FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny ☆

Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie za każdym razem znakomity dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która eliminuje szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 zastrzeżone procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najlepszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise sensor W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one produktywność eliminacji niskich częstotliwości, stwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i lepsze szczegóły. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie stworzono z rozmaitych tworzyw.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, by zapewnić precyzyjne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające radować się dokładnym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest osiągalne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – jeszcze te z modnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz związać brzmienie do oryginalnego kształtu swojego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos podczas rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym choćby hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze konstrukcja tłumiąca szum wiatru.

  w wyniku czego dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Atrakcyjnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 komfortowo mieszczą się w uszach dzięki swoim praktycznym wkładkom, gwarantują też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki gładziutkiej teksturze.

  Sąoporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko pokaźna wygoda, lecz też izolacja od hałasu z zewnątrz i stabilne przypasowanie do ucha.

  dostępne są w 4 wymiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) ☆

Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 26
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

  niewielkie wymiary, pierwszorzędny dźwięk
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Nieduże rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, zwiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są proste w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

  Więcej przyjemności ze słuchania
  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszprzystosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak uwielbiasz
  przypasuj dźwięk do swych upodobań. Do wyboru masz najróżniejsze ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

  nieduże, lekkie, znakomicie pasujące
  Słuchawki posiadają nieduże rozmiary i starannie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.

  użyteczne ukształtowanie powierzchni
  Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt pasuje do otworu w uchu, a nowa, praktyczna powierzchnia zagwarantuje jednostajniejsze trzymanie się.

  praktyczne, kieszonkowe etui
  Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma szczególnie małe rozmiary i swobodnie gromadzi się w torbie lub kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki klarownemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wytworny, elitarny wygląd.

  Łatwa obsługa przyciskami
  Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można także nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

  komfortowojsze rozmowy przez telefon
  Mikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać poprzez telefon i zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym

  starczy nacisnąć przycisk,błyskawicznie włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo wynajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - nieskomplikowane przyłączanie komputera
  Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

  Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minuty
  Dzięki użytecznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby poprzez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

  sporo spraw, jedna słuchawka
  Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

  zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth

  Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji jednostajną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki śladowemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.

  Tak wciągające. Tak realistyczne.

  Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie mieści plastiku. Przedstawia to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736130883
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WFC500B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Pozostałe atrybuty: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin

☆ Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 ☆

Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM5 (szary), SL-BT-SON-086
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sony WH-1000XM5 - słuchawki bezprzewodowe Sony wprowadza świeże, nieszablonowe słuchawki WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu Osiem mikrofonów i funkcja Auto NC Optimizer w nowych słuchawkach WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu pozwalają bez reszty oddać się słuchaniu wyjątkowa jakość dźwięku i najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznych[ii] dostosowywane do własnych preferencji unikatowa wygoda w noszeniu i cały dzień słuchania dzięki nowej konstrukcji z akumulatorem na maksymalnie 30 godzin pracy Słuchawki WH-1000XM5 otrzymały najistotniej zaawansowany system redukcji hałasu marki Sony.

  Dwa procesory kontrolujące pracę ośmiu mikrofonów radykalnie redukują hałas w paśmie przeciętnych i wysokich częstotliwości, a funkcja Auto NC Optimizer automatycznie optymalizuje redukcję hałasu adekwatnie do otoczenia.

  Jeśli zatem użytkownik chce w spokoju popracować w gwarnej kawiarni albo zrelaksować się w czasie jazdy do pracy, słuchawki WH-1000XM5 stworzą mu adekwatne warunki do słuchania.Słuchawki WH-1000XM5 wyznaczają także nowy standard jakości dźwięku.

  producent Sony z niezwykłą skrupulatnością zintegrowała technologie, aby ulubione utwory brzmiały skrupulatnie tak, jak powinny. Specjalnie zaprojektowany 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z lekką, sztywną kopułką zawierającą kompozyt z włókna węglowego powiększa czułość w paśmie tonów wysokich, by dźwięk brzmiał bardziej naturalnie.

  Do uzyskania czystego, stabilnego dźwięku przyczynia się też bezołowiowy lut z ulepszającą przewodnictwo domieszką złota oraz zoptymalizowane obwody. Słuchawki obsługują dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a popularny na rynku kodek Sony LDAC pozwala słuchać go nie tylko przy połączeniu przewodowym, lecz także bezprzewodowo[iii].

  System DSEE Extreme™[iv], interpolujący w czasie rzeczywistym muzykę z plików cyfrowych, przywraca natomiast brakujące tony wysokie utracone w procesie kompresji i zapewnia słyszalność wszelkich szczegółów, jakie wykonawca zawarł w odtwarzanych utworach.

  Najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznychSłuchawki WH-1000XM5 pozwalają na rozmawianie przez telefon naprawdę w każdym miejscu.skrupulatnie zidentyfikować głos użytkownika, technika Sony Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony kształtujące wiązkę i oparty na nienaturalnej inteligencji algorytm redukcji zakłóceń.

  Nowo opracowana konstrukcja osłabia natomiast dźwięki wywoływane przez wiatr w czasie rozmów przez telefon. Dzisiaj choćby ruchliwa ulica i gwarne otoczenie w pracy będą korzystnymi miejscami, aby porozmawiać poprzez telefon ze znajomymi albo kolegami.

  Nowa kompozycja powiększająca komfort noszeniaOsoby znające typowy wygląd linii WH-1000X zauważą, że model WH-1000XM5 stanowi piękną ewolucję jej stylu. Nowa, całkowicie bezgłośna budowa z bezstopniowym suwakiem jest doszlifowana nowo opracowaną, syntetyczną skórą.

  Materiał ten należycie przylega do głowy i blokuje hałas z zewnątrz, nie uciskając uszu. Dzięki czemu muzyki można słuchać poprzez cały dzień, nie odczuwając dyskomfortu. Nietrudna obsługa, wygoda wykorzystaniaFirma Sony zdaje sobie sprawę ze współczesnego tempa życia, więc kiedy użytkownik słuchawek WH-1000XM5 dociera po pracowitym dniu do domowego zacisza, funkcja Adaptive Sound Control usprawnia mu przejście do nowego otoczenia.

  Funkcja ta rozpoznaje przeważnie odwiedzane miejsca i automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięków otoczenia do sytuacji. Nietrudne parowanieNowe słuchawki mogą być sparowane poprzez Bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie.

  Oznacza to, iż gdy zadzwoni telefon, automatycznie zostanie on rozpoznany i wybrany jako źródło dźwięku. Użytkownik może przełączać aktywne urządzenie, naciskając przycisk. Zaprojektowane z myślą o środowiskuSłuchawki WH-1000XM5 zostały zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym.

  Ich opakowanie odzwierciedla bardziej odpowiedzialną społecznie filozofię „wykonane do przetworzenia” i wymogi niskiej toksyczności artykułu, dlatego nie posiada plastiku[ix]. Pudełko powstaje z opracowanych dla Sony tworzyw z recyklingu albo jednostajnych naturalnie.

  Słuchawki WH-1000XM5 zawierają także tworzywo sztuczne uzyskane z recyklingu części samochodowych. Energia na cały dzień i mobilnośćFirma Sony stara się, aby użytkownicy jej produktów mogli bez przeszkód, przez długi czas słuchać ulubionych wykonawców.

  Słuchawki WH-1000XM5 pracują na akumulatorze aż poprzez 30 godzin, pozwalają więc słuchać idealnego dźwięku nawet w długiej podróży. Dzięki technologii USB Power Delivery (PD) krótkie, zaledwie 3-minutowe ładowanie zapewnia zapas energii na maksymalnie 3 godziny słuchania


☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny (4548736143548) ☆

Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny (4548736143548) Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny (4548736143548) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - srebrny (4548736143548)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie zawsze perfekcyjny dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która usuwa szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 zastrzeżone procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki temu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najlepszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise czujnik W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Poprawiają one produktywność eliminacji niskich częstotliwości, wytwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i lepsze detale. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie wytworzono z zróżnicowanych materiałów.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, żeby zapewnić skrupulatne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku i wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające cieszyć się skrupulatnym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest osiągalne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – w dodatku te z popularnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz zintegrować brzmienie do unikalnego kształtu swojego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i radować się ulubioną muzyką w najkorzystniejszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos w trakcie rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym nawet hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze konstrukcja tłumiąca szum wiatru.

  w rezultacie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Atrakcyjnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 wygodnie mieszczą się w uszach dzięki swym ergonomicznym wkładkom, zapewniają też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki przygładzonej teksturze.

  Sąodporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko duża wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i zrównoważone dobranie do ucha.

  dostępne są w 4 wymiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Sony Linkbuds s wf-ls900 słuchawki (4548736133051) ☆

Sony Linkbuds s wf-ls900 słuchawki (4548736133051) Najniższa Cena Online

☆ Sony Linkbuds s wf-ls900 słuchawki (4548736133051) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Linkbuds s wf-ls900 słuchawki (4548736133051)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SONY LinkBuds S
  Słuchawki bezprzewodowe

  za każdym razem w kontakcie
  niewielkie, lekkie słuchawki LinkBuds S gwarantują Ci stałą łączność z Twoimi światami. Możesz je nosić poprzez całą dobę, utrzymując kontakt z ludźmi i miejscami. Słuchawki LinkBuds S tworzą słuszne warunki słuchania, samoczynnie przełączając się pomiędzy dźwiękami otoczenia a efektywną redukcją hałasu.
  Czy masz swój kolor?
  Nadaj słuchawkom osobisty charakter, wybierając jedną z czterech eleganckich, matowych wersji kolorystycznych wraz z dopasowanym kolorystycznie etui — na przykład niebieskawą, marmurkową wersję „błękit Ziemi.
  Wszystkie Twoje światy, połączone i zoptymalizowane
  przejrzyj, jak słuchawki LinkBuds S gwarantują wygodę przez cały dzień, naturalne dźwięki otoczenia lub redukcję hałasu. Odkryj funkcję Adaptive Sound Control i wspaniały dźwięk podczas słuchania muzyki i rozmawiania poprzez telefon.
  Nie trać kontaktu z żadnym ze światów
  niewiele znaczące, lekkie i inteligentne, zapewniające bezusterkowe, stabilne trzymanie się w uszach, łączność, a także kontrolę nad dniem.
  niepokaźne, lekkie, komfortowe cały dzień
  LinkBuds S to najmniejsze i najlżejsze (4,8 g) na świecie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hi-Res Audio z systemem redukcji hałasu. Są tak niewiele znaczące— o 40% mniejsze niż WF-1000XM4 — bo stworzyliśmy maleńki przetwornik akustyczny i zespoiliśmy w jednym czipie platformę SoC (System on Chip) Bluetooth Audio i wysokiej jakości procesor redukcji hałasu.
  wygodne i bezpieczne
  Słuchawki LinkBuds S wspaniale pasują do ucha, a ich funkcjonalna konstrukcja zapobiega wypadaniu. Projektując je, wykorzystaliśmy szerokie informacje o kształtach uszu, gromadzone od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych, i oceny czułości zróżnicowanych rodzajów uszu, żeby zapewnić stosowny, komfortowy kształt.
  klarowny dźwięk z otoczenia lub efektywna redukcja hałasu
  Słuchawki LinkBuds S automatycznie przełączają tryb dźwięków otoczenia i redukcji hałasu zależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz. Kiedy chcesz komunikować się z otoczeniem i uzyskać krystaliczny dźwięk z zewnątrz, przewyższą wszystkie inne prawdziwie bezprzewodowe modele Sony. A gdy Ci potrzeba skupienia, zapewnią wydajną redukcję hałasu.
  regulowanie dźwięków otoczenia do Twojej aktywności, by umożliwić noszenie poprzez cały dzień
  Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control namierza, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dopasowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając doskonałe warunki słuchania. Z czasem uczy się Twoich zachowań, rozpoczyna rozpoznawać miejsca, w których niejednokrotnie bywasz — biuro, ulubioną kawiarnię itp. — i dostosowuje dźwięk do sytuacji.
  nowe odczuwanie dźwięku w grach AR
  Szukasz nowych form rozrywki, innych niż muzyka i rozmowy telefoniczne? Nowa technika czujników i dźwięku przestrzennego w słuchawkach LinkBuds S gwarantuje wciągający dźwięk do gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość, takich jak „Ingress firmy Niantic.
  Grając w „Ingress w słuchawkach LinkBuds S, zyskasz świeże wrażenia, bo dzięki śledzeniu ruchów głowy dźwięk dobiega z różnych stron, optymalnie do akcji gry.
  Dobra słyszalność w trakcie rozmów poprzez telefon i wciągający dźwięk. Łatwo komunikuj się ze znajomymi i odtwarzaj ulubione nagrania. Zapomnij o zakłóceniach podczas rozmów poprzez telefon i bez przeszkód słuchaj rewelacyjnie brzmiącej muzyki.
  najkorzystniejsze do rozmów, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Sony
  Dzięki technice Precise Voice Pickup, która wykorzystuje mikrofony na zewnątrz i wewnątrz słuchawki, oraz zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku rozmówca słyszy Cię wyraźnie, choćby gdy wokół jest głośno. Algorytm redukcji hałasu, oparty na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu z zastosowaniem ponad 500 milionów próbek głosu, tłumi dźwięki otoczenia i wyciąga Twój głos.
  Wciągający dźwięk, autentyczna muzyka
  Słuchawki LinkBuds S są znikome między innymi dzięki nowemu przetwornikowi akustycznemu 5 mm z podatną membraną. Odtwarza on konkretny bas i czyste wokale, żeby każdy gatunek muzyczny brzmiał genialnie. Bogaty środek pasma umożliwia czyste odtwarzanie głosu w muzyce, filmach i podcastach. A dzięki ulepszeniom w redukcji hałasu słuchawki LinkBuds S lepiej blokują dźwięki otoczenia.
  Słuchaj dźwięku o wysokiej rozdzielczości bez przewodów
  Dzięki naszemu zakorzenionemu na rynku kodekowi LDAC słuchawki LinkBuds S obsługują bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Technika LDAC pozwala przesyłać trzy razy więcej informacji aniżeli łącze Bluetooth audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal taka, jak przy połączeniu przewodowym.
  Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji
  Dzięki technologii sztucznej inteligencji Edge-AI system DSEE Extreme dynamicznie, w czasie rzeczywistym rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i jednostkowe cechy utworu, po czym przywraca wysokie częstotliwości, które zanikają w trakcie kompresji.
  Słuchaj bezpiecznie dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect
  sprawdź, czy bezpiecznie słuchasz muzyki, porównując wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z danymi o ciśnieniu akustycznym pobranymi ze słuchawek. Dostaj powiadomienia z systemu operacyjnego, gdy poziom dźwięku będzie zbyt wysoki.
  Słuchawki LinkBuds S mają także instynktowne, dotykowe elementy sterujące. Ich funkcję możesz wybrać w aplikacji Headphones Connect.
  Rozmawiaj, słysząc tylko dźwięki z zewnątrz
  Kiedy zaczniesz mówić do innej osoby, funkcja Speak-to-Chat może samoczynnie wstrzymać odtwarzanie i pozwolić Ci słyszeć wyłącznie dźwięki z otoczenia. Umożliwi to rozmowę, gdy nie chcesz zdejmować słuchawek lub masz zajęte ręce. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włączy się muzyka.
  Natychmiastowa pauza. Natychmiastowe odtwarzanie.
  Słuchawki mają czujka zbliżeniowy namierzający, czy używasz jednej, słuchawki, czy obu. Dzięki temu, gdy tylko wyjmiesz słuchawki z uszu, muzyka ucichnie. Z powrotem je włóż, a muzyka włączy się na nowo.
  Obsługa za pomocą poleceń głosowych
  Powiedz „Hey Google lub „Alexa, żeby skorzystać z pomocy asystenta głosowego i słuchać muzyki, kontaktować się ze znajomymi, odbierać powiadomienia, ustawiać przypomnienia itp. Poleceniami głosowymi możesz choćby obsługiwać system redukcji hałasu i inne funkcje słuchawek, zarządzać mailami w programie Microsoft Outlook i dołączać do spotkań Microsoft Teams przy użyciu asystenta Siri albo Asystenta Google.
  prędki dostęp do muzyki i spersonalizowanego dźwięku
  Dzięki funkcji prędki dostęp możesz skonfigurować słuchawki do wznawiania odtwarzania z serwisu Spotify lub wybierania spersonalizowanych pól dźwiękowych Endel dwoma albo trzema stuknięciami, bez dotykania smartfona.
  Wszystko w zasięgu ręki
  Słuchawki LinkBuds S posiadają intuicyjne, dotykowe części sterujące. Przykładowo, dotknięcie lewej słuchawki przełącza tryby redukcji hałasu i dźwięków otoczenia, a dwa dotknięcia prawej słuchawki włączają następny utwór.
  Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair
  Słuchawki LinkBuds S obsługują funkcję Google Fast Pair. Jeśli się zawieruszą, można odtworzyć sygnał dźwiękowy lub sprawdzić ich ostatnią znaną lokalizację w aplikacji Google „Znajdź moje urządzenie na smartfonie.
  Łatwe parowanie z komputerem
  Funkcja Swift Pair ułatwi parowanie słuchawek z tabletem albo komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 albo Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.
  Współpraca z dwoma urządzeniami równocześnie
  aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth mogą być sparowane z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie. Gdy zadzwoni telefon, samoczynnie stanie się on źródłem dźwięku. Możeszszybko przełączać się pomiędzy urządzeniami — starczy, że naciśniesz przycisk.
  Dźwięk Bluetooth nowej generacji
  Te słuchawki są dopasowane do obsługi LE Audio — dźwięku Bluetooth nowej generacji, który charakteryzuje się szczególnie minimalnymi opóźnieniami i genialnie sprawdza się podczas grania.
  Wyraźniejszy i jednostajniejszy sygnał Bluetooth
  aby zapewnić niewiele znaczące opóźnienia i wysoką jakość dźwięku nawet w miejscach narażonych na zakłócenia, sygnał Bluetooth jest przesyłany do obu słuchawek naraz. Zintegrowany procesor V1 gwarantuje stabilność i ciągłość bezprzewodowej transmisji dźwięku.
  Wodoodporne modele do codziennego korzystania
  Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że tym słuchawkom Sony nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.
  Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty
  Akumulator słuchawek starczy na cały 6-godzinny dzień pracy, a etui zapewni kolejnych 14 godzin odtwarzania. Oznacza to pełnych 20 godzin słuchania poza domem. Spieszysz się? krótkie, 5-minutowe ładowanie umożliwi słuchanie choćby przez 60 minut. Co więcej, aplikacja Sony | Headphones Connect powiadomi Cię, iż zapas energii w etui z funkcją ładowania spadł poniżej 30%.
  Maleńkie, wyśmienicie przypasowane etui
  Stylowo zaokrąglone, dopasowane kolorystycznie etui z funkcją ładowania jest idealnym uzupełnieniem słuchawek LinkBuds S. Komfortowo leży w rąk i łatwo zawiera się w kieszeni, a przez to ułatwia życie w ciągłym ruchu.
  Zawartość opakowania
  W opakowaniu słuchawek LinkBuds S wynajdziesz wkładki douszne w czterech rozmiarach i przewód USB-C do ładowania.
  informacje technologiczne:
  rozmiary i waga
  Waga - Około 4,8 g × 2
  właściwości ogólne
  rodzaj słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
  Przetwornik akustyczny - 5 mm
  Magnes - Wysoko sprawne neodymowe magnesy
  Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s)
  Wodoodporność - Tak (IPX4)
  Dsee Extreme - Tak
  Akumulator
  Czas ładowania akumulatora - ok. 2 godz.
  Sposób ładowania akumulatora - Ładowanie przez łącze USB (z etui)
  Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki) - Maks. 6 godzin (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 9 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
  Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja) - Maks. 3,5 godziny (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 3,5 godziny (z wyłączoną redukcją hałasu)
  Czas pracy akumulatora (oczekiwanie) - Maks. 8,5 godziny (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 16 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
  Specyfikacja Bluetooth
  Wersja Bluetooth - Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.2
  wydajny zasięg - 10 m
  Zakres częstotliwości - Pasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
  Profil - A2DP, AVRCP, HFP, HSP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP/TMAP, CSIP, MCP, VCP, CCP
  Obsługiwane formaty audio - SBC, AAC, LDAC, SBC, AAC, LDAC, LC3
  Obsługiwane systemy ochrony treści - SCMS-T
  Redukcja hałasu
  Tryb dźwięków otoczenia - Tak
  prędkie przełączanie - Tak
  Etui z funkcją ładowanie
  Waga - Ok. 35 g
  rozmiary - Ok. 42,8 × 60 × 27,6 mm

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 ☆

WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 Najniższa Cena Online

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 21
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WH-CH520
  Słuchaj dźwięku o wysokiej jakości przez cały dzień. Słuchawki WH-CH520 pracują na akumulatorze nawet 50 godzin. Gwarantują stabilność połączeń i udoskonalają słyszalność dźwięku podczas rozmów. Ten model spełni Twoje codzienne potrzeby.

  Muzyczne przeżycia, jakich pragniesz
  Aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia, system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca harmonijne, żywe brzmienie, którego pozbawiona jest głównie muzyka po kompresji. Możeszprzystosowywać dźwięk do własnych upodobań, używając ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Zapas energii na sporo dni
  choćby 50 godzin pracy na akumulatorze oznacza, iż możesz słuchać ulubionych nagrań bez obaw o rozładowanie. A jeśli zapas energii niebezpiecznie spadnie, 3-minutowe ładowanie starczy na 1,5 godziny słuchania.

  Kryształowo czysty dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych
  wbudowany mikrofon pozwala rozmawiać poprzez telefon i uczestniczyć online w zajęciach szkolnych i spotkaniach w pracy.

  Współpraca z dwoma urządzeniami jednocześnie
  Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth mogą integrować się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Jeśli zatem dzwoni telefon, słuchawki rozpoznają go i automatycznie wybierają jako źródło dźwięku.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie poprzez cały dzień
  Projektanci zadbali nie tylko o stylowy wygląd, lecz także łatwość użycia. Lekkość i obracane nauszniki pozwalają wygodnie zakładać i zdejmować słuchawki, a dostosowywany pałąk na głowę i miękkie poduszki zapewniają komfort przez cały dzień.  EAN: 4548736142817
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WHCH520B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 147 g
  Akcesoria w komplecie: kabel USB
  Pozostałe właściwości: Czas ładowania akumulatora: Około 3 h Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 40 h Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 h

☆ Sony WH-CH710N (niebieski) ☆

Sony WH-CH710N (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH710N (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N (niebieski)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SONY WH-CH710N
  Słuchawki

  OUTLET!
  towar ze zwrotu, stan b. Korzystny, otwarte opakowanie.
  nieskazitelny i niezakłócony dźwięk
  Bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu WH-CH710N sprawią, iż nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu konkretnego dźwięku. Gdziekolwiek przebywasz, redukcja hałasu z wykorzystaniem technice dwóch czujników i tryb dźwięków otoczenia dają Ci kontrolę nad tym, co słyszysz. Przesyłanej bezprzewodowo muzyki możesz słuchać choćby poprzez 35 godzin.
  Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
  Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (automatycznej redukcji hałasu z zastosowaniem sztucznej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i automatycznie dobiera najskuteczniejszy filtr redukujący hałasy z zewnątrz.
  Dwa czujniki hałasu — kontroluj, co chcesz usłyszeć
  Dzięki dwóm mikrofonom — jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył — słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar albo rozmowy w biurze. Oznacza to, że możesz bez reszty oddać się muzyce.
  dostosuj dźwięk
  Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, lecz i dźwięki ważne w powszednim życiu — odgłosy z ulicy lub komunikaty ogłaszane w środkach transportu.
  Bateria na cały dzień i funkcja szybkiego ładowania
  całkowicie naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 10 minutach zyskujesz kolejne 60 minut odtwarzania.
  wykonane dla znawców stylu
  Słuchawki WH-CH710N posiadają elegancką, zaokrągloną obudowę. Wyglądają dobrze, jak brzmią.
  Przetworniki akustyczne 30 mm — słychać każdy takt
  nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają połączyć czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Doskonale reprodukują wielki zakres częstotliwości.
  Współpraca z asystentem głosowym
  Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona ułatwiającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.
  Funkcja rozmów telefonicznych
  Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi możesz luźno rozmawiać przez telefon bez konieczności wyciągania go z kieszeni. Dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.
  technologia NFC
  Dzięki technice NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.momentalnie i łatwo nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.
  Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
  Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.
  Wejścia - Mini jack stereo
  Pasmo przenoszenia- 7–20 000 Hz (JEITA)
  Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) - 20–20 000 Hz (ZASILANIE WŁĄCZONE) (połączenie przewodowe)
  Praca w trybie pasywnym - Tak
  NFC - Tak

☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) ☆

Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) Najniższa Cena Online

☆ Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Wf-c700 czarny słuchawki bezprzewodowe (4548736143593)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:10 h;dedykowana aplikacja:tak;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:technologia DSEE, tryb dźwięków otoczenia, technika Adaptive Sound Control, dokument 360 Reality Audio;Zgodność z aplikacją:Sony Headphones Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.sony.pl/electronics/aplikacja-headphones-connect;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;nadaje się do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Sony;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):WF-C700N;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4;odporność - legale 1:Zapewniona ochrona przed wodą pryskającą z dowolnego kąta, z wyłączeniem kanału akustycznego (wylotu dźwięku) słuchawek.

  Etui-ładowarka nie jest wodoodporne.;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:5 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:4,6 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY ☆

WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY Najniższa Cena Online

☆ WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: WF-C700 Lawenda Słuchawki bezprzewodowe SONY
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:10 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;komponenty budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;dane dodatkowe:technologia DSEE, tryb dźwięków otoczenia, technologia Adaptive Sound Control, certyfikat 360 Reality Audio;Zgodność z aplikacją:Sony Headphones Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.sony.pl/electronics/aplikacja-headphones-connect;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:lawendowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Lavender;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Sony;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):WF-C700N;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;wytrzymałość - legale 1:Zapewniona ochrona przed wodą pryskającą z dowolnego kąta, z wyłączeniem kanału akustycznego (wylotu dźwięku) słuchawek.

  Etui-ładowarka nie jest wodoodporne.;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:5 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:4,6 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe ☆

Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe Najniższa Cena Online

☆ Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Wf-c700 biały słuchawki bezprzewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:10 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:technika DSEE, tryb dźwięków otoczenia, technologia Adaptive Sound Control, certyfikat 360 Reality Audio;Zgodność z aplikacją:Sony Headphones Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.sony.pl/electronics/aplikacja-headphones-connect;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:biały;Kolor:biały;Kolor (oryginalna nazwa):White;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Sony;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):WF-C700N;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;odporność - legale 1:Zapewniona ochrona przed wodą pryskającą z dowolnego kąta, z wyłączeniem kanału akustycznego (wylotu dźwięku) słuchawek.

  Etui-ładowarka nie jest wodoodporne.;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:5 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:4,6 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 ☆

Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C100 (beżowy), WIC100W.CE7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 21
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WI-C100 - douszne słuchawki bezprzewodowe

  Przekrocz swoje wymogi
  WI-C100 to nowa jakość wśród dousznych słuchawek bezprzewodowych klasy podstawowej. Nieszablonowa jakość dźwięku Sony zapewnia bogate wrażenia. 25 godzin pracy na akumulatorze i niepodatność na pryskającą wodę gwarantują komfort stosowania w plenerze. A gdy chcesz dostosować dźwięk do własnych upodobań, zrobisz to w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Długi czas pracy na akumulatorze: do 25 godzin
  Możesz nieprzerwanie słuchać muzyki choćby poprzez 25 godzin. A jeśli akumulator w słuchawkach jest bliski wyładowania, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci choćby 60 minut odtwarzania.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie brzmienia. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak lubisz

  Kształtuj dźwięk według własnych upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Funkcja własnych ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect pozwala choćby wybierać i zapisywać własne ustawienia.

  stabilna charakterystyka
  Projektanci zadbali o prawidłowe jednostajnie dźwięku od niskich do wysokich częstotliwości. Wokale brzmią czysto i naturalnie, więc słuchawki WI-C100 sprawdzą się w trakcie słuchania każdego rodzaju muzyki.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.

  przypasują się do Ciebie
  Lekkie, mobilne słuchawki WI-C100 mają elastyczny pałąk na szyję, dzięki czemu jeszcze łatwiej wsuniesz je do torby.

  komfortowe dopasowanie
  Słuchawki WI-C100 zachodzą na kark, dzięki czemu pozostają jednostajne. Przypasowane do ucha obudowy gwarantują maksymalną wygodę.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków
  Słuchawki WI-C100 są nietrudne w obsłudze. Wyszukasz na nich przyciski odtwarzania i pauzy, pomijania utworów, regulacji głośności i odbierania telefonu. Dla wygody przyciski te zostały przeprojektowane, by były lepiej wyczuwalne, więc łatwiej je naciskać.

  zrównoważona łączność bezprzewodowa
  Zapomnij o plączących się przewodach - technika bezprzewodowa Bluetooth pozwala podłączać urządzenia bez żadnych kabli i słuchać zrównoważonego, ciągłego dźwięku.

  Czysty dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych
  wbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon z wolnymi rękami. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym
  Naciskając dwukrotnie przycisk na słuchawkach WI-C100, możesz włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WI-C100 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno stuknięcie wyświetlonego komunikatu. Możeszz łatwością znajdzieć słuchawki - włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - proste podłączanie komputera

  Słuchawki WI-C100 mają funkcję Swift Pair, która upraszcza ich podłączanie poprzez Bluetooth do komputerów z Windows 11 i Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 i Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.

  Personalizacja dźwięku ze słuchawek z dokumentem
  Jeśli masz aplikację Sony | Headphones Connect i słuchawki z certyfikatem 360 Reality Audio, możesz wykonać analizę kształtu uszu, aby uzyskać stosowne warunki słuchania i stanowczo intensywne przeżycia.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko naturalne. Opakowanie jednostkowe słuchawek WI-C100 gromadzi niespełna pięć procent plastiku. Demonstruje to, jak producent Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736133990
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WIC100C.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 20 g
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki Wkładki douszne
  Pozostałe atrybuty: Wodoodporność: IPX4

☆ Sony Słuchawki bezprzewodowe wi-c310 czarny ☆

Sony Słuchawki bezprzewodowe wi-c310 czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony Słuchawki bezprzewodowe wi-c310 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Słuchawki bezprzewodowe wi-c310 czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Douszne słuchawki bezprzewodowe WI-C310
  komfortowe, uniwersalne i ergonomiczne słuchawki bezprzewodowe WI-C310dostosują się do Twojego stylu życia. Znakomite pierwsze słuchawki bezprzewodowe – dłuższe odtwarzanie, choćby do 15 godzin pracy akumulatora, przetwornik akustyczny 9 mm gwarantujący wyraźne dźwięki i lekka konstrukcja dla maksymalnej wygody.

  • Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH
  • Do 15 godzin pracy akumulatora
  • Wyraźny, czysty dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  • rozciągliwe i lekkie przewody
  • Rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący i obsługa asystenta głosowego

  Zrezygnuj z przewodów dzięki BLUETOOTH
  Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyciągniętymi wtyczkami. Dzięki technologii BLUETOOTH możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swojego urządzenia i cieszyć się świetnym, nieustannym odtwarzaniem.

  Akumulator wystarczający na 15 godz. Pracy
  Słuchaj ulubionych list odtwarzania i podcastów poprzez cały dzień – po pełnym naładowaniu słuchawki choćby 15 godzin odtwarzania.

  prędkie ładowanie
  starczy 10 minut ładowania, żeby przedłużyć odtwarzanie o 60 minut. Dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, nawet gdy wyjątkowo się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładować akumulator w zaledwie trzy godziny.

  Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkom
  Każda wkładka douszna ma wbudowany magnes, który uniemożliwia plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  przenośne i elastyczne słuchawki dla obszerniejszej wygody stosowania
  Miękkie, sprężyste i lekkie słuchawki bezprzewodowe WI-C310 komfortowe słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.

  Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  Niezależnie od tego, czy słuchasz popowych hitów, koncertów muzyki konwencjonalnej czy jazzowych solówek, przetwornik akustyczny 9 mm zagwarantuje dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonami wysokimi.

  Rozmowa przez pakiet głośnomówiący za jednym naciśnięciem
  Chcesz zadzwonić do znajomego ze smartfona połączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, aby rozpocząć rozmowę. Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, żeby się rozłączyć.

  Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyi
  kompozycja do noszenia na szyi jest lekka, komfortowa i utrzymuje słuchawki na miejscu, zapewniając całkowitą swobodę podczas słuchania muzyki.

  Asystent głosowy do Twojej dyspozycji
  Sprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomości i mnóstwo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego. Naciśnij wielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do Siri lub Asystenta Google.

  parametry ogólne

  • rodzaj słuchawek: Zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik akustyczny: 9 mm
  • Magnes: Magnes neodymowy
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth): 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • Regulacja głośności: TAK
  • Sposób noszenia: Słuchawki douszne
  • NFC: NIE

  Akumulator

  • Czas ładowania akumulatora: Ok. 3 godziny
  • Sposób ładowania akumulatora: Ładowanie poprzez interfejs USB
  • Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 godz.

  Specyfikacja Bluetooth

  • Wersja Bluetooth: Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.0
  • sprawny zasięg: Około 10 m w linii wzroku
  • Zakres częstotliwości: Pasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
  • Profil: Profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands-free Profile), HSP (Headset Profile)
  • Obsługiwane formaty audio: SBC, AAC
  • Obsługiwane systemy ochrony treści: SCMS-T

  Waga: Około 19 g

  Zawartość opakowania:

  • przewód USB: Type-CTM (około 20 cm)
  • Wkładki douszne: Hybrydowe wkładki douszne (wymiar S/M/L)

☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) ☆

Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony WH-CH510 (WHCH510B.CE7) Czarna (4548736101425)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe WH-CH510

  świetny dźwię kprzez cały dzień

  • Słuchaj muzyki poprzez cały dzień bez przerw. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki WH-CH510 są zaopatrzone w akumulator, który wytrzyma Twoje tempo.

  Bezprzewodowa technologia Bluetooth

  • Słuchaj ulubionych utworów bez plątaniny kabli dzięki technice bezprzewodowej Bluetooth, która pozwala na parowanie urządzenia ze smartfonem albo z tabletem.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

  • Czas pacy akumulatora wynosi aż 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do niebezpiecznie niskiego stanu, 10 minut szybkiego ładowania da Ci kolejne 90 minut rozrywki.

  Zabierz muzykę, gdziekolwiek zechcesz

  • Lekka kompozycja z obrotowymi nausznikami usprawnia chowanie słuchawek do torby w trakcie podróży. Natomiast smukły, dostosowywany pałąk na głowę wygląda wspaniale i zagwarantuje wygodę stosowania.

  rozmaite barwy

  • Wybieraj spośród różnorodnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, białej lub czarnej1. Kolor, faktura i jakość wykończenia powodują, że słuchawki wyglądają nad wyraz stylowo i są komfortowe.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków

  • Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności.

  Współpraca z asystentem głosowym

  • Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.

  Proste dzwonienie bez pomocy dłoni

  • zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez zestaw głośnomówiący. Nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.


  EAN: 4548736101487
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: WHCH510W.CE7
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 132 g
  Akcesoria w zestawie: kabel USB: USB rodzaju C TM (ok. 20 cm)
  Pozostałe parametry: Czas ładowania akumulatora: około 4,5 godziny (w pełni naładowane) Sposób ładowania akumulatora: USB typu C Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): maks. 35 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): maks. 30 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): maks. 200 godz. (w pełni naładowane)

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 ☆

WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 Najniższa Cena Online

☆ WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: WH-CH520 Słuchawki SONY, WHCH520B.CE7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 21
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WH-CH520
  Słuchaj dźwięku o wysokiej jakości poprzez cały dzień. Słuchawki WH-CH520 pracują na akumulatorze nawet 50 godzin. Gwarantują stabilność połączeń i ulepszają słyszalność dźwięku podczas rozmów. Ten model spełni Twoje codzienne potrzeby.

  Muzyczne przeżycia, jakich pragniesz
  Aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia, system DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca harmonijne, żywe brzmienie, którego pozbawiona jest w głównej mierze muzyka po kompresji. Możeszprzypasowywać dźwięk do własnych upodobań, używając ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Zapas energii na sporo dni
  nawet 50 godzin pracy na akumulatorze oznacza, że możesz słuchać ulubionych nagrań bez obaw o rozładowanie. A jeśli zapas energii niebezpiecznie spadnie, 3-minutowe ładowanie wystarczy na 1,5 godziny słuchania.

  Kryształowo czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych
  zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać poprzez telefon oraz uczestniczyć online w zajęciach szkolnych i spotkaniach w pracy.

  Współpraca z dwoma urządzeniami równocześnie
  Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth mogą bratać się z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Jeśli zatem dzwoni telefon, słuchawki rozpoznają go i automatycznie wybierają jako źródło dźwięku.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie przez cały dzień
  Projektanci zadbali nie tylko o stylowy wygląd, ale także łatwość zastosowania. Lekkość i obracane nauszniki pozwalają wygodnie zakładać i zdejmować słuchawki, a regulowany pałąk na głowę i miękkie poduszki gwarantują komfort poprzez cały dzień.  EAN: 4548736142817
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WHCH520B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 147 g
  Akcesoria w zestawie: przewód USB
  Pozostałe właściwości: Czas ładowania akumulatora: Około 3 h Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 40 h Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 h

☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) ☆

Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-c500 (zielony) (4548736130982)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 26
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

  niewiele znaczące rozmiary, pierwszorzędny dźwięk
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Nieduże wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nieskomplikowane w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

  Więcej przyjemności ze słuchania
  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak lubisz
  przypasuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz różne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

  niewiele znaczące, lekkie, nieprzeciętnie pasujące
  Słuchawki posiadają niewiele znaczące wymiary i dokładnie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.

  poręczne ukształtowanie powierzchni
  Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys nadaje się do otworu w uchu, a nowa, poręczna powierzchnia zagwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.

  poręczne, kieszonkowe etui
  Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle śladowe wymiary i luźno posiada się w torbie lub kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki przezroczystemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje elegancki, elitarny wygląd.

  Łatwa obsługa przyciskami
  Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

  wygodniejsze rozmowy poprzez telefon
  Mikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać poprzez telefon i zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym

  starczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android upraszcza funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszprosto odszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - nieskomplikowane podłączanie komputera
  Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

  Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty
  Dzięki użytecznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet poprzez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

  niemało spraw, jedna słuchawka
  Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

  stabilna i bezawaryjna łączność Bluetooth

  Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki drobnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.

  Tak wciągające. Tak realistyczne.

  Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie zawiera plastiku. Pokazuje to, jak marka Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736130883
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WFC500B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Pozostałe właściwości: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • słuchawki bluetooth do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *