FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek treningowych do 20 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek treningowych do 20 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skakanek treningowych do 20 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek treningowych do 20 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych skakanek do ćwiczeń.

Jakie skakanki do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skakanek treningowych do 20 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) ☆

Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) Najniższa Cena Online

☆ Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HOME IDEAS
 • Nazwa produktu: Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka HMS Jump Rope 275 cmSkakanka jest w pełni gotowa do zastosowania. Jest to artykuł najwyższej klasy. Pozostał tworzony z mocnych materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na zniszenia. Skakanka zagwarantuje trening z naprawdę olbrzymią efektywnością, a za razem przyjemnością.

  Ze skakanką można ćwiczyć na sporo różnych sposóbów, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Długość skakanki to aż 2,75 metra. Dzięki takiej długośći na skakance może trenować każdy! Rączki skakanki są nieprzeciętnie wyprofilowane.

  Każdy, kto korzysta z tej skakanki, może posiadać pewność, że nie wyśliźnie mu się ona z rąk. Kolejnym atutem towaru jest kompaktowość. Skakanka posiada licznik, a waży zaledwie 300 g. Ma także niezwykle minimalne rozmiary.

  Dzięki nieznacznej wadze i niewielkim wymiarom na skakance można ćwiczyć za każdym razem i wszędzie: możesz ćwiczyć w domu; w ogrodzie; w trakcie przerwy w szkole albo w pracy - po prostu za każdym razem i wszędzie! Skakanka HMS jest nad wyraz trwała i oporna na zniszenia.

  Wszystko to za sprawą sznura, który jest wyprodukowany z mocnego, opornego na zginanie tworzywa sztucznego. Rączki są wyprodukowane z najwyżej klasy, specjalistycznego tworzywa sztucznego. Wszystko to pozwala powadzić trening w bezpieczny sposób.

  Trening ogólnorozwojowy z użyciem skakanki HMS Jump Rope pomoże Ci w wzmocnieniu dolnych partii ciała. Skakanka zapewnia także wysmuklenie sylwetki i ogólne poprawienie kondycji. W dodatku ćwiczenia ze skakanką pozwalają pozbyć się niechacianej tkanki tłuszowej w takich miejscach, jak brzuch, uda czy łydki.

  Pół godziny skakania pomoże ci w spaleniu około 300-400 kcal (liczba kalorii, jaką dostarcza kawałek ciasta, tortu). Wprawiając skakankę w ruch wzmacniasz także górne partie ciała. Efekty będą widoczne już po kilku intensywnych treningach.

  Ćwiczenia na skakance posiadają w dodatku wpływ na poprawę pracy serca i układu krążenia. Skakanka nie tylko ułatwi Ci ulepszenie kondycji czy pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także zapewni wzmocnienie ciała i wpłynie na powiększenie elastyczności stawów.

  Ćwiczenia ze skakanką przyspieszają również przemianę materii, co wpływa na zwiększenie sprawności zrzucania zbędnych kilogramów. W treningach najważniejsza jest systematyczność. Zalecamy skakanie codzienie po około pół godziny.

  wydajność zwiększy się, jeśli trening ze skakanką dopasujesz z innymi ćwiczeniami: siłownia, fitness itp. Codzienne wykonywanie ćwiczeń zapewnia dużo większą sprawność. Atuty ćwiczenia na skakanką HMS Jump Rope:Pozwala wzmocnić jednocześnie dolne, jak i górne partie ciałaUłatwia zrzucenie kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowejWpływa na ulepszenie kondycji i koordynacji ruchowejMa obfity wpływ na rozszerzenie sprężystości stawówWspomaga poprawną pracę serca i układu krążeniaPrzyspiesza przemianę materiiMożna na niej ćwiczyć za każdym razem i wszędzie Specyfikacja towaru:produkty nowy, wysokiej jakości;bezpieczny;plastikowe uchwyty- gwarantują pewny i solidny chwyt; dzięki czemu nie wyślizgują się z rąk podczas treningu;gumowa linka - trwała i wytrzymała na uszkodzenia;pomaga poprawić kondycję fizyczną i trwałość;rozwija i wzmacnia mięśnie nóg;skutecznie redukuję tkankę tłuszczową z tali, bioder, ud i łydek;wyśmienita dla każdego (dzieci, kobiety, mężczyźni);długość 275 cm;waga: 0,3 kg;GWARANCJA 24 MIESIĄCE!

  Poniżej przedstaiwamy kilka prostych ćwiczeń z wykorzystaniem skakanki HMS Jump Rope: ćwiczenie 1: To tradycyjny skok. Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Nie musisz skakać wysoko, wyłącznie na tyle,luźno rozprostować skakankę.

  Lądując rozłóż ciężar ciała równomiernie na obu stopach. Wykonuj ćwiczenie poprzez minutę, a poprzez kolejną minutę odpocznij. Ćwiczenie 2: Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Wyląduj na prawej stopie, a przy następnym obrocie skakanki – na lewej.

  Skacz z nogi na nogę tak, jakbyś biegał w miejscu. Ćwiczenie wykonuj przez minutę, a poprzez kolejną odpoczywaj. Ćwiczenie 3: poprzez osiem obrotów skakanki skacz z nogi na nogę tak, jak w poprzednim ćwiczeniu, a poprzez kolejne osiem na obie nogi – tak jak w ćwiczeniu pierwszym.

  Powtarzaj ten schemat poprzez minutę, poprzez kolejną minutę zrób przerwę, a następnie powtórz całą sekwencję jeszcze raz. Ćwiczenie 4: Skacz z nogi na nogę, tak jak w kroku drugim, lecz tym razem unoś kolana wysoko, tak aby przy każdym podskoku były ugięte pod kątem 90 stopni.

  Ćwicz prze minutę, a poprzez kolejne 60 sekund zrób przerwę. Ćwiczenie 5: poprzez 5 minut wykonuj normalne podskoki lub skoki z nogi na nogę. Jeśli to dla ciebie zbyt długo, skacz przez minutę, poprzez kolejną odpoczywaj i tak 5 razy.

  Postaraj się wykonać w sumie przynajmniej 600 skoków. Każde z wyżej opisanych ćwiczeń rozpocznij stojąc z lekko ugiętymi kolanami i trzymając skakankę na wysokości bioder. Chwyć skakankę w taki sposób, by palce były skierowane do środka.

  Skacząc odbijaj się równomiernie śródstopiem, utrzymując kolana rozluźnione, a tułów wyprostowany. Aby efekty były widoczne, wystarczą zaledwie trzy 15-minutowe tego typu treningi w tygodniu....


☆ Skakanka SK08 z licznikiem - HMS, 17-36-008 ☆

Skakanka SK08 z licznikiem - HMS, 17-36-008 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka SK08 z licznikiem - HMS, 17-36-008 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Skakanka SK08 z licznikiem - HMS, 17-36-008
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  SK08 HMS - to skakanka z piankowymi uchwytami, a także bawełnianą linką. Artykuł wyposażono w licznik.

  Linka o długości 270cm pozostała wytwarzana ze materiału wysokiej jakości, gwarantując tym samym długie i bezproblemowe używanie. Wygodne, poręczne rączki nieprzeciętnie układają się w dłoniach, gwarantując pewny chwyt w trakcie całej sesji treningowej.

  Ćwiczenia przy użyciu skakanki SK08 szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Dodatkowo pozwolą spalić maksymalną liczba kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę.

  Specyfikacja:

  Długość sznurka 270 cm
  Długość rączki: 16 cm
  Uchwyty piankowe
  Linka: sznurek
  Licznik

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Eb fit Skakanka 1030586 ☆

Eb fit Skakanka 1030586 Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka 1030586 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka 1030586
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka prędkościowa Speed Light niebieska 300 cm EB FIT 1030586

  Skakanka szybkościowa EB Fit. Towar pomoże zadbać o kondycję i wytrzymałość organizmu. Trening ze skakanką włącza mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka budowa. Dostosowywana długość. Model w odcieniu niebieskim.

  dane technologiczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · wymiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cm


☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui ☆

Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka została wykonana z potężnych, odpornych na uszkodzenia, a jednocześnie wyjątkowo lekkich tworzyw - przyrząd waży zaledwie 80 gramów! Niska waga i staranna kompozycja zapewniają płynne obroty linki i szybkie tempo skoków, głowice obrotowe zapobiegające skręcaniu linki.

  Linka została osadzona na łożyskach, uchwyty są wyekwipowane także w obrotowe głowice, zapobiegające skręcaniu się linki w trakcie ćwiczeń. Ważnym atutem jest także funkcja regulacji długości linki - dzięki czemu każdy użytkownik może przystosować skakankę do swego wzrostu, tak by trening był jak najbardziej wygodny i produktywny....


☆ Skakanka 1030593 marki Eb fit ☆

Skakanka 1030593 marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 1030593 marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Skakanka 1030593 marki Eb fit
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka szybkościowa Speed Light fioletowa 300 cm EB FIT 1030593

  Skakanka prędkościowa EB Fit. Artykuł pomoże zadbać o kondycję i odporność organizmu. Trening ze skakanką angażuje mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka kompozycja. Dostosowywana długość. Model w kolorze fioletowym.

  informacje technologiczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · rozmiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cm


☆ Eb fit Skakanka 1030609 ☆

Eb fit Skakanka 1030609 Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka 1030609 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka 1030609
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka szybkościowa Speed Light czerwona 300 cm EB FIT 1030609

  Skakanka szybkościowa EB Fit. Towar pomoże zadbać o kondycję i odporność organizmu. Trening ze skakanką angażuje mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka budowa. Regulowana długość. Model w kolorze czerwonym.

  informacje techniczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · rozmiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cm


☆ Skakanka ONE FITNESS SN01 ☆

Skakanka ONE FITNESS SN01 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka ONE FITNESS SN01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: Skakanka ONE FITNESS SN01
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  SN01 ONE FITNESS - to skakanka z drewnianymi uchwytami i bawełnianym kololorwym sznurkiem. Towar jest klasyką domowej siłowni. Linka o długości 280cm została stworzona ze materiału wysokiej jakości - co gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Wygodne, użyteczne rączki wyśmienicie układają się w dłoniach, gwarantując pewny chwyt w trakcie całej sesji treningowej. Artykuł został wyekwipowany w dwie stalowe sprężyny. Ćwiczenia przy użyciu skakanki SN01 prędko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Tego typu trening pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę.

  Specyfikacja
  • Długość sznurka 280 cm
  • Długość rączki: 11,5 cm
  • Uchwyty drewniane
  • Dwie sprężyny
  • Sznurek bawełniany
  Uwagi
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Skakanka HMS SK38, 2435 ☆

Skakanka HMS SK38, 2435 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka HMS SK38, 2435 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Skakanka HMS SK38, 2435
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  HMS Skakanka gumowa, łożyskowana Skakanka gumowa, łożyskowa HMS, SK38 jest profesjonalną skakanką łożyskowaną, pozwalającą na realizowanie ćwiczeń z dużą intensywnością oraz prędkością, m.in. Dzięki czemu, iż linka nie skręca się i nie plącze.

  HMS SK38 - to gumowa skakanka wyposażona w rączki z wytrzymałego tworzywa ABS i TPR, dzięki temu towar jest szczególnie lekki i nadzwyczaj wytrzymały. Gumowa linka najwyższej jakości długa na 275 cm to gwarancja długiego i pozbawionego problemów użytkowania.

  wygodne rączki wspaniale układające się w dłoniach to gwarancja pewnego chwytu poprzez całą sesję treningową. Skakanka nieprzeciętnie pasuje do redukcji tkanki tłuszczowej w pasie, biodrach, udach i łydkach.

  perfekcyjnie polepsza kondycję i solidność, pomaga rozwinąć wzmocnić mięśnie nóg. Użytkowana jest w zajęciach cross fit, treningu wyczynowym i amatorskim. Skakanka zastosowane łożyska, które są połączone z górnymi gwintami rączek - co eliminuje problem ze skręcającą się linką.

  doskonały przyrząd do treningu w domu i na zewnątrz. - niepokaźne wymiary pozwalają wziąć skakankę gdziekolwiek zechcesz. Skakanka HMS, SK38, efekty i korzyści:wzmocnienie nóg - istotnie rzeźbi łydki;wzmocnienie mięśni ramion;twoje pośladki nabiorą ulepszonego kształtu; bezsprzecznie poprawisz koordynacje ruchową;poprawisz kondycję;powiększysz wytrzymałość;spalisz dodatkowe kalorie.

  Wskazówki dla osób rozpoczynających przygodę z trenowaniem przy użyciu skakanki HMS, SK38: najkorzystniejszą porą na ćwiczenia jest popołudnie. Aby trening był wydajny, powinniśmy ćwiczyć minimum pół godziny dziennie trzy razy w tygodniu, a najlepiej codziennie.

  Nie powinniśmy zapominać o rozgrzewce poprzez treningiem. Pierwsze 10 minut poświęćmy więc na realizowanie lekkich podskoków bez skakanki, wymachów ramion, skłonów i przysiadów. Nie zapomnijmy także o rozgrzaniu stóp i kostek.

  informacje technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;konkretnie produkowana;ulepsza kondycję i odporność;wzmacnia i rozwija mięśnie;do ćwiczeń w domu, na siłowni itp.;perfekcyjna dla pań jak i panów;rączki są wyprofilowane, tworzone zostały ze specjalnej pianki dzięki temu nie wyślizgują się z dłoni podczas ćwiczeń;materiał linki: gumowa;uchwyty: piankowe;długość rączek 15 cm;długość linki: 275 cm;kolor: niebiesko-czarny;waga artykułu: 0,3 kg;opakowanie: kartonowe pudełko.

  Przykładowe ćwiczenia z wykorzystaniem skakanki HMS, SK38: Każde z opisanych poniżej ćwiczeń rozpocznij stojąc z lekko ugiętymi kolanami i trzymając skakankę na wysokości bioder. Chwyć skakankę w taki sposób, żeby palce były skierowane do środka.

  Skacząc odbijaj się równomiernie śródstopiem, utrzymując kolana rozluźnione, a tułów wyprostowany. Ćwiczenie 1: To tradycyjny skok. Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Nie musisz skakać wysoko, jedynie na tyle,swobodnie rozprostować skakankę.

  Lądując rozłóż ciężar ciała równomiernie na obu stopach. Wykonuj ćwiczenie poprzez minutę, a przez kolejną minutę odpocznij. Ćwiczenie 2: Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Wyląduj na prawej stopie, a przy następnym obrocie skakanki – na lewej.

  Skacz z nogi na nogę tak jakbyś biegała w miejscu. Ćwiczenie wykonuj przez minutę, a przez kolejną odpoczywaj. Ćwiczenie 3: poprzez osiem obrotów skakanki skacz z nogi na nogę, tak jak w kroku poprzednim, a poprzez kolejne osiem na obie nogi – tak jak w kroku pierwszym.

  Powtarzaj ten schemat poprzez minutę, poprzez kolejną minutę zrób przerwę, a następnie powtórz całą sekwencję jeszcze raz. Ćwiczenie 4: Skacz z nogi na nogę, tak jak w kroku drugim, lecz tym razem unoś kolana wysoko, tak żeby przy każdym podskoku były ugięte pod kątem 90 stopni.

  Ćwicz przez minutę, a poprzez kolejne 60 sekund zrób przerwę. Ćwiczenie 5: przez 5 minut wykonuj normalne podskoki lub skoki z nogi na nogę. Jeśli to dla ciebie zbyt długo, skacz przez minutę, przez kolejną odpoczywaj i tak 5 razy.

  Postaraj się wykonać w sumie przynajmniej 600 skoków. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaką skakanką wybrać, albo dowiedzieć się, która jest dla Ciebie optymalna- zapoznaj się z naszym artykułem porównwawczym - Jaką skakankę wybrać?...


☆ Skakanka Sveltus PVC Skipping niebieska 2711 |, 3412181027115 ☆

Skakanka Sveltus PVC Skipping niebieska 2711 |, 3412181027115 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Sveltus PVC Skipping niebieska 2711 |, 3412181027115 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sveltus
 • Nazwa produktu: Skakanka Sveltus PVC Skipping niebieska 2711 |, 3412181027115
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Sveltus PVC Skipping | wymiar: OS | Kolor: Niebieski | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Skakanka szybka czarna HMS SK49 ☆

Skakanka szybka czarna HMS SK49 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka szybka czarna HMS SK49 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Skakanka szybka czarna HMS SK49
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki do 20 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skakanki do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek treningowych do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) ☆

Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) Najniższa Cena Online

☆ Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HOME IDEAS
 • Nazwa produktu: Home ideas Skakanka hms regulacja do 275 cm (5907695588330)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka HMS Jump Rope 275 cmSkakanka jest w pełni gotowa do zastosowania. Jest to produkt najwyższej klasy. Pozostał wytworzony z potężnych tworzyw, dzięki temu jest wytrzymały i odporny na zniszenia. Skakanka zapewnia trening z naprawdę olbrzymią sprawnością, a za razem przyjemnością.

  Ze skakanką można ćwiczyć na mnóstwo najróżniejszych sposóbów, w zależności od jednostkowych potrzeb użytkownika. Długość skakanki to aż 2,75 metra. Dzięki takiej długośći na skakance może trenować każdy! Rączki skakanki są perfekcyjnie wyprofilowane.

  Każdy, kto korzysta z tej skakanki, może posiadać pewność, iż nie wyśliźnie mu się ona z rąk. Kolejnym atutem produktu jest kompaktowość. Skakanka posiada licznik, a waży zaledwie 300 g. Ma także nad wyraz niepokaźne wymiary.

  Dzięki drobnej wadze i niewielkim rozmiarom na skakance można ćwiczyć zawsze i wszędzie: możesz ćwiczyć w domu; w ogrodzie; w trakcie przerwy w szkole lub w pracy - po prostu zawsze i wszędzie! Skakanka HMS jest nad wyraz trwała i wytrzymała na zniszenia.

  Wszystko to za sprawą sznura, który jest produkowany z konkretnego, niepodatnego na zginanie tworzywa sztucznego. Rączki są wytwarzane z najwyżej klasy, specjalistycznego tworzywa nienaturalnego. Wszystko to pozwala powadzić trening w bezpieczny sposób.

  Trening ogólnorozwojowy z zastosowaniem skakanki HMS Jump Rope pomoże Ci w wzmocnieniu dolnych partii ciała. Skakanka zagwarantuje także wysmuklenie sylwetki i ogólne poprawienie kondycji. Na dodatek ćwiczenia ze skakanką pozwalają pozbyć się niechacianej tkanki tłuszowej w takich miejscach, jak brzuch, uda czy łydki.

  Pół godziny skakania pomoże ci w spaleniu około 300-400 kcal (ilość kalorii, jaką dostarcza kawałek ciasta, tortu). Wprawiając skakankę w ruch wzmacniasz także górne partie ciała. Efekty będą widoczne już po kilku aktywnych treningach.

  Ćwiczenia na skakance mają na dodatek wpływ na udoskonalenie pracy serca i układu krążenia. Skakanka nie tylko ułatwi Ci ulepszenie kondycji czy pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także zapewni wzmocnienie ciała i wpłynie na rozszerzenie rozciągliwości stawów.

  Ćwiczenia ze skakanką przyspieszają także przemianę materii, co wpływa na rozszerzenie produktywności zrzucania zbędnych kilogramów. W treningach najważniejsza jest systematyczność. Zalecamy skakanie codzienie po około pół godziny.

  sprawność zwiększy się, jeśli trening ze skakanką zintegrujesz z innymi ćwiczeniami: siłownia, fitness itp. Codzienne wykonywanie ćwiczeń zapewnia dużo większą produktywność. Atuty ćwiczenia na skakanką HMS Jump Rope:Pozwala wzmocnić jednocześnie dolne, jak i górne partie ciałaUłatwia zrzucenie kilogramów, a także redukcję tkanki tłuszczowejWpływa na udoskonalenie kondycji i koordynacji ruchowejMa pokaźny wpływ na zwiększenie sprężystości stawówWspomaga prawidłową pracę serca i układu krążeniaPrzyspiesza przemianę materiiMożna na niej ćwiczyć za każdym razem i wszędzie Specyfikacja artykułu:produkty nowy, wysokiej jakości;bezpieczny;plastikowe uchwyty- gwarantują pewny i potężny chwyt; dzięki czemu nie wyślizgują się z dłoni podczas treningu;gumowa linka - trwała i wytrzymała na uszkodzenia;pomaga poprawić kondycję fizyczną i solidność;rozwija i wzmacnia mięśnie nóg;skutecznie redukuję tkankę tłuszczową z tali, bioder, ud i łydek;wyśmienita dla każdego (dzieci, kobiety, mężczyźni);długość 275 cm;waga: 0,3 kg;GWARANCJA 24 MIESIĄCE!

  Poniżej przedstaiwamy kilka prostych ćwiczeń z wykorzystaniem skakanki HMS Jump Rope: ćwiczenie 1: To tradycyjny skok. Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Nie musisz skakać wysoko, jedynie na tyle,luźno rozprostować skakankę.

  Lądując rozłóż ciężar ciała równomiernie na obu stopach. Wykonuj ćwiczenie przez minutę, a przez kolejną minutę odpocznij. Ćwiczenie 2: Zrób zamach skakanką i podskocz, gdy będzie mijać twoje stopy. Wyląduj na prawej stopie, a przy następnym obrocie skakanki – na lewej.

  Skacz z nogi na nogę tak, jakbyś biegał w miejscu. Ćwiczenie wykonuj poprzez minutę, a przez kolejną odpoczywaj. Ćwiczenie 3: przez osiem obrotów skakanki skacz z nogi na nogę tak, jak w poprzednim ćwiczeniu, a poprzez kolejne osiem na obie nogi – tak jak w ćwiczeniu pierwszym.

  Powtarzaj ten schemat przez minutę, przez kolejną minutę zrób przerwę, a następnie powtórz całą sekwencję jeszcze raz. Ćwiczenie 4: Skacz z nogi na nogę, tak jak w kroku drugim, lecz tym razem unoś kolana wysoko, tak aby przy każdym podskoku były ugięte pod kątem 90 poziomów.

  Ćwicz prze minutę, a przez kolejne 60 sekund zrób przerwę. Ćwiczenie 5: poprzez 5 minut wykonuj normalne podskoki lub skoki z nogi na nogę. Jeśli to dla ciebie zbyt długo, skacz przez minutę, poprzez kolejną odpoczywaj i tak 5 razy.

  Postaraj się wykonać w sumie przynajmniej 600 skoków. Każde z wyżej opisanych ćwiczeń rozpocznij stojąc z lekko ugiętymi kolanami i trzymając skakankę na wysokości bioder. Chwyć skakankę w taki sposób, żeby palce były skierowane do środka.

  Skacząc odbijaj się równomiernie śródstopiem, utrzymując kolana rozluźnione, a tułów wyprostowany. Aby efekty były widoczne, wystarczą zaledwie trzy 15-minutowe tego typu treningi w tygodniu....


☆ Eb fit Skakanka 1030586 ☆

Eb fit Skakanka 1030586 Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka 1030586 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka 1030586
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka prędkościowa Speed Light niebieska 300 cm EB FIT 1030586

  Skakanka prędkościowa EB Fit. Produkt pomoże zadbać o kondycję i odporność organizmu. Trening ze skakanką angażuje mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka kompozycja. Regulowana długość. Model w odcieniu niebieskim.

  informacje technologiczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · rozmiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cm


☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui ☆

Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka linka stalowa (290 cm) + etui
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka została stworzona z solidnych, odpornych na uszkodzenia, a jednocześnie wyjątkowo lekkich tworzyw - przyrząd waży zaledwie 80 gramów! Niska waga i staranna budowa zapewniają płynne obroty linki i prędkie tempo skoków, głowice obrotowe zapobiegające skręcaniu linki.

  Linka została osadzona na łożyskach, uchwyty są wyposażone także w obrotowe głowice, uniemożliwiające skręcaniu się linki podczas ćwiczeń. Ważnym atutem jest także funkcja regulacji długości linki - dzięki czemu każdy użytkownik może przystosować skakankę do swojego wzrostu, tak aby trening był jak najszczególniej komfortowy i produktywny....


☆ Skakanka 1030593 marki Eb fit ☆

Skakanka 1030593 marki Eb fit Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 1030593 marki Eb fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Skakanka 1030593 marki Eb fit
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka szybkościowa Speed Light fioletowa 300 cm EB FIT 1030593

  Skakanka szybkościowa EB Fit. Artykuł pomoże zadbać o kondycję i odporność organizmu. Trening ze skakanką angażuje mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka konstrukcja. Dostosowywana długość. Model w kolorze fioletowym.

  informacje techniczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · rozmiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cm


☆ Eb fit Skakanka 1030609 ☆

Eb fit Skakanka 1030609 Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Skakanka 1030609 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Skakanka 1030609
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka szybkościowa Speed Light czerwona 300 cm EB FIT 1030609

  Skakanka prędkościowa EB Fit. Towar pomoże zadbać o kondycję i odporność organizmu. Trening ze skakanką angażuje mięśnie ud, ramion, ud i pośladków. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Lekka budowa. Regulowana długość. Model w odcieniu czerwonym.

  informacje technologiczne:

  · materiał: metalowa linka fi 2,5 mm

  · wymiary: maksymalna długość linki: 300 cm, długość uchwytu: 14,5 cmPodsumowanie, czyli jaka skakanka do 20 zł najlepsza?


Najlepsza skakanka do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skakanki treningowe – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych skakanek treningowych do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych skakanek do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka do 20 zł opinie i efekty,
 • dobre skakanki do 20 zł cena,
 • ranking skakanek treningowych do 20 zł,
 • skakanka do 20 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach do ćwiczeń do 20 zł

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach do ćwiczeń do 20 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach do ćwiczeń do 20 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka skakanka do 20 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach do ćwiczeń do 20 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami do 20 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki do 20 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami do 20 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki do 20 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.