FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking skakanek treningowych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Skakanki do ćwiczeń i zabawy / Ranking skakanek treningowych do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych skakanek treningowych do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych skakanek treningowych do 100 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych skakanek fitness do ćwiczeń szybkościowych.

Jakie skakanki do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane skakanki do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking skakanek treningowych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Adidas Skakanka ad-11011 ☆

Adidas Skakanka ad-11011 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka ad-11011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka ad-11011
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas Training Hardware została wyprodukowana z lekkiego tworzywa nienaturalnego. Została wyekwipowana w prosty mechanizm regulacji długości, takdostosować ją do wzrostu każdego użytkownika. Rączki zaprojektowane dla rozszerzenia pewności i komfortu chwytu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Jej unikatowy design przywodzi na myśl wszystkie produkty Adidas.
  cechy technologiczne

☆ Skakanka IQ Projump 97412 ☆

Skakanka IQ Projump 97412 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka IQ Projump 97412 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: IQ
 • Nazwa produktu: Skakanka IQ Projump 97412
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanka IQ Projump to wysokiej jakości przyrząd treningowy, który pozwoli na przeprowadzenie treningów metodą kardio. Metoda ta to pewność redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji. Wszystko, czego Ci potrzeba, to prosta skakanka i samozaparcie do regularnych treningów.

  Skakanka marki IQ ma profilowane rączki z przeciwpoślizgowym wykończeniem, co przekłada się na pewny chwyt, a także pełną kontrolę nad tempem ćwiczeń. Długość dostosowywana. Linka stalowa w oplocie z tworzywa sztucznego.


☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 ☆

Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - gdy liczy się prędkość! zastosowanie w produkcie linki stalowej zapewnienia maksymalną prędkość, dzięki czemu artykuł jest stosowny zarówno do pojedynczych, podwójnych jak i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał, a także wysoka jakość wykonania sprawia, że skakanka stanie na wysokości zadania w sytuacji długotrwałego wykorzystywania, pozostając bez oznak zużycia. Skakanki z linkami stalowymi są wykorzystywane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymogi niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności. Skakanka marki Adidas została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak,przypasować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co istotnie wpływa na komfort użytkowania, a także gwarantuje całkowitą kontrolę w trakcie ćwiczeń. Ćwiczenia ze skakanką to najprostsza forma treningów cardio, które wydajnie spalają tkankę tłuszczową, a także redukują wagę. Treningi tego typu to także szybki sposób na wypracowanie prawidłowej kondycji. Tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i powtarzalności. Przekonaj się sam i zacznij ćwiczy już dzisiaj!

☆ Skakanka Szybkościowa Premium Reebok - czarny, 5055436105060 ☆

Skakanka Szybkościowa Premium Reebok - czarny, 5055436105060 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Szybkościowa Premium Reebok - czarny, 5055436105060 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Skakanka Szybkościowa Premium Reebok - czarny, 5055436105060
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:

  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie wykorzystywane od dziesięcioleci, zezwalające powiększyć trwałość, prędkość i zwinność. W dzisiejszych czasach konwencjonalne skórzane linki skakanek zostały zastąpione nowoczesnymi, stalowymi. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną efektywność organizmu. Z pomocą skakanki wzmocnisz mięśnie typowo nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu.

  Stalowa linka skakanki została pokryta tworzywem zapewniającym niepodatność na uszkodzenia. Jest optymalna równocześnie do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał sprawia, że skakanka spełni oczekiwania w sytuacji długotrwałego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia.

  Skakanka została wyekwipowana w prosty mechanizm regulacji długości tak,dostosować ją do wzrostu użytkownika. Wystarczy użyć 3 mm klucza imbusowego, żeby przekręcić śrubę na uchwycie. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte przeciwpoślizgowym, teksturowanym materiałem, co widocznie poprawia komfort stosowania.

  informacje technicznE:

  dostosowywana długość: maks. 300 cm

  Kolor: szary

  Kolor uchwytów: czarny

  Długość uchwytu: 16,5 cm

  Długość antypoślizgowej części chwytnej: 9,5 cm

  Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu pionierskich technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  wyśmienicie dobrane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez sporo lat.


☆ Skakanka premium 2,8 m rarp-12021 marki Reebok ☆

Skakanka premium 2,8 m rarp-12021 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Skakanka premium 2,8 m rarp-12021 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Skakanka premium 2,8 m rarp-12021 marki Reebok
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Premium producenta Reebok pomoże Ci wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Wytrzymały materiał sprawia,poprzez dłuższy czas pozostanie ona bez oznak zużycia. Specjalny mechanizm umożliwia umieszczenie w uchwytach niedużych obciążników o wadze 150 g. Pozwoli Ci to zintensyfikować trening i wejść na wyższy poziom wydajności. Skakanka została zaopatrzona w prosty mechanizm regulacji długości tak,dostosować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 280 cm. Praktyczne uchwyty zostały pokryte przeciwpoślizgowym, teksturowanym materiałem, co zapewnia bardziej jednostajny chwyt i pokaźnie ulepsza komfort stosowania. Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające rozszerzyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną wydajność organizmu. Z pomocą skakanki wzmocnisz mięśnie przede wszystkim nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc, nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swojego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu. Informacje technologicznE: regulowana długość: maks. 280 cm kolor linki: szary dołączone obciążniki: 2 x 150g odcień uchwytów: czerwono-czarny Długość uchwytu: 13,6 cm Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Idealnie dobrane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez mnóstwo lat.

☆ Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 ☆

Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas 3 m ADRP-13311
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka marki adidas znakomicie przyda się w treningu rozwijającym wytrzymałość cardio, koordynację a także w trakcie rozgrzewki. Stalowa linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej prędkości. Dzięki temu jest adekwatna jednocześnie do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał powoduje, iż skakanka spełni oczekiwania w sytuacji długookresowego używania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są stosowane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają kryteria potrzebne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość skakanki wynosi 300 cm. Posiada łatwy system regulacji, który zezwala na dostosowanie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co wyraźnie wpływa na komfort użytkowania. W środku nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który uniemożliwia plątaniu się linki w trakcie skoków. Dane technologicznE: Długość: 300 cm rozmiary uchwytów: 14,9 x 2,8 cm (dł. X szer.) Kolor: metaliczny Materiał wykonania: stal, PU, PP, poliester Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej cenionych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie integrować elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy odszuka coś dla siebie.

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas ☆

Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka marki adidas znakomicie przyda się w treningu rozwijającym wytrzymałość cardio, koordynację a także podczas rozgrzewki. Linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej prędkości. Dzięki temu jest stosowna równocześnie do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał powoduje, że skakanka spełni oczekiwania w przypadku długotrwałego wykorzystywania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są stosowane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają kryteria niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość linki wynosi 280 cm. Ma łatwy system regulacji, który zezwala na przypasowanie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co pokaźnie wpływa na komfort używania. W środku nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który zapobiega plątaniu się linki w trakcie skoków. Dane technologicznE: Długość linki: 280 cm rozmiary uchwytów: 10,3 x 2,19 cm (dł. X szer.) Kolor: czarny Materiał wykonania: TPU, PP, ABS Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej uznanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie dopasowywać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, żeby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) ☆

Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) Najniższa Cena Online

☆ Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Leantoys
 • Nazwa produktu: Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Biedronka 3w1 Zabawka Sportowa Skakanka Rzut do Celu Wyrzutnia Zabawka sportowa - Wielofunkcyjna Biedronka! To niezwykła kompozycja zabawy i aktywności fizycznej, która namawia dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozwijania umiejętności ruchowych dziecka w sposób kreatywny i...

☆ Biedronka 3w1 Zabawka, skakanka i rzut do celu Leantoys ☆

Biedronka 3w1 Zabawka, skakanka i rzut do celu Leantoys Najniższa Cena Online

☆ Biedronka 3w1 Zabawka, skakanka i rzut do celu Leantoys - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Leantoys
 • Nazwa produktu: Biedronka 3w1 Zabawka, skakanka i rzut do celu Leantoys
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Biedronka 3w1 Zabawka Sportowa Skakanka Rzut do Celu Wyrzutnia Zabawka sportowa - Wielofunkcyjna Biedronka! To niezwykła kompozycja zabawy i aktywności fizycznej, która nakłania dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozwijania umiejętności ruchowych dziecka w sposób kreatywny i...

☆ Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) ☆

Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) Najniższa Cena Online

☆ Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schildkröt
 • Nazwa produktu: Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Schildkröt Fitness Skakanka Schildkröt Speed Rope Pro
  prędko skręcająca się, szczególnie rozciągliwa stalowa lina pokryta tworzywem nienaturalnym z wysokiej jakości aluminiowymi uchwytami. Długość liny jest indywidualnie regulowana, optymalna dla osób o wzroście do ok. 195 cm. Złącza obrotowe 360° na końcach uchwytów prędki i równomierny obrót. Z torbą do przechowywania w podróży.

  Opis towaru

  • szybkoskręcająca się, nad wyraz elastyczna stalowa lina pokryta materiałem nienaturalnym
  • z wysokiej jakości aluminiowymi uchwytami
  • długość liny indywidualnie regulowana
  • nadaje się dla osób o wzrośnie do ok. 195 cm
  • złącza obrotowe 360° na końcach uchwytów prędki i równomierny obrót
  • z torbą do przechowywania w podróży
  wymiary
  • ok. 0,26 x 300 cm (Ø x dł.)
  • uchwyty aluminiowe: ok. 15 cm
  Waga
  • ok. 220 g
  Materiał
  • stal, polichlorek winylu, aluminium


Podobne zestawienia:


Najtańsze skakanki do 100 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze skakanki do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich skakanek treningowych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas ☆

Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka 2,8 m adrp-13011 marki Adidas
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka marki adidas genialnie przyda się w treningu rozwijającym trwałość cardio, koordynację a także w trakcie rozgrzewki. Linka pokryta została cienką gumą dla zapewnienia maksymalnej prędkości. Dzięki temu jest trafna zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał powoduje, że skakanka stanie na wysokości zadania w sytuacji długookresowego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są wykorzystywane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymagania potrzebne do treningów o wzmożonej intensywności. Długość linki wynosi 280 cm. Ma łatwy system regulacji, który pozwala na dobranie linki do wzrostu użytkownika. Uchwyty zostały pokryte subtelnie teksturowanym materiałem, co widocznie wpływa na komfort użytkowania. We wnętrzu nich umieszczono mechanizm łożyska kulkowego, który zapobiega plątaniu się linki podczas skoków. Informacje technicznE: Długość linki: 280 cm rozmiary uchwytów: 10,3 x 2,19 cm (dł. X szer.) Kolor: czarny Materiał wykonania: TPU, PP, ABS Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej renomowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie wiązać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy odnajdzie coś dla siebie.

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 ☆

Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 Najniższa Cena Online

☆ Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas z linką stalową ADRP-11016 - gdy liczy się prędkość! wykorzystanie w produkcie linki stalowej zapewnienia maksymalną prędkość, dzięki temu produkt jest odpowiedni jednocześnie do pojedynczych, podwójnych jak i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał oraz wysoka jakość wykonania sprawia, iż skakanka sprawdzi się w przypadku długookresowego wykorzystywania, pozostając bez oznak zużycia. Skakanki z linkami stalowymi są wykorzystywane poprzez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają oczekiwania konieczne do treningów o wzmożonej intensywności. Skakanka producenta Adidas została zaopatrzona w prosty mechanizm regulacji długości tak,dostosować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co widocznie wpływa na komfort użytkowania oraz gwarantuje całkowitą kontrolę podczas ćwiczeń. Ćwiczenia ze skakanką to najprostsza forma treningów cardio, które sprawnie spalają tkankę tłuszczową i redukują wagę. Treningi tego typu to także szybki sposób na wypracowanie dobrej kondycji. Tajemnica sukcesu tkwi w prostocie i powtarzalności. Przekonaj się sam i zacznij ćwiczy już dzisiaj!

☆ Adidas Skakanka ad-11011 ☆

Adidas Skakanka ad-11011 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Skakanka ad-11011 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Skakanka ad-11011
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Skakanka Adidas Training Hardware została wyprodukowana z lekkiego tworzywa nienaturalnego. Została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości, takprzystosować ją do wzrostu każdego użytkownika. Rączki zaprojektowane dla rozszerzenia pewności i komfortu chwytu. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Jej nieszablonowy design przywodzi na myśl wszystkie produkty Adidas.
  cechy technologiczne

☆ Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) ☆

Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) Najniższa Cena Online

☆ Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schildkröt
 • Nazwa produktu: Schildkröt skakanka speed rope pro (4000885601145)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Schildkröt Fitness Skakanka Schildkröt Speed Rope Pro
  błyskawicznie skręcająca się, wyjątkowo rozciągliwa stalowa lina pokryta tworzywem nienaturalnym z wysokiej jakości aluminiowymi uchwytami. Długość liny jest indywidualnie regulowana, adekwatna dla osób o wzroście do ok. 195 cm. Złącza obrotowe 360° na końcach uchwytów szybki i równomierny obrót. Z torbą do przechowywania w podróży.

  Opis artykułu

  • szybkoskręcająca się, bardzo sprężysta stalowa lina pokryta tworzywem nienaturalnym
  • z wysokiej jakości aluminiowymi uchwytami
  • długość liny indywidualnie dostosowywana
  • nadaje się dla osób o wzrośnie do ok. 195 cm
  • złącza obrotowe 360° na końcach uchwytów prędki i równomierny obrót
  • z torbą do przechowywania w podróży
  rozmiary
  • ok. 0,26 x 300 cm (Ø x dł.)
  • uchwyty aluminiowe: ok. 15 cm
  Waga
  • ok. 220 g
  Materiał
  • stal, polichlorek winylu, aluminium

☆ Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) ☆

Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) Najniższa Cena Online

☆ Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis skakanki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Leantoys
 • Nazwa produktu: Leantoys Biedronka 3w1 zabawka, skakanka i rzut do celu (5905991004240)
 • Segment produktowy: Skakanki do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego i ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis skakanki:
  Biedronka 3w1 Zabawka Sportowa Skakanka Rzut do Celu Wyrzutnia Zabawka sportowa - Wielofunkcyjna Biedronka! To niezwykła kompozycja zabawy i aktywności fizycznej, która zachęca dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozwijania umiejętności ruchowych dziecka w sposób kreatywny i...


Podsumowanie, czyli jaka skakanka do 100 zł najlepsza?


Najlepsza skakanka do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza skakanka do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane skakanki do ćwiczeń – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych skakanek treningowych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych skakanek fitness do ćwiczeń szybkościowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka skakanka do 100 zł opinie i efekty,
 • dobre skakanki do 100 zł cena,
 • ranking skakanek treningowych do 100 zł,
 • skakanka do 100 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o skakankach do ćwiczeń do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o skakankach do ćwiczeń do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o skakankach do ćwiczeń do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka skakanka do 100 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych skakankach do ćwiczeń do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z skakankami do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie skakanki do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z skakankami do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach skakanki do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *