FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny ☆

Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie za każdym razem znakomity dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która eliminuje szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 zastrzeżone procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najlepszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise sensor W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one produktywność eliminacji niskich częstotliwości, stwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i lepsze szczegóły. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie stworzono z rozmaitych tworzyw.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, by zapewnić precyzyjne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające radować się dokładnym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest osiągalne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – jeszcze te z modnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz związać brzmienie do oryginalnego kształtu swojego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos podczas rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym choćby hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze konstrukcja tłumiąca szum wiatru.

  w wyniku czego dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Atrakcyjnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 komfortowo mieszczą się w uszach dzięki swoim praktycznym wkładkom, gwarantują też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki gładziutkiej teksturze.

  Sąoporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko pokaźna wygoda, lecz też izolacja od hałasu z zewnątrz i stabilne przypasowanie do ucha.

  dostępne są w 4 wymiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny ☆

Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie zawsze perfekcyjny dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która usuwa szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 zastrzeżone procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki temu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najlepszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise czujnik W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one produktywność eliminacji niskich częstotliwości, wytwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i lepsze detale. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie wytworzono z zróżnicowanych materiałów.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, żeby zapewnić skrupulatne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku i wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające cieszyć się skrupulatnym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest osiągalne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – w dodatku te z popularnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz zintegrować brzmienie do unikalnego kształtu swojego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i radować się ulubioną muzyką w najkorzystniejszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos w trakcie rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym nawet hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze konstrukcja tłumiąca szum wiatru.

  w rezultacie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Atrakcyjnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 wygodnie mieszczą się w uszach dzięki swym ergonomicznym wkładkom, zapewniają też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki przygładzonej teksturze.

  Sąodporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko duża wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i zrównoważone dobranie do ucha.

  dostępne są w 4 wymiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 ☆

Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sony WH-1000XM5 - słuchawki bezprzewodowe Sony wprowadza świeże, nieszablonowe słuchawki WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu Osiem mikrofonów i funkcja Auto NC Optimizer w nowych słuchawkach WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu pozwalają bez reszty oddać się słuchaniu wyjątkowa jakość dźwięku i najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznych[ii] dostosowywane do własnych preferencji unikatowa wygoda w noszeniu i cały dzień słuchania dzięki nowej konstrukcji z akumulatorem na maksymalnie 30 godzin pracy Słuchawki WH-1000XM5 otrzymały najistotniej zaawansowany system redukcji hałasu marki Sony.

  Dwa procesory kontrolujące pracę ośmiu mikrofonów radykalnie redukują hałas w paśmie przeciętnych i wysokich częstotliwości, a funkcja Auto NC Optimizer automatycznie optymalizuje redukcję hałasu adekwatnie do otoczenia.

  Jeśli zatem użytkownik chce w spokoju popracować w gwarnej kawiarni albo zrelaksować się w czasie jazdy do pracy, słuchawki WH-1000XM5 stworzą mu adekwatne warunki do słuchania.Słuchawki WH-1000XM5 wyznaczają także nowy standard jakości dźwięku.

  producent Sony z niezwykłą skrupulatnością zintegrowała technologie, aby ulubione utwory brzmiały skrupulatnie tak, jak powinny. Specjalnie zaprojektowany 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z lekką, sztywną kopułką zawierającą kompozyt z włókna węglowego powiększa czułość w paśmie tonów wysokich, by dźwięk brzmiał bardziej naturalnie.

  Do uzyskania czystego, stabilnego dźwięku przyczynia się też bezołowiowy lut z ulepszającą przewodnictwo domieszką złota oraz zoptymalizowane obwody. Słuchawki obsługują dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a popularny na rynku kodek Sony LDAC pozwala słuchać go nie tylko przy połączeniu przewodowym, lecz także bezprzewodowo[iii].

  System DSEE Extreme™[iv], interpolujący w czasie rzeczywistym muzykę z plików cyfrowych, przywraca natomiast brakujące tony wysokie utracone w procesie kompresji i zapewnia słyszalność wszelkich szczegółów, jakie wykonawca zawarł w odtwarzanych utworach.

  Najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznychSłuchawki WH-1000XM5 pozwalają na rozmawianie przez telefon naprawdę w każdym miejscu.skrupulatnie zidentyfikować głos użytkownika, technika Sony Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony kształtujące wiązkę i oparty na nienaturalnej inteligencji algorytm redukcji zakłóceń.

  Nowo opracowana konstrukcja osłabia natomiast dźwięki wywoływane przez wiatr w czasie rozmów przez telefon. Dzisiaj choćby ruchliwa ulica i gwarne otoczenie w pracy będą korzystnymi miejscami, aby porozmawiać poprzez telefon ze znajomymi albo kolegami.

  Nowa kompozycja powiększająca komfort noszeniaOsoby znające typowy wygląd linii WH-1000X zauważą, że model WH-1000XM5 stanowi piękną ewolucję jej stylu. Nowa, całkowicie bezgłośna budowa z bezstopniowym suwakiem jest doszlifowana nowo opracowaną, syntetyczną skórą.

  Materiał ten należycie przylega do głowy i blokuje hałas z zewnątrz, nie uciskając uszu. Dzięki czemu muzyki można słuchać poprzez cały dzień, nie odczuwając dyskomfortu. Nietrudna obsługa, wygoda wykorzystaniaFirma Sony zdaje sobie sprawę ze współczesnego tempa życia, więc kiedy użytkownik słuchawek WH-1000XM5 dociera po pracowitym dniu do domowego zacisza, funkcja Adaptive Sound Control usprawnia mu przejście do nowego otoczenia.

  Funkcja ta rozpoznaje przeważnie odwiedzane miejsca i automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięków otoczenia do sytuacji. Nietrudne parowanieNowe słuchawki mogą być sparowane poprzez Bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie.

  Oznacza to, iż gdy zadzwoni telefon, automatycznie zostanie on rozpoznany i wybrany jako źródło dźwięku. Użytkownik może przełączać aktywne urządzenie, naciskając przycisk. Zaprojektowane z myślą o środowiskuSłuchawki WH-1000XM5 zostały zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym.

  Ich opakowanie odzwierciedla bardziej odpowiedzialną społecznie filozofię „wykonane do przetworzenia” i wymogi niskiej toksyczności artykułu, dlatego nie posiada plastiku[ix]. Pudełko powstaje z opracowanych dla Sony tworzyw z recyklingu albo jednostajnych naturalnie.

  Słuchawki WH-1000XM5 zawierają także tworzywo sztuczne uzyskane z recyklingu części samochodowych. Energia na cały dzień i mobilnośćFirma Sony stara się, aby użytkownicy jej produktów mogli bez przeszkód, przez długi czas słuchać ulubionych wykonawców.

  Słuchawki WH-1000XM5 pracują na akumulatorze aż poprzez 30 godzin, pozwalają więc słuchać idealnego dźwięku nawet w długiej podróży. Dzięki technologii USB Power Delivery (PD) krótkie, zaledwie 3-minutowe ładowanie zapewnia zapas energii na maksymalnie 3 godziny słuchania


☆ Wh-ch720n słuchawki marki Sony ☆

Wh-ch720n słuchawki marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Wh-ch720n słuchawki marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Wh-ch720n słuchawki marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SONY WHCH720N, Bluetooth Wycisz świat zewnętrzny technologia dwóch czujników hałasu i zintegrowany procesor V1 przenoszą redukcję hałasu na nowy poziom. Dzisiaj możesz odciąć się od otaczającego świata i w pełni oddać się słuchaniu muzyki.

  A jeśli będzie taka potrzeba, aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwi Ci wybór jednego z 20 stopni słyszalności dźwięków otoczenia. Mniej dźwięków z tła udoskonalone warunki słuchania Ucisz wiatr Para mikrofonów w każdej słuchawce i technika dwóch czujników hałasu zablokują zewnętrzne hałasy w każdym otoczeniu.

  Będziesz słyszeć wyłącznie muzykę. Prędkie przetwarzanie sygnału przez zintegrowany procesor V1 pomaga polikwidować dźwięki z zewnątrz i powiększa produktywność redukcji hałasu. Świeże rozwiązania konstrukcyjne wokół mikrofonów osłabiają odgłosy wiatru i dźwięki z tła, dzięki czemu możesz w spokoju słuchać ulubionych nagrań.

  Bardziej naturalne dźwięki otoczenia Kiedy włączysz tryb dźwięków otoczenia, mikrofony w słuchawkach WH-CH720N będą przechwytywać więcej odgłosów z zewnątrz. W efekcie słyszysz naturalny dźwięk, a zarazem masz kontakt z otoczeniem.

  Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala wybrać jeden z 20 poziomów dźwięków otoczenia i włączyć funkcję „Focus on Voice" (Koncentracja na głosie), która zezwala na rozmawianie z osobami w pobliżu bez zdejmowania słuchawek.

  Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control wyłapuje, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając genialne warunki słuchania.

  Rozpoznaje nawet niejednokrotnie odwiedzane miejsca, takie jak biuro, siłownia, ulubiona kawiarnia itp., i dobiera tryb dźwięku do sytuacji. Komfort słuchania przez wyjątkowo długi czas Lekka, funkcjonalna kompozycja pozwala komfortowo słuchać muzyki choćby przez długi czas i w pełni wykorzystywać 35 godzin pracy na akumulatorze.

  Lekkie, bezprzewodowe, z systemem redukcji hałasu WH-CH720N to najlżejsze z bezprzewodowych słuchawek nagłownych Sony z systemem redukcji hałasu. Ten model waży zaledwie 192 g, dzięki temu jest wyjątkowo komfortowy — a przy tym wyposażony w najlepsze rozwiązania techniczne.

  obszerniejsza wygoda, więcej muzyki Słuchawki WH-CH720N mają miękkie, owalne nauszniki — tak wygodne, że nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki. Maksymalną wygodę noszenia zapewniono poprzez połączenie plastikowej skóry i poliuretanu z stosowną konstrukcją i rozmiarami nausznika.

  Zapas mocy Do 35 godzin pracy na akumulatorze oznacza zapas energii nie tylko na cały dzień, lecz także wieczór i noc. A gdy masz zaledwie moment na podładowanie akumulatora, już po 3 minutach słuchawki będą mogły działać choćby poprzez 60 minut.

  Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas pracy na akumulatorze wynosi nawet 50 godzin. Idealne brzmienie każdego utworu Słuchaj czystego, stabilnego dźwięku z naturalnymi wokalami. Zapewnią go zintegrowany procesor V1 i technologia DS...


☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) ☆

Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) Najniższa Cena Online

☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki True Wireless Sony WFC700N Słuchawki Bluetooth WF-C700N łączą kształt, który wyśmienicie nadaje się do ludzkiego ucha, z praktyczną powierzchnią gwarantującą bardziej jednostajne dobranie. Zaprojektowaliśmy te wkładki douszne, wykorzystując duże dane dotyczące budowy uszu, a także ocenę wrażliwości najróżniejszych rodzajów uszu, by zapewnić genialny zarys, który jest wygodny dla wielu osób. Kieszonkowe, cylindryczne etui ładujące usprawnia przechowywanie słuchawek i noszenie ich ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Tekstura, jakość i odcienie tego najnowszego modelu słuchawek zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu i komforcie. Posiadając do wyboru kolor czarny, biały, lawendowy i szałwiowy, możesz znaleźć ten, który najmocniej Ci odpowiada. Więcej muzyki, mniej hałasu w tle – dzięki cyfrowej redukcji hałasu. Wyłącz swoje otoczenie za pomocą cyfrowej redukcji hałasu i ciesz się wciągającą muzyką. W trybie Ambient Sound słuchawki Sony wychwytują więcej dźwięków wokół nas poprzez mikrofony zewnętrzne, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalnym dźwiękiem, pozostając w kontakcie z otoczeniem. Wyposażone także w Adaptive Sound Control — inteligentną funkcję, która lokalizuje, gdzie jesteś i co robisz — WF-C700N mogą dostosować ustawienia dźwięku otoczenia, by uzyskać rewelacyjne wrażenia słuchowe w podróży. Rozpoznają nawet miejsca, które często odwiedzasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i przełączają tryby dźwięku otoczenia w zależności od sytuacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) C700N są zaopatrzone w technikę Digital Sound Enhancement Engine (DSEE). Kompresja oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprawia utratę składników o wysokiej częstotliwości, które wzbogacają utwór. DSEE przywraca je, żeby uzyskać dźwięk wysokiej jakości, który jest bliższy oryginalnemu nagraniu. Przetwornik o średnicy 5 mm z membraną o wysokiej podatności gwarantuje mocne basy i czystą jakość wokalu. Muzyka, filmy i podcasty są wyraźnie odtwarzane dzięki bogatemu dźwiękowi w zakresie tonów średnich. Dopasuj dźwięk do swoich osobistych preferencji przy pomocy Sony | Headphones Connect, wybieraj spośród wielu ustawień wstępnych,skonsolidować brzmienie do gatunku muzyki, której słuchasz, albo twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne, korzystając z funkcji equalizera. Dokument 360 Reality Audio pozwala zoptymalizować swoje wrażenia, analizując jednostkowy kształt uszu w Sony | Headphones Connect i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami muzycznymi. Produkowane do codziennego wykorzystania Długi czas pracy baterii, szybkie ładowanie, wodoodporność IPX4 i inteligentne funkcje sprawiają, że te słuchawki Bluetooth są tworzone do codziennego wykorzystania. Ciesz się prostą obsługą. Lewy przycisk zezwala na przełączanie pomiędzy trybem redukcji hałasu, a trybem dźwięków otoczenia za jednym naciśnięciem. Za pomocą prawego przycisku możesz uruchomić odtwarzanie, wstrzymywać lub pomijać utwory. Oba przyciski łatwy dostęp do asystenta głosowego smartfona i...

☆ Wf-c700 zielony słuchawki bezprzewodowe marki Sony ☆

Wf-c700 zielony słuchawki bezprzewodowe marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Wf-c700 zielony słuchawki bezprzewodowe marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Wf-c700 zielony słuchawki bezprzewodowe marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki True Wireless Sony WFC700N Słuchawki Bluetooth WF-C700N łączą kształt, który wspaniale pasuje do ludzkiego ucha, z poręczną powierzchnią gwarantującą bardziej jednostajne dostosowanie. Zaprojektowaliśmy te wkładki douszne, wykorzystując szerokie informacje dotyczące budowy uszu, a także ocenę wrażliwości różnorodnych rodzajów uszu, żeby zapewnić rewelacyjny kształt, który jest komfortowy dla wielu osób.

  Kieszonkowe, cylindryczne etui ładujące upraszcza przechowywanie słuchawek i noszenie ich ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Tekstura, jakość i kolory tego najnowszego modelu słuchawek zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu i komforcie.

  mając do wyboru odcień czarny, biały, lawendowy i szałwiowy, możesz znaleźć ten, który najszczególniej Ci odpowiada. Więcej muzyki, mniej hałasu w tle – dzięki cyfrowej redukcji hałasu. Wyłącz swoje otoczenie przy pomocy cyfrowej redukcji hałasu i ciesz się wciągającą muzyką.

  W trybie Ambient Sound słuchawki Sony wychwytują więcej dźwięków wokół nas poprzez mikrofony zewnętrzne, dzięki temu możesz radować się naturalnym dźwiękiem, pozostając w kontakcie z otoczeniem. Zaopatrzone ponadto w Adaptive Sound Control — inteligentną funkcję, która wykrywa, gdzie jesteś i co robisz — WF-C700N mogą przypasować ustawienia dźwięku otoczenia, aby uzyskać wyśmienite wrażenia słuchowe w podróży.

  Rozpoznają choćby miejsca, które nieraz odwiedzasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i przełączają tryby dźwięku otoczenia w zależności od sytuacji. Technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) C700N są zaopatrzone w technologię Digital Sound Enhancement Engine (DSEE).

  Kompresja oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprawia utratę elementów o wysokiej częstotliwości, które wzbogacają utwór. DSEE przywraca je, by uzyskać dźwięk wysokiej jakości, który jest bliższy oryginalnemu nagraniu.

  Przetwornik o średnicy 5 mm z membraną o wysokiej podatności gwarantuje konkretne basy i czystą jakość wokalu. Muzyka, filmy i podcasty są wyraźnie odtwarzane dzięki bogatemu dźwiękowi w zakresie tonów średnich.

  dopasuj dźwięk do swoich osobistych preferencji przy pomocy Sony | Headphones Connect, wybieraj spomiędzy wielu ustawień wstępnych,skonsolidować brzmienie do gatunku muzyki, której słuchasz, lub twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne, korzystając z funkcji equalizera.

  atest 360 Reality Audio pozwala zoptymalizować swoje wrażenia, analizując jednostkowy zarys uszu w Sony | Headphones Connect i radować się niesamowitymi wrażeniami muzycznymi. Wyprodukowane do codziennego użytku Długi czas pracy baterii, szybkie ładowanie, wodoodporność IPX4 i inteligentne funkcje sprawiają, że te słuchawki Bluetooth są produkowane do codziennego wykorzystania.

  Ciesz się prostą obsługą. Lewy przycisk zezwala na przełączanie między trybem redukcji hałasu, a trybem dźwięków otoczenia za jednym naciśnięciem. Przy pomocy prawego przycisku możesz uruchomić odtwarzanie, wstrzymywać albo pomijać utwory.

  Oba przyciski nietrudny dostęp do asystenta głosowego smartfona i...


☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) ☆

Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe WH-CH510

  nieprzeciętny dźwię kprzez cały dzień

  • Słuchaj muzyki poprzez cały dzień bez przerw. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki WH-CH510 są zaopatrzone w akumulator, który wytrzyma Twoje tempo.

  Bezprzewodowa technika Bluetooth

  • Słuchaj ulubionych utworów bez plątaniny kabli dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth, która zezwala na parowanie urządzenia ze smartfonem lub z tabletem.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

  • Czas pacy akumulatora wynosi aż 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do niebezpiecznie niskiego stanu, 10 minut prędkiego ładowania da Ci kolejne 90 minut rozrywki.

  Zabierz muzykę, gdziekolwiek zechcesz

  • Lekka konstrukcja z obrotowymi nausznikami usprawnia chowanie słuchawek do torby w trakcie podróży. Natomiast smukły, dostosowywany pałąk na głowę wygląda znakomicie i zagwarantuje wygodę użytkowania.

  różne barwy

  • Wybieraj spośród przeróżnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, białej albo czarnej1. Kolor, faktura i jakość wykończenia sprawiają, iż słuchawki wyglądają bardzo stylowo, a także są komfortowe.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków

  • Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania lub pomijania utworów i dostosowywania głośności.

  Współpraca z asystentem głosowym

  • Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.

  Proste dzwonienie bez pomocy rąk

  • zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez komplet głośnomówiący. Nie trzeba choćby wyjmować telefonu z kieszeni.


  EAN: 4548736101487
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: WHCH510W.CE7
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zastosowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 132 g
  Akcesoria w komplecie: kabel USB: USB typu C TM (ok. 20 cm)
  Pozostałe atrybuty: Czas ładowania akumulatora: około 4,5 godziny (w pełni naładowane) Sposób ładowania akumulatora: USB rodzaju C Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): maks. 35 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): maks. 30 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): maks. 200 godz. (w pełni naładowane)

☆ WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY ☆

WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY Najniższa Cena Online

☆ WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki True Wireless Sony WFC700N Słuchawki Bluetooth WF-C700N łączą kształt, który nieprzeciętnie pasuje do ludzkiego ucha, z ergonomiczną powierzchnią zapewniającą bardziej stabilne przypasowanie. Zaprojektowaliśmy te wkładki douszne, wykorzystując obfite dane dotyczące budowy uszu, a także ocenę wrażliwości różnych rodzajów uszu, by zapewnić świetny zarys, który jest komfortowy dla wielu osób.

  Kieszonkowe, cylindryczne etui ładujące usprawnia przechowywanie słuchawek i noszenie ich ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Tekstura, jakość i kolory tego najnowszego modelu słuchawek zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu i komforcie.

  posiadając do wyboru kolor czarny, biały, lawendowy i szałwiowy, możesz znaleźć ten, który najmocniej Ci odpowiada. Więcej muzyki, mniej hałasu w tle – dzięki cyfrowej redukcji hałasu. Wyłącz swoje otoczenie przy pomocy cyfrowej redukcji hałasu i ciesz się wciągającą muzyką.

  W trybie Ambient Sound słuchawki Sony wychwytują więcej dźwięków wokół nas poprzez mikrofony zewnętrzne, dzięki temu możesz radować się naturalnym dźwiękiem, pozostając w kontakcie z otoczeniem. Wyposażone w dodatku w Adaptive Sound Control — inteligentną funkcję, która wyłapuje, gdzie jesteś i co robisz — WF-C700N mogą dopasować ustawienia dźwięku otoczenia, żeby uzyskać nadzwyczajne wrażenia słuchowe w podróży.

  Rozpoznają nawet miejsca, które nieraz odwiedzasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i przełączają tryby dźwięku otoczenia w zależności od sytuacji. Technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) C700N są zaopatrzone w technologię Digital Sound Enhancement Engine (DSEE).

  Kompresja oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprawia utratę komponentów o wysokiej częstotliwości, które wzbogacają utwór. DSEE przywraca je, aby uzyskać dźwięk wysokiej jakości, który jest bliższy oryginalnemu nagraniu.

  Przetwornik o średnicy 5 mm z membraną o wysokiej podatności zapewnia konkretne basy i czystą jakość wokalu. Muzyka, filmy i podcasty są wyraźnie odtwarzane dzięki bogatemu dźwiękowi w zakresie tonów średnich.

  przypasuj dźwięk do swoich osobistych preferencji za pomocą Sony | Headphones Connect, wybieraj spośród wielu ustawień wstępnych,zespolić brzmienie do gatunku muzyki, której słuchasz, albo twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne, korzystając z funkcji equalizera.

  atest 360 Reality Audio pozwala zoptymalizować swoje wrażenia, analizując jednostkowy zarys uszu w Sony | Headphones Connect i radować się niesamowitymi wrażeniami muzycznymi. Wykonane do codziennego użytku Długi czas pracy baterii, szybkie ładowanie, wodoodporność IPX4 i inteligentne funkcje sprawiają, iż te słuchawki Bluetooth są wytwarzane do codziennego wykorzystywania.

  Ciesz się prostą obsługą. Lewy przycisk pozwala na przełączanie pomiędzy trybem redukcji hałasu, a trybem dźwięków otoczenia za jednym naciśnięciem. Za pomocą prawego przycisku możesz uruchomić odtwarzanie, wstrzymywać lub pomijać utwory.

  Oba przyciski nietrudny dostęp do asystenta głosowego smartfona i...


☆ Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe ☆

Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe Najniższa Cena Online

☆ Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki True Wireless Sony WFC700N Słuchawki Bluetooth WF-C700N łączą kształt, który wspaniale pasuje do ludzkiego ucha, z funkcjonalną powierzchnią zapewniającą bardziej zrównoważone dobranie. Zaprojektowaliśmy te wkładki douszne, wykorzystując pokaźne informacje dotyczące budowy uszu, a także ocenę wrażliwości różnych rodzajów uszu, żeby zapewnić perfekcyjny zarys, który jest komfortowy dla wielu osób.

  Kieszonkowe, cylindryczne etui ładujące ułatwia przechowywanie słuchawek i noszenie ich ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Tekstura, jakość i barwy tego najnowszego modelu słuchawek zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu i komforcie.

  posiadając do wyboru kolor czarny, biały, lawendowy i szałwiowy, możesz znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada. Więcej muzyki, mniej hałasu w tle – dzięki cyfrowej redukcji hałasu. Wyłącz swoje otoczenie przy pomocy cyfrowej redukcji hałasu i ciesz się wciągającą muzyką.

  W trybie Ambient Sound słuchawki Sony wychwytują więcej dźwięków wokół nas poprzez mikrofony zewnętrzne, dzięki temu możesz radować się naturalnym dźwiękiem, pozostając w kontakcie z otoczeniem. Wyekwipowane także w Adaptive Sound Control — inteligentną funkcję, która wyłapuje, gdzie jesteś i co robisz — WF-C700N mogą dostosować ustawienia dźwięku otoczenia, aby uzyskać wyśmienite wrażenia słuchowe w podróży.

  Rozpoznają nawet miejsca, które niejednokrotnie odwiedzasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i przełączają tryby dźwięku otoczenia w zależności od sytuacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) C700N są wyposażone w technikę Digital Sound Enhancement Engine (DSEE).

  Kompresja oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprawia utratę komponentów o wysokiej częstotliwości, które wzbogacają utwór. DSEE przywraca je, żeby uzyskać dźwięk wysokiej jakości, który jest bliższy oryginalnemu nagraniu.

  Przetwornik o średnicy 5 mm z membraną o wysokiej podatności zagwarantuje potężne basy i czystą jakość wokalu. Muzyka, filmy i podcasty są wyraźnie odtwarzane dzięki bogatemu dźwiękowi w zakresie tonów przeciętnych.

  dopasuj dźwięk do swych osobistych preferencji za pomocą Sony | Headphones Connect, wybieraj spomiędzy wielu ustawień wstępnych,zespolić brzmienie do gatunku muzyki, której słuchasz, lub twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne, korzystając z funkcji equalizera.

  dokument 360 Reality Audio pozwala zoptymalizować swoje wrażenia, analizując jednostkowy zarys uszu w Sony | Headphones Connect i radować się niesamowitymi wrażeniami muzycznymi. Stworzone do codziennego korzystania Długi czas pracy baterii, szybkie ładowanie, wodoodporność IPX4 i inteligentne funkcje powodują, że te słuchawki Bluetooth są produkowane do codziennego wykorzystania.

  Ciesz się prostą obsługą. Lewy przycisk zezwala na przełączanie pomiędzy trybem redukcji hałasu, a trybem dźwięków otoczenia za jednym naciśnięciem. Przy pomocy prawego przycisku możesz uruchomić odtwarzanie, wstrzymywać lub pomijać utwory.

  Oba przyciski przystępny dostęp do asystenta głosowego smartfona i...


☆ Słuchawki nauszne SONY ULT Wear WH-ULT900N Leśna zieleń (4548736158382) ☆

Słuchawki nauszne SONY ULT Wear WH-ULT900N Leśna zieleń (4548736158382) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne SONY ULT Wear WH-ULT900N Leśna zieleń (4548736158382) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne SONY ULT Wear WH-ULT900N Leśna zieleń (4548736158382)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bazując na dziesięcioleciach doświadczenia producenta Sony w dziedzinie dźwięku, ULT WEAR wyposażyliśmy w najnowocześniejszą technikę ULT POWER SOUND. Za wysoką jakość brzmienia odpowiada zintegrowany procesor Sony V1, znany z wielokrotnie nagradzanych słuchawek Sony z linii 1000X.

  Specjalnie zaprojektowane wysokiej jakości przetworniki 40 mm tworzyją konkretny bas przy zachowaniu czystości i szczegółowości....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 ☆

Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WI-C100 - douszne słuchawki bezprzewodowe

  Przekrocz swoje wymogi
  WI-C100 to nowa jakość wśród dousznych słuchawek bezprzewodowych klasy podstawowej. Nieszablonowa jakość dźwięku Sony zapewnia bogate wrażenia. 25 godzin pracy na akumulatorze i niepodatność na pryskającą wodę gwarantują komfort stosowania w plenerze. A gdy chcesz dostosować dźwięk do własnych upodobań, zrobisz to w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Długi czas pracy na akumulatorze: do 25 godzin
  Możesz nieprzerwanie słuchać muzyki choćby poprzez 25 godzin. A jeśli akumulator w słuchawkach jest bliski wyładowania, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci choćby 60 minut odtwarzania.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie brzmienia. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak lubisz

  Kształtuj dźwięk według własnych upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Funkcja własnych ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect pozwala choćby wybierać i zapisywać własne ustawienia.

  stabilna charakterystyka
  Projektanci zadbali o prawidłowe jednostajnie dźwięku od niskich do wysokich częstotliwości. Wokale brzmią czysto i naturalnie, więc słuchawki WI-C100 sprawdzą się w trakcie słuchania każdego rodzaju muzyki.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.

  przypasują się do Ciebie
  Lekkie, mobilne słuchawki WI-C100 mają elastyczny pałąk na szyję, dzięki czemu jeszcze łatwiej wsuniesz je do torby.

  komfortowe dopasowanie
  Słuchawki WI-C100 zachodzą na kark, dzięki czemu pozostają jednostajne. Przypasowane do ucha obudowy gwarantują maksymalną wygodę.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków
  Słuchawki WI-C100 są nietrudne w obsłudze. Wyszukasz na nich przyciski odtwarzania i pauzy, pomijania utworów, regulacji głośności i odbierania telefonu. Dla wygody przyciski te zostały przeprojektowane, by były lepiej wyczuwalne, więc łatwiej je naciskać.

  zrównoważona łączność bezprzewodowa
  Zapomnij o plączących się przewodach - technika bezprzewodowa Bluetooth pozwala podłączać urządzenia bez żadnych kabli i słuchać zrównoważonego, ciągłego dźwięku.

  Czysty dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych
  wbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon z wolnymi rękami. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym
  Naciskając dwukrotnie przycisk na słuchawkach WI-C100, możesz włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WI-C100 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno stuknięcie wyświetlonego komunikatu. Możeszz łatwością znajdzieć słuchawki - włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - proste podłączanie komputera

  Słuchawki WI-C100 mają funkcję Swift Pair, która upraszcza ich podłączanie poprzez Bluetooth do komputerów z Windows 11 i Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 i Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.

  Personalizacja dźwięku ze słuchawek z dokumentem
  Jeśli masz aplikację Sony | Headphones Connect i słuchawki z certyfikatem 360 Reality Audio, możesz wykonać analizę kształtu uszu, aby uzyskać stosowne warunki słuchania i stanowczo intensywne przeżycia.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko naturalne. Opakowanie jednostkowe słuchawek WI-C100 gromadzi niespełna pięć procent plastiku. Demonstruje to, jak producent Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736133990
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WIC100C.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 20 g
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki Wkładki douszne
  Pozostałe atrybuty: Wodoodporność: IPX4

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 ☆

WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 Najniższa Cena Online

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 21
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WH-CH520
  Słuchaj dźwięku o wysokiej jakości poprzez cały dzień. Słuchawki WH-CH520 pracują na akumulatorze nawet 50 godzin. Gwarantują stabilność połączeń i ulepszają słyszalność dźwięku podczas rozmów. Ten model spełni Twoje codzienne potrzeby.

  Muzyczne przeżycia, jakich pragniesz
  Aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia, system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca harmonijne, żywe brzmienie, którego pozbawiona jest w głównej mierze muzyka po kompresji. Możeszprzypasowywać dźwięk do własnych upodobań, używając ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Zapas energii na sporo dni
  nawet 50 godzin pracy na akumulatorze oznacza, że możesz słuchać ulubionych nagrań bez obaw o rozładowanie. A jeśli zapas energii niebezpiecznie spadnie, 3-minutowe ładowanie wystarczy na 1,5 godziny słuchania.

  Kryształowo czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych
  zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać poprzez telefon oraz uczestniczyć online w zajęciach szkolnych i spotkaniach w pracy.

  Współpraca z dwoma urządzeniami równocześnie
  Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth mogą bratać się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Jeśli zatem dzwoni telefon, słuchawki rozpoznają go i automatycznie wybierają jako źródło dźwięku.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie przez cały dzień
  Projektanci zadbali nie tylko o stylowy wygląd, ale także łatwość zastosowania. Lekkość i obracane nauszniki pozwalają wygodnie zakładać i zdejmować słuchawki, a regulowany pałąk na głowę i miękkie poduszki gwarantują komfort poprzez cały dzień.  EAN: 4548736142374
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WHCH520B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 147 g
  Akcesoria w zestawie: przewód USB
  Pozostałe właściwości: Czas ładowania akumulatora: Około 3 h Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 40 h Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 h

☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) ☆

Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe WH-CH510

  świetny dźwię kprzez cały dzień

  • Słuchaj muzyki poprzez cały dzień bez przerw. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki WH-CH510 są zaopatrzone w akumulator, który wytrzyma Twoje tempo.

  Bezprzewodowa technologia Bluetooth

  • Słuchaj ulubionych utworów bez plątaniny kabli dzięki technice bezprzewodowej Bluetooth, która pozwala na parowanie urządzenia ze smartfonem albo z tabletem.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

  • Czas pacy akumulatora wynosi aż 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do niebezpiecznie niskiego stanu, 10 minut szybkiego ładowania da Ci kolejne 90 minut rozrywki.

  Zabierz muzykę, gdziekolwiek zechcesz

  • Lekka kompozycja z obrotowymi nausznikami usprawnia chowanie słuchawek do torby w trakcie podróży. Natomiast smukły, dostosowywany pałąk na głowę wygląda wspaniale i zagwarantuje wygodę stosowania.

  rozmaite barwy

  • Wybieraj spośród różnorodnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, białej lub czarnej1. Kolor, faktura i jakość wykończenia powodują, że słuchawki wyglądają nad wyraz stylowo i są komfortowe.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków

  • Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności.

  Współpraca z asystentem głosowym

  • Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.

  Proste dzwonienie bez pomocy dłoni

  • zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez zestaw głośnomówiący. Nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.


  EAN: 4548736101487
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: WHCH510W.CE7
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 132 g
  Akcesoria w zestawie: kabel USB: USB rodzaju C TM (ok. 20 cm)
  Pozostałe parametry: Czas ładowania akumulatora: około 4,5 godziny (w pełni naładowane) Sposób ładowania akumulatora: USB typu C Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): maks. 35 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): maks. 30 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): maks. 200 godz. (w pełni naładowane)

☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) ☆

Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 25
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

  niewiele znaczące rozmiary, pierwszorzędny dźwięk
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Nieduże wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nieskomplikowane w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

  Więcej przyjemności ze słuchania
  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak lubisz
  przypasuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz różne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

  niewiele znaczące, lekkie, nieprzeciętnie pasujące
  Słuchawki posiadają niewiele znaczące wymiary i dokładnie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.

  poręczne ukształtowanie powierzchni
  Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys nadaje się do otworu w uchu, a nowa, poręczna powierzchnia zagwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.

  poręczne, kieszonkowe etui
  Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle śladowe wymiary i luźno posiada się w torbie lub kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki przezroczystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje elegancki, elitarny wygląd.

  Łatwa obsługa przyciskami
  Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

  wygodniejsze rozmowy poprzez telefon
  Mikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać poprzez telefon i zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym

  starczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android upraszcza funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszprosto odszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - nieskomplikowane podłączanie komputera
  Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

  Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty
  Dzięki użytecznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet poprzez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

  niemało spraw, jedna słuchawka
  Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

  stabilna i bezawaryjna łączność Bluetooth

  Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki drobnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.

  Tak wciągające. Tak realistyczne.

  Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie zawiera plastiku. Pokazuje to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736130883
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WFC500B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Pozostałe właściwości: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin

☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) ☆

Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) Najniższa Cena Online

☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki True Wireless Sony WFC700N Słuchawki Bluetooth WF-C700N łączą zarys, który rewelacyjnie nadaje się do ludzkiego ucha, z funkcjonalną powierzchnią zapewniającą bardziej jednostajne dostosowanie. Zaprojektowaliśmy te wkładki douszne, wykorzystując pokaźne informacje dotyczące budowy uszu i ocenę wrażliwości zróżnicowanych rodzajów uszu, by zapewnić znakomity kształt, który jest wygodny dla wielu osób. Kieszonkowe, cylindryczne etui ładujące ułatwia przechowywanie słuchawek i noszenie ich ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Tekstura, jakość i barwy tego najnowszego modelu słuchawek zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu i komforcie. Mając do wyboru kolor czarny, biały, lawendowy i szałwiowy, możesz znaleźć ten, który najmocniej Ci odpowiada. Więcej muzyki, mniej hałasu w tle – dzięki cyfrowej redukcji hałasu. Wyłącz swoje otoczenie za pomocą cyfrowej redukcji hałasu i ciesz się wciągającą muzyką. W trybie Ambient Sound słuchawki Sony wychwytują więcej dźwięków wokół nas przez mikrofony zewnętrzne, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalnym dźwiękiem, pozostając w kontakcie z otoczeniem. Wyekwipowane jeszcze w Adaptive Sound Control — inteligentną funkcję, która namierza, gdzie jesteś i co robisz — WF-C700N mogą przystosować ustawienia dźwięku otoczenia, by uzyskać idealne wrażenia słuchowe w podróży. Rozpoznają choćby miejsca, które często odwiedzasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i przełączają tryby dźwięku otoczenia w zależności od sytuacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) C700N są wyposażone w technologię Digital Sound Enhancement Engine (DSEE). Kompresja oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprawia utratę części o wysokiej częstotliwości, które wzbogacają utwór. DSEE przywraca je, żeby uzyskać dźwięk wysokiej jakości, który jest bliższy oryginalnemu nagraniu. Przetwornik o średnicy 5 mm z membraną o wysokiej podatności zapewnia solidne basy i czystą jakość wokalu. Muzyka, filmy i podcasty są wyraźnie odtwarzane dzięki bogatemu dźwiękowi w zakresie tonów średnich. Dostosuj dźwięk do swoich osobistych preferencji przy pomocy Sony | Headphones Connect, wybieraj spomiędzy wielu ustawień wstępnych,zespoić brzmienie do gatunku muzyki, której słuchasz, albo twórz i zapisuj własne ustawienia wstępne, korzystając z funkcji equalizera. Atest 360 Reality Audio pozwala zoptymalizować swoje wrażenia, analizując jednostkowy kształt uszu w Sony | Headphones Connect i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami muzycznymi. Stworzone do codziennego użytkowania Długi czas pracy baterii, prędkie ładowanie, wodoodporność IPX4 i inteligentne funkcje powodują, że te słuchawki Bluetooth są wytworzone do codziennego wykorzystania. Ciesz się prostą obsługą. Lewy przycisk pozwala na przełączanie między trybem redukcji hałasu, a trybem dźwięków otoczenia za jednym naciśnięciem. Za pomocą prawego przycisku możesz uruchomić odtwarzanie, wstrzymywać lub pomijać utwory. Oba przyciski prosty dostęp do asystenta głosowego smartfona i...


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • słuchawki bluetooth do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *