FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Huawei. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Huawei


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Huawei,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Huawei najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Huawei, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Huawei, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Huawei bt tws freebuds 4i białe ☆

Huawei bt tws freebuds 4i białe Najniższa Cena Online

☆ Huawei bt tws freebuds 4i białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei bt tws freebuds 4i białe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bluetooth HUAWEI FreeBuds 4i, Czarne szykowne, owalne etui ładujące znakomicie leży w dłoni i wyśmienicie komponuje się z opływowym kształtem słuchawek schowanych w środku. Wyraź swój jednostkowy styl i wybierz HUAWEI FreeBuds 4i w ponadczasowej bieli, czerni albo czerwieni.

  Komfort 24/7 użyteczna konstrukcja HUAWEI FreeBuds 4i wykorzystująca ultralekkie wkładki douszne zapewnia pełen komfort choćby podczas wielogodzinnego wykorzystywania. Usłysz to, co ważne Czujniki w HUAWEI FreeBuds 4i aktywnie wykrywają i redukują hałas otoczenia.

  Bez względu na to, dokąd zmierzasz, Twoja ulubiona muzyka będzie Ci towarzyszyć w pełnym brzmieniu. HUAWEI FreeBuds 4i wykorzystują układ podwójnych mikrofonów4, by efektywnie niwelować szum wiatru w trakcie połączeń głosowych.

  oryginalna technologia kształtowania wiązki w połączeniu z algorytmami AI zezwala na skuteczniejsze wyizolowanie głosu choćby w hałaśliwym otoczeniu. Rozmawiaj swobodnie i bez zakłóceń. Pozostań w kontakcie Nie musisz zdejmować słuchawek, aby usłyszeć dźwięki dobiegające z otoczenia.

  wystarczy nacisnąć i przytrzymać słuchawkę, żeby przejść do trybu świadomości i porozmawiać albo wysłuchać komunikatu na lotnisku czy dworcu. Naładowane na cały dzień HUAWEI FreeBuds 4i oszałamiają sprawną pracą na baterii.

  Po pełnym naładowaniu możesz odtwarzać muzykę poprzez 10 godzin1. Wiodąca w branży technika Quick Charge zapewni Ci 4 godziny z ulubioną muzyką po zaledwie 10 minutach ładowania - wyśmienite rozwiązanie, kiedy jesteś w pośpiechu.

  zniewalająca jakość dźwięku Dynamiczne 10-milimetrowe przetworniki z czułą membraną z kompozytu polimerowego zapewniają bogate, nasycone brzmienie. Rozkoszuj się transparentnie czystym wokalem, soczystymi basami i doskonałą harmonią instrumentów.

  Bez zakłóceń zrównoważona łączność Bluetooth pozwala zasadniczo zminimalizować opóźnienia. Wzorowa synchronizacja obrazu i dźwięku pozwoli czerpać pełną przyjemność z rozrywki. Wszystko gra! Otwórz się na połączenie Po prostu otwórz etui ładujące, a na smartfonie pojawi się powiadomienie o możliwości sparowania HUAWEI FreeBuds 4i.

  Po pierwszym sparowaniu słuchawki będą automatycznie zespajać się ze smartfonem albo tabletem za każdym razem, gdy otworzysz etui. Czułe na Twój dotyk Obie wkładki douszne mają zastosowane czujniki dotykowe umożliwiające instynktowną i dokładną obsługę.

  Sterowanie odtwarzaniem muzyki, odbieranie połączeń głosowych, aktywowanie redukcji szumów - wszystko to przy pomocy kilku prostych gestów.


☆ Huawei freebuds pro (czarny) (6941487202201) ☆

Huawei freebuds pro (czarny) (6941487202201) Najniższa Cena Online

☆ Huawei freebuds pro (czarny) (6941487202201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei freebuds pro (czarny) (6941487202201)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TWS Huawei FreeBuds Pro Czarne etui 7h Dynamiczna redukcja szumów do 40 dB, Bluetooth 5.2, 6 mikrofonów, dotykowe sterowanie, do 30 godzin odtwarzania, bezprzewodowe ładowanie NAJWAŻNIEJSZE właściwości:rozmiar: 26 x 29,6 x 21,7 mm (jedna słuchawka), 70 x 51,3 x 24,6 mm (etui ładujące)Waga: ok.

  6,1 g (jedna słuchawka); ok. 60 g (etui ładujące)Kolor: CzarnyBateria: 55 mAh (jedna słuchawka), 580 mAh (etui ładujące)Żywotność baterii: do 7 h na 1 ładowaniu (bez redukcji szumów), do 30 h przy użyciu etui ładującego (bez redukcji szumów)*Ładowanie słuchawek w etui: ok.

  40 minPrzewodowe ładowanie etui (USB-C 5 V/1,2 A/6 W): ok. 1 hBezprzewodowe ładowanie etui (2 W): ok. 2 hSystem dynamicznej aktywnej redukcji szumówDotykowe sterowanieAutomatyczne parowanieJednoczesne sparowanie z 2 urządzeniamiBluetooth 5.2 Hybrydowa aktywna redukcja szumów.

  Wycisz szumy z zewnątrz i od środka Dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów mikrofony skierowane do we wnętrzu i na zewnątrz wykrywają niepożądany hałas w otoczeniu i w uchu. Następnie dynamiczne przetworniki generują precyzyjny sygnał niwelujący.

  Osiągając efekt redukcji szumów do 40 dB1, HUAWEI FreeBuds Pro pozwalają poznać kojącego wyciszenia na życzenie. Odetnij się od zgiełku i zanurz się w ulubionych rytmach. Pozostań w kontakcie z tym, co ważne dookoła.

  Usłysz głos, który jest dla Ciebie ważny. Poczuj muzykę dzięki HUAWEI FreeBuds Pro. Poruszający dźwięk, inspirujący styl. Inteligentna, dynamiczna redukcja szumów Tryb redukcji szumów dostosowany do otoczenia Inteligentnie rozpoznając dźwięki otoczenia, HUAWEI FreeBuds Pro odpowiednio przełącza tryb redukcji szumów, aby zapewnić optymalne doznania dźwiękowe.

  Tryb ultra Odpręż się podczas podróży. Poczuj głębię dźwięków ulubionej muzyki i odetnij się zgiełku. Tryb wygodny Pomaga Ci się skoncentrować na tym, czego słuchasz, eliminując niechciane dźwięki w biurze, czytelni czy urzędzie, takie jak szelest papieru, stukanie klawiatury czy rozmowy w tle.

  Tryb ogólny Oddaj się rozrywce przy muzyce, filmach albo grach, nawet w zatłoczonych kawiarniach, pośród tętniących życiem ulic. Uwydatnianie głosu Usłysz to, co ważne Nie musisz wyjmować słuchawek z uszu.

  Dotknij i przytrzymaj słuchawkę, by przejść w tzw. Tryb świadomości, który pozwala Ci usłyszeć dźwięki otoczenia. Specyficzna funkcja wykrywania głosu redukuje niepożądane dźwięki otoczenia, akcentując ludzką mowę.

  W ten sposób nie przegapisz istotnych komunikatów na lotnisku czy dworcu. Podwójne anteny Dzięki zaimplementowaniu dwóch anten słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro jednostajne połączenie Bluetooth, choćby jeśli telefon znajduje się w torbie czy kieszeni.

  Podwójny system redukcji szumu wiatru zagwarantuje wyraźne rozmowy choćby podczas szybkiej jazdy na rowerze czy hulajnodze. Daj się usłyszeć nawet szeptem, dotknij dwukrotnie wspornika słuchawki,wykorzystać jej jako mikrofonu.

  Poczuj emocje mobilnej rozgrywki dzięki solidnemu brzmieniu bez opóźnień. Fason, który przemówi za Ciebie HUAWEI FreeBuds Pro dostępne są w trzech zróżnicowanych kolorach, przypasowanych do dźwięków, które kochasz: wyraziste srebro z subtelnym srebrnym połyskiem, elegancka i dyskretna ceramiczna biel i tradycyjna uniwersalna czerń.

  Na cały dzieńStabilnośćMiękkie silikonowe wkładki douszne są dostępne w 3 rozmiarach. Inteligentne oprogramowanie pomoże Ci wybrać te, które najlepiej pasują do Twoich uszu.dopasowanieSpecjalna budowa uwzględniająca dobranie do tylnej i przedniej ściany ucha równoważy ciśnienie powietrza we wnętrzu i na zewnątrz.

  W ten sposób zapewniana jest trafna cyrkulacja powietrza, gwarantująca wygodę wykorzystywania.KomfortKompaktowy i lekki korpus został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Starczy chwila i praktycznie nie czujesz, że nosisz słuchawki Dotykowe sterowaniePrecyzyjne czujniki dokładnie reagują na gesty.

  Przesuwając albo dotykając nasady słuchawek z obu stron, możesz zwiększać albo ograniczać głośność, odbierać połączenia lub przełączać utwory.Gotowe na długie godzinyPrzy wyłączonej redukcji szumów jedno ładowanie gwarantuje do 7 godzin słuchania.

  Wykorzystując etui ładujące, czas ten wzrasta do aż do 30 godzin8. Możesz także zastosować smartfona lub tabletu do ładowania zwrotnego, gdy jesteś w drodze lub nie masz dostępu do ładowarki. Ładowanie zwrotne wymaga urządzenia wyposażonego w tę funkcję.Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zagwarantuje nawet 3,5 godziny rozmów (16 godzin z zastosowaniem etui ładującego).Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zagwarantuje choćby 4,5 godziny rozmów (20 godzin z zastosowaniem etui ładującego).

  Otwórz i sparujOtwórz etui do ładowania, a na smartfonie pojawi się powiadomienie o pierwszym parowaniu. Następnym razem połączenie nawiązane zostanie automatycznie, a na ekranie wyświetli się informacja o stanie baterii.Płynne przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniamiHUAWEI FreeBuds Pro możesz sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i błyskawicznie przełączać pomiędzy nimi przez niedługie dotknięcie jednej ze słuchawek (Fun


☆ FreeBuds 5 Słuchawki HUAWEI ☆

FreeBuds 5 Słuchawki HUAWEI Najniższa Cena Online

☆ FreeBuds 5 Słuchawki HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 5 Słuchawki HUAWEI
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:25 h;Czas pracy do:5 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;komponenty budowy/konstrukcji:kompozycja otwarta;Funkcje dodatkowe:Hi-Res Audio, dedykowana aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, tryb dynamiczny, adaptacyjny korektor EQ, dokument jakości dźwięku Hi-Res;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC, L2HC, LC3;Kolor:koralowy;Kolor:pomarańczowy;Kolor (oryginalna nazwa):Coral Orange;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 5;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;niepodatność - legale 1:Ten produkt nie jest fachowym urządzeniem wodoodpornym, ale jest odporny na zachlapanie podczas normalnego wykorzystywania.

  Został przetestowany, aby osiągnąć poziom IP54 w laboratorium w kontrolowanych warunkach.;niepodatność - legale 2:niepodatność na zachlapanie nie jest trwała, a ochrona może się ograniczać wraz z codziennym stosowaniem.;odporność - legale 3:Stopień ochrony IPX4 nie dotyczy etui ładującego.;Pasmo przenoszenia dół:16;Pasmo przenoszenia góra:40000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:5,4 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Huawei Słuchawki douszne freebuds se 2 niebieski ☆

Huawei Słuchawki douszne freebuds se 2 niebieski Najniższa Cena Online

☆ Huawei Słuchawki douszne freebuds se 2 niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Słuchawki douszne freebuds se 2 niebieski
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  bezprzewodowe słuchawki douszne huawei freebuds se 2 wyróżniają się niezwykle pojemną baterią, która pozwala nawet na 40 godzin pracy. Są wytrzymałe na kurz, a także zachlapania, zgodnie z normą ip54, dlatego możesz je nosić bez obaw podczas treningu, nawet w deszczu, pełnię przyjemności z stosowania zapewni ci ich znikoma waga, komfortowa obsługa dotykiem i prawidłowo wyważone brzmienie odtwarzanej muzyki.korzyści: słuchawki wyposażone są w pojemne baterie po 41 mah każda, a pojemność baterii w etui to 510 mah.

  na jednym ładowaniu słuchawek możesz słuchać muzyki nawet do 9 godzin (czyli 50% dłużej w kontraście do poprzedniej generacji) albo prowadzić rozmowy przez 5 godzin. Natomiast przy użyciu etui ładującego, te czasy wydłużają się trafnie do 40 godzin muzyki i 24 godzin rozmów.

  za sprawą dynamicznych, 10-milimetrowych przetworników i ultrawrażliwej polimerowej membrany, słuchawki są w stanie wydobyć bogate tekstury w szerokim zakresie dźwięków i potężne basy. Urządzenie gwarantuje przezroczyście czystą jakość rozmów, nawet w zatłoczonych i głośnych miejscach.

  jest to osiągalne dzięki zastosowaniu mikrofonu, wiatroszczelnej konstrukcji i redukcji szumów ai. W trakcie realizowania połączeń hałas otoczenia jest tłumiony, a głos użytkownika jest wzmacniany, dzięki temu rozmowa pozostaje wyraźna dla obu stron, choćby przy wietrze o szybkości do 2 m/s.

  słuchawki te posiadają także praktyczną konstrukcję, która zespoli się do twojego ucha, co zmniejsza nacisk na kanał słuchowy i powoduje,korzystnie się trzymają. Dzięki dostosowaniu i niskiej wadze praktycznie nie poczujesz, iż nosisz je w uszach przez dłuższy czas.

  słuchawki współpracują równocześnie z androidem, windowsem, jak i ios, więc już pierwsze otwarcie etui momentalne sparowanie słuchawek z telefonem, laptopem lub innym twoim urządzeniem.


☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Srebrny (6942103106231) ☆

Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Srebrny (6942103106231) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Srebrny (6942103106231) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Srebrny (6942103106231)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:31 h;Czas pracy do:6,5 h;asygnowana aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;komponenty budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje dopełniające:Hi-Res Audio, asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:tryb Ambient, atest Hi-Res Audio, połączenie dwóch urządzeń równocześnie;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC, L2HC;Kolor:metaliczny;Kolor:metaliczny/szary;Kolor (oryginalna nazwa):Silver Frost;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Pro 3;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;oporność - legale 1:Uwaga: odporność na kurz i wodę IP54 dotyczy wyłącznie samych wkładek dousznych, a nie etui ładującego;oporność - legale 2:To urządzenie jest oporne na zachlapania, kurz i wodę w normalnych warunkach.

  oporność na zachlapania, kurz i wodę nie jest trwała, a wydajność może ulec pogorszeniu w wyniku codziennego zużycia;niepodatność - legale 3:Unikaj ładowania urządzenia w wilgotnym otoczeniu. Uszkodzenia spowodowane poprzez ciecz nie są objęte gwarancją.;Pasmo przenoszenia dół:14;Pasmo przenoszenia góra:48000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:52 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;słuchawki - relacje:FreeBuds Pro 3;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,8 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) ☆

Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki znanej producenta HUAWEI. Słuchawki mają wysokiej klasy 9.2 mm przetworniki, które zapewniają czysty dźwięk w trakcie ulubionej rozgrywki, jak ponadto dzięki czemu nie umknie naszej uwadze najmniejszy detal w trakcie słuchania ulubionej muzyki.

  Dzięki zastosowanemu wysokiej klasy mikrofonowi możemy wykonywać wysokiej jakości połączenia, dzięki czemu komunikacja jest jeszcze lepszej jakości i bez zakłóceń....


☆ Huawei Freebuds 5i czarny słuchawki (6941487282579) ☆

Huawei Freebuds 5i czarny słuchawki (6941487282579) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Freebuds 5i czarny słuchawki (6941487282579) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Freebuds 5i czarny słuchawki (6941487282579)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:28 h;Czas pracy do:7,5 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:Hi-Res Audio, przeznaczona aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, możliwość wybrania stopnia redukcji szumów;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Nebula Black;pasuje do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 5i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP54;niepodatność - legale 1:Ten produkt nie jest profesjonalnym urządzeniem wodoodpornym, lecz jest niepodatny na zachlapanie w trakcie normalnego użytkowania.

  Został przetestowany, aby osiągnąć poziom IP54 w laboratorium w kontrolowanych warunkach.;niepodatność - legale 2:niepodatność na zachlapanie nie jest trwała, a ochrona może się ograniczać wraz z powszednim używaniem.;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:40000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:42 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:4,9 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki douszne freebuds se 2 biały marki Huawei ☆

Słuchawki douszne freebuds se 2 biały marki Huawei Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne freebuds se 2 biały marki Huawei - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne freebuds se 2 biały marki Huawei
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  bezprzewodowe słuchawki douszne huawei freebuds se 2 wyróżniają się szczególnie pojemną baterią, która pozwala choćby na 40 godzin pracy. Są odporne na kurz, a także zachlapania, zgodnie z normą ip54, dlatego możesz je nosić bez obaw w trakcie treningu, choćby w deszczu, pełnię przyjemności z użytkowania zapewni ci ich śladowa waga, komfortowa obsługa dotykiem i należycie wyważone brzmienie odtwarzanej muzyki.korzyści: słuchawki zaopatrzone są w pojemne baterie po 41 mah każda, a objętość baterii w etui to 510 mah.

  na jednym ładowaniu słuchawek możesz słuchać muzyki nawet do 9 godzin (czyli 50% dłużej w kontraście do poprzedniej generacji) albo prowadzić rozmowy przez 5 godzin. Natomiast przy użyciu etui ładującego, te czasy wydłużają się optymalnie do 40 godzin muzyki i 24 godzin rozmów.

  za sprawą dynamicznych, 10-milimetrowych przetworników i ultrawrażliwej polimerowej membrany, słuchawki są w stanie wydobyć bogate tekstury w szerokim zakresie dźwięków i mocne basy. Urządzenie gwarantuje transparentnie czystą jakość rozmów, choćby w zatłoczonych i głośnych miejscach.

  jest to realne dzięki zastosowaniu mikrofonu, wiatroszczelnej konstrukcji i redukcji szumów ai. Podczas wykonywania połączeń hałas otoczenia jest tłumiony, a głos użytkownika jest wzmacniany, dzięki temu rozmowa pozostaje wyraźna dla obu stron, choćby przy wietrze o prędkości do 2 m/s.

  słuchawki te posiadają także użyteczną konstrukcję, która złączy się do twojego ucha, co obniża nacisk na kanał słuchowy i sprawia,dobrze się trzymają. Dzięki dostosowaniu i niskiej wadze praktycznie nie poczujesz, że nosisz je w uszach poprzez dłuższy czas.

  słuchawki współpracują równocześnie z androidem, windowsem, jak i ios, więc już pierwsze otwarcie etui niezwłoczne sparowanie słuchawek z telefonem, laptopem albo innym twoim urządzeniem.


☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Zielony (6942103106255) ☆

Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Zielony (6942103106255) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Zielony (6942103106255) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI Freebuds Pro 3 Zielony (6942103106255)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:31 h;Czas pracy do:6,5 h;asygnowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;komponenty budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje dopełniające:Hi-Res Audio, asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dodatkowe:tryb Ambient, dokument Hi-Res Audio, połączenie dwóch sprzętów równocześnie;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC, L2HC;Kolor:zielony;Kolor:zielony;Kolor (oryginalna nazwa):Green;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Pro 3;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;odporność - legale 1:Uwaga: odporność na kurz i wodę IP54 dotyczy wyłącznie samych wkładek dousznych, a nie etui ładującego;niepodatność - legale 2:To urządzenie jest odporne na zachlapania, kurz i wodę w normalnych warunkach.

  oporność na zachlapania, kurz i wodę nie jest trwała, a efektywność może ulec pogorszeniu w wyniku codziennego zużycia;odporność - legale 3:Unikaj ładowania urządzenia w wilgotnym otoczeniu. Uszkodzenia spowodowane poprzez ciecz nie są objęte gwarancją.;Pasmo przenoszenia dół:14;Pasmo przenoszenia góra:48000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Poziom tłumienia hałasu do:52 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;słuchawki - relacje:FreeBuds Pro 3;Średnica przetwornika:11 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,8 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ FreeBuds 5i Biały Słuchawki HUAWEI ☆

FreeBuds 5i Biały Słuchawki HUAWEI Najniższa Cena Online

☆ FreeBuds 5i Biały Słuchawki HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 5i Biały Słuchawki HUAWEI
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:28 h;Czas pracy do:7,5 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:Hi-Res Audio, asygnowana aplikacja, tryb gry;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, możliwość wybrania stopnia redukcji szumów;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:biały;Kolor:biały;Kolor (oryginalna nazwa):Ceramic White;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 5i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;oporność - legale 1:Ten towar nie jest fachowym urządzeniem wodoodpornym, ale jest odporny na zachlapanie podczas normalnego wykorzystywania.

  Został przetestowany, by osiągnąć poziom IP54 w laboratorium w kontrolowanych warunkach.;niepodatność - legale 2:wytrzymałość na zachlapanie nie jest trwała, a ochrona może się zmniejszać wraz z codziennym stosowaniem.;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:40000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:42 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:4,9 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Huawei – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Huawei, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Huawei jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) ☆

Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki HUAWEI AM115, białe Huawei AM115 to komfortowy i poręczny pakiet słuchawkowy dedykowany do wykorzystywania ze smartfonem. Huawei AM115 proponują wyśmienitą jakość dźwięku. Zastosowany na kablu pilot usprawnia prowadzenie rozmów i obsługę odtwarzacza muzyki.

  HUAWEI koncentruje swoje starania, żeby dostarczać najwyższej jakości produkty, wyróżniać się progresywnością, łamać technologiczne bariery i dzielić się tymi dokonaniami z konsumentami na całym świecie, aby mogli realizować swoje marzenia.

  Wyrazem tych starań jest znaczna gama produktów przypasowana do przeróżnych potrzeb. Przegląd audio: Bogaty, zgryźliwy bas zapewniający kojący, łagodny dźwięk. Czysty, rezonansowy średni zakres oddający teksturę do wokalu.

  Teksturowany wysoki ton, który nie jest zbyt przenikliwy. Dobra charakterystyka częstotliwościowa i równowaga gwarantujące wysoką jakość odsłuchu. Komfortowe AM115 łączy mocne strony słuchawek równocześnie dousznych, jak i klasycznych.

  Dzięki analizie kształtu kanału słuchowego zezwalają na uzyskanie stosownego kształtu wkładek dousznych, dzięki czemu zapewniają wygodę i przypasowanie.


☆ Huawei Słuchawki am116 stereo białe (bulk) ☆

Huawei Słuchawki am116 stereo białe (bulk) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Słuchawki am116 stereo białe (bulk) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Słuchawki am116 stereo białe (bulk)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Huawei AM116 To tradycyjne i ergonomiczne słuchawki douszne zaprojektowane tak, żeby użytkownik mógł jednocześnie wygodnie słuchać muzyki, jak i prowadzić rozmowy telefoniczne. Urządzenie gwarantuje perfekcyjną jakość dźwięku stereo z głębią niskich tonów, a przy tym ukazuje się wyjątkowo stylowo.

  zaimplementowany mikrofon i pilot Słuchawki mają komfortowy pilot z zastosowanym mikrofonem i przyciskami umożliwiającymi regulację głośności, sterowanie odtwarzaczem muzyki i połączeniami przychodzącymi. Wszystko za jednym dotknięciem.

  Specyfikacja konstrukcja słuchawek Douszne Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 16 Om Czułość słuchawek 105 dB zastosowany mikrofon Tak rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy Łączność Przewodowa Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.

  Długość kabla 1,15 m kolor Biały dodatkowe informacje Pilot z mikrofonem na kablu Regulacja głośności Gwarancja 6 miesięcy (gwarancja producenta) artykuł nowy oryginalnie zapakowany w szykowny blister z gwarancją producenta.

  kod ean: 6901443064175


☆ Słuchawki HUAWEI AM115 (6901443060283) ☆

Słuchawki HUAWEI AM115 (6901443060283) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki HUAWEI AM115 (6901443060283) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki HUAWEI AM115 (6901443060283)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  lekka konstrukcja regulacja głośności, a także mikrofon w pilocie na przewodzie obszerne pasmo przenoszenia dźwięku

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) ☆

Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI FreeLace CM70-F Czarny (6941487211456)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki znanej firmy HUAWEI. Słuchawki mają wysokiej klasy 9.2 mm przetworniki, które gwarantują czysty dźwięk w trakcie ulubionej rozgrywki, jak na dodatek dzięki temu nie umknie naszej uwadze najmniejszy szczegół w trakcie słuchania ulubionej muzyki.

  Dzięki zaimplementowanemu wysokiej klasy mikrofonowi możemy wykonywać wysokiej jakości połączenia, dzięki czemu komunikacja jest jeszcze lepszej jakości i bez zakłóceń....


☆ Słuchawki HUAWEI AM116, białe (6901443064175) ☆

Słuchawki HUAWEI AM116, białe (6901443064175) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki HUAWEI AM116, białe (6901443064175) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki HUAWEI AM116, białe (6901443064175)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki HUAWEI AM116 Oryginalne słuchawki stereo Huawei AM116. Słuchawki posiadają mikrofon i regulacje głośności. Są lekkie i praktyczne. Wspaniale dobrane do uszu. Świetną jakość dźwięku stereo. Kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami firmy Huawei posiadającymi wejście słuchawkowe jack 3.5 mm.


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Huawei najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Huawei w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Huawei w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Huawei nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Huawei opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Huawei cena,
 • ranking słuchawek do biegania Huawei,
 • słuchawki do biegania Huawei jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Huawei

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Huawei?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Huawei odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Huawei najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Huawei warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Huawei, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Huawei są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Huawei zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Huawei to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *