FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli chromowanych do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli chromowanych do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych hantli chromowanych do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli chromowanych do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych hantli do fitnessu i treningu siłowego.

Jakie hantle chromowane treningowe najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle chromowane treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking hantli chromowanych do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ CHD10 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS ☆

CHD10 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS Najniższa Cena Online

☆ CHD10 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: CHD10 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  CHD HMS, to chromowane stalowe hantle. Wspaniale sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Trening produkowany hantlami, daje możliwość zaangażowania obszerniejszej ilości mięśni, a co z tego wynika, uzyskania udoskonalonych rezultatów. Ćwicząc z CHD, jesteśmy zmuszeni do tego,solidnie wykorzystać mięśnie stabilizujące, a także przy niektórych ćwiczeniach, mięśnie głębokie. Ich zarys, pozwala na wykonanie, wyjątkowo szerokiego zakresu ruchu, z kolei profilowany, starannie radełkowany uchwyt, uniemożliwia ślizganiu się dłoni. Zagwarantuje to, pewny chwyt poprzez cały trening. CHD, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która zapewnia wysoką niepodatność na zarysowania i ścieranie. Można je przechowywać, zarówno na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle, przystępne są w wersjach wagowych od 1 do 10 kg. Specyfikacja: Materiał: Chromowana stal Uchwyt: Radełkowany dostępne wagi: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 kg Długość hantli: 172 / 200 / 213 / 218 / 232 / 240 / 247 / 265 / 268 / 270 mm Średnica części chwytnej: 27 mm Długość części chwytnej: 120 mm Uwagi: Nie przeznaczone do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Chd07 hantle chromowane (2 szt.) marki Hms ☆

Chd07 hantle chromowane (2 szt.) marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Chd07 hantle chromowane (2 szt.) marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Chd07 hantle chromowane (2 szt.) marki Hms
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  CHD HMS, to chromowane stalowe hantle. Doskonale sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Trening tworzony hantlami, daje możliwość zaangażowania pokaźniejszej ilości mięśni, a co za tym idzie, uzyskania lepszych rezultatów. Ćwicząc z CHD, jesteśmy zmuszeni do tego,potężnie użyć mięśnie stabilizujące i przy niektórych ćwiczeniach, mięśnie głębokie. Ich zarys, zezwala na wykonanie, bardzo szerokiego zakresu ruchu, z kolei profilowany, dokładnie radełkowany uchwyt, zapobiega ślizganiu się dłoni. Zapewnia to, pewny chwyt przez cały trening. CHD, zostały wytworzone z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która gwarantuje wysoką niepodatność na zarysowania i ścieranie. Można je przechowywać, jednocześnie na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle, dostępne są w wersjach wagowych od 1 do 10 kg. Specyfikacja: Materiał: Chromowana stal Uchwyt: Radełkowany dostępne wagi: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 kg Długość hantli: 172 / 200 / 213 / 218 / 232 / 240 / 247 / 265 / 268 / 270 mm Średnica części chwytnej: 27 mm Długość części chwytnej: 120 mm Uwagi: Nie asygnowane do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg ☆

Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  KGC04 HMS kettlebell – żeliwny ciężar pokryty gumą. Jego główne mocne strony to chromowany uchwyt, wspaniały odlew i estetyczne wykończenie. Przyrząd został stworzony z tworzyw najkorzystniejszej jakości. Jest to żeliwo chromowe pokryte specjalną, wytrzymałą gumą.

  poręczny oraz chromowany uchwyt gwarantują bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń. Skrupulatnie wykonanie zapewnia stabilność ciężaru podczas intensywnego treningu. Kettlebell to przyrząd gimnastyczny o niezwykle szerokim zaimplementowaniu.

  Używając go można wykonywać ćwiczenia angażujące praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. KGC HMS jest również dobrym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami. Praca z użyciem kettlebella wzmacnia mięśnie, rewelacyjnie rozwijają koordynację ruchową, zwiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu.

  Zaletą produktu firmy HMS jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych. Aktywują one na dodatek te partie mięśni, które są często pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego.


☆ CHD09 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS ☆

CHD09 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS Najniższa Cena Online

☆ CHD09 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: CHD09 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  CHD HMS, to chromowane stalowe hantle. Rewelacyjnie sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Trening wykonany hantlami, daje możliwość zaangażowania pokaźniejszej ilości mięśni, a co z tego wynika, uzyskania udoskonalonych rezultatów. Ćwicząc z CHD, jesteśmy zmuszeni do tego,konkretnie wykorzystać mięśnie stabilizujące, a także przy niektórych ćwiczeniach, mięśnie głębokie. Ich kształt, umożliwia wykonanie, szczególnie szerokiego zakresu ruchu, z kolei profilowany, starannie radełkowany uchwyt, uniemożliwia ślizganiu się rąk. Gwarantuje to, pewny chwyt przez cały trening. CHD, zostały stworzone z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która zagwarantuje wysoką oporność na zarysowania, a także ścieranie. Można je przechowywać, jednocześnie na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle, dostępne są w wersjach wagowych od 1 do 10 kg. Specyfikacja: Materiał: Chromowana stal Uchwyt: Radełkowany przystępne wagi: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 kg Długość hantli: 172 / 200 / 213 / 218 / 232 / 240 / 247 / 265 / 268 / 270 mm Średnica części chwytnej: 27 mm Długość części chwytnej: 120 mm Uwagi: Nie asygnowane do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ STC-15 SZTANGIELKI W WALIZCE 15 KG CHROME HMS (5907695514292) ☆

STC-15 SZTANGIELKI W WALIZCE 15 KG CHROME HMS (5907695514292) Najniższa Cena Online

☆ STC-15 SZTANGIELKI W WALIZCE 15 KG CHROME HMS (5907695514292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: STC-15 SZTANGIELKI W WALIZCE 15 KG CHROME HMS (5907695514292)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  dane
  • Meteriał: stal chromowana
  • Waga obciążenia: 15 kg
  • Gwintowane końce
  • Ryflowany uchwyt
  W zestawie
  • 2 gryfy proste o wadze 2,5 kg
   • rozmiary gryfu: 35 x 3 cm (dł. X śr.)
  • 8 chromowanych talerzy o wadze 1 kg
  • 4 chromowane talerze o wadze 0,5 kg

  Przeznaczenie

  Model STC-15 to pakiet obciążników o łącznej wadze 15 kg. Cechą charakterystyczną jest nad wyraz funkcjonalna walizka transportowa, która zezwala na przenoszenie sztangielek w dowolne miejsce.

  atuty

  Obciążniki pokryto ochronnym chromem, by zapewnić jak najlepszą jakość i trwałości produktu. Połączenie stali z chromem powoduje, równocześnie w dniu zakupu, jak i po wieloletnim treningu zestaw będzie prezentował się nadal poprawnie. Wzmacniane gryfy z zaciskami śrubowymi gwarantują bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Uchwyty pokryto ryflowanymi uchwytami, które pewnie leżą w rąk.

  Bezpieczny i wygodny trening

  dodatkowo każdy z obciążników wyekwipowano w gwintowane końcówki, które ułatwiają osadzenie coraz cięższych obciążeń. System blokowania obciążenia przy pomocy jednej nakrętki jest wyjątkowo prosty i bezpieczny.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, nowoczesne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i solidność poprzez niemało lat dynamicznych ćwiczeń.

  spora gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku bardzo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  17-6-030
  EAN
  5907695514292
  dane podstawowe
  wariant
  Hantle
  Waga [kg]
  15
  Materiał wewnętrzny
  Stal
  Materiał zewnętrzny
  Stal
  Kolor
  srebrny

☆ Kettlebell z chromowaną rączką HMS 10 kg ☆

Kettlebell z chromowaną rączką HMS 10 kg Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell z chromowaną rączką HMS 10 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Kettlebell z chromowaną rączką HMS 10 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell HMS, to obciążnik tworzony z wysokiej jakości żeliwa, pokryty winylem i zaopatrzony w chromowany uchwyt. Wykorzystane materiały oraz jakość wykonania stanowią równocześnie o jego nieszablonowych walorach użytkowych jak i estetycznych. Szczególnie pokaźnym elementem Kettlebell jest jego poręczny oraz wspomniany chromowany uchwyt, dzięki któremu przyrząd pewnie leży w dłoni i zapewnia bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń. Płaski spód gwarantuje dużą stabilność, a obszerny zakres wagowy (4, 6, 8, 10, 12, 16, 20 kg) umożliwia precyzyjne dopasowanie obciążenia. Kettlebell to przyrząd gimnastyczny o niezwykle szerokim zaimplementowaniu treningowym. Używając go można wykonywać ćwiczenia angażujące praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. Wielką zaletą Kettlebell jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych, aktywujących na dodatek mięśnie, które nieraz są pomijane podczas tradycyjnego treningu siłowego. Przyrząd ten jest ponadto dobrym uzupełnieniem ćwiczeń z wolnymi ciężarami. Treningi z Kettlebell wzmacniają mięśnie, znakomicie rozwijają koordynację ruchową, powiększając równocześnie ogólną wydolność organizmu.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:


☆ CHD08 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS, AL*_17-66-187 ☆

CHD08 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS, AL*_17-66-187 Najniższa Cena Online

☆ CHD08 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS, AL*_17-66-187 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: CHD08 HANTLE CHROMOWANE (2 szt.) HMS, AL*_17-66-187
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  CHD HMS, to chromowane stalowe hantle. Nadzwyczajnie sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Trening stworzony hantlami, daje możliwość zaangażowania większej ilości mięśni, a co za tym idzie, uzyskania ulepszonych rezultatów. Ćwicząc z CHD, jesteśmy zmuszeni do tego,potężnie użyć mięśnie stabilizujące, a także przy niektórych ćwiczeniach, mięśnie głębokie. Ich zarys, zezwala na wykonanie, szczególnie szerokiego zakresu ruchu, z kolei profilowany, skrupulatnie radełkowany uchwyt, uniemożliwia ślizganiu się rąk. Zagwarantuje to, pewny chwyt przez cały trening. CHD, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która zapewnia wysoką odporność na zarysowania i ścieranie. Można je przechowywać, równocześnie na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle, przystępne są w wersjach wagowych od 1 do 10 kg. Specyfikacja: Materiał: Chromowana stal Uchwyt: Radełkowany dostępne wagi: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 kg Długość hantli: 172 / 200 / 213 / 218 / 232 / 240 / 247 / 265 / 268 / 270 mm Średnica części chwytnej: 27 mm Długość części chwytnej: 120 mm Uwagi: Nie asygnowane do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ HMS Sztangielki chromowane zestaw w walizce 2 x 10 kg (5907695596038) ☆

HMS Sztangielki chromowane zestaw w walizce 2 x 10 kg (5907695596038) Najniższa Cena Online

☆ HMS Sztangielki chromowane zestaw w walizce 2 x 10 kg (5907695596038) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS Sztangielki chromowane zestaw w walizce 2 x 10 kg (5907695596038)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  właściwości:

  • Materiał: chromowana stal
  • rozmiary gryfu:
   • Długość: 35 cm
   • Średnica: 24 mm
   • Średnica uchwytu: 30 mm
  • wymiary łączenia:
   • Długość: 29,5 cm
   • Średnica: 30 mm
   • Średnica uchwytu: 39 mm
  • wymiary talerzy:
   • 2,5 kg – 14,5 x 2,4 cm
   • 1,25 kg – 12,2 x 1,8 cm
   • 0,5 kg – 9,3 x 1,3 cm
  • Waga gryfu: 1,1 kg
  • Waga łączenia: 0,7 kg
  • Waga zacisku: 0,2 kg
  • Łączna waga zestawu: 21 kg
  • Zestaw zawiera:
   • Gryf krótki x 2
   • Łączenie dwóch gryfów x 1
   • Talerze 2,5 kg x 4
   • Talerze 1,25 kg x 4
   • Talerze 0,5 kg x 4
   • Zaciski x 4

  STC21 HMS, zestaw chromowanych sztangielek w walizce, z funkcją sztangi.

  W pełni wyekwipowana siłownia, powinna mieć w swym akcesorium sztangielki i sztangę. W domowej siłowni, bardzo ważna jest jednak oszczędność miejsca. Idealnym rozwiązaniem, jest zatem zestaw 2 w 1 marki HMS STC21.

  STC21 HMS, to zestaw dwóch sztangielek z wymiennym obciążeniem, z których dzięki specjalnemu łączeniu, można stworzyć sztangę. Takie progresywne rozwiązanie, pozwala na oszczędność miejsca i istotnie zwiększa wachlarz możliwości ćwiczebnych, względem zwykłego zestawu sztangielek. Sam proces przekształcenia sztangielek w sztangę, jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu. Posiadając do dyspozycji zestaw STC21 HMS, osiągalne jest wykonanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe w zróżnicowanych konfiguracjach.

  marka HMS, to przede wszystkim materiały najwyższej jakości, tak jest i w tym przypadku. STC21 został wytwarzany ze stali chromowanej, której główną cechą jest nad wyraz spora trwałość. Daje to możliwość stosowania sprzętu przez lata. Na rękojeściach sztangielek znajduje się guma, która gwarantuje pewny i wygodny chwyt. Łącznik, za pomocą którego powstaje sztanga, jest pokryty gąbką, co jest szczególnie {pomocn|przydatn)e np. W trakcie wykonywania przysiadów, ponieważ dzięki nie mu, nie występuje uczucie dyskomfortu powodowane przez ucisk gryfu na plecy.

  Niewątpliwą zaletą STC21 jest to, że mieści się w walizce, która została dołączona do zestawu. Pozwala to z łatwością wykonać trening nie tylko w domu, ale w dowolnym innym miejscu. Oprócz tego, walizka gwarantuje porządek, a także oszczędność miejsca.

  Zestaw marki HMS, jest odpowiedni zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Zacznij ćwiczyć już dziś, STC21 to idealna propozycja dla domowej siłowni.


☆ Kettlebell gumowy z chromowaną rączką 20 kg HMS KGC20, 17-64-056 ☆

Kettlebell gumowy z chromowaną rączką 20 kg HMS KGC20, 17-64-056 Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell gumowy z chromowaną rączką 20 kg HMS KGC20, 17-64-056 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kettlebell gumowy z chromowaną rączką 20 kg HMS KGC20, 17-64-056
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Insportline Hantla chromowana 5.0 kg / gwarancja 24m ☆

Insportline Hantla chromowana 5.0 kg / gwarancja 24m Najniższa Cena Online

☆ Insportline Hantla chromowana 5.0 kg / gwarancja 24m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Hantla chromowana 5.0 kg / gwarancja 24m
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle chromowane 5.0 kg

  Jeżeli chcesz zoptymalizować swój trening fitness, urozmaicić aerobik albo po prostu rozpocząć ćwiczenia siłowe, hantle chromowane 5,0 kg producenta Tunturi są wytworzone dla Ciebie!

  solidność ich wykonania sprawia, iż będą służą poprzez długi czas nawet, jeśli będziesz z nich korzystać szczególnie często.

  optymalna budowa powoduje, że są one nie tylko wytrzymałe i niepodatne na czynniki zewnętrzne,ponadto wygodne w trzymaniu.

  Hantle chromowane 5,0kg posiadają odpowiedni ciężar, żeby pozwalać na solidny trening siłowy rewelacyjny dla osób, które prowadzą regularne ćwiczenia. Taki sprzęt nad wyraz przyda się mężczyznom, którym zależy na imponujących bicepsach i rozbudowanej klatce piersiowej. Mogą oni korzystać z nich nie tylko podczas treningu stricte siłowego. Zastosowane jako element dodatkowy innych form aktywności fizycznej, idealnie urozmaicą aerobik i fitness – z takim obciążeniem każdy ruch będzie jeszcze aktywniej modelował Twoje mięśnie!

  należycie wykorzystane hantle 5,0kg pozwalają rzeźbić mięśnie:

  • ramion
  • pleców
  • klatki piersiowej

  Poprawią kondycję i rozszerzą wydolność organizmu!

  wytworzone z wysokiej jakości materiału, a w dodatku chromowane hantle są wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych. Choćby w trakcie upadku nie zniszczą się, pozostając nadal produktywne i nadające się do użytkowania.

  Wielofunkcyjne hantle marki Tunturi pozwoją zoptymalizować trening, atrakcyjnie akcentując mięśnie górnych partii ciała.

  Nie zwlekaj – już dzisiaj możesz rozpocząć sprawne ćwiczenia, które zagwarantują nie tylko interesującojszy wygląd, lecz też lepsze samopoczucie i zachwyt w oczach innych osób!Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle chromowane treningowe – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze hantle chromowane treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli chromowanych do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Insportline Hantla chromowana 2.0 kg / gwarancja 24m (8595153621384) ☆

Insportline Hantla chromowana 2.0 kg / gwarancja 24m (8595153621384) Najniższa Cena Online

☆ Insportline Hantla chromowana 2.0 kg / gwarancja 24m (8595153621384) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Hantla chromowana 2.0 kg / gwarancja 24m (8595153621384)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle chromowane 2.0 kg

  poręczne hantle chromowane 2.0 kg firmy Insportline nadzwyczajnie sprawdzą się jako wyposażenie Twojej przydomowej siłowni.

  świetnie się prezentują, są w pełni bezpieczne i zapewnią Ci komfort w czasie treningu.

  Hantle niezwykle poprawnie sprawdzają się przy przeróżnego rodzaju ćwiczeniach aerobowych. Możesz wykorzystać je do podniesienia wydajności swych regularnych treningów. Wykorzystując hantle, nie tylko powiększysz liczba wysiłku, który musisz włożyć w trening, ale także wzmocnisz mięśnie swych dłoni!

  Dzięki pokryciu hantli warstwą chromu, ich powierzchnia jest nad wyraz wytrzymała na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz obawiać się, iż przy Twoich arcytrudnych treningach hantle ulegną uszkodzeniu i nie będą nadawały się do korzystania - nic takiego się nie stanie!

  równocześnie powierzchnia hantli jest na tyle gładka, iż możesz odkładać je na podłogę, czy meble, nie bojąc się tego, że zostaną zarysowane. Hantle chromowane 2.0 kg firmy Insportline są także wyjątkowo zrównoważone. Jeśli odłożysz je w jakieś miejsce, nie przesuną się ani o milimetr.

  kształt hantli pozostał wyprofilowany tak,prawidłowo układały się w Twojej dłoni. Dzięki temu zapewnisz sobie zrównoważony, pewny uchwyt, stanowiący podstawę większości ćwiczeń.

  Aby ułatwić Ci określenie, z jakim ciężarem masz do czynienia, na główce hantli umieszczono czytelne oznaczenia. Jeden rzut oka starczy, by określić wagę hantli i wybrać optymalny sprzęt do konkretnego ćwiczenia.

  Nie zwlekaj, lecz jak najszybciej wyposaż swoją siłownię w hantle chromowane 2.0 kg firmy Insportline. Niewątpliwie będziesz usatysfakcjonowany – zyskasz uniwersalny sprzęt do ćwiczeń, który uatrakcyjni Twoje treningi, a równocześnie będzie stanowił ozdobę Twojej przydomowej siłowni.


☆ Hms Hantle chromowane premium hh 2 x 1 kg (5907695534634) ☆

Hms Hantle chromowane premium hh 2 x 1 kg (5907695534634) Najniższa Cena Online

☆ Hms Hantle chromowane premium hh 2 x 1 kg (5907695534634) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Hantle chromowane premium hh 2 x 1 kg (5907695534634)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  HH Hms Premium to chromowane stalowe hantle. Rewelacyjnie sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Pozwolą na ćwiczenia i doskonalenie górnych partii ciała. Hantle zostały wytworzone z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która zagwarantuje wysoką wytrzymałość na zarysowania oraz ścieranie. Radełkowana powierzchnia uchwytów sprawia, iż hantle świetnie leżą w rąk i nie wyślizgną się podczas treningu. Dwie silikonowe nakładki po bokach wywołują, że po upadku hantla nie niszczy podłoża. Można przechowywać ją zarówno na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle można rozkręcić, dzięki czemu możliwa jest modyfikacja obciążenia. Dostępne są w wersach wagowych od 1 do 10 kg. Specyfikacja Materiał: Chromowana stal, silikon Uchwyt: Radełkowany dostępne wagi: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 kg Długość hantli: 187,5 / 219 / 251 / 267 / 280 / 298 / 302 / 304 / 310,4 / 308,4 mm Średnica części chwytnej: 32 mm Długość części chwytnej: 133 mm Uwagi: Gwarancja 24 miesiące


☆ Kettlebell chromowany 4 kg czerwony HMS KTC04, 17-64-070 ☆

Kettlebell chromowany 4 kg czerwony HMS KTC04, 17-64-070 Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell chromowany 4 kg czerwony HMS KTC04, 17-64-070 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kettlebell chromowany 4 kg czerwony HMS KTC04, 17-64-070
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) ☆

KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) Najniższa Cena Online

☆ KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: KETTLEBELL ŻELIWNY POKRYTY WINYLEM HMS KTC 4 KG CZERWONY (5907695524239)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  informacje
  • Materiał: żeliwo
  • Waga: 4 kg
  • Chromowany uchwyt
  • Zakres przystępnych wag: 4 - 20 kg
  mocne strony
  • Wysokiej jakości żeliwo
  • Winylowe pokrycie ciężarka
  • skrupulatnie wyprodukowana konstrukcja
  • Radełkowany uchwyt

  Przeznaczenie

  Model KTC to przedstawiciel ciężarków z kolekcji Kattlebell. Ich niewątpliwym atutem jest ergonomiczny zarys uchwytu, który uniemożliwia wyślizgiwaniu się przyrządu z rąk. Ponadto radełkowane wykończenie polepsza chwyt i jednostajne rozłożenie ciężaru. Estetyczne wykonanie i walory użytkowe gwarantują wysoką jakość.

  mocny trening

  Trening za pomocą Kattlebelli znamionuje się na ogół wszechstronnością. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało i rozwijające koordynację ruchową poprawią wydolność organizmu. Pozwala rozwijać praktycznie wszystkie partie mięśniowe, a także wykonywać ćwiczenia wielostawowe, które aktywizują mięśnie przeważnie pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort użytkowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość poprzez sporo lat energicznych ćwiczeń.

  wielka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku wyjątkowo poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  producent
  Kod producenta
  17-64-070
  EAN
  5907695524239
  dane podstawowe
  wariant
  Kettlebell
  Waga [kg]
  4
  Materiał wewnętrzny
  Żeliwo
  Materiał zewnętrzny
  Winyl
  Kolor
  Czerwony

☆ Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg ☆

Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Kettlebell żeliwny kgc ogumowany uchwyt chrom 4-24 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  KGC04 HMS kettlebell – żeliwny ciężar pokryty gumą. Jego główne atuty to chromowany uchwyt, nieprzeciętny odlew i estetyczne wykończenie. Przyrząd został wytworzony z materiałów najlepszej jakości. Jest to żeliwo chromowe pokryte specjalną, wytrzymałą gumą.

  praktyczny i chromowany uchwyt gwarantują bezpieczeństwo w czasie realizowania ćwiczeń. Precyzyjnie wykonanie zapewnia stabilność ciężaru podczas intensywnego treningu. Kettlebell to przyrząd gimnastyczny o szczególnie szerokim zastosowaniu.

  Używając go można wykonywać ćwiczenia angażujące praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. KGC HMS jest także prawidłowym uzupełnieniem treningu z wolnymi ciężarami. Praca z zastosowaniem kettlebella wzmacnia mięśnie, wyśmienicie rozwijają koordynację ruchową, powiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu.

  Zaletą artykułu producenta HMS jest możliwość wykonywania tzw. Ćwiczeń wielostawowych. Aktywują one dodatkowo te partie mięśni, które są niejednokrotnie pomijane w trakcie konwencjonalnego treningu siłowego.Podsumowanie, czyli jakie hantle chromowane najlepsze?


Najlepsze hantle chromowane w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle chromowane w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre hantle do ćwiczeń – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadne z powyższych hantli chromowanych do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych hantli do fitnessu i treningu siłowego.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle chromowane opinie i efekty,
 • dobre hantle chromowane treningowe cena,
 • ranking hantli chromowanych do ćwiczeń,
 • hantle chromowane jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach chromowanych do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach chromowanych do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach chromowanych do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie hantle chromowane najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach chromowanych do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami chromowanymi do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle chromowane treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami chromowanymi do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle chromowane treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *