FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Koss. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Koss


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Koss,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Koss najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Koss, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Koss, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 ☆

KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 Najniższa Cena Online

☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Koss KSC35WL Koss KSC35 Wireless to słuchawki Bluetooth(R), które dzięki swojej kompaktowej konstrukcji znakomicie sprawdzają się podczas słuchania muzyki poza domem - w trakcie spacerów, dojazdów do pracy, przejażdżek rowerowych i w wielu innych sytuacjach.

  Łączność bezprzewodowa Bluetooth(R) 4.2 ułatwia przesyłanie muzyki ze źródeł dźwięku, rozszerzając do maksimum wygodę użytkowania KSC35 Wireless. Niezależnie od tego, czy korzystasz z KSC35 Wireless w domu, czy poza nim, słuchawki szczególnie prawidłową jakość dźwięku.

  To zasługa przetworników, które obsługują pasmo przenoszenia w zakresie 15 - 25 000 Hz i które pozwalają uzyskać ciśnienie dźwięku na poziomie 101 dB SPL/1 mW. Zaimplementowane w przetwornikach cewki z drutem z miedzi beztlenowej udoskonalają transmisję sygnału, czego konsekwencją jest czystszy i wyraźniejszy dźwięk.

  w dodatku zoptymalizowane komputerowo magnesy neodymowe nad wyraz dobrą jakość brzmienia i wysoki poziom głośności. W codziennym stosowaniu sprawdza się kompaktowa budowa słuchawek, dzięki której z łatwością można schować je do kieszeni, kiedy nie są wykorzystywane.

  Funkcjonalność KSC35 Wireless rozszerza wbudowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, umożliwiający rozpoczynanie/wstrzymywanie odtwarzania dźwięku, dostosowywanie poziomu dźwięku oraz odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

  Dzięki otwartej konstrukcji, choćby w trakcie użytkownik Otwarta kompozycja powoduje,nawet w trakcie odtwarzania muzyki, użytkownik wciąż pozostaje w kontakcie z otoczeniem. Koss KSC35 Wireless zaopatrzone są w pojemny akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje energię na ponad sześć godzin pracy.

  Do słuchawek dołączane jest etui ochronne. Specyfikacja: rodzaj słuchawek: nauszne typ podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów Wersja Bluetooth: 4.


☆ bt330i marki Koss ☆

bt330i marki Koss Najniższa Cena Online

☆ bt330i marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: bt330i marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem zaimplementowanego mikrofonu, równocześnie łącząc niezwykły komfort używania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon lub komputer,cieszyć się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bezproblemowo wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci cieszyć się pełnym i potężnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni albo torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon albo przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm pozwala na podłączenie słuchawek do notebooka, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zaimplementowanemu w słuchawki pilotowi można prosto kontrolować aktualny poziom głośnośc


☆ Koss BT740iQZ (0021299196717) ☆

Koss BT740iQZ (0021299196717) Najniższa Cena Online

☆ Koss BT740iQZ (0021299196717) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT740iQZ (0021299196717)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:12 h;asygnowane dla:iPhone, smartfon;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;rodzaj słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):BT740iQZ;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:tak;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 ☆

Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki KOSS Porta Pro wykorzystując Bluetooth 4.1 z aptX model ten zagwarantuje konwencjonalne brzmienie Sound of Koss,dzisiaj w bezprzewodowej wersji projektan...


☆ Koss słuchawki porta pro ☆

Koss słuchawki porta pro Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki porta pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki porta pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich znakomite brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość podnosiła się. Dzięki czemu są one teraz muzyczną ikoną wśród mobilnych słuchawek. To jedne z najistotniej poszukiwanych i z zasady kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza genialnym brzmieniem proponują bardzo stylowy, wykwintny, elitarny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro znamionują aktywne części dostarczające unikatowego głębokiego basu i nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu części są nieelastyczne, minimalizują mechaniczne zakłócenia, a także zapewniają niezmiernie precyzyjne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę choćby przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, iż dźwiek jest czystszy i bardziej przezroczysty.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne gwarantujące wielogodzinne, wygodne użytkowanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - nadzwyczajne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, wyjątkowo komfortowe, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - wyśmienite brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W pakiecie praktyczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest poprzez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo wymianę poprzez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu produktu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless ☆

Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless Najniższa Cena Online

☆ Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:6 h;asygnowana aplikacja:nie;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):101 dB;komponenty budowy/konstrukcji:zaczep na ucho, budowa zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:niepodatne na pot;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):BT221i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:50;Pasmo przenoszenia góra:18000;Port ładowania:micro USB;Poziom tłumienia hałasu do:0;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:4.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Koss – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Koss, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Koss jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Koss słuchawki porta pro ☆

Koss słuchawki porta pro Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki porta pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki porta pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek przenośnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane zostały w 1984 roku, ich znakomite brzmienie i komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one kanon na całym świecie. Przez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej progresywne a ich jakość podnosiła się. Dzięki temu są one teraz muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najmocniej poszukiwanych i głównie kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza rewelacyjnym brzmieniem proponują stanowczo stylowy, stylowy, ekskluzywny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro cechują dynamiczne części dostarczające nieszablonowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu części są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia i zapewniają niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co rozszerza sygnał transmisji i powoduje, że dźwiek jest czystszy i bardziej krystaliczny.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, komfortowe używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek podczas podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - znakomite do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, niezwykle wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - nadzwyczajne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W pakiecie użyteczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo podmianę poprzez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu artykułu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless ☆

Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless Najniższa Cena Online

☆ Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss headphones bt221i in-ear/ear-hook, bluetooth, microphone, black, wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:6 h;asygnowana aplikacja:nie;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):101 dB;elementy budowy/konstrukcji:zaczep na ucho, kompozycja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:oporne na pot;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):BT221i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:50;Pasmo przenoszenia góra:18000;Port ładowania:micro USB;Poziom tłumienia hałasu do:0;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:4.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:10 m...


☆ bt330i marki Koss ☆

bt330i marki Koss Najniższa Cena Online

☆ bt330i marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: bt330i marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nauszne słuchawki bt330i to prawdziwa gratka dla użytkowników preferujących kompaktowe i lekkie konstrukcje. Nowy model pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu, równocześnie łącząc niezwykły komfort stosowania wraz z zaletami łączności bezprzewodowej bluetooth 5.0.korzyści: słuchawki bezprzewodowe - nie musisz się już martwić o splątane przewody-wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer,cieszyć się muzyką ciesz się pełnym brzmieniem - słuchawki wokółuszne bez problemu wytłumią wszystkie dźwięki otoczenia i pozwolą ci cieszyć się pełnym i mocnym dźwiękiem rozmawiaj bez wyjmowania telefonu z kieszeni albo torebki- zaimplementowany w słuchawki mikrofon sprawi, iż będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi przez telefon lub przez internetowe komunikatory złącze 3,5 mm- złącze 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek do notebooka, telefonu czy tabletu regulacja głośności - dzięki zastosowanemu w słuchawki pilotowi można z łatwością kontrolować aktualny poziom głośnośc


☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 ☆

KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 Najniższa Cena Online

☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Koss KSC35WL Koss KSC35 Wireless to słuchawki Bluetooth(R), które dzięki swojej kompaktowej konstrukcji wyśmienicie sprawdzają się w trakcie słuchania muzyki poza domem - podczas spacerów, dojazdów do pracy, przejażdżek rowerowych i w wielu innych sytuacjach.

  Łączność bezprzewodowa Bluetooth(R) 4.2 upraszcza przesyłanie muzyki ze źródeł dźwięku, zwiększając do maksimum wygodę wykorzystywania KSC35 Wireless. Niezależnie od tego, czy korzystasz z KSC35 Wireless w domu, czy poza nim, słuchawki szczególnie prawidłową jakość dźwięku.

  To zasługa przetworników, które obsługują pasmo przenoszenia w zakresie 15 - 25 000 Hz i które pozwalają uzyskać ciśnienie dźwięku na poziomie 101 dB SPL/1 mW. Zaimplementowane w przetwornikach cewki z drutem z miedzi beztlenowej udoskonalają transmisję sygnału, czego wynikiem jest czystszy i wyraźniejszy dźwięk.

  w dodatku zoptymalizowane komputerowo magnesy neodymowe szczególnie prawidłową jakość brzmienia i wysoki poziom głośności. W codziennym wykorzystywaniu sprawdza się kompaktowa konstrukcja słuchawek, dzięki której z łatwością można schować je do kieszeni, kiedy nie są użytkowane.

  Funkcjonalność KSC35 Wireless powiększa wbudowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, umożliwiający rozpoczynanie/wstrzymywanie odtwarzania dźwięku, dostosowywanie poziomu dźwięku i odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

  Dzięki otwartej konstrukcji, nawet w trakcie użytkownik Otwarta konstrukcja sprawia,choćby w trakcie odtwarzania muzyki, użytkownik wciąż pozostaje w kontakcie z otoczeniem. Koss KSC35 Wireless wyposażone są w pojemny akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje energię na ponad sześć godzin pracy.

  Do słuchawek dołączane jest etui ochronne. Specyfikacja: wariant słuchawek: nauszne rodzaj podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów Wersja Bluetooth: 4.


☆ Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 ☆

Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Słuchawki porta pro, bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki KOSS Porta Pro wykorzystując Bluetooth 4.1 z aptX model ten zagwarantuje konwencjonalne brzmienie Sound of Koss,dzisiaj w bezprzewodowej wersji projektan...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Koss najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Koss w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Koss w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki bluetooth do biegania – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Koss nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Koss opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Koss cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Koss,
 • słuchawki bluetooth do biegania Koss jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Koss

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Koss?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Koss odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Koss najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Koss warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Koss, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Koss są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Koss zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Koss to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *