FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Apple. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Apple


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Apple,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Apple najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Apple, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Apple airpods ☆

Apple airpods Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 43
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, produkowany poprzez Apple czip H2. Doskonała jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

  A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, formujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać sprawność baterii.

  Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

  Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

  A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

  dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej aniżeli poprzedni model.

  Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

  choćby 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

  Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie namierzać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

  Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc perfekcyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

  Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

  Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

  Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o genialne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

  Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

  Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

  Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

  Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

  Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a efektywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

  nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z atestem Qi.

  Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie dokładne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

  Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

  A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

  A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niesłychaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

  Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niepokaźna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

  Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Momentalne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

  dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się rewelacyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

  Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

  sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Granatowy ☆

Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Granatowy Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Granatowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  unikatowa platforma akustyczna beats studio pro zachwyci cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o słusznej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności – to wynik o choćby 80% ulepszony aniżeli słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

  zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki czemu słyszysz konkretne i jednostajne brzmienie i choćby najsubtelniejsze tony. Korzyści: obfitość dźwięku dzięki unikatowej, zaawansowanej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) nieprzerwanie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia rozszerzona obsługa maszyn apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej zaawansowanej integracji ekosystemów więcej opcji przyłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa uzupełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) podczas słuchania przez przewód usb-c nawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk podczas rozmów dzięki mikrofonom lokalizującym głos pokryte organiczną skórą poduszki ultraplush proponują jeszcze większy komfort i trwałość 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

  działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są dostępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na zapotrzebowania dźwięku przestrzennego.

  profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym lub zgodne urządzenie android


☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) ☆

Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) Najniższa Cena Online

☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nadzwyczajny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech wytwornych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom.

  Do wyboru nocna czerń, przejrzysty błękit, piasek pustyni, a także szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując całkowitą czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku.

  Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje wygodne słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów. Doskonały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów) Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych.

  Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, aby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny.

  bezustannie nadzorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1 Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie maszyn Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania.

  Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie. Słuchawki są wyekwipowane w komfortowe nauszne komponenty sterujące, które pełnią niemało funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri.

  Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy osiągalny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i efektywnej pracy poprzez cały dzień.

  przypasowane do Ciebie Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie komfortowego słuchania.

  Miękkie poduszki wokółuszne posiadają progresywne odpowietrzniki i oryginalny, funkcjonalny przegub, który pozwala na indywidualne, sprężyste przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa.

  Z takimi słuchawkami możesz w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce. Najważniejsze parametry Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest bardzo energooszczędny 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych składników sterujących Miękkie poduszki wokółuszne pozwalają na długie, wygodne słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia Akcesoria w zestawie: Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry: dane techniczne Inne właściwości: Aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, zaimplementowany pilot i mikrofon, wbudowane komponenty sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe Format: Wokółuszne Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0 Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa Wysokość: 18,4 cm Masa: 260 g...


☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Brązowy ☆

Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Brązowy Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Brązowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Brązowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  unikatowa platforma akustyczna beats studio pro olśni cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o stosownej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach choćby przy wysokiej głośności – to wynik o choćby 80% udoskonalony niż słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

  zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz konkretne i jednostajne brzmienie i nawet najsubtelniejsze tony. Korzyści: dostatek dźwięku dzięki nieszablonowej, progresywnej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) nieustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia zwiększona obsługa sprzętów apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej nowoczesnej integracji ekosystemów więcej opcji podłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa uzupełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) podczas słuchania przez przewód usb-c choćby 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk w trakcie rozmów dzięki mikrofonom wykrywającym głos pokryte organiczną skórą poduszki ultraplush proponują jeszcze pokaźniejszy komfort i trwałość 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

  działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są przystępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na zapotrzebowania dźwięku przestrzennego.

  profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym lub zgodne urządzenie android


☆ Apple Słuchawki airpods max space grey (mgyh3). słuchawki ☆

Apple Słuchawki airpods max space grey (mgyh3). słuchawki Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki airpods max space grey (mgyh3). słuchawki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki airpods max space grey (mgyh3). słuchawki
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

☆ słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple ☆

słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple Najniższa Cena Online

☆ słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AirPods MaxNowe słuchawki AirPods Max to znakomite połączenie nieprzeciętnego brzmienia i bajecznej prostoty. Czekają Cię nieporównane rzeczy.Oryginalna kompozycja, od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, aby słuchawki nieprzeciętnie dopasowywały się do najróżniejszych kształtów głowy, stwarzając idealnie izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.Kod producenta: MGYL3ZM/AKolor: Space Gray (gwiezdna szarość)Specyfikacja:technologia audioZaprojektowany przez Apple przetwornik dynamicznyAktywna redukcja hałasuTryb kontaktuAdaptacyjna korekcja (EQ)Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy1CzujnikiCzujnik optyczny (w każdym nauszniku)sensor wykrywania etui (w każdym nauszniku)czujnik pozycji (w każdym nauszniku)Przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku)Żyroskop (w lewym nauszniku)MikrofonyOsiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasuTrzy mikrofony zbierające głos (dwa współdzielone z aktywną redukcją hałasu i jeden dodatkowy)CzipCzip Apple H1 (w każdym nauszniku)części sterującePokrętło Digital CrownObracaj, aby ustawić głośnośćNaciśnij raz, żeby rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie albo odebrać połączenieNaciśnij dwa razy, aby pominąć utwórNaciśnij trzy razy, aby wrócić do poprzedniego utworuPrzycisk kontroli hałasuNaciśnij, żeby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuWymiary i maga2AirPods Max z poduszkamiWymiar: 168,6 mm x 83,4 mm x 187,3 mmMasa: 384,8 gEtui Smart CaseNaciśnij, żeby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuBateriaAirPods MaxNawet 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu albo trybie kontaktu3Do 20 godzin odtwarzania filmów na jednym ładowaniu z włączonym dźwiękiem przestrzennym4Do 20 godzin rozmów na jednym ładowaniu55-minutowe ładowanie starczy na około 1,5 godziny słuchani6Air Max z etui Smart CaseSłuchawki przechowywane w etui Smart Case przechodzą w oszczędzający baterię stan ultraniskiego zużycia energiiŁadowanie przez złącze LightningŁącznośćBluetooth 5.0Zawartość opakowaniaAirPods MaxEtui Smart CasePrzewód z Lightning na USB-CDokumentacjaUłatwienia dostępuDzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z możliwości nowych AirPods Max.

  dostępne funkcje:Funkcja Live ListenPoziomy dźwięku w słuchawkachDostrajanie słuchawekWymagania systemoweModele iPhone'a i iPoda touch z najnowszą wersją iOSModele iPada z najnowszą wersją iPadOSModele Apple Watch z najnowszą wersją watchOSModele Maca z najnowszą wersją macOSModele Apple TV z najnowszą wersją tvOS1.

  Dźwięk przestrzenny działa w filmach, materiałach telewizyjnych i video odtwarzanych w obsługiwanych aplikacjach. Wymaga iPhone'a albo iPada.2. Wymiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.3.

  Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 zróżnicowanych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max podczas odtwarzania dźwięku tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały grać. Efektywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.4.

  Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony i aktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max poprzez wielokrotne odtwarzanie filmu o długości 2 godzin i 23 minut zakupionego w iTunes Store.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.5. Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods przez kontynuowanie rozmowy poprzez telefon komórkowy tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały odtwarzać dźwięk podczas połączenia.

  produktywność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.6. Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 różnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, ale nieaktywny.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano poprzez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy słuchawki AirPods Max przestawały grać. Sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.7.

  Wymaga najnowszej wersji iOS albo iPadOS.8. AirPods Max można używać jako słuchawek Bluetooth do maszyn Apple ze starszym oprogramowaniem oraz maszyn producentów innych niż Apple, ale funkcjonalność akcesorium jest wtedy ograniczona....


☆ Apple Słuchawki Powerbeats Pro Totally Wireless - Ivory ☆

Apple Słuchawki Powerbeats Pro Totally Wireless - Ivory Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki Powerbeats Pro Totally Wireless - Ivory - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki Powerbeats Pro Totally Wireless - Ivory
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki douszne Powerbeats Pro - Totally Wireless - kość słoniowa Słuchawki douszne na intensywne treningiPowerbeats Pro z czipem słuchawkowym Apple H1 zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne wytwarzane dla wybitnych sportowców.

  Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Dostosowywane, dostosowane pałąki zauszne można dopasować do swych potrzeb dzięki najróżniejszym rodzajom wkładek, aby były komfortowojsze i nie przemieszczały się bez względu na liczba wylanego poprzez Ciebie potu.

  Te lekkie słuchawki douszne opracowano z myślą o obszernym wysiłku, dlatego mają wzmocnioną konstrukcję o klasie ochrony IPX4, oporną na pot i wodę5, która pozwoli Ci dać z siebie na treningu jeszcze więcej.

  Czas odtwarzania wynoszący dla każdej słuchawki choćby 9 godzin i świetny, jednostajny dźwięk sprawią, iż muzyka będzie dopingować Cię bez przerwy. Profesjonalna jakość dźwiękuKonsultowaliśmy się z profesjonalnymi sportowcami, by opracować bezprzewodowe słuchawki douszne, które sprawdzą się na najtrudniejszych treningach - wszyscy powtarzali, że dźwięk jest dla nich najważniejszy.

  Za sprawą w całości przeprojektowanego układu akustycznego, który zagwarantuje wierne odwzorowanie dźwięku i jego większą czystość i szerszy zakres dynamiczny, słuchawki Powerbeats Pro oferują świetne, stabilne brzmienie.

  Ponieważ jakość odtwarzania zależy w głównej mierze od dobrego dopasowania, opracowując te słuchawki douszne, koncentrowaliśmy się także na ich ergonomii i wygodzie użytkownika, aby słuchanie było jak najprzyjemniejsze.

  Odsłuch w jednym lub obu uszach równocześnieMasz pełną kontrolę nad dźwiękiem i możesz go odtwarzać w lewej lub prawej słuchawce bądź w obu równocześnie. Każda słuchawka gwarantuje całkowitą kontrolę nad głośnością i ścieżką odtwarzania, więc do sterowania muzyką nie Ci trzeba iPhonea ani żadnego innego urządzenia.

  Czujniki automatycznego odtwarzania/wstrzymania reagują na umieszczenie słuchawek w uszach, dzięki temu słuchawki są gotowe do treningu starannie w tym samym momencie co Ty. Oprócz tego ani na chwilę nie musisz zwalniać tempa, ponieważ słuchawki umożliwiają obsługę głosową wielu zgodnych z nimi urządzeń.

  Zasilanie. Odtwarzanie.Kilkugodzinny trening? Maratony? Te słuchawki spiszą się na medal. Każda ze słuchawek odtwarza dźwięk maksymalnie poprzez 9 godzin, więc muzyka będzie Ci towarzyszyć bez przerwy. A gdy używasz etui ładującego, całkowity czas odtwarzania wydłuża się do ponad 24 godzin.

  Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania1. Żeby zaoszczędzić energię, czujniki automatycznego włączania/wyłączania automatycznie przestawiają słuchawki w tryb uśpienia, gdy ich wkładki douszne nie są używane.

  Gdy zechcesz wrócić do używania słuchawek, wystarczy tylko, że włożysz je do uszu, i już - możesz startować. Nie musisz się martwić o stan baterii i możesz biegać dłużej. Po prostu zapytaj Siri.Komunikacja z Twoim ulubionym osobistym asystentem jest prosta jak nigdy.

  By aktywować obsługę głosową, nie musisz nawet sięgać po iPhonea, wystarczy powiedzieć Hej, Siri. Słuchawki Powerbeats Pro wyekwipowano w nowy czip Apple H1, dzięki czemu gwarantują Ci szybszą i jednostajniejszą łączność z Twoimi urządzeniami.

  Realna bezprzewodowośćSłuchawki Powerbeats Pro są za każdym razem gotowe do użytkowania. Dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku, więc mimo Twojego ruchu działają przez cały czas.

  Każda ze słuchawek oddzielnie łączy się z Twoim uprzędzeniem, żeby zapewnić ulepszoną łączność i dać Ci swobodę w słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów telefonicznych. Przyspieszeniomierz i kilka mikrofonów wykrywają mowę i filtrują dźwięki z otoczenia.

  Słuchawki ekspresowo przygotowują się do działania wystarczy, iż otworzysz etui i zbliżysz je do iPhonea,automatycznie zwiążeły się z nim i innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem albo komputerem Mac.

  ZNAJDOWANIE SŁUCHAWEKNie możesz znaleźć swoich słuchawek Powerbeats Pro? Jeśli znajdują się blisko jednego z Twoich sprzętów Apple, możesz skorzystać z funkcji Lokalizator i sprawdzić położenie słuchawek na mapie albo odtworzyć dźwięk, który pomoże je zlokalizować.

  Z pomocą rozległej, globalnej sieci usługi Znajdź mój, którą tworzą setki milionów maszyn Apple, apka Lokalizator może pomóc Ci wyśledzić zgubione lub skradzione słuchawki Powerbeats. Korzystając z bezpiecznej technologii Bluetooth, urządzenia w sieci usługi Znajdź mój wykryją Twoją zgubę, jeśli będzie w ich pobliżu, i odeślą Ci jej orientacyjne położenie, żeby ułatwić poszukiwania.

  Najważniejsze parametry: nieprzeciętne, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne choćby 9 godzin odtwarzania (ponad 24 godziny z etui ładującym) dostosowywane, dostosowane pałąki zauszne, dzięki którym słuchawki są lekkie, komfortowe i zrównoważone kompozycja wzmocniona pod kątem ciężkich treningów i odporna na pot oraz wodę System kontroli dźwięku i ścieżki odtwarzania w każdej słuchawce, obsługa głosowa, automatyczne odtwarzanie/wstrzymywanie znakomity, zrównoważony dźwięk, obszerny zakres dynamiczny i izolacja szumów tła Bezdotykowa aktywacja przy użyciu głosu dzięki funkcji Hej, Siri i szybsza łączność za sprawą czipu Apple H1 w słuchawkach Słuchawki niezależnie od siebie łączą się z urządzeniem dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1, która zapewnia obszerniejszy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku Jeśli poziom naładowania baterii jest niski, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Wyższa jakość połączeń telefonicznych i możliwość odbierania połączeń w dowolnej ze słuchawek Odnajdywanie słuchawek Powerbeats Pro za pomocą funkcji Lokalizator Akcesoria w komplecie: Bezprzewodowe słuchawki douszne Powerbeats Pro Totally Wireless Etui ładujące Wkładki douszne w czterech rozmiarach kabel do ładowania z Lightning na USB-A Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości:...


☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Piaskowy (0194253715269) ☆

Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Piaskowy (0194253715269) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Piaskowy (0194253715269) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Piaskowy (0194253715269)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nieszablonowa platforma akustyczna beats studio pro zniewoli cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o trafnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach choćby przy wysokiej głośności – to wynik o nawet 80% udoskonalony niż słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

  zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz solidne i stabilne brzmienie i nawet najsubtelniejsze tony. Korzyści: obfitość dźwięku dzięki nieszablonowej, nowoczesnej platformie akustycznej beats brzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1 aktywna redukcja hałasu (anc) nieustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenie tryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczenia rozszerzona obsługa urządzeń apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej innowacyjnej integracji ekosystemów więcej opcji przyłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mm dwa uzupełniające zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) w trakcie słuchania poprzez kabel usb-c nawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4 wyraźniejszy dźwięk w trakcie rozmów dzięki mikrofonom wyłapującym głos pokryte ekologiczną skórą poduszki ultraplush proponują jeszcze pokaźniejszy komfort i odporność 1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

  działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są przystępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na zapotrzebowania dźwięku przestrzennego.

  profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym albo zgodne urządzenie android


☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 ☆

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne bezprzewodowe Apple AirPods 3 AirPods. Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny powoduje, że to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

  Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A skuteczniejsza bateria ładuje się szybko. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

  Tak się dzisiaj słucha Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy formuje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

  na skutek czego brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszelkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie*. Najwyższy poziom najniższych dźwięków Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny tworzy niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po transparentnie czystą górę.

  Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A samoczynnie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i przeciętne częstotliwości, aby wydobyć bogactwo detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

  Ścisz sobie wiatr Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru podczas połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos za każdym razem brzmi głośno i wyraźnie.

  Tak, prawidłowo słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime Możesz teraz rozmawiać przez FaceTime w nieprzeciętnej jakości HD przy pomocy nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej aniżeli kiedykolwiek.

  Sztuka kontroli dźwięku sensor nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki oraz odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim całkowitą kontrolę.

  Błyskawiczne połączenie Połóż słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud.

  dzięki czemu, choćby kiedy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. Ulepszony sensor kontaktu ze skórą odróżnia Twoje ucho od innych powierzchni.

  w wyniku czego AirPods grają tylko wtedy, gdy je nosisz, a pauzują, kiedy znajdą się na stole albo w Twojej kieszeni. Lepszy Lokalizator. Udostępnianie dźwięku W apce Lokalizator masz swoje słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/ zawsze na oku.

  Na specjalnym podglądzie zobaczysz, jak daleko są od Ciebie, a jeśli znajdą się poza zasięgiem Bluetooth – otrzymasz alert. Jeśli chcesz, mogą odtworzyć dźwięk, który pozwoli od razu je znaleźć. Chcesz podzielić się z kimś piosen...


☆ słuchawki bezprzewodowe beats studio pro - ciemnobrązowy marki Apple ☆

słuchawki bezprzewodowe beats studio pro - ciemnobrązowy marki Apple Najniższa Cena Online

☆ słuchawki bezprzewodowe beats studio pro - ciemnobrązowy marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: słuchawki bezprzewodowe beats studio pro - ciemnobrązowy marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro czarny

  nieszablonowa platforma akustyczna Beats
  nieszablonowa platforma akustyczna Beats Studio Pro zachwyci Cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o adekwatnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności to wynik o nawet 80% ulepszony niż słuchawki Beats Studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku. Zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki czemu słyszysz solidne i jednostajne brzmienie i choćby najsubtelniejsze tony.

  Aktywna redukcja hałasu i tryb kontaktu
  Jednym przyciskiem możesz wybierać między dwoma dynamicznymi trybami słuchania o najróżniejszym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) bezustannie monitoruje dźwięk w czasie rzeczywistym, a następnie tworzy precyzyjnie dostrojony filtr, który tłumi hałas. A gdy chcesz wiedzieć, co dzieje się wokół, prosto włączysz tryb kontaktu, który nieprzeciętnie łączy muzykę z dźwiękiem z otoczenia.

  Dźwięk przestrzenny
  Postaw na kinowe brzmienie z funkcją dźwięku przestrzennego. Poczuj, jak muzyka i dźwięk z filmów w standardzie Dolby Atmos otaczają Cię z każdej strony. Funkcja dynamicznego śledzenia ruchu głowy powoduje, iż słuchawki Beats Studio Pro oferują interaktywne brzmienie, które stale podąża za Tobą. Co więcej, funkcję dźwięku przestrzennego możesz spersonalizować za pomocą iPhonea.

  zwiększona obsługa urządzeń Apple
  Słuchawki Beats Studio Pro obsługują szereg funkcji natywnych Apple:

  • Łączenie w parę jednym dotknięciem przystępne i szybkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
  • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, aby aktywować asystenta głosowego
  • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
  • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania automatyczne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji
  • zwiększona obsługa sprzętów Android
  • Słuchawki Beats Studio Pro zawierają szereg funkcji systemu Android:
  • szybkie parowanie Google niezwłoczne parowanie maszyn jednym dotknięciem oraz automatyczne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
  • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku między Androidem, Chromebookiem i innymi zgodnymi urządzeniami
  • Znajdź moje urządzenie przystępne odnajdywanie słuchawek za pomocą opcji Google Znajdź moje urządzenie
  • Aplikacja Beats na Androida uzyskaj dostęp do opcji personalizacji artykułu, aktualizacji oprogramowania oraz nowych funkcji, żeby w pełni korzystać ze swoich słuchawek

  Wyraźne rozmowy
  Wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów dzięki lepszym mikrofonom Beats Studio Pro wyłapującym głos. Precyzyjnie filtrują one szumy tła, zapewniając wyraźny i czysty dźwięk w trakcie rozmów do 27% lepszy niżeli w słuchawkach Beats Studio3.

  Dłuższy czas odtwarzania
  Dzięki baterii słuchawek Beats Studio Pro wystarczającej choćby na 40 godzin odtwarzania możesz jeszcze dłużej radować się muzyką. Z włączoną aktywną redukcją szumów lub w trybie kontaktu możesz liczyć na nawet 24 godziny słuchania. Poziom naładowania zaczyna spadać? starczy 10 minut ładowania w trybie Fast Fuel, żeby zapewnić sobie do 4 godzin odtwarzania.

  Łączność bezprzewodowa i przewodowa
  Słuchawki Beats Studio Pro można scalać z urządzeniami na różne sposoby, ponieważ są wyekwipowane w łączność bezprzewodową Bluetooth w standardzie Class 1, port audio USBC umożliwiający jednoczesne słuchanie i ładowanie oraz analogowe wejściowe gniazdo 3,5 mm do łączenia z urządzeniami audio przy pomocy kabla. Nowe etui pozwala natomiast wygodnie przechowywać kable wraz ze słuchawkami.

  Zoptymalizowane profile brzmienia
  Gdy słuchasz przy użyciu kabla USBC, do wyboru masz trzy przeróżne profile dźwiękowe. Profil Beats Signature proponuje najszczególniej wyważone brzmienie do wszystkich rodzajów muzyki. Profil Rozrywka wzmacnia wybrane częstotliwości dźwięku, co przekłada się na udoskonalone wrażenia podczas oglądania filmów i grania. Profil Rozmowy optymalizuje dźwięk pod kątem pasma przenoszenia standardowego dla głosu, dlatego nieprzeciętnie nadaje się do rozmów telefonicznych i podcastów.

  produkowane z myślą o wygodzie
  Ta legendarna konstrukcja jest szczególnie lekka i wygodna, więc momentalnie zatracisz się w muzyce. Poduszki wokółuszne UltraPlush są pokryte bezszwową organiczną skórą, dzięki czemu są stanowczo miękkie i trwałe. Natomiast metalowy mechanizm regulacji pałąka gwarantuje bogaty zakres przypasowania, co pozwala komfortowo słuchać muzyki przez cały dzień.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Apple – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Słuchawki earpods (0190198001733) ☆

Apple Słuchawki earpods (0190198001733) Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki earpods (0190198001733) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki earpods (0190198001733)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od klasycznych krągłych słuchawek EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń.

  wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy ulepszona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna zaimplementowany pilot i mikrofon wymagania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ Słuchawki bluetooth tws i500 pro do iphone marki Apple ☆

Słuchawki bluetooth tws i500 pro do iphone marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bluetooth tws i500 pro do iphone marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki bluetooth tws i500 pro do iphone marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Bluetooth Tws i500 Pro do Apple iPhone

☆ Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały ☆

Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;dedykowana aplikacja:nie;asygnowane do:iPhone;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:głębsze i bogatsze basy, sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo, odbieranie i kończenie połączeń;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kolor:biały;Kolor:biały;Kolor (oryginalna nazwa):White;Kompatybilność słuchawki system:iOS;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):MTJY3ZM/A;Nazwa produktowa opis:słuchawki;oporność - legale 1:0;wytrzymałość - legale 2:0;odporność - legale 3:0;Złącze:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Przeznaczenie:do iPhone;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:0 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:kabel z mikrofonem;Zasięg do:0 m...


☆ Apple EarPods with Remote and Mic (USB-C) ☆

Apple EarPods with Remote and Mic (USB-C) Najniższa Cena Online

☆ Apple EarPods with Remote and Mic (USB-C) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple EarPods with Remote and Mic (USB-C)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


☆ słuchawki earpods (usb-c) marki Apple ☆

słuchawki earpods (usb-c) marki Apple Najniższa Cena Online

☆ słuchawki earpods (usb-c) marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: słuchawki earpods (usb-c) marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki EarPods (USB-C)

  W odróżnieniu od tradycyjnych kolistych słuchawek douszne słuchawki EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio i zapewniać dźwięk najwyższej jakości.

  Słuchawki douszne EarPods (USB-C) posiadają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie... (zobacz więcej)Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Apple najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Apple nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Apple opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Apple cena,
 • ranking słuchawek do biegania Apple,
 • słuchawki do biegania Apple jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Apple

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Apple?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Apple odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Apple najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Apple warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Apple, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Apple są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Apple zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Apple to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *