FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Philips. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Philips


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Philips,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Philips najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Philips, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Philips, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Philips SHB2515 ☆

Philips SHB2515 Najniższa Cena Online

☆ Philips SHB2515 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips SHB2515
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Philips SHB 2515
  Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Muzyka bez ograniczeń Zaznaj prawdziwej swobody. Dzięki przenośnemu etui z funkcją ładowania bezprzewodowe słuchawki dokanałowe true wireless zapewniają aż 100 godzin odtwarzania. Ciesz się niezmiennie idealnym brzmieniem i bezpośrednim dostępem do wirtualnego asystenta telefonu. Czy ktoś tu wspominał o długiej podróży?
  Uzyskaj choćby do 110 godzin odtwarzania lub rozmów dzięki etui
  Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. W pełni naładowane etui pozwala na choćby 110 godzin odtwarzania. Jedno ładowania urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i gwarantuje około 5 godzin odtwarzania albo rozmów.
  przenośne etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAh
  Nigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z zaimplementowanym powerbankiem 3350 mAh ładuje nie tylko słuchawki, ale także telefon. Starczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB.
  Miękkie, gumowe wykończeni, staranne i komfortowe dobrania
  Dzięki dobranej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach. Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek zapewnia wyśmienite dobranie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek świetną szczelność i dają pewność, że nie umknie Ci żaden dźwięk.
  6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Nadzwyczajny dźwięk, mocne basy.
  Neodymowe przetworniki akustyczne genialny dźwięk i potężna basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje skuteczność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono umożliwia odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz się izolować od świata dookoła.
  Inteligentne parowanie; samoczynne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth
  Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.
  Przycisk wielofunkcyjny. Nietrudna obsługa muzyki i połączeń
  Steruj muzyką i połączeniami z łatwością przy pomocy przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się kawałek? Przełącz go przy pomocy długiego kliknięcia. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Wbudowany mikrofon z redukcją echa zagwarantuje wyraźny dźwięk podczas rozmowy.
  W pakiecie znajduje się:
  • Słuchawki Philips SHB 2515
  • Nasadki w trzech rozmiarach
  • kabel do ładowania USB

☆ Philips TAPH805 ☆

Philips TAPH805 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAPH805 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAPH805
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchaj muzyki, a nie deszczu. Możesz sterować funkcją aktywnej redukcji szumów w bezprzewodowych słuchawkach nausznych, dopasowując ją do sytuacji. 30 godzin odtwarzania i elastyczne, szybkie ładowanie gwarantują wygodę podczas całej podróży.Korzyści: Odetnij się od hałasu dzięki aktywnej redukcji szumów.

  Stuknięcie muszli słuchawki pozwala zlikwidować hałas z otoczenia i skupić się na muzyce. Jeśli idziesz ulicą, możesz słuchać muzyki bez wyciszania odgłosów z otoczenia w trybie Awareness. Te słuchawki wspaniale sprawdzą się w trakcie każdej podróży.

  Jedno ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Czas odtwarzania (lub rozmowy) wynosi 30 godzin przy wyłączonej funkcji redukcji szumów i 25 godzin przy włączonej. Wyśmienicie dostrojone neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują głębokie basy i wyraźne tony średnie, dzięki temu doskonale sprawdzają się przy słuchaniu jednocześnie muzyki, jak i podcastów.

  zastosowany mikrofon z funkcją redukcji echa zapewnia czysty dźwięk. Prędkie ładowanie: 6 godzin działania po 15 minutach ładowania. Momentalne ładowanie: 2 godziny działania po 5 minutach ładowania. Głośność można regulować, przesuwając palcem w górę lub w dół na dotykowym panelu sterowania na muszli słuchawki.

  Funkcję aktywnej redukcji szumów można włączyć albo wyłączyć jednym dotknięciem. Miękkie poduszki nauszne zakrywają całe ucho, dokładnie do niego przylegając i pasywnie izolując dźwięki z zewnątrz. Opaska na głowę jest lekka,dostosowywana i gładka.

  Te słuchawki nie zaplączą Ci się we włosy. Zarządzaj swymi codziennymi zadaniami bez wyjmowania telefonu — starczy wykorzystać Asystenta Google....


☆ Philips TAH4205 ☆

Philips TAH4205 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAH4205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAH4205
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Poczuj ten bas
  Rozkołysz swoje dźwięki mocnojszym basem. Te bezprzewodowe słuchawki nauszne mają przycisk wzmocnienia tonów niskich, dzięki temu można je wzmocnić w dowolnym momencie. Do 29 godzin odtwarzania, szybkie ładowanie i stylowe, matowe odcienie do wyboru.

  Przycisk wzmocnienia tonów niskich. Mocniejsze basy za dotknięciem przycisku
  Te słuchawki nauszne mają solidne, neodymowe przetworniki akustyczne 32 mm, które gwarantują czysty dźwięk i bogate basy. Jeśli chcesz więcej, starczy nacisnąć przycisk wzmocnienia tonów niskich, żeby natychmiast poczuć różnicę.

  29 godzin odtwarzania. Ładowanie poprzez USB-C
  Po 2-godzinnym ładowaniu przez USB-C można słuchać muzyki nawet poprzez 29 godzin. Jeśli słuchawki się rozładują, po prędkim 15-minutowym naładowaniu można kontynuować odtwarzanie muzyki poprzez kolejne 4 godziny.

  Lekka, dostosowywana, amortyzowana opaska na głowę
  Te przystępne w stylowych, matowych kolorach słuchawki nauszne mają miękką opaskę na głowę, która jest tak lekka, iż prawie jej nie czuć. Miękkie nauszniki są wyraźnie oznaczone dla lewego i prawego ucha i można je ustawiać pod kątem, aby je należycie skonsolidować.

  Składana na płasko budowa ułatwiająca przechowywanie
  Basowe dźwięki. Nauszniki składają się na płasko i obracają do w środku, co upraszcza przechowywanie w kieszeni lub torbie. Wystarczy je złożyć i gotowe.

  Przycisk wielofunkcyjny. Nietrudna obsługa muzyki i połączeń.
  Nie podoba Ci się ten utwór? Pomiń go, naciskając i przytrzymując przycisk. Chcesz odrzucić połączenie? wystarczy nacisnąć przycisk. Dzięki parowaniu Smart Bluetooth słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenia, z którymi zostały sparowane.

  samoczynne wyszukiwanie urządzeń Bluetooth i inteligentne parowanie
  Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku wielofunkcyjnego przełącza te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w stan gotowości do sparowania. Słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały sparowane.

  Kompaktowe wymiary i możliwość składania ułatwiają przenoszenie
  Naprawdę kompaktowe wymiary i możliwość składania powodują, iż słuchawki znakomicie nadają się do zabrania w podróż teraz możesz słuchać muzyki w dowolnym miejscu.  EAN: 4895229109698
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAH4205BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 110 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 0.15 kg
  Pozostałe właściwości: rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-polimerowy Czas gotowości: 166 godz. Czas rozmów: 21 godz. Czas odtwarzania muzyki: 29 godz.

☆ Philips TAUH202 ☆

Philips TAUH202 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAUH202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAUH202
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Włącz swoje dźwięki
  Epickie playlisty. Najnowsze podcasty. Te bezprzewodowe słuchawki nauszne zapewniają wyraźny dźwięk i mocne basy. Opaska na głowę jest tak lekka, że prawie jej nie czujesz, a nauszniki składają się na płasko. Gwarantują 15-godzinny czas odtwarzania, który starczy na cały dzień lub całą noc.

  15 godzin odtwarzania bez problemu starczy na cały dzień lub noc
  Słuchawki gwarantują 15 godzin odtwarzania, a 32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują wyraźny,czysty dźwięk i konkretne basy. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin

  Czas ładowania: 23 godz.
  Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin.

  32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantujące wyraźny dźwięk i mocne basy
  32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują wyraźny dźwięk i mocne basy.

  zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji echa zagwarantuje czysty dźwięk
  Koniec z irytującym echem podczas rozmów telefonicznych. Dzięki redukcji efektu echa możesz za każdym razem cieszyć się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń.

  Składana na płasko budowa usprawniająca przechowywanie w kieszeni albo torbie
  Składane na płasko nakładki nauszne można złożyć do we wnętrzu, co ułatwia ich przechowywanie w kieszeni albo torbie. Starczy je złożyć i wziąć ze sobą.

  Przycisk wielofunkcyjny. Przystępna obsługa muzyki i połączeń.
  Przycisk wielofunkcyjny upraszcza obsługę muzyki i połączeń. Nie podoba Ci się słuchany utwór? Naciśnij i przytrzymaj przycisk, żeby go pominąć. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać? wystarczy nacisnąć przycisk.

  Miękkie nauszniki, które można ustawić pod odpowiednim kątem w celu zapewnienia maksymalnej wygody
  Miękkie, oddychające poduszki wspaniały komfort podczas długiego słuchania.

  niewiele znacząca, składana budowa upraszczająca przechowywanie w kieszeni albo torbie
  Słuchawki BASS+ można łatwo złożyć na płasko i schować, dzięki czemu genialnie sprawdzają się w podróży.  EAN: 4895229100510
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAUH202WT/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 102 dB
  Mikrofon: wbudowany
  Zasięg: 10 m
  Akcesoria w pakiecie: Skrócona instrukcja obsługi kabel USB


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Philips – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Philips, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Philips jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Philips TAUH202 ☆

Philips TAUH202 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAUH202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAUH202
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Włącz swoje dźwięki
  Epickie playlisty. Najnowsze podcasty. Te bezprzewodowe słuchawki nauszne zapewniają wyraźny dźwięk i mocne basy. Opaska na głowę jest tak lekka, że prawie jej nie czujesz, a nauszniki składają się na płasko. Gwarantują 15-godzinny czas odtwarzania, który wystarczy na cały dzień lub całą noc.

  15 godzin odtwarzania bezproblemowo wystarczy na cały dzień lub noc
  Słuchawki gwarantują 15 godzin odtwarzania, a 32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne zapewniają wyraźny,czysty dźwięk i mocne basy. Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin

  Czas ładowania: 23 godz.
  Pełne ładowanie trwa od dwóch do trzech godzin.

  32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne zapewniające wyraźny dźwięk i solidne basy
  32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują wyraźny dźwięk i mocne basy.

  zastosowany mikrofon z funkcją redukcji echa gwarantuje czysty dźwięk
  Koniec z irytującym echem podczas rozmów telefonicznych. Dzięki redukcji efektu echa możesz zawsze radować się wyraźnym połączeniem bez zakłóceń.

  Składana na płasko konstrukcja upraszczająca przechowywanie w kieszeni lub torbie
  Składane na płasko nakładki nauszne można złożyć do w środku, co usprawnia ich przechowywanie w kieszeni albo torbie. Wystarczy je złożyć i wziąć ze sobą.

  Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń.
  Przycisk wielofunkcyjny ułatwia obsługę muzyki i połączeń. Nie podoba Ci się słuchany utwór? Naciśnij i przytrzymaj przycisk, by go pominąć. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać? wystarczy nacisnąć przycisk.

  Miękkie nauszniki, które można ustawić pod odpowiednim kątem w celu zapewnienia maksymalnej wygody
  Miękkie, oddychające poduszki idealny komfort w trakcie długiego słuchania.

  nieduża, składana budowa upraszczająca przechowywanie w kieszeni albo torbie
  Słuchawki BASS+ można z łatwością złożyć na płasko i schować, dzięki temu doskonale sprawdzają się w podróży.  EAN: 4895229100510
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAUH202WT/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 102 dB
  Mikrofon: zastosowany
  Zasięg: 10 m
  Akcesoria w komplecie: Skrócona instrukcja obsługi przewód USB

☆ Philips TAH4205 ☆

Philips TAH4205 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAH4205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAH4205
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Poczuj ten bas
  Rozkołysz swoje dźwięki mocnojszym basem. Te bezprzewodowe słuchawki nauszne posiadają przycisk wzmocnienia tonów niskich, dzięki temu można je wzmocnić w dowolnym momencie. Do 29 godzin odtwarzania, szybkie ładowanie i stylowe, matowe kolory do wyboru.

  Przycisk wzmocnienia tonów niskich. Mocniejsze basy za dotknięciem przycisku
  Te słuchawki nauszne posiadają solidne, neodymowe przetworniki akustyczne 32 mm, które zapewniają czysty dźwięk i bogate basy. Jeśli chcesz więcej, starczy nacisnąć przycisk wzmocnienia tonów niskich, by natychmiast poczuć różnicę.

  29 godzin odtwarzania. Ładowanie przez USB-C
  Po 2-godzinnym ładowaniu przez USB-C można słuchać muzyki choćby poprzez 29 godzin. Jeśli słuchawki się rozładują, po prędkim 15-minutowym naładowaniu można kontynuować odtwarzanie muzyki przez kolejne 4 godziny.

  Lekka, dostosowywana, amortyzowana opaska na głowę
  Te przystępne w stylowych, matowych kolorach słuchawki nauszne mają miękką opaskę na głowę, która jest tak lekka, iż prawie jej nie czuć. Miękkie nauszniki są wyraźnie oznaczone dla lewego i prawego ucha i można je ustawiać pod kątem, żeby je poprawnie związać.

  Składana na płasko budowa usprawniająca przechowywanie
  Basowe dźwięki. Nauszniki składają się na płasko i obracają do we wnętrzu, co usprawnia przechowywanie w kieszeni albo torbie. Starczy je złożyć i gotowe.

  Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń.
  Nie podoba Ci się ten utwór? Pomiń go, naciskając i przytrzymując przycisk. Chcesz odrzucić połączenie? wystarczy nacisnąć przycisk. Dzięki parowaniu Smart Bluetooth słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenia, z którymi zostały sparowane.

  automatyczne wyszukiwanie sprzętów Bluetooth i inteligentne parowanie
  Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku wielofunkcyjnego przełącza te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth w stan gotowości do sparowania. Słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały sparowane.

  Kompaktowe rozmiary i możliwość składania upraszczają przenoszenie
  Naprawdę kompaktowe rozmiary i możliwość składania sprawiają, że słuchawki znakomicie nadają się do zabrania w podróż dzisiaj możesz słuchać muzyki w dowolnym miejscu.  EAN: 4895229109698
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: TAH4205BK/00
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Czułość: 110 dB
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 0.15 kg
  Pozostałe parametry: wariant baterii/akumulatora: Litowo-polimerowy Czas gotowości: 166 godz. Czas rozmów: 21 godz. Czas odtwarzania muzyki: 29 godz.

☆ Philips TAPH805 ☆

Philips TAPH805 Najniższa Cena Online

☆ Philips TAPH805 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips TAPH805
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchaj muzyki, a nie deszczu. Możesz sterować funkcją aktywnej redukcji szumów w bezprzewodowych słuchawkach nausznych, dostosowując ją do sytuacji. 30 godzin odtwarzania i rozciągliwe, prędkie ładowanie gwarantują wygodę podczas całej podróży.Korzyści: Odetnij się od hałasu dzięki aktywnej redukcji szumów.

  Stuknięcie muszli słuchawki pozwala wyeliminować hałas z otoczenia i skoncentrować się na muzyce. Jeśli idziesz ulicą, możesz słuchać muzyki bez wyciszania odgłosów z otoczenia w trybie Awareness. Te słuchawki znakomicie sprawdzą się w trakcie każdej podróży.

  Jedno ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Czas odtwarzania (lub rozmowy) wynosi 30 godzin przy wyłączonej funkcji redukcji szumów i 25 godzin przy włączonej. Świetnie dostrojone neodymowe przetworniki akustyczne gwarantują głębokie basy i wyraźne tony przeciętne, dzięki temu wyśmienicie sprawdzają się przy słuchaniu zarówno muzyki, jak i podcastów.

  wbudowany mikrofon z funkcją redukcji echa zagwarantuje czysty dźwięk. Prędkie ładowanie: 6 godzin działania po 15 minutach ładowania. Bezzwłoczne ładowanie: 2 godziny działania po 5 minutach ładowania. Głośność można regulować, przesuwając palcem w górę lub w dół na dotykowym panelu sterowania na muszli słuchawki.

  Funkcję aktywnej redukcji szumów można włączyć lub wyłączyć jednym dotknięciem. Miękkie poduszki nauszne zakrywają całe ucho, precyzyjnie do niego przylegając i pasywnie izolując dźwięki z zewnątrz. Opaska na głowę jest lekka,regulowana i gładka.

  Te słuchawki nie zaplączą Ci się we włosy. Zarządzaj swoimi rutynowymi zadaniami bez wyjmowania telefonu — wystarczy wykorzystać Asystenta Google....


☆ Philips SHB2515 ☆

Philips SHB2515 Najniższa Cena Online

☆ Philips SHB2515 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips SHB2515
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Philips SHB 2515
  Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Muzyka bez ograniczeń Zaznaj prawdziwej swobody. Dzięki przenośnemu etui z funkcją ładowania bezprzewodowe słuchawki dokanałowe true wireless gwarantują aż 100 godzin odtwarzania. Ciesz się niezmiennie doskonałym brzmieniem i bezpośrednim dostępem do wirtualnego asystenta telefonu. Czy ktoś tu wspominał o długiej podróży?
  Uzyskaj nawet do 110 godzin odtwarzania albo rozmów dzięki etui
  Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. W całości naładowane etui pozwala na choćby 110 godzin odtwarzania. Jedno ładowania urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i gwarantuje około 5 godzin odtwarzania lub rozmów.
  mobilne etui do ładowania z zaimplementowanym powerbankiem 3350 mAh
  Nigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAh ładuje nie tylko słuchawki, ale także telefon. Starczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB.
  Miękkie, gumowe wykończeni, staranne i komfortowe dostosowania
  Dzięki przypasowanej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę wygodnych warunkach. Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek zapewnia doskonałe przypasowanie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek rewelacyjną szczelność i dają pewność, iż nie umknie Ci żaden dźwięk.
  6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Wspaniały dźwięk, potężne basy.
  Neodymowe przetworniki akustyczne wyśmienity dźwięk i potężna basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje efektywność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono pozwala na odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz się izolować od świata dookoła.
  Inteligentne parowanie; samoczynne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth
  Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.
  Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń
  Steruj muzyką i połączeniami prosto przy pomocy przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się kawałek? Przełącz go przy pomocy długiego kliknięcia. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Zaimplementowany mikrofon z redukcją echa zapewnia wyraźny dźwięk podczas rozmowy.
  W komplecie znajduje się:
  • Słuchawki Philips SHB 2515
  • Nasadki w trzech rozmiarach
  • kabel do ładowania USB


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Philips najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Philips w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Philips w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Philips nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Philips opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Philips cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Philips,
 • słuchawki bluetooth do biegania Philips jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Philips

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Philips?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Philips odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Philips najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Philips warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Philips, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Philips są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Philips zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Philips to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *