FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking masażerów do stóp Łucznik. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Masażery / Ranking masażerów do stóp Łucznik


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych masażerów do stóp Łucznik. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych masażerów do stóp Łucznik,
 • TOP5 często wybieranych masażerów do stóp.

Jakie masażery do stóp Łucznik najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane masażery do stóp Łucznik, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking masażerów do stóp Łucznik, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Masażer ŁUCZNIK B-8063 ☆

Masażer ŁUCZNIK B-8063 Najniższa Cena Online

☆ Masażer ŁUCZNIK B-8063 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis masażera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ŁUCZNIK
 • Nazwa produktu: Masażer ŁUCZNIK B-8063
 • Segment produktowy: Masażery i urządzenia masujące do twarzy, stóp, pleców, szyi, głowy itp.
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis masażera:

   Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. Polska Dystrybucja. W skład zestawu wchodzi: Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Opakowanie SPECYFIKACJA Pobudza krążenie - tak Przyczynia się do zmniejszenia stresu i napięcia - tak Funkcja podgrzewania wody - tak Funkcja ogrzewania stóp za pomocą promieniowania podczerwonego - tak Funkcja utrzymywania temperatury - tak Funkcja masażu bąbelkowego - tak Funkcja masażu wibracyjnego - tak posiada wypustki służące do stymulacji trafnych obszarów stóp - tak AKCESORIA DO PIELĘGNACJI: Szczoteczka - tak Pumeks - tak Rolki do masażu - tak informacje technologiczne: Moc maksymalna - 350 W Moc podtrzymywania temperatury wody - 70 W rozmiary - 34 x 40 x 21 cm Masażer do stóp B-8063 ma funkcję podgrzewania wody, czyli ogrzewania stóp przy pomocy promieniowania podczerwonego i utrzymywania temperatury podczas masażu bąbelkowego oraz wibracyjnego.

  Hydro masażer stóp B-8063 zapewni ci przyjemne doznania ulepszone ukrwienie, przyśpieszenie regeneracji komórek, aktywizację i ożywienie stóp i rozluźnienie napięcia mięśni. Masaż stóp wyzwala uczucie relaksu i odprężenia, wzmagane przez wydzielane przez niego ciepło - płyta cieplna urządzenia podgrzewa wodę do przyjemnej temperatury około 48 - 50 oC, którą utrzymuje następnie na stałym poziomie.

  Na wyposażeniu posiada wypustki służące do stymulacji odpowiednich obszarów stóp, a także szczoteczkę i pumeks do peelingu. Masażer B-8063 posiada kontrolę temperatury w celu kontroli podgrzewania. Wewnętrzny bezpiecznik zabezpiecza przed porażeniem prądem elektryczny i zwarciem i jest oddzielony od elektryki, tak, żeby nie miał kontaktu z wodą....Podobne zestawienia:


Najtańsze masażery do stóp Łucznik – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze masażery do stóp Łucznik, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich masażerów do stóp Łucznik jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Masażer ŁUCZNIK B-8063 ☆

Masażer ŁUCZNIK B-8063 Najniższa Cena Online

☆ Masażer ŁUCZNIK B-8063 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis masażera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ŁUCZNIK
 • Nazwa produktu: Masażer ŁUCZNIK B-8063
 • Segment produktowy: Masażery i urządzenia masujące do twarzy, stóp, pleców, szyi, głowy itp.
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis masażera:

   Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie przez producenta. Polska Dystrybucja. W skład zestawu wchodzi: Masażer do stóp B-8063 ŁUCZNIK hydromasaż 350W Opakowanie SPECYFIKACJA Pobudza krążenie - tak Przyczynia się do zmniejszenia stresu i napięcia - tak Funkcja podgrzewania wody - tak Funkcja ogrzewania stóp za pomocą promieniowania podczerwonego - tak Funkcja utrzymywania temperatury - tak Funkcja masażu bąbelkowego - tak Funkcja masażu wibracyjnego - tak ma wypustki służące do stymulacji odpowiednich obszarów stóp - tak AKCESORIA DO PIELĘGNACJI: Szczoteczka - tak Pumeks - tak Rolki do masażu - tak informacje technologiczne: Moc maksymalna - 350 W Moc podtrzymywania temperatury wody - 70 W rozmiary - 34 x 40 x 21 cm Masażer do stóp B-8063 ma funkcję podgrzewania wody, czyli ogrzewania stóp za pomocą promieniowania podczerwonego i utrzymywania temperatury w trakcie masażu bąbelkowego, a także wibracyjnego.

  Hydro masażer stóp B-8063 zapewni ci przyjemne doznania lepsze ukrwienie, przyśpieszenie regeneracji komórek, aktywizację i ożywienie stóp, a także rozluźnienie napięcia mięśni. Masaż stóp wyzwala uczucie relaksu i odprężenia, wzmagane przez wydzielane przez niego ciepło - płyta cieplna urządzenia podgrzewa wodę do przyjemnej temperatury około 48 - 50 oC, którą utrzymuje następnie na stałym poziomie.

  Na wyposażeniu ma wypustki służące do stymulacji optymalnych obszarów stóp, a także szczoteczkę i pumeks do peelingu. Masażer B-8063 ma kontrolę temperatury w celu kontroli podgrzewania. Wewnętrzny bezpiecznik zabezpiecza przed porażeniem prądem elektryczny i zwarciem, a także jest oddzielony od elektryki, tak, by nie miał kontaktu z wodą....Podsumowanie, czyli jaki masażer do stóp Łucznik najlepszy?


Najlepszy masażer do stóp Łucznik w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy masażer do stóp Łucznik w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre masażery do stóp – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji masażerów do stóp Łucznik nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych masażerów do stóp.


Powiązania tematyczne:

 • jaki masażer do stóp Łucznik opinie i efekty,
 • dobre masażery do stóp Łucznik cena,
 • ranking masażerów do stóp Łucznik,
 • masażer do stóp Łucznik jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o masażerach do stóp Łucznik

#1 Gdzie szukać opinii o masażerach do stóp Łucznik?

Aktualnie zaprezentowane informacje o masażerach do stóp Łucznik odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki masażer do stóp Łucznik wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych masażerach do stóp Łucznik warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z masażerami do stóp Łucznik, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki masażer do stóp Łucznik jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z masażerami do stóp Łucznik zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach masażery do stóp Łucznik to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *