FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek z linką stalową. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek z linką stalową


Pomagamy w wyborze dobrych skakanek z linką stalową. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek z linką stalową,
 • TOP5 często wybieranych sportowych skakanek do ćwiczeń treningowych.

Jakie skakanki z linką stalową najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki z linką stalową, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skakanek z linką stalową, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Body sculpture - bk 138 - skakanka speed z linką stalową (5903733003841) ☆

Body sculpture - bk 138 - skakanka speed z linką stalową (5903733003841) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture - bk 138 - skakanka speed z linką stalową (5903733003841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: Body sculpture - bk 138 - skakanka speed z linką stalową (5903733003841)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Wysokiej jakości skakanka Body Sculpture BK 138 ze stalową linką odszuka zastosowanie podczas treningów posiadających poprawić odporność i koordynację ruchów. Zastosowanie stalowej linki niezaprzeczalnie rozszerza jej prędkość, co przekłada się na pokaźniejszą intensywność treningu.

  Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu treningów linka została pokryta plastikową otuliną. Specjalnie wyprofilowane uchwyty zostały pokryte specjalnym materiałem, który zagwarantuje pewny uchwyt. W skakance zastosowano system łożysk, które zapewniają lepszą rotację i płynny ruch.

  Skakanka to rewelacyjny sposób na spalenie zbędnych kalorii, wzmocnienie i umięśnienie nóg. Ponadto można wzmocnić stawy, poprawić kondycję ruchową i krążenie. Treningi na skakance można w szczególności polecić kobietom - dodają lekkości, gracji i wdzięku przy poruszaniu pięknie wymodelują ciało.


☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 ☆

Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - gdy liczy się szybkość! użycie w produkcie linki stalowej zapewnienia maksymalną prędkość, dzięki temu towar jest stosowny zarówno do pojedynczych, podwójnych jak i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał oraz wysoka jakość wykonania powoduje, że skakanka stanie na wysokości zadania w sytuacji długookresowego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia. Skakanki z linkami stalowymi są używane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają kryteria potrzebne do treningów o wzmożonej intensywności. Skakanka firmy Adidas została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak,dopasować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co pokaźnie wpływa na komfort używania i gwarantuje całkowitą kontrolę podczas ćwiczeń. Ćwiczenia ze skakanką to najprostsza forma treningów cardio, które wydajnie spalają tkankę tłuszczową oraz redukują wagę. Treningi tego typu to także prędki sposób na wypracowanie korzystnej kondycji. Tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i powtarzalności. Przekonaj się sam i zacznij ćwiczy już teraz!

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m ☆

Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MP SPORT
 • Nazwa produktu: Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Crossfit stalowa z łożyskami - opis towaru

  Skakanka typu Cross Fit to świetne akcesorium przydatne w powszednim treningu. Wykonana z opornej stali skakanka bokserska ma funkcjonalną konstrukcję - możliwość regulacji linki oraz łożyska, które pozwalają uniknąć skręcania się linki. Prosty wygląd, wygodne uchwyty z materiałem ABS i zabezpieczona materiałem PE linka efektywny trening. W przypadku regularnego wykorzystywania skakanka efekty ma ogólnokondycyjne, ulepszające solidność organizmu. W dodatku skakanka kalorie pozwala spalać w stosunkowo prędki sposób, w szczególności wykorzystywana do rozgrzewki jak klasyczna skakanka sportowa.

  ● Skakanka crossfit - co ją uwydatnia?

  ● Prosta i poręczna skakanka - efekty codziennego treningu

  ● Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  ● Ćwiczenia ze skakanka - kalorie

  Skakanka crossfit - co ją podkreśla?

  Stalowa skakanka bokserska to artykuł pozwalający na intensywny dynamiczny trening i dopasowanie akcesorium do jednostkowych potrzeb. Ten model ma estetyczny, uniwersalny czarny odcień dzięki zaimplementowaniu tworzywa na rączkach i oplocie linki. Rączki o długości 11,5 cm to antypoślizgowy ABS, zapewniający pewny chwyt choćby wilgotnymi dłońmi. Długa na 300 cm linka o grubości 2,5 mm została zabezpieczona czarnym tworzywem PE. Takie cechy zezwalają na uzyskanie wysokiej prędkości treningu. Łożyska zapobiegają skręcaniu się dostosowywanej linki, co wpływa na komfort ćwiczeń. Atrakcyjna cena produktu o mistrzowskim charakterze zachęca do zakupu.

  Prosta i ergonomiczna skakanka - efekty codziennego treningu

  użycie skakanki w rutynowych aktywnościach fizycznych to szansa na poprawę kondycji, redukcję tkanki tłuszczowej czy rozszerzenie sprawności i koordynacji. Skakanie na skakance może stanowić samodzielny trening lub być elementem rozgrzewki. Trening może odbywać się jednocześnie w domu, jak i sali treningowej czy świeżym powietrzu. Ważne,przystępna była bezpieczna przestrzeń, w tym wysokość na pełen obrót skakanki w sytuacji skoków. Skakanka stalowa jest niepodatna na warunki atmosferyczne. Regularne korzystanie ze skakanki może przyczynić się do wzmocnienia mięśni nóg i dłoni, wsparcie w treningach rodzaju cross fit czy fitness.

  Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  Skakanka bokserska wykonana ze stali to nieprzeciętne akcesorium treningowe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie jest podatna na zerwanie, a łożyska zapewniają jej dłuższą żywotność. Sportowa skakanka dzięki komfortowej możliwości przypasowania długości do wzrostu użytkownika może być choćby wykorzystywana naprzemiennie przez rozmaite osoby. Będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem domowej strefy treningowej. Nie powinna być zabawką dla najmłodszych dzieci - wykorzystywana poprzez nie może być jedynie pod ścisłą kontrolą osób dorosłych z uwagi na stalowe, cienkie elementy.

  Ćwiczenia ze skakanką - kalorie

  różnorodne ćwiczenia ze skakanką nie muszą opierać się jedynie na skokach, choć i te angażują jednocześnie niemało najróżniejszych partii mięśni. Niemało ćwiczeń obejmuje także czynności wykorzystujące skakankę w inny sposób. Dlatego także skakanka kalorie spalane podczas stosowania zależą od rozmaitych czynników, w tym intensywności i czasu trwania treningu i wagi i kondycji osoby ćwiczącej. Typowo godzinny trening ze skakanką pozwala na spalenie od 500 do choćby 800 kcal, choć jest to pokaźne wyzwanie kondycyjne. Warto, żeby ćwiczenia rozgrzewające ze skakanką trwały co najmniej 15 minut, gdyż wtedy przemiana materii zostaje produktywnie pobudzona, a spalanie tkanki tłuszczowej jest bardziej produktywne.

  Skakanka stalowa Cross Fit z łożyskami to tani i prosty sposób na utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej. Jednak jak w sytuacji każdego akcesorium treningowego, żeby było produktywne, ważne jest regularne użytkowanie się do zaleceń ćwiczeniowych - intensywności i czasu trwania.

  mocne strony ćwiczeń na skakance:

  - redukuje tkankę tłuszczową;
  - poprawia figurę;
  - rozszerza solidność treningową;
  - wzmacnia mięśnie nóg;
  - idealnie pasuje do ćwiczenia w domu, w klubie fitness i na świeżym powietrzu;
  - wspaniała do treningów cross fit i do rozgrzewki przed treningiem głównym.


  informacje technologiczne:

  tworzywo:
  - stalowa linka pokryta materiałem PE
  - rączki - tworzywo ABS
  długość linki: 300 cm
  długość rączki: 11,5 cm
  grubość linki: 2,5 mm


☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos ☆

Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos Najniższa Cena Online

☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  szybkościowa, czarna skakanka marki Springos perfekcyjnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, polepsza sprawność fizyczną oraz trwałość mięśni. Nieskomplikowany i szybki sposób regulowania linki pozwoli na przypasowanie jej długości do wzrostu użytkownika. najlepsze jakościowo materiały zapewniają długi okres stosowania.

  właściwości:

  • marka: Springos
  • Materiał: PP+stalowa linka
  • Kolor: czarny
  • Długość całkowita: 300 cm
  • Długość rączki: 11,5 cm
  • Regulacja długości: tak
  • Linka: ze stali
  • Łożyska: tak

  Kod produktu: FA0102

  Nr oferty xSale FA0102

☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa ☆

Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa Najniższa Cena Online

☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka stalowa SPRINGOS różowa 300 cm regulacjaSkakanka sportowa o długości całkowitej 300 cm. Długość rączki wynosi 11.5 cm. Możliwość regulacji długości według indywidualnych potrzeb. Linka stworzona ze stali.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: RóżowyDługość: 300 cmRegulacja długościDługość rączki: ok 11,5 cmŁożyskaPlastikowa rączka Skakanka jest jednym z​ najpopularniejszych​ akcesoriów do ćwiczeń. Dzięki niej w​ prędki i nieskomplikowany​ sposób można​ spalić tkankę​ tłuszczową​ jak i​ poprawić koordynację​ ruchową,​ kondycję​ czy​ odporność​.​Długość sznura prosto wyregulujesz,wykorzystywanie było w pełni​ komfortowe.Łożyska w uchwytach gwarantują bezproblemowe ćwiczenia.


☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m ☆

Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Bokserska Stalowa Fitness Ćwiczenia Czarna Skakanka to jeden z najpopularniejszych przyrządów sportowych. Skakanie poprzez linkę to jeden z najefektywniejszych form wysiłku cardio, idealna rozgrzewka, ćwiczenie kondycyjne, a także rewelacyjna zabawa.

  polepsza naszą wydolność, spala nadmiar kalorii, redukuje tkankę tłuszczową, lecz co najważniejsze - ulepsza naszą kondycję! Jest funkcjonalna i możemy wziąć ją ze sobą dosłownie wszędzie.... Atuty: najefektywniejszych trening cardio najlepszy sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i kalorii udoskonalanie kondycji linka z regulacją długości dzięki czemu skonsolidujesz ją do siebie delikatnie wyprofilowana użyteczność-możemy wziąć skakankę dosłownie wszędzie dane techniczne: nr katalogowy: FA0017 długość kompletna: 300 cm długość rączki: 11,5 cm kolor: czarny wariant skakanki: łożyskowa delikatnie wyprofilowana rączka


☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami srebrna marki Springos ☆

Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami srebrna marki Springos Najniższa Cena Online

☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami srebrna marki Springos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami srebrna marki Springos
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka z regulacją SPRINGOS stalowa linka 300cm Skakanka sportowa o długości całkowitej 300 cm. Długość rączki wynosi 15 cm. Możliwość regulacji długości według jednostkowych potrzeb. Linka stworzona ze stali.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Stalowy, czarnyLinka stalowaKonstrukcja z łożyskamiDługość całkowita: 300 cmMożliwość regulacji długości linkiDługość rączki: 15 cm Skakanka szybkościowa marki Springos przynosi sporo korzyści w trakcie ćwiczeń z nią.

  między innymi idealnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, udoskonala sprawność fizyczną oraz wytrzymałość mięśni. Wykonana z najlepszych jakościowo tworzyw umożliwia użytkowanie przez długi okres.

  W przystępny i prędki sposób można wyregulować długość linki by była trafna do wzrostu użytkownika.


☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui ☆

Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka Speed Light, to nie tylko znakomita zabawa, lecz sposób na zgubienie wagi, wzmocnienie kondycji i wymarzoną figurę.
  • zaopatrzona w głowice obrotowe z łożyskami zapobiegają skręcaniu linki
  • niska waga i dokładna budowa zapewniają płynne obroty linki i prędkie tempo skoków
  • wytworzona z konkretnych, opornych na uszkodzenia, a jednocześnie niezwykle lekkich tworzyw daje gwarancję trwałości
  • regulacja linki daje możliwość dopasowania jej do wzrostu użytkownika
  • nadzwyczajna do rozgrzewki, CROSSFITU, TRENINGU CARDIO
  • ulepsza kondycję, modeluje sylwetkę, zmniejsza cellulit

  Skakanka prędkośCIOWA Speed Light to wyjątkowo funkcjonalny przyrząd fitness, który przy regularnym używaniu przynosi nieprzeciętne efekty!Ćwiczenia na skakance zezwalają na intensywny trening CARDIO, a także CROSSFIT. Skakanka może być nadzwyczajną rozgrzewką przed właściwym treningiem.


  Ćwiczenia na skakance pomogą Ci powiększyć trwałość organizmu, poprawić zmysł równowagi, koordynację ruchową, wydajność i ogólną kondycję. W dodatku idealnie wpływają na Twoje górne i dolne partie ciała. Trening na niej najszczególniej pobudza łydki, uda, pośladki i ramiona. Rewelacyjne efekty osiągają osoby walczące z nadwagą i cellulitem. Systematyczne treningi pomogą Ci także pozbyć się zbędnych kilogramów i ujędrnić skórę. innowacyjna budowa pozwoli Ci osiągnąć dużą szybkość, dynamikę i precyzję w trakcie ćwiczeń. Za pomocą regulowanej długości linki, zespolisz sprzęt do siebie, zyskasz komfort i osiągniesz najlepsze efekty.


  właściwości:


  • rozmiary linki: śr. 0,25 cm
  • Długość uchwytów: 14.5 cm
  • regulowana długość: 300 cm (maksymalna)
  • Materiał: metal (linka), PP (uchwyty)
  • Kolor: czarny
  • Opakowanie: 24 x 16 x 2 cm (dł. X szer. X gł.)
  • Waga netto: 0,109 kg
  • Waga brutto: 0,110 kg
  • producent: EB Fit


  EB FIT to producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie, a także rewelacyjne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm stalowa yb02n - marki Hms ☆

Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm stalowa yb02n - marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm stalowa yb02n - marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hms
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm stalowa yb02n - marki Hms
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  YB02N HMS ANTI-BURST to wytrzymała piłka gimnastyczna stworzona ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, broniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Specjalna struktura piłki sprawia, iż ciało nie ślizga się po jej powierzchni w trakcie ćwiczeń. Popularność, jaką cieszą sią piłki gimnastyczne, wynika z ich znacznej skuteczności. Jest to zasługa specyfiki wykonywanych przy jej wykorzystaniu ćwiczeń. Piłka YB02N HMS ANTI-BURST pozwala zwiększyć produktywność, stanowirewelacyjne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi.

  Dla piłki YB02N HMS ANTI-BURST łatwo można znaleźć mnóstwo zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, niezwykle korzystnie sprawdza się także w terapii osób z różnego typu problemami ruchowymi. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą skutecznie dbać o swoje zdrowie.

  Piłka jest przeznaczona do wszelkich ćwiczeń:

  • ruchowych
  • wzmacniających
  • rozciągających
  • korekcyjnych
  • jogi
  • pilates
  • używana w rehabilitacji

  Występują przeróżne rozmiary piłek. Wielkość dostosowujemy do wzrostu osoby ćwiczącej:

  • 55 cm wzrost: 150-164 cm
  • 65 cm wzrost: 165-182 cm
  • 75 cm wzrost: 182 i więcej


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki z linką stalową – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze skakanki z linką stalową, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek z linką stalową jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m ☆

Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MP SPORT
 • Nazwa produktu: Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Crossfit stalowa z łożyskami - opis artykułu

  Skakanka rodzaju Cross Fit to świetne akcesorium przydatne w rutynowym treningu. Stworzona z wytrzymałej stali skakanka bokserska ma poręczną konstrukcję - możliwość regulacji linki oraz łożyska, które pozwalają uniknąć skręcania się linki. Prosty wygląd, wygodne uchwyty z tworzywem ABS i zabezpieczona materiałem PE linka produktywny trening. W sytuacji regularnego używania skakanka efekty ma ogólnokondycyjne, polepszające odporność organizmu. W dodatku skakanka kalorie pozwala spalać w stosunkowo szybki sposób, w szczególności stosowana do rozgrzewki jak tradycyjna skakanka sportowa.

  ● Skakanka crossfit - co ją uwydatnia?

  ● Prosta i poręczna skakanka - efekty codziennego treningu

  ● Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  ● Ćwiczenia ze skakanka - kalorie

  Skakanka crossfit - co ją akcentuje?

  Stalowa skakanka bokserska to produkt pozwalający na intensywny dynamiczny trening i przypasowanie akcesorium do jednostkowych potrzeb. Ten model ma estetyczny, uniwersalny czarny kolor dzięki zastosowaniu tworzywa na rączkach i oplocie linki. Rączki o długości 11,5 cm to antypoślizgowy ABS, zapewniający pewny chwyt nawet wilgotnymi dłońmi. Długa na 300 cm linka o grubości 2,5 mm została zabezpieczona czarnym materiałem PE. Takie parametry pozwalają na uzyskanie wysokiej szybkości treningu. Łożyska uniemożliwiają skręcaniu się dostosowywanej linki, co wpływa na komfort ćwiczeń. Ciekawa cena produktu o mistrzowskim charakterze zachęca do zakupu.

  Prosta i funkcjonalna skakanka - efekty codziennego treningu

  zastosowanie skakanki w powszednich aktywnościach fizycznych to szansa na ulepszenie kondycji, redukcję tkanki tłuszczowej czy rozszerzenie sprawności i koordynacji. Skakanie na skakance może stanowić samodzielny trening lub być elementem rozgrzewki. Trening może odbywać się zarówno w domu, jak i sali treningowej czy świeżym powietrzu. Ważne,przystępna była bezpieczna przestrzeń, w tym wysokość na pełen obrót skakanki w sytuacji skoków. Skakanka stalowa jest niepodatna na warunki atmosferyczne. Regularne korzystanie ze skakanki może przyczynić się do wzmocnienia mięśni nóg i rąk, wsparcie w treningach typu cross fit czy fitness.

  Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  Skakanka bokserska wytwarzana ze stali to genialne akcesorium treningowe jednocześnie dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie jest podatna na zerwanie, a łożyska zapewniają jej dłuższą żywotność. Sportowa skakanka dzięki wygodnej możliwości przypasowania długości do wzrostu użytkownika może być choćby używana naprzemiennie poprzez przeróżne osoby. Będzie wspaniałym uzupełnieniem domowej strefy treningowej. Nie powinna być zabawką dla najmłodszych dzieci - stosowana poprzez nie może być jedynie pod ścisłą kontrolą osób dorosłych z uwagi na stalowe, cienkie komponenty.

  Ćwiczenia ze skakanką - kalorie

  przeróżne ćwiczenia ze skakanką nie muszą opierać się jedynie na skokach, choć i te angażują jednocześnie dużo rozmaitych partii mięśni. Sporo ćwiczeń obejmuje także czynności wykorzystujące skakankę w inny sposób. Dlatego również skakanka kalorie spalane podczas użytkowania zależą od przeróżnych czynników, w tym intensywności i czasu trwania treningu, a także wagi i kondycji osoby ćwiczącej. Zwykle godzinny trening ze skakanką umożliwia spalenie od 500 do choćby 800 kcal, choć jest to szerokie wyzwanie kondycyjne. Warto, żeby ćwiczenia rozgrzewające ze skakanką trwały co najmniej 15 minut, gdyż wtedy przemiana materii zostaje sprawnie pobudzona, a spalanie tkanki tłuszczowej jest bardziej efektywne.

  Skakanka stalowa Cross Fit z łożyskami to tani i prosty sposób na utrzymanie korzystnej kondycji fizycznej. Jednak jak w przypadku każdego akcesorium treningowego, żeby było efektywne, ważne jest regularne użytkowanie się do zaleceń ćwiczeniowych - intensywności i czasu trwania.

  atuty ćwiczeń na skakance:

  - redukuje tkankę tłuszczową;
  - ulepsza figurę;
  - powiększa odporność treningową;
  - wzmacnia mięśnie nóg;
  - nadzwyczajnie pasuje do ćwiczenia w domu, w klubie fitness i na świeżym powietrzu;
  - wyśmienita do treningów cross fit i do rozgrzewki przed treningiem głównym.


  informacje techniczne:

  tworzywo:
  - stalowa linka pokryta materiałem PE
  - rączki - tworzywo ABS
  długość linki: 300 cm
  długość rączki: 11,5 cm
  grubość linki: 2,5 mm


☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui ☆

Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka Speed Light, to nie tylko nieprzeciętna zabawa, ale sposób na zgubienie wagi, wzmocnienie kondycji i wymarzoną figurę.
  • wyposażona w głowice obrotowe z łożyskami zapobiegają skręcaniu linki
  • niska waga i skrupulatna kompozycja zapewniają płynne obroty linki i prędkie tempo skoków
  • produkowana z potężnych, opornych na uszkodzenia, a jednocześnie bardzo lekkich tworzyw daje gwarancję trwałości
  • regulacja linki daje możliwość przypasowania jej do wzrostu użytkownika
  • idealna do rozgrzewki, CROSSFITU, TRENINGU CARDIO
  • ulepsza kondycję, modeluje sylwetkę, ogranicza cellulit

  Skakanka prędkośCIOWA Speed Light to wyjątkowo użyteczny przyrząd fitness, który przy regularnym używaniu przynosi genialne efekty!Ćwiczenia na skakance umożliwiają intensywny trening CARDIO oraz CROSSFIT. Skakanka może być nadzwyczajną rozgrzewką przed właściwym treningiem.


  Ćwiczenia na skakance pomogą Ci zwiększyć trwałość organizmu, poprawić zmysł równowagi, koordynację ruchową, wydajność i ogólną kondycję. Ponadto wspaniale wpływają na Twoje górne i dolne partie ciała. Trening na niej najszczególniej pobudza łydki, uda, pośladki i ramiona. Wyśmienite efekty osiągają osoby walczące z nadwagą i cellulitem. Systematyczne treningi pomogą Ci także pozbyć się zbędnych kilogramów i ujędrnić skórę. postępowa kompozycja pozwoli Ci osiągnąć dużą szybkość, dynamikę i precyzję podczas ćwiczeń. Za pomocą dostosowywanej długości linki, połączysz sprzęt do siebie, zyskasz komfort i osiągniesz najlepsze efekty.


  właściwości:


  • wymiary linki: śr. 0,25 cm
  • Długość uchwytów: 14.5 cm
  • regulowana długość: 300 cm (maksymalna)
  • Materiał: metal (linka), PP (uchwyty)
  • Kolor: czarny
  • Opakowanie: 24 x 16 x 2 cm (dł. X szer. X gł.)
  • Waga netto: 0,109 kg
  • Waga brutto: 0,110 kg
  • marka: EB Fit


  EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie, a także wspaniałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m ☆

Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Bokserska Stalowa Fitness Ćwiczenia Czarna Skakanka to jeden z najpopularniejszych przyrządów sportowych. Skakanie przez linkę to jeden z najefektywniejszych form wysiłku cardio, genialna rozgrzewka, ćwiczenie kondycyjne oraz nadzwyczajna zabawa.

  polepsza naszą wydolność, spala nadmiar kalorii, redukuje tkankę tłuszczową, ale co najważniejsze - polepsza naszą kondycję! Jest ergonomiczna i możemy zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.... Zalety: najefektywniejszych trening cardio najlepszy sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i kalorii poprawianie kondycji linka z regulacją długości dzięki temu zjednoczysz ją do siebie delikatnie wyprofilowana ergonomiczność-możemy wziąć skakankę dosłownie wszędzie dane technologiczne: nr katalogowy: FA0017 długość kompletna: 300 cm długość rączki: 11,5 cm kolor: czarny typ skakanki: łożyskowa delikatnie wyprofilowana rączka


☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa ☆

Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa Najniższa Cena Online

☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka stalowa SPRINGOS różowa 300 cm regulacjaSkakanka sportowa o długości całkowitej 300 cm. Długość rączki wynosi 11.5 cm. Możliwość regulacji długości według indywidualnych potrzeb. Linka wykonana ze stali.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: RóżowyDługość: 300 cmRegulacja długościDługość rączki: ok 11,5 cmŁożyskaPlastikowa rączka Skakanka jest jednym z​ najpopularniejszych​ akcesoriów do ćwiczeń. Dzięki niej w​ prędki i przystępny​ sposób można​ spalić tkankę​ tłuszczową​ jak i​ poprawić koordynację​ ruchową,​ kondycję​ czy​ trwałość​.​Długość sznura z łatwością wyregulujesz,stosowanie było w pełni​ komfortowe.Łożyska w uchwytach gwarantują bezproblemowe ćwiczenia.


☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos ☆

Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos Najniższa Cena Online

☆ Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka crossfit stalowa 300cm z łożyskami czarna marki Springos
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  prędkościowa, czarna skakanka marki Springos doskonale wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, polepsza produktywność fizyczną oraz wytrzymałość mięśni. Prosty i szybki sposób regulowania linki pozwoli na przypasowanie jej długości do wzrostu użytkownika. najkorzystniejsze jakościowo materiały gwarantują długi okres używania.

  atrybuty:

  • firma: Springos
  • Materiał: PP+stalowa linka
  • Kolor: czarny
  • Długość kompletna: 300 cm
  • Długość rączki: 11,5 cm
  • Regulacja długości: tak
  • Linka: ze stali
  • Łożyska: tak

  Kod artykułu: FA0102

  Nr oferty xSale FA0102


Podsumowanie, czyli jaka skakanka z linką stalową najlepsza?


Najlepsza skakanka z linką stalową w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka z linką stalową w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze skakanki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych skakanek z linką stalową nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sportowych skakanek do ćwiczeń treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka z linką stalową opinie i efekty,
 • dobre skakanki z linką stalową cena,
 • ranking skakanek z linką stalową,
 • skakanka z linką stalową jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach z linką stalową

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach z linką stalową?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach z linką stalową odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka skakanka z linką stalową najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach z linką stalową warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami z linką stalową, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki z linką stalową są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami z linką stalową zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki z linką stalową to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *