FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania JBL,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania JBL, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swym światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, żeby przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS gwarantują bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

  wystarczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect pozwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

  Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród przeróżnych opcji kolorystycznych z pewnością wyszukasz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

  szybkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (szybkie parowanie) włączonej poprzez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować niemało sprzętów, dotykając ekranu urządzenia.

  wyszukane, komfortowe etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden szczegół nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

  dodatkowo ma ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając szybki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

  Możesz słuchać swego prywatnego koncertu dopóki chcesz. Jedno albo oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która pozwala na bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

  Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.


☆ JBL T760 ☆

JBL T760 Najniższa Cena Online

☆ JBL T760 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T760
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 13
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU Niebieskie Twoja muzyka, bez hałasu Tylko Twoja muzyka – wszystko inne jest nieważne. Wyjątkowo wygodne słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU o solidnym brzmieniu dotrzymują obietnicy.

  Aktywna redukcja hałasu pozwala odciąć się od tego, co rozprasza Twoją uwagę,skoncentrować się na tym, co najważniejsze – nawet przez 35 godzin. Chcesz więcej? Zyskaj dodatkowe 2 godziny zasilania po zaledwie 5 minutach ładowania.

  Słuchawki Tune 760NC są lekkie i składane, więc mogą towarzyszyć Ci przy każdej przygodzie, a do tego zezwalają na podłączenie dwóch maszyn Bluetooth® równocześnie, dzięki temu nigdy nie przegapisz połączenia telefonicznego w trakcie oglądania filmu na tablecie.

  Słuchawki JBL Tune 760NC ekspresowo parują się z urządzeniem z systemem Android jednym naciśnięciem, a także proponują funkcję odbierania połączeń bez wykorzystania oraz obsługę asystenta głosowego. Starczy podłączyć słuchawki JBL Tune 760NC przy pomocy odłączanego kabla.

  Wybierz perfekcyjny kolor do swego nastroju i baw się korzystnie! Aktywna redukcja hałasu Wsłuchaj się w swoją muzykę. Wyeliminuj hałas. Dzięki aktywnej redukcji hałasu będziesz mógł w pełni wczuć się w słuchane utwory, zapominając o całym otaczającym Cię świecie.

  Ucieknij do świata muzyki ze słuchawkami JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU. Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat marka JBL projektuje imponujące systemy skrupulatnego nagłośnienia dla znacznych obiektów na całym świecie.

  Słuchawki JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z mocnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak korzystnie, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach. 35 godzin czasu pracy akumulatora z wł.

  BT i NC - Czas ładowania 2 godziny Możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki przez 35 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu albo 50 godzin z wyłączoną funkcją ANC. Czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 2 godziny.

  dzięki temu nie musisz czekać w nieskończoność, by wrócić do słuchania swych ulubionych utworów na słuchawkach JBL Tune 760NC JBLT760NCBLU.


☆ JBL T115BT ☆

JBL T115BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T115BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T115BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Codzienność z muzyką Słuchawki douszne JBL Tune 115BT to lekkie słuchawki douszne asygnowane do codziennego użytkowania. Zniewalają nie tylko wspaniałym brzmieniem JBL Pure Bass, lecz rózwnież możliwością odbierania połączeń bez konieczności wyjmowania telefonu.

  zastosowane magnesy pozwalają w praktyczny sposób przenosić urządzenie, by przewody nie uległy splątaniu. Trwałość i renoma Słuchawki JBL Tune 115 BT pochodzą od jednego z obecnie najpopularniejszych producentów akcesoriów audio.

  marka JBL istnieje od ponad 70 lat, proponując sprzęt, który stanowi dobry kompromis między jakością dźwięku a wygodą stosowania. Szczególna cecha charakterystyczna słuchawek JBL to głęboki bas, który docenią w szczególności miłośnicy muzyki elektronicznej.

  Długa praca bezprzewodowa Bezprzewodowe słuchawki zyskują popularność już od dłuższego czasu. Doceniamy przeważnie wygodę w ich użytkowaniu – nie ograniczają nas zbędne przewody. To szczególny atut dla osób aktywnych, które wykorzystują słuchawki na przykład podczas uprawiania sportu.

  Dotychczas główny problem stanowił w głównej mierze czas pracy słuchawek na baterii. Czas pracy JBL Tune 115 BT wynosi do 8 godzin, co gwarantuje akumulator litowo-jonowy o pojemności 160 mAh. Baterię naładujemy w pełni w ciągu 2 godzin.

  Jeżeli nie mamy czasu na to, aby naładować słuchawki w pełni, zaledwie 15 minut wystarczy, by uzupełnić stan baterii do godziny pracy. Wygodne przełączanie między urządzeniami firma JBL wprowadził kilka udogodnień, które czynią korzystanie ze JBL Tune 115 BT jeszcze przyjemniejszym.

  w głównej mierze mamy możliwość połączenia wielopunktowego. Oznacza to, że możemy zintegrować się poprzez Bluetooth z wieloma rozmaitymi urządzeniami w tym samym czasie. Jeśli przykładowo oglądamy film na laptopie i w tym czasie zadzwoni nasz telefon, słuchawki inteligentnie przełączą źródło dźwięku i poinformują nas o nadchodzącym połączeniu.

  komfortowe rozmowy w trybie głośnomówiącym Ponieważ w słuchawki zastosowany jest mikrofon, możemy odbywać poprzez nie rozmowy w trybie głośnomówiącym. Jest to komfortowe, ponieważ nie ma wówczas konieczności trzymania telefonu – nasze ręce pozostają wolne.

  Na przewodzie łączącym słuchawki umieszczono trzy przyciski do sterowania, przy pomocy których możemy odbierać połączenia, lecz także powiększać lub ograniczać głośność. Firma JBL wariant Dokanałowe Łączność Bezprzewodowa Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth 4.2 Częstotliwość transmisji 2.4 GHz Zasięg 8.6 m Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Dynamika głośników 102 dB Impedancja głośników 16 Ohm Regulacja głośności Tak Zasilanie Akumulator litowo-jonowy objętość akumulatora 160 mAh Czas pracy 8 godz.

  Czas ładowania 2 godz. Mikrofon Tak Czułość mikrofonu -25 dB odcień Czarny Waga 19 g Słuchawki bezprzewodowe JBL T115BT czarne przewód USB uzupełniające wkładki Instrukcja O...


☆ JBL Under Armour Streak ☆

JBL Under Armour Streak Najniższa Cena Online

☆ JBL Under Armour Streak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Under Armour Streak
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Under Armour JBL UA Streak TWS

  JBL UA Streak TWS to ultrakompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe z najwyższej klasy dźwiękiem JBL, a także konstrukcją dedykowaną sportowcom.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować efektywność i zminimalizować rozmiary. Lekka, wodoodporna (IPX7) kompozycja z wkładkami dousznymi Sport Flex Fit gwarantuje słuszny komfort i bezpieczne dopasowanie.

  Dzięki unikalnej technice JBL Bionic Hearing można usłyszeć co dzieje się wokół, a zaimplementowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  wygodne wkładki dokanałowe ze skrzydełkami, które są przystępne w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je nawet dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S, a także M.

  Tryb TalkThru pozwala momentalnie porozumieć się z innymi uczestnikami treningu, a odblaskowe akcenty pozwalają zachować widoczność.


  atrybuty i korzyści:
  Prawdziwa bezprzewodowość upraszczająca uprawianie sportu Bezprzewodowa kompozycja pozwala na sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu.

  Wodoodporny i poręczny sprzęt dla sportowców Dzięki niepodatności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najistotniej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

  unikalna technika JBL Bionic Hearing Wykorzystując specyficzną technikę dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technice TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala łatwo rozmawiać z partnerem treningowym między ćwiczeniami. AmbientAware udoskonalone wrażenia muzyczne przy jednoczesnym powiększeniu słyszalności dźwięków otoczenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo.

  Podwójny system mikrofonów na dodatek jakość została zoptymalizowana, dzięki zaimplementowaniu podwójnego systemu mikrofonów z technologią formowania wiązki oraz blokady szumu wiatru.

  Do 18 godzin czasu pracy zaimplementowany akumulator zagwarantuje do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  Bezprzewodowa technika Bluetooth Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia lub słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie.

  Wkładki douszne Sport Flex Fit Wkładki douszne ze skrzydełkami, które są nieskomplikowane w użyciu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je choćby dla mniejszych uszu, wyposażając w rozmiary XS, S, a także M.

  Kieszonkowe etui ładujące Kieszonkowe etui do ładowania zapewnia dodatkową moc słuchawkom, dzięki czemu można dać z siebie wszystko. Ładowanie odbywa się z szybkością um...

☆ JBL T215BT ☆

JBL T215BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T215BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T215BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK Czarne świetne brzmienie prezentujemy bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, oferujące brzmienie JBL Pure Bass. Słuchawki za sprawą zastosowanego akumulatora, który gwarantuje działanie choćby przez 16 godzin, zezwalają na bezprzewodową obsługę technologii wysokiej jakości dźwięku JBL Pure Bass, a także możliwość obsługi bez wyciągania telefonu z kieszeni.

  W wysokiej klasy obudowie umieszczono parę przetworników o wymiarze 12,5 mm formujących potężne niskie tony, natomiast miękkie, poręcznie ukształtowane wkładki douszne zezwalają na komfortowe słuchanie poprzez długie godziny.

  ponadto pilot zdalnego sterowania, wyekwipowany w trzy przyciski i mikrofon na kablu niepodatnym na splątanie, umożliwia sterowanie muzyką i połączeniami oraz korzystanie z asystenta głosowego połączonych sprzętów.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu już nigdy nie przegapisz żadnego połączenia, a słuchawki JBL TUNE 215BT będą Ci towarzyszyć na co dzień w pracy, w domu i w trasie. Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat marka JBL projektuje systemy wytwarzające precyzyjny i imponujący dźwięk w wielkich obiektach na świecie.

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK odtwarzają to samo brzmienie JBL, wytwarzając głębokie i mocne niskie tony. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak prawidłowo, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją szybkiego ładowania.

  wygodne i dopasowane wkładki douszne Ciesz się ulubioną muzyką i prowadź rozmowy telefoniczne poprzez 16 godzin. Pełne ładowanie trwa 2 godziny, a po zaledwie 10 minutach ładowania słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK zapewniają godzinę słuchania.

  Miękkie, ergonomicznie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort w trakcie słuchania muzyki. Rozmowy poprzez pakiet głośnomówiący. Połączenie wielopunktowe prosto kontroluj dźwięk i obsługuj połączenia za pomocą słuchawek JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, korzystając z wygodnych trzech przycisków sterujących i mikrofonu.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w nieskomplikowany sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.


☆ JBL T660BT ☆

JBL T660BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T660BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T660BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:55 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):96 dB;części budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:Google Fast Pair, JBL Pure Bass Sound;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Bixby, Siri;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Tune 660BTNC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:32 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:166 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ JBL T125BT ☆

JBL T125BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T125BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T125BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU Niebieskie Gotowe rozwiązanie, które nieprzeciętnie brzmi Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU, oferujące brzmienie JBL Pure Bass, stanowią gotowe, bezstratne, bezprzewodowe rozwiązanie do codziennego użytkowania, które umożliwia także realizowanie i odbieranie połączeń i działa do 16 godzin na zasilaniu bateryjnym.

  Wyobraź sobie słuchawki, które można prędko naładować w 2 godziny, oferowane w znakomitych nowych kolorach, zaopatrzone w płaski nieplączący przewód i lekkie na tyle, żeby można je było komfortowo nosić przez długie godziny.

  A gdy dodasz do tego magnesy, dzięki którym słuchawki nie zwisają, gdy nie są stosowane i połączenie wielopunktowe, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz telefonu, łatwo zauważysz, iż słuchawki JBL TUNE 125BT mogą stać się podstawową częścią codziennego życia w rytm muzyki.

  Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat marka JBL projektuje systemy tworzące precyzyjny i imponujący dźwięk w obszernych obiektach na świecie. Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL, wytwarzając głębokie i solidne niskie tony.

  Muzyka nigdy nie brzmiała tak dobrze, jak może brzmieć na tych słuchawkach! technika Bluetooth 5.0 gwarantująca bezstratną jakość dźwięku. Połączenie wielopunktowe Przesyłaj ulubione utwory w superwysokiej jakości dzięki technice Bluetooth 5.0.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w nieskomplikowany sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — ze słuchawkami JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

  Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją prędkiego ładowania wbudowany w słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU akumulator zapewnia do 16 godzin słuchania muzyki i można naładować go w zaledwie 2 godziny przy użyciu kabla typu USB-C.

  15-minutowe doładowanie zapewni kolejną godzinę słuchania muzyki. Dzięki temu w mgnieniu oka wrócisz do słuchania ulubionych utworów.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania JBL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T215BT ☆

JBL T215BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T215BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T215BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK Czarne genialne brzmienie ukazujemy bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, oferujące brzmienie JBL Pure Bass. Słuchawki za sprawą wbudowanego akumulatora, który gwarantuje działanie nawet poprzez 16 godzin, umożliwiają bezprzewodową obsługę technologii wysokiej jakości dźwięku JBL Pure Bass, a także możliwość obsługi bez wydobywania telefonu z kieszeni.

  W wysokiej klasy obudowie umieszczono parę przetworników o wymiarze 12,5 mm generujących solidne niskie tony, natomiast miękkie, użytecznie ukształtowane wkładki douszne umożliwiają wygodne słuchanie przez długie godziny.

  ponadto pilot zdalnego sterowania, wyekwipowany w trzy przyciski i mikrofon na kablu niepodatnym na splątanie, pozwala na sterowanie muzyką i połączeniami oraz korzystanie z asystenta głosowego połączonych sprzętów.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu już nigdy nie przegapisz żadnego połączenia, a słuchawki JBL TUNE 215BT będą Ci towarzyszyć na co dzień w pracy, w domu i w trasie. Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat producent JBL projektuje systemy stwarzające precyzyjny i imponujący dźwięk w obszernych obiektach na świecie.

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK odtwarzają to samo brzmienie JBL, generujejąc głębokie i potężne niskie tony. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak prawidłowo, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją prędkiego ładowania.

  wygodne i dostosowane wkładki douszne Ciesz się ulubioną muzyką i prowadź rozmowy telefoniczne poprzez 16 godzin. Pełne ładowanie trwa 2 godziny, a po zaledwie 10 minutach ładowania słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK zapewniają godzinę słuchania.

  Miękkie, funkcjonalnie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort podczas słuchania muzyki. Rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący. Połączenie wielopunktowe z łatwością kontroluj dźwięk i obsługuj połączenia przy pomocy słuchawek JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, korzystając z komfortowych trzech przycisków sterujących i mikrofonu.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w nieskomplikowany sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.


☆ JBL T125BT ☆

JBL T125BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T125BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T125BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU Niebieskie Gotowe rozwiązanie, które wspaniale brzmi Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU, oferujące brzmienie JBL Pure Bass, stanowią gotowe, bezstratne, bezprzewodowe rozwiązanie do codziennego wykorzystania, które pozwala na także wykonywanie i odbieranie połączeń i działa do 16 godzin na zasilaniu bateryjnym.

  Wyobraź sobie słuchawki, które można momentalnie naładować w 2 godziny, oferowane w doskonałych nowych kolorach, wyposażone w płaski nieplączący przewód i lekkie na tyle, aby można je było wygodnie nosić przez długie godziny.

  A gdy dodasz do tego magnesy, dzięki którym słuchawki nie zwisają, gdy nie są wykorzystywane oraz połączenie wielopunktowe, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz telefonu, z łatwością zauważysz, iż słuchawki JBL TUNE 125BT mogą stać się podstawową częścią codziennego życia w rytm muzyki.

  Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat producent JBL projektuje systemy wytwarzające staranny i imponujący dźwięk w pokaźnych obiektach na świecie. Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL, kreujejąc głębokie i solidne niskie tony.

  Muzyka nigdy nie brzmiała tak poprawnie, jak może brzmieć na tych słuchawkach! technologia Bluetooth 5.0 gwarantująca bezstratną jakość dźwięku. Połączenie wielopunktowe Przesyłaj ulubione utwory w superwysokiej jakości dzięki technologii Bluetooth 5.0.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w przystępny sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — ze słuchawkami JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

  Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją szybkiego ładowania wbudowany w słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU akumulator gwarantuje do 16 godzin słuchania muzyki i można naładować go w zaledwie 2 godziny przy użyciu kabla rodzaju USB-C.

  15-minutowe doładowanie zapewni kolejną godzinę słuchania muzyki. Dzięki czemu w mgnieniu oka wrócisz do słuchania ulubionych utworów.


☆ JBL T115BT ☆

JBL T115BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T115BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T115BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Codzienność z muzyką Słuchawki douszne JBL Tune 115BT to lekkie słuchawki douszne asygnowane do codziennego stosowania. Zniewalają nie tylko znakomitym brzmieniem JBL Pure Bass, lecz rózwnież możliwością odbierania połączeń bez konieczności wyjmowania telefonu.

  zaimplementowane magnesy pozwalają w ergonomiczny sposób przenosić urządzenie, żeby przewody nie uległy splątaniu. Trwałość i renoma Słuchawki JBL Tune 115 BT pochodzą od jednego z obecnie najpopularniejszych producentów akcesoriów audio.

  marka JBL istnieje od ponad 70 lat, proponując sprzęt, który stanowi korzystny kompromis między jakością dźwięku a wygodą stosowania. Szczególna cecha standardowa słuchawek JBL to głęboki bas, który docenią w szczególności miłośnicy muzyki elektronicznej.

  Długa praca bezprzewodowa Bezprzewodowe słuchawki zyskują popularność już od dłuższego czasu. Doceniamy typowo wygodę w ich wykorzystywaniu – nie ograniczają nas zbędne przewody. To szczególny atut dla osób aktywnych, które wykorzystują słuchawki na przykład w trakcie uprawiania sportu.

  Dotychczas główny problem stanowił głównie czas pracy słuchawek na baterii. Czas pracy JBL Tune 115 BT wynosi do 8 godzin, co zagwarantuje akumulator litowo-jonowy o objętości 160 mAh. Baterię naładujemy w pełni w ciągu 2 godzin.

  Jeżeli nie mamy czasu na to, żeby naładować słuchawki w pełni, zaledwie 15 minut starczy, żeby uzupełnić stan baterii do godziny pracy. Komfortowe przełączanie pomiędzy urządzeniami marka JBL wprowadził kilka udogodnień, które czynią korzystanie ze JBL Tune 115 BT jeszcze przyjemniejszym.

  na ogół mamy możliwość połączenia wielopunktowego. Oznacza to, iż możemy zjednoczyć się przez Bluetooth z wieloma różnymi urządzeniami w tym samym czasie. Jeśli przykładowo oglądamy film na laptopie i w tym czasie zadzwoni nasz telefon, słuchawki inteligentnie przełączą źródło dźwięku i poinformują nas o nadchodzącym połączeniu.

  komfortowe rozmowy w trybie głośnomówiącym Ponieważ w słuchawki zaimplementowany jest mikrofon, możemy odbywać poprzez nie rozmowy w trybie głośnomówiącym. Jest to wygodne, ponieważ nie ma wówczas konieczności trzymania telefonu – nasze ręce pozostają wolne.

  Na przewodzie łączącym słuchawki umieszczono trzy przyciski do sterowania, przy pomocy których możemy odbierać połączenia, ale także zwiększać albo obniżać głośność. Producent JBL wariant Dokanałowe Łączność Bezprzewodowa Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth 4.2 Częstotliwość transmisji 2.4 GHz Zasięg 8.6 m Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Dynamika głośników 102 dB Impedancja głośników 16 Ohm Regulacja głośności Tak Zasilanie Akumulator litowo-jonowy pojemność akumulatora 160 mAh Czas pracy 8 godz.

  Czas ładowania 2 godz. Mikrofon Tak Czułość mikrofonu -25 dB kolor Czarny Waga 19 g Słuchawki bezprzewodowe JBL T115BT czarne kabel USB dodatkowe wkładki Instrukcja O...


☆ JBL Under Armour Streak ☆

JBL Under Armour Streak Najniższa Cena Online

☆ JBL Under Armour Streak - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Under Armour Streak
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Under Armour JBL UA Streak TWS

  JBL UA Streak TWS to ultrakompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe z najwyższej klasy dźwiękiem JBL oraz konstrukcją asygnowaną sportowcom.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, żeby zmaksymalizować efektywność i zminimalizować wymiary. Lekka, wodoodporna (IPX7) kompozycja z wkładkami dousznymi Sport Flex Fit zapewnia stosowny komfort i bezpieczne dopasowanie.

  Dzięki niepowtarzalnej technice JBL Bionic Hearing można usłyszeć co dzieje się wokół, a wbudowany akumulator zagwarantuje do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  wygodne wkładki dokanałowe ze skrzydełkami, które są nieskomplikowane w użyciu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je nawet dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S i M.

  Tryb TalkThru pozwala prędko porozumieć się z innymi uczestnikami treningu, a odblaskowe akcenty pozwalają zachować widoczność.


  atrybuty i korzyści:
  Prawdziwa bezprzewodowość usprawniająca uprawianie sportu Bezprzewodowa kompozycja pozwala na sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu.

  Wodoodporny i poręczny sprzęt dla sportowców Dzięki oporności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najistotniej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

  oryginalna technologia JBL Bionic Hearing Wykorzystując oryginalną technologię dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala prosto rozmawiać z partnerem treningowym między ćwiczeniami. AmbientAware udoskonalone wrażenia muzyczne przy jednoczesnym rozszerzeniu słyszalności dźwięków otoczenia, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo.

  Podwójny system mikrofonów ponadto jakość została zoptymalizowana, dzięki zaimplementowaniu podwójnego systemu mikrofonów z technologią formowania wiązki oraz blokady szumu wiatru.

  Do 18 godzin czasu pracy wbudowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  Bezprzewodowa technologia Bluetooth Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia albo słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie.

  Wkładki douszne Sport Flex Fit Wkładki douszne ze skrzydełkami, które są proste w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je choćby dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S, a także M.

  Kieszonkowe etui ładujące Kieszonkowe etui do ładowania zagwarantuje uzupełniającą moc słuchawkom, dzięki temu można dać z siebie wszystko. Ładowanie odbywa się z prędkością um...

☆ JBL T660BT ☆

JBL T660BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T660BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T660BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:55 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):96 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane dodatkowe:Google Fast Pair, JBL Pure Bass Sound;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Bixby, Siri;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO, realme;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Tune 660BTNC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:tak;Średnica przetwornika:32 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Waga:166 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania JBL w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania JBL nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania JBL cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL,
 • słuchawki bluetooth do biegania JBL jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania JBL

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania JBL?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania JBL odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania JBL warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness JBL, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness JBL zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania JBL to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *