FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gum Tiguar do ćwiczeń oporowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking gum Tiguar do ćwiczeń oporowych


Pomagamy w wyborze dobrych gum Tiguar do ćwiczeń oporowych. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gum Tiguar do ćwiczeń oporowych,
 • TOP5 często wybieranych gum i taśm oporowych do ćwiczeń treningowych.

Jakie oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gum Tiguar do ćwiczeń oporowych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  power bandy użytkowane jednocześnie w fachowym przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swej siły, wytrzymałości oraz jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów zezwalających na przeprowadzenie produktywnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą lubianej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na zapotrzebowania fachowego sportu, stwarzając nasze postępowe i stanowczo wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w treningu.

  Wynika to z prostego sposobu ich i z możliwości wyboru pomiędzy czterema zróżnicowanymi poziomami oporu, dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.Power bandy wspaniale sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technologicznie wykonywania ćwiczeń oraz wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób progresywnych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  wykorzystanie gum oporowych w treningu to produktywny sposób wzmacniania i modelowania konkretnych partii mięśniowych, a także mobilizacji.innowacyjność gum power band GT żeby tiguarW celu zwiększenia motywacji ćwiczących podczas korzystania z power bandów stworzyliśmy nowoczesny system oznaczania ich rozciągliwości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, żeby umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy nieprzeciętne dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie z łatwością określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odnajdziesz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który zawiadamia, ile siły należy jeszcze włożyć w jej trafne rozciągnięcie w trakcie ćwiczenia.

  A skoro dokładnie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W momencie gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki informuje waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie trafny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Asygnowana dla osób początkujących lub do ćwiczeń szczególnie złożonych i skomplikowanych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: średni opór.

  Jest najistotniej uniwersalna, doskonale sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Przeznaczona dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Dedykowana dla osób zaawansowanych.

  użytkowana w treningu siłowym GT przez kobiety, a także jako wersja skalowana dla mężczyzn w większości programów GT, niejednokrotnie także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać dodatkowo jako pomoc przy nauce unosinia na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  przeznaczona dla panów albo dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Należycie sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać też jako pomoc przy nauce unosinia na drążku.

  użycietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość prostego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem przystępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne są cztery najróżniejsze poziomy oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie użytkowaniaAby zapewnić solidność swym power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie i nie przydeptuj ich butami. Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej towaru (długość spoczynkowa towaru x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT by tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) ☆

Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  power bandy wykorzystywane zarówno w mistrzowskim przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swej siły, wytrzymałości oraz jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów zezwalających na przeprowadzenie sprawnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą lubianej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na zapotrzebowania profesjonalnego sportu, wytwarzając nasze progresywne i bardzo wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być stosowane poprzez każdego, niezależnie od stopnia nowoczesnia w treningu.

  Wynika to z łatwego sposobu ich oraz z możliwości wyboru między czterema rozmaitymi poziomami oporu, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.Power bandy nieprzeciętnie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie realizowania ćwiczeń, a także wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób zaawansowanych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  zastosowanie gum oporowych w treningu to efektywny sposób wzmacniania i modelowania mocnych partii mięśniowych i mobilizacji.postępowość gum power band GT by tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących w trakcie korzystania z power bandów stworzyliśmy nowoczesny system oznaczania ich elastyczności.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, aby umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy niespotykane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie prosto określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odnajdziesz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który zawiadamia, ile siły należy jeszcze włożyć w jej adekwatne rozciągnięcie podczas ćwiczenia.

  A skoro dokładnie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W momencie gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki powiadamia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie adekwatny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Asygnowana dla osób początkujących albo do ćwiczeń szczególnie złożonych i niełatwych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: średni opór.

  Jest najmocniej uniwersalna, wyśmienicie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Dedykowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Przeznaczona dla osób progresywnych.

  stosowana w treningu siłowym GT przez kobiety i jako wersja skalowana dla mężczyzn w większości programów GT, niejednokrotnie także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz zastosować ponadto jako pomoc przy nauce podciągania na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  przeznaczona dla mężczyzn albo dla kobiet zaawansowanych w treningu siłowym. Poprawnie sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać w dodatku jako pomoc przy nauce podnosinia na drążku.

  wykorzystanietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość nietrudnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem dostępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne są cztery rozmaite stopnie oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie stosowaniaAby zapewnić trwałość swym power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami. Po użyciu poprawnie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa towaru x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT żeby tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Ekspander TIGUAR Maxi Tube Szary (5902860491224) ☆

Ekspander TIGUAR Maxi Tube Szary (5902860491224) Najniższa Cena Online

☆ Ekspander TIGUAR Maxi Tube Szary (5902860491224) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Ekspander TIGUAR Maxi Tube Szary (5902860491224)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego górne części ciała. Wyśmienicie sprawdza się w ćwiczeniach z zastosowaniem tiguar step, dzięki specjalnym uchwytom zaprojektowanym w stepie. W zależności od stopnia oporu tiguar tubing maxi tube pomaga kształtować odporność siłową albo siłę.Tubingi tiguar wyekwipowane są w zupełnie świeże rączki wyprodukowane według projektu zainspirowanego nowoczesnymi rozwiązaniami w designie produktowym.

  dostosowanie rozmiaru, a także średnicy uchwytu (28 mm) i jego funkcjonalne wyprofilowanie zapewniają maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń, rozszerzają pewność chwytu, zapobiegają ślizganiu się a jednocześnie przykuwają uwagę progresywnym designem.

  Wnętrze rączki wykonane jest z wytrzymałego polipropylenu, a całość pokryta wytrzymałą gumą TPR. Znajdujące się na rączkach naszywki informują użytkownika o stopniu oporu. Długość rączki: 12,5 cm.przystępne stopnie oporu i kolory:160 cm, lekki — śliwka160 cm, średni — morski160 cm, potężny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Ekspander TIGUAR Mega Tube Niebieski, GUMATIGUARMEGAMORSKI ☆

Ekspander TIGUAR Mega Tube Niebieski, GUMATIGUARMEGAMORSKI Najniższa Cena Online

☆ Ekspander TIGUAR Mega Tube Niebieski, GUMATIGUARMEGAMORSKI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Ekspander TIGUAR Mega Tube Niebieski, GUMATIGUARMEGAMORSKI
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego górne partie ciała. Opór gumy w trakcie rozciągania wymusza pracę mięśni udoskonalając ich siłę i solidność. Tiguar tubing mega tube świetnie sprawdza się w ćwiczeniach bez stepu, gdyż pasek umieszczony w środku gumy broni ją przed przecieraniem butami.Tubingi tiguar wyekwipowane są w zupełnie świeże rączki wytwarzane według projektu natchnionego innowacyjnymi rozwiązaniami w designie produktowym.

  dostosowanie wymiaru, a także średnicy uchwytu (28 mm) i jego ergonomiczne wyprofilowanie zapewniają maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń, powiększają pewność chwytu, zapobiegają ślizganiu się a równocześnie przykuwają uwagę progresywnym designem.

  Wnętrze rączki stworzone jest z wytrzymałego polipropylenu, a całość pokryta wytrzymałą gumą TPR. Znajdujące się na rączkach naszywki informują użytkownika o stopniu oporu. Długość rączki: 12,5 cmDostępne poziomy oporu i kolory:180 cm, lekki — śliwka180 cm, średni — morski180 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem mega tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing asygnowany do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem niezwykle efektywnych przyborów do zajęć wzmacniających.dostępne stopnie oporu i barwy:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Ekspander TIGUAR Mega Tube Fioletowy (5902860491231) ☆

Ekspander TIGUAR Mega Tube Fioletowy (5902860491231) Najniższa Cena Online

☆ Ekspander TIGUAR Mega Tube Fioletowy (5902860491231) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Ekspander TIGUAR Mega Tube Fioletowy (5902860491231)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego górne partie ciała. Opór gumy w trakcie rozciągania wymusza pracę mięśni udoskonalając ich siłę i trwałość. Tiguar tubing mega tube znakomicie sprawdza się w ćwiczeniach bez stepu, gdyż pasek umieszczony wewnątrz gumy broni ją przed przecieraniem butami.Tubingi tiguar zaopatrzone są w zupełnie świeże rączki wytworzone według projektu natchnionego postępowymi rozwiązaniami w designie produktowym.

  dobranie wymiaru oraz średnicy uchwytu (28 mm) oraz jego ergonomiczne wyprofilowanie gwarantują maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń, rozszerzają pewność chwytu, uniemożliwiają ślizganiu się a jednocześnie przykuwają uwagę postępowym designem.

  Wnętrze rączki wykonane jest z wytrzymałego polipropylenu, a całość pokryta wytrzymałą gumą TPR. Znajdujące się na rączkach naszywki informują użytkownika o stopniu oporu. Długość rączki: 12,5 cmDostępne stopnie oporu i odcienie:180 cm, lekki — śliwka180 cm, średni — morski180 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem mega tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem nad wyraz efektywnych przyborów do zajęć wzmacniających.dostępne poziomy oporu i kolory:80 cm, lekki — śliwka80 cm, średni — morski80 cm, mocny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Ekspander double tube szary marki Tiguar ☆

Ekspander double tube szary marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Ekspander double tube szary marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Ekspander double tube szary marki Tiguar
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing o długości 215 cm z rączkami, a także specjalnie wyprodukowanymi uchwytami na buty, dzięki którym tubing genialnie trzyma się na stopie podczas ćwiczeń. Na dodatek uchwyty bronią gumę przed bezpośrednim kontaktem z obuwiem wydłużając jej żywotność.

  Trening z tiguar double tube jest widocznie bardziej efektywny i niebanalny.Tubingi tiguar zaopatrzone są w zupełnie świeże rączki stworzone według projektu zainspirowanego postępowymi rozwiązaniami w designie produktowym.

  dopasowanie rozmiaru oraz średnicy uchwytu (28 mm) i jego funkcjonalne wyprofilowanie gwarantują maksymalny komfort podczas ćwiczeń, rozszerzają pewność chwytu, uniemożliwiają ślizganiu się a jednocześnie przykuwają uwagę progresywnym designem.

  Wnętrze rączki stworzone jest z wytrzymałego polipropylenu, a całość pokryta wytrzymałą gumą TPR. Znajdujące się na rączkach naszywki informują użytkownika o stopniu oporu. Długość rączki: 12,5 cm.przystępne stopnie oporu i kolory:215 cm, lekki — śliwka215 cm, przeciętny — morski215 cm, mocny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Tiguar Ekspander double tube niebieski ☆

Tiguar Ekspander double tube niebieski Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Ekspander double tube niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Tiguar Ekspander double tube niebieski
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing o długości 215 cm z rączkami, a także specjalnie wytwarzanymi uchwytami na buty, dzięki którym tubing wyśmienicie trzyma się na stopie w trakcie ćwiczeń. W dodatku uchwyty chronią gumę przed bezpośrednim kontaktem z obuwiem wydłużając jej żywotność.

  Trening z tiguar double tube jest pokaźnie bardziej efektywny i interesujący.Tubingi tiguar zaopatrzone są w zupełnie nowe rączki wyprodukowane według projektu natchnionego nowoczesnymi rozwiązaniami w designie produktowym.

  dobranie wymiaru i średnicy uchwytu (28 mm) i jego poręczne wyprofilowanie zapewniają maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń, powiększają pewność chwytu, uniemożliwiają ślizganiu się a równocześnie przykuwają uwagę progresywnym designem.

  Wnętrze rączki wyprodukowane jest z wytrzymałego polipropylenu, a całość pokryta wytrzymałą gumą TPR. Znajdujące się na rączkach naszywki informują użytkownika o stopniu oporu. Długość rączki: 12,5 cm.przystępne poziomy oporu i odcienie:215 cm, lekki — śliwka215 cm, przeciętny — morski215 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing dedykowany do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem wyjątkowo sprawnych przyborów do zajęć wzmacniających.dostępne poziomy oporu i kolory:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!Podobne zestawienia:


Najtańsze oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gum Tiguar do ćwiczeń oporowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing asygnowany do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem nad wyraz produktywnych przyborów do zajęć wzmacniających.przystępne stopnie oporu i kolory:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, potężny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem wyjątkowo sprawnych przyborów do zajęć wzmacniających.przystępne poziomy oporu i odcienie:80 cm, lekki — śliwka80 cm, średni — morski80 cm, konkretny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Fioletowy
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing dedykowany do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem szczególnie sprawnych przyborów do zajęć wzmacniających.przystępne stopnie oporu i kolory:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, potężny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  power bandy stosowane równocześnie w fachowym przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swojej siły, wytrzymałości, a także jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów zezwalających na przeprowadzenie wydajnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą modnej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na zapotrzebowania fachowego sportu, wytwarzając nasze progresywne i nad wyraz wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od stopnia progresywnia w treningu.

  Wynika to z łatwego sposobu ich i z możliwości wyboru między czterema różnorodnymi poziomami oporu, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.Power bandy wyśmienicie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie wykonywania ćwiczeń, a także wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób zaawansowanych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  wykorzystanie gum oporowych w treningu to sprawny sposób wzmacniania i modelowania konkretnych partii mięśniowych oraz mobilizacji.postępowość gum power band GT aby tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących w trakcie korzystania z power bandów stworzyliśmy progresywny system oznaczania ich sprężystości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, aby umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy nieprzeciętne dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach wynajdziesz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który sygnalizuje, ile siły należy jeszcze włożyć w jej optymalne rozciągnięcie w trakcie ćwiczenia.

  A skoro starannie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W chwili gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki zawiadamia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie stosowny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących lub do ćwiczeń szczególnie złożonych i skomplikowanych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: średni opór.

  Jest najbardziej uniwersalna, wspaniale sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Asygnowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Przeznaczona dla osób innowacyjnych.

  wykorzystywana w treningu siłowym GT poprzez kobiety oraz jako wersja skalowana dla panów w większości programów GT, niejednokrotnie także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać także jako pomoc przy nauce wznosinia na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  przeznaczona dla mężczyzn lub dla kobiet progresywnych w treningu siłowym. Poprawnie sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz zastosować również jako pomoc przy nauce podwyższania na drążku.

  użycietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość nietrudnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem dostępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE przystępne są cztery przeróżne stopnie oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie używaniaAby zapewnić wytrzymałość swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie i nie przydeptuj ich butami. Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej towaru (długość spoczynkowa artykułu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT żeby tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) ☆

Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) Najniższa Cena Online

☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  To nic dziwnego, iż mini bandsy to najchętniej kupowany sprzęt w naszym sklepie. Są trafne dla każdego, przystępne w użyciu, nie zajmują praktycznie żadnego miejsca, a stosunek ceny do ogromu możliwości, jakie daje ich użycie podczas treningu sprawia, że jest to najmocniej opłacalny zakup do Twojej domowej siłowni.tiguar mini bands to komplet czterech poręcznych gum treningowych umożliwiających rozszerzenie wydajności ćwiczeń poprzez dodanie do nich oporu.

  Ćwicząc z najcieńszą gumą z zestawu to tak, jakbyś ćwiczył z ciężarkiem o wadze od 2,5 kg, a z najgrubszą gumą – aż do 11 kg. Wszystko zależy od tego, którą taśmę wybierzesz do swych ćwiczeń oraz jak niezwykle ją rozciągniesz (pamiętając, aby nie rozciągać taśm bardziej niż 300% ich długości).Ogromna ilość zastosowań mini bandsGumy tiguar mini bands są używane jednocześnie poprzez amatorów, jak i sportowców, w treningu personalnym, jak i w zajęciach grupowych.

  chętnie sięgają po nie także rehabilitanci, chcąc dzięki lekkim obciążeniom w bezpieczny sposób pomóc swoim pacjentom wrócić do formy po kontuzjach i urazach. Gumy mini bands pomagają także w pracy nad przywracaniem dobrych wzorców ruchowych.Sprzęt treningowy, który może być z Tobą za każdym razem i wszędzieDzięki swojej ergonomiczności i małemu rozmiarowi gumy tiguar mini bands możesz posiadać ze sobą za każdym razem tam, gdzie ich Ci potrzeba.

  Możesz za każdym razem trzymać je w aucie, czy w plecaku, zabrać na trening plenerowy czy na siłownię. To także rewelacyjna opcja, gdy wyjeżdżasz i spakowanie większych sprzętów jest niemożliwe albo po prostu niewygodne.wydajność niezależnie od celu treningowegoDodanie oporu do ćwiczeń rozszerza ich produktywność, szybciej pomagając Ci osiągnąć oczekiwane efekty.

  Z gumami mini bands możesz wykonać sprawny trening wzmacniający i formujący solidne partie ciała, a także poprawić swoją stabilizację dzięki wzmocnieniu mięśni głębokich. To nieprzeciętny przyrząd także do nauki ćwiczeń - zanim złapiesz za obfity ciężar, spróbuj popracować nad odpowiednią techniką z użyciem taśm.

  Gumy mini bands wspaniale nadają się także w trakcie rozgrzewki do aktywizacji mięśni. Cztery przeróżne stopnie oporu przystępne w jednym pakiecie ułatwiają stopniowanie poziomu trudności Twoich ćwiczeń i wybranie stosownego obciążenia do Twoich celów i możliwości.Wysoka jakośćtiguar mini bands produkowane są z wysokiej jakości 100% naturalnego lateksu gwarantującego im wysoką odporność.

  Od momentu wprowadzenia ich w 2017 roku do naszego portfolio stale pracowaliśmy nas zapewnieniem im odpowiedniej jakości w procesie produkcji, dlatego dzisiaj możemy pochwalić się najtrwalszą wersją naszego bestselleru!zastosowanietrening wzmacniającytrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYwszechstronnośćtrwałośćmożliwość przystępnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem stopniom oporu przystępnym w zestawiepółroczna gwarancjaWAŻNE przystępne w secie 4 szt.

  o zróżnicowanym poziomie oporu, w estetycznym kartonowym pudełku.Szerokość: 5 cmObwód: 50 cmW trakcie stosowaniaAby zapewnić trwałość swym mini bandsom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie i nie przydeptuj ich butami. Po użyciu należycie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: taśm nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa artykułu x3).Jak ćwiczyć z mini band? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!Podsumowanie, czyli jaka guma oporowa Tiguar do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza guma oporowa Tiguar do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza guma oporowa Tiguar do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane gumy oporowe – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych gum Tiguar do ćwiczeń oporowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gum i taśm oporowych do ćwiczeń treningowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka guma oporowa Tiguar do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń cena,
 • ranking gum Tiguar do ćwiczeń oporowych,
 • guma oporowa Tiguar do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gumach Tiguar do ćwiczeń treningowych oporowych

#1 Gdzie szukać opinii o gumach Tiguar do ćwiczeń treningowych oporowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gumach Tiguar do ćwiczeń treningowych oporowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka guma oporowa Tiguar do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gumach Tiguar do ćwiczeń treningowych oporowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z oporowymi gumami Tiguar do ćwiczeń i treningu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z oporowymi gumami Tiguar do ćwiczeń i treningu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach oporowe gumy Tiguar do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *