FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Bose. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Bose


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Bose,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Bose najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Bose, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Bose, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) ☆

Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bose QuietComfort 45 Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Komfortowe, miękkie poduszki świetnie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

  Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji zaopatrzonych w najlepsze połączenie redukcji hałasu oraz wygody w swojej klasie.

  Wisienką na torcie jest nasza autorska technika akustyczna gwarantująca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o rewelacyjnie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

  Przekonaj się na własne uszy Wyobraź sobie, że jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, aby przekonać się, jak dużo albo jak niedużo dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

  Brzmi niesłychanie. Lecz to nie magia Wszystko inicjuje się od naszej technologii Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek.

  nieustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zapewnia pełne wyciszenie, albo tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

  Więcej muzyki i kontaktu ze światem Tryb Aware powoduje, iż dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane poprzez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki temu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz jednocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle iż na bardziej jednostajnym poziomie głośności.

  Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak niezwykle je uwielbiasz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z wyjątkowymi technikami Bose architekturą TriPort oraz zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają istotnie wierne brzmienie.

  Nasza autorska budowa TriPort zapewnia wentylację muszli słuchawek,rozszerzyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W efekcie dostajemy udoskonalony dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia.

  Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, by utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy znacznej głośności.

  Komfort tkwi w szczegółach Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają zachwycającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej trosce o najdrobniejsze szczegóły.

  Gładkie, pozbawione fałd poduszki, wytworno miękka skóra syntetyczna, a także niewielka siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, iż w ogóle masz słuchawki na głowie choćby po wielu godzinach słuchania. Niepodatny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,bronić go przed upadkami i odkształceniami.

  Specjalne metalowe zawiasy sprawiają, że każdy punkt obrotu pozostaje jednostajny i wytrzymały. Elitarno miękka skóra plastikowa na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka gwarantuje wygodę przez cały dzień.

  Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 widocznie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, w trakcie gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, żeby zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

  Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach. Słuchaj poprzez dłuższy czas Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niżeli poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

  Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki choćby w trakcie najdłuższego lotu nocnego. Aby je naładować, wystarczy podłączyć przewód USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Szybkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

  Możesz również podłączyć załączony do zestawu przewód audio, by słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Nauszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 2,5 mm mikrojack 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Mikrofon Tak Zasięg 9 m odcień Czarny Waga 240 g Akcesoria w zestawie Słuchawki QuietComfort 45 Etui kabel ładujący USB-C (30 cm) przewód audio (3,5 mm do 2,5 mm)


☆ Bose sport earbuds (niebieski) ☆

Bose sport earbuds (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Bose sport earbuds (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose sport earbuds (niebieski)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BOSE Sport Earbuds
  Słuchawki

  OPRACOWANE Z MYŚLĄ O najlepszYM TRENINGU
  Słuchawki Bose Sport Earbuds opracowano od podstaw tak, aby dodawały energii w trakcie treningów dzięki realistycznemu dźwiękowi, a także stabilnemu i komfortowemu przypasowaniu. Nasze technologie powodują, iż brzmienie muzyki pozostaje czyste i zbalansowane bez względu na poziom głośności. Z kolei dzięki swej konstrukcji słuchawki tylko nieznacznie odstają od powierzchni ucha, Końcówki douszne nie uwierają nawet podczas długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak wyjątkowo energiczne ruchy będziesz wykonywać. Przygotuj się do pobijania własnych rekordów. Natychmiastowa motywacja
  Słuchawki Bose Sport Earbuds sprawiają, że muzyka brzmi tak, jakby wykonawca był tuż obok, co motywuje do przebiegnięcia dodatkowego dystansu albo rozszerzenia liczby powtórzeń. Zastrzeżona konstrukcja portów akustycznych oraz sprawne przetworniki generują donośny dźwięk pomimo drobnej konstrukcji akustycznej. Słynny, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Bose Active EQ samoczynnie powiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki temu muzyka, filmy i dialogi są zawsze stabilne na każdym poziomie głośności. Końcówki StayHear Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co bardzo wpływa na słyszalność wyjątkowo niskich dźwięków powiększających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje i blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skupić się na muzyce i ćwiczeniach. Ty się ruszasz, a one pozostają na swoim miejscu
  Do słuchawek Bose Sport Earbuds dołączone są trzy pary końcówek StayHear Max, co pomaga znaleźć stosowny rozmiar. Wszystkie powierzchnie posiadające kontakt z uchem są wyprodukowane z miękkiego silikonu. Równomierne rozłożenie nacisku na obfitej powierzchni ogranicza ucisk na wrażliwe części ucha. Nieszablonowe końcówki w zarysie parasola i wydłużone elastyczne skrzydełka utrzymują słuchawki Bose Sport Earbuds na miejscu bez konieczności zaczepiania ich na uchu. Nie wypadną choćby, gdy będziesz energicznie poruszać głową lub skakać. tworzone z myślą o trwałości
  Zaprojektowaliśmy je tak, aby były niepodatne na działanie potu, a także warunków pogodowych. Słuchawki Bose Sport Earbuds przechodzą rygorystyczne testy jakości i wytrzymałości, więc zawsze w najlepszej formie — podobnie jak Ty. Spełniają kryteria normy IPX4, co oznacza, że elektronika w środku każdej słuchawki dousznej jest broniona przed rozpryskami wody na wypadek nieprzewidzianego deszczu w trakcie biegu. Funkcjonalność w zasięgu ręki
  Słuchawki Bose Sport są zaopatrzone w pojemnościowe sterowanie dotykowe. Dwukrotnie stuknij prawą słuchawkę, aby włączyć bądź wyłączyć odtwarzanie muzyki lub odebrać połączenie. przeglądaj muzykę bez dotykania telefonu
  Funkcja odtwarzania Spotify Tap daje szybki i przystępny dostęp do serwisu Spotify. Starczy dwukrotnie stuknąć lewą słuchawkę, by wrócić do ostatniej listy odtwarzania. Stuknij dwukrotnie raz jeszcze, a usłyszysz nową playlistę stworzoną na podstawie Twojej historii odtwarzania. Możesz robić tak do woli, aż wyszukasz coś, co przypadnie Ci do gustu. Aby włączyć tę funkcję, ustaw „Spotify jako swój skrót w aplikacji Bose Music. Nie zrezygnują przed Tobą
  Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zagwarantuje choćby pięć godzin odtwarzania. Można naładować je przy pomocy załączonego etui ładującego, które ma wystarczającą pojemność, by dwukrotnie uzupełnić zapas energii słuchawek, dając Ci dopełniające 10 godzin słuchania. Jeśli akumulator wyładuje się w drodze, możesz przeprowadzić 15-minutowe prędkie ładowanie i korzystać ze słuchawek poprzez kolejne dwie godziny. Aplikacja Bose Music
  Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z bezpłatną aplikacją Bose Music, w której możesz między innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich komponenty sterujące i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.
  Pozostań w kontakcie
  Słuchawki Sport Earbuds zapamiętują ostatnie siedem maszyn, z którymi zostały sparowane, więc możesz komfortowo przełączać się między nimi bez ponownego łączenia. Sparowane urządzenia możesz przełączać przyciskiem Bluetooth na obudowie albo zespoić się bezpośrednio z menu Bluetooth na swoim urządzeniu.
  Wyraźne rozmowy
  Nie przerywaj treningu, gdy ktoś zadzwoni — starczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, aby odebrać połączenie, albo nacisnąć i przytrzymać ją, aby je odrzucić. Jeżeli odbierzesz połączenie, głos, który usłyszysz w słuchawkach, będzie niezwykle wyraźny. Rozmówca również usłyszy Cię wyjątkowo prawidłowo dzięki systemowi mikrofonów kształtujących wiązkę, który oddziela głos od dźwięków otoczenia.
  Zawartość opakowania
  • 2 słuchawki Bose Sport Earbuds (ze średnimi końcówkami oznaczonymi rozmiarem 2)
  • Etui z ładowarką
  • małe i wielkie końcówki (oznaczone odpowiednio rozmiarami 1 i 3)
  • kabel ładowania USB-C (A do C)
  • Przewodnik szybkiego startu
  • Karta gwarancyjna
  informacje techniczne:
  • Czas pracy akumulatora: do 5 godzin
  • Czas ładowania akumulatora słuchawek: 2 godziny
  • Czas ładowania akumulatora w etui: 3 godziny
  • Czas prędkiego ładowania: 15 minut zagwarantuje 2 godziny pracy
  • Sposób ładowania akumulatora: USB-C
  • typ akumulatora (słuchawka): litowo-jonowy (metalowa bateria pastylkowa)
  • wariant akumulatora (etui): litowo-jonowy (bateria płaska)
  • Zasięg łączności Bluetooth: do 9 m
  • Wersja Bluetooth: 5.1
  • Kodek: SBC i AAC
  • Funkcja automatycznego wł./wył. Oszczędzająca energię

☆ Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) ☆

Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


  Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy lub kawiarni. Jednak mamy nadzieję, że te świeże słuchawki staną się dla Ciebie potrzebnym akcesorium, co okulary i zdasz sobie błyskawicznie sprawę, że możesz je wygodnie nosić przez cały dzień.

  nowe pod każdym względem

  Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Ułatwiają komunikację i uzyskiwanie danych, udoskonalają koncentrację, zapewniają lepszą rozrywkę i nie tylko.

  rozszerzone doznania dźwiękowe. Teraz to rzeczywistość.


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie oczekiwania i gwarantują niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki skutecznemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technikę Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio rozszerzonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie świeże, olśniewające wrażenia dźwiękowe.

  rozszerzona rzeczywistość dla uszu


  Bose AR* to pierwsza w swym typu platforma audio powiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i równocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
  Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już dostępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują rąk i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

  Jak działa system Bose AR?


  Produkty obsługujące Bose AR mają zastosowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą użyć te i pochodzące z urządzenia przenośnego informacje lokalizacji, by zaproponować Ci treści dźwiękowe trafne do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

  GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

  Adaptacyjny system mikrofonów gwarantuje genialną jakość wychwytywania głosu


  Słuchawki Bose Headphones 700 są zaopatrzone w niezrównany system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając równocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Choćby gdy dookoła jest głośno.

  stworzone z myślą o wygodzie

  To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali rdzoodpornej z miękkimi, optymalnie ustawionymi muszlami. Spód pałąka tworzono z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz również być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą nawet jednego włosa.


  Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


  W słuchawkach Bose 700 poprawiliśmy nawet to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Dzisiaj, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz dopasować poziom dźwięków w swoim otoczeniu. Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala zniżyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są jednakowo wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
  A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się doskonale przy zamawianiu kawy lub w trakcie rozmowy ze współpracownikiem.

  Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

  Bose AR* to pierwsza w swoim typu platforma audio powiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, urządzeń przenośnych i zintegrowanych aplikacji, technologia Bose A) otwiera nowe możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,powiększa wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

  Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

  Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie przejrzyście czysty w trakcie połączeń – nowy, nieprzeciętny system 4 mikrofonów doskonale dopasowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak dobrze, że rozmówca pomyśli, iż jesteś w biurze.

  Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A udoskonalona.


  Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko poprawiliśmy sprawność redukcji hałasu – rozwinęliśmy także jej obsługę.
  Jeśli na przykład chcesz się skoncentrować w lubianej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz zniżyć poziom redukcji, żeby słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak prawidłowo można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
  Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu poziomów.

  Muzyka? błyskotliwa jak za każdym razem.


  Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów nieprzeciętny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi starannie tak, jak powinna i nie ma znaczenia, czy słuchasz jej cicho, czy wyraźnie głośniej.

  Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

  Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze obszerniejszą kontrolę i powoduje, iż Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci wspaniałe doznania dźwiękowe.

  wymiary/waga

  Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
  Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
  przewód audio:1,06 m
  kabel USB:0,5 m

  uzupełniające dane


  Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
  Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
  Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
  Czas prędkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
  Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
  Połączenie USB-C

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
  przewód audio
  kabel USB do ładowania
  Pokrowiec
  Przewodnik szybkiego startu

  niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA

  Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

  Słuchawki QuietComfort 35 II to nadzwyczajny artykuł dla osób, które poszukują renomowanej technice redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają te same cechy,oferują całkowicie nową konstrukcję akustyczną, dzięki temu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej efektywna (w porównaniu z modelem QC35 II), a w dodatku umożliwiają całkowite lub zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, samoczynnie dostosowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w wyniku czego spokojnie przeprowadzić rozmowę lub wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala intuicyjnymi gestami zarządzać treściami.

  Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

  opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które zapewniają przepływ powietrza w słuchawkach. Powiększa to ich głośność akustyczną bez potrzeby powiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują udoskonalony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest użytkowana we wszelkich naszych słuchawkach i kompletach słuchawkowych.

  Jaka jest całkowita osiągalna redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują równocześnie aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Nowoczesne i chronione rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym jednocześnie we wnętrzu, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wyłapuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — żeby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompozycji trafnej konstrukcji akustycznej i skrupulatnie dopasowanych materiałów, z których tworzone są muszle słuchawek i poduszki.

  Ile mikrofonów posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technice redukcji hałasu używanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować ilość dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niezrównaną jakość odbioru głosu.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

  Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są zaopatrzone w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który umożliwia stosowanie słuchawek podczas rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują na dodatek z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

  Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

  Najpierw zobacz, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, żeby włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz dodatkowe instrukcje. Do przeprowadzenia procesu parowania zalecamy wykorzystać aplikacji Bose Music, ale nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swojego urządzenia.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być równocześnie podłączone do dwóch maszyn mobilnych?

  Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

  Jaki zasięg posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Wyjątkowo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się ograniczyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

  Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyekwipowane w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

  Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują instynktowne gesty, np. Przesunięcie w górę lub w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu lub do tyłu (przewijanie utworów do przodu albo do tyłu). W dodatku dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania albo odebranie albo zakończenie połączenia.

  Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są zaopatrzone w ukrytą konstrukcję obrotową, która zezwala na prędkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. Wewnątrz pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa konstrukcja ułatwia używanie i rozszerza funkcjonalność, a zwężany kształt ułatwia przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

  Czy moje urządzenie przenośne obsługuje system Bose AR?

  System Bose AR aktualnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich przystępność mogą się różnić.

  Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

  Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.


☆ Bose QuietComfort Earbuds (czarny) ☆

Bose QuietComfort Earbuds (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Bose QuietComfort Earbuds (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyjątkowe brzmienie wymaga unikatowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zaimplementowano bezprecedensowe i innowacyjne rozwiązania akustyczne oraz najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

  Wszystko to zagwarantuje wyraźny, czysty dźwięk, a także bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- progresywne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ dostosuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki regulowanej redukcji hałasu - ponieważ optymalny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zaimplementowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala znakomicie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technika aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest wyprodukowana z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco komfortowe, żeby można było je nosić przez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i eliminuje większość hałasu z otoczenia instynktowny interfejs dotykowy zezwala na sterowanie przy pomocy kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić podczas deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu dopełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni dopełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz certyfikatem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem technologiiBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, żeby umożliwić prędkie i stabilne parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Bose – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Bose, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bose sport earbuds (niebieski) ☆

Bose sport earbuds (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Bose sport earbuds (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose sport earbuds (niebieski)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BOSE Sport Earbuds
  Słuchawki

  OPRACOWANE Z MYŚLĄ O najlepszYM TRENINGU
  Słuchawki Bose Sport Earbuds opracowano od podstaw tak, żeby dodawały energii w trakcie treningów dzięki realistycznemu dźwiękowi, a także stabilnemu i komfortowemu dostosowaniu. Nasze technologie powodują, iż brzmienie muzyki pozostaje czyste i zbalansowane bez względu na poziom głośności. Z kolei dzięki swej konstrukcji słuchawki tylko nieznacznie odstają od powierzchni ucha, Końcówki douszne nie uwierają choćby w trakcie długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak bardzo energiczne ruchy będziesz wykonywać. Przygotuj się do pobijania własnych rekordów. Natychmiastowa motywacja
  Słuchawki Bose Sport Earbuds powodują, iż muzyka brzmi tak, jakby wykonawca był tuż obok, co motywuje do przebiegnięcia dodatkowego dystansu lub rozszerzenia liczby powtórzeń. Opatentowana kompozycja portów akustycznych i produktywne przetworniki generują donośny dźwięk pomimo niewielkiej konstrukcji akustycznej. Sławny, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Bose Active EQ samoczynnie powiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki temu muzyka, filmy i dialogi są za każdym razem jednostajne na każdym poziomie głośności. Końcówki StayHear Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co nad wyraz wpływa na słyszalność szczególnie niskich dźwięków powiększających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje oraz blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skoncentrować się na muzyce i ćwiczeniach. Ty się ruszasz, a one pozostają na swym miejscu
  Do słuchawek Bose Sport Earbuds dołączone są trzy pary końcówek StayHear Max, co pomaga znaleźć stosowny rozmiar. Wszystkie powierzchnie posiadające kontakt z uchem są wykonane z miękkiego silikonu. Równomierne rozłożenie nacisku na znacznej powierzchni ogranicza ucisk na wrażliwe części ucha. Unikatowe końcówki w zarysie parasola i wydłużone sprężyste skrzydełka utrzymują słuchawki Bose Sport Earbuds na miejscu bez konieczności zaczepiania ich na uchu. Nie wypadną choćby, gdy będziesz energicznie poruszać głową lub skakać. wykonane z myślą o trwałości
  Zaprojektowaliśmy je tak, by były odporne na działanie potu i warunków pogodowych. Słuchawki Bose Sport Earbuds przechodzą rygorystyczne testy jakości i wytrzymałości, więc za każdym razem w najlepszej formie — podobnie jak Ty. Spełniają oczekiwania normy IPX4, co oznacza, iż elektronika w środku każdej słuchawki dousznej jest chroniona przed rozpryskami wody na wypadek nieprzewidzianego deszczu podczas biegu. Funkcjonalność w zasięgu ręki
  Słuchawki Bose Sport są zaopatrzone w pojemnościowe sterowanie dotykowe. Dwukrotnie stuknij prawą słuchawkę, aby włączyć bądź wyłączyć odtwarzanie muzyki albo odebrać połączenie. oglądaj muzykę bez dotykania telefonu
  Funkcja odtwarzania Spotify Tap daje szybki i nietrudny dostęp do serwisu Spotify. Starczy dwukrotnie stuknąć lewą słuchawkę, aby wrócić do ostatniej listy odtwarzania. Stuknij dwukrotnie raz jeszcze, a usłyszysz nową playlistę stworzoną na podstawie Twojej historii odtwarzania. Możesz robić tak do woli, aż odnajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Aby włączyć tę funkcję, ustaw „Spotify jako swój skrót w aplikacji Bose Music. Nie zrezygnują przed Tobą
  Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zapewnia choćby pięć godzin odtwarzania. Można naładować je za pomocą załączonego etui ładującego, które ma wystarczającą objętość, żeby dwukrotnie uzupełnić zapas energii słuchawek, dając Ci uzupełniające 10 godzin słuchania. Jeśli akumulator wyładuje się w drodze, możesz przeprowadzić 15-minutowe szybkie ładowanie i korzystać ze słuchawek przez kolejne dwie godziny. Aplikacja Bose Music
  Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z gratisową aplikacją Bose Music, w której możesz między innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich komponenty sterujące i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.
  Pozostań w kontakcie
  Słuchawki Sport Earbuds zapamiętują ostatnie siedem urządzeń, z którymi zostały sparowane, więc możesz komfortowo przełączać się pomiędzy nimi bez ponownego łączenia. Sparowane urządzenia możesz przełączać przyciskiem Bluetooth na obudowie albo scalić się bezpośrednio z menu Bluetooth na swym urządzeniu.
  Wyraźne rozmowy
  Nie przerywaj treningu, gdy ktoś zadzwoni — wystarczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, żeby odebrać połączenie, lub nacisnąć i przytrzymać ją, aby je odrzucić. Jeżeli odbierzesz połączenie, głos, który usłyszysz w słuchawkach, będzie nad wyraz wyraźny. Rozmówca także usłyszy Cię nad wyraz prawidłowo dzięki systemowi mikrofonów kształtujących wiązkę, który oddziela głos od dźwięków otoczenia.
  Zawartość opakowania
  • 2 słuchawki Bose Sport Earbuds (ze średnimi końcówkami oznaczonymi rozmiarem 2)
  • Etui z ładowarką
  • niepokaźne i obfite końcówki (oznaczone stosownie wymiarami 1 i 3)
  • przewód ładowania USB-C (A do C)
  • Przewodnik szybkiego startu
  • Karta gwarancyjna
  dane techniczne:
  • Czas pracy akumulatora: do 5 godzin
  • Czas ładowania akumulatora słuchawek: 2 godziny
  • Czas ładowania akumulatora w etui: 3 godziny
  • Czas szybkiego ładowania: 15 minut zapewnia 2 godziny pracy
  • Sposób ładowania akumulatora: USB-C
  • typ akumulatora (słuchawka): litowo-jonowy (metalowa bateria pastylkowa)
  • wariant akumulatora (etui): litowo-jonowy (bateria płaska)
  • Zasięg łączności Bluetooth: do 9 m
  • Wersja Bluetooth: 5.1
  • Kodek: SBC i AAC
  • Funkcja automatycznego wł./wył. Oszczędzająca energię

☆ Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) ☆

Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne BOSE QuietComfort 45 ANC Biały (0017817835022)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bose QuietComfort 45 Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Wygodne, miękkie poduszki nieprzeciętnie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

  Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji wyposażonych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu i wygody w swej klasie.

  Wisienką na torcie jest nasza autorska technika akustyczna zapewniająca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o wspaniale wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się przez cały dzień.

  Przekonaj się na własne uszy Wyobraź sobie, że jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, żeby przekonać się, jak dużo albo jak niewiele dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

  Brzmi niebywale. Lecz to nie magia Wszystko zaczyna się od naszej technice Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek.

  nieustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zagwarantuje pełne wyciszenie, albo tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

  Więcej muzyki i kontaktu ze światem Tryb Aware powoduje, iż dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane przez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz równocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle iż na bardziej jednostajnym poziomie głośności.

  Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak wyjątkowo je uwielbiasz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z wyjątkowymi technologiami Bose architekturą TriPort, a także zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają wyjątkowo wierne brzmienie.

  Nasza autorska budowa TriPort zagwarantuje wentylację muszli słuchawek,powiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W wyniku czego otrzymujemy udoskonalony dźwięk z lżejszego i bardziej komfortowego urządzenia.

  Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, by utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna nawet przy obszernej głośności.

  Komfort tkwi w szczegółach Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają zniewalającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej trosce o najdrobniejsze szczegóły.

  Gładkie, pozbawione fałd poduszki, luksusowo miękka skóra plastikowa, a także drobna siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, że w ogóle masz słuchawki na głowie choćby po wielu godzinach słuchania. Wytrzymały na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,chronić go przed upadkami i odkształceniami.

  Specjalne metalowe zawiasy powodują, że każdy punkt obrotu pozostaje stabilny i wytrzymały. Wytworno miękka skóra plastikowa na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka gwarantuje wygodę poprzez cały dzień.

  Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu poprzez model QC45 pokaźnie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, w trakcie gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, by zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

  Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że Twój głos brzmi wyraźnie i czysto choćby w gwarnych miejscach. Słuchaj przez dłuższy czas Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niżeli poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

  Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki nawet podczas najdłuższego lotu nocnego. Żeby je naładować, starczy podłączyć przewód USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Szybkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

  Możesz także podłączyć dołączony do zestawu kabel audio, aby słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Nauszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 2,5 mm mikrojack 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Mikrofon Tak Zasięg 9 m kolor Czarny Waga 240 g Akcesoria w komplecie Słuchawki QuietComfort 45 Etui przewód ładujący USB-C (30 cm) kabel audio (3,5 mm do 2,5 mm)


☆ Bose QuietComfort Earbuds (czarny) ☆

Bose QuietComfort Earbuds (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Bose QuietComfort Earbuds (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nieszablonowe brzmienie wymaga nieszablonowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zastosowano bezprecedensowe i postępowe rozwiązania akustyczne i najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

  Wszystko to gwarantuje wyraźny, czysty dźwięk oraz bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- nowoczesne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ przystosuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki regulowanej redukcji hałasu - ponieważ trafny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zastosowana w słuchawkach technika akustyczna pozwala nieprzeciętnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technika aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest tworzona z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco komfortowe, aby można było je nosić poprzez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i eliminuje większość hałasu z otoczenia intuicyjny interfejs dotykowy umożliwia sterowanie za pomocą kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić podczas deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu dopełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni uzupełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz dokumentem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem techniceBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, aby umożliwić prędkie i stabilne parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...


☆ Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) ☆

Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne BOSE Noise Cancelling Headphones 700 Czarny (0017817796163)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


  Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy lub kawiarni. Jednak mamy nadzieję, iż te nowe słuchawki staną się dla Ciebie koniecznym akcesorium, co okulary i zdasz sobie ekspresowo sprawę, iż możesz je wygodnie nosić przez cały dzień.

  nowe pod każdym względem

  Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Usprawniają komunikację i uzyskiwanie informacji, udoskonalają koncentrację, zapewniają ulepszoną rozrywkę i nie tylko.

  rozszerzone doznania dźwiękowe. Dzisiaj to rzeczywistość.


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie wymagania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które ułatwiają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki wydajnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technikę Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio zwiększonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie nowe, olśniewające wrażenia dźwiękowe.

  powiększona rzeczywistość dla uszu


  Bose AR* to pierwsza w swym rodzaju platforma audio rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i równocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
  Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już przystępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują dłoni i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

  Jak działa system Bose AR?


  Produkty obsługujące Bose AR mają zaimplementowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą użyć te , a także pochodzące z urządzenia mobilnego dane lokalizacji, aby zaproponować Ci treści dźwiękowe trafne do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

  GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

  Adaptacyjny system mikrofonów zapewnia nieprzeciętną jakość wychwytywania głosu


  Słuchawki Bose Headphones 700 są wyekwipowane w niezrównany system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając równocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Choćby gdy dookoła jest głośno.

  wykonane z myślą o wygodzie

  To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali nierdzewnej z miękkimi, stosownie ustawionymi muszlami. Spód pałąka wytwarzano z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz również być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą choćby jednego włosa.


  Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


  W słuchawkach Bose 700 poprawiliśmy choćby to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Teraz, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz przystosować poziom dźwięków w swoim otoczeniu. Zwiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala obniżyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są równie wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
  A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się perfekcyjnie przy zamawianiu kawy lub w trakcie rozmowy ze współpracownikiem.

  Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

  Bose AR* to pierwsza w swym rodzaju platforma audio zwiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, maszyn przenośnych i zintegrowanych aplikacji, technika Bose A) otwiera nowe możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,rozszerza wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich przystępność mogą się różnić.

  Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

  Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie przezroczyście czysty w trakcie połączeń – nowy, niespotykany system 4 mikrofonów wyśmienicie dostosowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak poprawnie, iż rozmówca pomyśli, że jesteś w biurze.

  Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A ulepszona.


  Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko ulepszyliśmy skuteczność redukcji hałasu – rozwinęliśmy również jej obsługę.
  Jeśli na przykład chcesz się skoncentrować w popularnej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz obniżyć poziom redukcji, aby słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak korzystnie można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
  Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu poziomów.

  Muzyka? przepiękna jak zawsze.


  Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów świetny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi skrupulatnie tak, jak powinna i nie ma znaczenia, czy słuchasz jej cicho, czy pokaźnie głośniej.

  Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

  Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze większą kontrolę i powoduje, iż Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci genialne doznania dźwiękowe.

  rozmiary/waga

  Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
  Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
  kabel audio:1,06 m
  kabel USB:0,5 m

  dodatkowe informacje


  Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
  Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
  Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
  Czas szybkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
  Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
  Połączenie USB-C

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
  przewód audio
  kabel USB do ładowania
  Pokrowiec
  Przewodnik prędkiego startu

  nieraz ZADAWANE PYTANIA

  Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

  Słuchawki QuietComfort 35 II to doskonały towar dla osób, które poszukują renomowanej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają te same właściwości,oferują w całości nową konstrukcję akustyczną, dzięki czemu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej efektywna (w porównaniu z modelem QC35 II), a w dodatku umożliwiają całkowite lub zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, automatycznie dostosowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w rezultacie spokojnie przeprowadzić rozmowę albo wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala intuicyjnymi gestami zarządzać treściami.

  Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

  opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które zapewniają przepływ powietrza w słuchawkach. Powiększa to ich głośność akustyczną bez potrzeby powiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują udoskonalony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest wykorzystywana we wszystkich naszych słuchawkach i pakietach słuchawkowych.

  Jaka jest kompletna osiągalna redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują zarówno aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i chronione rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym jednocześnie w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wyłapuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — żeby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kombinacji stosownej konstrukcji akustycznej i starannie dostosowanych materiałów, z których wykonane są muszle słuchawek i poduszki.

  Ile mikrofonów mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technice redukcji hałasu stosowanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować liczba dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niezrównaną jakość odbioru głosu.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

  Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są wyposażone w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który zezwala na użytkowanie słuchawek w trakcie rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują jeszcze z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

  Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

  Najpierw przejrzyj, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, by włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz uzupełniające instrukcje. Do przeprowadzenia cyklu parowania zalecamy użyć aplikacji Bose Music, lecz nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swojego urządzenia.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń przenośnych?

  Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

  Jaki zasięg mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Bardzo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

  Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyekwipowane w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

  Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują intuicyjne gesty, np. Przesunięcie w górę lub w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu lub do tyłu (przewijanie utworów do przodu lub do tyłu). Dodatkowo dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie albo wznowienie odtwarzania albo odebranie albo zakończenie połączenia.

  Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyekwipowane w ukrytą konstrukcję obrotową, która umożliwia szybkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. Wewnątrz pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa konstrukcja ułatwia użytkowanie i rozszerza funkcjonalność, a zwężany kształt usprawnia przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

  Czy moje urządzenie mobilne obsługuje system Bose AR?

  System Bose AR aktualnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

  Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

  Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Bose najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Bose w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Bose w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki bluetooth do biegania – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Bose nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Bose opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Bose cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Bose,
 • słuchawki bluetooth do biegania Bose jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Bose

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Bose?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Bose odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Bose najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Bose warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Bose, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Bose są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Bose zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Bose to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *