FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych,
 • TOP5 często wybieranych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.

Jakie oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  power bandy użytkowane równocześnie w fachowym przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swojej siły, wytrzymałości, a także jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów pozwalających na przeprowadzenie produktywnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu, a także twórcą popularnej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na zapotrzebowania fachowego sportu, stwarzając nasze progresywne i nad wyraz wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być wykorzystywane poprzez każdego, niezależnie od stopnia progresywnia w treningu.

  Wynika to z przystępnego sposobu ich i z możliwości wyboru pomiędzy czterema najróżniejszymi poziomami oporu, dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego jednostkowym potrzebom.Power bandy nadzwyczajnie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie realizowania ćwiczeń, a także wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób progresywnych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  użycie gum oporowych w treningu to efektywny sposób wzmacniania i modelowania mocnych partii mięśniowych oraz mobilizacji.innowacyjność gum power band GT by tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących w trakcie korzystania z power bandów stworzyliśmy progresywny system oznaczania ich rozciągliwości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, żeby umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy niezrównane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie z łatwością określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach wyszukasz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który zawiadamia, ile siły należy jeszcze włożyć w jej optymalne rozciągnięcie podczas ćwiczenia.

  A skoro dokładnie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W chwili gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki oznajmia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie adekwatny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Dedykowana dla osób początkujących albo do ćwiczeń bardzo złożonych i trudnych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: przeciętny opór.

  Jest najistotniej uniwersalna, nieprzeciętnie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Asygnowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Dedykowana dla osób nowoczesnych.

  stosowana w treningu siłowym GT poprzez kobiety, a także jako wersja skalowana dla panów w większości programów GT, często także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz zastosować też jako pomoc przy nauce podnosinia na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  dedykowana dla mężczyzn albo dla kobiet innowacyjnych w treningu siłowym. Poprawnie sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz zastosować też jako pomoc przy nauce podciągania na drążku.

  zastosowanietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość przystępnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem przystępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE przystępne są cztery rozmaite stopnie oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie użytkowaniaAby zapewnić odporność swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długotrwałe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami. Po użyciu korzystnie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT by tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) ☆

Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) Najniższa Cena Online

☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: sportrecovery
 • Nazwa produktu: Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Zielona guma do ćwiczeń Power Band Sportrecovery Guma Power Band Sportrecovery perfekcyjna do treningów wytrzymałościowych, core, treningów HIT a także do rehabilitacji. Lubiana na zajęciach fitness, crossfit czy pilates. Guma treningowa to uniwersalny przyrząd zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Guma jest długa i zamknięta, daje tym samym dużo możliwości ćwiczeń całego ciała. Możesz z powodzeniem wykonywać ćwiczenia na plecy, barki, klatkę piersiową, na brzuch i nogi. Power Band jak każda lateksowa guma cechuje się nowoczesnym oporem – im mocniej ją rozciągasz tym mocniejszy stawia opór. Dzięki oporowi, który odczuwasz podczas ćwiczeń z gumą wzmacniasz mięśnie, rozszerzasz siłę, udoskonalasz kondycję. Pierwsze efekty widać już po 4 tygodniach regularnych treningów z pomocą taśm. Różnorodne barwy gum oznaczają rozmaity opór, na początek warto zacząć od najmniejszego oporu przechodząc do mocniejszych. Kolor: zielony Materiał: lateks Opór: 17-26kg Długość: 208 cm Szerokość: 32 mm Grubość: 4,5 mm

☆ Body sculpture bb 2022 (5903733004275) ☆

Body sculpture bb 2022 (5903733004275) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture bb 2022 (5903733004275) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture bb 2022 (5903733004275)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Niezastąpiony przyrząd podczas ćwiczeń rozciągających mięśni ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców i miednicy. Regulacja długości sprężystej gumy lepsze dopasowanie poziomu trudności, tym samym czyni trening bardziej produktywnym i wygodnym.

  OPIS towaru:

  • Niezastąpiony przyrząd w trakcie ćwiczeń rozciągających mięśni ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców i miednicy
  • Regulacja długości rozciągliwej gumy lepsze dostosowanie poziomu trudności, tym samym czyni trening bardziej wydajnym i wygodnym
  • Regulacja długości gumy od 124 do 220 cm
  • Długość uchwytu: 11,5 cm
  • Przyrząd wytworzony jest z wysokiej jakości tworzyw
  • wygodne uchwyty stworzone z pianki
  • Kolor uchwytu: czarno-szary
  • opatentowana technologia

  UWAGI:

  • towar do korzystania domowego/amatorskiego
  • Gwarancja 24 miesiące

  wykorzystanie:

  Ten prosty przyrząd składa się z wytrzymałej gumy lateksowej i dwóch mocnych uchwytów. Zastosowanie gumy jest szczególnie znaczne. Szczególnie poprawnie zastępuje prace na maszynach, świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń rozciągających jak ponadto do ćwiczeń techniką pilates. Ponad to stosowanie gumy sprawi, że dostarczysz mięśniom dodatkowej pracy, dzięki temu ćwiczenia staną się bardziej sprawne. Głównym zadaniem gumy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać dlatego właśnie programy ćwiczeń wykorzystujące gumę fitness szczególnie poprawnie sprawdzają się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy. Ćwiczenia z gumą uelastyczniają ciało pomagają także w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Dodatkowym atutem są uchwyty umieszczone na końcach, które pomagają w jednostajnym umieszczeniu ręki albo nogi podczas ćwiczenia.


☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 ☆

Gymbeam guma oporowa cross band level 2 Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa cross band level 2
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma oporowa Cross Band Level 2 jest bardzo wytrzymałą, bezszwową taśmą w kolorze pomarańczowym, która jest wspaniała do ćwiczeń na masę ciała i treningu praktycznego. Zagwarantuje ona nieograniczoną liczba odmian ćwiczeń i treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 13-36 kg, co pobudza szybkie rozszerzenie siły mięśni.


☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) ☆

Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) Najniższa Cena Online

☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  To nic dziwnego, iż mini bandsy to najchętniej kupowany sprzęt w naszym sklepie. Są stosowne dla każdego, proste w użyciu, nie zajmują praktycznie żadnego miejsca, a stosunek ceny do ogromu możliwości, jakie daje ich użycie w trakcie treningu sprawia, iż jest to najszczególniej opłacalny zakup do Twojej domowej siłowni.tiguar mini bands to komplet czterech ergonomicznych gum treningowych umożliwiających rozszerzenie efektywności ćwiczeń przez dodanie do nich oporu.

  Ćwicząc z najcieńszą gumą z zestawu to tak, jakbyś ćwiczył z ciężarkiem o wadze od 2,5 kg, a z najgrubszą gumą – aż do 11 kg. Wszystko zależy od tego, którą taśmę wybierzesz do swoich ćwiczeń oraz jak szczególnie ją rozciągniesz (pamiętając, żeby nie rozciągać taśm bardziej niż 300% ich długości).Ogromna liczba zastosowań mini bandsGumy tiguar mini bands są używane zarówno poprzez amatorów, jak i sportowców, w treningu personalnym, jak i w zajęciach grupowych.

  z ochotą sięgają po nie także rehabilitanci, chcąc dzięki lekkim obciążeniom w bezpieczny sposób pomóc swoim pacjentom wrócić do formy po kontuzjach i urazach. Gumy mini bands pomagają także w pracy nad przywracaniem dobrych wzorców ruchowych.Sprzęt treningowy, który może być z Tobą zawsze i wszędzieDzięki swej funkcjonalności i minimalnemu wymiarowi gumy tiguar mini bands możesz mieć ze sobą za każdym razem tam, gdzie ich potrzebujesz.

  Możesz za każdym razem trzymać je w aucie, czy w plecaku, zabrać na trening plenerowy czy na siłownię. To także nadzwyczajna opcja, gdy wyjeżdżasz i spakowanie pokaźniejszych sprzętów jest niemożliwe albo po prostu niewygodne.wydajność niezależnie od celu treningowegoDodanie oporu do ćwiczeń rozszerza ich sprawność, szybciej pomagając Ci osiągnąć oczekiwane efekty.

  Z gumami mini bands możesz wykonać wydajny trening wzmacniający i kształtujący potężne partie ciała, a także poprawić swoją stabilizację dzięki wzmocnieniu mięśni głębokich. To perfekcyjny przyrząd także do nauki ćwiczeń - zanim złapiesz za spory ciężar, spróbuj popracować nad odpowiednią techniką z użyciem taśm.

  Gumy mini bands wyśmienicie nadają się także w trakcie rozgrzewki do aktywizacji mięśni. Cztery zróżnicowane poziomy oporu dostępne w jednym pakiecie usprawniają stopniowanie poziomu trudności Twoich ćwiczeń i wybranie trafnego obciążenia do Twoich celów i możliwości.Wysoka jakośćtiguar mini bands wykonane są z wysokiej jakości 100% naturalnego lateksu zapewniającego im wysoką odporność.

  Od momentu wprowadzenia ich w 2017 roku do naszego portfolio stale pracowaliśmy nas zapewnieniem im adekwatnej jakości w procesie produkcji, dlatego teraz możemy pochwalić się najtrwalszą wersją naszego bestselleru!użycietrening wzmacniającytrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYwszechstronnośćtrwałośćmożliwość prostego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem stopniom oporu przystępnym w zestawiepółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne w secie 4 szt.

  o przeróżnym poziomie oporu, w estetycznym kartonowym pudełku.Szerokość: 5 cmObwód: 50 cmW trakcie używaniaAby zapewnić trwałość swym mini bandsom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami. Po użyciu dobrze jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: taśm nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa towaru x3).Jak ćwiczyć z mini band? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Zestaw gum do rehabilitacji taśmy oporowe 1-15kg, SDH417/SDH422 ☆

Zestaw gum do rehabilitacji taśmy oporowe 1-15kg, SDH417/SDH422 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw gum do rehabilitacji taśmy oporowe 1-15kg, SDH417/SDH422 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw gum do rehabilitacji taśmy oporowe 1-15kg, SDH417/SDH422
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  komplet taśm do przebycia pełnej rehabilitacji albo planu treningowego. Wartość oporu i liczba gum zostały specjalnie wybrane, by przebyć pełną rehabilitację. Oczywiście w sytuacji chęci uzyskania dalszego progresu, można dokupić kolejny taśmy.


☆ Gymbeam guma oporowa fabric level 2 (8586025624121) ☆

Gymbeam guma oporowa fabric level 2 (8586025624121) Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa fabric level 2 (8586025624121) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa fabric level 2 (8586025624121)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma oporowa Fabric Level 2 jest koniecznym elementem wyposażenia każdego sportowca, który chce dostosować swój trening siłowy do swoich upodobań lub chciałby spróbować jogi, pilatesu, rozciągania i innych ćwiczeń z masą ciała.

  Jest to wysokiej jakości taśma oporowa która pomoże ci wydajnie ćwiczyć całe ciało.


☆ Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 ☆

Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 Najniższa Cena Online

☆ Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  sprężysta guma do treningu siłowego i fizjoterapii najróżniejszy poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid sprężysta guma tre...


☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) ☆

Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) Najniższa Cena Online

☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  elastyczna guma do treningu siłowego i fizjoterapii zróżnicowany poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid elastyczna guma tre...


☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 ☆

Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 Najniższa Cena Online

☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  elastyczna guma do treningu siłowego i fizjoterapii rozmaity poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid sprężysta guma tre...Podobne zestawienia:


Najtańsze oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  power bandy stosowane zarówno w mistrzowskim przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swej siły, wytrzymałości i jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów pozwalających na przeprowadzenie efektywnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą modnej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na zapotrzebowania mistrzowskiego sportu, tworząc nasze innowacyjne i niezwykle wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być użytkowane przez każdego, niezależnie od stopnia innowacyjnia w treningu.

  Wynika to z nieskomplikowanego sposobu ich oraz z możliwości wyboru pomiędzy czterema różnorodnymi stopniami oporu, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.Power bandy genialnie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie wykonywania ćwiczeń, a także wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób zaawansowanych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  wykorzystanie gum oporowych w treningu to wydajny sposób wzmacniania i modelowania solidnych partii mięśniowych i mobilizacji.postępowość gum power band GT by tiguarW celu zwiększenia motywacji ćwiczących w trakcie korzystania z power bandów stworzyliśmy postępowy system oznaczania ich elastyczności.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, by umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy nieporównane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odnajdziesz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który oznajmia, ile siły należy jeszcze włożyć w jej stosowne rozciągnięcie podczas ćwiczenia.

  A skoro precyzyjnie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W momencie gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki zawiadamia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie optymalny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Dedykowana dla osób początkujących lub do ćwiczeń nad wyraz złożonych i nieprzystępnych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: przeciętny opór.

  Jest najbardziej uniwersalna, świetnie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Dedykowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Dedykowana dla osób innowacyjnych.

  stosowana w treningu siłowym GT przez kobiety, a także jako wersja skalowana dla panów w większości programów GT, często także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać w dodatku jako pomoc przy nauce podnosinia na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  przeznaczona dla panów albo dla pań innowacyjnych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz zastosować na dodatek jako pomoc przy nauce unosinia na drążku.

  wykorzystanietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość nieskomplikowanego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem przystępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne są cztery rozmaite stopnie oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie używaniaAby zapewnić solidność swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długotrwałe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami. Po użyciu należycie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT żeby tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 ☆

Gymbeam guma oporowa cross band level 2 Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa cross band level 2
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma oporowa Cross Band Level 2 jest bardzo wytrzymałą, bezszwową taśmą w odcieniu pomarańczowym, która jest doskonała do ćwiczeń na masę ciała, a także treningu praktycznego. Gwarantuje ona nieograniczoną liczba odmian ćwiczeń oraz treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 13-36 kg, co pobudza szybkie rozszerzenie siły mięśni.


☆ Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 ☆

Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 Najniższa Cena Online

☆ Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Inny producent Guma treningowa energetics mini comfort 420848 r.0
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  elastyczna guma do treningu siłowego i fizjoterapii różnorodny poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid sprężysta guma tre...


☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) ☆

Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) Najniższa Cena Online

☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 (7613709218701)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  elastyczna guma do treningu siłowego i fizjoterapii zróżnicowany poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid sprężysta guma tre...


☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 ☆

Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 Najniższa Cena Online

☆ Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Inny producent
 • Nazwa produktu: Guma Treningowa Energetics Mini Comfort 420848 R.0
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  sprężysta guma do treningu siłowego i fizjoterapii zróżnicowany poziom oporu w zależności od koloru Materiał: poliester, latex, poliamid sprężysta guma tre...Podsumowanie, czyli jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane gumy oporowe – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń cena,
 • ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych,
 • guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych

#1 Gdzie szukać opinii o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z oporowymi gumami do 50 zł do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z oporowymi gumami do 50 zł do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *