FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Samsung. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Samsung


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Samsung,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Samsung najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Samsung, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Samsung, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) ☆

Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 27
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
  Słuchawki Bluetooth

  Poznaj Galaxy Buds Live
  Słuchawki douszne zaprojektowano tak, by dostroiły się do każdej chwili. Dzięki unikatowemu kształtowi, dopasowują się do ucha gwarantując niebywałą wygodę. Na dodatek mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytworzone dla Twoich uszu.
  Nowy kształt bezprzewodowych słuchawek dousznych
  Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich zarys odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są ponadto gładkie i posiadają lśniące wykończenie, a ich etui zostało natchnione pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w rąk, gdy jesteś w drodze.
  Podkreśl swój fason dzięki błyszczącym wykończeniom
  dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spomiędzy odcieni takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój fason ładnym akcentem.
  wyprodukowane do słuchania muzyki godzinami
  Galaxy Buds Live idealnie leżą w uszach, gwarantując mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich komfortowa kompozycja jest dopasowana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich dopasowanie w razie potrzeby. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
  To, co słyszysz, zależy od Ciebie
  Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zastosowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, lecz pozwala także usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Zezwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci potrzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, żeby funkcję włączyć.
  Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
  Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z poręczną konstrukcją Galaxy Buds Live, by zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Spory przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co umożliwia płynny przepływ dźwięku.
  Dotknij i przytrzymaj, żeby uruchomić Spotify
  Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify umożliwia przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki przez jedną sekundę, aby natychmiast zespolić się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
  *Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
  *dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
  Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
  Wyraźne rozmowy
  Dzięki trzem zastosowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup namierza ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają przez mnóstwo godzin. A potem jeszcze dłużej.
  Ciesz się muzyką podczas pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
  Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
  Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
  Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
  Ładuj zaledwie kilka minut, żeby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zagwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci trzeba trochę więcej mocy, możesz zastosować funkcji PowerShare w swoim smartfonie, by naładować Galaxy Buds Live w drodze.
  ŁADOWANIE 5 min
  ODTWARZANIE ok. Godziny
  Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
  Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swym telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
  Połącz się ze swym Galaxy
  łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie umożliwia prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się pomiędzy innymi urządzeniami.
  Łatwe połączenie z komputerem
  Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyscalić urządzenia.

☆ Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) ☆

Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE Czarny Usłysz to, co pragniesz innowacyjny, inteligentny system redukcji szumów sprawi, iż nic nie zakłóci słuchanej poprzez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy.

  w dodatku, specjalna budowa słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE pozwoliła uzyskać o 40% ulepszoną redukcję szumów niżeli w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały wspaniałe brzmienie, dzięki czemu choćby hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki.

  nienaturalna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, by rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je wyeliminować*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z zróżnicowanymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie usuwać sporo dźwięków podczas rozmowy.

  świetny, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE. Użycie technice Dolby Atmos™ sprawi, iż każdy ton słuchanej muzyki będzie nad wyraz wyraźny.

  technologia dźwięku 360 gwarantuje znakomitą głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku zagwarantuje jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej.

  *24-bit Hi-Fi jest obsługiwane poprzez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam.

  Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE zachowają energię nawet na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu lub aż 29 godzin po wyłączeniu ANC.

  Ciesz się Twoją ulubioną muzyką poprzez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy stosowania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Wyjątkowo wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z przejrzyście czystym dźwiękiem.

  Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie potężny i wyraźny. Zadbają o to 3 wbudowane mikrofony, jednostka wyłapująca głos*, sztuczna inteligencja eliminująca hałasy oraz specjalna konstrukcja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE wyciszająca szum wiatru.

  *System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, gwarantując czystą jakość połączeń.

  Jednostka wyłapująca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr wykrywa mowę i likwiduje hałas. Informacje dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika choćby w hałaśliwym otoczeniu.

  Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE z uszu. Ust...


☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH ☆

SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH Najniższa Cena Online

☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 30
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Galaxy Buds2

  Ciesz się potężnym basem i krystalicznie czystą górą dzięki dwudrożnym głośnikom dynamicznym. Galaxy Buds2 gwarantują najwyższą jakość dźwięku, dzięki której poczujesz się jak na scenie ze swoim ulubionym zespołem. Słuchaj, jakbyś tam był.

  Usłysz wyraźnie. Mów z przekonaniem.

  Dzięki trzem mikrofonom, odkształconej konstrukcji, która wycisza szum wiatru i opartemu na uczeniu maszynowym rozwiązaniu do przefiltrowania niechcianych dźwięków, Galaxy Buds2 zostały zaprojektowane tak, by przekazywać każde słowo wyraźnie i wyraźnie, niezależnie od tego, czy rozmawiasz ze znajomym, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. Połączenie konferencyjne palików

  Wybierz dźwięk, który chcesz usłyszeć

  Dwa mikrofony wychwytują dźwięki, które chcesz usłyszeć, w trakcie gdy funkcja Active Noise Cancellation2 blokuje niechciane dźwięki. Aplikacja Galaxy Wearable umożliwia wybór pomiędzy trzema stopniami hałasu otoczenia, dzięki czemu możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem w swoim otoczeniu. Słuchaj list odtwarzania, nie przegapiając ogłoszenia na lotnisku. Lub zmniejsz hałas w tle, aby w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce, grach, książkach audio i podcastach.

  • Otwarte etui słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds 2. Słuchawki bezprzewodowe i wnętrze etui są w kolorze oliwkowym, a zewnętrzna pokrywa etui w kolorze białym.
  rewelacyjnie wyważony dźwięk
  Twój świat ma tyle do usłyszenia.

  Młoda kobieta jadąca na deskorolce ma założone bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds2 oliwkowe. Dzięki komfortowemu dopasowaniu słuchawek masz pewność, że nie wypadną podczas aktywności.

  Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi konkretne głębokie basy i czyste wysokie tony. Galaxy Buds2 proponują doskonałe wyważenie i wysoką jakość dźwięku, by wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku.

  Niesamowita jakość połączeń Zostaw wszelki hałas
  z dala od rozmowy.

  Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie wykrywa i likwiduje niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi. Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co na dodatek powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. 2

  Na zdjęciu widzimy budowę i części bezprzewodowej słuchawki Samsung Galaxy Buds2. W środku widzimy chipset z 1 mikrofonem wewnętrznym, a także komponent z 2 mikrofonami zewnętrznymi (Beamforming) i VPU.

  1 Mikrofon
  wewnętrzny
  2 mikrofony zewnętrzne
  (do kształtowania wiązki kierunkowej)
  Jednostka odczytu głosu
  Aktywna redukcja szumów (ANC) Wybierz dźwięki,
  które chcesz słyszeć

  Dwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki. Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście. 3, 4

  Kobieta słucha muzyki mając na sobie bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds 2 lawendowe. Obok widoczne jest białe etui z lawendowym wnętrzem.

  Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds2 usuwa choćby
  98% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL

  Włączaj i wyłączaj dźwięki otaczającego Cię świata korzystając z nietrudnej, trójstopniowej opcji zarządzania dźwiękiem otoczenia.

  Dźwięk otoczenia

  ANC

  Wysokie

  Średnie

  Niskie

  Lawendowe słuchawki Galaxy Buds2 przedstawione na ilustracji pokazującej 3 poziomy funkcji Dźwięk Otoczenia.

  360 AUDIO

  360 Audiocałkowicie zanurzyć się w dźwięku

  360 Audio sprawia, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ gwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając w pełni zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą.

  *przystępne tylko na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy z interfejsem Android One UI w wersji 3.1 albo nowszej. Obsługa 360 Audio i Dolby Head Tracking™ może się różnić w zależności od aplikacji i treści.

  Personalizacja dźwięku
  Dźwięki przypasowane
  do Twoich upodobań

  Galaxy Buds2 sprawiają, że Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak uwielbiasz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu znajdziesz więc rewelacyjne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością.

  Jak ustawić korekcję dźwięku

  Krok 3

  Different options for the equalizer setting is shown.

  DESIGN Wyglądają
  tak korzystnie
  jak brzmią.
  komfortowE dostosowanIE Najlżejsze słuchawki dokanałowe,
  jakie dotychczas stworzyliśmy

  Lekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) wygodnie trzymają się w uszach choćby najmocniej aktywnych użytkowników. Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki dostępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze realne wrażenia ANC. Znajdź rozmiar świetny dla siebie korzystając z menu “Test dobrania słuchawek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable.

  Osiem słuchawek dousznych Galaxy Buds2 ułożonych w okręgu w przeróżnych kolorach: lawendowym, oliwkowym, czarnym i białym.

  Wybierz właściwy rozmiar nakładek,radować się maksymalnym komfortem

  niewielkie

  Średnie

  spore

  Bezprzewodowa słuchawka douszna Galaxy Buds2 w kolorze olwikowym z końcówkami w najróżniejszym wymiarze: małym, średnim i znacznym.

  CZTERY WERSJE KOLORYSTYCZNE
  Wybierz
  doskonałą tonację

  Onyx, tradycyjny grafit, rewelacyjna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują modny design i przypasowane etui, żeby podkreślić Twój niepowtarzalny fason. A poręczny kształt etui powoduje,broni ono słuchawki, ładuje je i świetnie pasuje do przenoszenia.

  ŻYWOTNOŚĆ BATERII Długi czas odtwarzania
  – gdziekolwiek się wybierasz

  Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie. Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui.

  5 godzin

  Do 5 godzin pracy z włączonym trybem ANC

  20 godzin

  Aż do 20 godzin pracy przy wykorzystaniu
  w pełni naładowanego etui

  PŁYNNA SYNCHRONIZACJA
  Przełączaj się bez
  utraty żadnego dźwięku

  Dzięki Auto Switch łatwiej niż kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Bez wykorzystania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8 , dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.

  Niezwykłe osobno. Razem jeszcze lepsze

Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Samsung – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Samsung, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Samsung jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) ☆

Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) Najniższa Cena Online

☆ Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Słuchawki galaxy buds live miedziany sm-r180nznaeue (8806090526305)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 27
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
  Słuchawki Bluetooth

  Poznaj Galaxy Buds Live
  Słuchawki douszne zaprojektowano tak, żeby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dopasowują się do ucha gwarantując niebywałą wygodę. Dodatkowo mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost tworzone dla Twoich uszu.
  Nowy kształt bezprzewodowych słuchawek dousznych
  Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich zarys odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i posiadają błyszczące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w rąk, gdy jesteś w drodze.
  Podkreśl swój fason dzięki połyskującym wykończeniom
  dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spomiędzy kolorów takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój styl atrakcyjnym akcentem.
  stworzone do słuchania muzyki godzinami
  Galaxy Buds Live perfekcyjnie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich komfortowa budowa jest dobrana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich dopasowanie w razie potrzeby. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
  To, co słyszysz, zależy od Ciebie
  Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, ale pozwala także usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Umożliwia przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki czemu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego potrzebujesz — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, aby funkcję włączyć.
  Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
  Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z użyteczną konstrukcją Galaxy Buds Live, by zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Pokaźny przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co pozwala na płynny przepływ dźwięku.
  Dotknij i przytrzymaj, żeby uruchomić Spotify
  Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify pozwala na przypisanie dedykowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, aby natychmiast zespolić się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
  *Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
  *przystępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
  Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
  Wyraźne rozmowy
  Dzięki trzem zastosowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup lokalizuje ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, żeby zapewnić lepszą jakość dźwięku — nawet w hałaśliwym otoczeniu. Działają poprzez mnóstwo godzin. A potem jeszcze dłużej.
  Ciesz się muzyką podczas pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
  Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
  Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
  Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
  Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zapewnia godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz wykorzystać funkcji PowerShare w swoim smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
  ŁADOWANIE 5 min
  ODTWARZANIE ok. Godziny
  Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
  Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
  Połącz się ze swoim Galaxy
  z łatwością połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie pozwala na szybkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych urządzeń. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się między innymi urządzeniami.
  Łatwe połączenie z komputerem
  Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzespolić urządzenia.

☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH ☆

SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH Najniższa Cena Online

☆ SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: SAMSUNG Berry Violet SM-R177NLVAEUE, SM-R177NZKAEUH
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 30
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Galaxy Buds2

  Ciesz się konkretnym basem i transparentnie czystą górą dzięki dwudrożnym głośnikom dynamicznym. Galaxy Buds2 gwarantują najwyższą jakość dźwięku, dzięki której poczujesz się jak na scenie ze swym ulubionym zespołem. Słuchaj, jakbyś tam był.

  Usłysz wyraźnie. Mów z przekonaniem.

  Dzięki trzem mikrofonom, wykrzywionej konstrukcji, która wycisza szum wiatru i opartemu na uczeniu maszynowym rozwiązaniu do odfiltrowania niechcianych dźwięków, Galaxy Buds2 zostały zaprojektowane tak, by przekazywać każde słowo wyraźnie i wyraźnie, niezależnie od tego, czy rozmawiasz ze znajomym, czy prowadzisz rozmowę telefoniczną. Połączenie konferencyjne palików

  Wybierz dźwięk, który chcesz usłyszeć

  Dwa mikrofony wychwytują dźwięki, które chcesz usłyszeć, w trakcie gdy funkcja Active Noise Cancellation2 blokuje niechciane dźwięki. Aplikacja Galaxy Wearable zezwala na wybór między trzema stopniami hałasu otoczenia, dzięki temu możesz przejąć kontrolę nad dźwiękiem w swoim otoczeniu. Słuchaj list odtwarzania, nie przegapiając ogłoszenia na lotnisku. Albo zmniejsz hałas w tle, żeby w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce, grach, książkach audio i podcastach.

  • Otwarte etui słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds 2. Słuchawki bezprzewodowe i wnętrze etui są w kolorze oliwkowym, a zewnętrzna pokrywa etui w kolorze białym.
  nieprzeciętnie wyważony dźwięk
  Twój świat ma tyle do usłyszenia.

  Młoda kobieta jadąca na deskorolce ma założone bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds2 oliwkowe. Dzięki wygodnemu dopasowaniu słuchawek masz pewność, że nie wypadną w trakcie aktywności.

  Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi mocne głębokie basy i czyste wysokie tony. Galaxy Buds2 proponują świetne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku.

  Niesamowita jakość połączeń Zostaw wszelki hałas
  z dala od rozmowy.

  Trzy mikrofony i zaimplementowana jednostka wychwytująca głos powodują, iż połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie lokalizuje i likwiduje niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi. Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia wywoływane wiatrem, co dodatkowo powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. 2

  Na zdjęciu widzimy budowę i elementy bezprzewodowej słuchawki Samsung Galaxy Buds2. W środku widzimy chipset z 1 mikrofonem wewnętrznym oraz składnik z 2 mikrofonami zewnętrznymi (Beamforming) i VPU.

  1 Mikrofon
  wewnętrzny
  2 mikrofony zewnętrzne
  (do kształtowania wiązki kierunkowej)
  Jednostka odczytu głosu
  Aktywna redukcja szumów (ANC) Wybierz dźwięki,
  które chcesz słyszeć

  Dwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niechciane dźwięki. Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście. 3, 4

  Kobieta słucha muzyki mając na sobie bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds 2 lawendowe. Obok widoczne jest białe etui z lawendowym wnętrzem.

  Aktywna redukcja szumów (ANC) w Galaxy Buds2 eliminuje choćby
  98% dochodzących z zewnątrz hałasów, co potwierdza weryfikacja UL

  Włączaj i wyłączaj dźwięki otaczającego Cię świata korzystając z nietrudnej, trójstopniowej opcji zarządzania dźwiękiem otoczenia.

  Dźwięk otoczenia

  ANC

  Wysokie

  Średnie

  Niskie

  Lawendowe słuchawki Galaxy Buds2 przedstawione na ilustracji ukazującej 3 poziomy funkcji Dźwięk Otoczenia.

  360 AUDIO

  360 Audiocałkowicie zanurzyć się w dźwięku

  360 Audio powoduje, iż ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe. Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, zezwalając całkowicie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą.

  *dostępne tylko na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy z interfejsem Android One UI w wersji 3.1 lub nowszej. Obsługa 360 Audio i Dolby Head Tracking™ może się różnić w zależności od aplikacji i treści.

  Personalizacja dźwięku
  Dźwięki dobrane
  do Twoich upodobań

  Galaxy Buds2 powodują, iż Twoje dźwiękowe doznania są starannie takie, jak lubisz. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu odnajdziesz więc genialne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością.

  Jak ustawić korekcję dźwięku

  Krok 3

  Different options for the equalizer setting is shown.

  DESIGN Wyglądają
  tak prawidłowo
  jak brzmią.
  komfortowE przypasowanIE Najlżejsze słuchawki dokanałowe,
  jakie dotychczas stworzyliśmy

  Lekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Miękkie, sprężyste silikonowe nakładki przystępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najlepsze realne wrażenia ANC. Znajdź wymiar świetny dla siebie korzystając z menu “Test dopasowania słuchawek dousznych” w aplikacji Galaxy Wearable.

  Osiem słuchawek dousznych Galaxy Buds2 ułożonych w okręgu w najróżniejszych kolorach: lawendowym, oliwkowym, czarnym i białym.

  Wybierz właściwy rozmiar nakładek,cieszyć się maksymalnym komfortem

  nieduże

  Średnie

  duże

  Bezprzewodowa słuchawka douszna Galaxy Buds2 w kolorze olwikowym z końcówkami w najróżniejszym wymiarze: niedużym, średnim i obszernym.

  CZTERY WERSJE KOLORYSTYCZNE
  Wybierz
  wyśmienitą tonację

  Onyx, tradycyjny grafit, świetna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i dopasowane etui, by podkreślić Twój oryginalny fason. A użyteczny kształt etui sprawia,broni ono słuchawki, ładuje je i idealnie nadaje się do przenoszenia.

  ŻYWOTNOŚĆ BATERII Długi czas odtwarzania
  – gdziekolwiek się wybierasz

  Niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie. Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui.

  5 godzin

  Do 5 godzin pracy z włączonym trybem ANC

  20 godzin

  Aż do 20 godzin pracy przy wykorzystaniu
  w pełni naładowanego etui

  PŁYNNA SYNCHRONIZACJA
  Przełączaj się bez
  utraty żadnego dźwięku

  Dzięki Auto Switch łatwiej niżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne. Bez wykorzystania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje ponadto Quick Buds Control 8 , dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.

  Niezwykłe osobno. Razem jeszcze lepsze
☆ Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) ☆

Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) Najniższa Cena Online

☆ Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Galaxy Buds 2 Pro Biały SM-R510NZWAEUE Słuchawki SAMSUNG (8806094502633)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE Czarny Usłysz to, co pragniesz nowoczesny, inteligentny system redukcji szumów sprawi, że nic nie zakłóci słuchanej przez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy.

  na dodatek, specjalna kompozycja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE pozwoliła uzyskać o 40% udoskonaloną redukcję szumów niżeli w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały nieprzeciętne brzmienie, dzięki temu choćby hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki.

  sztuczna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, żeby rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je wyeliminować*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z zróżnicowanymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie usuwać mnóstwo dźwięków podczas rozmowy.

  doskonały, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE. Wykorzystanie technologii Dolby Atmos™ sprawi, że każdy ton słuchanej muzyki będzie nad wyraz wyraźny.

  technika dźwięku 360 zagwarantuje wspaniałą głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku zapewnia jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej.

  *24-bit Hi-Fi jest obsługiwane poprzez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam.

  Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE zachowają energię choćby na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu lub aż 29 godzin po wyłączeniu ANC.

  Ciesz się Twoją ulubioną muzyką poprzez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy używania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Istotnie wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z przejrzyście czystym dźwiękiem.

  Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 zaimplementowane mikrofony, jednostka wyłapująca głos*, nienaturalna inteligencja eliminująca hałasy, a także specjalna konstrukcja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE wyciszająca szum wiatru.

  *System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, zapewniając czystą jakość połączeń.

  Jednostka lokalizująca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr lokalizuje mowę i eliminuje hałas. Dane dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika nawet w hałaśliwym otoczeniu.

  Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE z uszu. Ust...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Samsung najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Samsung w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Samsung w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki bluetooth do biegania – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Samsung nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Samsung opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Samsung cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Samsung,
 • słuchawki bluetooth do biegania Samsung jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Samsung

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Samsung?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Samsung odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Samsung najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Samsung warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Samsung, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Samsung są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Samsung zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Samsung to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *