FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania JBL,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania JBL, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ live free nc+ (czarny) marki Jbl ☆

live free nc+ (czarny) marki Jbl Najniższa Cena Online

☆ live free nc+ (czarny) marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: live free nc+ (czarny) marki Jbl
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE FREE NC+ TWS
  Słuchawki bezprzewodowe
  Legendarne brzmienie JBL
  Spraw, żeby każdy dzień był unikatowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują znakomity dźwięk JBL Signature Sound. Mimo nieznacznego rozmiaru słuchawki te solidne brzmienie.
  Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
  Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i pełną świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
  Jedna słuchawka albo dwie, natychmiastowe połączenie
  technika Dual Connect + Sync samoczynnie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji szybkiego parowania, udostępnianej poprzez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w chwili otwarcia etui. Można jeszcze sparować sporo maszyn za pomocą dotknięcia ekranów maszyn.
  Pozbądź się zakłóceń
  Krocz poprzez świat w prawidłowym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS zapewniają dźwięk JBL Signature Sound i nieszablonowy komfort. Nie wypadaj z rytmu przez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów i utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin i funkcja bezprzewodowego ładowania w etui gwarantują niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki lub obu. Mając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję nieprzeciętnych rozmów bez echa i instynktowne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Oporne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
  Co jest w pudełku?
  • JBL LIVE Free NC+ TWS
  • 1 x 3 końcówki douszne w rozmaitych rozmiarach
  • 1 x 2 nakładki żelowe w zróżnicowanych wymiarach
  • 1 x przewód do ładowania USB typu C
  • 1 x etui ładujące

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) ☆

Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) Najniższa Cena Online

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl bt tune 125tws white (6925281977398)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej albo obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technologia JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu dostosowaniu możesz słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety kolorów,
  posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu dopóki chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, wystarczy jedno dotknięcie, by sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu realne jest wykrycie innych maszyn, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno lub oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój styl
  Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie barw bez wątpienia odszukasz idealną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy wyróżniać się z niego.
  W zestawie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • kabel do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL WAVE 100 TWS Czarne ☆

JBL WAVE 100 TWS Czarne Najniższa Cena Online

☆ JBL WAVE 100 TWS Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL WAVE 100 TWS Czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JBL WAVE 100 TWS / SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE Z MIKROFONEM BLUETOOTH / CZARNE

  Łącznie 20 godzin odtwarzania: słuchawki JBL Wave 100TWS proponują 5 godzin słuchania i dopełniające 15 godzin w etui, by towarzyszyć Ci poprzez cały dzień.

  Brzmienie JBL Deep Bass: Koncertowe brzmienie tylko dla Twoich uszu. Ciesz się głębokim brzmieniem basów dzięki 8-milimetrowym przetwornikom.

  Dual Connect: Słuchawki JBL Wave 100TWS zezwalają na sparowanie natychmiast po założeniu, niezależnie od tego, którą włożysz jako pierwszą, a także są w stanie pracować niezależnie, żeby zaoszczędzić czas pracy akumulatora.

  świetny wygląd

  surowy wygląd i kremowa obudowa powodują, iż słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS prezentują się konwencjonalnie i elegancko. Ważą one jedynie 10,2 g, a wraz z etui tylko 46,3 g, zapewniając tym samym nieprzeciętny komfort w trakcie codziennego użytkowania.

  Dokanałowa kompozycja

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS posiadają dokanałową konstrukcję, która znacząco ogranicza napływ dźwięków z zewnątrz, umożliwiając Ci pełne skupienie na odtwarzanych dźwiękach.

  idealnie czysty dźwięk

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS zostały zaopatrzone w przetworniki 8 mm, które zapewniają niesamowitą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz zagwarantuje naturalne brzmienie i korzystną słyszalność wszystkich tonów. Ciesz się naturalnym, głębokim i pełnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania filmów i grania w gry.

  Bezprzewodowa łączność

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS to koniec plączących się i przeszkadzających kabli! w całości bezprzewodowa budowa zagwarantuje niesamowitą wygodę, ponadto podczas uprawiania sportów i innych aktywności. Dzięki temu można ich komfortowo używać w domu, pracy, czy na zewnątrz. Technologia Bluetooth zapewnia jednostajne połączenie, zapobiegając przerwom i zakłóceniom, sprawiając, iż możesz radować się bezustannym i nadzwyczajnym dźwiękiem.

  zastosowany mikrofon

  zastosowany mikrofon oraz możliwość korzystania z trybu głośnomówiącego to kolejny atut tego wyśmienitego urządzenia. Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS pozwalają Ci komfortowo przeprowadzać rozmowy bez zajmowania rąk. To nad wyraz komfortowe podczas pracy i nauki zdalnej, czy rozmów z bliskimi w trakcie wykonywania innych czynności.

  Komfort noszenia

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS mają specjalną konstrukcję, która powoduje, iż wkładki douszne znakomicie dopasowują się do ucha, gwarantując niezrównany komfort choćby podczas wielogodzinnego ich używania. Dodatkowo słuchawki są stabilne i nie wypadają choćby w trakcie dynamicznych ruchów. Wkładki douszne w 3 rozmiarach pozwolą Ci jeszcze lepiej dopasować urządzenie do swych potrzeb.

  Wygoda sterowania

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS umożliwiają Ci zarządzanie muzyką, sterowanie rozmowami, a także asystentami głosowymi bezpośrednio z poziomu słuchawek. Nie musisz za każdym razem wyciągać telefonu, czy wchodzić w ustawienia na komputerze. Wszystko zrobisz za pomocą dedykowanych przycisków umieszczonych na słuchawkach. Co więcej, możesz używać tylko jednej słuchawki, jeśli chcesz posiadać stały kontakt z otoczeniem.

  Wytrzymała bateria

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS zostały wyekwipowane w wytrzymały akumulator i etui ładujące. Pozwala to na około 20 godzin bezustannej rozrywki, gwarantując Ci stały dostęp do ulubionej muzyki. Dzięki czemu słuchawki prawidłowo sprawdzą się w podróży i na wszelkich wyjazdach. Co więcej, jedno pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny!

  Rozmowy przez komplet głośnomówiący: przystępne sterowanie dźwiękiem, a także odbieranie połączeń na słuchawce oraz dostęp do asystenta głosowego

  wygodne dostosowanie: dzięki praktycznemu kształtowi komfortowo leżą w uszach choćby po wielu godzinach słuchania. Końcówki w 3 wymiarach perfekcyjnie izolują dźwięk, gwarantując komfort oraz wyraziste brzmienie

  Mieszczą się w kieszeni: zabierz je wszędzie ze sobą. Małe i lekkie zmieszczą się w kieszeni - z etui i bez!

  Co wyszukasz w oryginalnie zapakowanym i zaplombowanym pudełku?

  • Słuchawki JBL Wave 100TWS
  • Etui ładujące
  • przewód do ładowania USB typu C
  • Wkładki douszne w najróżniejszych rozmiarach (S, M, L)
  • Karta gwarancyjna/karta informacyjna
  • Skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki

  Specyfikacja:

  • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB) - 105.5
  • Dynamic frequency response range (Hz) - 20 Hz – 20 kHz
  • Impedance (ohms) - 16
  • Number of drivers per ear - 1
  • Czas ładowania - około 2h
  • Maksymalny czas odtwarzania - 5h (+ około 15h korzystając z doładowania ze stacji dokującej)
  • zaimplementowany mikrofon - tak
  • Odbieranie bezdotykowe - tak
  • Bezprzewodowe - tak
  • Bluetooth - tak

☆ Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL ☆

Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL Najniższa Cena Online

☆ Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Live Pro 2 TWS Różowy Słuchawki bezprzewodowe JBL, LIVEPRO2TWSSIL
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 26
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE PRO 2 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  Legendarne brzmienie JBL
  Wyjątkowo wyraźne brzmienie muzyki i połączeń uzyskane dzięki 11-milimetrowym dynamicznym przetwornikom z legendarnym brzmieniem JBL nie ma sobie równych.
  Redukcja hałasu True Adaptive Noise Cancelling z technologią Smart Ambient
  technologia redukcji True Adaptive Noise Cancelling samoczynnie dostosowuje się do otoczenia, eliminując rozpraszające dźwięki, żeby zapewnić lepsze brzmienie, gdziekolwiek jesteś. Natomiast funkcja Smart Ambient pozwala skoncentrować się na otoczeniu bez zdejmowania słuchawek.
  40 (10+30) godzin odtwarzania z funkcją ładowania bezprzewodowego
  Nigdy nie przegapisz żadnej chwili dzięki 40 godzinom pracy na baterii zgodnej z technologią ładowania Qi (10 godzin w słuchawkach +30 godzin w etui). Ci trzeba doładowania? Zaledwie 15 minut szybkiego ładowania zapewnia cztery godziny odtwarzania.
  Słuchaj i daj się usłyszeć. Przez cały dzień, gdziekolwiek jesteś.
  Nie trać rytmu przez cały dzień dzięki tym szykownym towarzyszom do pracy i zabawy. Słuchawki dokanałowe JBL Live Pro 2 zapewniają do 40 godzin niesamowitego brzmienia JBL Signature Sound (10 godzin w słuchawkach i 30 godzin w etui), szybkie ładowanie, a także bezprzewodowe ładowanie Qi, gdy baterie potrzebują odrobiny dodatkowej mocy. Technika redukcji True Adaptive Noise Cancelling eliminuje rozpraszające dźwięki, zezwalając zanurzyć się w muzyce, natomiast funkcja Smart Ambient pozwala zachować świadomość otoczenia. Zamknięta kompozycja z owalnymi fonowodami ulepszone tłumienie hałasu i wyższą jakość dźwięku dla tych, którzy preferują czystszą estetykę. Ci potrzeba porozmawiać? Wykonuj wyraźne, znakomite połączenia dzięki 6 mikrofonom z technologią formowania wiązki albo uzyskaj dostęp do preferowanego asystenta głosowego, żeby umożliwić sterowanie i nawiązywanie połączeń bez użycia dłoni w trakcie wszelkich Twoich eskapad.
  doskonałe rozmowy bez zakłóceń
  Sześć mikrofonów z technologią formowania wiązki redukuje zakłócenia powodowane poprzez wiatr i hałas, dzięki temu Twoje słowa są za każdym razem głośne i wyraźne. Natomiast funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chcesz słyszeć własny głos przez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.
  Owalne fonowody gwarantujący udoskonalony poziom komfortu, izolacji i basu
  udoskonalony kształt oznacza ulepszone brzmienie. Dlatego producent JBL zaprojektowała te słuchawki owalnymi fonowodami i owalnymi silikonowymi końcówkami, które świetne przypasowanie. Zamknięta budowa z owalnymi fonowodami zapewniają lepsze tłumienie hałasu i wyższą jakość dźwięku dla tych, którzy preferują czystszą estetykę.
  Funkcja Dual Connect & Sync z połączeniem wielopunktowym
  Telefon w połowie ulubionego serialu? To nie problem. Dzięki połączeniu wielopunktowemu możesz błyskawicznie i prosto przełączać między urządzeniami Bluetooth. Dodatkowo parowanie z urządzeniami z systemem Android jest prędkie i bezproblemowe, tak jak przełączenie między trybem mono i stereo na lewej i prawej słuchawce i obu równocześnie.
  Sterowanie dotykowe i głosowe
  Aktywuj funkcje głośnika JBL Live Pro 2 przy pomocy sterowania dotykowego. Możesz aktywować funkcje "Hej Google" albo Alexa za pomocą głosu.
  Wodoodporność i oporność na pot na poziomie IPX5
  Nie musisz przejmować się wilgocią - jednocześnie na siłowni, jak i wtedy, gdy złapie Cię deszcz. Certyfikat IPX5 oznacza, że słuchawki JBL Live Pro 2 są wodoodporne.
  Aplikacje JBL Headphones
  dedykowana aplikacja pozwala wybrać tryb słuchania, regulować poziom redukcji hałasu oraz funkcji Smart Ambient, przypasować sterowanie, a także rozszerzyć komfort i jakość dźwięku, by słuchać, tak jak lubisz. Możesz również skonsolidować krzywą korektora, a komunikaty głosowe w języku użytkownika usprawniają korzystanie z funkcji.
  W komplecie:
  • 1 x słuchawki dokanałowe JBL Live Pro 2
  • 1 x 3 końcówki douszne w rozmaitych wymiarach
  • 1 x kabel do ładowania USB rodzaju C
  • 1 x etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi artykułu / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL Vibe Beam - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały ☆

JBL Vibe Beam - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały Najniższa Cena Online

☆ JBL Vibe Beam - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Vibe Beam - dokanałowe - Bluetooth 5.2 - biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:8 h;dedykowana aplikacja:tak;dedykowane do:iPhone, smartfon;Dynamika (SPL):95 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje dodatkowe:czas ładowania do 2h, JBL Deep Bass Sound;Zgodność z aplikacją:JBL Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://pl.jbl.com/app.html;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Vibe Beam;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:8 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:4,4 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) ☆

Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Under Armour JBL UA Streak TWS

  JBL UA Streak TWS to ultrakompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe z najwyższej klasy dźwiękiem JBL, a także konstrukcją dedykowaną sportowcom.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować efektywność i zminimalizować rozmiary. Lekka, wodoodporna (IPX7) kompozycja z wkładkami dousznymi Sport Flex Fit gwarantuje słuszny komfort i bezpieczne dopasowanie.

  Dzięki unikalnej technice JBL Bionic Hearing można usłyszeć co dzieje się wokół, a zaimplementowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  wygodne wkładki dokanałowe ze skrzydełkami, które są przystępne w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je nawet dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S, a także M.

  Tryb TalkThru pozwala momentalnie porozumieć się z innymi uczestnikami treningu, a odblaskowe akcenty pozwalają zachować widoczność.


  atrybuty i korzyści:
  Prawdziwa bezprzewodowość upraszczająca uprawianie sportu Bezprzewodowa kompozycja pozwala na sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu.

  Wodoodporny i poręczny sprzęt dla sportowców Dzięki niepodatności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najistotniej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

  unikalna technika JBL Bionic Hearing Wykorzystując specyficzną technikę dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technice TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala łatwo rozmawiać z partnerem treningowym między ćwiczeniami. AmbientAware udoskonalone wrażenia muzyczne przy jednoczesnym powiększeniu słyszalności dźwięków otoczenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo.

  Podwójny system mikrofonów na dodatek jakość została zoptymalizowana, dzięki zaimplementowaniu podwójnego systemu mikrofonów z technologią formowania wiązki oraz blokady szumu wiatru.

  Do 18 godzin czasu pracy zaimplementowany akumulator zagwarantuje do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  Bezprzewodowa technika Bluetooth Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia lub słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie.

  Wkładki douszne Sport Flex Fit Wkładki douszne ze skrzydełkami, które są nieskomplikowane w użyciu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je choćby dla mniejszych uszu, wyposażając w rozmiary XS, S, a także M.

  Kieszonkowe etui ładujące Kieszonkowe etui do ładowania zapewnia dodatkową moc słuchawkom, dzięki czemu można dać z siebie wszystko. Ładowanie odbywa się z szybkością um...

☆ Słuchawki nauszne Jbl Tune 520BT Niebieski ☆

Słuchawki nauszne Jbl Tune 520BT Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne Jbl Tune 520BT Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne Jbl Tune 520BT Niebieski
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 28
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:57 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):102 dB;części budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:30 Ω;informacje dodatkowe:JBL Pure Bass Sound, połaczenie wielopunktowe, czas ładowania do 2h, technika Voice Aware;Zgodność z aplikacją:JBL Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://pl.jbl.com/app.html;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Purple;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Bixby, Siri;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Tune 520BT;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:33 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:157 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ reflect mini black - blisko 700 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań marki Jbl ☆

reflect mini black - blisko 700 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań marki Jbl Najniższa Cena Online

☆ reflect mini black - blisko 700 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: reflect mini black - blisko 700 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań marki Jbl
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki z układem redukcji hałasu JBL Reflect Mini NC TWS Niezależnie od tego, czy lubisz jogę, bieganie czy barre, dokanałowe słuchawki sportowe JBL Reflect Mini NC to znakomite akcesorium dla Twojego sportowego stylu życia.

  Funkcja aktywnej redukcji szumów pozwala skupić się na celach aktywności fizycznej, a technologia Smart Ambient gwarantuje świadome rejestrowanie dźwięków otoczenia. W dodatku dzięki technologii Smart Ambient możesz rozmawiać z przyjaciółmi.

  Każda słuchawka łączy się natychmiast i niezależnie, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w jednej z nich i przyporządkowywać oryginalne funkcje do lewej i prawej strony. Dzięki 21 godzinom odtwarzania, różnorodnym wariantom kolorystycznym i wodoodporności klasy IPX7 są to najlepsze bezprzewodowe dokanałowe słuchawki sportowe.

  właściwości i korzyści 21 godzin odtwarzania muzyki (7 godzin we wkładkach dousznych / 14 godzin w etui) Długi czas pracy akumulatora pozwala wydłużyć odtwarzanie i wykonać dużo cięższy trening bez konieczności zatrzymywania się i spędzania czasu na ładowaniu akumulatorów.

  Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia) Zablokuj to, czego nie chcesz słyszeć, albo usłysz więcej o tym, co robisz. Technologia Smart Ambient (świadomość otoczenia) zezwala na bezpieczne bieganie na ulicy lub kontaktowanie się ze znajomymi w trakcie treningu.

  Wkładki douszne ze skrzydełkami gwarantującymi bezpieczne dobranie Wybieraj spomiędzy trzech różnych typów skrzydełek, żeby znaleźć genialne, stabilne i wygodne dostosowanie. Legendarne brzmienie JBL perfekcyjny dźwięk równocześnie we wnętrzach, jak i na zewnątrz zapewnia trafny poziom motywacji, niezależnie od tego, czy jesteś w zamkniętym pomieszczeniu, czy na świeżym powietrzu.

  zaimplementowany system Multi AI Prostota. Tylko jedno słowo dzieli Cię od asystentów głosowych,,Hej Google" czy,,Amazon Alexa", dzięki temu możesz zrobić wszystko, co chcesz. Wodoodporność i odblaskowe akcenty Ruszaj naprzód!

  Zmoknij, jeśli chcesz, nie martwiąc się o swoje słuchawki, dzięki wodoodporności/oporności na pot klasy IPX7. Odblaskowe logo JBL udoskonaloną widoczność i wybór popularnych odcieni. Możesz posiadać jednocześnie stylowe i bezpieczne rozwiązanie.

  technika Dual Connect + Sync nieistotne, które słuchawki wyjmujesz najpierw z etui. Możesz odbierać połączenia, regulować głośność albo korzystać z asystenta głosowego w obu uszach, dzięki temu zachowasz sprężystość i nigdy nie zakłócisz swych aktywności.

  Połączenia stereo bez wykorzystania rąk z samoczynną pauzą Twoje słuchawki dokanałowe właśnie to mają. Jednocześnie lewy i prawy mikrofon odbiera stereofoniczne rozmowy telefoniczne. Zdejmij je, a muzyka przestanie być odtwarzana.

  nawet nie musisz o tym myśleć. My JBL Headphones Zyskaj jeszcze pokaźniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tę gratisową aplik informacje technologiczne: Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 6 mm / 1/4" Zasilanie: 5,0 V 400 mA Słuchawki: 6,8 g/szt.

  (razem 13,6 g) Etui ładujące: 45,4 g typ akumulatorów słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (50 mAh/3,7 V) wariant akumulatora etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (300 mAh/3,7 V) Czas ładowania: całkowitego rozładowania Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 7 godz.

  Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i ANC: do 6 godz. Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz Impedancja: 16 omów Czułość: 97 dB SPL przy 1 kHz Maks. SPL: 96 dB Czułość mikrofonu: -32 dBV/Pa przy 1 kHz (TBC) Wersja Bluetooth: 5.1 Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7 Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,4 GHz - 2,4835 GHz Moc nadajnika Bluetooth: Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK$1143/4 DQPSK, 8DPSK W komplecie: 1 x REFLECT Mini NC 3 x końcówki w różnych rozmiarach 3 x wymiary skrzydełek stabilizujących 1 x etui ładujące 1 x kabel do ładowania USB rodzaju C 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!) 1 x skrócona instrukcja obsługi/karta charakterystyki (S/i)


☆ Jbl Słuchawki dokanałowe club pro+ czarny ☆

Jbl Słuchawki dokanałowe club pro+ czarny Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe club pro+ czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki dokanałowe club pro+ czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL Club Pro+
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
  Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki także powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą sprawność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bez problemu, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
  Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
  Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,przypasować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, tworzone przez najlepszych DJ-ów na świecie.
  Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
  Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci potrzeba chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru sprawia, że prosto to zrobić, posiadając włączone słuchawki.
  Bezproblemowa łączność
  Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
  Jeszcze obszerniejsza krystaliczność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
  Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 6 mikrofonów zagwarantuje przejrzyście czysty dźwięk, a jednocześnie usuwa hałas z otoczenia.
  MY JBL Headphones
  Zyskaj jeszcze obszerniejszą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą darmową aplikację.
  W pakiecie:
  • JBL CLUB PRO+ TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • kabel do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JR460NC Niebieski Słuchawki JBL (6925281986185) ☆

JR460NC Niebieski Słuchawki JBL (6925281986185) Najniższa Cena Online

☆ JR460NC Niebieski Słuchawki JBL (6925281986185) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JR460NC Niebieski Słuchawki JBL (6925281986185)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL JR 460NC
  Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne

  Bezpieczny dźwięk JBL
  Dźwiękiem wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku, ale chcesz mieć pewność, iż Twoje dzieci są bezpieczne w trakcie zabawy. Dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB mogą one bezpiecznie cieszyć się dźwiękiem JBL wysokiej jakości.
  Aktywna redukcja hałasu
  Wycisz wszystkie szumy i rozpraszające dźwięki dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów. Twoje dzieci mogą skoncentrować się na słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionego programu albo nauce online.
  Komunikacja przy pomocy wbudowanego mikrofonu
  Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Mogą z łatwością rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w trakcie przerw oraz z nauczycielami, gdy się uczą.
  Bezpieczny dźwięk JBL pozbawiony szumów.
  Zadbaj o swoje dziecko podczas podróży, w trakcie nauki w domu i w innych okolicznościach, gwarantując mu doskonałe słuchawki z bezpiecznym dźwiękiem JBL. Są dopasowane do dziecięcych uszu i główek, a także są komfortowe i przystępne w użyciu choćby dla najmłodszych. Bezpieczna nauka, zabawa i odkrywanie dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB, a także przychylnym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają. Nawet 20 godzin czasu działania akumulatora starczy na długą zabawę przez cały tydzień, a ładowanie trwa zaledwie dwie godziny. Funkcja aktywnej redukcji szumów pomaga utrzymać skupienie dzieci na wykonywanych zadaniach, a zastosowany mikrofon upraszcza im komunikację z przyjaciółmi i nauczycielami. Bezpiecznym dźwiękiem JBL wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku.
  W zestawie:
  • JBL Jr460NC
  • przewód do ładowania USB rodzaju C
  • przewód audio 3,5 mm
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania JBL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jbl Synchros e40bt słuchawki nauszne bluetooth 4.0 shareme białe z uniw. sterowaniem (0500363220034) ☆

Jbl Synchros e40bt słuchawki nauszne bluetooth 4.0 shareme białe z uniw. sterowaniem (0500363220034) Najniższa Cena Online

☆ Jbl Synchros e40bt słuchawki nauszne bluetooth 4.0 shareme białe z uniw. sterowaniem (0500363220034) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Synchros e40bt słuchawki nauszne bluetooth 4.0 shareme białe z uniw. sterowaniem (0500363220034)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Następna generacja nausznych słuchawek stereo znamionujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w wyszukanym i innowacyjnym wykonaniu.

  Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: szerokie głośniki o średnicy 40 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają obfitych doznań estradowych połączonych z klarownością i precyzją. Technika Bluetooth® pozwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast przystępna pod jednym przyciskiem technika JBL zagwarantuje transparentne połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania istotnego połączenia głosowego. Zaimplementowana funkcja ShareMe™ zezwala na dzielenie się muzyką z innymi przez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zastosowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 16 godzinami bezustannego słuchania muzyki. Poręczny pałąk i zawiasy 3D gwarantują komfort przy długofalowym stosowaniu. Miękkie nausznice pokryte nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy gwarantując komfort przez cały dzień, a także podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Eleganckie wzornictwo słuchawek E40BT oraz cztery unikalnych wersji kolorystycznych sprawiają wrażenie wizualne błyskotliwe jak świetna jakość dźwięku.

  technika Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Zastosowana technika ShareMe™ pozwala na jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

  E40BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące świetne uzupełnienie urządzenia przenośnego albo tabletu. Stanowią one też ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, żeby włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E40 to "koncert dla dwojga"

  wbudowany litowo-jonowy akumulator ładowany poprzez USB gwarantuje 16 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony kabel audio umożliwia słuchanie w trybie pasywnym.

  Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania zapewnia zasilanie słuchawek E40 oferując 16 godzin najlepszej w klasie jakości słuchania. W sytuacji rozładowania akumulatora załączony przewód audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Załączony jest jeszcze przewód do ładowania ze złączem mikro-USB.

  Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie widocznych rozmów głosowych bez zastosowania dłoni.

  Słuchawki E40BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Nieskomplikowane i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów przez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych przy pomocy zastosowanego mikrofonu z znacznym i przezroczystym połączeniem dzięki technice eliminacji odbić.

  Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass oraz rozszerzonymi głośnikami 40 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną przejrzystością i solidnymi basami.

  Słuchawki E40BT oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz. Głośniki o szerokiej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją energicznych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

  poręczny pałąk i nausznice z teksturą ze skóry nienaturalnej gwarantują ultrakomfortowe dopasowanie i sprawną izolację od hałasów otoczenia.

  Lekki i funkcjonalnie zaprojektowany pałąk i miękkie nausznice wykładane sztuczną skórą ukołyszą Twoje uszy gwarantując komfort użytkowania poprzez cały dzień, a także odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe usprawniają rewelacyjne przypasowanie każdej z nausznic i niezrównany komfort noszenia.

  Asertywna, nowoczesna stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

  Przyciągające spojrzenia innowacyjne wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery atrakcyjnych opcji kolorystycznych powodują niesamowite wrażenie.


  dane techniczne:

  Głośnik: 40mm

  Pasmo przenoszenia: 20 - 22kHz

  SPL max: 114dB @ 30mW

  Impedancja: 32 ohms

  Złącze: 3.5mm jack

  Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

  Moc transmitera BT: <4dBm

  Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

  Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

  SPL max: 115dB @ 30mW

  Nominalna moc wejściowa: 30mW

  Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

  rodzaj baterii: Lithium polymer (3.7V, 610mAh)

  Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 16h

  Czas pracy (rozmowy): 24h

  Waga: 0,205kg


☆ Słuchawki Bluetooth JBL Tune 115BT Biały ☆

Słuchawki Bluetooth JBL Tune 115BT Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bluetooth JBL Tune 115BT Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bluetooth JBL Tune 115BT Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Codzienność z muzyką Słuchawki douszne JBL Tune 115BT to lekkie słuchawki douszne asygnowane do codziennego stosowania. Zniewalają nie tylko znakomitym brzmieniem JBL Pure Bass, lecz rózwnież możliwością odbierania połączeń bez konieczności wyjmowania telefonu.

  zaimplementowane magnesy pozwalają w ergonomiczny sposób przenosić urządzenie, żeby przewody nie uległy splątaniu. Trwałość i renoma Słuchawki JBL Tune 115 BT pochodzą od jednego z obecnie najpopularniejszych producentów akcesoriów audio.

  marka JBL istnieje od ponad 70 lat, proponując sprzęt, który stanowi korzystny kompromis między jakością dźwięku a wygodą stosowania. Szczególna cecha standardowa słuchawek JBL to głęboki bas, który docenią w szczególności miłośnicy muzyki elektronicznej.

  Długa praca bezprzewodowa Bezprzewodowe słuchawki zyskują popularność już od dłuższego czasu. Doceniamy typowo wygodę w ich wykorzystywaniu – nie ograniczają nas zbędne przewody. To szczególny atut dla osób aktywnych, które wykorzystują słuchawki na przykład w trakcie uprawiania sportu.

  Dotychczas główny problem stanowił głównie czas pracy słuchawek na baterii. Czas pracy JBL Tune 115 BT wynosi do 8 godzin, co zagwarantuje akumulator litowo-jonowy o objętości 160 mAh. Baterię naładujemy w pełni w ciągu 2 godzin.

  Jeżeli nie mamy czasu na to, żeby naładować słuchawki w pełni, zaledwie 15 minut starczy, żeby uzupełnić stan baterii do godziny pracy. Komfortowe przełączanie pomiędzy urządzeniami marka JBL wprowadził kilka udogodnień, które czynią korzystanie ze JBL Tune 115 BT jeszcze przyjemniejszym.

  na ogół mamy możliwość połączenia wielopunktowego. Oznacza to, iż możemy zjednoczyć się przez Bluetooth z wieloma różnymi urządzeniami w tym samym czasie. Jeśli przykładowo oglądamy film na laptopie i w tym czasie zadzwoni nasz telefon, słuchawki inteligentnie przełączą źródło dźwięku i poinformują nas o nadchodzącym połączeniu.

  komfortowe rozmowy w trybie głośnomówiącym Ponieważ w słuchawki zaimplementowany jest mikrofon, możemy odbywać poprzez nie rozmowy w trybie głośnomówiącym. Jest to wygodne, ponieważ nie ma wówczas konieczności trzymania telefonu – nasze ręce pozostają wolne.

  Na przewodzie łączącym słuchawki umieszczono trzy przyciski do sterowania, przy pomocy których możemy odbierać połączenia, ale także zwiększać albo obniżać głośność. Producent JBL wariant Dokanałowe Łączność Bezprzewodowa Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth 4.2 Częstotliwość transmisji 2.4 GHz Zasięg 8.6 m Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Dynamika głośników 102 dB Impedancja głośników 16 Ohm Regulacja głośności Tak Zasilanie Akumulator litowo-jonowy pojemność akumulatora 160 mAh Czas pracy 8 godz.

  Czas ładowania 2 godz. Mikrofon Tak Czułość mikrofonu -25 dB kolor Czarny Waga 19 g Słuchawki bezprzewodowe JBL T115BT czarne kabel USB dodatkowe wkładki Instrukcja O...


☆ Jbl Słuchawki douszne tune 215bt złoty ☆

Jbl Słuchawki douszne tune 215bt złoty Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki douszne tune 215bt złoty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki douszne tune 215bt złoty
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK Czarne genialne brzmienie ukazujemy bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, oferujące brzmienie JBL Pure Bass. Słuchawki za sprawą wbudowanego akumulatora, który gwarantuje działanie nawet poprzez 16 godzin, umożliwiają bezprzewodową obsługę technologii wysokiej jakości dźwięku JBL Pure Bass, a także możliwość obsługi bez wydobywania telefonu z kieszeni.

  W wysokiej klasy obudowie umieszczono parę przetworników o wymiarze 12,5 mm generujących solidne niskie tony, natomiast miękkie, użytecznie ukształtowane wkładki douszne umożliwiają wygodne słuchanie przez długie godziny.

  ponadto pilot zdalnego sterowania, wyekwipowany w trzy przyciski i mikrofon na kablu niepodatnym na splątanie, pozwala na sterowanie muzyką i połączeniami oraz korzystanie z asystenta głosowego połączonych sprzętów.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu już nigdy nie przegapisz żadnego połączenia, a słuchawki JBL TUNE 215BT będą Ci towarzyszyć na co dzień w pracy, w domu i w trasie. Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat producent JBL projektuje systemy stwarzające precyzyjny i imponujący dźwięk w obszernych obiektach na świecie.

  Słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK odtwarzają to samo brzmienie JBL, generujejąc głębokie i potężne niskie tony. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak prawidłowo, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją prędkiego ładowania.

  wygodne i dostosowane wkładki douszne Ciesz się ulubioną muzyką i prowadź rozmowy telefoniczne poprzez 16 godzin. Pełne ładowanie trwa 2 godziny, a po zaledwie 10 minutach ładowania słuchawki JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK zapewniają godzinę słuchania.

  Miękkie, funkcjonalnie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort podczas słuchania muzyki. Rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący. Połączenie wielopunktowe z łatwością kontroluj dźwięk i obsługuj połączenia przy pomocy słuchawek JBL Tune 215BT JBLT215BTBLK, korzystając z komfortowych trzech przycisków sterujących i mikrofonu.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w nieskomplikowany sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.


☆ JBL TUNE 125BT (biały) (6925281979668) ☆

JBL TUNE 125BT (biały) (6925281979668) Najniższa Cena Online

☆ JBL TUNE 125BT (biały) (6925281979668) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL TUNE 125BT (biały) (6925281979668)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU Niebieskie Gotowe rozwiązanie, które wspaniale brzmi Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU, oferujące brzmienie JBL Pure Bass, stanowią gotowe, bezstratne, bezprzewodowe rozwiązanie do codziennego wykorzystania, które pozwala na także wykonywanie i odbieranie połączeń i działa do 16 godzin na zasilaniu bateryjnym.

  Wyobraź sobie słuchawki, które można momentalnie naładować w 2 godziny, oferowane w doskonałych nowych kolorach, wyposażone w płaski nieplączący przewód i lekkie na tyle, aby można je było wygodnie nosić przez długie godziny.

  A gdy dodasz do tego magnesy, dzięki którym słuchawki nie zwisają, gdy nie są wykorzystywane oraz połączenie wielopunktowe, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz telefonu, z łatwością zauważysz, iż słuchawki JBL TUNE 125BT mogą stać się podstawową częścią codziennego życia w rytm muzyki.

  Brzmienie JBL Pure Bass Od ponad 70 lat producent JBL projektuje systemy wytwarzające staranny i imponujący dźwięk w pokaźnych obiektach na świecie. Słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL, kreujejąc głębokie i solidne niskie tony.

  Muzyka nigdy nie brzmiała tak poprawnie, jak może brzmieć na tych słuchawkach! technologia Bluetooth 5.0 gwarantująca bezstratną jakość dźwięku. Połączenie wielopunktowe Przesyłaj ulubione utwory w superwysokiej jakości dzięki technologii Bluetooth 5.0.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu w przystępny sposób możesz przełączyć się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na Twojego smartfona — ze słuchawkami JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

  Akumulator wystarczający na 16 godzin z funkcją szybkiego ładowania wbudowany w słuchawki JBL Tune 125BT JBLT125BTBLU akumulator gwarantuje do 16 godzin słuchania muzyki i można naładować go w zaledwie 2 godziny przy użyciu kabla rodzaju USB-C.

  15-minutowe doładowanie zapewni kolejną godzinę słuchania muzyki. Dzięki czemu w mgnieniu oka wrócisz do słuchania ulubionych utworów.


☆ JBL WAVE 100 TWS Czarne ☆

JBL WAVE 100 TWS Czarne Najniższa Cena Online

☆ JBL WAVE 100 TWS Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL WAVE 100 TWS Czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JBL WAVE 100 TWS / SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE Z MIKROFONEM BLUETOOTH / CZARNE

  Łącznie 20 godzin odtwarzania: słuchawki JBL Wave 100TWS proponują 5 godzin słuchania, a także dodatkowe 15 godzin w etui, aby towarzyszyć Ci poprzez cały dzień.

  Brzmienie JBL Deep Bass: Koncertowe brzmienie tylko dla Twoich uszu. Ciesz się głębokim brzmieniem basów dzięki 8-milimetrowym przetwornikom.

  Dual Connect: Słuchawki JBL Wave 100TWS umożliwiają sparowanie natychmiast po założeniu, niezależnie od tego, którą włożysz jako pierwszą, a także są w stanie pracować niezależnie, aby zaoszczędzić czas pracy akumulatora.

  świetny wygląd

  ascetyczny wygląd i kremowa pokrywa powodują, że słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS prezentują się tradycyjnie i elegancko. Ważą one jedynie 10,2 g, a wraz z etui tylko 46,3 g, gwarantując tym samym doskonały komfort w trakcie codziennego wykorzystywania.

  Dokanałowa budowa

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS posiadają dokanałową konstrukcję, która stanowczo ogranicza napływ dźwięków z zewnątrz, umożliwiając Ci pełne skupienie na odtwarzanych dźwiękach.

  perfekcyjnie czysty dźwięk

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS zostały zaopatrzone w przetworniki 8 mm, które gwarantują niesamowitą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia od 20 do 20 000 Hz zapewnia naturalne brzmienie i korzystną słyszalność wszelkich tonów. Ciesz się naturalnym, głębokim i pełnym dźwiękiem podczas rozmów, oglądania filmów i grania w gry.

  Bezprzewodowa łączność

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS to koniec plączących się i przeszkadzających kabli! kompletnie bezprzewodowa konstrukcja zagwarantuje niesamowitą wygodę, także w trakcie uprawiania sportów i innych aktywności. Dzięki temu można ich komfortowo używać w domu, pracy, czy na zewnątrz. Technologia Bluetooth gwarantuje jednostajne połączenie, uniemożliwiając przerwom i zakłóceniom, powodując, iż możesz cieszyć się nieustannym i genialnym dźwiękiem.

  zaimplementowany mikrofon

  wbudowany mikrofon i możliwość korzystania z trybu głośnomówiącego to kolejny atut tego doskonałego urządzenia. Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS pozwalają Ci wygodnie przeprowadzać rozmowy bez zajmowania dłoni. To nad wyraz wygodne w trakcie pracy i nauki zdalnej, czy rozmów z bliskimi podczas wykonywania innych czynności.

  Komfort noszenia

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS posiadają specjalną konstrukcję, która sprawia, iż wkładki douszne perfekcyjnie dopasowują się do ucha, gwarantując nieporównany komfort nawet w trakcie wielogodzinnego ich używania. Dodatkowo słuchawki są stabilne i nie wypadają nawet w trakcie dynamicznych ruchów. Wkładki douszne w 3 wymiarach pozwolą Ci jeszcze lepiej złączyć urządzenie do swych potrzeb.

  Wygoda sterowania

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS pozwalają na Ci zarządzanie muzyką, sterowanie rozmowami oraz asystentami głosowymi bezpośrednio z poziomu słuchawek. Nie musisz za każdym razem wydobywać telefonu, czy wchodzić w ustawienia na komputerze. Wszystko zrobisz przy pomocy asygnowanych przycisków umieszczonych na słuchawkach. Co więcej, możesz używać tylko jednej słuchawki, jeśli chcesz mieć stały kontakt z otoczeniem.

  Wytrzymała bateria

  Słuchawki dokanałowe JBL WAVE 100 TWS zostały wyekwipowane w wytrzymały akumulator, a także etui ładujące. Pozwala to na około 20 godzin nieustannej rozrywki, zapewniając Ci stały dostęp do ulubionej muzyki. Dzięki czemu słuchawki poprawnie sprawdzą się w podróży i na wszelkich wyjazdach. Co więcej, jedno pełne ładowanie trwa tylko 2 godziny!

  Rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący: łatwe sterowanie dźwiękiem oraz odbieranie połączeń na słuchawce i dostęp do asystenta głosowego

  komfortowe dobranie: dzięki użytecznemu kształtowi wygodnie leżą w uszach nawet po wielu godzinach słuchania. Końcówki w 3 rozmiarach wspaniale izolują dźwięk, gwarantując komfort oraz wyraziste brzmienie

  Mieszczą się w kieszeni: zabierz je wszędzie ze sobą. Znikome i lekkie zmieszczą się w kieszeni - z etui i bez!

  Co odszukasz w oryginalnie zapakowanym i zaplombowanym pudełku?

  • Słuchawki JBL Wave 100TWS
  • Etui ładujące
  • kabel do ładowania USB typu C
  • Wkładki douszne w przeróżnych wymiarach (S, M, L)
  • Karta gwarancyjna/karta informacyjna
  • Skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki

  Specyfikacja:

  • Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB) - 105.5
  • Dynamic frequency response range (Hz) - 20 Hz – 20 kHz
  • Impedance (ohms) - 16
  • Number of drivers per ear - 1
  • Czas ładowania - około 2h
  • Maksymalny czas odtwarzania - 5h (+ około 15h korzystając z doładowania ze stacji dokującej)
  • wbudowany mikrofon - tak
  • Odbieranie bezdotykowe - tak
  • Bezprzewodowe - tak
  • Bluetooth - tak


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania JBL w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania JBL w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania JBL nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania JBL cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania JBL,
 • słuchawki bluetooth do biegania JBL jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania JBL

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania JBL?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania JBL odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania JBL warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness JBL, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania JBL są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness JBL zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania JBL to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *