FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Axtel. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Axtel


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Axtel,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Axtel najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Axtel, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Axtel, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC40 mono NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AxTel VOICE 40 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB świetne dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do korzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania obszernych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu znakomitego stosunku jakości do ceny cechy produktu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie kompozycja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki asygnowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z użytecznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia precyzyjne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, znaczne skóropodobne gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie produktu axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym


☆ Jabra Evolve2 30 Stereo ☆

Jabra Evolve2 30 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 30 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 30 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra EVOLVE2 USB-A 30 STEREO

  W celu zoptymalizowania działania słuchawki należy ją na bieżąco aktualizować, za pomocą aplikacji Jabra Direct

  Zaprojektowane dla wydajności. Lekkie, przenośne, wytrzymałe i komfortowe.

  Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania — Evolve2 30 zagwarantuje obszerniejszy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

  Pracuj bardziej efektywnie z nowymi słuchawkami Jabra Evolve2 30.

  Wyraźne rozmowy biznesowe.

  Pracując sprężyście, musisz posiadać pewność, że inni mogą Cię wyśmienicie słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Progresywny system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, równocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia wymagania Microsoft Open Office. Perfekcyjny sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

  Dzięki Evolve2 30 każda rozmowa jest wyśmienita.

  Łatwe słuchanie.

  Gdy czas jest na wagę złota, świetna jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki mistrzowskim głośnikom o średnicy 28 mm i nowoczesnemu chipsetowi, Evolve2 30 unikatową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki w trakcie pracy, możesz cieszyć się rewelacyjnym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach innowacyjnej pracy.

  Skupienie na rozmowie nigdy nie było łatwiejsze.

  Wysoki komfort. Lekkość.

  Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A skrupulatniej setek głów. Na podstawie informacji z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy rewelacyjną konstrukcję. Konsekwencją naszej pracy jest ten praktycznie zaprojektowany komplet słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są tworzone z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu.

  Kiedy poprzez cały dzień odbierasz połączenia, musisz posiadać pewność,zestaw słuchawkowy nie będzie za ciężki. Badania wykazują,świetnie dobrany pakiet słuchawkowy może pokaźnie usprawnić Twoją pracę, dzięki wydłużeniu czasu noszenia i poprawie jakości dźwięku podczas połączeń lub w trakcie słuchania muzyki.

  Nowy standard komfortu. Zasługujesz na to.

  bezusterkowa sprężystość.

  W biurze, w domu, a nawet w kawiarni – sprężysty tryb pracy wymaga od zestawu słuchawkowego, żeby za Tobą nadążał. Przeprojektowaliśmy komplet słuchawkowy Evolve2 30 z pałąkiem nagłownym i suwakiem w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Znacząco ulepszyliśmy także konstrukcję nauszników tak, by ich części wewnętrzne i zewnętrzne były bardziej wytrzymałe na uszkodzenia spowodowane uderzeniami.

  efektywna i sprężysta praca zaczyna się od potężnych narzędzi.

  Ciiiii... Pracujemy.

  Szukasz sposobu, aby natychmiast uzyskać trochę ciszy i spokoju? zestaw Evolve2 30 został stworzony z myślą o potrzebie koncentracji w dowolnym miejscu, co jest realne dzięki poduszkom słuchawek z plastyczną pianką i pionierskim wygiętym nausznikom. Mając ten lekki zestaw słuchawkowy w swej torbie, tylko sekunda dzieli Cię od usłyszenia swych własnych myśli.

  Koncentracja w dowolnym miejscu to nowy standard.

  Nie przeszkadzać.

  komplet Evolve2 30 samoczynnie wie, kiedy Ci potrzeba ciszy i spokoju. Zintegrowana dioda zajętości włącza się samoczynnie w trakcie połączenia. Możesz włączyć ją także manualnie, jeśli chcesz ustawić tryb „nie przeszkadzać".

  Mniej zakłóceń; gdziekolwiek jest Twoje biuro.

  Rozpakuj. Podłącz. Działaj.

  obecnie najważniejsza jest natychmiastowa współpraca. Evolve2 30 to typu plug-and-play, więc możesz go rozpakować i od razu zacząć działać.

  To jest takie proste. Naprawdę.

  Myśl nieszablonowo.

  Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści.

  Uważasz, iż już jest nadzwyczajnie? Tylko poczekaj

  Jabra Direct

  Jabra Direct powoduje,zestaw słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najistotniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nieskomplikowane.


  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI pakiet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD mono NC

  bezusterkowe działanie w trakcie każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najistotniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb linia VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które umożliwia łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

  pokaźniejsza komfortowa podczas wielogodzinnego wykorzystywania

  Słuchawka VOICE USB przystępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Pokaźniejsze nauszniki wspaniałą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyposażony jest w nad wyraz wygodną osłonę pałąka nagłownego stworzoną z gąbki, która zagwarantuje komfort podczas długich godzin stosowania.

  Słuchawka w wersji USB w dodatku technologię Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dopasowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  właściwości zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • typ środowiska pracy: obfity hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technika Acoustic Protection: 118 dB A
  • technika Digital Signal Processing: tak
  • technologia Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • fason noszenia: mono

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI pakiet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AxTel VOICE 28 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB idealne dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do korzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania obfitych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu świetnego stosunku jakości do ceny parametry produktu Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie budowa na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki asygnowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z poręcznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle dostosowywany wysięgnik mikrofonu - upraszcza dokładne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: cechy słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie towaru axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym


☆ Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM ☆

Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL AXH-PRIMSM
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Niesamowicie lekki, profesjonalny pakiet słuchawkowy. Dzięki ergonomicznym, regulowanym zausznikom gwarantuje wygodę nawet podczas długookresowego stosowania. Ulepszona redukcja szumów i pokaźny, czysty dźwięk HD zapewnia nadzwyczajną jakość każdego połączenia....

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD duo NC

  bezawaryjne działanie podczas każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najmocniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od jednostkowych potrzeb kolekcja VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które pozwala na łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

  pokaźniejsza komfortowa podczas wielogodzinnego wykorzystywania

  Słuchawka VOICE USB dostępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Pokaźniejsze nauszniki doskonałą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyekwipowany jest w niezwykle wygodną osłonę pałąka nagłownego stworzoną z gąbki, która zapewnia komfort w trakcie długich godzin stosowania.

  Słuchawka w wersji USB ponadto technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dopasowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  właściwości zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • typ środowiska pracy: znaczny hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technika Acoustic Protection: 118 dB A
  • technika Digital Signal Processing: tak
  • technika Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • fason noszenia: duo

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Prime MS HD duo NC USB ☆

Słuchawki AXTEL Prime MS HD duo NC USB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Prime MS HD duo NC USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Prime MS HD duo NC USB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel Prime MS HD duo NC USB

  Prezentowany towar to wysokiej klasy słuchawki Axtel PRIME cechujące się wszechstronnym użyciem. Urządzenie jest zaopatrzone w bardzo przydatną technologię Digital Sound Processing, która poprzez usuwanie skoków głośności gwarantuje komfortowe wykorzystywanie. W dodatku funkcja Acoustic Protection (redukcja szumów) zagwarantuje luźne realizowanie i odbieranie połączeń głosowych choćby w głośnych przestrzeniach otwartych typu open space.

  • Środowisko pracy: w biurze.
  • typ środowiska pracy: spory hałas.
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa.
  • Połączenie słuchawki: USB.
  • Kompatybilność: softphone.
  • Jakość dźwięku: HD.
  • System redukcji szumów: wysoki.
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak.
  • technika Acoustic Protection: 118 dB A.
  • technologia Digital Signal Processing: tak.
  • technika Automatic Gain Control: tak/
  • Plug&play: tak.
  • styl noszenia: duo.

  Słuchawki Axtel PRIM są szczególnie wygodne i wygodne, dzięki czemu można w nich pracować przez cały dzień. Stosunkowo niska waga i rozciągliwa budowa powodują, iż użytkownik zapomina o ich obecności. Miękkie nauszniki perfekcyjnie wpasują się do każdego wymiaru i kształtu ucha.


  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 20 Duo ☆

Jabra Evolve 20 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 20 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 20 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jabra Evolve 20 duo MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB wspaniałe dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do wykorzystywania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania pokaźnych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu nadzwyczajnego stosunku jakości do ceny atrybuty artykułu Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w przypadku większego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z funkcjonalnymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niechciane dźwięki rozmów w tle dostosowywany wysięgnik mikrofonu - upraszcza staranne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, znaczne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów oraz platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play powoduje, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

  przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: cechy słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest bezpłatnym pakietem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra zaopatrzonych w łącze USB.

  umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Axtel – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Axtel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Axtel jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Duo NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD duo NC

  bezawaryjne działanie w trakcie każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najbardziej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od indywidualnych potrzeb seria VOICE oferuje model z uniwersalnym złączem USB, które zezwala na łatwą integrację z softfonem, a dzięki technologii Plug&Play słuchawka jest wykrywana automatycznie, od razu po jej podłączeniu.

  większa wygodna w trakcie wielogodzinnego użytkowania

  Słuchawka VOICE USB przystępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Pokaźniejsze nauszniki perfekcyjną eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyposażony jest w bardzo wygodną osłonę pałąka nagłownego wytwarzaną z gąbki, która zapewnia komfort podczas długich godzin stosowania.

  Słuchawka w wersji USB na dodatek technologię Automatic Gain Control (AGC), która automatycznie dostosowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  parametry zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • typ środowiska pracy: pokaźny hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technologia Acoustic Protection: 118 dB A
  • technologia Digital Signal Processing: tak
  • technologia Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • fason noszenia: duo

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 20 Duo ☆

Jabra Evolve 20 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 20 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 20 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jabra Evolve 20 duo MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB znakomite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do stosowania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania obszernych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu genialnego stosunku jakości do ceny parametry towaru Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, notebook System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak budowa na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w sytuacji pokaźniejszego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z ergonomicznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla lepszej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - ułatwia dokładne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, pokaźne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  Porównanie słuchawek Jabra Evolve kolekcja Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów i platformami UC. Proste podłączanie Plug&Play powoduje, iż rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

  przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia przejrzyj artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: atrybuty słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie artykułu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest darmowym zestawem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyekwipowanych w łącze USB.

  umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD mono NC

  bezusterkowe działanie podczas każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, choćby w najmocniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od jednostkowych potrzeb linia VOICE proponuje model z uniwersalnym złączem USB, które zezwala na łatwą integrację z softfonem, a dzięki technologii Plug&Play słuchawka jest wykrywana automatycznie, od razu po jej podłączeniu.

  obszerniejsza komfortowa w trakcie wielogodzinnego stosowania

  Słuchawka VOICE USB dostępna jest w wymiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Obszerniejsze nauszniki wspaniałą eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyekwipowany jest w bardzo wygodną osłonę pałąka nagłownego stworzoną z gąbki, która gwarantuje komfort w trakcie długich godzin użytkowania.

  Słuchawka w wersji USB w dodatku technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dopasowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  właściwości zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • rodzaj środowiska pracy: wielki hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technologia Acoustic Protection: 118 dB A
  • technologia Digital Signal Processing: tak
  • technologia Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • styl noszenia: mono

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI zestaw SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB ☆

Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice UC28 HD Mono NC USB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AxTel VOICE 28 HD mono NC słuchawka nagłowna z mikrofonem na jedno ucho zakończona złączem USB nadzwyczajne dla: użytkowników wymagających przenośnego zestawu do wykorzystania z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania znacznych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu perfekcyjnego stosunku jakości do ceny cechy towaru Zakończenie: USB-A (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: nie konstrukcja na jedno ucho - może być noszona po dowolnej stronie głowy Wysokiej klasy głośniki asygnowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z ergonomicznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- Mikrofon z redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - upraszcza precyzyjne ustawienie mikrofonu względem ust wygodne, piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  zobacz artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia zobacz artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: parametry słuchawek call center Więcej danych i prezentacja na stronie produktu axtelworld.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym


☆ Jabra Evolve2 30 Stereo ☆

Jabra Evolve2 30 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 30 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 30 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra EVOLVE2 USB-A 30 STEREO

  W celu zoptymalizowania działania słuchawki należy ją na bieżąco aktualizować, za pomocą aplikacji Jabra Direct

  Zaprojektowane dla produktywności. Lekkie, przenośne, wytrzymałe i wygodne.

  Nadszedł czas na nowy standard profesjonalizmu. Od otwartego biura do przestrzennego mieszkania — Evolve2 30 zapewnia większy komfort, bezproblemową współpracę i natychmiastową koncentrację w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, kim jesteś i jak pracujesz.

  Pracuj bardziej produktywnie z nowymi słuchawkami Jabra Evolve2 30.

  Wyraźne rozmowy biznesowe.

  Pracując rozciągliwie, musisz posiadać pewność, że inni mogą Cię znakomicie słyszeć, gdziekolwiek jesteś. Innowacyjny system z 2 mikrofonami przechwytuje głos, równocześnie analizując i redukując hałas wokół, dzięki czemu spełnia wymogi Microsoft Open Office. Wspaniały sposób komunikacji, dzięki któremu nawet najdrobniejsze niuanse nie zostaną utracone w przekazie.

  Dzięki Evolve2 30 każda rozmowa jest świetna.

  Łatwe słuchanie.

  Gdy czas jest na wagę złota, idealna jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie. Dzięki profesjonalnym głośnikom o średnicy 28 mm i nowoczesnemu chipsetowi, Evolve2 30 unikatową jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy odbierasz ważne połączenie, czy słuchasz muzyki podczas pracy, możesz cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach nowoczesnej pracy.

  Skupienie na rozmowie nigdy nie było łatwiejsze.

  Wysoki komfort. Lekkość.

  Aby wprowadzić ulepszenia, zmierzyliśmy rozmiary głów. A precyzyjniej setek głów. Na podstawie danych z pomiarów biometrycznych, opracowaliśmy nadzwyczajną konstrukcję. Efektem naszej pracy jest ten praktycznie zaprojektowany zestaw słuchawkowy, który wywiera równomiernie rozłożony nacisk na ucho. Słuchawki skonstruowano z materiałów najwyższej jakości, a ich poduszki są wykonane z miękkiej plastycznej pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu.

  Kiedy poprzez cały dzień odbierasz połączenia, musisz mieć pewność,zestaw słuchawkowy nie będzie za ciężki. Badania wykazują,idealnie dopasowany komplet słuchawkowy może istotnie usprawnić Twoją pracę, dzięki wydłużeniu czasu noszenia i poprawie jakości dźwięku w trakcie połączeń albo w trakcie słuchania muzyki.

  Nowy kanon komfortu. Zasługujesz na to.

  bezawaryjna sprężystość.

  W biurze, w domu, a nawet w kawiarni – sprężysty tryb pracy wymaga od zestawu słuchawkowego, żeby za Tobą nadążał. Przeprojektowaliśmy zestaw słuchawkowy Evolve2 30 z pałąkiem nagłownym i suwakiem w celu zapewnienia maksymalnej trwałości. Stanowczo udoskonaliliśmy także konstrukcję nauszników tak, by ich elementy wewnętrzne i zewnętrzne były bardziej niepodatne na uszkodzenia spowodowane uderzeniami.

  sprawna i rozciągliwa praca inicjuje się od solidnych narzędzi.

  Ciiiii... Pracujemy.

  Szukasz sposobu, aby natychmiast uzyskać trochę ciszy i spokoju? zestaw Evolve2 30 został wytworzony z myślą o potrzebie koncentracji w dowolnym miejscu, co jest osiągalne dzięki poduszkom słuchawek z plastyczną pianką i prekursorskim wygiętym nausznikom. Mając ten lekki komplet słuchawkowy w swojej torbie, tylko sekunda dzieli Cię od usłyszenia swoich własnych myśli.

  Koncentracja w dowolnym miejscu to nowy standard.

  Nie przeszkadzać.

  pakiet Evolve2 30 samoczynnie wie, kiedy potrzebujesz ciszy i spokoju. Zintegrowana dioda zajętości włącza się samoczynnie w trakcie połączenia. Możesz włączyć ją także manualnie, jeśli chcesz ustawić tryb „nie przeszkadzać".

  Mniej zakłóceń; gdziekolwiek jest Twoje biuro.

  Rozpakuj. Podłącz. Działaj.

  aktualnie najważniejsza jest natychmiastowa współpraca. Evolve2 30 to typu plug-and-play, więc możesz go rozpakować i od razu zacząć działać.

  To jest takie proste. Naprawdę.

  Myśl nieszablonowo.

  Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, że trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i zestawami korzyści.

  Uważasz, iż już jest świetnie? Tylko poczekaj

  Jabra Direct

  Jabra Direct powoduje,zestaw słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najmocniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności. Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nieskomplikowane.


  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Axtel najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Axtel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Axtel w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Axtel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Axtel opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Axtel cena,
 • ranking słuchawek do biegania Axtel,
 • słuchawki do biegania Axtel jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Axtel

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Axtel?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Axtel odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Axtel najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Axtel warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Axtel, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Axtel są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Axtel zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Axtel to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *