FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek treningowych Adidas. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek treningowych Adidas


Pomagamy w wyborze dobrych skakanek treningowych Adidas. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek treningowych Adidas,
 • TOP5 chętnie kupowanych skakanek fitness do ćwiczeń szybkościowych.

Jakie skakanki Adidas do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki Adidas do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking skakanek treningowych Adidas, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Skakanka fitness 3 m ADIDAS ☆

Skakanka fitness 3 m ADIDAS Najniższa Cena Online

☆ Skakanka fitness 3 m ADIDAS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ADIDAS
 • Nazwa produktu: Skakanka fitness 3 m ADIDAS
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanie na skakance kojarzy się zwykle z beztroską dziecięcą zabawą, jednak jest ono także wartościowym ćwiczeniem. Wpływa na udoskonalenie koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, i pracować nad zręcznością.

  Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę umożliwia wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała. Dostosowywana skakanka marki adidas została wyposażona w prosty mechanizm regulacji, który pozwala przypasować długość linki do wzrostu użytkownika.

  Rozciąga się maksymalnie na 300 cm, dzięki czemu nawet wysokie osoby będą mogły komfortowo trenować. Z pomocą skakanki wzmocnisz mięśnie głównie nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu.

  Regularne ćwiczenia wpłyną nie tylko na Twoja kondycję fizyczną,na dodatek polepszą samopoczucie. Kolejną zaletą skakanki jest to, że skakać można zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu.

  dzięki czemu trenować można poprzez cały rok, bez względu na pogodę. Istnieje tyle kompozycji skakania, iż ten rodzaj treningu bez dwóch zdań przez dłuższy czas się nie znudzi. Dane technicznE: Długość: Kolor: Przeznaczenie: Gwarancja: Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej uznanych marek na całym świecie.

  Starając się nieustannie konsolidować elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów.

  Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy odszuka coś dla siebie.


☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 ☆

Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - gdy liczy się prędkość! użycie w produkcie linki stalowej zapewnienia maksymalną prędkość, dzięki temu artykuł jest trafny zarówno do pojedynczych, podwójnych jak i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał, a także wysoka jakość wykonania powoduje, że skakanka sprawdzi się w sytuacji długofalowego używania, pozostając bez oznak zużycia. Skakanki z linkami stalowymi są wykorzystywane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają oczekiwania konieczne do treningów o wzmożonej intensywności. Skakanka producenta Adidas została wyekwipowana w prosty mechanizm regulacji długości tak,dopasować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co widocznie wpływa na komfort wykorzystywania oraz zapewnia całkowitą kontrolę w trakcie ćwiczeń. Ćwiczenia ze skakanką to najprostsza forma treningów cardio, które skutecznie spalają tkankę tłuszczową i redukują wagę. Treningi tego typu to także prędki sposób na wypracowanie prawidłowej kondycji. Tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i powtarzalności. Przekonaj się sam i zacznij ćwiczy już dzisiaj!

☆ Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 ☆

Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka marki adidas wspaniale przyda się w treningu rozwijającym wytrzymałość cardio, koordynację a także w trakcie rozgrzewki. Stalowa linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej prędkości. Dzięki temu jest odpowiednia zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał powoduje, iż skakanka sprawdzi się w sytuacji długofalowego stosowania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są używane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają oczekiwania niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość skakanki wynosi 300 cm. Posiada łatwy system regulacji, który zezwala na dostosowanie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co znacznie wpływa na komfort stosowania. W środku nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który uniemożliwia plątaniu się linki w trakcie skoków. Informacje technicznE: Długość: 300 cm rozmiary uchwytów: 14,9 x 2,8 cm (dł. X szer.) Kolor: metaliczny Materiał wykonania: stal, PU, PP, poliester Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej renomowanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie dopasowywać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas ☆

Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka firmy adidas wyśmienicie przyda się w treningu rozwijającym trwałość cardio, koordynację a także podczas rozgrzewki. Linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej prędkości. Dzięki czemu jest odpowiednia równocześnie do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał powoduje, iż skakanka stanie na wysokości zadania w sytuacji długotrwałego stosowania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są stosowane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymagania potrzebne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość linki wynosi 280 cm. Posiada łatwy system regulacji, który pozwala na dobranie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co istotnie wpływa na komfort stosowania. Wewnątrz nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który zapobiega plątaniu się linki podczas skoków. Dane technicznE: Długość linki: 280 cm wymiary uchwytów: 10,3 x 2,19 cm (dł. X szer.) Kolor: czarny Materiał wykonania: TPU, PP, ABS Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej lubianych marek na całym świecie. Starając się bezustannie zespalać elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i sporo innych – każdy odszuka coś dla siebie.

☆ Skakanka regulowana Adidas ADRP-11011, SKAKANKAADRP11011 ☆

Skakanka regulowana Adidas ADRP-11011, SKAKANKAADRP11011 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka regulowana Adidas ADRP-11011, SKAKANKAADRP11011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka regulowana Adidas ADRP-11011, SKAKANKAADRP11011
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas ADRP-11011 to najwyższej jakości przyrząd treningowy - produkowana z lekkiego tworzywa nienaturalnego, o regulowanej długości dla maksymalnego komfortu Twoich treningów! poręczne rączki znakomicie leżą w dłoni, dzięki temu Ty jesteś gotowy na przekraczanie kolejnych rekordów! Maksymalna długość skakanki to 300 cm. Oryginalny towar firmy Adidas dla ludzi nie uznających kompromisów.

☆ Skakanka adrp-11017 marki Adidas ☆

Skakanka adrp-11017 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka adrp-11017 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka adrp-11017 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie wykorzystywane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć solidność, prędkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną wydajność organizmu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Smukłe uchwyty wpływają na komfort stosowania.
  parametry technologiczne

☆ Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 ☆

Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie użytkowane od dziesięcioleci, zezwalające rozszerzyć solidność, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną produktywność organizmu. W dzisiejszych czasach klasyczne skórzane linki skakanek zostały zastąpione postępowymi, stalowymi. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Smukłe uchwyty wpływają na komfort wykorzystywania. OPIS: dostosowywana skakanka o długości całkowitej 300 cm Smukłe uchwyty dane technologicznE: Kolor: czerwony/czarny Materiał: tworzywo sztuczne Model: ADRP-11017 Gwarancja: 1 rok produkt do użytku domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najszczególniej cenionych marek na całym świecie. Starając się nieustannie integrować elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy odszuka coś dla siebie.

☆ Adidas Skakanka ad-11011 ☆

Adidas Skakanka ad-11011 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka ad-11011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka ad-11011
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas Training Hardware została stworzona z lekkiego tworzywa sztucznego. Została wyekwipowana w prosty mechanizm regulacji długości, takdopasować ją do wzrostu każdego użytkownika. Rączki zaprojektowane dla zwiększenia pewności i komfortu chwytu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Jej nieszablonowy design przywodzi na myśl wszystkie produkty Adidas.
  parametry techniczne


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki Adidas do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skakanki Adidas do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek treningowych Adidas jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skakanka adrp-11017 marki Adidas ☆

Skakanka adrp-11017 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka adrp-11017 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka adrp-11017 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną skuteczność organizmu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Smukłe uchwyty wpływają na komfort użytkowania.
  właściwości techniczne

☆ Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 ☆

Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka fitness 3 m adrp-11017
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć solidność, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną efektywność organizmu. W dzisiejszych czasach konwencjonalne skórzane linki skakanek zostały zastąpione innowacyjnymi, stalowymi. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Smukłe uchwyty wpływają na komfort używania. OPIS: dostosowywana skakanka o długości całkowitej 300 cm Smukłe uchwyty informacje technologicznE: Kolor: czerwony/czarny Materiał: tworzywo nienaturalne Model: ADRP-11017 Gwarancja: 1 rok artykuł do użytkowania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najszczególniej renomowanych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie wiązać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy wynajdzie coś dla siebie.

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas ☆

Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka firmy adidas wspaniale przyda się w treningu rozwijającym solidność cardio, koordynację a także podczas rozgrzewki. Linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej szybkości. Dzięki temu jest adekwatna zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał sprawia, że skakanka spełni oczekiwania w przypadku długookresowego używania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są używane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymagania potrzebne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość linki wynosi 280 cm. Posiada łatwy system regulacji, który umożliwia dostosowanie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co znacznie wpływa na komfort wykorzystywania. We wnętrzu nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który zapobiega plątaniu się linki w trakcie skoków. Dane technicznE: Długość linki: 280 cm wymiary uchwytów: 10,3 x 2,19 cm (dł. X szer.) Kolor: czarny Materiał wykonania: TPU, PP, ABS Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najszczególniej lubianych marek na całym świecie. Starając się bezustannie scalać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy wynajdzie coś dla siebie.

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 ☆

Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - gdy liczy się prędkość! użycie w produkcie linki stalowej zapewnienia maksymalną prędkość, dzięki czemu produkt jest adekwatny równocześnie do pojedynczych, podwójnych jak i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że skakanka spełni oczekiwania w sytuacji długofalowego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia. Skakanki z linkami stalowymi są stosowane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają kryteria niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności. Skakanka producenta Adidas została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak,dopasować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co znacznie wpływa na komfort stosowania i zagwarantuje pełną kontrolę podczas ćwiczeń. Ćwiczenia ze skakanką to najprostsza forma treningów cardio, które efektywnie spalają tkankę tłuszczową, a także redukują wagę. Treningi tego typu to także szybki sposób na wypracowanie korzystnej kondycji. Tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i powtarzalności. Przekonaj się sam i zacznij ćwiczy już teraz!

☆ Adidas Skakanka ad-11011 ☆

Adidas Skakanka ad-11011 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka ad-11011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka ad-11011
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas Training Hardware została stworzona z lekkiego tworzywa sztucznego. Została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości, takdopasować ją do wzrostu każdego użytkownika. Rączki zaprojektowane dla zwiększenia pewności i komfortu chwytu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Jej nieszablonowy design przywodzi na myśl wszystkie produkty Adidas.
  atrybuty techniczne


Podsumowanie, czyli jaka skakanka Adidas najlepsza?


Najlepsza skakanka Adidas w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka Adidas w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane skakanki do treningu – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych skakanek treningowych Adidas nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych skakanek fitness do ćwiczeń szybkościowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka Adidas opinie i efekty,
 • dobre skakanki Adidas do ćwiczeń cena,
 • ranking skakanek treningowych Adidas,
 • skakanka Adidas jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach do ćwiczeń Adidas

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach do ćwiczeń Adidas?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach do ćwiczeń Adidas odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka skakanka Adidas najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach do ćwiczeń Adidas warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami Adidas do ćwiczeń treningowych i fitnessu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki Adidas do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami Adidas do ćwiczeń treningowych i fitnessu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki Adidas do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *