FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Lenovo. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Lenovo


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Lenovo,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Lenovo najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Lenovo, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Lenovo, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Jabra Evolve 65 Duo ☆

Jabra Evolve 65 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 65 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC STEREO

  lepsze rozmowy

  komplet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, aby zapewnić ulepszone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to mistrzowski komplet słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Wyśmienita technologia redukcji szumów gwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, wydajnie formujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, by można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są szczególnie przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, iż użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj rozciągliwość
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Komplet Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC zezwala na podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki wygodny i łatwy dostęp do w głównej mierze wykorzystywanych funkcji, co zwiększa rozciągliwości użytkownika i umożliwia pokaźniejszą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możeszw całości włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu prosto zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na zestaw osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  komplet Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Pakiet słuchawkowy działa wyśmienicie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  • Funkcje bluetooth: Multipoint
  • Funkcje bluetooth: Quickpair
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: NFC
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe cechy:

   - Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB Jabra Link 360
   - Oprogramowanie Jabra PC Suite
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Mikrofon z redukcją szumów
   - Wysięgnik typu Midi
   - Czas rozmów: do 10 godzin
   - Ładowanie przez USB (microUSB>USB)
   - Poduszka słuchawki wyprodukowana z plastikowej skóry
   - certyfikaty: Atest Avaya i Cisco
   - Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth
   - Wskaźnik zajętości (sygnalizacja przystępności)
   - intensywny głośnik 28mm
   - atest: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 111 g
  • Złącza: microUSB
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej elastyczności. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym gwarantującym idealną jakość dźwięku. Wspaniałe połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają unikatowej jakości dźwięku podczas komunikacji.

  profesjonalny, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz nowoczesny chipset, a także najnowszą technikę przetwarzania sygnału.

  Wszystko to zagwarantuje doskonałą jakość połączeń, zawsze. Atest UC atest UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

  pakiet słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu pozwala na bezproblemową współpracę. Jeśli wykorzystywana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci odpowiednio zastosować jej możliwości.

  MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w mocne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, oraz nasz najistotniej innowacyjny chipset. Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie nadzwyczajnej muzyki podczas pracy.

  Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż pakiet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także nowatorskim, wygiętym nausznikom, które wydajnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się zaznać.

  WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,Ci potrzeba spokoju. Nasz wskaźnik zajętości stwarza zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz również włączyć go samodzielnie przy pomocy przycisku.

  nawet, jeśli wokół Ciebie sporo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na dużo dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i w trakcie pracy zdalnej zawsze możesz posiadać pewność, że Twój zestaw słuchawkowy sprawdzi się w każdej sytuacji.

  Nasza nowoczesna technologia optymalizacji produktywności baterii, a także niezwykły niepokaźny chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek proponujemy Ci także praktyczną podstawkę ładującą.

  Bateria kompletnie naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut szybkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT wykorzystywanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

  Opracowaliśmy świetną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.

  Prawdziwy luksus polega przecież na tym, aby móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technika Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach pionierskie rozwiązanie technologiczne, które nie ma sobie równych.

  Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści. Jabra Direct sprawia,zestaw słuchawkowy za każdym razem ma najnowsze oprogramowanie gwarantujące najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i prosty dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

  Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nietrudne.Akcesoria w zestawie: pakiet słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; przewód USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe atrybuty: wymiary opakowania (dł.

  × szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym zestawie: 18,85 × 10,35 × 25 cm wymiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zastosowane materiały Pałąk z stanowczo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dostosowanym kolorze, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w dostosowanym kolorze, wysuwany wysięgnik z aluminium wariant baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytku) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i elementy LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ Lenovo HD200 ☆

Lenovo HD200 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HD200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe słuchawki nauszne Lenovo HD200

  komfortowo słuchaj muzyki i graj w gry. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 doskonałej jakości dźwięk przestrzenny i bezusterkowe połączenie Bluetooth 5.0. Podkreśla je także czas pracy do 20 godzin na jednym ładowaniu. Są kompatybilne z większością lubianych maszyn i nad wyraz wygodne. Ich obsługę upraszczają zaimplementowane przyciski.

  Fantastyczna jakość dźwięku

  Odkryj swoje ulubione piosenki w lepszej jakości albo jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce. Słuchawki Lenovo HD200 zostały zaopatrzone w przetworniki 40 mm, dzięki którym mogą zapewnić zachwycający, bogaty w detale dźwięk przestrzenny. Ciesz się pokaźniejszą immersją i poczuj się jak bohater swojej ulubionej gry!

  Szybsze połączenie

  Dzięki innowacyjnemu łączu Bluetooth 5.0 słuchawki gwarantują szybką i zrównoważoną transmisję sygnału o zasięgu choćby 10 m. Już nie musisz się obawiać,niespodziewane opóźnienia albo zacinanie się zepsują Ci rozgrywkę! Możesz też podłączyć HD200 przewodowo, przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla audio 3,5 mm.

  Długi czas pracy

  Pożegnaj konieczność częstego ładowania słuchawek. HD200 posiadają zaimplementowany wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane mogą pracować do 20 godzin albo do 300 godzin w trybie czuwania. Ich ładowanie jest niesamowicie szybkie - żeby przywrócić im pełnię mocy, wystarczy około 1,5-2 godziny!

  znaczna kompatybilność

  Słuchawki wyróżniają się także uniwersalną kompatybilnością. Bez problemu sparujesz je na przykład ze smartfonem, tabletem, laptopem albo innym urządzeniem cyfrowym. Wyśmienicie współpracują z najistotniej lubianymi systemami takimi jak na przykład Android czy iOS.

  lepsza budowa

  HD200 zapewnią Ci wymarzony komfort wykorzystywania. Miękkie nauszniki tworzone z przyjaznych dla skóry tworzyw doskonale przylegają do uszu i izolują odgłosy z zewnątrz. Słuchawki są jednak nie tylko komfortowe, ale też niesamowicie stylowe. Co więcej, składana budowa upraszcza ich transport i przechowywanie.

  użyteczne przyciski

  produkt został wyposażony w praktyczne przyciski, które komfortowy dostęp do ich najważniejszych funkcji. Dzisiaj wystarczy kilka kliknięć, by na przykład przypasować głośność, wyłączyć słuchawki lub przełączyć piosenkę. Już nie musisz zawsze sięgać po telefon!

  W pakiecie
  • Słuchawki
  • kabel audio 3,5 mm
  • przewód ładowania USB
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


☆ Lenovo HE05 ☆

Lenovo HE05 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE05
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE05

  Przenieś swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE05 wyśmienitą jakość dźwięku dzięki przetwornikom 8 mm, a ich wytrzymały akumulator 105 mAh zapewnia długi czas pracy. Lekkie i komfortowe - choćby nie poczujesz, że masz je na sobie. Podkreśla je także wodoodporność IPX5.

  Długi czas pracy

  Słuchaj muzyki niemal bez ograniczeń. Słuchawki zostały zaopatrzone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu mogą odtwarzać muzykę przez około 8 godzin. W trybie czuwania wytrzymują choćby do 120 godzin!

  genialnej jakości połączenie bezprzewodowe

  Pożegnaj problemy z połączeniem. Bluetooth 5.0 zapewnia jednostajną, bezusterkową transmisję sygnału z szybkością choćby 24 MB/s. Możesz również sparować słuchawki z 2 urządzeniami równocześnie - na przykład z laptopem i smartfonem. Produkt jest kompatybilny z systemami Android, iOS, a także Windows.

  zniewalający dźwięk

  Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, udoskonalonej jakości. Słuchawki zostały zaopatrzone w przetworniki 8 mm i wspierają kodowanie AAC, mogą więc zapewnić klarownie czysty, bogaty w szczegóły dźwięk. Obsługują też inteligentną redukcję szumów SNC, dzięki temu niemal w każdej sytuacji możesz w całości skoncentrować się na pięknie słuchanych utworów.

  Wodoodporne

  Stopień ochrony IPX5 oznacza, że słuchawki są wodoodporne. Niestraszne im krople deszczu, pot czy przypadkowe zachlapanie. Możesz więc bez obaw słuchać muzyki, kiedy pada, wybierasz się na trening albo chcesz wziąć prędki prysznic.

  wykonane dla Twojej wygody

  Ciesz się wymarzonym komfortem stosowania. Słuchawki są niesamowicie lekkie, a dzięki poręcznej konstrukcji nadzwyczajnie leżą w uszach. Miękkie, silikonowe gumki są przyjemne w dotyku i bezpieczne dla skóry. Zaimplementowane magnesy usprawniają ich transport i przechowywanie. Sprawiają też, że możesz wygodnie zawiesić sobie HE05 na szyi.

  Specyfikacja


☆ Lenovo HD800 ☆

Lenovo HD800 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HD800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HD800
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:20 h;przeznaczone do:smartfon;Dynamika (SPL):105 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:300h w trybie czuwania, ładowanie do 1,5h;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HD800;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:2000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:micro USB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:521 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Lenovo HE06 ☆

Lenovo HE06 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE06
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):105 dB;komponenty budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje dopełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dopełniające:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HE06;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX5 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:micro USB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:14 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:50 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Lenovo HE01 ☆

Lenovo HE01 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE01

  Uprawiasz sport, bo to Twój żywioł?

  Dobierz dla siebie perfekcyjne słuchawki, aby każdy trening był wyjątkowy. Model HE01 został wytwarzany właśnie z myślą o osobach aktywnych, a także tych, które lubią wygodę podczas rozmów, jak i słuchania muzyki. Bateria o pojemności 105 mAh daje aż 8h słuchania ulubionych utworów. Słuchawki są jeszcze wodoodporne, a więc żaden trening nie będzie Ci już straszny.  EAN: 6970648212902
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: HE01RED
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 0 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 0 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 0 Hz
  Czułość: 0 dB
  Mikrofon: wbudowany
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 0 mm
  Waga: 0 kg

☆ Lenovo HE08 ☆

Lenovo HE08 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE08 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE08
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:12 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):100 dB;komponenty budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje dopełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HE08;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:50 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Lenovo – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Lenovo, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Lenovo jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Lenovo HE01 ☆

Lenovo HE01 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE01

  Uprawiasz sport, bo to Twój żywioł?

  Dobierz dla siebie nieprzeciętne słuchawki, żeby każdy trening był unikatowy. Model HE01 został wytworzony właśnie z myślą o osobach aktywnych, a także tych, które lubią wygodę podczas rozmów, jak i słuchania muzyki. Bateria o pojemności 105 mAh daje aż 8h słuchania ulubionych utworów. Słuchawki są na dodatek wodoodporne, a więc żaden trening nie będzie Ci już straszny.  EAN: 6970648212902
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: HE01RED
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 0 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 0 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 0 Hz
  Czułość: 0 dB
  Mikrofon: wbudowany
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 0 mm
  Waga: 0 kg

☆ Lenovo HE05 ☆

Lenovo HE05 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE05
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE05

  Przenieś swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HE05 wyśmienitą jakość dźwięku dzięki przetwornikom 8 mm, a ich wytrzymały akumulator 105 mAh gwarantuje długi czas pracy. Lekkie i wygodne - choćby nie poczujesz, iż masz je na sobie. Podkreśla je także wodoodporność IPX5.

  Długi czas pracy

  Słuchaj muzyki niemal bez ograniczeń. Słuchawki zostały wyekwipowane w wytrzymały akumulator, dzięki któremu mogą odtwarzać muzykę przez około 8 godzin. W trybie czuwania wytrzymują nawet do 120 godzin!

  świetnej jakości połączenie bezprzewodowe

  Pożegnaj problemy z połączeniem. Bluetooth 5.0 zagwarantuje stabilną, niezawodną transmisję sygnału z szybkością nawet 24 MB/s. Możesz też sparować słuchawki z 2 urządzeniami jednocześnie - na przykład z laptopem i smartfonem. Artykuł jest kompatybilny z systemami Android, iOS i Windows.

  zniewalający dźwięk

  Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, udoskonalonej jakości. Słuchawki zostały wyekwipowane w przetworniki 8 mm i wspierają kodowanie AAC, mogą więc zapewnić przezroczyście czysty, bogaty w szczegóły dźwięk. Obsługują też inteligentną redukcję szumów SNC, dzięki czemu niemal w każdej sytuacji możesz w całości skoncentrować się na spektakularnie słuchanych utworów.

  Wodoodporne

  Stopień ochrony IPX5 oznacza, że słuchawki są wodoodporne. Niestraszne im krople deszczu, pot czy przypadkowe zachlapanie. Możesz więc bez obaw słuchać muzyki, kiedy pada, wybierasz się na trening albo chcesz wziąć prędki prysznic.

  wytworzone dla Twojej wygody

  Ciesz się wymarzonym komfortem użytkowania. Słuchawki są niesamowicie lekkie, a dzięki ergonomicznej konstrukcji idealnie leżą w uszach. Miękkie, silikonowe gumki są przyjemne w dotyku i bezpieczne dla skóry. Zaimplementowane magnesy ułatwiają ich transport i przechowywanie. Powodują też, że możesz wygodnie zawiesić sobie HE05 na szyi.

  Specyfikacja


☆ Lenovo HE06 ☆

Lenovo HE06 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE06
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):105 dB;elementy budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje dodatkowe:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje uzupełniające:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HE06;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:micro USB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:14 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:50 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Lenovo HE08 ☆

Lenovo HE08 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HE08 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HE08
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:12 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):100 dB;elementy budowy/konstrukcji:pałąk na szyję;Funkcje uzupełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:magnetyczne końcówki;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:biały;Kolor:biały;Budowa słuchawek:dokanałowe, pałąk na szyje;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HE08;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5 (szczegóły w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:50 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Lenovo HD200 ☆

Lenovo HD200 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HD200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe słuchawki nauszne Lenovo HD200

  wygodnie słuchaj muzyki i graj w gry. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 idealnej jakości dźwięk przestrzenny, a także niezawodne połączenie Bluetooth 5.0. Akcentuje je także czas pracy do 20 godzin na jednym ładowaniu. Są kompatybilne z większością modnych sprzętów i niezwykle komfortowe. Ich obsługę usprawniają wbudowane przyciski.

  Fantastyczna jakość dźwięku

  Odkryj swoje ulubione piosenki w ulepszonej jakości lub jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce. Słuchawki Lenovo HD200 zostały wyekwipowane w przetworniki 40 mm, dzięki którym mogą zapewnić zachwycający, bogaty w szczegóły dźwięk przestrzenny. Ciesz się większą immersją i poczuj się jak bohater swej ulubionej gry!

  Szybsze połączenie

  Dzięki innowacyjnemu łączu Bluetooth 5.0 słuchawki zapewniają szybką i stabilną transmisję sygnału o zasięgu choćby 10 m. Już nie musisz się obawiać,niespodziewane opóźnienia lub zacinanie się zepsują Ci rozgrywkę! Możesz również podłączyć HD200 przewodowo, za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla audio 3,5 mm.

  Długi czas pracy

  Pożegnaj konieczność częstego ładowania słuchawek. HD200 posiadają zaimplementowany wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane mogą pracować do 20 godzin lub do 300 godzin w trybie czuwania. Ich ładowanie jest niesamowicie prędkie - by przywrócić im pełnię mocy, starczy około 1,5-2 godziny!

  duża kompatybilność

  Słuchawki wyróżniają się także uniwersalną kompatybilnością. Bez problemu sparujesz je na przykład ze smartfonem, tabletem, laptopem albo innym urządzeniem cyfrowym. Idealnie współpracują z najmocniej popularnymi systemami takimi jak na przykład Android czy iOS.

  udoskonalona budowa

  HD200 zapewnią Ci wymarzony komfort używania. Miękkie nauszniki wykonane z przychylnych dla skóry tworzyw nieprzeciętnie przylegają do uszu i izolują odgłosy z zewnątrz. Słuchawki są jednak nie tylko komfortowe, lecz też niesamowicie stylowe. Co więcej, składana kompozycja ułatwia ich transport i przechowywanie.

  funkcjonalne przyciski

  artykuł został zaopatrzony w poręczne przyciski, które komfortowy dostęp do ich najważniejszych funkcji. Teraz starczy kilka kliknięć, aby na przykład przystosować głośność, wyłączyć słuchawki lub przełączyć piosenkę. Już nie musisz za każdym razem sięgać po telefon!

  W pakiecie
  • Słuchawki
  • kabel audio 3,5 mm
  • kabel ładowania USB
  • Instrukcja obsługi

  SpecyfikacjaPodsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Lenovo najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Lenovo w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Lenovo w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Lenovo nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Lenovo opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Lenovo cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Lenovo,
 • słuchawki bluetooth do biegania Lenovo jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Lenovo

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Lenovo?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Lenovo odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Lenovo najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Lenovo warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Lenovo, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Lenovo są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Lenovo zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Lenovo to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *