FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Apple. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Apple


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Apple,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Apple najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Apple, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Apple, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Apple airpods ☆

Apple airpods Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, produkowany poprzez Apple czip H2. Doskonała jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

  A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, formujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i zwiększać sprawność baterii.

  Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go starannie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem unikatowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

  Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami poprawiającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki temu podczas rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

  A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

  dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – nawet przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej aniżeli poprzedni model.

  Do tego potrafią inteligentnie niwelować niechciane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

  choćby 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Aby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

  Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,błyskawicznie namierzać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są kompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – dzisiaj także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

  Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc perfekcyjnie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

  Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie, a także odbieraj i kończ połączenia.

  Przytrzymaj, by przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

  Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, by zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o genialne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

  Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

  Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także w trakcie grupowych połączeń FaceTime.

  Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

  Zwrócone do w środku mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest zawsze tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

  Unowocześniona kompozycja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a efektywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć ulepszonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

  nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch albo ładowarki MagSafe. Możesz także skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z atestem Qi.

  Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie dokładne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala również zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

  Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka lub torebki. To rozwiązanie świetne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

  A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są odporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od błyskawicznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

  A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niesłychaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a albo iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

  Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niepokaźna rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

  Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Momentalne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

  dzięki temu nawet wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się rewelacyjnym dźwiękiem, lecz także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

  Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

  sprawdź AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie lub iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj nowe opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) ☆

Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) Najniższa Cena Online

☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nadzwyczajny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech wytwornych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom.

  Do wyboru nocna czerń, przejrzysty błękit, piasek pustyni, a także szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując całkowitą czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku.

  Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje wygodne słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów. Doskonały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów) Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych.

  Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, aby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny.

  bezustannie nadzorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1 Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie maszyn Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania.

  Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie. Słuchawki są wyekwipowane w komfortowe nauszne komponenty sterujące, które pełnią niemało funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri.

  Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy osiągalny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i efektywnej pracy poprzez cały dzień.

  przypasowane do Ciebie Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie komfortowego słuchania.

  Miękkie poduszki wokółuszne posiadają progresywne odpowietrzniki i oryginalny, funkcjonalny przegub, który pozwala na indywidualne, sprężyste przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa.

  Z takimi słuchawkami możesz w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce. Najważniejsze parametry Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest bardzo energooszczędny 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych składników sterujących Miękkie poduszki wokółuszne pozwalają na długie, wygodne słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia Akcesoria w zestawie: Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry: dane techniczne Inne właściwości: Aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, zaimplementowany pilot i mikrofon, wbudowane komponenty sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe Format: Wokółuszne Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0 Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa Wysokość: 18,4 cm Masa: 260 g...


☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 ☆

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały, ACT-WYPAPP2OO0042
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne bezprzewodowe Apple AirPods 3 AirPods. Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym Magia w nowej aranżacji. Dźwięk przestrzenny powoduje, że to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

  Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu Twoich uszu. A skuteczniejsza bateria ładuje się szybko. Słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A nie boją się deszczu ani potu i brzmią wprost bajecznie.

  Tak się dzisiaj słucha Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy formuje wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną.

  na skutek czego brzmienie ze słuchawek Apple AirPods 3 MME73ZM/A otacza Cię ze wszelkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie*. Najwyższy poziom najniższych dźwięków Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny tworzy niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po transparentnie czystą górę.

  Adaptacyjna korekcja (EQ) w słuchawkach Apple AirPods 3 MME73ZM/A samoczynnie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i przeciętne częstotliwości, aby wydobyć bogactwo detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie.

  Ścisz sobie wiatr Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru podczas połączeń telefonicznych. Więc dzięki słuchawkom Apple AirPods 3 MME73ZM/A Twój głos za każdym razem brzmi głośno i wyraźnie.

  Tak, prawidłowo słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime Możesz teraz rozmawiać przez FaceTime w nieprzeciętnej jakości HD przy pomocy nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej aniżeli kiedykolwiek.

  Sztuka kontroli dźwięku sensor nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki oraz odbierać i kończyć połączenia. Ze słuchawkami Apple AirPods 3 MME73ZM/A masz nad wszystkim całkowitą kontrolę.

  Błyskawiczne połączenie Połóż słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/A blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud.

  dzięki czemu, choćby kiedy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. Ulepszony sensor kontaktu ze skórą odróżnia Twoje ucho od innych powierzchni.

  w wyniku czego AirPods grają tylko wtedy, gdy je nosisz, a pauzują, kiedy znajdą się na stole albo w Twojej kieszeni. Lepszy Lokalizator. Udostępnianie dźwięku W apce Lokalizator masz swoje słuchawki Apple AirPods 3 MME73ZM/ zawsze na oku.

  Na specjalnym podglądzie zobaczysz, jak daleko są od Ciebie, a jeśli znajdą się poza zasięgiem Bluetooth – otrzymasz alert. Jeśli chcesz, mogą odtworzyć dźwięk, który pozwoli od razu je znaleźć. Chcesz podzielić się z kimś piosen...


☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Czarny (0194253715085) ☆

Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Czarny (0194253715085) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Czarny (0194253715085) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne APPLE Beats Studio Pro ANC Czarny (0194253715085)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro czarny/black

  ✅Beats Studio Pro to najnowsza i najszczególniej zaawansowana wersja słuchawek marki Beats aby Dre. Są zaprojektowane dla osób kochających muzykę i oczekujących najwyższej jakości dźwięku i komfortu noszenia.

  ✅Słuchawki Beats Studio Pro cechują się innowacyjnym i wykwintnym designem. Stworzone są z konkretnych materiałów o wysokiej jakości, co zapewnia długotrwałą wytrzymałość i trwałość. W dodatku, występowanie nauszników ze skóry organicznej oraz regulowana łagodna opaska na głowę komfortowe i bezproblemowe dostosowanie do każdej głowy.

  Jakość dźwięku jest jednym z największych atutów słuchawek Beats Studio Pro. Dzięki rozbudowanym technologiom audio, takim jak Adaptive Noise Canceling (ANC), słuchawki są w stanie pousuwać wszelkie zakłócenia i tła dźwiękowe, żeby zapewnić przejrzystość i głębię dźwięku. Bass jest silny i mocny, co powoduje, iż każdy utwór brzmi jeszcze bardziej energetycznie.

  Beats Studio Pro są także zaopatrzone w przystępny w obsłudze panel dotykowy, który umożliwia bezprzewodowe sterowanie muzyką i połączeniami telefonicznymi. Zaimplementowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym z nadzwyczajną jakością dźwięku.

  ✅Co więcej, słuchawki Beats Studio Pro posiadają długi czas pracy baterii, który wynosi choćby do 22 godzin. Możliwość prędkiego ładowania za pomocą kabla Lightning zagwarantuje uzupełniającą wygodę dla użytkowników, którzy nie chcą czekać na pełne naładowanie.

  ✅Podsumowując, Beats Studio Pro to słuchawki dla osób wymagających, które cenią sobie nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale także komfort noszenia i progresywny design. Dzięki nim, każda melodia staje się jeszcze bardziej emocjonująca i intensywna.

  dane techniczne

  Wysokość: 18,1 cm

  Długość: 17,8 cm

  Szerokość: 7,8 cm

  Masa: 260 g

  Format: Wokółuszne

  Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa

  Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 5.3

  Źródło zasilania: zasilanie z baterii

  Baterie: litowo‑jonowa do wielokrotnego ładowania

  Łączność:

  Łączność bezprzewodowa Bluetooth® w standardzie Class 1

  Port audio USB‑C

  Gniazdo analogowe 3,5 mm do łączenia z urządzeniami audio przy pomocy kabla

  Bateria:

  Słuchawki Beats Studio Pro (jedno ładowanie) gwarantują do 40 godzin słuchania

  Fast Fuel: 10‑minutowe ładowanie gwarantuje do 4 godzin odtwarzania⁹

  zastosowane elementy sterujące:

  Przycisk „b" do sterowania połączeniami i odtwarzaniem

  Regulator głośności

  Wielofunkcyjny przycisk do obsługi trybów słuchania, trybów EQ, zasilania i łączenia w parę

  Opakowanie:

  Do wytworzenia opakowania słuchawek Beats Studio Pro użyto w 100% włókien naturalnych pozyskanych zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki leśnej


☆ Apple airpods z przewodowym etui ładującym (2. generacji) ☆

Apple airpods z przewodowym etui ładującym (2. generacji) Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods z przewodowym etui ładującym (2. generacji) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods z przewodowym etui ładującym (2. generacji)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Apple AirPods z przewodowym etui ładującym (2. Generacji) „Dzięki niesamowitej żywotności baterii, aktywacji głosowej Siri i etui do ładowania, słuchawki Air...

☆ Apple AirPods Pro (2. generacja) ☆

Apple AirPods Pro (2. generacja) Najniższa Cena Online

☆ Apple AirPods Pro (2. generacja) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods Pro (2. generacja)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Apple AirPods Pro (2. Generacji) AirPods Pro oferują nawet dwukrotnie aktywną redukcję szumów, adaptacyjny dźwięk otoczenia i niestandardowy dźwięk przestrze...

☆ Apple Słuchawki airpods pro 2 magsafe usb-c ☆

Apple Słuchawki airpods pro 2 magsafe usb-c Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki airpods pro 2 magsafe usb-c - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki airpods pro 2 magsafe usb-c
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Apple AirPods Pro 2 (drugiej generacji) w pełni odmienią sposób, w jaki słuchasz swojej ulubionej muzyki. To szczegółowy dźwięk, odbieranie połączeń telefonicznych, sterowanie stuknięciem, długi czas na baterii, a także złącze USB-C (MagSafe).


☆ Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USB‑C - dokanałowe - Bluetooth 5.3 (0195949052637) ☆

Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USB‑C - dokanałowe - Bluetooth 5.3 (0195949052637) Najniższa Cena Online

☆ Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USB‑C - dokanałowe - Bluetooth 5.3 (0195949052637) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods Pro 2 generacji z etui MagSafe USB‑C - dokanałowe - Bluetooth 5.3 (0195949052637)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) białe Zupełnie nowa kompilacja Słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) choćby 2x ulepszoną aktywną redukcję hałasu w porównaniu z poprzednią generacją.

  W Trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół, a lepszy dźwięk adaptacyjny dostosowuje poziom redukcji hałasu do otoczenia. Wykrywanie rozmów ścisza multimedia odtwarzane przez słuchawki i wzmacnia głosy osób, do których się zwracasz.

  Bateria wystarcza nawet na 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu, a sterowanie dotykowe pozwala komfortowo regulować głośność muśnięciem palca. Etui ładujące MagSafe to cud sam w sobie – zostało zaopatrzone w funkcję znajdowanie dokładne, zastosowany głośnik i uchwyt na smycz.

  rewelacyjna jakość dźwięku Unowocześniony czip H2 w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C), inteligentniej redukuje hałas i wytwarza trójwymiarowe środowisko akustyczne. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, gwarantując perfekcyjną jakość dźwięku.

  Wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wręcz nieprzyzwoicie czysto. Inteligentny dźwięk Aktywna redukcja hałasu w słuchawkach Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) niweluje dzisiaj dwa razy więcej niepożądanych dźwięków.

  Nie będą więc Ci przeszkadzać, kiedy podróżujesz albo potrzebujesz chwili skupienia w słuchawkach. Z kolei adaptacyjny tryb kontaktu ogranicza i niweluje głośne dźwięki 48 000 razy na sekundę, dzięki temu w każdym otoczeniu pozostajesz w komfortowym kontakcie ze światem.

  Z kolei dźwięk adaptacyjny dynamicznie łączy komponenty tTrybu kontaktu i aktywnej redukcji hałasu, tak aby wszędzie słuchało się z przyjemnością. Spersonalizowane brzmienie Twoje słuchawki Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) będą teraz jeszcze bardziej Twoje.

  Wybierz elastyczne wkładki douszne w swym rozmiarze (XS, S, M lub L),wspaniale przylegały do uszu. Funkcja głośność spersonalizowana reguluje dźwięk w zależności od tego, gdzie jesteś i jak lubisz słuchać.

  Wykrywanie rozmów samoczynnie ścisza treści odtwarzane przez słuchawki, redukuje hałas w tle i wzmacnia głosy osób przed Tobą. Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy dopasowuje właściwości dźwięku, uwzględniając otoczenie, w którym się znajdujesz.

  Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do Twoich uszu, dzięki temu brzmienie jest za każdym razem szczegółowe i wyraźne. Dłużej działająca bateria Dzięki słuchawkom Apple AirPods Pro (2 generacji) z etui MagSafe (USB‑C) możesz liczyć na choćby 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu i choćby 30 godzin słuchania z etui ładującym MagSafe.

  Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza USB-C albo ładowarki z certyfikatem Qi. Innowacyjne etui ładujące Etui ładujące MagSafe wykorzystuje czip U1 z funkcją Znajdowanie dokładne, która pozwala zloka...


☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro - granatowy ☆

Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro - granatowy Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro - granatowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro - granatowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Pro granatowy

  nieszablonowa platforma akustyczna Beats
  unikatowa platforma akustyczna Beats Studio Pro olśni Cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o adekwatnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności to wynik o choćby 80% ulepszony aniżeli słuchawki Beats Studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku. Zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz solidne i jednostajne brzmienie oraz nawet najsubtelniejsze tony.

  Aktywna redukcja hałasu, a także tryb kontaktu
  Jednym przyciskiem możesz wybierać pomiędzy dwoma dynamicznymi trybami słuchania o przeróżnym poziomie przepuszczania odgłosów z zewnątrz. Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieustannie monitoruje dźwięk w czasie rzeczywistym, a następnie kreuje skrupulatnie dostrojony filtr, który tłumi hałas. A gdy chcesz wiedzieć, co dzieje się wokół, z łatwością włączysz tryb kontaktu, który świetnie łączy muzykę z dźwiękiem z otoczenia.

  Dźwięk przestrzenny
  Postaw na kinowe brzmienie z funkcją dźwięku przestrzennego. Poczuj, jak muzyka i dźwięk z filmów w standardzie Dolby Atmos otaczają Cię z każdej strony. Funkcja dynamicznego śledzenia ruchu głowy powoduje, że słuchawki Beats Studio Pro proponują interaktywne brzmienie, które stale podąża za Tobą. Co więcej, funkcję dźwięku przestrzennego możesz spersonalizować za pomocą iPhonea.

  rozszerzona obsługa maszyn Apple
  Słuchawki Beats Studio Pro obsługują szereg funkcji natywnych Apple:

  • Łączenie w parę jednym dotknięciem przystępne i prędkie parowanie z urządzeniami na koncie iCloud
  • Obsługa asystenta głosowego Siri powiedz Hej, Siri, aby aktywować asystenta głosowego
  • Znajdź funkcja pozwala zlokalizować na mapie zgubione słuchawki na podstawie ostatniego otrzymanego sygnału o ich położeniu
  • Bezprzewodowe uaktualnienia oprogramowania automatyczne aktualizowanie oprogramowania i dodawanie nowych funkcji
  • rozszerzona obsługa sprzętów Android
  • Słuchawki Beats Studio Pro zawierają szereg funkcji systemu Android:
  • prędkie parowanie Google błyskawiczne parowanie sprzętów jednym dotknięciem oraz samoczynne parowanie ze wszystkimi urządzeniami Android i Chrome zapisanymi na koncie Gmail
  • Przełączanie dźwięku płynne przełączanie dźwięku między Androidem, Chromebookiem oraz innymi zgodnymi urządzeniami
  • Znajdź moje urządzenie łatwe odnajdywanie słuchawek za pomocą opcji Google Znajdź moje urządzenie
  • Aplikacja Beats na Androida uzyskaj dostęp do opcji personalizacji produktu, aktualizacji oprogramowania i nowych funkcji, by w pełni korzystać ze swych słuchawek

  Wyraźne rozmowy
  Wysokiej jakości dźwięk w trakcie rozmów dzięki ulepszonym mikrofonom Beats Studio Pro namierzającym głos. Skrupulatnie filtrują one szumy tła, gwarantując wyraźny i czysty dźwięk w trakcie rozmów do 27% udoskonalony aniżeli w słuchawkach Beats Studio3.

  Dłuższy czas odtwarzania
  Dzięki baterii słuchawek Beats Studio Pro wystarczającej nawet na 40 godzin odtwarzania możesz jeszcze dłużej cieszyć się muzyką. Z włączoną aktywną redukcją szumów lub w trybie kontaktu możesz liczyć na nawet 24 godziny słuchania. Poziom naładowania rozpoczyna spadać? wystarczy 10 minut ładowania w trybie Fast Fuel, aby zapewnić sobie do 4 godzin odtwarzania.

  Łączność bezprzewodowa i przewodowa
  Słuchawki Beats Studio Pro można wiązać z urządzeniami na różne sposoby, ponieważ są wyposażone w łączność bezprzewodową Bluetooth w standardzie Class 1, port audio USBC umożliwiający jednoczesne słuchanie i ładowanie oraz analogowe wejściowe gniazdo 3,5 mm do łączenia z urządzeniami audio przy pomocy kabla. Świeże etui pozwala natomiast wygodnie przechowywać kable wraz ze słuchawkami.

  Zoptymalizowane profile brzmienia
  Gdy słuchasz przy użyciu kabla USBC, do wyboru masz trzy przeróżne profile dźwiękowe. Profil Beats Signature oferuje najistotniej wyważone brzmienie do wszelkich rodzajów muzyki. Profil Rozrywka wzmacnia wybrane częstotliwości dźwięku, co przekłada się na ulepszone wrażenia podczas oglądania filmów i grania. Profil Rozmowy optymalizuje dźwięk pod kątem pasma przenoszenia charakterystycznego dla głosu, dlatego rewelacyjnie nadaje się do rozmów telefonicznych i podcastów.

  wytworzone z myślą o wygodzie
  Ta legendarna budowa jest istotnie lekka i wygodna, więc ekspresowo zatracisz się w muzyce. Poduszki wokółuszne UltraPlush są pokryte bezszwową naturalną skórą, dzięki temu są niezwykle miękkie i trwałe. Natomiast metalowy mechanizm regulacji pałąka zapewnia bogaty zakres przypasowania, co pozwala wygodnie słuchać muzyki przez cały dzień.


☆ Apple airpods max sky blue ☆

Apple airpods max sky blue Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods max sky blue - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods max sky blue
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Waga i wymiary

  Wysokość towaru

  187,3 mm

  Waga produktu

  384,8 g

  Głębokość artykułu

  83,4 mm

  Szerokość produktu

  168,6 mm

  kryteria systemowe

  Obsługa mobilnych systemów operacyjnych

  iOS

  Obsługiwane systemy operacyjne Mac

  Tak

  wydajność

  Żyroskop

  Tak

  zastosowanie

  Połączenia/muzyka

  Kolor towaru

  Niebieski

  typ zestawu słuchawkowego

  Stereofoniczny

  fason noszenia

  Na szyję

  czujka optyczny

  Tak

  czujnik położenia

  Tak

  Układ audio

  Apple H1

  Regulacja głośności

  Obrotowa

  Akcelerometr

  Tak

  wariant artykułu

  zestaw słuchawkowy

  Zawartość opakowania

  Walizka

  Tak

  Przewody

  USB Type-C to Lightning

  Waga futerału transportowego

  134,5 g

  Porty i interfejsy

  Złącze Lightning

  Tak

  Sposób łączności

  Bezprzewodowy

  Bluetooth

  Tak

  Wersja Bluetooth

  5.0

  Bateria

  Czas odtwarzania muzyki

  20 h

  Mikrofon

  rodzaj mikrofonu

  Na kablu

  liczba zaimplementowanych mikrofonów

  9

  Mikrofon z redukcją szumów

  Tak

  Słuchawki

  rodzaj magnesu

  Neodym

  typ redukcji hałasu

  Aktywne

  wariant sterownika

  Dynamiczny

  Budowa słuchawek

  Okołouszna

  Tryb przezroczystości

  Tak

  Tłumienie hałasu

  Tak

  cechy dostawcy


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Apple – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Apple, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Apple jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Apple Słuchawki earpods (0190198001733) ☆

Apple Słuchawki earpods (0190198001733) Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki earpods (0190198001733) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki earpods (0190198001733)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne EarPods firmy Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) W odróżnieniu od klasycznych krągłych słuchawek EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki czemu nosi się je komfortowoj niżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki zaimplementowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, żeby minimalizować straty sygnału audio, gwarantując dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i i odbieranie i kończenie połączeń.

  wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk. Najważniejsze cechy - Słuchawki douszne EarPods producenta Apple z pilotem i mikrofonem MiniJack (3.5 mm) Zaprojektowane poprzez Apple Głębsze i bogatsze basy ulepszona ochrona przed potem i wodą Sterowanie odtwarzaniem muzyki i video Odbieranie i kończenie połączeń Zawartość opakowania EarPods z wtyczką słuchawkową 3,5 mm Specyfikacja technologiczna zaimplementowany pilot i mikrofon wymagania systemowe Pilot i mikrofon są obsługiwane poprzez wszystkie modele iPoda, iPhone'a i iPada (nie wszystkie modele obsługują funkcję regulacji poziomu dźwięku).

  Odtwarzanie dźwięku jest możliwe na wszystkich modelach iPoda. Wymagane wersje oprogramowania: 1.0.3 w sytuacji iPoda nano (4. Generacji), 2.0.1 w sytuacji iPoda classic (120 GB) i 2.2 lub nowsza w przypadku iPoda touch (2.

  generacji). Zgodność Modele iPhone’a: iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE (1. Generacji) iPhone 5s iPhone 5c iPhone 5 Modele iPoda: iPod touch (7. Generacji) iPod touch 6. Generacji iPod touch 5.

  generacji iPod nano 7. Generacji iPod shuffle 4. Generacji Modele iPada: iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad Air (1. Generacji) iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 iPad mini 3 iPad mini 2 iPad mini (1. Generacji) Modele Maca: MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2018–2019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 2015–2017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 2012– 2015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 2016–2019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 2012–2015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 2015– 2017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2019–2020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 2014–2015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (k


☆ earpods with remote and mic marki Apple ☆

earpods with remote and mic marki Apple Najniższa Cena Online

☆ earpods with remote and mic marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: earpods with remote and mic marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:


  Budowa słuchawek: wewnątrzuszna
  EAN: 190198107077
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Kod Producenta: MNHF2ZM/A
  Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85183000
  kolor artykułu: Biały
  Kompatybilność z marką: Apple
  ilość przycisków: 2
  Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
  Regulacja głośności: Cyfrowy
  Sposób łączności: Przewodowy
  fason noszenia: Douszny
  wariant kontroli: Przyciski
  typ mikrofonu: Na kablu
  wariant artykułu: zestaw słuchawkowy
  wariant zestawu słuchawkowego: Stereofoniczny
  użycie: Połączenia/muzyka
  Złącze 3,5 mm: Tak

☆ Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały ☆

Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Słuchawki APPLE EarPods USB-C Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;dedykowana aplikacja:nie;asygnowane do:iPhone, iPad;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:głębsze i bogatsze basy, sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo, odbieranie i kończenie połączeń;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kolor:biały;Kolor:biały;Kolor (oryginalna nazwa):White;Kompatybilność słuchawki system:iOS;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;firmy telefonu pasujących słuchawek:Apple;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):MTJY3ZM/A;Nazwa produktowa opis:słuchawki;wytrzymałość - legale 1:0;odporność - legale 2:0;niepodatność - legale 3:0;Złącze:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Przeznaczenie:do iPhone;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;linia:EarPods;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:0 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:kabel z mikrofonem;Zasięg do:0 m...


☆ Słuchawki earpods mmtn2 marki Apple ☆

Słuchawki earpods mmtn2 marki Apple Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki earpods mmtn2 marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Słuchawki earpods mmtn2 marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki APPLE EarPods MMTN2 W odróżnieniu od klasycznych okrągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods starannie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki...


☆ słuchawki earpods (usb-c) marki Apple ☆

słuchawki earpods (usb-c) marki Apple Najniższa Cena Online

☆ słuchawki earpods (usb-c) marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: słuchawki earpods (usb-c) marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki EarPods (USB-C)

  W odróżnieniu od tradycyjnych kolistych słuchawek douszne słuchawki EarPods skrupulatnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je komfortowoj aniżeli jakiekolwiek inne słuchawki douszne.

  Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio i zapewniać dźwięk najwyższej jakości.

  Słuchawki douszne EarPods (USB-C) posiadają zastosowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie... (zobacz więcej)Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Apple najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Apple w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Apple w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Apple nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Apple opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Apple cena,
 • ranking słuchawek do biegania Apple,
 • słuchawki do biegania Apple jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Apple

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Apple?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Apple odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Apple najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Apple warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Apple, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Apple są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Apple zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Apple to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *