FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Huawei. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Huawei


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Huawei,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Huawei najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Huawei, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Huawei, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe ☆

HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe Najniższa Cena Online

☆ HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI BT TWS FreeBuds 4i Białe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  huawei freebuds 4i to towar skierowany do młodych, energicznych osób, które nie boją się eksperymentować i lubią testować najnowsze, lecz także przystępne cenowo technologie. Bezprzewodowe słuchawki huawei freebuds 4i są wyekwipowane w wytrzymałą baterię, która umożliwia 10 godzin nieprzerwanego używania, aktywną redukcję szumów, która gwarantuje rewelacyjną jakość dźwięku i bardzo użyteczny, bezkompromisowy design, który stanowi ich dopełnienie.korzyści: bateria, o obszerności 55 mah, wystarcza na 10 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania i na 6.5 godziny prowadzenia rozmów przy wyłączonej aktywnej redukcji szumów.

  w połączeniu z etui ładującym, słuchawki mogą odtwarzać muzykę aż poprzez 22 godziny i zezwalają na 14 godzin połączeń głosowych. Nowatorskie w branży szybkie ładowanie – już 10 minut zezwala na 4 godziny korzystania z słuchawek.

  po 60 minutach zaś, są one w pełni naładowane. Bateria w stanie spoczynku trzyma aż do 200 dni, a po wyjęciu słuchawek z etui ładującego – do 2 dni. Układ dwóch mikrofonów pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i przy pomocy odwróconej fali dźwiękowej zredukowanie hałasu choćby do 22 db.

  algorytm redukcji szumów zagwarantuje wysoką jakość rozmów głosowych choćby w niełatwych warunkach dźwiękowych, takich jak jazda na rowerze przy intensywnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym, biurze czy ruchliwym centrum handlowym.

  etui ładujące zostało zaprojektowane tak,wyśmienicie pasowało do łuku rąk użytkownika. Do towaru dołączone są też inteligentnie dopasowujące się do ucha nakładki silikonowe, przystępne w 3 wymiarach.


☆ Huawei FreeBuds Pro (czarny) ☆

Huawei FreeBuds Pro (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Huawei FreeBuds Pro (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds Pro (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TWS Huawei FreeBuds Pro Czarne etui 7h Dynamiczna redukcja szumów do 40 dB, Bluetooth 5.2, 6 mikrofonów, dotykowe sterowanie, do 30 godzin odtwarzania, bezprzewodowe ładowanie NAJWAŻNIEJSZE właściwości:rozmiar: 26 x 29,6 x 21,7 mm (jedna słuchawka), 70 x 51,3 x 24,6 mm (etui ładujące)Waga: ok.

  6,1 g (jedna słuchawka); ok. 60 g (etui ładujące)Kolor: CzarnyBateria: 55 mAh (jedna słuchawka), 580 mAh (etui ładujące)Żywotność baterii: do 7 h na 1 ładowaniu (bez redukcji szumów), do 30 h przy użyciu etui ładującego (bez redukcji szumów)*Ładowanie słuchawek w etui: ok.

  40 minPrzewodowe ładowanie etui (USB-C 5 V/1,2 A/6 W): ok. 1 hBezprzewodowe ładowanie etui (2 W): ok. 2 hSystem dynamicznej aktywnej redukcji szumówDotykowe sterowanieAutomatyczne parowanieJednoczesne sparowanie z 2 urządzeniamiBluetooth 5.2 Hybrydowa aktywna redukcja szumów.

  Wycisz szumy z zewnątrz i od środka Dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów mikrofony skierowane do we wnętrzu i na zewnątrz wykrywają niepożądany hałas w otoczeniu i w uchu. Następnie dynamiczne przetworniki generują precyzyjny sygnał niwelujący.

  Osiągając efekt redukcji szumów do 40 dB1, HUAWEI FreeBuds Pro pozwalają poznać kojącego wyciszenia na życzenie. Odetnij się od zgiełku i zanurz się w ulubionych rytmach. Pozostań w kontakcie z tym, co ważne dookoła.

  Usłysz głos, który jest dla Ciebie ważny. Poczuj muzykę dzięki HUAWEI FreeBuds Pro. Poruszający dźwięk, inspirujący styl. Inteligentna, dynamiczna redukcja szumów Tryb redukcji szumów dostosowany do otoczenia Inteligentnie rozpoznając dźwięki otoczenia, HUAWEI FreeBuds Pro odpowiednio przełącza tryb redukcji szumów, aby zapewnić optymalne doznania dźwiękowe.

  Tryb ultra Odpręż się podczas podróży. Poczuj głębię dźwięków ulubionej muzyki i odetnij się zgiełku. Tryb wygodny Pomaga Ci się skoncentrować na tym, czego słuchasz, eliminując niechciane dźwięki w biurze, czytelni czy urzędzie, takie jak szelest papieru, stukanie klawiatury czy rozmowy w tle.

  Tryb ogólny Oddaj się rozrywce przy muzyce, filmach albo grach, nawet w zatłoczonych kawiarniach, pośród tętniących życiem ulic. Uwydatnianie głosu Usłysz to, co ważne Nie musisz wyjmować słuchawek z uszu.

  Dotknij i przytrzymaj słuchawkę, by przejść w tzw. Tryb świadomości, który pozwala Ci usłyszeć dźwięki otoczenia. Specyficzna funkcja wykrywania głosu redukuje niepożądane dźwięki otoczenia, akcentując ludzką mowę.

  W ten sposób nie przegapisz istotnych komunikatów na lotnisku czy dworcu. Podwójne anteny Dzięki zaimplementowaniu dwóch anten słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro jednostajne połączenie Bluetooth, choćby jeśli telefon znajduje się w torbie czy kieszeni.

  Podwójny system redukcji szumu wiatru zagwarantuje wyraźne rozmowy choćby podczas szybkiej jazdy na rowerze czy hulajnodze. Daj się usłyszeć nawet szeptem, dotknij dwukrotnie wspornika słuchawki,wykorzystać jej jako mikrofonu.

  Poczuj emocje mobilnej rozgrywki dzięki solidnemu brzmieniu bez opóźnień. Fason, który przemówi za Ciebie HUAWEI FreeBuds Pro dostępne są w trzech zróżnicowanych kolorach, przypasowanych do dźwięków, które kochasz: wyraziste srebro z subtelnym srebrnym połyskiem, elegancka i dyskretna ceramiczna biel i tradycyjna uniwersalna czerń.

  Na cały dzieńStabilnośćMiękkie silikonowe wkładki douszne są dostępne w 3 rozmiarach. Inteligentne oprogramowanie pomoże Ci wybrać te, które najlepiej pasują do Twoich uszu.dopasowanieSpecjalna budowa uwzględniająca dobranie do tylnej i przedniej ściany ucha równoważy ciśnienie powietrza we wnętrzu i na zewnątrz.

  W ten sposób zapewniana jest trafna cyrkulacja powietrza, gwarantująca wygodę wykorzystywania.KomfortKompaktowy i lekki korpus został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Starczy chwila i praktycznie nie czujesz, że nosisz słuchawki Dotykowe sterowaniePrecyzyjne czujniki dokładnie reagują na gesty.

  Przesuwając albo dotykając nasady słuchawek z obu stron, możesz zwiększać albo ograniczać głośność, odbierać połączenia lub przełączać utwory.Gotowe na długie godzinyPrzy wyłączonej redukcji szumów jedno ładowanie gwarantuje do 7 godzin słuchania.

  Wykorzystując etui ładujące, czas ten wzrasta do aż do 30 godzin8. Możesz także zastosować smartfona lub tabletu do ładowania zwrotnego, gdy jesteś w drodze lub nie masz dostępu do ładowarki. Ładowanie zwrotne wymaga urządzenia wyposażonego w tę funkcję.Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zagwarantuje nawet 3,5 godziny rozmów (16 godzin z zastosowaniem etui ładującego).Przy aktywnej funkcji redukcji szumów jedno ładowanie zagwarantuje choćby 4,5 godziny rozmów (20 godzin z zastosowaniem etui ładującego).

  Otwórz i sparujOtwórz etui do ładowania, a na smartfonie pojawi się powiadomienie o pierwszym parowaniu. Następnym razem połączenie nawiązane zostanie automatycznie, a na ekranie wyświetli się informacja o stanie baterii.Płynne przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniamiHUAWEI FreeBuds Pro możesz sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie i błyskawicznie przełączać pomiędzy nimi przez niedługie dotknięcie jednej ze słuchawek (Fun


☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online

☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii i kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

  Jakość dźwięku Model CM33 cechuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu starannie odwzorowuje zarówno niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane jednocześnie do słuchania zróżnicowanej muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych.

  Komfort trafnie zaprojektowane końcówki, wyjątkowo korzystne tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki temu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

  Pozwalają też na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zaimplementowany kabel o długości 1.2 metra pozwala na komfortowe odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych.

  dodatkowo słuchawki zostały wyposażone w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem oraz przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością podczas rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

  Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB rodzaju C. Słuchawki CM33 wyposażono właśnie w ten wariant złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych sprzętów przenośnych....


☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, samoczynne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie poprzez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja prędkiego ładowania;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Kompatybilność aplikacji:iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://consumer.huawei.com/pl/headphones/freebuds4/;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:srebrny;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds Lipstick Czerwony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:4 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;nadaje się do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds Lipstic;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:4,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny ☆

Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne HUAWEI FreeBuds 3 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Synergia formy i funkcjonalności

  • HUAWEI FreeBuds 3 nie tylko wspaniale grają,poprawnie się prezentują. Chowane w szykownym, okrągłym etui ładującym bezproblemowo zmieszczą się choćby w nieznacznej kieszeni. Dostępne w konwencjonalnej czerni albo bieli.

  Komfort świetnego brzemienia

  • użyteczny design inspirowany naturą zapewnia wygodę i stabilne dopasowanie. Dzięi temu dociera do Ciebie pełnia dźwięku w każdych warunkach.

  Superszybka łączność Bluetooth

  • HUAWEI FreeBuds 3 wyekwipowane są w progresywny chipset Kirin A1, który jako pierwszy na świecie udostępnia łączność Bluetooth 5.1 w standardach BT/BLE w urządzeniach noszonych. W połączeniu z zaawansowaną technologią transmisji i przetwarzania dźwięku gwarantuje on superszybką łączność, a tym samym rewelacyjną synchronizację dźwięku z obrazem. Korzystaj z gier i multimediów bez przewodów i bez kompromisów.

  Dwukanałowa transmisja danych

  • Dzięki obsłudze skutecznego protokołu Bluetooth dźwięk trasmitowany jest niezależnie do lewego i prawego kanału, umożliwiając jeszcze lepszą synchronizację.

  jednostajne połączenie bez zakłóceń

  • Kirin A1, zintegrowana antena i zoptymalizowany enkoder jednostajne połączenie i eliminują zakłócenia w miejscach o dużym nasileniu sygnałów, takich jak lotniska czy centra handlowe.

  Bez opóźnień

  • efektywny procesor Kirin A1 odpowiada za ultraniski współczynnik opóźnienia, co przekłada się na jeszcze pokaźniejsza przyjemność mobilnej rozrywki.

  Aktywna redukcja szumów

  • Inteligentny procesor dźwięku z systemem redukcji szumów w czasie rzeczywistym identyfikuje i wygłusza niechciane dźwięku z otoczenia. Ciesz się doskonałym, niezakłóconym brzmieniem muzyki, niezależnie od tego, czy jesteś w zatłoczonym metrze czy w głośnej restauracji.

  Niech Cię usłyszą

  • Aktywna redukcja szumów działa jeszcze podczas prowadzenia rozmów, dzięki czemu rozmówca usłyszy Twój głos wyraźnie niczym podczas rozmowy twarzą w twarz.

  Przewodzenie kostne

  • Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi przewodzenia kostnego głosu słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 wykrywają wibracje generowane poprzez aparat mowy, co pozwala na wzmocnienie i wyodrębnienie Twojego głosu podczas rozmów telefonicznych.

  Aerodynamiczny moduł mikrofonu

  • Szum wiatru uniemożliwił już niejedna ważną rozmowę. Specjalnie zaprojektowany moduł mikrofonu w obu słuchawkach produktywnie ogranicza niepożądane dźwięku wiatru, umożliwiając komfortowe prowadzenie rozmów podczas biegania, a nawet jazdy na rowerze (do 20 km/h).

  Studyjna jakość dźwięku

  • skrupulatny i czuły przetwornik dynamiczny o średnicy 14 mm został zaprogramowany tak, żeby wyraźnie odtworzyć każdy dźwięk zgodnie z jego oryginalnym brzmieniem. Zasługujesz na najwyższą jakość doznań muzycznych.

  Soczysty bas

  • W obu słuchawkach znajdują się dedykowane minituby basowe, zapewniające pełniejsze i dynamiczniejsze brzmienie niskich tonów.

  automatyczne parowanie

  • Pierwsze parowanie Bluetooth ze smartfonem przeprowadzasz w tradycyjny sposób - na ekranie pojawi się przeznaczone okno. Kolejne będą już samoczynne – wystarczy otworzyć etui.

  Dotykowa obsługa

  • HUAWEI FreeBuds 3 wyekwipowane są w instynktowny i wygodny system sterowania. Dwukrotne dotknięcie prawej słuchawki odtwarza albo przełącza muzykę, lewej - włącza / wyłącza aktywną redukcję szumów. Odtwarzanie wstrzymywane jest automatycznie po wyjęciu słuchawek z uszu, a wznawiane po ich ponownym włożeniu.

  4 godziny odtwarzania na jednym ładowaniu, 20 godzin przy korzystaniu z etui ładującego

  rozmiary

  • 41,5 x 20,4 x 17,8 mm (jedna słuchawka)
  • 60,9 x 21,8 mm (etui ładujące)

  WAGA

  • ok. 4,5 g (jedna słuchawka)
  • ok. 48 g (etui ładujące)

  *wymiary i waga , a także powiązane specyfikacje są jedynie wartościami teoretycznymi. Rzeczywiste cechy mogą różnić się dla poszczególnych produktów.

  BATERIA

  • 30 mAh (min) (jedna słuchawka)
  • 410 mAh (min) (etui ładujące)

  *typowa wartość nominalna. Rzeczywista objętość poszczególnych egzemplarzy może być nieznacznie wyższa lub niższa od objętości nominalnej.

  CZAS ŁADOWANIA

  • Przewodowe ładowanie etui: ok. 1 godzina*
  • Ładowanie słuchawek w etui: ok. 1 godzina*
  • Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI. Informacje poglądowe.

  W zestawie

  • Słuchawki
  • Etui ładujące
  • przewód USB-C
  • Skrócona instrukcja obsługi

  CZAS PRACY

  • 4 godziny na 1 ładowaniu
  • 20 godzin przy użyciu etui ładującego*

  *Na podstawie wewnętrznych testów laboratoryjnych HUAWEI. Dane poglądowe.

☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) ☆

Huawei FreeBuds SE (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds SE (niebieski)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;dedykowane dla:iPhone, smartfon;rozmiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;typ słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) ☆

Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Huawei Earphones AM115 douszne słuchawki minijack 3,5 mm mikrofon + pilot biały

  Huawei Earphones AM115 to douszne słuchawki o funkcjonalnym designie, który nie tylko gwarantuje dużą wygodę użytkowania,ponadto perfekcyjną jakość dźwięku. Unikatowa budowa akcesoriumsprawia,nadzwyczajnie dostosowuje się do kształtu ucha, a niewiele znaczące otwory z tyłu pokrywy, m.in. Ponadto wzmacniają bas. Brzmienie jest czyste i odpowiednio zbalansowane, tak byśmy mogli w pełni radować się ulubioną muzyką.

  Do tego długi, sprężysty kabel i umieszczony na nim poręczny pilot zezwalający na błyskawiczne przełączanie się pomiędzy piosenkami, kontrolę głośności i odbieranie rozmów telefonicznych za pomocą jednego przycisku. Całość wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw (PC).

  • marka: Huawei
  • Model: AM115
  • Materiał: PC
  • typ słuchawek: Douszne, przewodowe
  • Impedancja: 16 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
  • Czułość: 106 dB
  • Długość kabla: 1,2 m
  • Złącze: 3,5 mm
  • Kompatybilność: Android/ iOS


☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe ☆

HUAWEI FreeBuds SE - Białe Najniższa Cena Online

☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: HUAWEI FreeBuds SE - Białe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;przeznaczone dla:iPhone, smartfon;rozmiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dopełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje dodatkowe:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po polaczeniu z wybranymi telefonami lub po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;regulowanie głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! ☆

Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki sportowe Bluetooth Huawei AM61 niebieskie


  Sportowe słuchawki Bluetooth Huawei to użyteczne i innowacyjne urządzenie pozwalające jednocześnie na słuchanie ulubionej muzyki w trakcie aktywności fizycznej jak dodatkowo na prowadzenie rozmów.

  Pilot na kablu pozwoli na sterowanie muzyką, głośnością oraz pozwoli odebrać połączenia przychodzące bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.  Najwyższej klasy 11mm przetworniki gwarantują wysokiej jakości dźwięk, wyraźnie wysokie tony, konkretny bass i dźwięk bez trzasków i zakłóceń.

  Membrana wytworzona została z wytrzymałego materiału kompozytowego, a ruchoma cewka wzmacnia bass.  Słuchawki łączą się przy pomocy Bluetooth. Zainstalowany w nich moduł Bluetooth 4.1 umożliwia bezproblemowe i nieprzerwane połączenie ich z telefonem oraz zagwarantuje zasięg do 10m.

  Magnetyczne mocowanie niweluje uciążliwy problem z plączącym się przewodem.

  wbudowany akumulator o objętości 137mAh zezwala na odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów choćby do 11h.

  W trybie czuwania słuchawki są w stanie wytrzymać do 240h  Lekka i dopasowana konstrukcja słuchawek zapewnia,w trakcie intensywnych treningów, joggingu czyw trakcie odpoczynku użytkowanie ich będzie przyjemnością.

  rewelacyjnie przypasowane do ludzkiego ucha mają znikome zaczepy do małżowiny niwelujące problem z wypadaniem ich z ucha.  Certyfikacja IPX5 gwarantuje, że słuchawki są oporne na wodę i pot.

  Bez problemów możesz ich używać w trakcie treningów, spacerów, joggingu w deszczową pogodę.  Specyfikacja:

  • konstrukcja: Dokanałowe

  • Średnica 11 mm

  • Łączność Bluetooth 4.1

  • Długość kabla 0,62 m

  • Złącze microUSB

  • Kolor czarny, czarny

  • dopełniające informacje

  • Nieplączący się kabel

  • Pilot z mikrofonem na kablu

  • Regulacja głośności

  • Odbieranie połączeń

  • Wodoodporność IPX5

  • Zasięg 10 m

  • Czas pracy do 11 h

  • Czas czuwania: do 240 h

  • Moduł Bluetooth 4.1

  • Silikonowe zaczepy douszne

  • Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

   dołączone akcesoria

   • Dwie pary silikonowych tipsów

   • kabel USB micro

   • Etui podróżne  Podobne zestawienia:


  Najtańsze słuchawki do biegania Huawei – Ranking marzec 2023 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Huawei, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Huawei jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) ☆

  Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Huawei
  • Nazwa produktu: Słuchawki Huawei AM115 biały (bulk)
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 3
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Huawei Earphones AM115 douszne słuchawki minijack 3,5 mm mikrofon + pilot biały

   Huawei Earphones AM115 to douszne słuchawki o poręcznym designie, który nie tylko gwarantuje dużą wygodę stosowania,także świetną jakość dźwięku. Unikatowa budowa akcesoriumsprawia,genialnie dostosowuje się do kształtu ucha, a minimalne otwory z tyłu pokrywy, m.in. Na dodatek wzmacniają bas. Brzmienie jest czyste i odpowiednio zbalansowane, tak byśmy mogli w pełni radować się ulubioną muzyką.

   Do tego długi, rozciągliwy kabel, a także umieszczony na nim poręczny pilot pozwalający na niezwłoczne przełączanie się pomiędzy piosenkami, kontrolę głośności i odbieranie rozmów telefonicznych za pomocą jednego przycisku. Całość wytworzona z wysokiej jakości materiałów (PC).

   • marka: Huawei
   • Model: AM115
   • Materiał: PC
   • typ słuchawek: Douszne, przewodowe
   • Impedancja: 16 Ohm
   • Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
   • Czułość: 106 dB
   • Długość kabla: 1,2 m
   • Złącze: 3,5 mm
   • Kompatybilność: Android/ iOS


  ☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C ☆

  Huawei CM33 słuchawki białe USB-C Najniższa Cena Online

  ☆ Huawei CM33 słuchawki białe USB-C - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Huawei
  • Nazwa produktu: Huawei CM33 słuchawki białe USB-C
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 6
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki CM33 zostały zaprojektowane by umożliwiały długie i przyjemne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów telefonicznych. Gwarantują wysoki poziom ergonomii, a także kompatybilność z wieloma urządzeniami odtwarzającymi dźwięk.

   Jakość dźwięku Model CM33 znamionuje się szerokim pasmem przenoszonych częstotliwości, dzięki temu skrupulatnie odwzorowuje zarówno niskie jak i wysokie dźwięki. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno do słuchania różnorodnej muzyki, a także prowadzenia rozmów telefonicznych.

   Komfort optymalnie zaprojektowane końcówki, nad wyraz dobre tłumienie dźwięku otoczenia, dzięki czemu słuchawki dostarczają użytkownikowi maksimum przyjemności płynącej ze słuchania ulubionej muzyki.

   Pozwalają w dodatku na prowadzenie rozmów telefonicznych bez problematycznego słyszenia własnego głosu w słuchawce. Zastosowany kabel o długości 1.2 metra umożliwia wygodne odtwarzanie muzyki z maszyn mobilnych.

   ponadto słuchawki zostały wyposażone w komfortowy zwijacz przewodu. Funkcjonalność kabel łączący słuchawki z urządzeniem audio został zaopatrzony w kompaktowy pilot z mikrofonem oraz przyciski funkcyjne. Pozwalają one na komfortowe sterowanie głośnością w trakcie rozmowy telefonicznej lub słuchania muzyki.

   Port USB-C Coraz więcej smartfonów wyposażonych jest w port USB rodzaju C. Słuchawki CM33 wyekwipowano właśnie w ten wariant złącza, umożliwiając tym samym podłączenie ich do wielu topowych sprzętów mobilnych....


  ☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! ☆

  Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! Najniższa Cena Online

  ☆ Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT! - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Huawei
  • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!
  • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
  • Ilość ofert słuchawek: 2
  • Charakterystyka / Opis słuchawek:
   Słuchawki sportowe Bluetooth Huawei AM61 niebieskie


   Sportowe słuchawki Bluetooth Huawei to funkcjonalne i nowoczesne urządzenie pozwalające jednocześnie na słuchanie ulubionej muzyki w trakcie aktywności fizycznej jak też na prowadzenie rozmów.

   Pilot na kablu pozwoli na sterowanie muzyką, głośnością, a także pozwoli odebrać połączenia przychodzące bez konieczności wydobywania telefonu z kieszeni.   Najwyższej klasy 11mm przetworniki zapewniają wysokiej jakości dźwięk, wyraźnie wysokie tony, solidny bass i dźwięk bez trzasków i zakłóceń.

   Membrana tworzona została z wytrzymałego materiału kompozytowego, a ruchoma cewka wzmacnia bass.   Słuchawki łączą się za pomocą Bluetooth. Zainstalowany w nich moduł Bluetooth 4.1 zezwala na bezproblemowe i nieustanne połączenie ich z telefonem i gwarantuje zasięg do 10m.

   Magnetyczne mocowanie niweluje uciążliwy problem z plączącym się przewodem.

   wbudowany akumulator o obszerności 137mAh pozwala na odtwarzanie muzyki i prowadzenie rozmów nawet do 11h.

   W trybie czuwania słuchawki są w stanie wytrzymać do 240h   Lekka i dobrana budowa słuchawek zagwarantuje,podczas intensywnych treningów, joggingu czyw trakcie odpoczynku wykorzystywanie ich będzie przyjemnością.

   rewelacyjnie dostosowane do ludzkiego ucha posiadają małe zaczepy do małżowiny niwelujące problem z wypadaniem ich z ucha.   Certyfikacja IPX5 zagwarantuje, iż słuchawki są wytrzymałe na wodę i pot.

   Bez problemów możesz ich używać w trakcie treningów, spacerów, joggingu w deszczową pogodę.   Specyfikacja:

   • kompozycja: Dokanałowe

   • Średnica 11 mm

   • Łączność Bluetooth 4.1

   • Długość kabla 0,62 m

   • Złącze microUSB

   • Kolor czarny, czarny

   • dodatkowe dane

   • Nieplączący się przewód

   • Pilot z mikrofonem na kablu

   • Regulacja głośności

   • Odbieranie połączeń

   • Wodoodporność IPX5

   • Zasięg 10 m

   • Czas pracy do 11 h

   • Czas czuwania: do 240 h

   • Moduł Bluetooth 4.1

   • Silikonowe zaczepy douszne

   • Gwarancja 12 miesięcy (gwarancja producenta)

    załączone akcesoria

    • Dwie pary silikonowych tipsów

    • przewód USB micro

    • Etui podróżne


   ☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) ☆

   Huawei FreeBuds SE (niebieski) Najniższa Cena Online

   ☆ Huawei FreeBuds SE (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Huawei
   • Nazwa produktu: Huawei FreeBuds SE (niebieski)
   • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
   • Ilość ofert słuchawek: 5
   • Charakterystyka / Opis słuchawek:

    Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje uzupełniające:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane uzupełniające:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


   ☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe ☆

   HUAWEI FreeBuds SE - Białe Najniższa Cena Online

   ☆ HUAWEI FreeBuds SE - Białe - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Huawei
   • Nazwa produktu: HUAWEI FreeBuds SE - Białe
   • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
   • Ilość ofert słuchawek: 5
   • Charakterystyka / Opis słuchawek:

    Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:6 h;asygnowana aplikacja:tak;dedykowane dla:iPhone, smartfon;wymiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):108 dB;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:aplikacja HUAWEI AI Life;Zgodność z aplikacją:Huawei AI Life;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluethooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po polaczeniu z wybranymi telefonami albo po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds SE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:5,1 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m   Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Huawei najlepsze?


   Najlepsze słuchawki do biegania Huawei w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze słuchawki do biegania Huawei w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Najlepsze słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

   Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Huawei nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


   Powiązania tematyczne:

   • jakie słuchawki do biegania Huawei opinie,
   • dobre słuchawki do biegania Huawei cena,
   • ranking słuchawek do biegania Huawei,
   • słuchawki do biegania Huawei jakie najlepsze.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Huawei

   #1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Huawei?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Huawei odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

   #2 Jakie słuchawki do biegania Huawei najlepsze? Które wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Huawei warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Huawei, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie słuchawki do biegania Huawei są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Huawei zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Huawei to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *