FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Audiocore. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Audiocore


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Audiocore,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Audiocore najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Audiocore, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Audiocore, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) ☆

Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) Najniższa Cena Online

☆ Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  szczególnie cienkie - niemal niewidoczna osłona ekranu. Sprawne w ochronie - wzmacnia ekran aż o 250% i jest niepodatne na zarysowania. Powłoka antybakteryjna - dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego telefonu Ochrona, której nie widać

  Wiemy, iż oryginalny wygląd smartfona jest ważny. Dlatego stworzyliśmy szkło, które nie tylko perfekcyjnie chroni ekran, lecz co więcej - jest niemal niewidoczne. Mniej niż pół milimetra to grubość, którą naprawdę trudno dojrzeć i wyczuć pod palcem. Dzięki temu, masz wrażenie, iż palec sunie po gładkim szkle. Potrzebujesz konkretnej ochrony w dyskretnej formie? Wybierz FlexibleGlass!

  Ochrona solidna jak nigdy

  Wzmocnienie ekranu o 250% robi różnicę. Z naszym Flexem upadki z wysokości na twarde podłoże staną się nieszkodliwe dla ekranu Twojego telefonu. Hybryda pochłania energię uderzenia, efektywnie broniąc ekran przed rozbiciem. Dlatego z FlexibleGlass możesz bez stresu korzystać z telefonu nawet, gdy wspinasz się na skały.

  znakomicie gładki wyświetlacz

  FlexibleGlass jest wysoce oporne na zarysowania dzięki uzupełniającej warstwie ceramicznej, która gwarantuje twardość szkła na poziomie 7H. Z naszą hybrydą masz pewność,ekran Twojego telefonu będzie jak nowy nawet po długim czasie stosowania. Możesz trzymać smartfona w kieszeni czy torebce wraz z kluczami, a nasze szkło zadba, żeby na wyświetlaczu nie pojawiła się ani jedna rysa.

  Skrojone na rozmiar

  Wybierz Flexa dedykowanego do swego modelu telefonu. Masz wówczas pewność, że szkło będzie chronić każdy centymetr wyświetlacza, nie zasłaniając przy tym obiektywu aparatu. Co więcej, nasze szkło hybrydowe błyskawicznie i genialnie przykleisz do ekranu z pomocą wygodnych naklejek pozycjonujących Fit-In. Postaw na pełną ochronę wyświetlacza i bezproblemowy montaż. Wybierz FlexibleGlass!

  Na straży Twojego bezpieczeństwa

  FlexibleGlass chroni nie tylko ekran Twojego smartfona, ale dba ponadto o Twoje bezpieczeństwo. Specjalna warstwa antybakteryjna, w którą wyekwipowany jest Flex, zagwarantuje ochronę przed wirusami i bakteriami. Wyświetlacz smartfona dotykamy codziennie kilkadziesiąt razy. Warto zatem pomyśleć nie tylko o bezpieczeństwie naszego urządzenia,dodatkowo o bezpieczeństwie nas samych. Załóż na wyświetlacz naszą bezusterkową hybrydę i zapomnij o jakichkolwiek zagrożeniach czyhających na Ciebie, przy okazji korzystania ze smartfona!

  momentalna reakcja na dotyk

  Nic tak nie irytuje, jak nieresponsywny ekran. Dlatego zadbaliśmy, aby FlexibleGlass nadzwyczajnie reagowało na dotyk palca. Jeśli uwielbiasz grać na telefonie, to postaw na naszą hybrydę. Zapewniamy, iż Cię nie zawiedzie. Dotyk i akcja. Co więcej, dzięki warstwie oleofobowej ekran jest chroniony przed zabrudzeniami. Przyklej Flexa i ciesz się wysoko responsywnym i czystym ekranem!


☆ AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 ☆

AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 Najniższa Cena Online

☆ AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audiocore AC864
  Wysokiej jakości słuchawki Bluetooth z mikrofonem z funkcją ANC (Active Noise Cancelling) świetnie sprawdzą się nie tylko do pracy w call center,na dodatek w trakcie pracy i nauki zdalnej i do rozmów podczas prowadzenia samochodu.
  Bluetooth w wersji 5.0 zapewnia stabilne połączenie z innymi urządzeniami oddalonymi nawet do 10 metrów.

  Audiocore AC864 wyposażone są w czuły, wielokierunkowy mikrofon z regulacją położenia.
  dostosowywany pałąk pozwala na dobranie słuchawek do kształtu głowy, a miękka poduszka zapewniają komfort choćby przy dłuższym używaniu.
  wbudowany akumulator o pojemności 400 mAh umożliwia do 32 godzin pracy. Czas ładowania to około 1,5 godziny.
  Umieszczone w wygodnym miejscu przyciski pozwalają pomiędzy innymi na zmianę głośności, odbieranie połączeń oraz wyciszenie mikrofonu.

  Specyfikacja - Producent: Audiocore
  - Model: AC864
  - Kolor: czarny
  - Wersja Bluetooth: V5.0, klasa II
  - Chipset Bluetooth: QCC3020
  - Zakres częstotliwości: 2.402GHz-2.480GHz
  - Czas czuwania: około 85 godzin
  - Czas pracy: około 32h (70% głośności)
  - Czas ładowania: około 1,5 godziny
  - Zasięg działania: 10 metrów
  - Protokoły Bluetooth: HSP, HFP, AVRCP, A2DP
  - objętość baterii: 400 mAh / 3,7 V
  - Temperatura pracy: -10 ~ 55°C
  - Waga netto: 138,8 g
  - rozmiary: 191.1*78,1*57,1mm

  zestaw zawiera - Słuchawki Bluetooth Call Center z mikrofonem Audiocore AC864
  - kabel USB-C do ładowania
  - Instrukcja obsługi
  - Opakowanie producenta

  parametry - Słuchawki z mikrofonem rewelacyjne do call center, pracy i nauki zdalnej oraz dla kierowców
  - Lekka budowa i dostosowywany pałąk
  - nad wyraz wysoki komfort pracy
  - Bluetooth V5.0, klasa II
  - Długi czas pracy około 32h (70% głośności)
  - Możliwość jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniamiPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Audiocore – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Audiocore, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Audiocore jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) ☆

Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) Najniższa Cena Online

☆ Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: Audiocore słuchawki bezprzewodowe nauszne ac720b- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (5902211123330)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  istotnie cienkie - niemal niewidoczna osłona ekranu. Sprawne w ochronie - wzmacnia wyświetlacz aż o 250% i jest niepodatne na zarysowania. Powłoka antybakteryjna - dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego telefonu Ochrona, której nie widać

  Wiemy, iż oryginalny wygląd smartfona jest ważny. Dlatego stworzyliśmy szkło, które nie tylko wspaniale broni ekran, lecz co więcej - jest niemal niewidoczne. Mniej niż pół milimetra to grubość, którą naprawdę trudno dostrzec i wyczuć pod palcem. Dzięki temu, masz wrażenie, iż palec sunie po gładkim szkle. Ci trzeba potężnej ochrony w dyskretnej formie? Wybierz FlexibleGlass!

  Ochrona potężna jak nigdy

  Wzmocnienie ekranu o 250% robi różnicę. Z naszym Flexem upadki z wysokości na twarde podłoże staną się nieszkodliwe dla ekranu Twojego telefonu. Hybryda pochłania energię uderzenia, sprawnie broniąc ekran przed rozbiciem. Dlatego z FlexibleGlass możesz bez stresu korzystać z telefonu nawet, gdy wspinasz się na skały.

  wyśmienicie gładki wyświetlacz

  FlexibleGlass jest wysoce niepodatne na zarysowania dzięki uzupełniającej warstwie ceramicznej, która zagwarantuje twardość szkła na poziomie 7H. Z naszą hybrydą masz pewność,wyświetlacz Twojego telefonu będzie jak nowy nawet po długim czasie używania. Możesz trzymać smartfona w kieszeni czy torebce wraz z kluczami, a nasze szkło zadba, by na wyświetlaczu nie pojawiła się ani jedna rysa.

  Skrojone na rozmiar

  Wybierz Flexa dedykowanego do swego modelu telefonu. Masz wówczas pewność, iż szkło będzie bronić każdy centymetr wyświetlacza, nie zasłaniając przy tym obiektywu aparatu. Co więcej, nasze szkło hybrydowe szybko i doskonale przykleisz do ekranu z pomocą komfortowych naklejek pozycjonujących Fit-In. Postaw na całkowitą ochronę wyświetlacza i bezproblemowy montaż. Wybierz FlexibleGlass!

  Na straży Twojego bezpieczeństwa

  FlexibleGlass chroni nie tylko wyświetlacz Twojego smartfona, ale dba jeszcze o Twoje bezpieczeństwo. Specjalna warstwa antybakteryjna, w którą wyposażony jest Flex, zapewnia ochronę przed wirusami i bakteriami. Wyświetlacz smartfona dotykamy codziennie kilkadziesiąt razy. Warto zatem pomyśleć nie tylko o bezpieczeństwie naszego urządzenia,jeszcze o bezpieczeństwie nas samych. Załóż na wyświetlacz naszą bezawaryjną hybrydę i zapomnij o jakichkolwiek zagrożeniach czyhających na Ciebie, przy okazji korzystania ze smartfona!

  niezwłoczna reakcja na dotyk

  Nic tak nie irytuje, jak nieresponsywny wyświetlacz. Dlatego zadbaliśmy, aby FlexibleGlass perfekcyjnie reagowało na dotyk palca. Jeśli uwielbiasz grać na telefonie, to postaw na naszą hybrydę. Gwarantujemy, iż Cię nie zawiedzie. Dotyk i akcja. Co więcej, dzięki warstwie oleofobowej wyświetlacz jest chroniony przed zabrudzeniami. Przyklej Flexa i ciesz się wysoko responsywnym i czystym ekranem!


☆ AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 ☆

AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 Najniższa Cena Online

☆ AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Audiocore
 • Nazwa produktu: AUDIOCORE SŁUCHAWKI BLUETOOTH CALL CENTER AC864, AC864
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Audiocore AC864
  Wysokiej jakości słuchawki Bluetooth z mikrofonem z funkcją ANC (Active Noise Cancelling) znakomicie sprawdzą się nie tylko do pracy w call center,dodatkowo w trakcie pracy i nauki zdalnej oraz do rozmów w trakcie prowadzenia samochodu.
  Bluetooth w wersji 5.0 zagwarantuje stabilne połączenie z innymi urządzeniami oddalonymi choćby do 10 metrów.

  Audiocore AC864 zaopatrzone są w czuły, wielokierunkowy mikrofon z regulacją położenia.
  dostosowywany pałąk umożliwia dostosowanie słuchawek do kształtu głowy, a miękka poduszka zapewniają komfort nawet przy dłuższym wykorzystywaniu.
  zaimplementowany akumulator o obszerności 400 mAh zezwala na do 32 godzin pracy. Czas ładowania to około 1,5 godziny.
  Umieszczone w wygodnym miejscu przyciski pozwalają między innymi na zmianę głośności, odbieranie połączeń, a także wyciszenie mikrofonu.

  Specyfikacja - Producent: Audiocore
  - Model: AC864
  - Kolor: czarny
  - Wersja Bluetooth: V5.0, klasa II
  - Chipset Bluetooth: QCC3020
  - Zakres częstotliwości: 2.402GHz-2.480GHz
  - Czas czuwania: około 85 godzin
  - Czas pracy: około 32h (70% głośności)
  - Czas ładowania: około 1,5 godziny
  - Zasięg działania: 10 metrów
  - Protokoły Bluetooth: HSP, HFP, AVRCP, A2DP
  - objętość baterii: 400 mAh / 3,7 V
  - Temperatura pracy: -10 ~ 55°C
  - Waga netto: 138,8 g
  - wymiary: 191.1*78,1*57,1mm

  zestaw mieści - Słuchawki Bluetooth Call Center z mikrofonem Audiocore AC864
  - kabel USB-C do ładowania
  - Instrukcja obsługi
  - Opakowanie producenta

  parametry - Słuchawki z mikrofonem nadzwyczajne do call center, pracy i nauki zdalnej, a także dla kierowców
  - Lekka kompozycja i dostosowywany pałąk
  - nad wyraz wysoki komfort pracy
  - Bluetooth V5.0, klasa II
  - Długi czas pracy około 32h (70% głośności)
  - Możliwość jednoczesnego połączenia z dwoma urządzeniamiPodsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Audiocore najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Audiocore w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Audiocore w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Audiocore nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Audiocore opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Audiocore cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Audiocore,
 • słuchawki bluetooth do biegania Audiocore jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Audiocore

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Audiocore?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Audiocore odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Audiocore najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Audiocore warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Audiocore, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Audiocore są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Audiocore zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Audiocore to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *