FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli do 1000 zł do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli do 1000 zł do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych hantli do 1000 zł do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli do 1000 zł do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych hantli treningowych do ćwiczeń siłowych.

Jakie hantle do 1000 zł treningowe najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle do 1000 zł treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking hantli do 1000 zł do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla Zipro Round - najlepszy dobór do domowej siłowni!

  Domowa siłownia to miejsce, gdzie wolna przestrzeń za każdym razem jest w cenie. Zamiast niepotrzebnie zajmować ją wieloma zestawami hantli, postaw na sprzęt uniwersalny. Hantla regulowana ZIPRO to jedno urządzenie, które łączy w sobie niemało przeróżnych rodzajów ciężarów. Swobodna modyfikacja obciążenia pozwala na całkowitą dowolność w podejściu do wielu rodzajów treningów, bez konieczności zmiany hantli. Regulacja obciążenia w zakresie od 2,3 do 36 kg, to coś, co doceni każdy miłośnik ćwiczeń.

  kompozycja stworzona do treningu domowego

  Hantle regulowaną ZIPRO ROUND znamionuje z reguły poręczność konstrukcji, co przekłada się nie na możliwość zastosowania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Hantla jest wspaniałym wyborem do każdej domowej siłowni, pozwalając Ci na prowadzenie wydajnego treningu osobistego.

  Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  W ZIPRO jesteśmy przekonani, że nic nie powinno wybijać Cię z rytmu treningowego – a w szczególności samo żonglowanie obciążeniami na gryfie. Hantle dostosowywane ZIPRO ROUND mają specjalny, podwójny mechanizm zatrzaskowy, który jednocześnie zezwala na łatwą regulację ciężaru hantla i bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnym przypadkowym zwolnieniu, czy niepewnym połączeniu. Obciążenia tkwią na swoim miejscu pewnie i jednostajnie – niezależnie od ustawionej wagi.

  Regulacja ciężaru tak prosta, jak nigdy dotąd

  Nigdy więcej kręcenia śrubą zaciskową na gryfie i zsuwania z niego kolejnych talerzy! Z naszym modelem hantli regulacja odbywa się wręcz bajecznie z łatwością w czasie nie dłuższym niżeli 3 sekundy! Hantlę należy umieścić na podstawie do regulacji i przekręcić gryf, aż do osiągnięcia właściwego obciążenia i gotowe. Całość zostanie konkretnie spięta ze sobą – możesz rozpocząć ćwiczenia.
  Hantla uniwersalna z szerokim zakresem regulacji cieżaru

  Z hantla ZIPRO ROUND możesz wykonać szereg przeróżnych ćwiczeń i dowolnie rozszerzac kub ograniczać obciążenie w zależności od tego, jakie ćwiczenie planujesz wykonać. Ten model ma 16 poziomów regulacji w zakresie od 2,3 od 36 kg.

  cechy technologiczne

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem round 24 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla z regulowanym obciążeniem Zipro Round 24 kg – najkorzystniejszy wybór do domowej siłowni!

  Domowa siłownia to miejsce, gdzie wolna przestrzeń zawsze jest w cenie. Zamiast niepotrzebnie zajmować ją wieloma zestawami hantli, postaw na sprzęt uniwersalny. Hantla regulowana Zipro to jedno urządzenie, które łączy w sobie mnóstwo przeróżnych rodzajów ciężarów. Swobodna modyfikacja obciążenia zezwala na całkowitą dowolność w podejściu do wielu rodzajów treningów, bez konieczności zmiany hantli. Regulacja obciążenia w zakresie od 2 do 24 kg, to coś, co doceni każdy miłośnik ćwiczeń.

  kompozycja stworzona do treningu domowego

  Hantle regulowaną Zipro Round cechuje z reguły funkcjonalność konstrukcji, co przekłada się nie na możliwość wykorzystania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Hantla jest nadzwyczajnym wyborem do każdej domowej siłowni, zezwalając Ci na prowadzenie sprawnego treningu osobistego.

  Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  W Zipro jesteśmy przekonani, iż nic nie powinno wybijać Cię z rytmu treningowego – a w szczególności samo żonglowanie obciążeniami na gryfie. Hantle dostosowywane ZIPRO ROUND posiadają specjalny, podwójny mechanizm zatrzaskowy, który jednocześnie zezwala na łatwą regulację ciężaru hantla, a także bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnym przypadkowym zwolnieniu, czy niepewnym połączeniu. Obciążenia tkwią na swym miejscu pewnie i zrównoważenie – niezależnie od ustawionej wagi.
  Regulacja ciężaru tak prosta, jak nigdy dotąd

  Nigdy więcej kręcenia śrubą zaciskową na gryfie i zsuwania z niego kolejnych talerzy! Z naszym modelem hantli regulacja odbywa się wręcz bajecznie prosto w czasie nie dłuższym aniżeli 3 sekundy! Hantlę należy umieścić na podstawie do regulacji i przekręcić gryf, aż do osiągnięcia właściwego obciążenia i gotowe. Całość zostanie konkretnie spięta ze sobą – możesz rozpocząć ćwiczenia.

  cechy techniczne

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg ☆

Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell żeliwny RAW Tiguar to przyrząd sportowy dzięki któremu wzmocnisz mięśnie, poprawisz swoją wydolność i zwiększysz ogólną kondycję organizmu. Prędko zobaczysz efekty i będziesz chciał ćwiczyć częściej, dłużej i intensywniej.

  Trening z kettlebellem przynosi niemało korzyści dla organizmu. Włącza sporo partii mięśniowych jednocześnie, dlatego możesz po niego sięgać nie tylko w trakcie rozgrzewki. W zależności od realizowanych ćwiczeń, rozwiniesz inne grupy mięśniowe.

  w trakcie regularnych treningów poprawi się nie tylko Twoja siła, ale także szybkość.


☆ Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) ☆

Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantla 3w1 z systemem szybkiej regulacji SAPPHIRE 24kgPrzedstawiamy Państwu HANTLĘ dostosowywanĄ 24 kg cenionej producenta SAPPHIRE. Dzięki zastosowaniu postępowego systemu zmiany obciążenia oraz stalowych talerzy pokrytych tworzywem, możesz mieć pewność,uzyskujesz sprzęt najwyższej klasy!szczególnie trwała, a do tego wielofunkcyjne HANTLA SAPPHIRE pozwoli Ci na poprawę dotychczasowego treningu.W zestawie otrzymujesz dopełniające gryfy, które pozwalają przekształcić hantlę w dostosowywaną sztangę, lub odważnik kettlebell - kupując jeden produkt otrzymujesz trzy różne urządzenia treningowe.Model: Hantla treningowa 3w1 z systemem regulacji 24kgZakres obciążenia: 2kg - 24kgMożliwość ustawienia 12 najróżniejszych obciążeńTrzy funkcje - hantla, sztanga, kettlebellNowoczesny system zmiany obciążenia poprzez pokrętłaTyp obciążenia: stal powlekana materiałemAntypoślizgowe uchwytyPraktyczna podstawa upraszczająca zmianę obciążeniaKlasa użytkowa: do stosowania domowegoJEDEN produkt - TRZY rozmaitE URZĄDZENIA TRENINGOWE! ✅ progresywnY SYSTEM REGULACJI OBCIĄŻENIADzięki nowoczesnej konstrukcji zmiana obciążenia odbywa się bardzo szybko i produktywnie.wystarczy odłożyć hantel do podstawy i przekręcić pierścienie po dwóch stronach na wybrane miejsce. Dzisiaj możesz podnieść hantel, na którym znajdą się tylko wybrane talerze.✅ CZYTELNE OZNACZENIA WAGI NA PIERŚCIENIACHPierścienie mają trzy rzędy oznaczeń obciążeń - osobno dla sztangi, hantli, i odważnika kettlebell ✅ PODNIEŚ POZIOM swego TRENINGU!Sztangielka Sapphire SG-3010 zezwala na ustawienie poniższych wag przy użyciu pierścieni:SZTANGA:✔️4 KG / ✔️6 KG / ✔️8 KG / ✔️10 KG / ✔️11,5 KG / ✔️14 KG / ✔️15 KG / ✔️17 KG / ✔️18,5 KG / ✔️20 KG / ✔️22 KG / ✔️24 KG /HANTLA:✔️3 KG / ✔️6 KG / ✔️8 KG / ✔️9 KG / ✔️11 KG / ✔️13 KG / ✔️15 KG / ✔️17 KG / ✔️18 KG / ✔️19 KG / ✔️21 KG / ✔️24 KG /KETTLEBELL:✔️2 KG / ✔️3 KG / ✔️4 KG / ✔️5 KG / ✔️6 KG / ✔️7 KG / ✔️8 KG / ✔️8,5 KG / ✔️9 KG / ✔️10 KG / ✔️11 KG / ✔️12 KG /podczas treningu ćwiczący może przypasować wagę nakładu do aktualnych predyspozycji lub rodzaju treningu (rzeźba/masa).✅ OSZCZĘDZAJ CZAS I MIEJSCE Z HANTLAMI SAPPHIRE! ✅ FUNKCJA SZTANGIDzięki dołączonemu do zestawu łącznikowi hantle można błyskawicznie przekształcić w sztangę. To specyficzne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i użyć w pełni obciążenie z zestawu. Gryf do sztangi składa się z dwóch części, dzięki czemu jego przechowywanie jest bezproblemowe, choćby w niewielkich pomieszczeniach. ✅ CZĘŚĆ CHWYTNA Gryfy posiadają ryflowaną część, która zezwala na pewny chwyt w trakcie realizowania ćwiczeń. Ryflowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najbardziej wymagającego treningu. ✅ FUNKCJA KETTLEBELL Hantle rodzaju Kettlebell dzięki konieczności utrzymania poprawnej postawy podczas treningu (balans ciała) angażują większą liczbę mięśni. Obszerne spektrum ćwiczeń sprawia, że w niedługim okresie czasu oprócz rozwoju masy mięśniowej wzrasta również siła, a także solidność osoby ćwiczącej. ✅ nowoczesnY GRYFGryf do hantli posiada ogumowaną część, która umożliwia pewny chwyt w trakcie realizowania ćwiczeń. Ogumowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk.Estetyczny wygląd gryfów uzyskano dzięki kontrastowym kolorom.Czytelne oznaczenie adekwatnych wag widocznie przyspiesza ustawienie optymalnego obciążenia. ✅ STALOWE OBCIĄŻENIA POWLEKANE tworzywemObciążenia zostały pokryte tworzywem dzięki czemu nie będą się obijać i generować hałasu. ✅ użytecznA PODSTAWADołączona podstawa gwarantuje nie tylko możliwość prędkiej i bezproblemowej zmiany obciążenia. Jej uzupełniającą funkcją jest utrzymywanie porządku w pomieszczeniu treningowym - koniec z rozrzuconymi obciążeniami, teraz każdy talerz będzie miał swoje miejsce! ✅ SPECYFIKACJAHantla:Długość: 40cmWysokość: 20cmDługość części chwytnej: 10cmŚrednica części chwytnej: 35mmSztanga:Długość: 110cmWysokość: 20cmDługość części chwytnej: 80cmDługość ryflowania: 10mmKettlebell:Średnica: 20cmWysokość: 30cmDługość części chwytnej: 11,5cmŚrednica części chwytnej: 25mmPodstawa:Długość: 40cmSzerokość: 18cm ✅ ZAWARTOŚĆ ZESTAWUObciążenia powlekane: 8sztGryf z systemem szybkiej zmiany obciążeniaGryf łączony do sztangiGryf do kettlebellPodstawa hantli z miejscem na ciężary i możliwością zwiększenia: 1szt GRATIS:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 36 kg v2 ☆

Tiguar Kettlebell żeliwny raw 36 kg v2 Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 36 kg v2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Kettlebell żeliwny raw 36 kg v2
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettle żeliwne tiguar to wysokiej jakości odważniki kulowe, które ze względu na dużą rozpiętość wagową (od 4 kg aż do 40 kg) nadzwyczajnie sprawdzą się w treningu każdej osoby. Z kettlami tiguar RAW jednocześnie początkujący, jak i nad wyraz nowoczesni ćwiczący, będą mogli wykonać efektywny trening przypasowany do ich indywidualnych potrzeb i możliwości.

  komfortowy i bezpieczny trening z kettlami tiguar Pewność chwytu, jednostajnie osadzona rączka, komfortowy, opływowy zarys i rewelacyjnie rozłożony środek ciężkości kettla to czynniki, które determinują wygodę (a co z tego wynika – produktywność) treningu ze sprzętem tego typu.

  Budowa i sposób wykonania naszych kettli żeliwnych zapewnia komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń niezależnie od wybranej wagi. Dlatego zarówno, jeśli wybierasz kettle do siłowni, klubu sportowego lub na użytek własny, możesz być pewny ich bezawaryjności i zadowolenia z treningu każdej osoby, która po nie sięgnie.

  trwałość wykonania żeliwnych kettli odporność kettlom zagwarantuje żeliwo wysokiej jakości, a także wykonanie ich z jednoczęściowego odlewu – kula i rączka tworzą całość, w przeciwieństwie do kettli z doczepianymi rączkami.

  Kettle tiguar RAW poddawane są malowaniu proszkowemu, co zwiększa przyczepność do rąk. Z kolei gładka i pokaźna podstawa kettli żeliwnych zapewnia im lepszą stabilność. Przyczepność i stabilność kettlebells stanowczo wpływają na pewność chwytu osób ćwiczących i możliwość bezproblemowego odstawienia ich na podłogę po skończonym ćwiczeniu, gwarantując płynność realizowania ćwiczeń jedno po drugim.

  niepowtarzalny design i kodowanie kolorystyczne Kettle żeliwne tiguar charakteryzują się dużą wytrzymałością na zarysowania i odpryskiwanie farby, a specjalnie tłoczona nazwa marki i drapieżne pazury nadają im nieszablonowego charakteru.

  Oprócz czytelnych liczb z oznaczeniem kilogramów, na rączkach kettli znajują się także kolorowe opaski odpowiadającej danej wadze dla jeszcze szybszego znalezienia trafnej wagi wśród całego setu. Użycie trening wytrzymałościowo-siłowy modelowanie sylwetki praca nad koordynacją i stabilizacją konkretne strony żeliwo wysokiej jakości jednoczęściowy odlew powiększający odporność poręczne wyprofilowanie rączki malowane proszkowo dla udoskonalonej przyczepności i wytrzymałości na zarysowana wielka podstawa dla ulepszonej stabilności duża rozpiętość wagowa czytelne oznaczenia wagowe Ważne informacje przystępne wagi, odcień kettlebell i odcienie opasek: 4 kg — czarny / śliwka 6 kg — czarny / morski 8 kg — czarny / oliwka 10 kg — czarny / jasny szary 12 kg — czarny / malina 16 kg — czarny / bakłażan 20 kg — czarny / szary 24 kg — czarny / śliwka 28 kg — czarny / morski 32 kg — czarny / oliwka 36 kg — czarny / jasny szary 40 kg — czarny / malina Materiał: żeliwo Okres gwarancji: 12 miesięcy podczas użytkowania Przechowywać z dala od promieni UV, rozpuszczalników ekologicznych i nieorganicznych.

  Po użyciu poprawnie jest przetrzeć kettlebell wilgotną ściereczką i odłożyć do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Jak ćwiczyć z kettlebell? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) ☆

Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  dostosowywane hantle Bowflex SelectTech 552i to absolutna nowość i oryginalny towar na rynku. Specjalna technika powoduje,prosto możesz regulować obciążenie, oszczędzając czas i miejsce. Zamiast kupować 15 par hantli, dzisiaj wystarczy jeden, którego obciążenie możesz scalić do swoich aktualnych potrzeb treningowych.

  dodatkową zaletą jest dostęp do darmowej, specjalnie dedykowanej aplikacji, która pomoże Ci w poprawnym wykonywaniu ćwiczeń i poprowadzi przez plany treningowe, abyś mógł skutecznie pracować nad poszczególnymi partiami mięśni.

  OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: SelectTech 552i to zwykle oszczędność miejsca. Dzięki systemowi zmiany obciążenia starczy Ci jedna para hantli zamiast 15. Oznacza to, że możesz wymienić cały stojak z obciążaniami, na najwyższej jakości, estetyczne i kompaktowe hantle. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zagwarantuje delikatne odkładanie i bardziej cichy trening.

  USTAWIANIE OBCIĄŻEŃ: łatwo możesz zmieniać obciążenie hantli jedynie przy pomocy przesuwania pokrętła. Dzięki czemu korzystając z jednego urządzenia podniesiesz 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, a choćby 24 kg. Możliwość regulacji o minimalne wartości, umożliwia bezpieczne, stopniowe budowanie swej siły.

  UCHWYTY PREMIUM: Specjalnie zaprojektowany i produkowany uchwyt z funkcją „non-slip" zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze obszerniejszy komfort użytkowania.

  APLIKACJA: Specjalnie asygnowana bezpłatna aplikacja Bowflex SelectTech® daje Ci dostęp do filmów z ćwiczeniami. Nauczysz się utrzymywać prawidłową postawę podczas treningu, oraz wykonasz wartościową pracę nad mocnymi partiami mięśni. Trening z hantlami Bowflex SelectTech 552i to ponad 50 ćwiczeń!

  informacje technicznE:

  • Funkcje: hantle kompatybilne z asygnowaną aplikacją Bowflex SelectTech® (aplikacja przystępna dla urządzeń z systemami Android i iOS)
  • Zmiana obciążenia: zastrzeżony system zmiany obciążenia jednym ruchem ręki
  • liczba filmów z ćwiczeniami: ponad 50
  • liczba konfiguracji: 15
  • Możliwość ustawienia obciążenia: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 24 kg
  • rozmiary pojedynczej hantli: 40 x 20 x 23 cm (dł. X szer. X wys.)
  • UWAGA: cena dotyczy jednej hantli (1 szt.)
  • asygnowane do wykorzystywania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Hantle żeliwne Sapphire 2x30 kg ☆

Hantle żeliwne Sapphire 2x30 kg Najniższa Cena Online

☆ Hantle żeliwne Sapphire 2x30 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Hantle żeliwne Sapphire 2x30 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle treningowe żeliwne 2x30kgPrzedstawiamy Państwu zestaw HANTLI ŻELIWNYCH 2×30 kg szanowanej firmy SAPPHIRE. Dzięki zastosowaniu żeliwnych talerzy i niezwykle wytrzymałych pełnych gryfów, możesz mieć pewność,dostajesz sprzęt najwyższej klasy!Model: Hantle treningowe żeliwne 2x30kgLinia: Sapphire XYLO-LINETyp obciążenia: żeliwneKlasa użytkowa: do korzystania domowego OPIS artykułuNiezwykle trwałe, a do tego wielofunkcyjne hantle SAPPHIRE XYLO-Line pozwolą Ci na ulepszenie dotychczasowego treningu.

  Ćwiczenia z hantlami to skuteczny i prosty sposób, żeby wzmocnić mięśnie rąk, pleców i klatki piersiowej.W skład zestawu wchodzą żeliwne talerze XYLO-Line w najmodniejszym obecnie designie. Odpowiednio dobrana konfiguracja powoduje, iż ćwiczący może dopasować wagę nakładu do aktualnych predyspozycji lub rodzaju treningu (rzeźba/masa).

  KONFIGURACJA ZESTAWUObciążenia 1,25 kg: 4 sztukObciążenia 2,5 kg: 4 sztukiObciążenia 5 kg: 8 sztukGryf krótki 40cm (śr. 28mm): 2 sztukiZaciski śrubowe z uszczelkami: 4 sztukiTolerancja wagowa: max 5%Gratis: 2 ebooki CZĘŚĆ CHWYTNA Gryfy posiadają ryflowaną część, która umożliwia pewny chwyt w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  Ryflowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najistotniej wymagającego treningu. Estetyczny wygląd gryfów uzyskano dzięki procesowi chromowania, któremu został poddany jednocześnie gryf, jak i zaciski.

  GWINTOWANE ZACISKI zapewniają możliwość prędkiej zmiany konfiguracji obciążenia na gryfie. Za stabilność nakładu odpowiadają ponadto dwie gumowe uszczelki, które zapobiegają rozkręcaniu się części mocujących.

  Takie połączenie zezwala na trening bez potrzeby udoskonalania docisku w trakcie ćwiczeń. W skład zestawu wchodzą cztery zaciski z uszczelkami. OBCIĄŻENIA ŻELIWNE XYLO-LINE Obciążenia posiadają ergonomiczne antypoślizgowe uchwyty.

  Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny design talerzy pasujący z całą kolekcją obciążeń Xylo-Line. GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!

  SAPPHIRE XYLO-LINEXylo-Line to specjalna linia produktowa sprzętów kulturystycznych przeznaczona dla wymagających użytkowników. W ramach Xylo-Line proponujemy: obciążenia kulturystyczne, gryfy, ławki, drążki, hantle, zestawy, maty, worki bokserskie i sporo innych.

  Zaufaj sprawdzonej marce!


☆ Costway Hantle 5w1 przenośny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg ☆

Costway Hantle 5w1 przenośny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg Najniższa Cena Online

☆ Costway Hantle 5w1 przenośny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Hantle 5w1 przenośny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantle 5w1 mobilny zestaw ciężarów modułowych 2,5-12,5 kg zestaw wyekwipowany w hantle z 5 regulacjami w zależności od trudności treningu, który chcesz wykonać. Waga jestregulowana przez przekręcenie uchwytu do pożądanej pozycji. Ponadto, we wgłębieniu znajduje się blokada, która uniemożliwia wypadaniu obciążeń w trakcie treningu i gwarantuje bezpieczeństwo. Budowa 5w1: zestaw obejmuje hantle z regulowanymi obciążeniami. Dzięki mechanizmowi szybkiej regulacji możesz ustawić ciężar hantli w zakresie 2,5/5/5/7,5/10/12,5 kg. Wystarczy obrócić uchwyt, żeby wybrać preferowany poziom treningu. Przeciwpoślizgowy uchwyt i nieprzeciętna blokada bezpieczeństwa: funkcjonalny uchwyt jest miękki w dotyku, a także ma fakturę zwiększającą tarcie, dzięki czemu dłoń nie ślizga się. Dodatkowo, system blokady zabezpiecza obciążenia przy pomocy 8 wgłębień, uniemożliwiając ich wypadaniu i zapewniając bezpieczeństwo podczas treningu. Przystępny w obsłudze: Na wewnętrznej stronie uchwytu znajduje się elastyczne pokrętło, które odpowiada za regulację do pożądanej pozycji. Przed zmianą wagi upewnij się, iż wszystkie obciążenia są na swoim miejscu. Wyśmienity do wszechstronnego treningu: Dzięki dostosowywanym ciężarom początkujący i profesjonaliści mogą znaleźć preferowaną przez siebie intensywność i stopniowo zwiększać ciężar w trakcie treningów. Hantla jest nieprzeciętna do wzmocnienia mięśni całego ciała i rozszerzenia pewności siebie. Nadzwyczajna jakość i oszczędność miejsca: zestaw wytwarzany jest z ABS i stali. Mobilna i kompaktowa konstrukcja jest perfekcyjna do domu, biura i siłowni. Cechy: 5 regulowanych ciężarów Rączka posiada system blokady dla bezpiecznego i pewnego treningu. Szybka i nieskomplikowana regulacja wagi przez przekręcenie uchwytu wygodny, przeciwpoślizgowy uchwyt Widoczny znak oznajmiający o zmianie wagi Kompaktowy wymiar oszczędza miejsce i jest przystępny do przechowywania świetny do treningu siłowego oraz do kompletnego treningu zawiera 1 x dostosowywana hantla 1 x taca na obciążenia 1 x instrukcja

☆ Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve ☆

Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pure2Improve
 • Nazwa produktu: Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell Pure2Improve P2I810130 | wymiar: 24 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 26% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Hms Hantla hex pro 55 kg ☆

Hms Hantla hex pro 55 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Hantla hex pro 55 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Hantla hex pro 55 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  informacje
  • Materiał: stal pokryta gumą
  • Długość pełna: 43,8 cm
  • Długość części chwytnej: 12,2 cm
  • Średnica obciążenia: 19,1 cm
  • Waga: 55 kg

  Model HEX PRO to niecodzienna hantla treningowa, w której talerzyki obciążeniowe są w zarysie sześciokąta. Taka kompozycja sprawia, że hantle nie toczą się po podłożu. Dodatkowo talerzyki pozostały pokryte gumą, aby nie rysować podłoża i być bardziej niepodatne na uderzenia. Radełkowana rączka zagwarantuje jednostajny chwyt i pewne trzymanie, choćby kiedy ręce się spocą. Hantla jest także przystępna w innych wariantach wagowych, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 producent dostarcza nowe, innowacyjne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i wytrzymałość poprzez sporo lat energicznych ćwiczeń.

  duża gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby dynamicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku nad wyraz prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  marka
  Kod producenta
  17-66-132
  EAN
  5907695518252
  informacje podstawowe
  rodzaj
  Hantle
  Waga [kg]
  55
  Materiał wewnętrzny
  Stal
  Materiał zewnętrzny
  Guma
  Kolor
  Czarny


Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle do 1000 zł treningowe – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze hantle do 1000 zł treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli do 1000 zł do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg ☆

Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg - 24 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell żeliwny RAW Tiguar to przyrząd sportowy dzięki któremu wzmocnisz mięśnie, poprawisz swoją wydolność i rozszerzysz ogólną kondycję organizmu. Prędko zobaczysz efekty i będziesz chciał ćwiczyć częściej, dłużej i intensywniej.

  Trening z kettlebellem przynosi mnóstwo korzyści dla organizmu. Angażuje niemało partii mięśniowych jednocześnie, dlatego możesz po niego sięgać nie tylko w trakcie rozgrzewki. W zależności od wykonywanych ćwiczeń, rozwiniesz inne grupy mięśniowe.

  podczas regularnych treningów poprawi się nie tylko Twoja siła, lecz także prędkość.


☆ Tiguar hantel pu 15 kg ti-whpu0150 (5902860490616) ☆

Tiguar hantel pu 15 kg ti-whpu0150 (5902860490616) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar hantel pu 15 kg ti-whpu0150 (5902860490616) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar hantel pu 15 kg ti-whpu0150 (5902860490616)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantle tiguar wytwarzane są z wytrzymałego, najwyższej jakości poliuretanu PU niepodatnego na uszkodzenia mechaniczne. Linia tiguar PU dumbbells znamionuje się gryfikami prostymi o jednolitej długości (15,2 cm) i radełkowanej powierzchni, dzięki czemu poliuretanowe hantle tiguar gwarantują pewność chwytu w trakcie realizowanych ćwiczeń niezależnie od wybranej wagi. Jak ćwiczyć z hantlami? Obejrzyj film z ćwiczeniami!

☆ Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve ☆

Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pure2Improve
 • Nazwa produktu: Kettlebell 24 kg czarny p2i810130 | marki Pure2improve
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell Pure2Improve P2I810130 | wymiar: 24 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 26% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Hantla hex pro 60 kg + darmowy transport! marki Hms ☆

Hantla hex pro 60 kg + darmowy transport! marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Hantla hex pro 60 kg + darmowy transport! marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hantla hex pro 60 kg + darmowy transport! marki Hms
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  informacje
  • Materiał: Stal pokryta gumą
  • Długość pełna: 44,8 cm
  • Długość części chwytnej: 12,2 cm
  • Średnica obciążenia: 20,3 cm
  • Waga: 60 kg

  Model HEX PRO to niecodzienna hantla treningowa, w której talerzyki obciążeniowe są w profilu sześciokąta. Taka budowa powoduje, iż hantle nie toczą się po podłożu. Dodatkowo talerzyki pozostały pokryte gumą, aby nie rysować podłoża i być bardziej wytrzymałe na uderzenia. Radełkowana rączka gwarantuje stabilny chwyt i pewne trzymanie, choćby kiedy ręce się spocą. Hantla jest także dostępna w innych wariantach wagowych, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i trwałość przez niemało lat energicznych ćwiczeń.

  obszerna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby dynamicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku niezwykle dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  producent
  Kod producenta
  17-66-133
  EAN
  5907695518269
  informacje podstawowe
  wariant
  Hantle
  Waga [kg]
  60
  Materiał wewnętrzny
  Stal
  Materiał zewnętrzny
  Guma
  Kolor
  Czarny

☆ Hms Hantla hex pro 42.5 kg ☆

Hms Hantla hex pro 42.5 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Hantla hex pro 42.5 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Hantla hex pro 42.5 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  informacje
  • Materiał: stal pokryta gumą
  • Długość pełna: 41,6 cm
  • Długość części chwytnej: 12,2 cm
  • Średnica obciążenia: 18 cm
  • Waga: 42,5 kg

  Model HEX PRO to niecodzienna hantla treningowa, w której talerzyki obciążeniowe są w zarysie sześciokąta. Taka konstrukcja sprawia, że hantle nie toczą się po podłożu. W dodatku talerzyki zostały pokryte gumą, żeby nie rysować podłoża i być bardziej niepodatne na uderzenia. Radełkowana rączka gwarantuje stabilny chwyt i pewne trzymanie, nawet kiedy ręce się spocą. Hantla jest także przystępna w innych wariantach wagowych, dlatego każdy wybierze coś dla siebie.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i odporność przez niemało lat energicznych ćwiczeń.

  wielka gama artykułów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku wyjątkowo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-66-128
  EAN
  5907695518214
  informacje podstawowe
  rodzaj
  Hantle
  Waga [kg]
  42.5
  Materiał wewnętrzny
  Stal
  Materiał zewnętrzny
  Guma
  Kolor
  Czarny


Podsumowanie, czyli jakie hantle do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze hantle do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane hantle do ćwiczeń – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych hantli do 1000 zł do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych hantli treningowych do ćwiczeń siłowych.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle do 1000 zł opinie i efekty,
 • dobre hantle do 1000 zł treningowe cena,
 • ranking hantli do 1000 zł do ćwiczeń,
 • hantle do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach do 1000 zł do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach do 1000 zł do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach do 1000 zł do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie hantle do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach do 1000 zł do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami do 1000 zł do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle do 1000 zł treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami do 1000 zł do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle do 1000 zł treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *