenie, który zapewnia bardzo czyste i staranne rozmowy.

  Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w zestawie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden komplet słuchawkowy, wszystkie platformyJeden zestaw słuchawkowy do wszelkich maszyn.

  komplet słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z choćby dwóch urządzeń jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami przenośnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wytworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

  G635 został wyposażony w spore, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Philips tah8506bk/00 (4895229118546) ☆

Philips tah8506bk/00 (4895229118546) Najniższa Cena Online

☆ Philips tah8506bk/00 (4895229118546) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips tah8506bk/00 (4895229118546)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:60 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):105 dB;części budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane dodatkowe:Bluetooth Multipoint, asygnowana aplikacja Philips Headphone, sterowanie dotykowe;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TAH8506;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:7;Pasmo przenoszenia góra:40000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:279 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Corsair słuchawki hs70 pro wireless carbon (0840006610076) ☆

Corsair słuchawki hs70 pro wireless carbon (0840006610076) Najniższa Cena Online

☆ Corsair słuchawki hs70 pro wireless carbon (0840006610076) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair słuchawki hs70 pro wireless carbon (0840006610076)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS carbon (EU) Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą kształt, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku i łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIERegulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys nieszablonowy komfort podczas wielogodzinnej gry. NadzwyczajnY DŹWIĘKWysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 powoduje realistyczne wrażenie przebywania w środku gry. DAJ SIĘ USŁYSZEĆCałkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy zniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie.

  klarownie czysty głos i rewelacyjny dźwięk potwierdza atest Discord. BEZPRZEWODOWA SWOBODAGraj luźno i bez przewodów w zakresie do 12 metrów na komputerze PC lub konsoli PS4, a energii baterii wystarczy nawet na 16 godzin.Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry: Żywotność baterii: do 16 godzin...


☆ Sennheiser hd569 (4044155207552) ☆

Sennheiser hd569 (4044155207552) Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser hd569 (4044155207552) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser hd569 (4044155207552)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD569
  Sennheiser HD569 zamknięte słuchawki z kolekcji HD5xx

  Prawdziwy towarzysz w życiu powszednim w słuchaniu muzyki w dowolnym miejscu, kiedy musimy odizolować się od szumów dnia powszechnego, ulicy oraz towarzysz aby podłączyć je do smartphona.

  Uniwersalność dzięki dwóm kablom. Pierwszy 3 metrowy z wtyczką 6,3 mm żeby podłączyć słuchawki do sprzętu domowego. Drugi 1,2 metrowy z wtyczką 3,5 mm do podłączenia smartphonów czy tabletów, gdyż ma jedno przyciskowy pilota i mikrofon.

  Ciesz się swobodą
  słuchania

  Pierwsze zamknięte słuchawki Sennheisera z serii HD pięćset, powstały po to by słuchać muzyki z bogactwem detalów, a także silnego basu nie przeszkadzająć nikomu, czy to w biurze, czy w domu, czy może w autobusie/samolocie.

  Jaki dźwięk, taki komfort

  Dzięki swej konstrukcji Sennhesier HD569 oferują unikatowy komfort noszenia nawet przy długich odsłuchach czy rozmowach telefonicznych, dzięki wielkim muszlą i miękkimi wymiennymi nausznikami.

  cechy Sennheiser HD569
  • budowa: wokółuszna
  • Przetworniki: intensywne, otwarte
  • Impedancja: 23 Ohm
  • przewód: 3 m z wtykiem 6,3 mm, 1,2 m z wtykiem 3,5 mm z pilotem i mikrofonem
  • Pasmo przenoszenia: 10 - 28000 Hz
  • Zniekształcenia harmoniczne THD: < 0,2%
  • Dynamika SPL: 115 dB
  Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
  Zamów teraz

☆ JBL Live 460NC (biały) ☆

JBL Live 460NC (biały) Najniższa Cena Online

☆ JBL Live 460NC (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 460NC (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU Niebieskie Legendarne brzmienie JBL Przetworniki 40 mm i legendarne brzmienie, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie. Słuchaj swoich ulubionych utworów zawsze, kiedy tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz.

  Ze słuchawkami JBL Live 460NC LIVE460NCBLU za każdym razem będziesz czuć się jak w trakcie najkorzystniejszego koncertu! Wyeliminuj hałas albo nie. Twój wybór Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu.

  technika Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ruchliwych ulicach dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a funkcja TalkThru pozwala wyciszyć muzykę i wzmocnić mowę, aby umożliwić rozmawianie bez zdejmowania słuchawek JBL Live 460NC LIVE460NCBLU.

  Uzyskaj pomoc, używając głosu Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) albo Ambient Aware, zobacz czas pracy na akumulatorze albo wyłącz słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU przy pomocy głosu i polecenia „hej, Google".

  Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, żeby w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego. Do 50 godzin czasu pracy akumulatora z wyłączoną aktywną redukcją hałasu Dwa pełne dni słuchania muzyki i szybkie ładowanie, jeśli Ci potrzeba więcej.

  Słuchawki JBL Live 460NC LIVE460NCBLU gwarantują do 50 godzin czasu odtwarzania muzyki z wyłączoną aktywną redukcją hałasu, do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu oraz do 4 godzin po ładowaniu poprzez zaledwie 10 minut!

  Odłączany przewód audio pozwala słuchać muzyki choćby po wyczerpaniu akumulatora.


☆ Słuchawki p55 vento darmowy odbiór w 20 miastach! raty od 23,31 zł marki Soundmagic ☆

Słuchawki p55 vento darmowy odbiór w 20 miastach! raty od 23,31 zł marki Soundmagic Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki p55 vento darmowy odbiór w 20 miastach! raty od 23,31 zł marki Soundmagic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki p55 vento darmowy odbiór w 20 miastach! raty od 23,31 zł marki Soundmagic
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SoundMAGIC P55 Vento
  Poznaj wymyślne brzmienie SoundMAGIC P55 Vento

  Model P55 cechuje się wysmakowanym wyglądem. Producent prócz najwyższej dbałości o dźwięk zadbał też o odporność konstrukcji i komfort używania. P55 wytwarzane są z bardzo trwałych, solidnych i wytrzymałych tworzyw, jak aluminium, aby uniknąć przykrych sytuacji związanych z używaniem słuchawek w warunkach zewnętrznych.

  SoundMAGIC P55 Vento to słuchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podróż. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby korzystać z nich w domu. Słuchawki można podłączać do odtwarzaczy audio i smartphonów dzięki dwóm kablom które są w zestawie. Jeden z mikrofonem, drugi bez.

  niewiele znacząca budowa

  wyśmienicie zaprojektowana, nauszna konstrukcja optymalnie dopasowuje się do ucha, co gwarantuje nie tylko komfort na wysokim poziomie,też genialną izolację dźwięków z otoczenia, dzięki temu nic nie zakłóca Twoich ulubionych utworów.

  Brzmienie, które wciąga w świat muzyki

  Model P55s to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najbardziej popularnych modeli SoundMAGICa. Oferuje czysty i wysokiej jakości bas. Pozostałe pasma zachowują odpowiednią krystaliczność, wytwarzając spójne i soczyste brzmienie wypełniające wasze uszy.

  konstrukcja umożliwia kompaktowe złożenie słuchawek kiedy ich nie używamy i umieszczenie w twardym pokrowcu znajdującym się w zestawie. Pady są miękkie, produkowane z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i lekko leżą na uszach dzięki temu nasza skóra może swobodnie oddychać choćby w upalne dni.

  parametry SoundMAGIC P55
  • Przetworniki: intensywny (40mm magnes neodymowy)
  • Nominalne pasmo przenoszenia: 15 - 22 000 Hz
  • Nominalna impedancja: 35 Ω
  • Nominalna czułość: 110 dB +/- 3dB dla 1kHz/mW
  • Maks. Moc wejściowa: 20 mW
  • kabel o długości: 1,2 m
  • rodzaj połączenia: mini jack 3,5 mm z kątową końcówką °60
  • Waga: 285 g
  Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniu
  Zamów teraz


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 500 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania nausznych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) ☆

Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj niesłychaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technologia tłumienia zakłóceń zapewnia sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową lub grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  rozszerzony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania poprzez choćby 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki transparentnej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i obfitemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta konstrukcja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, że doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych lub filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, by zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy też urządzasz maraton filmowy, te wygodne i prawidłowo trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, żeby każdy z członków rodziny mógł z nich wygodnie korzystać poprzez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim wykorzystywaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki perfekcyjnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu na kanapie.

  prawidłowe trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika zapewnia komfortowe dostosowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny nawet tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść komfortowo, w trakcie gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Słuchawki 3xt27aa omen x by hp mindframe marki Hp ☆

Słuchawki 3xt27aa omen x by hp mindframe marki Hp Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki 3xt27aa omen x by hp mindframe marki Hp - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HP
 • Nazwa produktu: Słuchawki 3xt27aa omen x by hp mindframe marki Hp
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy Omen X aby HP Mindframe

  Zachowaj zimną krew
  Zaprojektowany najczęściej z myślą o wygodzie pakiet OMEN Mindframe oferuje technologię aktywnego chłodzenia słuchawek. Zanurz się w bardzo głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1.

  technologia FrostCap

  zestaw OMEN Mindframe korzysta z rozwiązania FrostCap, czyli technologii chłodzenia słuchawek. Wykorzystując urządzenie termoelektryczne w obu słuchawkach, system FrostCap schładza płytki kratownicy głośnika i odprowadza ciepło z dala od uszu, co zagwarantuje komfort podczas długich rozgrywek i pozwala skoncentrować się na wygranej.

  Pełna głębia dźwięku. Pełna przewaga.

  Zanurz się w szczególnie głębokim świecie dźwięku za sprawą wirtualnego brzmienia przestrzennego 7.1. Dzięki realistycznemu pozycjonowaniu audio i orientacji 3D możesz dokładnie i na bieżąco wyłapywać kroki przeciwników, a także stłumione wystrzały.

  Przyćmij konkurencję
  Wyróżnij się dzięki regulowanemu podświetleniu RGB oraz efektom zewnętrznych słuchawek, sterowanych za pomocą oprogramowania OMEN Command Center.

  genialne dostosowanie
  Dzięki samoregulującemu się i amortyzowanemu pałąkowi znalezienie trafnego ustawienia jeszcze nigdy nie było tak proste. Lekka i rozciągliwa kompozycja pozwoli Ci pozostać w świecie gry przez mnóstwo godzin.

  Odsłuch w czasie rzeczywistym

  regulowana funkcja monitorowania mikrofonu sprawia, iż gracz słyszy swój głos w słuchawkach, dzięki czemu nie musi krzyczeć do swej drużyny w trakcie zanurzania się w dźwiękach z gry.

  Materiał czerpiący inspiracje z dyscyplin sportowych
  Czerpiąc inspiracje ze współczesnego sprzętu sportowego, nauszniki produkowano z oddychającego i chłonącego wilgoć materiału, dzięki któremu uszy pozostają chłodne i suche podczas długotrwałego stosowania.

  Dokonuj regulacji w locie

  Reguluj łatwo poziom głośności za pomocą elementów sterujących na słuchawce, bez utraty kontroli nad rozgrywką.

  Wydawaj rozkazy i współpracuj czysto i wyraźnie.
  Miej wyraźną kontrolę nad sytuacją dzięki niekierunkowemu mikrofonowi z technologią tłumienia szumów i funkcją wyciszania po złożeniu.

  Obsługa OMEN Command Center
  Kontroluj technologię FrostCap i dopasowuj oświetlenie RGB, korzystając z oprogramowania OMEN Command Center.  EAN: 0192545283694
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 3XT27AA
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Surround 7.1
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Mikrofon: Tak
  Kolor: Czarny
  wymiary: 20,2 x 21,7 x 9,1 cm
  Waga: 0.48 kg
  Akcesoria w zestawie: komplet słuchawkowy OMEN żeby HP Mindframe Gwarancja informacje o produkcie Skrócona instrukcja obsługi

☆ JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC ☆

JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC Najniższa Cena Online

☆ JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Tune 760NC (niebieski), T760NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bluetooth JBL Tune 760NC NiebieskieTylko Twoja muzyka – wszystko inne jest nieważne. Wyjątkowo wygodne słuchawki wokółuszne JBL Tune 760NC o mocnym brzmieniu dotrzymują obietnicy. Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza Twoją uwagę,skoncentrować się na tym, co najważniejsze – choćby przez 35 godzin.

  Chcesz więcej? Zyskaj dodatkowe 2 godziny zasilania po zaledwie 5 minutach ładowania. Słuchawki Tune 760NC są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć Ci przy każdej przygodzie, a do tego pozwalają na podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® równocześnie, dzięki temu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego w trakcie oglądania filmu na tablecie.

  Słuchawki JBL Tune 760NC momentalnie parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, a także oferują funkcję odbierania połączeń bez użycia , a także obsługę asystenta głosowego. Wystarczy podłączyć słuchawki JBL Tune 760NC za pomocą odłączanego kabla.

  Wybierz wyśmienity kolor do swojego nastroju i baw się dobrze! NAJWAŻNIEJSZE wariant: Słuchawki bezprzewodowe nauszneImpedancja (om): 32Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej (Hz): 20Hz - 20 kHzCzas ładowania: 2 hMaksymalny czas odtwarzania muzyki z wyłączoną funkcją ANC (godziny): 50 hWbudowany mikrofonJBL Pure Bass SoundMembrany: 40 mmRodzaj transmisji: Bluetooth 5.0Nauszniki: Miękkie poduszkiKolor: Niebieski Aktywna redukcja hałasuWsłuchaj się w swoją muzykę.

  Wyeliminuj hałas. Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy starannego nagłośnienia dla znacznych obiektów na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają to samo brzmienie JBL z konkretnym i głębokim basem.

  35 godzin czasu pracy akumulatora z wł. BT i NC - Czas ładowania 2 godzinyMożliwość bezprzewodowego słuchania muzyki przez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu albo 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC.

  Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny Odbieranie połączeń bez wykorzystania rąk i sterowanie głosoweŁatwe sterowanie dźwiękiem, zarządzanie połączeniami i uruchamianie asystenta głosowego za pomocą przycisku na nauszniku.szybkie parowanie GoogleDzięki funkcji prędkiego parowania Google słuchawki JBL Tune 760NC automatycznie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android.

  Można też sparować mnóstwo maszyn, dotykając ich ekranów. Połączenie wielopunktowePozwala na nieskomplikowane przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth na inne. Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym - już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.Lekka, składana kompozycjaDzięki lekkiej i składanej, kompaktowej konstrukcji możesz łatwo wszędzie zabrać ze sobą SPECYFIKACJA technologicznAOgólne dane techniczneBluetooth: 5.0Membrana: 40 mmSpecyfikacja audioCzułość przetwornika przy 1kHz/1mW (dB): ["103 dB SPL/1 mW (passive)", "95 dB SPL/1 mW (active)"]Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej (Hz): 20 Hz - 20 kHzImpedancja: 32WymiaryWaga (g): 220Waga (oz): 7.8Długość przewodu (m): 0.2Długość przewodu (ft): 0.7Wysokość zewnętrzna nausznika (w): 3.6Zewnętrzna szerokość nausznika (cale): 3Wysokość wewnętrzna nausznika (w): 2.1Szerokość wewnętrzna nausznika (cale): 1.5Głębokość nauszników (w): 0.8Wysokość (cm): 9.2Szerokość (cm): 7.6Szerokość wewnętrzna (cm): 5.4Wysokość wewnętrzna (cm): 3.7Głębokość (cm): 2 Specyfikacja sterowania i połączeniaProfile Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6Częstotliwość Bluetooth: 2.4 GHz - 2.4835 GHzModulacja przesyłana poprzez Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSKMoc nadajnika Bluetooth: < 10 dBmAkumulatorCzas ładowania (godziny od pustego): 2Maksymalny czas odtwarzania muzyki z wyłączoną funkcją ANC (godziny): 50Maksymalny czas odtwarzania muzyki z włączonym ANC (godziny): 35FunkcjeAudio cable: TakBluetooth: TakCharging cable: TakDetachable Cable: TakFoldable: TakVoice Assistant integration: TakActive Noise Cancelling: TakBuilt-in Microphone: TakHands Free Call: TakJBL Pure Bass Sound: TakMulti-Point Connection: TakOver-ear: TakRechargable battery: TakWireless: TakCo jest w pudełku?1 x słuchawki JJBL Tune 760NC1 x kabel do ładowania USB rodzaju C1 x odłączany kabel audio1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)1 x karta charakterystyki (s/i)1 x skrócona instrukcja obsługi


☆ stealth 600x (biały) marki Turtle beach ☆

stealth 600x (biały) marki Turtle beach Najniższa Cena Online

☆ stealth 600x (biały) marki Turtle beach - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Turtle Beach
 • Nazwa produktu: stealth 600x (biały) marki Turtle beach
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czas pracy do:15 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):0;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0;Kod Producenta:192195;Kolor:biały;Kolor:biały;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Stealth 600 Gen 2;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:Xbox One;pasuje do:Xbox Series X/S, Xbox One;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Złącze:radiowe...


☆ Microsoft Modern wireless headset 8jr-00009 słuchawki bezprzewodowe ☆

Microsoft Modern wireless headset 8jr-00009 słuchawki bezprzewodowe Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern wireless headset 8jr-00009 słuchawki bezprzewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern wireless headset 8jr-00009 słuchawki bezprzewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset
  Ułatw sobie pracę, łącząc swoje urządzenie Surface lub komputer z Windows 11 Home/Pro i Windows 10 za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego certyfikowanego do współpracy z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować. Pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset zapewnia znakomitą jakość dźwięku w wyjątkowej cenie.

  Łącz się momentalnie i ułatw sobie koncentrację
  wyposażony w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami w Microsoft Teams, gwarantuje wysoką jakość dźwięku i rozmów i bezprzewodową wygodę i mnóstwo więcej.

  • Komfort poprzez cały dzień. Komfortowa konstrukcja i lekkie, wyściełane nauszniki zezwalają na korzystanie z zestawu poprzez cały dzień.
  • Wyraźniejsze połączenia. Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i wysokiej jakości głośnikom stereofonicznym zoptymalizowanym pod kątem funkcji głosowych.
  • Przełącz, aby wyciszyć mikrofon. Lampka stanu pozwala z łatwością sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona.
  • Certyfikowany do wykorzystywania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań przy pomocy jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Certyfikacja do korzystania z Teams wymaga wykorzystania dołączonego klucza sprzętowego USB.
  • Wytrzymała bateria. Do 50 godziny słuchania muzyki1lub do 30 godzin połączeń głosowych w Microsoft Teams.
  • Funkcje sterowania na nausznikach. Obejmują przyciski wyciszania, regulacji głośności i przycisk Microsoft Teams.


  EAN: 0889842759471
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 8JR-00009
  Przeznaczenie: Call center
  kompozycja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: Brak
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 30 m
  Waga: 136 g
  Akcesoria w zestawie: zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset przewód do ładowania Klucz sprzętowy USB Przewodnik prędki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa
  Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Kompatybilność Bluetooth Windows 11 Home/Pro/Windows 10: 20H1, 19H1, RS5 Windows 8, Windows 7 Mac OS, Android, iOS Microsoft Teams (ASP) zgodny z systemami Windows 10 i Mac OS - Niektóre funkcje wymagają pobrania oprogramowania (wymagane miejsce na dysku); brak obsługi w systemie Mac OS. Przyciski / elementy sterujące: 5 przycisków: włącznik zasilania, przycisk parowania, przycisk Microsoft Teams, przycisk wyciszenia, przycisk widełek Przełącznik wyciszania Pokrętło głośności


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania nauszne do 500 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania nauszne do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania nauszne do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki nauszne do biegania – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania nausznych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek nausznych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania nauszne do 500 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania nauszne do 500 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania nausznych do 500 zł,
 • słuchawki do biegania nauszne do 500 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania nauszne do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania nauszne do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania nauszne do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 500 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania nauszne do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 500 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania nauszne do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness nausznymi do 500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania nauszne do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *