FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania Blow. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania Blow


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania Blow,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania Blow najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania Blow, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek bluetooth do biegania Blow, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Blow BTX300 ☆

Blow BTX300 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTX300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX300❗❗❗Najważniejsze właściwości ❗❗❗⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth⭐zaimplementowany mikrofon⭐Funkcja zestawu słuchawkowego⭐Poprawiony i wzmocniony bas⭐wygodne użytkowanie dzięki wysokiej jakości wykonaniu⭐Głośniki: 2x40mmWysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z zaimplementowanym mikrofonem zapewniają Ci komfortowe słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

  Przy produkcji zadbano nie tylko o postępowy design, ale także wygodę wykorzystywania. Mocny bas, który można usłyszeć podczas słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji oszałamiająca jakością i czystością!⏺Bezprzewodowa łącznośćNie Ci potrzeba przewodów,zachwycać się muzyką.

  obfity promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika, dzięki postępowej wersji funkcji bluetooth, w której poprawiono atrybuty łączności między urządzeniami, co ma istotny wpływ także na jakość samego dźwięku.⏺dopełniające funkcjeWbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia używając przycisku \"Power\" i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wydobywana telefonu.⏺komfortowo wykorzystywanieWysokiej jakości materiały sprawiają, iż noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością.

  To z reguły zasługa innowacyjnego designu i wykwintnego wyglądu, ale także wspaniałego dopracowania znikomych szczegółów.⏺Bogaty i konkretny basBezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie wyjątkowej jakości słuchanego utworu.

  Poprawiony i wzmocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki zróżnicowanych gatunków!⏺Specyfikacja:✅Wersja Bluetooth: v3.0✅Zasięg działania: 10m✅pojemność akumulatora: 300 mAh✅Czas ładowania: 2,5 godziny✅Metoda ładowania: USB✅Głośniki: 2 x 40mm✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz✅Czułość: 110 +/- 3 db✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW✅zastosowany mikrofon: TAK✅Kod producenta: 32-772#","i":"


☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

  Myślisz, że słyszałeś już wszystko?


  Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, niewielkich, prawidłowo dostosowujących się do ucha, grających w stereo i na dodatek z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to wyjątkowo należycie trafiliście. Mamy tu dla Was niewielkie, lecz z wielką mocą słuchawki. Znakomite dla wszelkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się potrzebne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie albo cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki nieprzeciętne, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


  Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszystkich czynnie uprawiających sport. Są szczególnie należycie wyprofilowane, więc doskonale trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja zezwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Uzupełniającą funkcją uwydatniającą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).  parametry słuchawek:
  -wspaniałe dla sportowców
  - dopełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk dostosowany do słuchu ludzkiego
  - komfortowe sterowanie

  *☆ Blow BTX400 ☆

Blow BTX400 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTX400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX400SD ❗❗❗Najważniejsze właściwości ❗❗❗ ⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth ⭐wbudowany mikrofon ⭐zastosowany slot na kartę microSD ⭐komfortowe w codziennym użytkowaniu ⭐Bogaty i mocny bas ⭐Możliwość złożenie słuchawek ⭐Głośniki: 2x40 mm Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z zaimplementowanym mikrofonem gwarantują Ci wygodne słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

  Przy produkcji zadbano nie tylko o progresywny design, lecz także wygodę używania. Mocny bas, który można usłyszeć w trakcie słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji olśniewająca jakością i czystością!

  ⏺Bezprzewodowa łączność Nie Ci trzeba przewodów,zniewalać się muzyką. Spory promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika, dzięki postępowej wersji funkcji Bluetooth, w której poprawiono parametry łączności pomiędzy urządzeniami, co ma pokaźny wpływ także na jakość samego dźwięku.

  ⏺dopełniające funkcje W słuchawkach znajduje się wbudowane wejście na kartę microSD, dzięki temu możemy odtwarzać swoją ulubioną muzykę zgraną uprzednio na kartę. Zaimplementowany mikrofon zezwala na użycie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia dedykowanym przyciskiem i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wyciągana telefonu.

  ⏺komfortowo użytkowanie Wysokiej jakości materiały sprawiają, iż noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością. To zwykle zasługa postępowego designu, a także wykwintnego wyglądu, lecz także znakomitego dopracowania minimalnych szczegółów.

  ⏺Bogaty i konkretny bas Bezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie nieszablonowej jakości słuchanego utworu. Poprawiony i umocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki najróżniejszych gatunków!

  ⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: v4.2 ✅Zasięg działania: 10m ✅pojemność akumulatora: 200 mAh ✅Czas ładowania: 1-2 godzin ✅Metoda ładowania: USB ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 105 dB/Mw ✅Maksymalna moc wejściowa: 40 mW ✅zastosowany mikrofon: TAK ✅Wejście: na karty microSD ✅Kod producenta: 32-787#


☆ Blow BTE100 ☆

Blow BTE100 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE100 firmy Blow to gwarancja przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki - urządzenia są lekkie i nieprzeciętnie dopasowane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie sprawia żadnego problemu. Zaimplementowany panel dotykowy zezwala na sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie, a także załączone do zestawu etui ładujące pozwalają cieszyć się długim działaniem.

  innowacyjna technika Bluetooth

  zastosowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.0 to najnowsza i zoptymalizowana wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dobrana do urządzeń przenośnych i elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych. Zapewnia pokaźniejszą prędkość, stabilność, a także energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na lepszą jakość dźwięku.

  samoczynne parowanie

  Słuchawki zostają automatycznie włączone i sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego. Po pierwszym, ręcznym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało też w sposób automatyczny.

  Lekkość i wygoda

  Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik czuł pełen komfort w trakcie długiego słuchania muzyki - znakomite dopasowanie do ucha dzięki silikonowym nakładkom i niezwykła lekkość każdej ze słuchawek pełną przyjemność używania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

  Kontrola nad muzyką i połączeniami

  Na słuchawkach znajduję się specjalny przycisk sterowania który pozwala kontrolować ich działanie - zezwala na odtworzenie albo zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie oraz odrzucanie połączeń telefonicznych, a także wybranie ostatniego numeru. Zaimplementowany mikrofon umożliwia luźne prowadzenie rozmów.

  Długi czas działania

  Litowo - polimerowe baterie słuchawek umożliwiają ich nieustanną pracę choćby do 3 godzin. Po tym czasie starczy je włożyć i naładować w dedykowanym etui z wbudowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności przyłączania do sieci elektrycznej.

  Specyfikacja:

  - Wersja Bluetooth: 5.0

  - Zasięg: 10 m

  - Baterie słuchawek: litowo - polimerowa 40 mAh * 2

  - Akumulator etui ładującego: litowo - polimerowy 250 mAh

  - Głośnik: 10 mm średnicy, 16Ω

  - SNR: 80 dB

  - Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 KHz

  - Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny

  - Czas odtwarzania muzyki: do 3 godzin

  - Kolor: czarny

  Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. Błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  genialne słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Wyjątkowo korzystnie trzymają się w uszach, dzięki temu komfortowe są w rutynowym wykorzystywaniu jak i w trakcie biegania lub innego treningu.

  A zastosowany mikrofon pozwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze właściwości❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk przystosowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐wygodne sterowanie⭐zastosowany mikrofon⭐precyzyjne wykonanie⭐Czyste, konkretne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐zaimplementowany duży akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie Ci trzeba przewodów,zniewalać się muzyką.

  zastosowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana nowoczesna technologia gwarantuje obszerniejszą prędkość, stabilność i energooszczędność.

  duży promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika.⏺wyśmienite do muzykiSłuchawki są szczególnie wygodne i poprawnie trzymają się w uchu. A nowoczesna technologia pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wyciągającej się ze słuchawek.

  wzmocniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zaimplementowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon, a także regulacja głośności umożliwiająca przypasowanie poziomu do aktualnego oraz uniwersalny przycisk.⏺wygodny sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dostosowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

  4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W zestawie: słuchawki, kabel USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow BTE500 ☆

Blow BTE500 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE500 marki Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu podczas słuchania muzyki. Są lekkie, a także nadzwyczajnie dobrane do uszu, dzięki temu wielogodzinne słuchanie nie powoduje żadnego problemu. Wbudowany panel dotykowy umożliwia sterowanie muzyką, a także zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie i dołączone do zestawu etui ładujące pozwala cieszyć się długim działaniem. Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.

  Bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.1

  Najnowsza technika łączności Bluetooth proponuje jeszcze obszerniejszą szybkość i zasięg działania. Zoptymalizowana wersja Bluetooth pozwoliła na wydłużenie czasu pracy słuchawek do choćby 6 godzin.

  automatyczne parowanie

  Słuchawki zostają samoczynnie włączone, a także sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego. Po pierwszym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało w sposób samoczynny.

  Dotykowy panel sterowania

  Na słuchawkach znajdują się specjalne dotykowe pola, dzięki którym możemy kontrolować ich działanie - zezwala na odtworzenie albo zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie oraz odrzucanie połączeń telefonicznych i wybranie ostatniego numeru. A zastosowany mikrofon umożliwia swobodne prowadzenie rozmów.

  Lekkość i wygoda

  Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby użytkownik czuł pełen komfort podczas długiego słuchania muzyki - idealne przypasowanie do ucha dzięki silikonowym nakładkom oraz niezwykła lekkość każdej ze słuchawek pełną przyjemność używania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

  ergonomiczne etui z funkcją Powerbanku

  Pokrowiec na słuchawki został wyekwipowany w akumulator o pojemności 2000mAh, a także wyjście USB. Takie rozwiązanie pozwala na nie tylko na ładowanie słuchawek - w awaryjnej sytuacji możemy w dodatku naładować nasz smartfon czy tablet.  EAN: 5900804125822
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 32-819#
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 90 dB
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe BLOW BTE500 Etui ładujące pełniące również funkcję PowerBanka przewód microUSB Nakładki silikonowe w 3 różnorodnych rozmiarach Instrukcja obsługi w języku polskim Opakowanie z zawieszką
  Pozostałe atrybuty: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP Transmisja: klasa 2 Zakres częstotliwości: 2,402 ~ 2,480 GHz Bateria słuchawek: bateria litowo-polimerowa 50 mAh / 3,7 V Powerbank: 2000 mAh Czas ładowania: 2 godziny Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin (głośność wpływa na czas odtwarzania)

☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Nad wyraz korzystnie trzymają się w uszach, dzięki czemu komfortowe są w rutynowym stosowaniu jak i podczas biegania lub innego treningu. Nieprzeciętną jakość dźwięku progresywne technologie, takie jak A2DP czy AVRCP. Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 zagwarantuje jednostajne i wysokiej jakości połączenie. Zaimplementowany mikrofon zezwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.

  Najważniejsze cechy:

  - lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne
  - nieprzeciętne dla sportowców
  - dodatkowe wkładki douszne
  - emitują dźwięk przystosowany do słuchu ludzkiego
  - komfortowe sterowanie
  - zastosowany mikrofon
  - wbudowana bateria
  - instrukcja głosowa umożliwiająca przystępne zastosowanie
  - przyjemna w dotyku gumowa powłoka

  - Bluetooth 4.1
  - Zasięg do 10 m
  - Wsparcie A2DP, AVRCP, HSP, HFD
  - Czas rozmowy / muzyki do 5 godzin
  - Czas gotowości do 180 godzin

  A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – zezwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. (dużo ulepszona jakość w stosunku do kodowania monofonicznego używanego w profilach HSP i HFP).

  AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np. Stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów).

  Karta towaru - POBIERZ

  Uwaga:

  Specyfikacje technologiczne mogą podlegać zmianom bez konieczności powiadamiania użytkownika. Przepraszamy za wszelkie wynikające z tego niedogodności.


☆ Blow BTE200 ☆

Blow BTE200 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLOW BTE200❗❗❗Najważniejsze parametry ❗❗❗⭐ technika Bluetooth w najnowszej wersji 5.1⭐ samoczynne parowanie słuchawek⭐ Etui do przechowywania i jednoczesnego ładowania⭐ Czas odtwarzania muzyki do 6 godzin⭐ Pojemny powerbank o wielkości 2000mAh⭐Czas ładowania słuchawek od 1,5 do 2 godzin⭐ Sterowanie odtwarzaczem i odbieranie połączeń jednym przyciskiem na słuchawce⭐ Zasięg pracy do 10 metrów⭐ Czuły mikrofon⭐ Niska waga⭐ Kompatybilne z wieloma urządzeniami (Samsung, LG, Xiaomi, Apple, iPhone, Huawei, Sony itp.)Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE200 marki Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu podczas słuchania muzyki.

  Urządzenia są lekkie oraz doskonale przypasowane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie sprawia żadnego problemu. Zastosowany panel dotykowy pozwala na sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie oraz załączone do zestawu etui ładujące pozwalają radować się długim działaniem.

  Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.⏺ DŁUGI CZAS DZIAŁANIALitowo - polimerowe baterie słuchawek umożliwiają ich nieustanną pracę choćby do 6 godzin. Po tym czasie starczy je włożyć i naładować w asygnowanym etui z zastosowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej.⏺ innowacyjnA technika BLUETOOTHWbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.1 to najnowsza i zoptymalizowana wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dobrana do maszyn mobilnych oraz elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych.

  zagwarantuje większą prędkość, stabilność oraz energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na ulepszoną jakość dźwięku.⏺ PANEL DOTYKOWYWyposażone są w panel dotykowy, który jest bardzo komfortowym i funkcjonalnym rozwiązaniem.

  wystarczy krótko dotknąć lewej czy prawej słuchawki żeby zmienić utwór na poprzedni/następny. Żeby zmienić głośność słuchawek należy krótko wcisnąć prawą/lewą słuchawkę w celu zwiększenia/zmniejszenia głośności.

  starczy tylko raz wcisnąć dowolną słuchawkę by zatrzymać/wznowić odtwarzanie.W celu odebrania połączenia wystarczy krótko nacisnąć dowolną słuchawkę, a w trakcje rozłączenia ten sam gest kończy rozmowę, żeby odrzucić połączenie przychodzące starczy przytrzymać dowolną słuchawkę na 2 sekundy.⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR✅Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP✅Transmisja: klasa 2✅Zakres częstotliwości: 2,402 - 2,480 GHz✅Czułość: 90 dB✅Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz✅Impedancja: 32 Ohm✅Zasięg: 10m✅Bateria w słuchawkach: Litowo-polimerowa 50 mAh 3,7V✅Bateria w etui: 2000 mAh✅Czas ładowania: 2 godziny ✅Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin⚫Zawartość opakowania:Słuchawki bezprzewodowe Blow BTE200 z nakł.

  silikonowymiEtui ładującePrzewód microUSBInstrukcja obsługi w języku polskimKod producenta: 32-818#","i":"Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Blow – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Blow, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania Blow jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 gwarantują możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Szczególnie korzystnie trzymają się w uszach, dzięki czemu wygodne są w rutynowym stosowaniu jak i podczas biegania albo innego treningu. Rewelacyjną jakość dźwięku progresywne technologie, takie jak A2DP czy AVRCP. Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 zagwarantuje zrównoważone i wysokiej jakości połączenie. Wbudowany mikrofon zezwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.

  Najważniejsze parametry:

  - lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne
  - świetne dla sportowców
  - uzupełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk przystosowany do słuchu ludzkiego
  - komfortowe sterowanie
  - wbudowany mikrofon
  - zaimplementowana bateria
  - instrukcja głosowa umożliwiająca łatwe użycie
  - przyjemna w dotyku gumowa powłoka

  - Bluetooth 4.1
  - Zasięg do 10 m
  - Wsparcie A2DP, AVRCP, HSP, HFD
  - Czas rozmowy / muzyki do 5 godzin
  - Czas gotowości do 180 godzin

  A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. (dużo lepsza jakość w stosunku do kodowania monofonicznego stosowanego w profilach HSP i HFP).

  AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np. Stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów).

  Karta artykułu - POBIERZ

  Uwaga:

  Specyfikacje technologiczne mogą podlegać zmianom bez konieczności powiadamiania użytkownika. Przepraszamy za wszelkie wynikające z tego niedogodności.


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  idealne słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Szczególnie należycie trzymają się w uszach, dzięki temu wygodne są w rutynowym stosowaniu jak i podczas biegania albo innego treningu.

  A zaimplementowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze parametry❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk dostosowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐wygodne sterowanie⭐wbudowany mikrofon⭐dokładne wykonanie⭐Czyste, solidne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐zaimplementowany obfity akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie Ci potrzeba przewodów,zachwycać się muzyką.

  zastosowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana nowoczesna technika zagwarantuje większą szybkość, stabilność, a także energooszczędność.

  znaczny promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika.⏺idealne do muzykiSłuchawki są szczególnie wygodne i korzystnie trzymają się w uchu. A innowacyjna technika pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wyciągającej się ze słuchawek.

  umocniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zaimplementowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon oraz regulacja głośności umożliwiająca dostosowanie poziomu do aktualnego oraz uniwersalny przycisk.⏺wygodny sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni przypasowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

  4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W pakiecie: słuchawki, przewód USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

  Myślisz, iż słyszałeś już wszystko?


  Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, śladowych, poprawnie dostosowujących się do ucha, grających w stereo i ponadto z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to wyjątkowo dobrze trafiliście. Mamy tu dla Was nieznaczne, ale z wielką mocą słuchawki. Nadzwyczajne dla wszelkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się niezbędne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie albo cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki genialne, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


  Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszelkich czynnie uprawiających sport. Są szczególnie należycie wyprofilowane, więc wyśmienicie trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja pozwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Dopełniającą funkcją uwydatniającą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).  parametry słuchawek:
  -doskonałe dla sportowców
  - uzupełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk dopasowany do słuchu ludzkiego
  - wygodne sterowanie

  *☆ Blow BTE500 ☆

Blow BTE500 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE500 producenta Blow, to pewność przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki. Są lekkie, a także nieprzeciętnie dobrane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie sprawia żadnego problemu. Zaimplementowany panel dotykowy pozwala na sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie oraz dołączone do zestawu etui ładujące pozwala cieszyć się długim działaniem. Słuchawki zaskakują wysoką dynamiką dźwięku.

  Bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.1

  Najnowsza technika łączności Bluetooth oferuje jeszcze obszerniejszą szybkość i zasięg działania. Zoptymalizowana wersja Bluetooth pozwoliła na wydłużenie czasu pracy słuchawek do nawet 6 godzin.

  automatyczne parowanie

  Słuchawki zostają automatycznie włączone oraz sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego. Po pierwszym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało w sposób samoczynny.

  Dotykowy panel sterowania

  Na słuchawkach znajdują się specjalne dotykowe pola, dzięki którym możemy kontrolować ich działanie - zezwala na odtworzenie lub zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie oraz odrzucanie połączeń telefonicznych oraz wybranie ostatniego numeru. A wbudowany mikrofon umożliwia luźne prowadzenie rozmów.

  Lekkość i wygoda

  Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik czuł pełen komfort w trakcie długiego słuchania muzyki - doskonałe dopasowanie do ucha dzięki silikonowym nakładkom, a także niezwykła lekkość każdej ze słuchawek pełną przyjemność użytkowania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

  funkcjonalne etui z funkcją Powerbanku

  Pokrowiec na słuchawki został wyekwipowany w akumulator o pojemności 2000mAh, a także wyjście USB. Takie rozwiązanie pozwala na nie tylko na ładowanie słuchawek - w awaryjnej sytuacji możemy w dodatku naładować nasz smartfon czy tablet.  EAN: 5900804125822
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 32-819#
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 90 dB
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki bezprzewodowe BLOW BTE500 Etui ładujące pełniące dodatkowo funkcję PowerBanka przewód microUSB Nakładki silikonowe w 3 zróżnicowanych wymiarach Instrukcja obsługi w języku polskim Opakowanie z zawieszką
  Pozostałe parametry: Wersja Bluetooth: 5.1 + EDR Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP Transmisja: klasa 2 Zakres częstotliwości: 2,402 ~ 2,480 GHz Bateria słuchawek: bateria litowo-polimerowa 50 mAh / 3,7 V Powerbank: 2000 mAh Czas ładowania: 2 godziny Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin (głośność wpływa na czas odtwarzania)

☆ Blow BTE100 ☆

Blow BTE100 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE100 marki Blow to gwarancja przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki - urządzenia są lekkie i znakomicie dobrane do uszu, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie nie powoduje żadnego problemu. Zaimplementowany panel dotykowy umożliwia sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie, a także dołączone do zestawu etui ładujące pozwalają radować się długim działaniem.

  progresywna technologia Bluetooth

  zastosowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.0 to najnowsza i zoptymalizowana wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dopasowana do maszyn przenośnych oraz elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych. Zagwarantuje pokaźniejszą szybkość, stabilność, a także energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na ulepszoną jakość dźwięku.

  automatyczne parowanie

  Słuchawki zostają automatycznie włączone i sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego. Po pierwszym, ręcznym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało jeszcze w sposób samoczynny.

  Lekkość i wygoda

  Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby użytkownik czuł pełen komfort w trakcie długiego słuchania muzyki - nieprzeciętne dopasowanie do ucha dzięki silikonowym nakładkom oraz niezwykła lekkość każdej ze słuchawek pełną przyjemność wykorzystywania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

  Kontrola nad muzyką i połączeniami

  Na słuchawkach znajduję się specjalny przycisk sterowania który pozwala kontrolować ich działanie - umożliwia odtworzenie lub zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie i odrzucanie połączeń telefonicznych i wybranie ostatniego numeru. Zaimplementowany mikrofon umożliwia swobodne prowadzenie rozmów.

  Długi czas działania

  Litowo - polimerowe baterie słuchawek pozwalają na ich nieustanną pracę choćby do 3 godzin. Po tym czasie starczy je włożyć i naładować w dedykowanym etui z zastosowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności podłączania do sieci elektrycznej.

  Specyfikacja:

  - Wersja Bluetooth: 5.0

  - Zasięg: 10 m

  - Baterie słuchawek: litowo - polimerowa 40 mAh * 2

  - Akumulator etui ładującego: litowo - polimerowy 250 mAh

  - Głośnik: 10 mm średnicy, 16Ω

  - SNR: 80 dB

  - Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 KHz

  - Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny

  - Czas odtwarzania muzyki: do 3 godzin

  - Kolor: czarny

  Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. Błędne zdjęcie albo opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli towar, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania Blow najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania Blow w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania Blow w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki bluetooth do biegania – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania Blow nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania Blow opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania Blow cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania Blow,
 • słuchawki bluetooth do biegania Blow jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania Blow

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania Blow?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania Blow odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Blow najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania Blow warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Blow, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania Blow są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness Blow zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania Blow to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *