FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ JBL Live Free NC+ (czarny) (6925281979538) ☆

JBL Live Free NC+ (czarny) (6925281979538) Najniższa Cena Online

☆ JBL Live Free NC+ (czarny) (6925281979538) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Free NC+ (czarny) (6925281979538)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE FREE NC+ TWS
  Słuchawki bezprzewodowe
  Legendarne brzmienie JBL
  Spraw, by każdy dzień był unikatowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują genialny dźwięk JBL Signature Sound. Mimo drobnego rozmiaru słuchawki te solidne brzmienie.
  Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
  Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
  Jedna słuchawka albo dwie, natychmiastowe połączenie
  technika Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji prędkiego parowania, udostępnianej poprzez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w chwili otwarcia etui. Można dodatkowo sparować dużo sprzętów przy pomocy dotknięcia ekranów sprzętów.
  Pozbądź się zakłóceń
  Krocz poprzez świat w dobrym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS zapewniają dźwięk JBL Signature Sound oraz unikatowy komfort. Nie wypadaj z rytmu poprzez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów, a także utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin oraz funkcja bezprzewodowego ładowania w etui zapewniają niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Posiadając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję idealnych rozmów bez echa i intuicyjne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Wytrzymałe na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
  Co jest w pudełku?
  • JBL LIVE Free NC+ TWS
  • 1 x 3 końcówki douszne w różnych wymiarach
  • 1 x 2 nakładki żelowe w rozmaitych rozmiarach
  • 1 x przewód do ładowania USB typu C
  • 1 x etui ładujące

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) ☆

Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) Najniższa Cena Online

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl bt tune 125tws white (6925281977398)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swoim świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, aby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technologia JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu dobraniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,
  posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, dostosowane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL gwarantuje moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, aby sparować je swoim urządzeniem z system Android. Po sparowaniu realne jest wykrycie innych urządzeń, choćby jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno lub oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój styl
  Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie barw bez wątpienia wynajdziesz perfekcyjną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy charakteryzować się z niego.
  W zestawie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • przewód do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY ☆

FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY Najniższa Cena Online

☆ FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne cechujące się genialnym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana kompozycja spełni oczekiwania w podróży tak samo jak pojemna bateria o długim czasie działania.

  technologia Active Noise Cancelling umożliwia odcięcie się od hałasów otoczenia i skoncentrować się na muzyce. Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

  Telefon może zostać w kieszeni lub na biurku, dzięku czemu możesz luźno słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi poprzez telefon bez podłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

  Aktywne tłumienie szumów Dzięki słuchawkom fresh N Rebel Clam możesz odciąć się w pełni od dźwięków otoczenia. Zastosowana została funkcja Active Noise Cancelling (ANC), która aktywowana zostaje naciśnięciem dedykowanego przycisku.

  Ciesz się ulubioną muzyką bez rozpraszającysz odgłosów miasta. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam wyposażone zostały w technikę Qualcomm® aptX, która ulepsza jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

  technika ta dba o to żeby wysokie tony były klarownie czyste, a linia basów brzmiała potężnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam posiadają składaną konstrukcję, dzięki temu ich przenoszenie jest niezwykle proste.

  Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu wyjątkowo mało miejsca, jak jeszcze zmieści się bezproblemowo w schowku samochodowym. Produkowane z mocnych tworzyw zapewniają wygodę przez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

  Muzyka poprzez cały dzień zaimplementowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator pozwala na słuchanie muzyki nawet do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny cykl ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie prędko jest gotowe do dalszego działania.

  Ciesz się ulubioną muzyką przez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ Słuchawki PHILIPS TAK4607GR Zielony ☆

Słuchawki PHILIPS TAK4607GR Zielony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki PHILIPS TAK4607GR Zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PHILIPS
 • Nazwa produktu: Słuchawki PHILIPS TAK4607GR Zielony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:5 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):83 dB;części budowy/konstrukcji:pałąk na szyję, kompozycja otwarta;Funkcje uzupełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:12 Ω;informacje uzupełniające:dostosowywany pałąk;Zgodność z aplikacją:Philips Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.philips.pl/c-e/so/aplikacja-headphones.html;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:zielony;Kolor:zielony;Kolor (oryginalna nazwa):Green;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Budowa słuchawek:przewodnictwo kostne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TAK4607;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:150;Pasmo przenoszenia góra:16000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, dla dzieci;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:13,2 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:przewodnictwo kostne;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) ☆

Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) Najniższa Cena Online

☆ Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: Soundcore Liberty Air 2 Pro (czarny) (0848061045451)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty Air 2 Pro BiałyBezprzewodowe słuchawki Liberty Air 2 Pro są rekomendowane poprzez 10 zdobywców nagrody GRAMMY. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami, każdy instrument genialnie ukazuje się na szerokiej scenie dźwiękowej. Funkcje i mocne strony: Ukierunkowana aktywna redukcja szumów Zyskaj niemal całkowitą ciszę w każdym miejscu, dzięki 3 trybom redukcji szumów. Tryb komunikacji miejskiej jest zoptymalizowany pod kątem hałasu silników, ruchu ulicznego i transportu publicznego. Zmniejszenie do 90% hałasu w drodze do pracy może sprawić, iż będzie on o 100% bardziej znośny.Tryb Indoor bedzie idealny np w biurze, gdy żeby głosy innych zostały wyciszone.Tryb Outdoor pozwoli słyszeć wszystkie dźwięki najbliżej Ciebie a te w oddali będą wyciszone. Wybierz adekwatny tryb przy pomocy aplikacji Soundcore i słuchaj, jak dźwięki otoczenia znikają, pozostawiając tylko czysty dźwięk Twojej ulubionej muzyki. Wyraźne połączenia Słuchawki posiadają 6 wbudowanych mikrofonów z funkcją redukcji szumów otoczenia,dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy nawet w głośnym otoczeniu. technika HearID: Użyj aplikacji Soundcore, aby zmapować swój unikalny profil odsłuchu i wygenerować dopasowane dla Ciebie ustawienia słuchawek. W pełni spersonalizowana sygnatura dźwiękowa zapewni Ci nieprzeciętne wrażenia słuchowe. Aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe, HearID inteligentnie analizuje Twój oryginalny profil słyszenia i wytwarza konfigurację dźwięku dopasowaną do Twoich uszu. Możesz również przejąć pełną kontrolę nad dźwiękiem, dzięki 22 wstępnie ustawionym profilom dźwiękowym. technika PureNote Driver Uzyskaj 45% wzmocnienia basów i 30% szersze pasmo częstotliwości aniżeli w zwykłych przetwornikach słuchawek. Przetworniki pokryte zostały 10 utwardzonymi nanowarstwamiprodukować zachwycającą staranność i czystość głosu Aplikacja Soundcore Przejmij całkowitą kontrolę słuchawek, dzięki aplikacji w Twoim telefonie. Zmień profile redukcji dźwięku i szumów, dostosuj sterowanie dotykowe i nie tylko. Wydłużony czas odtwarzania do 26 godzin Słuchaj muzyki nawet 7h po jednym ładowaniu lub powiększ ten czas do 26 przy pomocy etui ładującego. Sporo czasu odtwarzania choćby na najdłuższe podróże. W całości naładowane słuchawki i etui umożliwiają 26 godzin odtwarzania. Wysoki komfort uzytkowania Liberty Air 2 Pro są praktycznie zaprojektowane,doskonale pasowały do??wszelkich uszu. Wybierz jedną z dziewięciu par super miękkich silikonowych wkładek dousznych, by uzyskać świetny dźwięk i skuteczność redukcji szumów. Proste bezpieczne dostosowanie Pewne i satysfakcjonujące dobranie w zaledwie 3 krokach. Właściwe dopasowanie rozszerzy dodatkowo redukcję szumów. Etui ładujące Zadaniem etui nie jest tylko ochrona słuchawek,w głównej mierze ich ładowanie, zapewnia 3 pełne ładowania i przedłużenie czasu odtwarzania do 26 h. dostosuj sterowanie dotykowe przystosuj przyciski dotykowe na każdej słuchawce,scalić je do w głównej mierze używanych funkcji. Ładowanie bezprzewodowe Umieść etui ładujące na dowolnej ładowarce bezprzewodowej z certyfikatem Qi, by uzyskać bezproblemowe zasilanie. Ładowanie USB-C Możesz ładować też przy pomocy złącza USB- C. Starczy tylko 15 minut żeby zyskać kolejne 3 godziny odtwarzania. Specyfikacja: typ słuchawek: Bezprzewodowe Łączność: Bluetooth 5.0Typ: DokanałoweSystem audio: Stereo 2.0 Redukcja hałasu: ANC Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20000 Hz Impedancja: 16 OmRegulacja głośności: TakWbudowany mikrofon: TakZasięg: Do 10 m Czas ładowania: ok 2hMax czas pracy: Do 7h; Do 26h (przy użyciu etui ładującego)Kompatybilność: Android, iOSKompatybilna aplikacja: Tak, SoundcoreŁadowanie: Bezprzewodowe, USB-C zestaw gromadzi: Słuchawki, nakładki silikonowe, etui, przewód USB-CKolor: Biały

☆ cx sport marki Sennheiser ☆

cx sport marki Sennheiser Najniższa Cena Online

☆ cx sport marki Sennheiser - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: cx sport marki Sennheiser
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;dedykowana aplikacja:tak;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):110 dB;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:etui ładujące ze smyczą;Zgodność z aplikacją:Sennheiser Smart Control;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 8.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;pasuje do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):SPORT True Wireless;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP54;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:21000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:7 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:6,8 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ hs70 white 7.1 surround sound, gaming headset marki Corsair ☆

hs70 white 7.1 surround sound, gaming headset marki Corsair Najniższa Cena Online

☆ hs70 white 7.1 surround sound, gaming headset marki Corsair - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: hs70 white 7.1 surround sound, gaming headset marki Corsair
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Bluetooth:tak;Czas pracy do:30 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):109 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:CA-9011227-EU;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):HS70BT;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;pasuje do:PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, tablet, smartfon;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:bezprzewodowe - bluetooth;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm + USB;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB;Zasięg:10 m;Złącze:jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ Słuchawki tak4607gy szary marki Philips ☆

Słuchawki tak4607gy szary marki Philips Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki tak4607gy szary marki Philips - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Słuchawki tak4607gy szary marki Philips
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:5 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):83 dB;elementy budowy/konstrukcji:pałąk na szyję, kompozycja otwarta;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:12 Ω;informacje uzupełniające:dostosowywany pałąk;Zgodność z aplikacją:Philips Headphones;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.philips.pl/c-e/so/aplikacja-headphones.html;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:szary;Kolor:metaliczny/szary;Kolor (oryginalna nazwa):Grey;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Budowa słuchawek:przewodnictwo kostne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TAK4607;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:150;Pasmo przenoszenia góra:16000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, dla dzieci;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:13,2 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:przewodnictwo kostne;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki reflect flow turkusowa marki Jbl ☆

Słuchawki reflect flow turkusowa marki Jbl Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki reflect flow turkusowa marki Jbl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki reflect flow turkusowa marki Jbl
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe. Wytwarzane, żeby korzystać z nich w ruchu i przypasowane dla aktywnych użytkowników. Najlepsze brzmienie, wygoda i swoboda na pierwszym miejscu!

  • JBL Reflect Flow to prawdziwie bezprzewodowe rozwiązanie dla aktywnego stylu życia, zarówno w ruchu, jak i na siłowni. Oprócz możliwości zmiany utworu, a także odbierania i kończenia połączeń, słuchawki te mają w dodatku dostęp do asystenta głosowego. Są odporne na działanie wody i potu (klasa IPX7) oraz zapewniają do 10 godzin bezustannego słuchania plus dodatkowe 20 godzin dzięki etui ładującemu. Ponadto funkcja prędkiego ładowania w ciągu 10 minut pozwala uzyskać całą godzinę pracy słuchawek. Na dodatek JBL Reflect Flow wyekwipowano w technologię Ambient Aware, która w trakcie słuchania muzyki pozwala słyszeć, co dzieje się dookoła oraz technikę TalkThru umożliwiającą rozmawianie bez zdejmowania słuchawek. JBL Reflect Flow są wygodne i bezpieczne dzięki regulowanym końcówkom oraz nakładkom Freebit ™ w 3 wymiarach. Mocne legendarne brzmienie JBL zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu.
  • BL Reflect Flow to prawdziwa swoboda bezprzewodowego stylu życia w ruchu. Użytkownika nie ograniczają żadne przewody. Może ćwiczyć, słuchać muzyki czy odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne. Słuchawki umożliwiają też prosty dostęp do asystenta głosowego. To prostota zarządzania muzyką i połączeniami, a także możliwość uzyskania danych od asystenta głosowego za jednym naciśnięciem przycisku.
  • O wygodę, komfort, a na ogół bezpieczeństwo użytkownika dbają technologie Ambient Aware i TalkThru. Pierwsza z nich (Ambient Aware) pozwala rozszerzyć świadomość otoczenia i usłyszeć dźwięki z zewnątrz, a druga (TalkThru) pozwala na prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek.
  • Koronnym dowodem na to, że słuchawki JBL Reflect Flowto najlepszy wybór jest fakt, iż otrzymały one w zeszłym tygodniu nagrodę EISA 2019-2020 w kategorii Europejskie Słuchawki Douszne 2019–2020! W uzasadnieniu czytamy: Słuchawki są dzisiaj na topie, a największym wzięciem cieszą się bezprzewodowe słuchawki douszne – mobilne, ledwo widoczne i działające bez żadnych przewodów. JBL Reflect Flow to nadzwyczajne rozwiązanie dla biegaczy, którym zależy na muzycznym dopingu, a nie w smak im plączące się kable. Świetne przypasowanie do ludzkiego ucha dzięki technologii FreeBit, łączność z Google Now i Siri, wodoodporność (klasa IPX7), ponad 30 godzin działania baterii… Wszystko to powoduje, że JBL Reflect Flow to znakomity dobór dla tych, którzy chcą i ćwiczyć, i wyglądać.

  Specyfikacja techniczna:

  • Przetwornik dynamiczny o średnicy 5,8 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
  • Czułość: 102 dB ciśnienia akustycznego przy 1 kHz/1 mW
  • Maksymalne ciśnienie akustyczne: 96 dB
  • Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
  • Impedancja przetwornika: 14
  • Moc nadajnika Bluetooth: mniej aniżeli 9,5 dBm
  • Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz
  • Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • typ akumulatora w słuchawkach: akumulator litowo-jonowy (110 mAh/3,7 V)
  • rodzaj akumulatora w etui ładującym: akumulator litowo-jonowy (850 mAh/3,7 V)
  • Zasilanie: 5 V, 1 A
  • Czas ładowania: mniej niż 2 godz. Od pełnego rozładowania
  • Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 10 godz.
  • Masa: 85 g

  Zawartość opakowania

  1 x słuchawki JBL Reflect Flow
  3 rozmiary wkładek do uszu
  3 wymiary akcesoriów Freebit
  1 x etui ładujące
  1 x kabel ładujący
  1 x karta gwarancyjna
  1 x Skrócona instrukcja obsługi

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) ☆

Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Słuchawki TWS Baseus Storm 1, ANC (czarne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki TWS Baseus Storm 1

  Redukcja szumów ANC i ENC, niezawodne połączenie bezprzewodowe i długi czas pracy to najważniejsze atuty słuchawek TWS Baseus Storm 1. Redukują hałasy o głośności do 42 dB, a dzięki 6 mikrofonom upraszczają prowadzenie rozmów telefonicznych. Wyróżniają się współczynnikiem THD na poziomie ≤0,09%, a załączone do zestawu silikonowe nasadki w trzech wymiarach pozwolą zjednoczyć je do indywidualnych potrzeb. Atutem jeststylowy design i użyteczne panele dotykowe.

  skuteczna redukcja szumów

  Skup się na ulubionej muzyce w trakcie jazdy pociągiem lub w zatłoczonym tramwaju. Słuchawki TWS Baseus Storm 1 proponują redukcję szumów ANC, która pozwoli pożegnać irytujące odgłosy z otoczenia. Co pokaźne, możesz wybierać spomiędzy dwóch stopni i skonsolidować redukcję w zależności od miejsca, w którym jesteś. Możesz również skorzystać z trybu transparency, by pozostać w kontakcie ze światem.

  rewelacyjna jakość dźwięku

  TWS Baseus Storm 1 zostały wyposażone w tytanowe membrany, które mocny i głęboki bas, a równocześnie dostatek szczegółów i klarownie czyste audio. Na uwagę zasługuje także współczynnik THD na poziomie ≤0,09% - świadczy o naturalnym brzmieniu i braku zniekształceń.

  wydajna komunikacja z innymi

  nieraz rozmawiasz poprzez telefon? Dzięki tym słuchawkom możesz sprawnie komunikować się z innymi, będąc w pociągu czy zatłoczonej galerii handlowej. Baseus Storm 1 mają 6 zaimplementowanych mikrofonów, które skutecznie tłumią hałasy i dają gwarancję, że Twoi rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo.

  Przemyślane rozwiązania

  Baseus Storm 1 zapewniają wysoki komfort stosowania w codziennym życiu. Wystarczy, iż raz sparujesz je ze swoim telefonem, a słuchawki będą samoczynnie konsolidować się zaraz po otwarciu etui ładującego. Co więcej, gdy wyjmiesz je z uszu, natychmiast zatrzymają odtwarzanie muzyki i wznowią ją, gdy włożysz je z powrotem.

  użyteczne panele dotykowe

  Zarządzanie podstawowymi funkcjami bez konieczności wyjmowania smartfona? Z marką Baseus to osiągalne! Storm 1 posiadają funkcjonalne panele dotykowe, dzięki którym szybko i komfortowo zatrzymasz i wznowisz odtwarzanie, przełączysz piosenkę, wybierzesz tryb redukcji szumów, odbierzesz lub odrzucisz połączenie, a także uruchomisz asystenta głosowego.

  skuteczny akumulator

  Nie martw się, że słuchawki odmówią posłuszeństwa w czasie długiej podróży czy treningu na świeżym powietrzu. Storm 1 zostały zaopatrzone w akumulator o objętości 50 mAh, który zapewnia do 5 h pracy z wyłączoną redukcją szumów ANC. Co widoczne, załączone do zestawu etui ładujące wydłuży ten czas do 15-18 h z włączoną redukcją szumów i nawet 20-23 h bez ANC. Odnowienie energii zajmie godzinę.

  uzupełniające możliwości

  Chcesz jeszcze lepiej złączyć słuchawki do swych potrzeb? Pobierz aplikację Baseus i baw się efektami EQ, personalizuj przyciski i w czasie rzeczywistym sprawdzaj poziom naładowania akumulatora. Atutem sądołączone do zestawu silikonowe nakładki w 3 wymiarach, które pozwolą przypasować słuchawki do jednostkowych potrzeb.

  W komplecie
  • Słuchawki TWS Baseus Storm 1
  • 3 pary nakładek silikonowych
  • Etui ładujące
  • przewód ładowania
  • Instrukcja obsługi
  Specyfikacja:


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Urbanista london (midnight black) (7350088303184) ☆

Urbanista london (midnight black) (7350088303184) Najniższa Cena Online

☆ Urbanista london (midnight black) (7350088303184) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbanista
 • Nazwa produktu: Urbanista london (midnight black) (7350088303184)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):107 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;informacje uzupełniające:czas czuwania 120h, czas ładowania do 1,5h, ładowanie USB-C, ładowanie bezprzewodowe, dotykowe sterowanie, tryb Ambient Sound;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:różowo-złoty;Kolor:różowy;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):London;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Soundcore Słuchawki bezprzewodowe liberty 2 pro (0194644015466) ☆

Soundcore Słuchawki bezprzewodowe liberty 2 pro (0194644015466) Najniższa Cena Online

☆ Soundcore Słuchawki bezprzewodowe liberty 2 pro (0194644015466) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundCore
 • Nazwa produktu: Soundcore Słuchawki bezprzewodowe liberty 2 pro (0194644015466)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  [vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="Oszałamiający dźwięk " font_container="tag:h3|text_align:left" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Producent przekonuje nas, że słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO marki Soundcore zapewniają oszałamiający dźwięk.

  Wszystko za sprawą innowacyjnych przetworników, które odpowiadają ze oczyszczenie, a jednocześnie wzmacnianie brzmienia. Jest to podstawą to tego, aby słuchanie muzyki stało się prawdziwą przyjemnością.

  Warto dodać, że model LIBERTY 2 PRO marki Soundcore cechuje się wysoką wydajnością i niezawodnością. Został on stworzony z wysokiej klasy komponentów. [/vc_column_text][vc_custom_heading text="Etui ładujące " font_container="tag:h3|text_align:left" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO marki Soundcore mogą pracować nawet 8 godzin po pełnym naładowaniu.

  Oczywiście czas pracy można przedłużyć poprzez zastosowanie etui ładującego. Znajduje się ono w komplecie, a więc nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Dzięki niemu możemy trzykrotnie naładować słuchawki, a tym samym zyskać 24 godziny nieprzerwanego odtwarzania muzyki.

  Prezentowany model umożliwia także prowadzenie rozmów. Został on wyposażony w cztery mikrofony. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2962" css_animation="right-to-left" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1604589213869{margin-bottom: 0px!important;padding-top: 50px!important;padding-bottom: 10px!important;background-color: #000000!important;background-position: center!important;background-repeat: no-repeat!important;background-size: cover!important;}"][vc_column width="1/6"][/vc_column][vc_column width="2/3"][vc_custom_heading text="WSPÓŁOSIOWA ARCHITEKTURA AKUSTYCZNA ASTRIA" font_container="tag:h4|font_size:26|text_align:center|color:%23ffffff" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Nowoczesna konstrukcja, która integruje w jednym nadwoziu niestandardowy twornik zbalansowany Knowlesa i 11mm dynamiczny sterownik.

  Wyrównany bezpośrednio do ucha, Astria eliminuje zakłócenia, jednocześnie tworząc zharmonizowane wysokie i niskie tony, co zapewnia najbardziej naturalny i ekspansywny dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszano z prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych.

  Muzyka jest odtwarzana w skali stadionowej z zapierającą dech w piersiach czystością i wiernością. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/6"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1604587415514{margin-bottom: -50px!important;padding-top: 50px!important;padding-bottom: 10px!important;background-color: #000000!important;background-position: center!important;background-repeat: no-repeat!important;background-size: cover!important;}"][vc_column width="1/1" css=".vc_custom_1604587442682{margin-bottom: -40px!important;}"][vc_single_image image="4408" border_color="grey" img_link_target="_self" alignment="center"][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width="stretch_row" gap="0" columns_placement="middle" css=".vc_custom_1604588951855{margin-top: -20px!important;margin-bottom: 0px!important;padding-top: 50px!important;padding-bottom: 10px!important;background-color: #000000!important;}"][vc_column width="1/3"][vc_custom_heading text="1" font_container="tag:h4|font_size:30|text_align:center|color:%23ffffff" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_custom_heading text="Zharmonizowany dźwięk" font_container="tag:h4|font_size:24|text_align:center|color:%23ffffff" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_column_text] Tony wysokie wewnątrz basu, wyrównane bezpośrednio do ucha.

  Żadna inna wkładka douszna nie jest w stanie wytworzyć tak naturalnego dźwięku. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][vc_custom_heading text="2" font_container="tag:h4|font_size:30|text_align:center|color:%23ffffff" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal"][vc_custom_heading text="Zrównoważone brzmienie" font_container="tag:h4|font_size:24|text_align:center|color:%23ffffff" google_fonts="font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C3...


☆ słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.2 baseus bowie h2 anc (szare) marki Baseus ☆

słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.2 baseus bowie h2 anc (szare) marki Baseus Najniższa Cena Online

☆ słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.2 baseus bowie h2 anc (szare) marki Baseus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5.2 baseus bowie h2 anc (szare) marki Baseus
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Baseus Słuchawki Bezprzewodowe Nauszne BT 5.2 ANC

  Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.2 Baseus Bowie H2 ANC (szare)

  Szukasz słuchawek, które zaskoczą cię swoim brzmieniem i jednocześnie będą wygodne w stosowaniu? Baseus Bowie H2 będą rewelacyjnie dla ciebie! Zachwycą Cię swoim dźwiękiem 3D, a dzięki redukcji szumów jeszcze bardziej zatracisz się w swoich ulubionych piosenkach. Co więcej, będziesz także w stanie wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne. Przenieś się na wyższy poziom komfortu z Bowie H2!

  świetna jakość dźwięku

  Chcesz zatracić się w muzyce? Słuchawki Baseus Bowie H2, dzięki najnowszej technologi dostarczą ci niezapomniane wrażenia dźwięku 3D. Co więcej, ultra cienkie i niestandardowe membrany i 40-milimetrowy przetwornik sprawą, iż twoje ulubione piosenki będą brzmieć jeszcze lepiej aniżeli dotychczas.

  Komfort używania

  Bowie H2 zostały wytwarzane z myślą o komforcie użytkowania, dlatego zagwarantuje niskie opóźnienie. Co więcej, możesz scalić równocześnie 2 urządzenia! Słuchawki gwarantują także czysty i wyraźny dźwięk w trakcie rozmów telefonicznych, dzięki 4 wbudowanym mikrofonom.

  Dodatkowa funkcja

  Nie musisz już martwić się, iż przegapisz swoje ulubione piosenki. Słuchawki Baseus zostały wyposażone w uzupełniającą funkcję pauzy. Gdy masz je założone na uszy, muzyka będzie umilała ci czas, jednak gdy je zdejmiesz, włączy się funkcja pauzy, a ty już nigdy nie przegapisz swych ulubionych utworów. Co więcej, dzięki przeznaczonej aplikacji rozszerzysz funkcję swoich słuchawek, co sprawi, że ich wykorzystywanie będzie jeszcze bardziej wygodne.

  Połączenie bezprzewodowe

  Zapomnij już o ciągle plączących się kablach! Dzięki technice Bluetooth 5.2 możesz cieszyć się wygodnym i natychmiastowym połączeniem bezprzewodowym. Na dodatek nie musisz obawiać się o żadne zakłócenia, ponieważ jest ono szybkie i bardzo jednostajne.

  Aktywna redukcja hałasu

  Dla całkowitego zatracenia się w muzykę, słuchawki Bowie H2 zostały wyposażone w aktywną redukcję szumów do 40 dB. Dzięki czemu już żaden hałas nie będzie ci przeszkadzać. Wolisz słyszeć to, co dzieje się wokół ciebie? Wybierz tryb Transparency, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz pytania współpracownika czy ważnego komunikatu na lotnisku.

  Długi czas pracy

  Słuchawki Baseus zagwarantują ci długi czas pracy, dzięki funkcji niskiego zużycia energii. Przy włączonej redukcji szumów czas ten wynosi ok. 27 godzin, natomiast gdy ją wyłączysz, czas ten wzrośnie aż do 33 godzin! w dodatku naładujesz je już w godzinę.

  nieszablonowa jakość

  Baseus H2 to nie tylko poręczny gadżet, ale także unikatowa jakość. Wyróżniają się przemyślanymi detalami i nieszablonowym wyglądem. Co więcej, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu pracy posiadają dostosowywany pałąk i nauszniki, które są także miękkie w dotyku. Powoduje to, że ich długie wykorzystywanie nadal będzie nad wyraz komfortowe.

  Specyfikacja:
  • firma Baseus
  • Model Bowie H2
  • Materiał ABS + PC + Metal
  • Wersja bezprzewodowa V5.2
  • Odległość działania 10 m
  • pojemność baterii 30 mAh / 1,11 Wh
  • Interfejs ładowania Typu C
  • Czas ładowania ok. 1 godzina
  • Czas odtwarzania muzyki do 33 godzin
  • Częstotliwość 20 Hz - 20 kHz
  • Kolor Szary

☆ FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY ☆

FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY Najniższa Cena Online

☆ FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: FRESH N REBEL SŁUCHAWKI CLAM BLUETOOTH NAUSZNE ANC ICE GREY
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne znamionujące się idealnym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana kompozycja sprawdzi się w podróży tak samo jak pojemna bateria o długim czasie działania.

  technologia Active Noise Cancelling umożliwia odcięcie się od hałasów otoczenia i skupić się na muzyce. Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

  Telefon może zostać w kieszeni lub na biurku, dzięku czemu możesz luźno słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi przez telefon bez przyłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

  Aktywne tłumienie szumów Dzięki słuchawkom fresh N Rebel Clam możesz odciąć się w pełni od dźwięków otoczenia. Zastosowana została funkcja Active Noise Cancelling (ANC), która aktywowana zostaje naciśnięciem przeznaczonego przycisku.

  Ciesz się ulubioną muzyką bez rozpraszającysz odgłosów miasta. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam wyposażone zostały w technologię Qualcomm® aptX, która ulepsza jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

  technika ta dba o to by wysokie tony były transparentnie czyste, a linia basów brzmiała konkretnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam mają składaną konstrukcję, dzięki czemu ich przenoszenie jest nad wyraz proste.

  Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu szczególnie mało miejsca, jak na dodatek zmieści się bez problemu w schowku samochodowym. Wykonane z solidnych tworzyw zapewniają wygodę poprzez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

  Muzyka przez cały dzień wbudowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator umożliwia słuchanie muzyki choćby do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny proces ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie prędko jest gotowe do dalszego działania.

  Ciesz się ulubioną muzyką przez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) ☆

Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) Najniższa Cena Online

☆ Jbl bt tune 125tws white (6925281977398) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl bt tune 125tws white (6925281977398)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technika Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swym świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, by od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technika JBL Pure Bass gwarantuje niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i wygodnemu dostosowaniu możesz słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,
  mieć prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, dobrane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL zagwarantuje moc w trakcie festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu dopóki chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, aby sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu realne jest wykrycie innych urządzeń, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno albo oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki albo prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój styl
  Co Ci nadaje się? Dzięki szerokiej palecie odcieni z całą pewnością odnajdziesz rewelacyjną parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy uwielbiasz mieszać się w tłum, czy wyróżniać się z niego.
  W komplecie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 rozmiarach (S, M, L)
  • przewód do ładowania USB typu C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania do 500 zł,
 • słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness do 500 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness do 500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *