FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 23
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki niewielkie wymiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Nieduże rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

  System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, zwiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są proste w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

  Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszprzystosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

  Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

  Tak jak uwielbiaszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz rozmaite ustawienia dopasowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz też utworzyć i zapisać własne ustawienia przy pomocy funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.minimalne, lekkie, doskonale pasująceSłuchawki mają śladowe wymiary i dokładnie pasują do uszu.

  Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.praktyczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata.

  Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt pasuje do otworu w uchu, a nowa, poręczna powierzchnia gwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.użyteczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle niewiele znaczące rozmiary i swobodnie posiada się w torbie lub kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

  Dzięki transparentnemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje szykowny, elitarny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.komfortowojsze rozmowy przez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać poprzez telefon i gwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

  Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszz łatwością wyszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - nietrudne podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki ergonomicznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet poprzez 20 godzin.

  A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Pozostań w ruchu przy muzyce.niemało spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.stabilna i bezawaryjna łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i nadzwyczajne wrażenia przy słuchaniu.

  Dzięki niewielkiemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

  Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko.

  Opakowanie słuchawek WF-C500 nie mieści plastiku. Ukazuje to, jak producent Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks.

  10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin...


☆ Sony WH-CH710N ☆

Sony WH-CH710N Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH710N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SONY WH-CH710
  Słuchawki

  idealny i niezakłócony dźwięk
  Bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu WH-CH710N sprawią, iż nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu mocnego dźwięku. Gdziekolwiek przebywasz, redukcja hałasu z użyciem technice dwóch czujników i tryb dźwięków otoczenia dają Ci kontrolę nad tym, co słyszysz. Przesyłanej bezprzewodowo muzyki możesz słuchać choćby przez 35 godzin.
  Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
  Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (samoczynnej redukcji hałasu z zastosowaniem sztucznej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i automatycznie dobiera najskuteczniejszy filtr redukujący hałasy z zewnątrz.
  Dwa czujniki hałasu — kontroluj, co chcesz usłyszeć
  Dzięki dwóm mikrofonom — jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył — słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar lub rozmowy w biurze. Oznacza to, że możesz bez reszty oddać się muzyce.
  dopasuj dźwięk
  Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, ale i dźwięki ważne w codziennym życiu — odgłosy z ulicy albo komunikaty ogłaszane w środkach transportu.
  Bateria na cały dzień i funkcja szybkiego ładowania
  kompletnie naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji prędkiego ładowania już po 10 minutach zyskujesz kolejne 60 minut odtwarzania.
  stworzone dla znawców stylu
  Słuchawki WH-CH710N posiadają elegancką, zaokrągloną obudowę. Wyglądają poprawnie, jak brzmią.
  Przetworniki akustyczne 30 mm — słychać każdy takt
  nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zespolić czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Nieprzeciętnie reprodukują spory zakres częstotliwości.
  Współpraca z asystentem głosowym
  Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona ułatwiającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.
  Funkcja rozmów telefonicznych
  Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz luźno rozmawiać przez telefon bez konieczności wydobywania go z kieszeni. Dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.
  technika NFC
  Dzięki technice NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.szybko i z łatwością nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.
  Wysoka jakość transmisji poprzez łącze Bluetooth
  Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.
  Wejścia - Mini jack stereo
  Pasmo przenoszenia- 7–20 000 Hz (JEITA)
  Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) - 20–20 000 Hz (ZASILANIE WŁĄCZONE) (połączenie przewodowe)
  Praca w trybie pasywnym - Tak
  NFC - Tak

☆ Sony WI-C200 ☆

Sony WI-C200 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dźwięk wysokiej jakości, gdziekolwiek jesteśZabierz muzykę ze sobą wdowolne miejsce. Matowe wykończenie, okrągłe przewody i 15godzin pracyakumulatora powodują, iż słuchawki WI-C200 są stylowe i uniwersalne.Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH®Do 15 godzin pracy akumulatoraŁatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomPrzydatne funkcjeSzybkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, żeby przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

  dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, nawetgdy bardzo się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.szybkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, by przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

  dzięki czemu nie musisz rezygnować z muzyki, choćbygdy nad wyraz się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.Zrezygnuj z przewodów dzięki technologiiBluetooth®Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyrwanymi wtyczkami.

  Dzięki technologii Bluetooth® możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swojego urządzenia i radować się wyśmienitym, nieprzerwanym odtwarzaniem.Akumulator wystarczający na 15 godzin pracySłuchaj ulubionych utworów i podcastów przezcały dzień – po pełnym naładowaniu, słuchawki choćby 15godzinodtwarzania.nowoczesny design i świetna jakość dźwiękuPrzenośne i sprężyste słuchawki dla obszerniejszej wygody wykorzystywaniaMiękkie, elastyczne i lekkie słuchawkibezprzewodowe WI-C200 komfortowe słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.świetnie przypasowane do Twojego styluSłuchawki douszne WI-C200 są przystępne w kolorzeczarnym lub białym z matowym wykończeniem i kolistym przewodem.

  Dzięki prostej,minimalistycznej konstrukcji prosto dopasują się do Twojego stylu.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki tradycyjnej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki tradycyjnej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomKażda wkładka douszna ma zastosowany magnes, któryzapobiega plątaniu się przewodów w trakcie przenoszenia i przechowywaniasłuchawek.Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyiKonstrukcja do noszenia na szyi jest lekka,wygodna i utrzymuje słuchawki na miejscu, gwarantując pełną swobodę podczassłuchania muzyki.Wielofunkcyjne przyciskiFunkcja rozmów telefonicznych za jednym naciśnięciemChcesz zadzwonić do znajomego ze smartfonapołączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, by rozpocząćrozmowę.

  Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, aby się rozłączyć.Asystent głosowy do Twojej dyspozycjiSprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomościi dużo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego.

  Naciśnijwielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, by uzyskać natychmiastowy dostęp do Sirilub Asystenta Google.


☆ Sony WI-C310 ☆

Sony WI-C310 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C310
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Douszne słuchawki bezprzewodowe WI-C310
  komfortowe, uniwersalne i użyteczne słuchawki bezprzewodowe WI-C310przypasują się do Twojego stylu życia. Nieprzeciętne pierwsze słuchawki bezprzewodowe – dłuższe odtwarzanie, choćby do 15 godzin pracy akumulatora, przetwornik akustyczny 9 mm zapewniający wyraźne dźwięki i lekka kompozycja dla maksymalnej wygody.

  • Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH
  • Do 15 godzin pracy akumulatora
  • Wyraźny, czysty dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  • elastyczne i lekkie przewody
  • Rozmowy poprzez komplet głośnomówiący i obsługa asystenta głosowego

  Zrezygnuj z przewodów dzięki BLUETOOTH
  Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyciągniętymi wtyczkami. Dzięki technice BLUETOOTH możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swego urządzenia i radować się nadzwyczajnym, nieprzerwanym odtwarzaniem.

  Akumulator wystarczający na 15 godz. Pracy
  Słuchaj ulubionych list odtwarzania i podcastów poprzez cały dzień – po pełnym naładowaniu słuchawki choćby 15 godzin odtwarzania.

  prędkie ładowanie
  wystarczy 10 minut ładowania, aby przedłużyć odtwarzanie o 60 minut. Dzięki czemu nie musisz rezygnować z muzyki, choćby gdy szczególnie się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładować akumulator w zaledwie trzy godziny.

  Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkom
  Każda wkładka douszna ma wbudowany magnes, który zapobiega plątaniu się przewodów w trakcie przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  mobilne i elastyczne słuchawki dla pokaźniejszej wygody stosowania
  Miękkie, sprężyste i lekkie słuchawki bezprzewodowe WI-C310 komfortowe słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.

  Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  Niezależnie od tego, czy słuchasz popowych hitów, koncertów muzyki klasycznej czy jazzowych solówek, przetwornik akustyczny 9 mm gwarantuje dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonami wysokimi.

  Rozmowa przez zestaw głośnomówiący za jednym naciśnięciem
  Chcesz zadzwonić do znajomego ze smartfona połączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, aby rozpocząć rozmowę. Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, aby się rozłączyć.

  Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyi
  konstrukcja do noszenia na szyi jest lekka, wygodna i utrzymuje słuchawki na miejscu, zapewniając pełną swobodę w trakcie słuchania muzyki.

  Asystent głosowy do Twojej dyspozycji
  Sprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomości i dużo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego. Naciśnij wielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, by uzyskać natychmiastowy dostęp do Siri albo Asystenta Google.

  cechy ogólne

  • rodzaj słuchawek: Zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik akustyczny: 9 mm
  • Magnes: Magnes neodymowy
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth): 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • Regulacja głośności: TAK
  • Sposób noszenia: Słuchawki douszne
  • NFC: NIE

  Akumulator

  • Czas ładowania akumulatora: Ok. 3 godziny
  • Sposób ładowania akumulatora: Ładowanie poprzez interfejs USB
  • Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 godz.

  Specyfikacja Bluetooth

  • Wersja Bluetooth: Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.0
  • sprawny zasięg: Około 10 m w linii wzroku
  • Zakres częstotliwości: Pasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
  • Profil: Profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands-free Profile), HSP (Headset Profile)
  • Obsługiwane formaty audio: SBC, AAC
  • Obsługiwane systemy ochrony treści: SCMS-T

  Waga: Około 19 g

  Zawartość opakowania:

  • przewód USB: Type-CTM (około 20 cm)
  • Wkładki douszne: Hybrydowe wkładki douszne (wymiar S/M/L)

☆ Sony WH-CH510 ☆

Sony WH-CH510 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe WH-CH510

  nieprzeciętny dźwię kprzez cały dzień

  • Słuchaj muzyki poprzez cały dzień bez przerw. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki WH-CH510 są zaopatrzone w akumulator, który wytrzyma Twoje tempo.

  Bezprzewodowa technika Bluetooth

  • Słuchaj ulubionych utworów bez plątaniny kabli dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth, która zezwala na parowanie urządzenia ze smartfonem lub z tabletem.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

  • Czas pacy akumulatora wynosi aż 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do niebezpiecznie niskiego stanu, 10 minut prędkiego ładowania da Ci kolejne 90 minut rozrywki.

  Zabierz muzykę, gdziekolwiek zechcesz

  • Lekka konstrukcja z obrotowymi nausznikami usprawnia chowanie słuchawek do torby w trakcie podróży. Natomiast smukły, dostosowywany pałąk na głowę wygląda znakomicie i zagwarantuje wygodę użytkowania.

  różne barwy

  • Wybieraj spośród przeróżnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, białej albo czarnej1. Kolor, faktura i jakość wykończenia sprawiają, iż słuchawki wyglądają bardzo stylowo, a także są komfortowe.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków

  • Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania lub pomijania utworów i dostosowywania głośności.

  Współpraca z asystentem głosowym

  • Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.

  Proste dzwonienie bez pomocy rąk

  • zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez komplet głośnomówiący. Nie trzeba choćby wyjmować telefonu z kieszeni.


  EAN: 4548736101487
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: WHCH510W.CE7
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zastosowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 132 g
  Akcesoria w komplecie: kabel USB: USB typu C TM (ok. 20 cm)
  Pozostałe atrybuty: Czas ładowania akumulatora: około 4,5 godziny (w pełni naładowane) Sposób ładowania akumulatora: USB rodzaju C Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): maks. 35 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): maks. 30 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): maks. 200 godz. (w pełni naładowane)

☆ Sony WI-C300 ☆

Sony WI-C300 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WI-C100 douszne słuchawki bezprzewodoweMnóstwo możliwościDouszne słuchawki bezprzewodowe WI-C100 posiadają szereg zalet, takich jak długi czas pracy na akumulatorze, wysoka jakość dźwięku, budowa odporna na zachlapanie wodą i współpraca z aplikacją Sony |

  Headphones Connect. Długi czas pracy na akumulatorze: do 25 godzinMożesz nieprzerwanie słuchać muzyki choćby przez 25 godzin. A jeśli akumulator w słuchawkach jest bliski wyładowania, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci nawet 60 minut odtwarzania.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie brzmienia.

  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania. [A] Przywracanie [B] Przywracanie subtelnych dźwięków.Twój dźwięk.

  Tak jak uwielbiaszKształtuj dźwięk według własnych upodobań. Do wyboru masz najróżniejsze ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Funkcja własnych ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect pozwoli Ci choćby utworzyć i zapisać własne ustawienia.jednostajna charakterystykaDźwięk jest korzystnie jednostajny od niskich do wysokich częstotliwości.

  Wokale brzmią czysto i naturalnie, więc słuchawki WI-C100 sprawdzą się przy słuchaniu każdego typu muzyki.Pryskająca woda? Pot? To nicPoziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.Czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznychWbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.zrównoważona łączność bezprzewodowaZapomnij o plączących się przewodach technika bezprzewodowa Bluetooth pozwala podłączać urządzenia bez żadnych kabli i słuchać stabilnego, ciągłego dźwięku.przystosują się do CiebieLekkie, przenośne słuchawki WI-C100 mają rozciągliwy pałąk na szyję, dzięki temu jeszcze łatwiej wsuniesz je do torby.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk, by włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę albo komunikować się ze znajomymi.komfortowe przypasowanieWyważony kształt okalający szyję zapewnia zrównoważone trzymanie się, a pokrywa dopasowuje się do konturu ucha, zapewniając maksymalną wygodę.Łatwa obsługa za pomocą przyciskówSłuchawki WI-C100 są nieskomplikowane w obsłudze.

  wyszukasz na nich przyciski odtwarzania i pauzy, pomijania utworów, regulacji głośności i odbierania telefonu. Dla wygody przyciski te zostały przeprojektowane, żeby były lepiej wyczuwalne, więc łatwiej je naciskać.Swift Pair nietrudne podłączanie komputeraSłuchawki WI-C100 mają funkcję Swift Pair, która upraszcza ich podłączanie poprzez Bluetooth do komputerów z Windows 11 i Windows 10.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 i Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WI-C100 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno stuknięcie wyświetlonego komunikatu. Możeszprosto odszukać słuchawki włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.Tak wciągające.

  Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm.

  W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, ale i środowisko naturalne. Opakowanie jednostkowe słuchawek WI-C100 zawiera niespełna pięć procent plastiku.

  prezentuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.360 Spatial Sound PersonalizerAplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizeroptymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie.

  Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego w słuchawkach połączonych z telewizorem BRAVIA XR.Dźwięk Dolby AtmosKiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki adekwatnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos.

  Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.Akcesoria w komplecie: Wkładki dousznePozostałe właściwości:...


☆ Sony WI-XB400 ☆

Sony WI-XB400 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-XB400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-XB400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki WI-XB400 są w pełni bezprzewodowe, przenośne i posiadają głęboki, dynamiczny dźwięk. Słuchawki mają silikonowy pałąk na szyję i są naładowane na 15 godzin pracy, więc możesz je od razu wsunąć do kieszeni lub torby.

  Lekkie słuchawki z systemem EXTRA BASS™ zapewniają głęboki, dynamiczny dźwięk Słuchawki WI-XB400, jak wszystkie produkty z kolekcji EXTRA BASS™ marki Sony, wzmacniają niskie częstotliwości, zapewniając wyjątkowy bas, zachowując przy tym czystość brzmienia i wyróżniając rytm utworów.

  Bezprzewodowe przesyłanie Przesyłaj ulubione utwory ze sparowanego smartfonu lub tabletu dzięki technice Bluetooth®. Możesz słuchać muzyki nieustannie nawet poprzez 15 godzin Słuchaj ulubionych list odtwarzania przez cały dzień – po pełnym naładowaniu słuchawki działają nawet poprzez 15 godzin.

  szybkie ładowanie Gdy poziom baterii spadnie, 10 minut ładowania przy użyciu przewodu rodzaju C™ wystarcza na 60 minut odtwarzania. Oznacza to, iż wkrótce będzie można znowu posłuchać muzyki, nawet gdy się śpieszysz.

  Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkom Każda wkładka douszna ma zastosowany magnes, który zapobiega plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywania słuchawek. Dzięki czemu nie ma bałaganu, gdy nie słuchasz muzyki.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności. Proste dzwonienie bez pomocy rąk Dzięki zastosowanemu mikrofonowi rozmowy płyną luźno bez zastosowania rąk.

  Nie trzeba nawet wydobywać telefonu z kieszeni. Słuchaj wygodnie w każdym miejscu i o każdej porze Miękki, sprężysty i lekki pałąk na szyję gwarantuje wygodę przez cały dzień. Gdy skończysz słuchać, możesz zwinąć słuchawki i schować je w torbie lub kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona usprawniającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony WI-C200 ☆

Sony WI-C200 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dźwięk wysokiej jakości, gdziekolwiek jesteśZabierz muzykę ze sobą wdowolne miejsce. Matowe wykończenie, okrągłe przewody i 15godzin pracyakumulatora powodują, że słuchawki WI-C200 są stylowe i uniwersalne.Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH®Do 15 godzin pracy akumulatoraŁatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomPrzydatne funkcjeSzybkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, by przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

  dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, choćbygdy nad wyraz się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.prędkie ładowanieWystarczy 10minut ładowania, by przedłużyćodtwarzanie o 60minut.

  dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, choćbygdy niezwykle się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładowaćakumulator w zaledwie trzy godziny.Zrezygnuj z przewodów dzięki technologiiBluetooth®Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyrwanymi wtyczkami.

  Dzięki technologii Bluetooth® możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swego urządzenia i cieszyć się nadzwyczajnym, nieustannym odtwarzaniem.Akumulator wystarczający na 15 godzin pracySłuchaj ulubionych utworów i podcastów przezcały dzień – po pełnym naładowaniu, słuchawki nawet 15godzinodtwarzania.innowacyjny design i wyśmienita jakość dźwiękuPrzenośne i rozciągliwe słuchawki dla większej wygody stosowaniaMiękkie, rozciągliwe i lekkie słuchawkibezprzewodowe WI-C200 wygodne słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.perfekcyjnie dopasowane do Twojego styluSłuchawki douszne WI-C200 są przystępne w kolorzeczarnym lub białym z matowym wykończeniem i krągłym przewodem.

  Dzięki prostej,surowej konstrukcji łatwo przypasują się do Twojego stylu.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki klasycznej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi 9 mmNiezależnie od tego, czy słuchasz popowychhitów, koncertów muzyki tradycyjnej czy jazzowych solówek, przetwornik 9mmzapewnia dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonamiwysokimi.Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkomKażda wkładka douszna ma zastosowany magnes, któryzapobiega plątaniu się przewodów w trakcie przenoszenia i przechowywaniasłuchawek.Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyiKonstrukcja do noszenia na szyi jest lekka,komfortowa i utrzymuje słuchawki na miejscu, gwarantując całkowitą swobodę w trakciesłuchania muzyki.Wielofunkcyjne przyciskiFunkcja rozmów telefonicznych za jednym naciśnięciemChcesz zadzwonić do znajomego ze smartfonapołączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, aby rozpocząćrozmowę.

  Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, by się rozłączyć.Asystent głosowy do Twojej dyspozycjiSprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomościi dużo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego.

  Naciśnijwielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, by uzyskać natychmiastowy dostęp do Sirilub Asystenta Google.


☆ Sony WI-C310 ☆

Sony WI-C310 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C310
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Douszne słuchawki bezprzewodowe WI-C310
  komfortowe, uniwersalne i ergonomiczne słuchawki bezprzewodowe WI-C310dostosują się do Twojego stylu życia. Znakomite pierwsze słuchawki bezprzewodowe – dłuższe odtwarzanie, choćby do 15 godzin pracy akumulatora, przetwornik akustyczny 9 mm gwarantujący wyraźne dźwięki i lekka konstrukcja dla maksymalnej wygody.

  • Bezprzewodowa transmisja dźwięku poprzez BLUETOOTH
  • Do 15 godzin pracy akumulatora
  • Wyraźny, czysty dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  • rozciągliwe i lekkie przewody
  • Rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący i obsługa asystenta głosowego

  Zrezygnuj z przewodów dzięki BLUETOOTH
  Pożegnaj się z poplątanymi przewodami i wyciągniętymi wtyczkami. Dzięki technologii BLUETOOTH możesz bezprzewodowo podłączyć słuchawki do swojego urządzenia i cieszyć się świetnym, nieustannym odtwarzaniem.

  Akumulator wystarczający na 15 godz. Pracy
  Słuchaj ulubionych list odtwarzania i podcastów poprzez cały dzień – po pełnym naładowaniu słuchawki choćby 15 godzin odtwarzania.

  prędkie ładowanie
  starczy 10 minut ładowania, żeby przedłużyć odtwarzanie o 60 minut. Dzięki temu nie musisz rezygnować z muzyki, nawet gdy wyjątkowo się spieszysz. Jeśli masz więcej czasu, możesz w pełni naładować akumulator w zaledwie trzy godziny.

  Łatwe przenoszenie dzięki magnetycznym wkładkom
  Każda wkładka douszna ma wbudowany magnes, który uniemożliwia plątaniu się przewodów podczas przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  przenośne i elastyczne słuchawki dla obszerniejszej wygody stosowania
  Miękkie, sprężyste i lekkie słuchawki bezprzewodowe WI-C310 komfortowe słuchanie w dowolnym miejscu i czasie.

  Wyraźny, dynamiczny dźwięk dzięki przetwornikowi akustycznemu 9 mm
  Niezależnie od tego, czy słuchasz popowych hitów, koncertów muzyki konwencjonalnej czy jazzowych solówek, przetwornik akustyczny 9 mm zagwarantuje dynamiczne brzmienie z głębokimi basami i wyjątkowo czystymi tonami wysokimi.

  Rozmowa przez pakiet głośnomówiący za jednym naciśnięciem
  Chcesz zadzwonić do znajomego ze smartfona połączonego ze słuchawkami? Naciśnij wielofunkcyjny przycisk, aby rozpocząć rozmowę. Czas się pożegnać? Naciśnij przycisk ponownie, żeby się rozłączyć.

  Zyskaj swobodę dzięki konstrukcji do noszenia na szyi
  kompozycja do noszenia na szyi jest lekka, komfortowa i utrzymuje słuchawki na miejscu, zapewniając całkowitą swobodę podczas słuchania muzyki.

  Asystent głosowy do Twojej dyspozycji
  Sprawdzaj prognozę pogody, najnowsze wiadomości i mnóstwo innych danych, korzystając z wyszukiwania głosowego. Naciśnij wielofunkcyjny przycisk dwukrotnie, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp do Siri lub Asystenta Google.

  parametry ogólne

  • rodzaj słuchawek: Zamknięte, dynamiczne
  • Przetwornik akustyczny: 9 mm
  • Magnes: Magnes neodymowy
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth): 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • Regulacja głośności: TAK
  • Sposób noszenia: Słuchawki douszne
  • NFC: NIE

  Akumulator

  • Czas ładowania akumulatora: Ok. 3 godziny
  • Sposób ładowania akumulatora: Ładowanie poprzez interfejs USB
  • Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 15 godzin
  • Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): Maks. 200 godz.

  Specyfikacja Bluetooth

  • Wersja Bluetooth: Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.0
  • sprawny zasięg: Około 10 m w linii wzroku
  • Zakres częstotliwości: Pasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
  • Profil: Profil A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands-free Profile), HSP (Headset Profile)
  • Obsługiwane formaty audio: SBC, AAC
  • Obsługiwane systemy ochrony treści: SCMS-T

  Waga: Około 19 g

  Zawartość opakowania:

  • przewód USB: Type-CTM (około 20 cm)
  • Wkładki douszne: Hybrydowe wkładki douszne (wymiar S/M/L)

☆ Sony WH-CH510 ☆

Sony WH-CH510 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe WH-CH510

  świetny dźwię kprzez cały dzień

  • Słuchaj muzyki poprzez cały dzień bez przerw. Lekkie, bezprzewodowe słuchawki WH-CH510 są zaopatrzone w akumulator, który wytrzyma Twoje tempo.

  Bezprzewodowa technologia Bluetooth

  • Słuchaj ulubionych utworów bez plątaniny kabli dzięki technice bezprzewodowej Bluetooth, która pozwala na parowanie urządzenia ze smartfonem albo z tabletem.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

  • Czas pacy akumulatora wynosi aż 35 godzin, więc wystarczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli poziom naładowania akumulatora spadnie do niebezpiecznie niskiego stanu, 10 minut szybkiego ładowania da Ci kolejne 90 minut rozrywki.

  Zabierz muzykę, gdziekolwiek zechcesz

  • Lekka kompozycja z obrotowymi nausznikami usprawnia chowanie słuchawek do torby w trakcie podróży. Natomiast smukły, dostosowywany pałąk na głowę wygląda wspaniale i zagwarantuje wygodę stosowania.

  rozmaite barwy

  • Wybieraj spośród różnorodnych wersji kolorystycznych: niebieskiej, białej lub czarnej1. Kolor, faktura i jakość wykończenia powodują, że słuchawki wyglądają nad wyraz stylowo i są komfortowe.

  Łatwa obsługa za pomocą przycisków

  • Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności.

  Współpraca z asystentem głosowym

  • Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona upraszczającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.

  Proste dzwonienie bez pomocy dłoni

  • zaimplementowany mikrofon pozwala rozmawiać przez zestaw głośnomówiący. Nie trzeba nawet wyjmować telefonu z kieszeni.


  EAN: 4548736101487
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna
  Kod dostawcy: WHCH510W.CE7
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 132 g
  Akcesoria w zestawie: kabel USB: USB rodzaju C TM (ok. 20 cm)
  Pozostałe parametry: Czas ładowania akumulatora: około 4,5 godziny (w pełni naładowane) Sposób ładowania akumulatora: USB typu C Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): maks. 35 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): maks. 30 godz. (w pełni naładowane) Czas pracy akumulatora (oczekiwanie): maks. 200 godz. (w pełni naładowane)

☆ Sony WI-C300 ☆

Sony WI-C300 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-C300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-C300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WI-C100 douszne słuchawki bezprzewodoweMnóstwo możliwościDouszne słuchawki bezprzewodowe WI-C100 mają szereg zalet, takich jak długi czas pracy na akumulatorze, wysoka jakość dźwięku, konstrukcja wytrzymała na zachlapanie wodą i współpraca z aplikacją Sony |

  Headphones Connect. Długi czas pracy na akumulatorze: do 25 godzinMożesz bezustannie słuchać muzyki choćby poprzez 25 godzin. A jeśli akumulator w słuchawkach jest bliski wyładowania, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci nawet 60 minut odtwarzania.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie brzmienia.

  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania. [A] Przywracanie [B] Przywracanie subtelnych dźwięków.Twój dźwięk.

  Tak jak lubiszKształtuj dźwięk według własnych upodobań. Do wyboru masz zróżnicowane ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Funkcja własnych ustawień korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect pozwoli Ci choćby utworzyć i zapisać własne ustawienia.zrównoważona charakterystykaDźwięk jest prawidłowo stabilny od niskich do wysokich częstotliwości.

  Wokale brzmią czysto i naturalnie, więc słuchawki WI-C100 sprawdzą się przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki.Pryskająca woda? Pot? To nicPoziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.Czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznychWbudowany mikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać poprzez telefon z wolnymi rękami. Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.zrównoważona łączność bezprzewodowaZapomnij o plączących się przewodach technika bezprzewodowa Bluetooth pozwala podłączać urządzenia bez żadnych kabli i słuchać stabilnego, ciągłego dźwięku.przypasują się do CiebieLekkie, przenośne słuchawki WI-C100 posiadają sprężysty pałąk na szyję, dzięki temu jeszcze łatwiej wsuniesz je do torby.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.komfortowe dopasowanieWyważony kształt okalający szyję gwarantuje jednostajne trzymanie się, a pokrywa dostosowuje się do konturu ucha, zapewniając maksymalną wygodę.Łatwa obsługa przy pomocy przyciskówSłuchawki WI-C100 są nietrudne w obsłudze.

  znajdziesz na nich przyciski odtwarzania i pauzy, pomijania utworów, regulacji głośności i odbierania telefonu. Dla wygody przyciski te zostały przeprojektowane, by były lepiej wyczuwalne, więc łatwiej je naciskać.Swift Pair proste przyłączanie komputeraSłuchawki WI-C100 posiadają funkcję Swift Pair, która ułatwia ich przyłączanie poprzez Bluetooth do komputerów z Windows 11 i Windows 10.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 i Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WI-C100 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno stuknięcie wyświetlonego komunikatu. Możeszłatwo odszukać słuchawki włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.Tak wciągające.

  Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm.

  W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, ale i środowisko naturalne. Opakowanie jednostkowe słuchawek WI-C100 zawiera niespełna pięć procent plastiku.

  przedstawia to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.360 Spatial Sound PersonalizerAplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizeroptymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie.

  Dzięki analizie kształtu uszu pozwala na wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego w słuchawkach połączonych z telewizorem BRAVIA XR.Dźwięk Dolby AtmosKiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki optymalnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos.

  Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.Akcesoria w zestawie: Wkładki dousznePozostałe atrybuty:...


☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 23
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki niewiele znaczące rozmiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której poprawnie pasują do uszu. Nieduże wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

  System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są nieskomplikowane w użyciu, a do wyboru masz cztery barwy.

  Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdostosować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

  Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja eliminuje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

  Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz zróżnicowane ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz również utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.drobne, lekkie, nadzwyczajnie pasująceSłuchawki posiadają nieznaczne wymiary i precyzyjnie pasują do uszu.

  Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są wygodne i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.użyteczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata.

  Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt nadaje się do otworu w uchu, a nowa, użyteczna powierzchnia gwarantuje zrównoważeniejsze trzymanie się.poręczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma nad wyraz drobne rozmiary i luźno mieści się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

  Dzięki klarownemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wyszukany, ekskluzywny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.komfortowojsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala luźno rozmawiać poprzez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

  Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,ekspresowo włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo odszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - przystępne podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki ergonomicznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby poprzez 20 godzin.

  A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Pozostań w ruchu przy muzyce.dużo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.zrównoważona i bezusterkowa łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu.

  Dzięki znikomemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

  Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o fason, ale i środowisko.

  Opakowanie słuchawek WF-C500 nie gromadzi plastiku. Demonstruje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks.

  10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Sony,
 • słuchawki bluetooth do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *