FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania 1More. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania 1More


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania 1More,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania 1More najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania 1More, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania 1More, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ 1more Słuchawki bezprzewodowe , anc sonoflow (srebrne) ☆

1more Słuchawki bezprzewodowe , anc sonoflow (srebrne) Najniższa Cena Online

☆ 1more Słuchawki bezprzewodowe , anc sonoflow (srebrne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1more Słuchawki bezprzewodowe , anc sonoflow (srebrne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki 1MORE SonoFlow Przekonaj się, jak fantastycznie mogą brzmieć Twoje ulubione kawałki. Słuchawki SonoFlow zostały wyekwipowane w dynamiczne przetworniki 40 mm, które przezroczyście czyste brzmienie.

  zaimplementowane mikrofony zezwalają na wygodnie prowadzenie rozmów, a moduł Bluetooth 5.0 odpowiada za prędkie połączenie z urządzeniem. Wykorzystują na dodatek nowoczesną technikę redukcji szumów QuietMax, które bezawaryjnie eliminuje dźwięki z otoczenia.

  przeznaczona aplikacja oferuje 12 ustawień korektora EQ, a ich czas pracy sięga nawet 70 godzin. Składana i poręczna konstrukcja zapewni wymarzony komfort stosowania choćby podczas wielogodzinnego słuchania muzyki.

  Poznaj ulubione piosenki na nowo Słuchawki SonoFlow zaskoczą Cię idealną jakością brzmienia. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom dynamicznym z kompozytową membraną DLC możesz radować się bogatym w detale i wyrazistym dźwiękiem i głębokimi, mocnymi basami.

  Otrzymały na dodatek dokument Hi-Res Audio, która potwierdza, że słuchawki dostarczą Ci unikatowe muzyczne wrażenia. Zanurz się w dźwiękach dzisiaj nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionych utworów. Słuchawki wykorzystują zastrzeżoną przez 1MORE technikę redukcji szumów QuietMax, która bezawaryjnie redukuje dźwięki dochodzące z otoczenia do nawet 40 dB.

  swobodnie słuchaj muzyki niezależnie od tego, czy spacerujesz po parku, czy jedziesz zatłoczonym metrem! Chcesz pozostać w kontakcie z otoczeniem? Wykorzystaj tryb Transparency, który pozwoli Ci słuchać ulubionej playlisty na przykład podczas wieczornego treningu biegania.

  Bezprzewodowo i przewodowo Zapomnij o ograniczeniach! Model SonoFlow może pracować równocześnie bezprzewodowo, jak i przewodowo. Progresywna technologia Bluetooth 5.0 zagwarantuje szybką, niezawodną i jednostajną transmisję sygnału do 10 m.

  Co więcej, możesz sparować słuchawki z 2 urządzeniami równocześnie! Do Twojej dyspozycji jest również kabel audio 3.5 mm, dzięki któremu bezproblemowo podłączysz słuchawki np. Do komputera. Do 70 godzin pracy Już nie musisz martwić się, że słuchawki rozładują się w najmniej oczekiwanym momencie.

  Wytrzymały akumulator o obszerności 720 mAh zapewnia do aż 70 godzin przy wyłączonym trybie ANC albo do 50 godzin z włączonym ANC. Słuchawki obsługąprędkie ładowanie, dzięki czemu już po 5 minutach ładowania możesz odtwarzać muzykę przez kolejne 5 godzin.

  przewód USB-C, który wyszukasz w pakiecie, ułatwi Ci odnawianie energii. Wyraźne rozmowy w każdym miejscu Bez przeszkód rozmawiaj poprzez telefon, nawet w wyjątkowo hałaśliwych miejscach. Wbudowane mikrofony z algorytmem AI w połączeniu z technologią redukcji szumów dokładnie zarejestrują Twój głos, jednocześnie tłumiąc hałas dochodzący z otoczenia.

  dzięki czemu Twój rozmówca bezproblemowo usłyszy każde Twoje słowo. Bezproblemowa obsługa komfortową obsługą słuchawek pozwala na Ci zastosowane przyciski. Za ich pomocą możesz m.in. Zarządzać połączeniami przychodzącymi, aktywować asystenta głosowego, regulować głośność czy zmieniać piosenki.

  dostępna jest również przeznaczona aplikacja 1MORE Music, która pozwala wybierać spomiędzy 12 ustawień EQ. Prosto wynajdziesz odpowiednie ustawienie korektora, które sprawi, że Twoje ulubione piosenki będą brzmieć jeszcze lepiej – bez względu na to, czy słuchasz rocka, muzyki konwencjonalnej czy muzyki elektronicznej.

  praktyczna konstrukcja Słuchawki SonoFlow zostały produkowane z myślą o wygodzie. Wyekwipowane je w miękkie nauszniki z proteinowej skóry, które nadzwyczajnie przylegają do uszu, nie powodując nieprzyjemnego nacisku.

  Nie musisz także obawiać się uczucia dyskomfortu w trakcie długotrwałego wykorzystywania. Dostosowywany pałąk pozwoli Ci przypasować słuchawki do Twoich potrzeb. Wyróżniają się także składaną i bardzo lekką konstrukcją – ważą jedynie 250 g, co dopełniające wpłynie na komfort używania.

  W zestawie znajdzieszpraktyczne etui, które ułatwi Ci przechowywanie i transport. W zestawie słuchawki etui kabel ładowania USB-C przewód audio (2.5 mm do 3.5 mm) instrukcja obsługi firma 1MORE Model HC905metaliczny Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Do 10 m Protokoły Bluetooth HFP / A2DP / AVRCP Kodeki LDAC / AAC / SBC Przetworniki 40 mm Impedancja 32Ω pojemność akumulatora 720 mAh Interfejs ładowania USB-C Czas ładowania 80 minut Czas pracy 50 h (gdy ANC jest włączone) 70 H (gdy ANC jest wyłączone) Wejście 5V / 1.1A Waga 250 g wymiary 170 x 192 x 82 mm Aplikacja 1MORE Music App


☆ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 1MORE, ANC SONOFLOW (NIEBIESKIE) ☆

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 1MORE, ANC SONOFLOW (NIEBIESKIE) Najniższa Cena Online

☆ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 1MORE, ANC SONOFLOW (NIEBIESKIE) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE 1MORE, ANC SONOFLOW (NIEBIESKIE)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki 1MORE SonoFlow Przekonaj się, jak fantastycznie mogą brzmieć Twoje ulubione kawałki. Słuchawki SonoFlow zostały wyekwipowane w dynamiczne przetworniki 40 mm, które przezroczyście czyste brzmienie.

  wbudowane mikrofony zezwalają na wygodnie prowadzenie rozmów, a moduł Bluetooth 5.0 odpowiada za szybkie połączenie z urządzeniem. Wykorzystują również postępową technikę redukcji szumów QuietMax, które niezawodnie eliminuje dźwięki z otoczenia.

  dedykowana aplikacja proponuje 12 ustawień korektora EQ, a ich czas pracy sięga nawet 70 godzin. Składana i funkcjonalna konstrukcja zapewni wymarzony komfort używania nawet w trakcie wielogodzinnego słuchania muzyki.

  Poznaj ulubione piosenki na nowo Słuchawki SonoFlow zaskoczą Cię nadzwyczajną jakością brzmienia. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom dynamicznym z kompozytową membraną DLC możesz cieszyć się bogatym w detale i wyrazistym dźwiękiem i głębokimi, konkretnymi basami.

  Otrzymały także atest Hi-Res Audio, która potwierdza, że słuchawki dostarczą Ci nieszablonowe muzyczne wrażenia. Zanurz się w dźwiękach dzisiaj nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionych utworów. Słuchawki wykorzystują opatentowaną przez 1MORE technikę redukcji szumów QuietMax, która bezusterkowo redukuje dźwięki dochodzące z otoczenia do choćby 40 dB.

  luźno słuchaj muzyki niezależnie od tego, czy spacerujesz po parku, czy jedziesz zatłoczonym metrem! Chcesz pozostać w kontakcie z otoczeniem? Wykorzystaj tryb Transparency, który pozwoli Ci słuchać ulubionej playlisty na przykład podczas wieczornego treningu biegania.

  Bezprzewodowo i przewodowo Zapomnij o ograniczeniach! Model SonoFlow może pracować równocześnie bezprzewodowo, jak i przewodowo. Postępowa technika Bluetooth 5.0 gwarantuje szybką, bezusterkową i zrównoważoną transmisję sygnału do 10 m.

  Co więcej, możesz sparować słuchawki z 2 urządzeniami równocześnie! Do Twojej dyspozycji jest jeszcze kabel audio 3.5 mm, dzięki któremu bezproblemowo podłączysz słuchawki np. Do komputera. Do 70 godzin pracy Już nie musisz martwić się, że słuchawki rozładują się w najmniej oczekiwanym momencie.

  Wytrzymały akumulator o objętości 720 mAh gwarantuje do aż 70 godzin przy wyłączonym trybie ANC albo do 50 godzin z włączonym ANC. Słuchawki obsługąprędkie ładowanie, dzięki temu już po 5 minutach ładowania możesz odtwarzać muzykę poprzez kolejne 5 godzin.

  kabel USB-C, który odszukasz w komplecie, ułatwi Ci odnawianie energii. Wyraźne rozmowy w każdym miejscu Bez przeszkód rozmawiaj poprzez telefon, choćby w wyjątkowo hałaśliwych miejscach. Zastosowane mikrofony z algorytmem AI w połączeniu z technologią redukcji szumów skrupulatnie zarejestrują Twój głos, jednocześnie tłumiąc hałas dochodzący z otoczenia.

  dzięki czemu Twój rozmówca bez problemu usłyszy każde Twoje słowo. Bezproblemowa obsługa komfortową obsługą słuchawek zezwala na Ci zaimplementowane przyciski. Za ich pomocą możesz m.in. Zarządzać połączeniami przychodzącymi, aktywować asystenta głosowego, regulować głośność czy zmieniać piosenki.

  przystępna jest też dedykowana aplikacja 1MORE Music, która pozwala wybierać spomiędzy 12 ustawień EQ. Prosto odnajdziesz trafne ustawienie korektora, które sprawi, że Twoje ulubione piosenki będą brzmieć jeszcze lepiej – bez względu na to, czy słuchasz rocka, muzyki klasycznej czy muzyki elektronicznej.

  poręczna kompozycja Słuchawki SonoFlow zostały wykonane z myślą o wygodzie. Wyposażone je w miękkie nauszniki z proteinowej skóry, które rewelacyjnie przylegają do uszu, nie wywołując nieprzyjemnego nacisku.

  Nie musisz też obawiać się uczucia dyskomfortu w trakcie długotrwałego wykorzystywania. Dostosowywany pałąk pozwoli Ci przypasować słuchawki do Twoich potrzeb. Wyróżniają się również składaną i nad wyraz lekką konstrukcją – ważą jedynie 250 g, co dopełniające wpłynie na komfort wykorzystywania.

  W zestawie wynajdzieszpraktyczne etui, które ułatwi Ci przechowywanie i transport. W komplecie słuchawki etui kabel ładowania USB-C przewód audio (2.5 mm do 3.5 mm) instrukcja obsługi marka 1MORE Model HC905 kolor Niebieski Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Do 10 m Protokoły Bluetooth HFP / A2DP / AVRCP Kodeki LDAC / AAC / SBC Przetworniki 40 mm Impedancja 32Ω pojemność akumulatora 720 mAh Interfejs ładowania USB-C Czas ładowania 80 minut Czas pracy 50 h (gdy ANC jest włączone) 70 H (gdy ANC jest wyłączone) Wejście 5V / 1.1A Waga 250 g wymiary 170 x 192 x 82 mm Aplikacja 1MORE Music App


☆ 1more tws anc bt ehd9001ta ☆

1more tws anc bt ehd9001ta Najniższa Cena Online

☆ 1more tws anc bt ehd9001ta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1more tws anc bt ehd9001ta
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:16 h;Czas pracy do:6 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane dopełniające:szybkie ładowanie 15 minut - 3h parcy;Kodek Bluetooth:AAC, aptX;Kolor:czarny;Kolor:czarny;pasuje do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):EHD9001TA;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Port ładowania:micro USB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:8 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Quad Driver, E1010-Black ☆

1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Quad Driver, E1010-Black Najniższa Cena Online

☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Quad Driver, E1010-Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Quad Driver, E1010-Black
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Quad Driver

  oszałamiaj się realistycznym i czystym brzmieniem w dowolnym miejscu. Słuchawki dokanałowe 1MORE Quad Driver wyposażono w 4 przetworniki, które niespotykane wrażenia słuchowe. Dzięki wysokiej czułości i niskiemu poziomowi zniekształceń docenisz swoje ulubione utwory na nowo. Zintegrowany z kablem pilot pozwoli Ci skutecznie obsłużyć sprzęt, a dzięki wysokiej klasy mikrofonowi możesz bez przeszkód prowadzić rozmowy telefoniczne. Dopracowana konstrukcja słuchawek zapewnia wygodę używania.


  nieszablonowe brzmienie

  Przenieś się do świata muzyki z 1MORE. Słuchawki Quad Driver wyposażono w 4 wysokiej klasy przetworniki, które zasobność szczegółów i krystalicznie czyste brzmienie. Jesteś miłośnikiem rock and rolla? Doceniasz oryginalne dźwięki? Może skupiasz się na warstwie wokalnej? Bez względu na to, jakie są Twoje upodobania, Quad Driver wydobędą to, co najkorzystniejsze z każdego utworu! Wysoką jakość dźwięku potwierdza dokument Hi-Res Audio.


  Niezakłócone rozmowy

  Słuchawki Quad Driver oferują wysokiej klasy mikrofon MEMS, który starannie zarejestruje Twój głos, nawet w niesprzyjających warunkach i wyjątkowo zatłoczonych miejscach. Porzuć obawy, iż Twój rozmówca Cię nie usłyszy i luźno rozmawiaj z bliskimi.


  Pilot zdalnego sterowania

  Zintegrowany z kablem pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci komfortowo odbierać, wstrzymywać i odrzucać przychodządze połączenia i zarządzać odtwarzaczem muzyki. W sytuacji telefonów działających w oparciu o system Android, możliwa jest także regulacja poziomu głośności. Przekonaj się, jakie to wygodne!


  Przemyślana budowa

  Dzięki użytecznej konstrukcji słuchawki genialnie leżą w uszach, nie wywołując dyskomfortu. Sprzęt wytwarzano z wysokiej jakości tworzyw, takich jak aluminium lotnicze, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymały i zagwarantuje wysoką jakość dźwięku. Na uwagę zasługuje także stylowy i tradycyjny design, który olśni większość użytkowników.


  W zestawie:
  • Słuchawki x1
  • Etui x1
  • Para wymiennych nakładek x8
  • Klips x1
  • Adapter lotniczy x1
  • Adapter 6.3 mm do 3.5 mm x1
  • Naklejka x1
  Specyfikacja:

☆ omthing airfree pods true wireless (biały) marki 1more ☆

omthing airfree pods true wireless (biały) marki 1more Najniższa Cena Online

☆ omthing airfree pods true wireless (biały) marki 1more - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: omthing airfree pods true wireless (biały) marki 1more
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX, dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dopełniające:dotykowe sterowanie, samoczynne włączanie i parowanie;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:pomarańczowy;Kolor:pomarańczowy;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:douszne, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):EO005F;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:13 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:4 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ 1more ess6001t stylish colorbuds (czarny) ☆

1more ess6001t stylish colorbuds (czarny) Najniższa Cena Online

☆ 1more ess6001t stylish colorbuds (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1more ess6001t stylish colorbuds (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:16 h;Czas pracy do:6 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje uzupełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:22 Ω;dane dodatkowe:prędkie ładowanie 15 minut - 2h parcy, sterowanie dotykowe;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, aptX;Kolor:złoty;Kolor:żółty/złoty;nadaje się do:Urządzenia mobilne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):ESS6001T;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX5;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:4 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ 1more słuchawki 1more comfobuds 2 (czarne) ☆

1more słuchawki 1more comfobuds 2 (czarne) Najniższa Cena Online

☆ 1more słuchawki 1more comfobuds 2 (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1more słuchawki 1more comfobuds 2 (czarne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki 1MORE ComfoBuds 2 (czarne)

  Postaw na funkcjonalność, wygodę i styl z 1MORE. Słuchawki ComfoBuds 2 wyposażone zostały w dynamiczne 13,4-milimetrowe przetworniki, które sprawią, że na nowo zakochasz się w muzyce. Podwójne mikrofony z funkcją redukcji szumów ENC luźne prowadzenie rozmów. Sprzęt oferuje tryb gamingowy i zagwarantuje niskie opóźnienia. Dzięki łączu Bluetooth 5.2 cieszyć się będziesz jednostajną transmisją. Czas pracy słuchawek sięga choćby 24 godzin na jednym ładowaniu. Dotykowe panele pozwalają na komfortową obsługę, a dzięki wodoodporności IPX5 możesz słuchać ulubionych utworów w niemal każdych okolicznościach.


  Dźwięk, który Cię zachwyci

  Pozwól swym ulubionym piosenkom obudzić w Tobie zupełnie nowe emocje. Słuchawki 1MORE wyróżniają się 13,4-milimetrowymi dynamicznymi przetwornikami z kompozytową membraną LCP, które gwarantują czysty i naturalny dźwięk, nie pomijając żadnych szczegółów - od wokalu, przez brzmienie gitary, po mocne basy.


  Ustawienia EQ

  przystosuj działanie słuchawek 1MORE do swych upodobań, dokonując zmian w ustawieniach EQ. Do Twojej dyspozycji będzie aż 12 opcji, do których dostęp zyskasz za pomocą aplikacji 1MORE MUSIC App. Niezależnie od tego, czy kochasz rock, hip-hop, muzykę konwencjonalną czy również elektroniczną, z pewnością odnajdziesz coś dla siebie!


  Najwyższy poziom komfortu

  Słuchawki ComfoBuds 2 są gwarancją wygody. Precyzyjnie przemyślana konstrukcja powoduje,świetnie leżą w uszach. Waga jednej słuchawki to zaledwie 4,3 g. Wymienne silikonowe nakładki gwarantują całodzienny komfort i efektywne uszczelnienie, dzięki czemu możesz cieszyć się maksymalną jakością dźwięku. Co więcej, powłoka UV na etui ładującym sprawia,produkt zachowuje schludny wygląd i jest niepodatny na powstawanie śladów odcisków palców.


  zrównoważone połączenie

  Dzięki technologii Bluetooth 5.2 możesz cieszyć się stabilnym, szybkim i płynnym połączeniem. Słuchawki ComfoBuds 2 automatycznie łączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem po wyjęciu z etui ładującego. Przekonaj się, jakie to wygodne!


  Tryb gamingowy

  Już nic nie stanie Ci na przeszkodzie w odniesieniu upragnionego zwycięstwa. Wybierz tryb gamingowy w aplikacji 1MORE MUSIC App i zyskaj opóźnienie na poziomie 100 ms w trakcie grania w gry. Przekonaj się, o ile przyjemniejsza jest rozgrywka, gdy dźwięk i obraz są odpowiednio zsynchronizowane.


  Wysokiej klasy mikrofony

  Prowadź rozmowy telefoniczne bez przeszkód. Słuchawki ComfoBuds 2 proponują aż cztery mikrofony, które obsługują funkcję redukcji szumów ENC. efektywnie filtrują zbędne dźwięki z otoczenia i precyzyjnie rejestrują Twój głos. Teraz możesz wygodnie rozmawiać, nawet w wyjątkowo zatłoczonym miejscu.


  nawet 24 godziny pracy

  Chcesz, żeby Twoje ulubione piosenki towarzyszyły Ci od rana do wieczora? Z ComfoBuds 2 to możliwe! Jedno ładowanie wystarczy, żeby słuchawki mogły pracować poprzez 6 godzin. Etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas o 18 godzin, co daje w sumie aż 24 godziny. 15 minut odnawiania energii starczy, żeby zyskać dopełniające 3 godziny odtwarzania.


  Przemyślane rozwiązania

  ComfoBuds 2 są wodoodporne na poziomie IPX5, dzięki czemu mogą dotrzymać Ci towarzystwa nawet w deszczowe dni. Gdy wyjmiesz słuchawki z uszu, odtwarzanie muzyki zostanie samoczynnie wstrzymane do momentu, aż nie włożysz ich ponownie. Panele dotykowe pozwalają wygodnie sterować odtwarzaczem muzyki, zarządzać przychodzącymi połączeniami i aktywować asystenta głosowego bez konieczności sięgania po telefon.


  W komplecie:
  • Słuchawki x1
  • Etui ładujące x1
  • Para silikonowych nakładek (S) x1
  • przewód ładowania USB-C x1
  • Instrukcja obsługi x1
  Specyfikacja:

☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more ☆

słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more Najniższa Cena Online

☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  1MORE Słuchawki Dokanałowe Przewodowe Piston Fit

  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (metaliczne)


  Usłysz jeszcze więcej ze słuchawkami 1MORE! Piston Fit wykonane zostały z wyjątkową precyzyjnością, mając na uwadze komfort stosowania. Dwuwarstwowa membrana kompozytowa odpowiada za naturalne i bogate w detale brzmienie, a zastosowany mikrofon umożliwia luźne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zintegrowany z przewodem pilot pozwala na wygodną obsługę. Dodatkowym atutem jest unikatowy design, dzięki któremu słuchawki świetnie dopełnią niemal każdą stylizację.

  świeże muzyczne doświadczenie


  Słuchawki Piston Fit zaopatrzono w dwuwarstwową membranę kompozytową z tytanu, co pozwoliło osiągnąć efekt bogatego w detale i dynamicznego rytmu. Dzięki temu możesz przenieść swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom i usłyszeć każdy detal Twoich ulubionych utworów.

  Rozmowy bez przeszkód


  Nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi, choćby gdy jesteś w wyjątkowo zatłoczonym miejscu, takim jak centrum handlowe czy dworzec. Słuchawki marki 1MORE wyposażono w wysokiej klasy mikrofon, który skrupulatnie zarejestruje Twój głos i umożliwi Ci prowadzenie rozmów bez zakłóceń w każdych okolicznościach.

  komfortowa obsługa


  Już nie musisz sięgać po smartfona zawsze, gdy chcesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie, czy też zarządzać odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany z kablem pilot zdalnego sterowania pozwala na komfortową obsługę, a żywotność przycisku sięga ponad 100 000 kliknięć. Możesz więc posiadać pewność, iż słuchawki 1MORE służyć Ci będą przez długi czas.

  obfita kompatybilność


  Słuchawki 1MORE zaopatrzono w złącze 3.5 mm, dzięki temu wyróżniają się szeroką kompatybilnością. Z powodzeniem podłączysz je do większości przenośnych urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony działające w oparciu o system Android, iPody i iPady. Możliwości jest naprawdę mnóstwo!

  precyzyjność wykonania


  W celu lepszego dopasowania słuchawek do kanału słuchowego przednia komora akustyczna została zaprojektowana z uwzględnieniem konstrukcji ucha i pochylona pod kątem 45°. Przewód wytworzono z trwałych i wytrzymałych na uszkodzenia materiałów. Na uwagę zasługuje także stylowy design, który przypadnie do gustu niemal wszystkim użytkownikom.

  Specyfikacja:
  • Model E1009
  • Złącze 3.5 mm
  • Moc znamionowa 5 mW
  • Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
  • Impedancja 32Ω
  • Czułość 100 dB/mW
  • Materiał TPE
  • Długość przewodu 1.25 m
  • Waga 14 g
  • Kolor metaliczny
  W zestawie:
  • Słuchawki przewodowe x1
  • Para wymiennych nakładek (S, L) x2

☆ 1more słuchawki 1more comfobuds mini (czarne) (6933037202342) ☆

1more słuchawki 1more comfobuds mini (czarne) (6933037202342) Najniższa Cena Online

☆ 1more słuchawki 1more comfobuds mini (czarne) (6933037202342) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1more słuchawki 1more comfobuds mini (czarne) (6933037202342)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki 1MORE ComfoBuds Mini (czarne)

  Przenieś swoje doświadczenie muzyczne na wyższy poziom z 1MORE. Słuchawki ComfoBuds Mini wyposażono w dynamiczne przetworniki o średnicy 7 mm, które przezroczyście czysty dźwięk. Wykorzystują zastrzeżoną technikę QuietMax, która sprawnie eliminuje szumów otoczenia, a także proponują tryby 4 tryby redukcji hałasu. Zaimplementowane mikrofonu umożliwiają swobodne prowadzanie rozmów, a ich pracy sięga choćby 24 godzin. Ich atutem jest również lekka, praktyczna i wodoodporna budowa, która zapewnia wymarzony komfort używania.

  Fantastyczna jakość dźwięku

  Wsłuchaj się w dźwięki ulubionych piosenek. ComfoBuds Mini zostały wyekwipowane w 7-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które gwarantują wysoką jakość dźwięku. Na skutek czego możesz radować się czystym, wyraźnym dźwiękiem pozbawionym zniekształceń. Wykorzystują też system SoundID, który idealnie zintegruje dźwięk do Twoich preferencji. Na dodatek słuchawki obsługują hybrydową technikę aktywnej redukcji szumów QuietMax, która redukuje hałas do 40 dB. Dzięki temu możesz w pełni zatracić się w muzyce i zapomnieć o otaczającym Cię świecie!

  Z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników

  Z ComfoBuds Mini możesz w pełni skupić się na dźwiękach ulubionych piosenek czy podcastach. Słuchawki oferują 4 tryby redukcji szumów, które prosto zwiążesz do każdej sytuacji. Z trybem ANC Strong możesz odciąć się od świata zewnętrznego i skupić się na tym, co jest dla Ciebie ważne, choćby jeśli znajdujesz się na głośnym dworcu czy lotnisku. Tryb ANC Mild zapewni Ci spokój podczas relaksu w zatłoczonej kawiarni lub w tętniącym życiem biurze. WNR pozwoli radować się czystym dźwiękiem choćby w wyjątkowo wietrzne dni, natomiast tryb Transparency pozwoli Ci pozostać w kontakcie z otoczeniem, bez potrzeby zdejmowania słuchawek.

  tworzone do rozmów

  wygodnie rozmawiaj przez telefon, gdzie tylko chcesz. Każda słuchawka wbudowane 2 wysokiej jakości mikrofony, które bezawaryjnie zarejestrują każde słowo. Wykorzystująnowoczesny algorytm DNN, które sprawnie eliminuje hałas otoczenia. Dzięki temu możesz mieć pewien, iż Twoi rozmówcy usłyszą wszystko, co masz im do powiedzenia.

  Długi czas pracy

  dzisiaj możesz słuchać muzyki, bez obaw o nagłe rozładowanie słuchawek. Wytrzymały akumulator zezwala na nawet 6 godzin pracy, gdy ANC jest wyłączone lub do 5 godzin, gdy jest włączone. W pakiecie odnajdziesz również etui ładujące, które pozwoli Ci wydłużyć ich czas pracy do aż 24 godzin. Dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 10 minutach ładowania możesz korzystać ze słuchawek poprzez kolejne 90 minut! Co więcej, obsługują technologię ładowania bezprzewodowego QI, dzięki czemu bez problemu odnowisz w nich energię przy pomocy ładowarki indukcyjnej.

  technologia Bluetooth

  Obawiasz się zakłóceń i opóźnień? Niepotrzebnie! Za bezawaryjne połączenie z wybranym urządzeniem odpowiada progresywna technika Bluetooth 5.2, która oferuje szybką i stabilną transmisję sygnału przy niższym zużyciu energii. Możesz więc mieć pewność, iż nic nie zakłóci Twojej muzycznej sesji! Parowanie słuchawek jest wyjątkowo nieskomplikowane - wystarczy, że raz zintegrujesz je z urządzeniem, a za każdym kolejnym razem połączą się z nim samoczynnie po wyjęciu z etui.

  Kompaktowe i lekkie

  drobna i wyjątkowa lekka konstrukcja słuchawek zapewni Ci wymarzony komfort stosowania - każda słuchawka waży zaledwie 3,7 g. Precyzyjnie przemyślany design powoduje, że możesz luźno słuchać muzyki poprzez długie godziny, nie martwiąc się dyskomfortu czy uczucia zmęczenia. Słuchawki są też wodoodporne na poziomie IPX5, dzięki temu możesz używać ich nawet w trakcie intensywnego treningu na siłowni czy w trakcie spaceru w deszczową pogodę. Do Twojej dyspozycji jestdedykowana aplikacja, w której znajdziesz specjalnie przygotowane dźwięki natury, które pomogą Ci uspokoić myśli i zrelaksować się po ciężkim dniu

  W pakiecie
  • słuchawki
  • etui
  • wymienne gumki x4
  Specyfikacja:

☆ 1MORE Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne) ☆

1MORE Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne) Najniższa Cena Online

☆ 1MORE Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1MORE Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki 1MORE PistonBuds Pro (czarne)

  Przekonaj się, jak dobrze mogą brzmieć Twoje ulubione utwory z 1MORE PistonBuds Pro. Ciesz się nieprzeciętną jakością dźwięku dzięki 10-milimetrowym przetwornikom dynamicznym, technika aktywnej redukcji szumów OuietMax pomoże Ci odciąć się od hałasu. Ich czas pracy sięga nawet 30 godzin z etui, a za bezawaryjne połączenie odpowiada Bluetooth 5.2. Zastosowane mikrofony z algorytmem DNN ułatwiają prowadzenie rozmów telefonicznych. Na uwagę zasługujeporęczny design słuchawek

  Poczuj się jak na koncercie

  Słuchawki zostały zaopatrzone w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewnia fantastyczną jakość brzmienia. Mnogość szczegółów, potężny bas, klarowny czysty dźwięk - to i sporo więcej czeka na Ciebie z Piston Buds Pro. Obsługują na dodatek kodek AAC, który powoduje, iż słuchawki 1MORE zapewniają jeszcze lepsze wrażenia muzyczne.

  jednostajna i bezusterkowa transmisja sygnału

  Zakłócenia, opóźnienia i inne problemy z połączeniem to już przeszłość! progresywna technologia Bluetooth 5.2 odpowiada za prędkie i jednostajne połączenie do 10 metrów. Dzięki czemu możesz swobodnie się przemieszczać bez obaw, iż połączenie czy muzyka zostaną rozłączone. 1MORE nie zapomniał też o graczach! PistonBuds proponuje specjalny tryb Gaming, który obniża opóźnienie, jednocześnie powodując, że możesz cieszyć się rewelacyjną synchronizacją dźwięku i obrazu. Dzisiaj prosto pokonasz swego przeciwnika i odniesiesz kolejne zwycięstwo w ulubionej grze!

  Tylko Ty i Twoja muzyka

  PistonBuds Pro wykorzystują hybrydową technologię aktywnej redukcji szumów QuietMax, która wydajnie eliminuje hałas dochodzący z otoczenia do 38 dB. Dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w ulubionych piosenkach i odciąć się od otaczającego Cię świata. Bez względu na to, czy pracujesz, uczysz się, ćwiczysz, czy podróżujesz, słuchawki 1MORE PistonBuds Pro pomagają Ci skupić się na tym, co robisz.

  przypasuj ich działanie do swoich potrzeb

  Aplikacja 1MORE Music pozwoli Ci przystosować działanie słuchawek do niemal każdej sytuacji. Do Twojej dyspozycji jest aż 12 ustawień korektora EQ - niezależnie od tego, jakiej muzyki słuchasz, na pewno znajdziesz ustawienie, które spełni Twoje wymogi! dostępny jest także tryb Transparency, który umożliwia pozostanie w kontakcie ze światem, bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek oraz tryb WNR, który automatycznie redukuje szum wiatru.

  komfortowo prowadź rozmowy telefoniczne

  teraz możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon w zatłoczonym centrum handlowym czy w autobusie. Słuchawki wyposażone w wysokiej klasy mikrofony, które bezusterkowo rejestrują głos. PistonBuds Pro wykorzystują też inteligentny algorytm DNN, która filtruje hałas otoczenia, gwarantując krystalicznie czyste rozmowy choćby w głośnym otoczeniu. Aerodynamiczna struktura łagodzi jeszcze szum wiatru, dzięki temu Twój głos pozostaje czysty i wyraźny podczas biegu lub jazdy na rowerze.

  Zabierz je ze sobą, gdzie chcesz

  precyzyjnie przemyślana kompozycja PistonBuds Pro zapewni Ci niespotykany komfort stosowania. Słuchawki wyróżniają się wodoodpornością IPX5, dzięki temu możesz ich używać choćby w trakcie treningu na siłowni czy wędrówki w deszczową pogodę. Kompaktowe etui bez problemu zmieścisz choćby do kieszeni. Co więcej, zostało ono pokryte specjalną powłoką, która uniemożliwia pozostawianiu odcisków palców. Dzisiaj możesz zabrać ze sobą słuchawki wszędzie i radować się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś!

  Długi czas pracy

  Już nie musisz martwić się, że słuchawki rozładują się w nieoczekiwanym momencie. Zastosowany akumulator pozwala odtwarzać muzykę nawet przez 7,5 godziny na jednym ładowaniu z wyłączonym ANC lub do 5 godzin z włączonym ANC. Chcesz przedłużyć ten czas? Wykorzystaj etui, które odnajdziesz w zestawie i wydłuż ich czas pracy do 30 godzin! Co więcej, obsługują szybkie ładowanie, dzięki temu już po 5 minutach ładowania będziesz mógł cieszyć się muzyką poprzez kolejną godzinę.

  W komplecie
  • słuchawki
  • etui
  • wymienne gumki x4


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania 1More – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania 1More, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania 1More jest aktualizowany na bieżąco.

☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (szare), E1009-Gray ☆

1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (szare), E1009-Gray Najniższa Cena Online

☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (szare), E1009-Gray - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (szare), E1009-Gray
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  1MORE Słuchawki Dokanałowe Przewodowe Piston Fit

  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (szare)


  Usłysz jeszcze więcej ze słuchawkami 1MORE! Piston Fit wytworzone zostały z nieszablonową precyzyjnością, mając na uwadze komfort stosowania. Dwuwarstwowa membrana kompozytowa odpowiada za naturalne i bogate w szczegóły brzmienie, a wbudowany mikrofon umożliwia luźne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zintegrowany z przewodem pilot umożliwia komfortową obsługę. Dodatkowym atutem jest wyjątkowy design, dzięki któremu słuchawki genialnie dopełnią niemal każdą stylizację.

  nowe muzyczne doświadczenie


  Słuchawki Piston Fit wyposażono w dwuwarstwową membranę kompozytową z tytanu, co pozwoliło osiągnąć efekt bogatego w szczegóły i dynamicznego rytmu. Dzięki czemu możesz przenieść swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom i usłyszeć każdy detal Twoich ulubionych utworów.

  Rozmowy bez przeszkód


  Nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi, nawet gdy jesteś w wyjątkowo zatłoczonym miejscu, takim jak centrum handlowe czy dworzec. Słuchawki firmy 1MORE zaopatrzono w wysokiej klasy mikrofon, który skrupulatnie zarejestruje Twój głos i umożliwi Ci prowadzenie rozmów bez zakłóceń w każdych okolicznościach.

  wygodna obsługa


  Już nie musisz sięgać po smartfona za każdym razem, gdy chcesz odebrać lub odrzucić przychodzące połączenie, czy również zarządzać odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany z przewodem pilot zdalnego sterowania umożliwia komfortową obsługę, a żywotność przycisku sięga ponad 100 000 kliknięć. Możesz więc posiadać pewność, iż słuchawki 1MORE służyć Ci będą przez długi czas.

  obszerna kompatybilność


  Słuchawki 1MORE wyposażono w złącze 3.5 mm, dzięki czemu wyróżniają się szeroką kompatybilnością. Z powodzeniem podłączysz je do większości przenośnych urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony działające w oparciu o system Android, iPody i iPady. Możliwości jest naprawdę dużo!

  precyzyjność wykonania


  W celu ulepszonego dobrania słuchawek do kanału słuchowego przednia komora akustyczna została zaprojektowana z uwzględnieniem konstrukcji ucha i pochylona pod kątem 45°. Przewód tworzono z trwałych i niepodatnych na uszkodzenia tworzyw. Na uwagę zasługuje także stylowy design, który przypadnie do gustu niemal wszystkim użytkownikom.

  Specyfikacja:
  • Model E1009
  • Złącze 3.5 mm
  • Moc znamionowa 5 mW
  • Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
  • Impedancja 32Ω
  • Czułość 100 dB/mW
  • Materiał TPE
  • Długość przewodu 1.25 m
  • Waga 14 g
  • Kolor szary
  W zestawie:
  • Słuchawki przewodowe x1
  • Para wymiennych nakładek (S, L) x2

☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more ☆

słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more Najniższa Cena Online

☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: słuchawki dokanałowe przewodowe 1more piston fit (srebrne) marki 1more
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  1MORE Słuchawki Dokanałowe Przewodowe Piston Fit

  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (srebrne)


  Usłysz jeszcze więcej ze słuchawkami 1MORE! Piston Fit wytwarzane zostały z unikatową starannością, mając na uwadze komfort wykorzystywania. Dwuwarstwowa membrana kompozytowa odpowiada za naturalne i bogate w szczegóły brzmienie, a zaimplementowany mikrofon pozwala na luźne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zintegrowany z kablem pilot zezwala na komfortową obsługę. Dodatkowym atutem jest nieszablonowy design, dzięki któremu słuchawki świetnie dopełnią niemal każdą stylizację.

  świeże muzyczne doświadczenie


  Słuchawki Piston Fit wyposażono w dwuwarstwową membranę kompozytową z tytanu, co pozwoliło osiągnąć efekt bogatego w szczegóły i dynamicznego rytmu. Dzięki temu możesz przenieść swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom i usłyszeć każdy szczegół Twoich ulubionych utworów.

  Rozmowy bez przeszkód


  Nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi, nawet gdy jesteś w wyjątkowo zatłoczonym miejscu, takim jak centrum handlowe czy dworzec. Słuchawki firmy 1MORE wyekwipowano w wysokiej klasy mikrofon, który starannie zarejestruje Twój głos i umożliwi Ci prowadzenie rozmów bez zakłóceń w każdych okolicznościach.

  wygodna obsługa


  Już nie musisz sięgać po smartfona zawsze, gdy chcesz odebrać lub odrzucić przychodzące połączenie, czy również zarządzać odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany z kablem pilot zdalnego sterowania umożliwia komfortową obsługę, a żywotność przycisku sięga ponad 100 000 kliknięć. Możesz więc mieć pewność, że słuchawki 1MORE służyć Ci będą przez długi czas.

  pokaźna kompatybilność


  Słuchawki 1MORE zaopatrzono w złącze 3.5 mm, dzięki czemu wyróżniają się szeroką kompatybilnością. Z powodzeniem podłączysz je do większości przenośnych urządzeń cyfrowych, takich jak smartfony działające w oparciu o system Android, iPody i iPady. Możliwości jest naprawdę sporo!

  staranność wykonania


  W celu lepszego dobrania słuchawek do kanału słuchowego przednia komora akustyczna została zaprojektowana z uwzględnieniem konstrukcji ucha i pochylona pod kątem 45°. Kabel tworzono z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw. Na uwagę zasługuje także stylowy design, który przypadnie do gustu niemal wszystkim użytkownikom.

  Specyfikacja:
  • Model E1009
  • Złącze 3.5 mm
  • Moc znamionowa 5 mW
  • Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
  • Impedancja 32Ω
  • Czułość 100 dB/mW
  • Materiał TPE
  • Długość przewodu 1.25 m
  • Waga 14 g
  • Kolor srebrny
  W pakiecie:
  • Słuchawki przewodowe x1
  • Para wymiennych nakładek (S, L) x2

☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (niebieskie) ☆

1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (niebieskie) Najniższa Cena Online

☆ 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (niebieskie) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: 1MORE Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (niebieskie)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  1MORE Słuchawki Dokanałowe Przewodowe Piston Fit

  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Piston Fit (niebieskie)


  Usłysz jeszcze więcej ze słuchawkami 1MORE! Piston Fit wytworzone zostały z unikatową starannością, mając na uwadze komfort wykorzystywania. Dwuwarstwowa membrana kompozytowa odpowiada za naturalne i bogate w detale brzmienie, a wbudowany mikrofon umożliwia swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Zintegrowany z kablem pilot umożliwia komfortową obsługę. Dodatkowym atutem jest wyjątkowy design, dzięki któremu słuchawki genialnie dopełnią niemal każdą stylizację.

  świeże muzyczne doświadczenie


  Słuchawki Piston Fit wyekwipowano w dwuwarstwową membranę kompozytową z tytanu, co pozwoliło osiągnąć efekt bogatego w detale i dynamicznego rytmu. Dzięki temu możesz przenieść swoje muzyczne doświadczenie na nowy poziom i usłyszeć każdy detal Twoich ulubionych utworów.

  Rozmowy bez przeszkód


  Nie rezygnuj z kontaktu z bliskimi, choćby gdy jesteś w wyjątkowo zatłoczonym miejscu, takim jak centrum handlowe czy dworzec. Słuchawki firmy 1MORE wyposażono w wysokiej klasy mikrofon, który dokładnie zarejestruje Twój głos i umożliwi Ci prowadzenie rozmów bez zakłóceń w każdych okolicznościach.

  komfortowa obsługa


  Już nie musisz sięgać po smartfona za każdym razem, gdy chcesz odebrać albo odrzucić przychodzące połączenie, czy również zarządzać odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany z przewodem pilot zdalnego sterowania pozwala na komfortową obsługę, a żywotność przycisku sięga ponad 100 000 kliknięć. Możesz więc mieć pewność, iż słuchawki 1MORE służyć Ci będą przez długi czas.

  szeroka kompatybilność


  Słuchawki 1MORE zaopatrzono w złącze 3.5 mm, dzięki czemu wyróżniają się szeroką kompatybilnością. Z powodzeniem podłączysz je do większości mobilnych sprzętów cyfrowych, takich jak smartfony działające w oparciu o system Android, iPody i iPady. Możliwości jest naprawdę sporo!

  precyzyjność wykonania


  W celu udoskonalonego dopasowania słuchawek do kanału słuchowego przednia komora akustyczna została zaprojektowana z uwzględnieniem konstrukcji ucha i pochylona pod kątem 45°. Kabel produkowano z trwałych i niepodatnych na uszkodzenia tworzyw. Na uwagę zasługuje także stylowy design, który przypadnie do gustu niemal wszystkim użytkownikom.

  Specyfikacja:
  • Model E1009
  • Złącze 3.5 mm
  • Moc znamionowa 5 mW
  • Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
  • Impedancja 32Ω
  • Czułość 100 dB/mW
  • Materiał TPE
  • Długość przewodu 1.25 m
  • Waga 14 g
  • Kolor niebieskie
  W zestawie:
  • Słuchawki przewodowe x1
  • Para wymiennych nakładek (S, L) x2

☆ Słuchawki przewodowe 1more E1009 Piston Fit, różowe ☆

Słuchawki przewodowe 1more E1009 Piston Fit, różowe Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki przewodowe 1more E1009 Piston Fit, różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe 1more E1009 Piston Fit, różowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe 1MORE E1009 Piston Fit stworzone we współpracy z uwielbianym na całym świecie inżynierem dźwięku, Lucą Bignardim, słuchawki 1MORE E1009 Piston Fit zapewnią skrupulatne odwzorowanie Twoich ulubionych utworów.

  Ich użyteczny zarys to gwarancja nieprzeciętnego przypasowania. Lekka budowa komfortowo posiada się w uszach, co pozwala uniknąć dyskomfortu choćby podczas długich odsłuchów. Ponadto, stylowy wygląd sprawi, iż będą stanowiły rewelacyjny dodatek do Twojego smartfona.

  ponadto, umieszczony na jednoprzyciskowym pilocie mikrofon MEMS zapewni wyrazistość rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Satysfakcjonujące wrażenia słuchowe Ciesz się ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś z słuchawkami 1MORE E1009S Piston Fit.

  zaopatrzone w dwuwarstwowy przetwornik kompozytowy z tytanem, zapewnią naturalnie jednostajny dźwięk. Nie doświadczysz tutaj ostrego wzmocnienia basu czy wysokich tonów. Brzmienie będzie w pełni satysfakcjonujące bez konieczności pogłaśniania do wysokiego poziomu, dzięki temu usłyszysz to, co chciał przekazać kompozytor.

  dodatkowo, załączone do zestawu 3 pary końcówek pozwolą idealnie związać słuchawki, a co za tym idzie, zapewnią izolację szumów z otoczenia. Specyfikacja konstrukcja słuchawek: Dokanałowe Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawe 32 Om Czułość słuchawek 100 dB zaimplementowany mikrofon Tak Łączność Przewodowa Złącze: Minijack 3,5 mm - 1 szt.

  Długość kabla: 1,2 m zestaw posiada: Słuchawki przewodowe dokanałowe 1More Przewodnik użytkownika


☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more omthing airfree lace (yellow) marki 1more ☆

słuchawki dokanałowe przewodowe 1more omthing airfree lace (yellow) marki 1more Najniższa Cena Online

☆ słuchawki dokanałowe przewodowe 1more omthing airfree lace (yellow) marki 1more - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 1MORE
 • Nazwa produktu: słuchawki dokanałowe przewodowe 1more omthing airfree lace (yellow) marki 1more
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe przewodowe 1MORE Omthing Airfree Lace (żółte) Zapewnij sobie wygodę w trakcie słuchania muzyki. Słuchawki Airfree Lace 1MORE wyposażono w 10-milimetrowe przetworniki, które dostarczą Ci jeszcze lepsze wrażenia muzyczne.

  bezproblemowo scalisz je z wybranym urządzeniem dzięki łączu Bluetooth 5.0, a wydajny akumulator zapewnia do 12 godzin pracy. Zaimplementowany pilot ułatwi obsługę słuchawek. Dokładnie przemyślana kompozycja zapewnia niezrównany komfort stosowania.

  Wysoka jakość dźwięku Odkryj udoskonaloną jakość dźwięku z 1MORE. Słuchawki zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 10 mm, które nadzwyczajną jakość brzmienia. Dzięki temu możesz zanurzyć się w świecie klarownie czystych, wyrazistych dźwięków i głębokich, bogatych basów.

  dzisiaj choćby nie musisz wychodzić z własnego pokoju, żeby poczuć się jak na koncercie swojego ulubionego zespołu! Długi czas pracy Zapomnij o ograniczeniach i słuchaj muzyki tak, długo, jak chcesz! zastosowany akumulator o obszerności 160 mAh sprawia, że słuchawki mogą bezustannie pracować choćby przez 12 godzin.

  dzięki temu nie musisz obawiać się, że słuchawki nieprzewidzianie rozładują się na przykład w trakcie długiej podróży pociągiem. Jeszcze łatwiejsza obsługa Już nie musisz za każdym razem sięgać po telefon, aby odebrać telefon czy zmienić piosenkę!

  Zintegrowany z kabel pilot sterowania ułatwi Ci obsługę słuchawek. Za jego pomocą możesz luźno zarządzać połączeniami, zmieniać utwory, regulować głośność czy aktywować asystenta głosowego – starczy, że wciśniesz stosowny przycisk.

  teraz wszystkie najważniejsze funkcje masz w zasięgu ręki! technika Bluetooth Obawiasz się zakłóceń czy opóźnień? Z Airfree Lace nie musisz się o nic martwić! Słuchawki wykorzystują moduł Bluetooth 5.0, które zapewnia zrównoważone i prędkie połączenie z wybranym urządzeniem do 10 metrów.

  Parowanie słuchawek jest bardzo proste i nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Z myślą o wygodzie 1MORE zaprojektowało słuchawki tak, żeby zapewnić maksymalny komfort używania. Model AirFree Lance świetnie dopasowują się do uszu i nie wypadają z nich.

  Możesz bez przeszkód korzystać z nich choćby poprzez kilka godzin, nie obawiając się dyskomfortu. Do wykonania paska wykorzystano miękki i bezpieczny silikon, który nie podrażnia skóry. Wyróżniają się także wodoodpornością IPX4, więc niestraszne im krople deszczu czy potu.

  Na uwagę zasługuje ponadto innowacyjny, stylowy design, który powoduje, iż słuchawki będą niebanalnym dodatkiem do codziennej stylizacji. Firma 1MORE Model E0008 Nazwa AirFree Lace kolor Żółty Chip BK3266 Przetworniki 10 mm Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Do 10 m Kodek SBC Impedancja 16Ω Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz objętość akumulatora 160 mAh Czas pracy Do około 12 godzin (50% głośności) Interfejs ładowania USB-C Wyjście 3mW Waga 28.4 g Materiał ABS + TPE + silikon Wodoodporność IPX4Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania 1More najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania 1More w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania 1More w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania 1More nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania 1More opinie,
 • dobre słuchawki do biegania 1More cena,
 • ranking słuchawek do biegania 1More,
 • słuchawki do biegania 1More jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania 1More

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania 1More?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania 1More odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania 1More najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania 1More warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness 1More, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania 1More są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness 1More zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania 1More to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *