FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli regulowanych do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli regulowanych do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych hantli regulowanych do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli regulowanych do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych hantli do fitnessu i treningu siłowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie hantle regulowane treningowe najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle regulowane treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking hantli regulowanych do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo ☆

Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo Najniższa Cena Online

☆ Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NUO
 • Nazwa produktu: Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Za niedużo miejsca w domu? Za niewiele czasu na trening? Zbyt niełatwe ćwiczenia? Zapomnij o takich wymówkach!

  Trening z wolnymi ciężarami jest rewelacyjny! Wykonując ćwiczenia powiększasz siłę, polepszasz koordynację mięśniową, wytwarzasz masę mięśniową, rozbudowujesz mięśnie i równocześnie redukujesz tkankę tłuszczową.

  Poznaj i przetestuj nowoczesne, opatentowane hantle regulowane NÜO FLEXBELL 20 a już nigdy nie wrócisz do swych starych hantli, do zmiany żeliwnych krążków, dokręcania śrub czy dociskania zacisków. Wejdź do świata hantli NÜO FLEXBELL 20 i zmieniaj obciążenie w ciągu jednej sekundy przez proste przekręcenie gryfu. Unikatowy, kompaktowy design hantli sprawia, iż każdy wynajdzie na nie miejsce w swym domu, choćby w kawalerce. Dzięki prostej i prędkiej regulacji obciążenia, hantle są nadzwyczajne równocześnie dla mężczyzn jak i kobiet. Hantle NÜO FLEXBELL 20 są najbardziej kompaktowymi i najłatwiejszymi w obsłudze hantlami do wykorzystania domowego przystępnymi na rynku.

  Ćwicząc z hantlami NÜO FLEXBELL 20 nie musisz odrywać dłoni od gryfu, żeby zmienić obciążenie – żadnych pokręteł, śrub czy zacisków! Po prostu umieść hantel na półce, przekręć gryf aby wybrać trafne obciążenie i ćwicz bez żadnych ograniczeń.

  Hantle NÜO FLEXBELL 20 pozostały wytworzone poprzez szwedzkich inżynierów i projektantów, którzy od lat wprowadzają na rynek specyficzne i progresywne rozwiązania w wielu dziedzinach.


  Specyfikacja technologiczna:

  • zestaw gromadzi: 2 hantle z 20 kg obciążeniem
  • Zakres regulacji: 2, 4, 8, 12, 16, 20 kg
  • Gryf: perforowany o wewnętrznej długości 10 cm
  • wymiary hantli: 36,5 x 17 x 17 cm (dł. X wys. X szer.)
  • rozmiary hantli z półką: 40 x 17,5 x 18 cm (dł. X wys. X szer.)
  • Waga towaru: 40 kg
  • Waga produktu w opakowaniu: 44 kg
  • dodatkowo do podstawowego 20 kg obciążenia jednej hantli można dokupić pakiet powiększający obciążenie do 32 kg


☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) ☆

Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  dostosowywanE HANTLE TRENINGOWE 2x10KG Z FUNKCJĄ SZTANGIPrzedstawiamy Państwu zestaw Hantli Treningowych 2x10kg szanowanej producenta SAPPHIRE. Dzięki wykorzystaniu kompozytowych talerzy hantle te są one nieprzeciętnym przyrządem do treningu w domu. Dodatkowy łącznik pozwala na przekształcenie hantli w sztangę.Oferowany artykuł wyjątkowo korzystny współczynnik cena/jakość.Model: Hantle treningowe 2x10kg SG-10CTyp: regulowaneŁącznik przekształcający hantle w sztangę w zestawieObciążenie: kompozytoweKlasa użytkowa: do stosowania domowegoFUNKCJA SZTANGIDzięki załączonemu do zestawu łącznikowi hantle można błyskawicznie przekształcić w sztangę. To specyficzne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i wykorzystać w pełni obciążenie z zestawu.regulowanE OBCIĄŻENIEObciążenie załączone do zestawu można dowolnie konfigurować. Potrzebujesz krótszej sztangi do treningu bicepsów? starczy, iż zdejmiesz talerze od wewnętrznej strony gryfu - zyskasz obszerniejszą możliwość uchwytu!Nasze obciążenia kompozytowe mają korpusy z wytrzymałego tworzywa, dzięki temu w sytuacji upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp.KONFIGURACJA ZESTAWU:4 x 1,25kg (średnica 17 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 1,5kg (średnica 18,5 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 2kg (średnica 19,5 cm, grubość 3,5 cm, śr. Otworu 30mm)2 x gryfy 40cm/26mm (część chwytna ogumowana - 13 cm, część na ciężary 2x13,5 cm)4x zaciski (materiał - wzmacniane tworzywo)1x łącznik do sztangi (warstwa: miękki neopren, dł. 50 cm)

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla z regulowanym obciążeniem Zipro Square 24 kg – potrzebna w każdej domowej siłowni

  Czy w samym projekcie zwykłych hantli jest jeszcze miejsce na innowacje? Jak najszczególniej – dowodem tego jest hantla ZIPRO z systemem wygodnej i szybkiej regulacji obciążenia. Umożliwi Ci on swobodne dokładanie, jak i dostosowywanie ciężaru w stanowczo ergonomiczny sposób. Dokładając obciążenia można uzyskać wagę od 6 kg do 24 kg.

  Jest to zatem sprzęt, który w pełni możemy polecić jednocześnie fachowym bywalcom siłowni, jak i hobbystom, a także osobom rozpoczynającym swoje treningi.

  Zipro stawia na materiały o najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani o tym,podczas treningu nie możesz posiadać żadnych obaw o swój sprzęt. Nasze hantle nie zawiodą Cię nigdy, gdyż zadecydowały o tym trafne wybory na etapie projektowym.

  System zmiany ciężaru – prosta i szybka obsługa

  Zdecydowana większość hantli na rynku wymaga żmudnego odkręcania śruby zaciskowej, a następnie zsunięcia talerzy z samego gryfu. To cykl niepotrzebnie wydłużony, który został w pełni wyeliminowany w przypadku hantli ZIPRO.

  Jak działa to u nas? wyjątkowo prosto

  starczy lekkie poluzowanie śruby zaciskowej dwoma, trzema ruchami. Następnie wyciągamy lub wsuwamy talerze – z powodzeniem można wyjąć te, które znajdują się także wewnątrz. Cała procedura odbywa się przy podniesieniu danego obciążenia lub wsunięciu nowego. Na koniec starczy dokręcić śrubę i gotowe – talerze zostają niesprężyście osadzone, a cały proces można zamknąć w 10 sekundach.
  wyjątkowy zarys talerzy

  To, co pierwsze rzuca się w oczy w przypadku tego modelu to sam zarys obciążeń. Zastosowano tu formę kwadratu, co pozwoliło zlikwidować niepożądanych ruch hantli po odłożeniu na podłogę. To jednak nie wszystko! Każdy talerz wyekwipowano w uchwyt, umożliwiający bezpieczne i zrównoważone przenoszenie. Każdy talerz ma specjalne wcięcie umożliwiające szybki i łatwy montaż na gryfie. Wystarczy nałożyć go na wolne miejsce, docisnąć śrubą zaciskową i gotowe!

  Najwyższy stopień oferowanego bezpieczeństwa

  dobór niezrównanego systemu mocowania obciążenia został podjęty po kolekcji wymagających testów, które potwierdziły jego adekwatność. W sytuacji hantli ZIPRO nie ma mowy o występujących luzach między poszczególnymi talerzami, trzęsieniu się ich, zgrzytach, a także obawie przed wypadnięciem. Raz dokręcone pozostają na swoim miejscu choćby w trakcie najbardziej intensywnych ćwiczeń. O wszystkie te aspekty dbają adekwatne rozwiązania. Wśród nich znajduje się zatrzask, który umieszczono na każdym talerzu. Decyduje on o pewnym miejscu i właściwym ułożeniu obciążeń. Po dokręceniu śrubą nawet kilku talerzy wszystkie pewnie tkwią na swoim miejscu – nie ma żadnego ryzyka, iż zsuną się z gryfu.

  Hantle, które spełnią najwyższe wymogi

  Korpus hantli wytwarzany został ze stali stopowej, co pozwoliło nie tylko zniżyć rozmiary przy zachowaniu tej samej wagi (w przeciwieństwie do tworzyw polietylenowych albo cementowych). To ważne, gdyż pozwala zachować hantlom mniejsze wymiary, tak ważne w sytuacji wielu domowych siłowni. Inną zaletą jest również to, iż są w pełni wytrzymałe na wszelkie upadki – także z obszernej wysokości. Nasza budowa nie zawiera żadnych części plastikowych, a także części podatnych na uszkodzenia. To sprzęt, który ma znieść wszelkie trudy!

  atrybuty technologiczne

  uzupełniające obciążenie:

  Śruba dla dopełniającego obciążenia:

☆ Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo ☆

Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREXO
 • Nazwa produktu: Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell TREXO dostosowywany 14kg | rozmiar: 14 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 38% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla Zipro Round - najlepszy dobór do domowej siłowni!

  Domowa siłownia to miejsce, gdzie wolna przestrzeń zawsze jest w cenie. Zamiast niepotrzebnie zajmować ją wieloma zestawami hantli, postaw na sprzęt uniwersalny. Hantla dostosowywana ZIPRO to jedno urządzenie, które łączy w sobie sporo różnorodnych rodzajów ciężarów. Luźna modyfikacja obciążenia pozwala na pełną dowolność w podejściu do wielu rodzajów treningów, bez konieczności zmiany hantli. Regulacja obciążenia w zakresie od 2,3 do 36 kg, to coś, co doceni każdy miłośnik ćwiczeń.

  kompozycja wytworzona do treningu domowego

  Hantle dostosowywaną ZIPRO ROUND cechuje z reguły funkcjonalność konstrukcji, co przekłada się nie na możliwość wykorzystania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Hantla jest nieprzeciętnym wyborem do każdej domowej siłowni, pozwalając Ci na prowadzenie wydajnego treningu osobistego.

  Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  W ZIPRO jesteśmy przekonani, że nic nie powinno wybijać Cię z rytmu treningowego – a w szczególności samo żonglowanie obciążeniami na gryfie. Hantle regulowane ZIPRO ROUND mają specjalny, podwójny mechanizm zatrzaskowy, który równocześnie pozwala na łatwą regulację ciężaru hantla oraz bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnym przypadkowym zwolnieniu, czy niepewnym połączeniu. Obciążenia tkwią na swym miejscu pewnie i stabilnie – niezależnie od ustawionej wagi.

  Regulacja ciężaru tak prosta, jak nigdy dotąd

  Nigdy więcej kręcenia śrubą zaciskową na gryfie i zsuwania z niego kolejnych talerzy! Z naszym modelem hantli regulacja odbywa się wręcz bajecznie łatwo w czasie nie dłuższym aniżeli 3 sekundy! Hantlę należy umieścić na podstawie do regulacji i przekręcić gryf, aż do osiągnięcia właściwego obciążenia i gotowe. Całość zostanie konkretnie spięta ze sobą – możesz rozpocząć ćwiczenia.
  Hantla uniwersalna z szerokim zakresem regulacji cieżaru

  Z hantla ZIPRO ROUND możesz wykonać szereg różnych ćwiczeń i dowolnie rozszerzac kub ograniczać obciążenie w zależności od tego, jakie ćwiczenie planujesz wykonać. Ten model posiada 16 poziomów regulacji w zakresie od 2,3 od 36 kg.

  parametry techniczne

☆ BODY SCULPTURE HANTLE ŻELIWNE REGULOWANE 2x10 KG BW 780LX2, BT*_BW 780L 20KG ☆

BODY SCULPTURE HANTLE ŻELIWNE REGULOWANE 2x10 KG BW 780LX2, BT*_BW 780L 20KG Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE HANTLE ŻELIWNE REGULOWANE 2x10 KG BW 780LX2, BT*_BW 780L 20KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE HANTLE ŻELIWNE REGULOWANE 2x10 KG BW 780LX2, BT*_BW 780L 20KG
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  zestaw hantli żeliwnych 2 x 10 kg BW 780L marki Body Sculpture pomoże Ci wykonać pełnowartościowy trening mięśni dłoni i górnych partii ciała. Ich maksymalna waga to aż 20 kg, dlatego nadzwyczajnie sprawdzą się nawet dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Ćwicz w domu i poczuj się jak na siłowni, dzięki mistrzowskiemu wyglądowi hantli, a także ich konkretnej budowie.

  Hantle wytworzone zostały z najlepszej jakości czystego żeliwa, bez domieszki piasku czy innych wypełniaczy. Powoduje to, iż są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia. Jesteśmy pewni ich klasy, dlatego dajemy na nie aż 5 lat gwarancji.

  System regulacji obciążenia w hantlach został lepszy, by umożliwić Ci szybszą i łatwiejszą zmianę. Zamiast standardowej nakrętki z gwintem, BW 780L mają zacisk, którym z łatwością, ekspresowo zablokujesz wybrane obciążenie. Dzięki temu będziesz posiadać więcej czasu na odpoczynek między seriami ćwiczeń. To już koniec z dokręcaniem nakrętek zmęczonymi rękami. Teraz blokada obciążenia zajmie Ci kilka sekund.

  dane techniczne:

  • Waga: 20 kg (2 x 10 kg)
  • Długość gryfu: 35 cm
  • Grubość gryfu: 3 cm
  • Waga gryfu: 1,95 kg
  • W komplecie znajdują się:
   • 4 krążki 2 kg
   • 8 krążków 1 kg
   • 4 zaciski
   • 2 gryfy
  • rozmiary krążków 2 kg: 15,4 x 2,5 cm (średnica x grubość)
  • wymiary krążków 1 kg: 11,9 x 1,72 cm (średnica x grubość)
  • Przeznaczenie: użytek domowy
  • Gwarancja: 5 lat


☆ GymBeam Regulowany Kettlebell 3,4–18 kg ☆

GymBeam Regulowany Kettlebell 3,4–18 kg Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Regulowany Kettlebell 3,4–18 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Regulowany Kettlebell 3,4–18 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  regulowany Kettlebell 3,4-18 kg to domowy sprzęt treningowy, który sprawnie pomoże Ci zaangażować każdą grupę mięśni. Dzięki temu, iż jest regulowany i możesz zmieniać jego obciążenie w zakresie 3,4-18 kg, nie będziesz musiał kupować dodatkowych kettlebelli.

  wyprodukowany jest z żelaza i tworzywa ABS, co zagwarantuje maksymalną wytrzymałość.


☆ Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) ☆

Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Hantla regulowana 3w1 sztanga kettlebell sg-3010 2-24 kg (5903228928253)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantla 3w1 z systemem prędkiej regulacji SAPPHIRE 24kgPrzedstawiamy Państwu HANTLĘ regulowanĄ 24 kg cenionej producenta SAPPHIRE. Dzięki zastosowaniu postępowego systemu zmiany obciążenia oraz stalowych talerzy pokrytych materiałem, możesz mieć pewność,otrzymujesz sprzęt najwyższej klasy!niezwykle trwała, a do tego wielofunkcyjne HANTLA SAPPHIRE pozwoli Ci na udoskonalenie dotychczasowego treningu.W pakiecie uzyskujesz dodatkowe gryfy, które pozwalają przekształcić hantlę w dostosowywaną sztangę, lub odważnik kettlebell - nabywając jeden produkt dostajesz trzy zróżnicowane urządzenia treningowe.Model: Hantla treningowa 3w1 z systemem regulacji 24kgZakres obciążenia: 2kg - 24kgMożliwość ustawienia 12 zróżnicowanych obciążeńTrzy funkcje - hantla, sztanga, kettlebellNowoczesny system zmiany obciążenia poprzez pokrętłaTyp obciążenia: stal powlekana materiałemAntypoślizgowe uchwytyPraktyczna podstawa upraszczająca zmianę obciążeniaKlasa użytkowa: do użytku domowegoJEDEN artykuł - TRZY rozmaitE URZĄDZENIA TRENINGOWE! ✅ postępowY SYSTEM REGULACJI OBCIĄŻENIADzięki progresywnej konstrukcji zmiana obciążenia odbywa się bardzo momentalnie i skutecznie.starczy odłożyć hantel do podstawy i przekręcić pierścienie po dwóch stronach na wybrane miejsce. Teraz możesz podnieść hantel, na którym znajdą się tylko wybrane talerze.✅ CZYTELNE OZNACZENIA WAGI NA PIERŚCIENIACHPierścienie posiadają trzy rzędy oznaczeń obciążeń - osobno dla sztangi, hantli,, a także odważnika kettlebell ✅ PODNIEŚ POZIOM swojego TRENINGU!Sztangielka Sapphire SG-3010 umożliwia ustawienie poniższych wag przy użyciu pierścieni:SZTANGA:✔️4 KG / ✔️6 KG / ✔️8 KG / ✔️10 KG / ✔️11,5 KG / ✔️14 KG / ✔️15 KG / ✔️17 KG / ✔️18,5 KG / ✔️20 KG / ✔️22 KG / ✔️24 KG /HANTLA:✔️3 KG / ✔️6 KG / ✔️8 KG / ✔️9 KG / ✔️11 KG / ✔️13 KG / ✔️15 KG / ✔️17 KG / ✔️18 KG / ✔️19 KG / ✔️21 KG / ✔️24 KG /KETTLEBELL:✔️2 KG / ✔️3 KG / ✔️4 KG / ✔️5 KG / ✔️6 KG / ✔️7 KG / ✔️8 KG / ✔️8,5 KG / ✔️9 KG / ✔️10 KG / ✔️11 KG / ✔️12 KG /w trakcie treningu ćwiczący może przypasować wagę nakładu do aktualnych predyspozycji albo rodzaju treningu (rzeźba/masa).✅ OSZCZĘDZAJ CZAS I MIEJSCE Z HANTLAMI SAPPHIRE! ✅ FUNKCJA SZTANGIDzięki załączonemu do zestawu łącznikowi hantle można ekspresowo przekształcić w sztangę. To unikalne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i wykorzystać w pełni obciążenie z zestawu. Gryf do sztangi składa się z dwóch komponentów, dzięki temu jego przechowywanie jest bezproblemowe, choćby w niewielkich pomieszczeniach. ✅ CZĘŚĆ CHWYTNA Gryfy mają ryflowaną część, która pozwala na pewny chwyt podczas realizowania ćwiczeń. Ryflowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk w trakcie najszczególniej wymagającego treningu. ✅ FUNKCJA KETTLEBELL Hantle rodzaju Kettlebell dzięki konieczności utrzymania poprawnej postawy podczas treningu (balans ciała) angażują pokaźniejszą liczbę mięśni. Wielkie spektrum ćwiczeń powoduje, iż w niedługim okresie czasu oprócz rozwoju masy mięśniowej wzrasta ponadto siła oraz trwałość osoby ćwiczącej. ✅ innowacyjnY GRYFGryf do hantli posiada ogumowaną część, która pozwala na pewny chwyt w trakcie wykonywania ćwiczeń. Ogumowanie to pewność, że gryf nie wyślizgnie się z rąk.Estetyczny wygląd gryfów uzyskano dzięki kontrastowym kolorom.Czytelne oznaczenie adekwatnych wag istotnie przyspiesza ustawienie odpowiedniego obciążenia. ✅ STALOWE OBCIĄŻENIA POWLEKANE materiałemObciążenia zostały pokryte materiałem dzięki czemu nie będą się obijać i budować hałasu. ✅ ergonomicznA PODSTAWADołączona podstawa gwarantuje nie tylko możliwość szybkiej i bezproblemowej zmiany obciążenia. Jej dopełniającą funkcją jest utrzymywanie porządku w pomieszczeniu treningowym - koniec z rozrzuconymi obciążeniami, dzisiaj każdy talerz będzie miał swoje miejsce! ✅ SPECYFIKACJAHantla:Długość: 40cmWysokość: 20cmDługość części chwytnej: 10cmŚrednica części chwytnej: 35mmSztanga:Długość: 110cmWysokość: 20cmDługość części chwytnej: 80cmDługość ryflowania: 10mmKettlebell:Średnica: 20cmWysokość: 30cmDługość części chwytnej: 11,5cmŚrednica części chwytnej: 25mmPodstawa:Długość: 40cmSzerokość: 18cm ✅ ZAWARTOŚĆ ZESTAWUObciążenia powlekane: 8sztGryf z systemem szybkiej zmiany obciążeniaGryf łączony do sztangiGryf do kettlebellPodstawa hantli z miejscem na ciężary i możliwością powiększenia: 1szt GRATIS:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!

☆ Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) ☆

Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Hantla regulowana selecttech 552i (0708447912749)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  regulowane hantle Bowflex SelectTech 552i to absolutna nowość i oryginalny towar na rynku. Specjalna technologia powoduje,łatwo możesz regulować obciążenie, oszczędzając czas i miejsce. Zamiast kupować 15 par hantli, dzisiaj starczy jeden, którego obciążenie możesz złączyć do swych aktualnych potrzeb treningowych.

  dopełniającą zaletą jest dostęp do bezpłatnej, specjalnie przeznaczonej aplikacji, która pomoże Ci w dobrym wykonywaniu ćwiczeń i poprowadzi poprzez plany treningowe, abyś mógł wydajnie pracować nad poszczególnymi partiami mięśni.

  OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: SelectTech 552i to typowo oszczędność miejsca. Dzięki systemowi zmiany obciążenia wystarczy Ci jedna para hantli zamiast 15. Oznacza to, że możesz wymienić cały stojak z obciążaniami, na najwyższej jakości, estetyczne i kompaktowe hantle. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zapewnia delikatne odkładanie i bardziej cichy trening.

  USTAWIANIE OBCIĄŻEŃ: łatwo możesz zmieniać obciążenie hantli jedynie przy pomocy przesuwania pokrętła. Dzięki czemu korzystając z jednego urządzenia podniesiesz 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, a choćby 24 kg. Możliwość regulacji o niewielkie wartości, zezwala na bezpieczne, stopniowe budowanie swej siły.

  UCHWYTY PREMIUM: Specjalnie zaprojektowany i wyprodukowany uchwyt z funkcją „non-slip" zagwarantuje bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort użytkowania.

  APLIKACJA: Specjalnie dedykowana bezpłatna aplikacja Bowflex SelectTech® daje Ci dostęp do filmów z ćwiczeniami. Nauczysz się utrzymywać prawidłową postawę podczas treningu, i wykonasz wartościową pracę nad solidnymi partiami mięśni. Trening z hantlami Bowflex SelectTech 552i to ponad 50 ćwiczeń!

  informacje technicznE:

  • Funkcje: hantle kompatybilne z asygnowaną aplikacją Bowflex SelectTech® (aplikacja dostępna dla sprzętów z systemami Android i iOS)
  • Zmiana obciążenia: zastrzeżony system zmiany obciążenia jednym ruchem ręki
  • liczba filmów z ćwiczeniami: ponad 50
  • liczba konfiguracji: 15
  • Możliwość ustawienia obciążenia: 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, 24 kg
  • wymiary pojedynczej hantli: 40 x 20 x 23 cm (dł. X szer. X wys.)
  • UWAGA: wartość dotyczy jednej hantli (1 szt.)
  • przeznaczone do wykorzystywania domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ BOWFLEX 1090I SELECT TECH - 8000865 - Hantla regulowana, BT*_8000865 ☆

BOWFLEX 1090I SELECT TECH - 8000865 - Hantla regulowana, BT*_8000865 Najniższa Cena Online

☆ BOWFLEX 1090I SELECT TECH - 8000865 - Hantla regulowana, BT*_8000865 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: BOWFLEX 1090I SELECT TECH - 8000865 - Hantla regulowana, BT*_8000865
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  dostosowywane hantle Bowflex SelectTech 1090i to absolutna nowość na rynku. Specjalna technika sprawia,z łatwością możesz regulować obciążenie, oszczędzając czas i miejsce. Zamiast kupować 17 par hantli teraz wystarczy jedna, której obciążenie możesz dopasować do swoich aktualnych potrzeb treningowych.

  uzupełniającą zaletą jest dostęp do darmowej, specjalnie asygnowanej aplikacji, która pomoże Ci w prawidłowym realizowaniu ćwiczeń i poprowadzi przez plany treningowe, abyś mógł skutecznie pracować nad poszczególnymi partiami mięśni.

  OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: SelectTech 1090i to zwykle oszczędność miejsca. Dzięki systemowi zmiany obciążenia wystarczy Ci jedna para hantli zamiast 17. Oznacza to, iż możesz wymienić cały stojak z obciążaniami, na najwyższej jakości, estetyczne i kompaktowe hantle.

  Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zagwarantuje delikatne odkładanie i bardziej cichy trening. USTAWIANIE OBCIĄŻEŃ: z łatwością możesz zmieniać obciążenie hantli jedynie za pomocą przesuwania pokrętła.

  dzięki czemu korzystając z jednego urządzenia podniesiesz 4, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36, 39, a nawet 41 kg. Możliwość regulacji o niewielkie wartości, pozwala na bezpieczne, stopniowe budowanie swojej siły.

  UCHWYTY PREMIUM: Specjalnie zaprojektowany i stworzony uchwyt z funkcją „non-slip" zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort używania. APLIKACJA: Specjalnie asygnowana darmowa aplikacja Bowflex SelectTech® daje Ci dostęp do filmów z ćwiczeniami.

  Nauczysz się utrzymywać dobrą postawę podczas treningu,, a także wykonasz wartościową pracę nad mocnymi partiami mięśni. Dane technicznE: Funkcje: hantle kompatybilne z przeznaczoną aplikacją Bowflex SelectTech® (aplikacja przystępna dla maszyn z systemami Android, a także iOS) Zmiana obciążenia: zastrzeżony system zmiany obciążenia jednym ruchem ręki ilość filmów z ćwiczeniami: ponad 50 ilość konfiguracji: 17 Możliwość ustawienia obciążenia: 4, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 30, 32, 34, 36, 39, 41 kg DVD: gratisowe DVD treningowe Bowflex ™ SelectTech ™ - "Secrets of the 4 Step Rep" wymiary pojedynczej hantli: 44,4 x 24,2 x 25,3 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 41 kg UWAGA: wartość dotyczy jednej hantli (1 szt.) przeznaczone do użytkowania domowego Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle regulowane treningowe – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze hantle regulowane treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli regulowanych do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hantle Regulowane Sztanga Gryf Zestaw Hantli Do Ćwiczeń 2x10kg 20KG ☆

Hantle Regulowane Sztanga Gryf Zestaw Hantli Do Ćwiczeń 2x10kg 20KG Najniższa Cena Online

☆ Hantle Regulowane Sztanga Gryf Zestaw Hantli Do Ćwiczeń 2x10kg 20KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hantle Regulowane Sztanga Gryf Zestaw Hantli Do Ćwiczeń 2x10kg 20KG
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle regulowane Sztanga Gryf zestaw Hantli Do Ćwiczeń 2x10kg 20KG


☆ Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga ☆

Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga Najniższa Cena Online

☆ Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantle 2x10kg bitumiczne dostosowywane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga

☆ Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga ☆

Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga Najniższa Cena Online

☆ Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hantle 2x10kg bitumiczne regulowane Z Łącznikiem zestaw 20kg Gryfy Sztanga
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle 2x10kg bitumiczne dostosowywane Z Łącznikiem pakiet 20kg Gryfy Sztanga


☆ Hantle regulowane 2x10 kg zestaw 20kg z łącznikiem rękawiczki ☆

Hantle regulowane 2x10 kg zestaw 20kg z łącznikiem rękawiczki Najniższa Cena Online

☆ Hantle regulowane 2x10 kg zestaw 20kg z łącznikiem rękawiczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Hantle regulowane 2x10 kg zestaw 20kg z łącznikiem rękawiczki
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle dostosowywane 2x10 kg zestaw 20kg z łącznikiem rękawiczki


☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) ☆

Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  regulowanE HANTLE TRENINGOWE 2x10KG Z FUNKCJĄ SZTANGIPrzedstawiamy Państwu zestaw Hantli Treningowych 2x10kg cenionej producenta SAPPHIRE. Dzięki wykorzystaniu kompozytowych talerzy hantle te są one świetnym przyrządem do treningu w domu. Dodatkowy łącznik pozwala na przekształcenie hantli w sztangę.Oferowany towar szczególnie dobry współczynnik cena/jakość.Model: Hantle treningowe 2x10kg SG-10CTyp: dostosowywaneŁącznik przekształcający hantle w sztangę w zestawieObciążenie: kompozytoweKlasa użytkowa: do korzystania domowegoFUNKCJA SZTANGIDzięki dołączonemu do zestawu łącznikowi hantle można momentalnie przekształcić w sztangę. To specyficzne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i użyć w pełni obciążenie z zestawu.dostosowywanE OBCIĄŻENIEObciążenie załączone do zestawu można dowolnie konfigurować. Ci potrzeba krótszej sztangi do treningu bicepsów? wystarczy, iż zdejmiesz talerze od wewnętrznej strony gryfu - zyskasz większą możliwość uchwytu!Nasze obciążenia kompozytowe posiadają korpusy z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu w przypadku upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp.KONFIGURACJA ZESTAWU:4 x 1,25kg (średnica 17 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 1,5kg (średnica 18,5 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 2kg (średnica 19,5 cm, grubość 3,5 cm, śr. Otworu 30mm)2 x gryfy 40cm/26mm (część chwytna ogumowana - 13 cm, część na ciężary 2x13,5 cm)4x zaciski (materiał - wzmacniane tworzywo)1x łącznik do sztangi (powłoka: miękki neopren, dł. 50 cm)


Podsumowanie, czyli jakie hantle regulowane najlepsze?


Najlepsze hantle regulowane w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle regulowane w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre hantle do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadne z powyższych hantli regulowanych do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych hantli do fitnessu i treningu siłowego.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle regulowane opinie i efekty,
 • dobre hantle regulowane treningowe cena,
 • ranking hantli regulowanych do ćwiczeń,
 • hantle regulowane jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach regulowanych do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach regulowanych do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach regulowanych do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie hantle regulowane najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach regulowanych do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami regulowanych do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle regulowane treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami regulowanych do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle regulowane treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *