FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking hantli do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Hantle do ćwiczeń / Ranking hantli do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych hantli do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych hantli do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych hantli do fitnessu i treningu siłowego.

Jakie hantle treningowe najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane hantle treningowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking hantli do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo ☆

Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo Najniższa Cena Online

☆ Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NUO
 • Nazwa produktu: Hantle regulowane flexbell 20 marki Nuo
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Za mało miejsca w domu? Za niedużo czasu na trening? Zbyt nieprzystępne ćwiczenia? Zapomnij o takich wymówkach!

  Trening z wolnymi ciężarami jest nieprzeciętny! Wykonując ćwiczenia zwiększasz siłę, udoskonalasz koordynację mięśniową, tworzysz masę mięśniową, rozbudowujesz mięśnie i równocześnie redukujesz tkankę tłuszczową.

  Poznaj i przetestuj nowoczesne, zastrzeżone hantle regulowane NÜO FLEXBELL 20 a już nigdy nie wrócisz do swoich starych hantli, do zmiany żeliwnych krążków, dokręcania śrub czy dociskania zacisków. Wejdź do świata hantli NÜO FLEXBELL 20 i zmieniaj obciążenie w ciągu jednej sekundy poprzez proste przekręcenie gryfu. Unikatowy, kompaktowy design hantli sprawia, iż każdy odnajdzie na nie miejsce w swym domu, choćby w kawalerce. Dzięki prostej i prędkiej regulacji obciążenia, hantle są nadzwyczajne zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Hantle NÜO FLEXBELL 20 są najszczególniej kompaktowymi i najłatwiejszymi w obsłudze hantlami do użytku domowego dostępnymi na rynku.

  Ćwicząc z hantlami NÜO FLEXBELL 20 nie musisz odrywać rąk od gryfu, żeby zmienić obciążenie – żadnych pokręteł, śrub czy zacisków! Po prostu umieść hantel na półce, przekręć gryf aby wybrać optymalne obciążenie i ćwicz bez żadnych ograniczeń.

  Hantle NÜO FLEXBELL 20 zostały stworzone poprzez szwedzkich inżynierów i projektantów, którzy od lat wprowadzają na rynek oryginalne i postępowe rozwiązania w wielu dziedzinach.


  Specyfikacja techniczna:

  • komplet zawiera: 2 hantle z 20 kg obciążeniem
  • Zakres regulacji: 2, 4, 8, 12, 16, 20 kg
  • Gryf: perforowany o wewnętrznej długości 10 cm
  • rozmiary hantli: 36,5 x 17 x 17 cm (dł. X wys. X szer.)
  • rozmiary hantli z półką: 40 x 17,5 x 18 cm (dł. X wys. X szer.)
  • Waga produktu: 40 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 44 kg
  • w dodatku do podstawowego 20 kg obciążenia jednej hantli można dokupić komplet powiększający obciążenie do 32 kg


☆ 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms ☆

17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms Najniższa Cena Online

☆ 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell pokryty winylem 28 kg HMS Kettlebell HSM to przyrząd do ćwiczeń wzmacniających, coraz częściej wykorzystywany przez osoby dbające o sylwetkę. Tworzony jest z wysokiej jakości żeliwa, pokryty winylem, wyekwipowany w solidny i wytrzymały uchwyt.

  Ten odważnik kulowy z uchwytem może urozmaicić trening z wykorzystaniem sztangi i hantli. Niekiedy jest stosowany choćby jako ich zamiennik. Odważnik ma przesunięty środek ciężkości, przez co zmusza mięśnie do nieco innej pracy.

  dzięki temu osiągalny jest wszechstronny rozwój i kompleksowy trening. Korzystając z kettlebell, możemy zaangażować do pracy całe ciało: mięśnie posturalne, mięśnie nóg, ramion, klatki piersiowej, barków, pleców, pośladków i brzucha.

  Kettlebell, oprócz wzmacniania siły mięśni, może wypływać też na ich rzeźbę oraz rozwijać dynamikę i równowagę ćwiczącej osoby. Uzupełniającą zaletą treningu z odważnikiem jest to,włącza on mięśnie, które rzadko wzmacniamy, pracując na siłowni.

  Efekty treningu z kettlebells HMS: poprawa siły i wytrzymałości całego ciała bez widocznej rozbudowy mięśni. Jeśli zależy ci na wzmocnieniu siły, lecz nie chcesz wyglądać jak atleta, kettlebells są dla ciebie.

  Trening z odważnikami nie izoluje mięśni, ale wpływa na ich współdziałanie. To powoduje, iż sylwetka rozwija się bardziej harmonijnie w przypadku klasycznego treningu na siłowni.powiększenie gibkości, poprawa koordynacji ruchowej, motoryki, a w konsekwencji – ogólnej sprawności fizycznej.

  Trening z kettlebells wymaga nieprzerwanego trzymania balansu i równowagi. Dzięki czemu zyskasz pokaźniejszą świadomość ciała i będziesz mniej narażony na kontuzje podczas realizowania codziennych czynności (np.

  dźwigania ciężkich przedmiotów).uniemożliwianie bólom pleców i korekta wad postawy. Ćwiczenia z kettlebells aktywują mięśnie głębokie ciała. To one odpowiadają za stabilizację sylwetki i korzystną kondycję kręgosłupa.

  Jeśli cierpisz na bóle pleców, masz problemy z utrzymaniem dobrej postawy, trening z odważnikami pomoże ci wzmocnić mięśnie głębokie i odciąży kręgosłup.szybsza utrata kilogramów. Im więcej mięśni pracuje jednocześnie, tym więcej kalorii spala twój organizm.

  Kettlebells jako narzędzie do kompleksowych ćwiczeń angażujących dużo grup mięśniowych pozwoli ci powiększyć produktywność odchudzania.poprawa kondycji. Trening z odważnikami może mieć charakter dynamiczny - wówczas łączy w sobie części siłowe i cardio.

  szybkie tempo ćwiczeń ma dobry wpływ na pracę serca i całego układu krążenia, dotlenia i rozszerza wydolność organizmu. Dane techniczne:produkt nowy, wysokiej jakości;skuteczny i bezpieczny;zrównoważona kompozycja;łatwy w obsłudze;dedykowany do ćwiczeń siłowych;materiał: żeliwo;zewnętrzna powłoka: winylowa;kolor: niebiesko-czarny;waga: 28 kg.

  Poniżej znajduje się kilka przykładowych ćwiczeń z zastosowaniem Kettlebell HMS: Zanim zaczniesz jakiekolwiek ćwiczenia z użyciem Kettlebells, przeprowadź rozgrzewkę: np, 5 minut biegu, kilka dynamicznych podskoków i wymachy rękami i nogami.

  Przy ćwiczeniach z Kettlebells ważna jest także pozycja startowa: w większości przypadków: po prostu stań prosto, ramiona i barki trzymaj rozluźnione, a kolana lekko ugięte. By podnieść odważnik zginasz kolana i pochylasz plecy (trzymając je wyprostowane).

  Przy ćwiczeniach ważne jest także oddychanie: gdy napinasz brzuch - wdech, wypuszczaj powietrze dopiero po zakończeniu wysiłku. Podrzut z wyciskaniem: Zacznij od pozycji startowej. Utrzymując plecy prosto, pochyl się z odważnikiem do przodu.

  Zrób zamach i podciągnij odważnik na wysokość klatki piersiowej. Zegnij ramie i trzymaj je prostopadle do ziemi, a nadgarstek w linii przedramienia. Podnieś kettlebell - wyprostuj w pełni ramie. Opóść powoli na ziemię.Wykonaj serię i powtórz drugą ręką.

  Wstawanie z odważnikiem: Połóż się na plecach. Lewą nogę trzymaj zgiętą w kolanie. Odważnik unieś lewą ręką wysoko nad siebie - ramie musi być w pełni wyprostowane.Utrzymując wyprostowane plecy, lewą nogę zgiętą w kolanie oraz odważnik w lewej ręce z wyprostowanym ramieniem - spróbuj usiąść.

  Następnie uklęknij na prawej nodze i spróbuj wstać. Następnie wciąż utrzymując plecy wyprostowane, lewą nogę zgiętą i odważnik w ręce - spróbuj znowu się położyć.W następnej linii zamień strony - prawa ręka zgięta w kolanie, odważnik w prawej ręce itd.

  Wymach odważnikiem: Podnieś kettlebel i zrób nim zamach. Zegnij biodra i kolana. Prowadząc go pomiędzy nogami, spróbuj, aby znalazł się jak najdalej za tobą. Wyprostuj się. Wyprowadź odważnik, tak aby ramię z kettlebelem było równoległe do podłoża.

  Ponownie zegnij kolana i biodra. Następnie wykonaj ćwiczenie drugą ręką.To ćwiczenie możesz wykonać także, trzymając odważnik obiema rękami....


☆ Odważnik kettlebell 10 kg BW 117 10 kg Body Sculpture - 10 kg ☆

Odważnik kettlebell 10 kg BW 117 10 kg Body Sculpture - 10 kg Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell 10 kg BW 117 10 kg Body Sculpture - 10 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell 10 kg BW 117 10 kg Body Sculpture - 10 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Opis szczegółowy

  rewelacyjny przyrząd do ćwiczeń ogólnorozwojowych i siłowych
  Ćwiczenia z odważnikiem rozwijają siłę i wytrzymałości
  Specjalnie wyprofilowany uchwyt gwarantuje pewny i bezpieczny chwyt
  Gładka faktura uchwyty likwiduje ewentualne uszkodzenia rąk
  produkowany z trwałych i estetycznych materiałów
  Odważnik nieprzeciętny równocześnie dla panów jak i pań
  Waga: 10 kg
  towar do korzystania domowego/amatorskiego
  Gwarancja 24 miesiące
  Odważniki Kettlebell zostały zaprojektowane tak,wykonywany trening siłowy był jak najszczególniej adekwatny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najkorzystniejszy chwyt i wspaniałe rezultaty przeprowadzanych treningów. W dodatku ich waga została wyraźnie opisana, co upraszcza ich identyfikację.

  cechy produktu Przeznaczenie: Domowe
  rozmiary: 30 cm
  Kolor: Fioletowy, Stalowy
  Waga jednostkowa netto: 10 kg
  Kod CN: 9506 91 90
  liczba opakowań konsumenckich: 2 szt.
  wymiar opakowania (SxWxG): 44 x 25 x 22,5 cm
  Waga brutto: 10 kg
  Waga jednostkowa brutto: 10 kg

☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) ☆

Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Hantle regulowane z funkcją sztangi sg-10c 2x10kg (5902340249758)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  regulowanE HANTLE TRENINGOWE 2x10KG Z FUNKCJĄ SZTANGIPrzedstawiamy Państwu pakiet Hantli Treningowych 2x10kg renomowanej producenta SAPPHIRE. Dzięki wykorzystaniu kompozytowych talerzy hantle te są one wspaniałym przyrządem do treningu w domu. Dodatkowy łącznik pozwala na przekształcenie hantli w sztangę.Oferowany towar nad wyraz dobry współczynnik cena/jakość.Model: Hantle treningowe 2x10kg SG-10CTyp: regulowaneŁącznik przekształcający hantle w sztangę w zestawieObciążenie: kompozytoweKlasa użytkowa: do wykorzystania domowegoFUNKCJA SZTANGIDzięki dołączonemu do zestawu łącznikowi hantle można błyskawicznie przekształcić w sztangę. To unikalne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce i zastosować w pełni obciążenie z zestawu.dostosowywanE OBCIĄŻENIEObciążenie dołączone do zestawu można dowolnie konfigurować. Ci potrzeba krótszej sztangi do treningu bicepsów? wystarczy, że zdejmiesz talerze od wewnętrznej strony gryfu - zyskasz większą możliwość uchwytu!Nasze obciążenia kompozytowe mają korpusy z wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu w sytuacji upuszczenia nie zniszczą posadzki, paneli itp.KONFIGURACJA ZESTAWU:4 x 1,25kg (średnica 17 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 1,5kg (średnica 18,5 cm, grubość 3 cm, śr. Otworu 30mm)4 x 2kg (średnica 19,5 cm, grubość 3,5 cm, śr. Otworu 30mm)2 x gryfy 40cm/26mm (część chwytna ogumowana - 13 cm, część na ciężary 2x13,5 cm)4x zaciski (materiał - wzmacniane tworzywo)1x łącznik do sztangi (powłoka: miękki neopren, dł. 50 cm)

☆ Body Sculpture Odważnik kettlebell BW 117 20KG ☆

Body Sculpture Odważnik kettlebell BW 117 20KG Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture Odważnik kettlebell BW 117 20KG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture Odważnik kettlebell BW 117 20KG
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Odważniki Kettlebell pozostały zaprojektowane tak,wykonywany trening siłowy był jak najistotniej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu uchwyt pozostał wyprofilowany, aby zapewnić najkorzystniejszy chwyt i wspaniałe rezultaty przeprowadzanych treningów. Na dodatek ich waga została widocznie opisana, i oznaczona elementem kolorystycznym ułatwiającym ich identyfikację.

  • nieprzeciętny przyrząd do ćwiczeń ogólnorozwojowych i siłowych
  • Ćwiczenia z odważnikiem rozwijają siłę i wytrzymałości
  • Specjalnie wyprofilowany uchwyt zapewnia pewny i bezpieczny chwyt
  • Gładka faktura uchwyty usuwa ewentualne uszkodzenia dłoni
  • wykonany z trwałych i estetycznych materiałów
  • Odważnik doskonały zarówno dla panów jak i kobiet

  dane technologiczne:

  • Kolor: czarny, stalowy
  • Waga: 20 kg
  • wymiary: 25 x 30 x 27,5 cm

  UWAGI:

  • produkt do wykorzystania domowego/amatorskiego

  towar
  Kod producenta
  BW 117 20KG
  EAN
  5903733005531
  dane podstawowe
  typ
  Kettlebell
  Waga [kg]
  20
  Materiał zewnętrzny
  Brak informacji
  Kolor
  Czarny
  Szary

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem square 24 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla z regulowanym obciążeniem Zipro Square 24 kg – niezbędna w każdej domowej siłowni

  Czy w samym projekcie zwykłych hantli jest jeszcze miejsce na innowacje? Jak najszczególniej – dowodem tego jest hantla ZIPRO z systemem wygodnej i szybkiej regulacji obciążenia. Umożliwi Ci on swobodne dokładanie, jak i regulowanie ciężaru w bardzo praktyczny sposób. Dokładając obciążenia można uzyskać wagę od 6 kg do 24 kg.

  Jest to zatem sprzęt, który w pełni możemy polecić jednocześnie fachowym bywalcom siłowni, jak i hobbystom, a także osobom zaczynającym swoje treningi.

  Zipro stawia na materiały o najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani o tym,podczas treningu nie możesz posiadać żadnych obaw o swój sprzęt. Nasze hantle nie zawiodą Cię nigdy, gdyż zadecydowały o tym optymalne wybory na etapie projektowym.

  System zmiany ciężaru – prosta i szybka obsługa

  Zdecydowana większość hantli na rynku wymaga żmudnego odkręcania śruby zaciskowej, a następnie zsunięcia talerzy z samego gryfu. To proces niepotrzebnie wydłużony, który został w pełni wyeliminowany w przypadku hantli ZIPRO.

  Jak działa to u nas? nad wyraz prosto

  starczy lekkie poluzowanie śruby zaciskowej dwoma, trzema ruchami. Następnie wydobywamy lub wsuwamy talerze – z powodzeniem można wyjąć te, które znajdują się także we wnętrzu. Cała procedura odbywa się przy podniesieniu danego obciążenia albo wsunięciu nowego. Na koniec wystarczy dokręcić śrubę i gotowe – talerze zostają nieelastycznie osadzone, a cały cykl można zamknąć w 10 sekundach.
  unikatowy kształt talerzy

  To, co pierwsze rzuca się w oczy w sytuacji tego modelu to sam zarys obciążeń. Zaimplementowano tu formę kwadratu, co pozwoliło zlikwidować niepożądanych ruch hantli po odłożeniu na podłogę. To jednak nie wszystko! Każdy talerz wyposażono w uchwyt, umożliwiający bezpieczne i zrównoważone przenoszenie. Każdy talerz ma specjalne wcięcie umożliwiające szybki i łatwy montaż na gryfie. Wystarczy nałożyć go na wolne miejsce, docisnąć śrubą zaciskową i gotowe!

  Najwyższy stopień oferowanego bezpieczeństwa

  dobór nieporównanego systemu mocowania obciążenia został podjęty po serii wymagających testów, które potwierdziły jego optymalność. W przypadku hantli ZIPRO nie ma mowy o występujących luzach między poszczególnymi talerzami, trzęsieniu się ich, zgrzytach i obawie przed wypadnięciem. Raz dokręcone pozostają na swoim miejscu choćby w trakcie najistotniej intensywnych ćwiczeń. O wszystkie te aspekty dbają odpowiednie rozwiązania. Wśród nich znajduje się zatrzask, który umieszczono na każdym talerzu. Decyduje on o pewnym miejscu i właściwym ułożeniu obciążeń. Po dokręceniu śrubą choćby kilku talerzy wszystkie pewnie tkwią na swoim miejscu – nie ma żadnego ryzyka, że zsuną się z gryfu.

  Hantle, które spełnią najwyższe oczekiwania

  Korpus hantli wykonany został ze stali stopowej, co pozwoliło nie tylko zmniejszyć rozmiary przy zachowaniu tej samej wagi (w przeciwieństwie do materiałów polietylenowych albo cementowych). To ważne, gdyż pozwala zachować hantlom mniejsze rozmiary, tak ważne w przypadku wielu domowych siłowni. Inną zaletą jest także to, że są w pełni niepodatne na wszelkie upadki – także z obszernej wysokości. Nasza konstrukcja nie gromadzi żadnych części plastikowych oraz składników podatnych na uszkodzenia. To sprzęt, który ma znieść wszelkie trudy!

  właściwości technologiczne

  uzupełniające obciążenie:

  Śruba dla dopełniającego obciążenia:

☆ Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo ☆

Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREXO
 • Nazwa produktu: Kettlebell regulowany trx-akb030 14 kg | marki Trexo
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Kettlebell TREXO dostosowywany 14kg | rozmiar: 14 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 38% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro ☆

Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Hantla z regulowanym obciążeniem round 36 kg marki Zipro
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantla Zipro Round - najlepszy dobór do domowej siłowni!

  Domowa siłownia to miejsce, gdzie wolna przestrzeń zawsze jest w cenie. Zamiast niepotrzebnie zajmować ją wieloma zestawami hantli, postaw na sprzęt uniwersalny. Hantla dostosowywana ZIPRO to jedno urządzenie, które łączy w sobie sporo przeróżnych rodzajów ciężarów. Luźna modyfikacja obciążenia zezwala na całkowitą dowolność w podejściu do wielu rodzajów treningów, bez konieczności zmiany hantli. Regulacja obciążenia w zakresie od 2,3 do 36 kg, to coś, co doceni każdy miłośnik ćwiczeń.

  kompozycja wykonana do treningu domowego

  Hantle dostosowywaną ZIPRO ROUND charakteryzuje w głównej mierze ergonomiczność konstrukcji, co przekłada się nie na możliwość wykorzystania jej w wielu rodzajach ćwiczeń. Hantla jest nieprzeciętnym wyborem do każdej domowej siłowni, pozwalając Ci na prowadzenie skutecznego treningu osobistego.

  Najważniejsze jest bezpieczeństwo

  W ZIPRO jesteśmy przekonani, że nic nie powinno wybijać Cię z rytmu treningowego – a w szczególności samo żonglowanie obciążeniami na gryfie. Hantle regulowane ZIPRO ROUND posiadają specjalny, podwójny mechanizm zatrzaskowy, który równocześnie zezwala na łatwą regulację ciężaru hantla i bezpieczeństwo. Nie było tu mowy o żadnym przypadkowym zwolnieniu, czy niepewnym połączeniu. Obciążenia tkwią na swym miejscu pewnie i stabilnie – niezależnie od ustawionej wagi.

  Regulacja ciężaru tak prosta, jak nigdy dotąd

  Nigdy więcej kręcenia śrubą zaciskową na gryfie i zsuwania z niego kolejnych talerzy! Z naszym modelem hantli regulacja odbywa się wręcz bajecznie prosto w czasie nie dłuższym niżeli 3 sekundy! Hantlę należy umieścić na podstawie do regulacji i przekręcić gryf, aż do osiągnięcia właściwego obciążenia i gotowe. Całość zostanie potężnie spięta ze sobą – możesz rozpocząć ćwiczenia.
  Hantla uniwersalna z szerokim zakresem regulacji cieżaru

  Z hantla ZIPRO ROUND możesz wykonać szereg różnych ćwiczeń i dowolnie zwiększac kub zmniejszać obciążenie w zależności od tego, jakie ćwiczenie planujesz wykonać. Ten model ma 16 poziomów regulacji w zakresie od 2,3 od 36 kg.

  atrybuty technologiczne

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 4 kg - 4 kg (5902860491965) ☆

Tiguar Kettlebell żeliwny raw 4 kg - 4 kg (5902860491965) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 4 kg - 4 kg (5902860491965) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Kettlebell żeliwny raw 4 kg - 4 kg (5902860491965)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Odważniki z wygodnym, praktycznym uchwytem asygnowane są do treningu całego ciała. Zwiększają siłę, wytrzymałość siłową, ulepszają koordynację, a także wydolność sercowo-naczyniową. Trening z kettlebells jest wielostawowy, włącza kilka grup mięśniowych rzeźbiąc i modelując sylwetkę. Wspaniały pomysł na intensywne zajęcia grupowe, a także wyzwanie w treningu użytecznym.
  dostępne wagi i odcienie:
  4 kg — śliwka (pokryty winylem)
  6 kg — morski (pokryty winylem)
  8 kg — oliwka (pokryty winylem)
  10 kg — jasny szary (pokryty winylem)
  12 kg — malina (pokryty winylem)
  16 kg — czarny (żeliwny)
  20 kg — czarny (żeliwny)
  24 kg — czarny (żeliwny)
  28 kg — czarny (żeliwny)
  Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Adidas Odważnik kettlebell adwt-11322 4 kg ☆

Adidas Odważnik kettlebell adwt-11322 4 kg Najniższa Cena Online

☆ Adidas Odważnik kettlebell adwt-11322 4 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Odważnik kettlebell adwt-11322 4 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Kettlebell 4 kg firmy adidas pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wyprodukowane z myślą o realizowaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i trwałość mięśniową. Trening z kettlebellem to doskonała opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty neoprenem. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, upraszczając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od szerokiego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, aby na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wykonany do realizowania równocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija trwałość, siłę i odporność mięśniową. Także zwiększa ogólną produktywność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. ProgresywnE I skutecznE - Obciążniki poręczne poszerzają możliwości treningowe w celu uzyskania innowacyjnych i wydajnych treningów. RADEŁKOWANY UCHWYT - Dzięki radełkowanemu uchwytowi adidas kettlebell oferuje całkowitą przyczepność. Sprawia to, że trening jest bezpieczniejszy, bardziej komfortowy, a odważnik nie wyślizguje się z rąk. Dane technologicznE: Waga: 4 kg Materiał: żeliwo (66,62%), neopren (3,38%), stal (30%) Kolor: czarny, stalowy Gwarancja: 2 lata towar do korzystania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie bratać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, żeby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i sporo innych – każdy wyszuka coś dla siebie.


Podobne zestawienia:


Najtańsze hantle treningowe – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze hantle treningowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich hantli do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Springos Ciężarki 1kg różowe 2x0,5 kg zestaw 2 szt. ☆

Springos Ciężarki 1kg różowe 2x0,5 kg zestaw 2 szt. Najniższa Cena Online

☆ Springos Ciężarki 1kg różowe 2x0,5 kg zestaw 2 szt. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Ciężarki 1kg różowe 2x0,5 kg zestaw 2 szt.
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Hantle ciężarki SPRINGOS różowe 2x0,5kg fitness pakiet składający się z 2 hantli o wadze 0.5 kg. Materiał wewnętrzny - stal. Materiał zewnętrzny - neopren. NAJWAŻNIEJSZE parametry Kolor: Różowy wariant: Hantle fitness ilość sztuk w zestawie: 2 hantle Materiał: Stal, Neopren Waga pełna hantla (kg): 0.5 Pozostałe cechy: Wysokość: 3.7 cm, Szerokość: 13.5 cm pakiet hantelków od marki Springos są prostym sprzętem do domowych treningów.

  Dzięki nim można wzmocnić oraz ujędrnić mięśnie dłoni i ramion. Doskonale sprawdzą się w trakcie aerobiku, ćwiczeń siłowych czy w trakcie rehabilitacji, a specjalnie dostosowany ich zarys zagwarantuje pewny chwyt.Hantle są proste w utrzymaniu czystości.

  Nie chłoną wilgoci ani potu, starczy je przetrzeć po zakończonym treningu by były czyste. Świetnie nadają się one do treningu w domu, niezwykle dla osób początkujących. Neoprenowa obudowa amortyzuje uderzenie w sytuacji upuszczenia ich na ziemie tym samym zniżając ryzyko zarysowania podłogi i zniszczenia hantelków.


☆ Hantel Kettlebell Sapphire SG-2K 2 kg ☆

Hantel Kettlebell Sapphire SG-2K 2 kg Najniższa Cena Online

☆ Hantel Kettlebell Sapphire SG-2K 2 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Hantel Kettlebell Sapphire SG-2K 2 kg
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantel Kettlebell Sapphire SG-2K 2 kg to prosty przyrząd treningowy, dzięki któremu można osiągnąć naprawdę prawidłowe rezultaty. W czasie ćwiczeń z kettlebell pracują zupełnie inne grupy mięśni w trakcie treningów z tradycyjnymi hantlami. Przesunięty środek ciężkości zezwala na harmonijny rozwój sylwetki. Ćwiczenia z kettlebells wpływają na rozwój muskulatury, poprawiają koordynację ruchową i sprawną redukcję wagi. Powlekany kettlebell z wygodną rączką o wadze 2 kg - perfekcyjny dla początkujących. Od spodu podstawki dla jednostajnego odstawienia produktu, bez ryzyka zarysowania podłogi.

☆ Hantle z uchwytem 2x0,5 kg Body Sculpture SW 312 ☆

Hantle z uchwytem 2x0,5 kg Body Sculpture SW 312 Najniższa Cena Online

☆ Hantle z uchwytem 2x0,5 kg Body Sculpture SW 312 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Hantle z uchwytem 2x0,5 kg Body Sculpture SW 312
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Wysokiej jakości hantle z uchwytem 2×0,5 kg Body Sculpture SW 312 o szerokim zastosowaniu - do ćwiczeń siłowych, aerobowych, pilates, a także podczas rehabilitacji. Hantle posiadają uchwyt w postaci dostosowywanego paska zapinanego na rzep. Dla zapewnienia odpowiedniego poziomu komfortu w trakcie treningu, hantle pokryte zostały miękką gąbką. Towar estetycznie zapakowany – nieprzeciętny pomysł na prezent!

☆ Hantle 2 x 1 kg Body Sculpture SMART BW 108D ☆

Hantle 2 x 1 kg Body Sculpture SMART BW 108D Najniższa Cena Online

☆ Hantle 2 x 1 kg Body Sculpture SMART BW 108D - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Hantle 2 x 1 kg Body Sculpture SMART BW 108D
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:
  Hantle BW 108D firmy Body Sculpture są nadzwyczajnym elementem uzupełniającym trening mięśni rąk i górnych partii ciała. Nadają się do ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych i aerobiku. Niepokaźna waga powoduje,genialnie przydadzą się nie tylko początkującym użytkownikom, lecz też bardziej progresywnym sportowcom. Podczas treningu z śladowym ciężarem, całą pracę wykonują konkretne partie mięśni. Dzięki temu ćwicząc mniej narażasz się na kontuzje. Winyl którym pokryte są hantle, zabezpiecza je przed wilgocią i powoduje, że są przyjemniejsze w wykorzystywaniu. Pokryty wypustkami uchwyt udoskonalone utrzymanie przedmiotu w rąk. Dzięki temu trening jest bezpieczniejszy i bardziej komfortowy. Informacje technologicznE: rozmiary: 22 x 8,5 x 8,5 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 2 x 1 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata

☆ Body sculpture hantle smart 2 x 1 kg bw 108 2 kg (5903733005487) ☆

Body sculpture hantle smart 2 x 1 kg bw 108 2 kg (5903733005487) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture hantle smart 2 x 1 kg bw 108 2 kg (5903733005487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis hantli - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: Body sculpture hantle smart 2 x 1 kg bw 108 2 kg (5903733005487)
 • Segment produktowy: Hantle do treningu siłowego i fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis hantli:

  Żeliwny hantel pokryty winylem, który zapewnia oporność na wilgoć i nieco zmiękcza hantle, Perforowany uchwyt pomaga pewnie trzymać hantle w dłoni. Interesująca kolorystyka. Pakowane po 2 szt.

  OPIS artykułu:

  • Hantle znakomicie nadają się do ćwiczeń fitness, aerobiku, ćwiczeń ogólnych i rozwojowych
  • rewelacyjnie sprawdzają się w trakcie rozgrzewki, a także są pomocne w rehabilitacji
  • Hantle przeznaczone są do ćwiczeń mięśni i górnych partii ciała
  • wspaniałe jednocześnie dla panów jak i kobiet
  • W pakiecie 2 hantle o wadze 1 kg
  • Długość uchwytu: 8.5 cm
  • pełna długość hantla: 22 cm

  UWAGI:

  • towar do korzystania domowego
  • Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jakie hantle najlepsze?


Najlepsze hantle w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze hantle w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane hantle do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadne z powyższych hantli do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych hantli do fitnessu i treningu siłowego.


Powiązania tematyczne:

 • jakie hantle opinie i efekty,
 • dobre hantle treningowe cena,
 • ranking hantli do ćwiczeń,
 • hantle jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o hantlach do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o hantlach do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o hantlach do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie hantle najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych hantlach do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z hantlami do treningu siłowego i ćwiczeń fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie hantle treningowe są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z hantlami do treningu siłowego i ćwiczeń fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach hantle treningowe to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *