FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek treningowych do 20 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek treningowych do 20 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skakanek treningowych do 20 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek treningowych do 20 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych skakanek do ćwiczeń.

Jakie skakanki do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skakanek treningowych do 20 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Skakanka Body Sculpture BK 135 (5903733006903) ☆

Skakanka Body Sculpture BK 135 (5903733006903) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Body Sculpture BK 135 (5903733006903) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Skakanka Body Sculpture BK 135 (5903733006903)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka BK 135 firmy Body Sculpture jest sprzętem nieprzeciętnym do wykonania rozgrzewki przed innymi ćwiczeniami albo przeprowadzenia wartościowego treningu samego w sobie. Mimo, iż kojarzy się zwykle z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na ulepszenie koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę,, a także pracować nad zręcznością. Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę zezwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ włącza większość mięśni ciała. Dzięki czemu nie musisz korzystać z kilku urządzeń, żeby wzmocnić rozmaite grupy mięśniowe. Starczy, iż użyjesz skakanki. Z jej pomocą wzmocnisz mięśnie głównie nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc na skakance nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, lecz także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu. Regularne ćwiczenia wpłyną nie tylko na Twoja kondycję fizyczną, lecz także polepszą samopoczucie. Kolejną zaletą skakanki jest to, iż skakać można jednocześnie w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki czemu trenować można przez cały rok, bez względu na pogodę. Skakanie na skakance może nadal przypominać Ci o dziecięcych zabawach. Jest tyle kompozycji skakania, iż ten wariant treningu z całą pewnością przez dłuższy czas się nie znudzi. Należy jednak pamiętać, żeby unikać skakania na zbyt twardej powierzchni, by nie obciążyć stawów. Dodatkowo poprawnie posiadać trafnie amortyzujące, sportowe obuwie. Informacje technologiczne: Długość: 275 cm Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m ☆

Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MP SPORT
 • Nazwa produktu: Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Crossfit stalowa z łożyskami - opis produktu

  Skakanka rodzaju Cross Fit to wyśmienite akcesorium przydatne w rutynowym treningu. Stworzona z niepodatnej stali skakanka bokserska ma ergonomiczną konstrukcję - możliwość regulacji linki oraz łożyska, które pozwalają uniknąć skręcania się linki. Prosty wygląd, wygodne uchwyty z tworzywem ABS i zabezpieczona materiałem PE linka produktywny trening. W przypadku regularnego użytkowania skakanka efekty ma ogólnokondycyjne, ulepszające wytrzymałość organizmu. Dodatkowo skakanka kalorie pozwala spalać w stosunkowo szybki sposób, w szczególności stosowana do rozgrzewki jak klasyczna skakanka sportowa.

  ● Skakanka crossfit - co ją podkreśla?

  ● Prosta i funkcjonalna skakanka - efekty codziennego treningu

  ● Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  ● Ćwiczenia ze skakanka - kalorie

  Skakanka crossfit - co ją eksponuje?

  Stalowa skakanka bokserska to artykuł zezwalający na intensywny dynamiczny trening i dopasowanie akcesorium do jednostkowych potrzeb. Ten model ma estetyczny, uniwersalny czarny kolor dzięki zastosowaniu tworzywa na rączkach i oplocie linki. Rączki o długości 11,5 cm to przeciwpoślizgowy ABS, zapewniający pewny chwyt choćby wilgotnymi dłońmi. Długa na 300 cm linka o grubości 2,5 mm została zabezpieczona czarnym tworzywem PE. Takie cechy zezwalają na uzyskanie wysokiej szybkości treningu. Łożyska uniemożliwiają skręcaniu się regulowanej linki, co wpływa na komfort ćwiczeń. Atrakcyjna cena towaru o profesjonalnym charakterze zachęca do zakupu.

  Prosta i funkcjonalna skakanka - efekty codziennego treningu

  użycie skakanki w powszednich aktywnościach fizycznych to szansa na udoskonalenie kondycji, redukcję tkanki tłuszczowej czy rozszerzenie produktywności i koordynacji. Skakanie na skakance może stanowić samodzielny trening lub być elementem rozgrzewki. Trening może odbywać się równocześnie w domu, jak i sali treningowej czy świeżym powietrzu. Ważne,przystępna była bezpieczna przestrzeń, w tym wysokość na pełen obrót skakanki w sytuacji skoków. Skakanka stalowa jest oporna na warunki atmosferyczne. Regularne korzystanie ze skakanki może przyczynić się do wzmocnienia mięśni nóg i dłoni, wsparcie w treningach rodzaju cross fit czy fitness.

  Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  Skakanka bokserska tworzona ze stali to znakomite akcesorium treningowe równocześnie dla kobiet, jak i panów. Nie jest podatna na zerwanie, a łożyska zapewniają jej dłuższą żywotność. Sportowa skakanka dzięki komfortowej możliwości dopasowania długości do wzrostu użytkownika może być nawet użytkowana naprzemiennie poprzez przeróżne osoby. Będzie wspaniałym uzupełnieniem domowej strefy treningowej. Nie powinna być zabawką dla najmłodszych dzieci - użytkowana poprzez nie może być jedynie pod ścisłą kontrolą osób dorosłych z uwagi na stalowe, cienkie części.

  Ćwiczenia ze skakanką - kalorie

  najróżniejsze ćwiczenia ze skakanką nie muszą opierać się jedynie na skokach, choć i te angażują równocześnie niemało przeróżnych partii mięśni. Dużo ćwiczeń obejmuje także czynności wykorzystujące skakankę w inny sposób. Dlatego również skakanka kalorie spalane w trakcie używania zależą od przeróżnych czynników, w tym intensywności i czasu trwania treningu i wagi i kondycji osoby ćwiczącej. Przeważnie godzinny trening ze skakanką pozwala na spalenie od 500 do choćby 800 kcal, choć jest to obfite wyzwanie kondycyjne. Warto, aby ćwiczenia rozgrzewające ze skakanką trwały co najmniej 15 minut, gdyż wtedy przemiana materii zostaje skutecznie pobudzona, a spalanie tkanki tłuszczowej jest bardziej sprawne.

  Skakanka stalowa Cross Fit z łożyskami to tani i prosty sposób na utrzymanie korzystnej kondycji fizycznej. Jednak jak w przypadku każdego akcesorium treningowego, by było sprawne, ważne jest regularne użytkowanie się do zaleceń ćwiczeniowych - intensywności i czasu trwania.

  mocne strony ćwiczeń na skakance:

  - redukuje tkankę tłuszczową;
  - udoskonala figurę;
  - powiększa trwałość treningową;
  - wzmacnia mięśnie nóg;
  - perfekcyjnie pasuje do ćwiczenia w domu, w klubie fitness, a także na świeżym powietrzu;
  - genialna do treningów cross fit i do rozgrzewki przed treningiem głównym.


  informacje technologiczne:

  tworzywo:
  - stalowa linka pokryta materiałem PE
  - rączki - tworzywo ABS
  długość linki: 300 cm
  długość rączki: 11,5 cm
  grubość linki: 2,5 mm


☆ Mp sport jump rope aluminium handle - skakanka z aluminiowymi uchwytami - 3m - black/red - pozostały sprzęt siłowy i fitness ☆

Mp sport jump rope aluminium handle - skakanka z aluminiowymi uchwytami - 3m - black/red - pozostały sprzęt siłowy i fitness Najniższa Cena Online

☆ Mp sport jump rope aluminium handle - skakanka z aluminiowymi uchwytami - 3m - black/red - pozostały sprzęt siłowy i fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MP SPORT
 • Nazwa produktu: Mp sport jump rope aluminium handle - skakanka z aluminiowymi uchwytami - 3m - black/red - pozostały sprzęt siłowy i fitness
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka z aluminiowymi uchwytami od MP Sport to produkt, niezwykle porządnie tworzony i posłuży na długo. Ma aż 3m długości i łożyska, możesz ją wprowadzić jako główny składnik treningu, jego urozmaicenie albo poranne zajęcie dla poprawy kondycji

☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa ☆

Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa Najniższa Cena Online

☆ Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Skakanka stalowa 300 cm z łożyskami różowa
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka stalowa SPRINGOS różowa 300 cm regulacjaSkakanka sportowa o długości całkowitej 300 cm. Długość rączki wynosi 11.5 cm. Możliwość regulacji długości według indywidualnych potrzeb. Linka wytwarzana ze stali.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybutyKolor: RóżowyDługość: 300 cmRegulacja długościDługość rączki: ok 11,5 cmŁożyskaPlastikowa rączka Skakanka jest jednym z​ najpopularniejszych​ akcesoriów do ćwiczeń. Dzięki niej w​ szybki i nieskomplikowany​ sposób można​ spalić tkankę​ tłuszczową​ jak i​ poprawić koordynację​ ruchową,​ kondycję​ czy​ wytrzymałość​.​Długość sznura prosto wyregulujesz,użytkowanie było w pełni​ wygodne.Łożyska w uchwytach gwarantują bezproblemowe ćwiczenia.


☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m ☆

Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Skakanka stalowa crossfit 300cm z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka Bokserska Stalowa Fitness Ćwiczenia Czarna Skakanka to jeden z najpopularniejszych przyrządów sportowych. Skakanie przez linkę to jeden z najefektywniejszych form wysiłku cardio, wyśmienita rozgrzewka, ćwiczenie kondycyjne, a także nieprzeciętna zabawa.

  polepsza naszą wydolność, spala nadmiar kalorii, redukuje tkankę tłuszczową, lecz co najważniejsze - polepsza naszą kondycję! Jest użyteczna i możemy wziąć ją ze sobą dosłownie wszędzie.... Zalety: najefektywniejszych trening cardio najkorzystniejszy sposób na spalanie tkanki tłuszczowej i kalorii udoskonalanie kondycji linka z regulacją długości dzięki czemu zjednoczysz ją do siebie delikatnie wyprofilowana praktyczność-możemy wziąć skakankę dosłownie wszędzie informacje techniczne: nr katalogowy: FA0017 długość całkowita: 300 cm długość rączki: 11,5 cm kolor: czarny typ skakanki: łożyskowa delikatnie wyprofilowana rączka


☆ Skakanka z licznikiem MIX Trifox ☆

Skakanka z licznikiem MIX Trifox Najniższa Cena Online

☆ Skakanka z licznikiem MIX Trifox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trifox
 • Nazwa produktu: Skakanka z licznikiem MIX Trifox
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka z licznikiem MIX odcieni - wysyłka losowa.

☆ Skakanka XQMAX 41492 (8719407095657) ☆

Skakanka XQMAX 41492 (8719407095657) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka XQMAX 41492 (8719407095657) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Skakanka XQMAX 41492 (8719407095657)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka z licznikiem lcd 275cm Xqmax, to nie tylko rewelacyjna zabawa, lecz sposób na zgubienie wagi i poprawę kondycji. Zaimplementowany licznik, pozwoli na kontrolę spalonych kalorii, liczba skoków i dystans. Możliwość regulacji długości pomoże związać długość skakanki do wzrostu użytkownika, podnosi tępo i dobrze rozgrzewa organizm przed treningiem, 10 minut skakania na skakance jest jednakowo skuteczne jak 30 minut joggingu dla ogólnej efektywności, wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw pozwoli na korzystanie z niej przez długi czas. Użyteczny kształt rączek sprawia,dobrze układają się w dłoni, nieznaczna i funkcjonalna, można ją zebrać ze sobą w dowolne miejsce....

☆ Xqmax Skakanka 41527 ☆

Xqmax Skakanka 41527 Najniższa Cena Online

☆ Xqmax Skakanka 41527 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Xqmax Skakanka 41527
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka szybkościowa pvc 240cm xqmax to nie tylko popularna dziecięca zabawka, lecz także istotnie ergonomiczny przyrząd fitness, który przy regularnym wykorzystywaniu przynosi nieprzeciętne efekty! Trening ze skakanką świetnie wpłynie równocześnie na górne, jak i dolne partie Twojego ciała, najintensywniej pobudza łydki, uda, pośladki i ramiona. Ćwiczenia na skakance powiększają trwałość Twojego organizmu, ulepszają zmysł równowagi, koordynację ruchową, produktywność i ogólną kondycję. Systematyczne treningi pomogą Ci także w pozbyciu się zbędnych kilogramów i ujędrnieniu skóry. Nie masz co się zastanawiać, skakanka Skakanka prędkościowa pvc 240cm xqmax to wspaniały dobór!...

☆ Skakanka XQMAX 41532 (8719407077714) ☆

Skakanka XQMAX 41532 (8719407077714) Najniższa Cena Online

☆ Skakanka XQMAX 41532 (8719407077714) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Skakanka XQMAX 41532 (8719407077714)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka szybkościowa pvc 240cm xqmax, to nie tylko genialna zabawa, lecz sposób na zgubienie wagi i wzmocnienie kondycji! podwyższa tępo i prawidłowo rozgrzewa organizm przed treningiem, 10 minut skakania jest jak 30 minut joggingu. Wytworzona z wysokiej jakości tworzyw pozwoli na korzystanie z niej przez długi czas, rączki tworzone z materiału nie pochłaniającego wilgoci, drobna i użyteczna, można ją zebrać ze sobą w dowolne miejsce. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń....

☆ Skakanka XQMAX 41516 ☆

Skakanka XQMAX 41516 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka XQMAX 41516 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: XQMAX
 • Nazwa produktu: Skakanka XQMAX 41516
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka prędkościowa pvc z regulacją Xqmax to nie tylko idealna zabawa, lecz sposób na zgubienie wagi i wzmocnienie kondycji! podnosi tępo i poprawnie rozgrzewa organizm przed treningiem, 10 minut skakania na skakance jest jednakowo sprawne jak 30 minut joggingu dla ogólnej skuteczności. Tworzona z wysokiej jakości materiałów pozwoli na korzystanie z niej poprzez długi czas, rączki wytworzone z materiału niepochłaniającego wilgoć, regulacja długości pozwoli połączyć ją wzrostu użytkownika, mała i ergonomiczna, można ją zebrać ze sobą w dowolne miejsce....


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki do 20 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze skakanki do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek treningowych do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skakanka z licznikiem mix marki Madej ☆

Skakanka z licznikiem mix marki Madej Najniższa Cena Online

☆ Skakanka z licznikiem mix marki Madej - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Madej
 • Nazwa produktu: Skakanka z licznikiem mix marki Madej
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Miks wzorów, towar wysyłany losowo. Wartość za sztukę. Skakanka z licznikiem do mierzenia ilości skoków. Dzięki skakance dziecko rozszerzy produktywność fizyczną, koordynację ruchową czy choćby wytrzymałość


☆ skakanka z licznikiem 6620 (5903631416620) ☆

skakanka z licznikiem 6620 (5903631416620) Najniższa Cena Online

☆ skakanka z licznikiem 6620 (5903631416620) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Madej
 • Nazwa produktu: skakanka z licznikiem 6620 (5903631416620)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Nasza zabawka: Rozwija relacje z rówieśnikami- Uczy współzawodnictwa. Liczy ilość podskoków.

  jednocześnie dla dzieci jak i dorosłych.

  Wspomaga rozwój fizyczny

  Dzięki ćwiczeniom ze skakanką poprawia się ogólna koordynacja ruchów, kondycja i gibkość ciała. Lepsza jest także szybkość ruchów, istotnie jeśli staramy się podczas ćwiczeń powiększać tempo. Regularny trening na skakance sprawia: * wzmocnienie mięśni nóg, ramion, pośladków i brzucha * ulepszenie koordynacji ruchów * poprawa gibkości ciała * pomaga w sporcie wymagającym szybkości, skoczności np. Koszykówka, i wyjątkowo dobrej koordynacji ruchów np. Boks. Prezentowana skakanka genialnie pasuje do ćwiczenia wszelkich tych czynności. Rączki są bardzo lekkie, co odciąża dłonie. Produkt występuje w 2 kolorach. W wiadomości do sprzedającego proszę o informację, który odcień został wybrany. W przypadku braku odcień wysyłany w zależności od stanu magazynowego. Zastegamy sobie prawo do braku, któregoś z koloru.


☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m ☆

Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m Najniższa Cena Online

☆ Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MP SPORT
 • Nazwa produktu: Mp sport Skakanka crossfit stalowa z łożyskami 3m
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Crossfit stalowa z łożyskami - opis produktu

  Skakanka rodzaju Cross Fit to wspaniałe akcesorium przydatne w codziennym treningu. Wyprodukowana z odpornej stali skakanka bokserska ma ergonomiczną konstrukcję - możliwość regulacji linki oraz łożyska, które pozwalają uniknąć skręcania się linki. Prosty wygląd, wygodne uchwyty z tworzywem ABS i zabezpieczona materiałem PE linka sprawny trening. W przypadku regularnego wykorzystywania skakanka efekty ma ogólnokondycyjne, udoskonalające wytrzymałość organizmu. Na dodatek skakanka kalorie pozwala spalać w stosunkowo szybki sposób, w szczególności używana do rozgrzewki jak tradycyjna skakanka sportowa.

  ● Skakanka crossfit - co ją wyróżnia?

  ● Prosta i ergonomiczna skakanka - efekty codziennego treningu

  ● Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  ● Ćwiczenia ze skakanka - kalorie

  Skakanka crossfit - co ją uwydatnia?

  Stalowa skakanka bokserska to towar pozwalający na intensywny dynamiczny trening i dobranie akcesorium do indywidualnych potrzeb. Ten model ma estetyczny, uniwersalny czarny kolor dzięki zaimplementowaniu tworzywa na rączkach i oplocie linki. Rączki o długości 11,5 cm to przeciwpoślizgowy ABS, zapewniający pewny chwyt choćby wilgotnymi dłońmi. Długa na 300 cm linka o grubości 2,5 mm została zabezpieczona czarnym tworzywem PE. Takie właściwości umożliwiają uzyskanie wysokiej prędkości treningu. Łożyska uniemożliwiają skręcaniu się dostosowywanej linki, co wpływa na komfort ćwiczeń. Atrakcyjna cena towaru o fachowym charakterze zachęca do zakupu.

  Prosta i poręczna skakanka - efekty codziennego treningu

  wykorzystanie skakanki w codziennych aktywnościach fizycznych to szansa na ulepszenie kondycji, redukcję tkanki tłuszczowej czy rozszerzenie sprawności i koordynacji. Skakanie na skakance może stanowić samodzielny trening albo być elementem rozgrzewki. Trening może odbywać się jednocześnie w domu, jak i sali treningowej czy świeżym powietrzu. Ważne,dostępna była bezpieczna przestrzeń, w tym wysokość na pełen obrót skakanki w sytuacji skoków. Skakanka stalowa jest oporna na warunki atmosferyczne. Regularne korzystanie ze skakanki może przyczynić się do wzmocnienia mięśni nóg i rąk, wsparcie w treningach typu cross fit czy fitness.

  Skakanka sportowa o podwyższonej wytrzymałości - skakanka bokserska

  Skakanka bokserska wyprodukowana ze stali to nieprzeciętne akcesorium treningowe równocześnie dla kobiet, jak i panów. Nie jest podatna na zerwanie, a łożyska gwarantują jej dłuższą żywotność. Sportowa skakanka dzięki komfortowej możliwości przypasowania długości do wzrostu użytkownika może być nawet użytkowana naprzemiennie poprzez zróżnicowane osoby. Będzie nadzwyczajnym uzupełnieniem domowej strefy treningowej. Nie powinna być zabawką dla najmłodszych dzieci - wykorzystywana poprzez nie może być jedynie pod ścisłą kontrolą osób dorosłych z uwagi na stalowe, cienkie części.

  Ćwiczenia ze skakanką - kalorie

  różne ćwiczenia ze skakanką nie muszą opierać się jedynie na skokach, choć i te angażują równocześnie dużo najróżniejszych partii mięśni. Sporo ćwiczeń obejmuje także czynności wykorzystujące skakankę w inny sposób. Dlatego również skakanka kalorie spalane podczas używania zależą od zróżnicowanych czynników, w tym intensywności i czasu trwania treningu oraz wagi i kondycji osoby ćwiczącej. W głównej mierze godzinny trening ze skakanką pozwala na spalenie od 500 do choćby 800 kcal, choć jest to obszerne wyzwanie kondycyjne. Warto, aby ćwiczenia rozgrzewające ze skakanką trwały co najmniej 15 minut, gdyż wtedy przemiana materii zostaje wydajnie pobudzona, a spalanie tkanki tłuszczowej jest bardziej wydajne.

  Skakanka stalowa Cross Fit z łożyskami to tani i prosty sposób na utrzymanie prawidłowej kondycji fizycznej. Jednak jak w sytuacji każdego akcesorium treningowego, żeby było wydajne, ważne jest regularne wykorzystywanie się do zaleceń ćwiczeniowych - intensywności i czasu trwania.

  mocne strony ćwiczeń na skakance:

  - redukuje tkankę tłuszczową;
  - udoskonala figurę;
  - powiększa odporność treningową;
  - wzmacnia mięśnie nóg;
  - doskonale pasuje do ćwiczenia w domu, w klubie fitness i na świeżym powietrzu;
  - wspaniała do treningów cross fit oraz do rozgrzewki przed treningiem głównym.


  informacje techniczne:

  tworzywo:
  - stalowa linka pokryta materiałem PE
  - rączki - tworzywo ABS
  długość linki: 300 cm
  długość rączki: 11,5 cm
  grubość linki: 2,5 mm


☆ Enero fit Skakanka 1048215 (5902431048215) ☆

Enero fit Skakanka 1048215 (5902431048215) Najniższa Cena Online

☆ Enero fit Skakanka 1048215 (5902431048215) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ENERO FIT
 • Nazwa produktu: Enero fit Skakanka 1048215 (5902431048215)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Szukasz przepisu na smukłą sylwetkę? Skakanka prędkościowa PVC 285 cm ENERO FIT RÓŻOWA, to nie tylko świetna zabawa, ale sposób na zgubienie wagi i wzmocnienie kondycji! SKAKANKA prędkośCIOWA ENERO FIT to nie tylko modna dziecięca zabawka, lecz także szczególnie funkcjonalny przyrząd fitness, który przy regularnym używaniu przynosi wspaniałe efekty! Trening ze skakanką genialnie wpłynie zarówno na górne, jak i dolne partie Twojego ciała, najintensywniej pobudza łydki, uda, pośladki i ramiona. Ćwiczenia na skakance rozszerzają solidność Twojego organizmu, poprawiają zmysł równowagi, koordynację ruchową, produktywność i ogólną kondycję. Systematyczne treningi pomogą Ci także w pozbyciu się zbędnych kilogramów!...

☆ Adar Skakanka sznurkowa mix ☆

Adar Skakanka sznurkowa mix Najniższa Cena Online

☆ Adar Skakanka sznurkowa mix - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adar
 • Nazwa produktu: Adar Skakanka sznurkowa mix
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka sznurkowa MIX


Podsumowanie, czyli jaka skakanka do 20 zł najlepsza?


Najlepsza skakanka do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane skakanki treningowe – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych skakanek treningowych do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych skakanek do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka do 20 zł opinie i efekty,
 • dobre skakanki do 20 zł cena,
 • ranking skakanek treningowych do 20 zł,
 • skakanka do 20 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach do ćwiczeń do 20 zł

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach do ćwiczeń do 20 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach do ćwiczeń do 20 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka skakanka do 20 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach do ćwiczeń do 20 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami do 20 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki do 20 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami do 20 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki do 20 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *