FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych,
 • TOP5 często wybieranych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) ☆

Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) Najniższa Cena Online

☆ Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Gumy treningowe Tiguar Mini Bands (5906660029663)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  To nic dziwnego, iż mini bandsy to najchętniej kupowany sprzęt w naszym sklepie. Są stosowne dla każdego, proste w użyciu, nie zajmują praktycznie żadnego miejsca, a stosunek ceny do ogromu możliwości, jakie daje ich użycie w trakcie treningu sprawia, iż jest to najszczególniej opłacalny zakup do Twojej domowej siłowni.tiguar mini bands to komplet czterech ergonomicznych gum treningowych umożliwiających rozszerzenie efektywności ćwiczeń przez dodanie do nich oporu.

  Ćwicząc z najcieńszą gumą z zestawu to tak, jakbyś ćwiczył z ciężarkiem o wadze od 2,5 kg, a z najgrubszą gumą – aż do 11 kg. Wszystko zależy od tego, którą taśmę wybierzesz do swoich ćwiczeń oraz jak szczególnie ją rozciągniesz (pamiętając, żeby nie rozciągać taśm bardziej niż 300% ich długości).Ogromna liczba zastosowań mini bandsGumy tiguar mini bands są używane zarówno poprzez amatorów, jak i sportowców, w treningu personalnym, jak i w zajęciach grupowych.

  z ochotą sięgają po nie także rehabilitanci, chcąc dzięki lekkim obciążeniom w bezpieczny sposób pomóc swoim pacjentom wrócić do formy po kontuzjach i urazach. Gumy mini bands pomagają także w pracy nad przywracaniem dobrych wzorców ruchowych.Sprzęt treningowy, który może być z Tobą zawsze i wszędzieDzięki swej funkcjonalności i minimalnemu wymiarowi gumy tiguar mini bands możesz mieć ze sobą za każdym razem tam, gdzie ich potrzebujesz.

  Możesz za każdym razem trzymać je w aucie, czy w plecaku, zabrać na trening plenerowy czy na siłownię. To także nadzwyczajna opcja, gdy wyjeżdżasz i spakowanie pokaźniejszych sprzętów jest niemożliwe albo po prostu niewygodne.wydajność niezależnie od celu treningowegoDodanie oporu do ćwiczeń rozszerza ich sprawność, szybciej pomagając Ci osiągnąć oczekiwane efekty.

  Z gumami mini bands możesz wykonać wydajny trening wzmacniający i kształtujący potężne partie ciała, a także poprawić swoją stabilizację dzięki wzmocnieniu mięśni głębokich. To perfekcyjny przyrząd także do nauki ćwiczeń - zanim złapiesz za spory ciężar, spróbuj popracować nad odpowiednią techniką z użyciem taśm.

  Gumy mini bands wyśmienicie nadają się także w trakcie rozgrzewki do aktywizacji mięśni. Cztery zróżnicowane poziomy oporu dostępne w jednym pakiecie usprawniają stopniowanie poziomu trudności Twoich ćwiczeń i wybranie trafnego obciążenia do Twoich celów i możliwości.Wysoka jakośćtiguar mini bands wykonane są z wysokiej jakości 100% naturalnego lateksu zapewniającego im wysoką odporność.

  Od momentu wprowadzenia ich w 2017 roku do naszego portfolio stale pracowaliśmy nas zapewnieniem im adekwatnej jakości w procesie produkcji, dlatego teraz możemy pochwalić się najtrwalszą wersją naszego bestselleru!użycietrening wzmacniającytrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYwszechstronnośćtrwałośćmożliwość prostego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem stopniom oporu przystępnym w zestawiepółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne w secie 4 szt.

  o przeróżnym poziomie oporu, w estetycznym kartonowym pudełku.Szerokość: 5 cmObwód: 50 cmW trakcie używaniaAby zapewnić trwałość swym mini bandsom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami. Po użyciu dobrze jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: taśm nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa towaru x3).Jak ćwiczyć z mini band? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ K-sport Power band mini zestaw 5 gum - gumy treningowe do ćwiczeń mobility ☆

K-sport Power band mini zestaw 5 gum - gumy treningowe do ćwiczeń mobility Najniższa Cena Online

☆ K-sport Power band mini zestaw 5 gum - gumy treningowe do ćwiczeń mobility - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: K-sport Power band mini zestaw 5 gum - gumy treningowe do ćwiczeń mobility
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Gumy treningowe rodzaju Power Band Mini marki K-SPORT stworzone zostały z wysokiej jakości gumy lateksowej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych

☆ Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) ☆

Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ sport
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma oporowa SMJ Sport jest perfekcyjnym rekwizytem dla wszystkich osób, które zaczynają trening siłowy lub chcą w jak najszybszym czasie osiągnąć wymarzoną liczba powtórzeń np. Podciągnięć na drążku.

  Taśmy stawiające mniejszy opór (od 23-57 kg) z powodzeniem zastąpią ekspandery i wzbogacą trening na przyrządach w trakcie ćwiczeń na siłowni.

  {pomocn|przydatn)e informacje:

  • Taśma służy rozwijaniu siły i wytrzymałości mięśni;
  • Wykonana w 100% z lateksu;
  • Należy czyścić wilgotną gąbką;
  • Grubość 4,5 mm, obwód 208 cm, szerokość 45 mm.

☆ Taśma oporowa mini band x-light żółty marki Trx ☆

Taśma oporowa mini band x-light żółty marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa mini band x-light żółty marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa mini band x-light żółty marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma TRX Mini Band X-Light wykonana jest z sprężystego materiału o wielkiej wytrzymałości dzieki czemu podciąga intensywność każdego ćwiczenia bez zapotrzebowania korzystania z dodatkowych obciążeń. Prosta w użyciu, doskonała do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.

  asygnowana równocześnie dla początkujących, jak i profesjonalistów....


☆ Guma oporowa do ćwiczeń 208cm taśma green marki Trec ☆

Guma oporowa do ćwiczeń 208cm taśma green marki Trec Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa do ćwiczeń 208cm taśma green marki Trec - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Guma oporowa do ćwiczeń 208cm taśma green marki Trec
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Wysokiej jakości guma treningowa dobrej cenie jest to bezapelacyjnie jedno tych akcesoriów które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby aktywnej fizycznie pomaga bowiem kształtowaniu dobrej techniki ćwiczeń ale także wspiera organizm efektywnej walce wymarzoną sylwetkę zapewnia komfort bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń polecamy oryginalne akcesorium treningowe guma oporowa szanowanej firmy sprawdza się crossficie podczas treningów siłowych sportów walki i jodze guma treningowa zagwarantuje nowoczesny opór wraz ze stopniem rozciągnięcia wytworzona jest wysokiej jakości lateksu wytrzymałego na rozerwanie opis trec power band green trec power band green profesjonalna guma oporowa której zastosowanie podczas treingów sprzyja rozwojowi wymarzonej sylwetki oraz zachowaniu pełnej mobilności stawów jest to wszechstronny wariant akcesorium treningowego który uczy niejako czucia mięśni i pełnej kontroli ruchu w trakcie walki ciężarem użytkowana jest podczas treningów siłowych crossfit sportów walki kalistenice oraz jodze oczywiście zadowala się dużą popularnością także wśród rehabilitantów których celem jest maksymalnie efektywne przywrócenie swoim pacjentom wydajności ruchowej po niedawno przebytej kontuzji trec power band green rewelacyjne dopięcie wyposażenia przydomowej siłowni oczywiście stanie na wysokości zadania ponadto przypadku profesjonalnej sali treningowej mogą po nią sięgnąć zawodowcy jak amatorzy pragnący wesprzeć swoje stawy oraz nauczyć się dobrej techniki wykonywania solidnych ćwiczeń jednymi najważniejszych są tej kwestii wzorce ruchowe które przychodzą wraz kolejnymi sesjami treningowymi muszą zostać trafnie wypracowane zalety trec power band green produkt ten cechuje się wspaniałą jakością, a także dbałością wykończenie wszystko to przekłada się na poczucie obcowania nadzwyczajnym produktem paradoksalnie jego wartość nie jest zbyt wysoka jest zatem niewątpliwie twoim zasięgu omawiana guma treningowa powstaje przy użyciu specjalnie dobranego lateksu zwiększonej oporności na rozciąganie, a także rozerwanie oznacza to jednocześnie jego trwałość jak komfort i bezpieczeństwo każdej sesji treningowej używanie trec power band green stosując gumy oporowe tego typu pewnością odczujesz wyraźną różnicę komforcie treningu ale także poprawie osiąganych wyników zależnie od sposobu ich wykorzystania mogą one stawiać opór pracującym mięśniom albo wspomagać je prowadzeniu odpowiedniego ruchu np hantla bądź sztangi niemało zależy od możliwości, a także pomysłowości użycia gum treningowych warto podkreślić że są one jednocześnie bezpieczne jak wyjątkowo proste użyciu bez pokaźniejszego problemu znajdą użycie jednocześnie przypadku mistrzowskich sportowców jak amatorów trec power band green sięgnij po produkt światowej klasy dobrej cenie


☆ Insportline Guma oporowa do ćwiczeń hangy x-light 204x1,3 cm / 12 kg ☆

Insportline Guma oporowa do ćwiczeń hangy x-light 204x1,3 cm / 12 kg Najniższa Cena Online

☆ Insportline Guma oporowa do ćwiczeń hangy x-light 204x1,3 cm / 12 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Guma oporowa do ćwiczeń hangy x-light 204x1,3 cm / 12 kg
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma oporowa do ćwiczeń inSPORTline Hangy 13 mm X-light to urządzenie fitness, które jest szeroko wykorzystywane i pasuje do ćwiczenia wyciskania na ławce, martwych ciągów i przysiadów. Może być użytkowana nie tylko do wzmocnienia, lecz także do produktywnego rozciągania. Ciągłe napinanie i rozluźnianie gumy na dodatek zwiększa lub ogranicza opór, co czyni ją znakomitą do korygowania zaburzeń koordynacji mięśni lub regeneracji po urazach i jest produktywna w budowaniu mięśni i powiększania oporu. Wreszcie, taka gumę można na dodatek użyć na drążkach lub drabinkach, żeby ułatwić rozciąganie.

  Ze względu na niewielką wagę i znikomy rozmiar guma oporowa do ćwiczeń inSPORTline Hangy X-light jest przystępna do przenoszenia, dzięki czemu jest rewelacyjnym narzędziem do ćwiczeń nie tylko na siłowni, ale także w domu.


  Opis techniczny:

  • wysoka sprężystość
  • możliwość łączenia wielu gum za pomocą węzłów
  • nadaje się do ćwiczeń w domu i na siłowni
  • łatwe przechowywanie
  • skuteczna pomoc
  • Opór: 12 kg
  • Szerokość: 1,3 cm
  • Obwód: 204 cm
  • Waga: 106 g

☆ Gumy Schildkrot set of 5 Mini Resistance Band | (4000885601268) ☆

Gumy Schildkrot set of 5 Mini Resistance Band | (4000885601268) Najniższa Cena Online

☆ Gumy Schildkrot set of 5 Mini Resistance Band | (4000885601268) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SCHILDKROT
 • Nazwa produktu: Gumy Schildkrot set of 5 Mini Resistance Band | (4000885601268)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  zestaw uwielbianej niemieckiej marki Schildkröt Fitness. Taśmy do rozciągania, to wszechstronne mini-studio fitness do trenowania w domu i w podróży. Znikome i przystępne do transportowania taśmy, poprzez liczne ćwiczenia, nieprzeciętny trening.Taśmy zwiększają wydajność ćwiczeń, a także znajdują użycie w fizjoterapii również rehabilitacji. Pakiet obejmuje 5 taśm fitness 30cmx5cm. W 5 przeróżnych poziomach oporu: ekstra lekki 0,35mm, lekki 0,45mm. Przeciętny 0,55mm, konkretny 0,65mm i ekstra konkretny 0,75mm. Materiał lateks. W praktycznej torbie z uchwytami. Wyprodukowano w chinach.


☆ Taśma elastyczna do ćwiczeń Schildkrot 15kg, 00164 ☆

Taśma elastyczna do ćwiczeń Schildkrot 15kg, 00164 Najniższa Cena Online

☆ Taśma elastyczna do ćwiczeń Schildkrot 15kg, 00164 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schildkrot Fitness
 • Nazwa produktu: Taśma elastyczna do ćwiczeń Schildkrot 15kg, 00164
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma sprężysta do treningu siłowego niemieckiej producenta Schildkrot Fitness.

  Elastic Band są perfekcyjnym rozwiązaniem do urozmaicenia treningu wielofunkcyjnego.

  Dzięki zaimplementowaniu taśm sprężystych jesteśmy w stanie uruchomić wszystkie partie mięśni naszego ciała.

  Taśmy do treningu siłowego posiadają szlufki do przewlekania.

  cechy taśm rozciągliwych Schildkrot Fitness:

  • Obciążenie maksymalne: 15kg
  • Długość: 90cm
  • Szerokość: 4cm
  • Zakończenia z pętlami
  • Możliwość regulacji obciążenia

  Skład:

  • 20% poliester
  • 40% nylon
  • 40% guma (kauczuk)

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Niebieski (5906660029199)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem szczególnie efektywnych przyborów do zajęć wzmacniających.przystępne stopnie oporu i barwy:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, mocny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY ☆

Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Guma oporowa TIGUAR Tubing Body Tube Szary, GUMATIGUARBODYSZARY
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Tubing przeznaczony do treningu wzmacniającego całego ciała. Jeden z najprostszych i najtańszych, a zarazem bardzo sprawnych przyborów do zajęć wzmacniających.przystępne stopnie oporu i barwy:80 cm, lekki — śliwka80 cm, przeciętny — morski80 cm, potężny — szaryJak ćwiczyć z tubingiem body tube? Obejrzyj film z ćwiczeniami!Podobne zestawienia:


Najtańsze oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) ☆

Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ sport
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa SMJ Sport EX001 (45 mm 23-57 kg) - zielona (5900741920559)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma oporowa SMJ Sport jest perfekcyjnym rekwizytem dla wszystkich osób, które zaczynają trening siłowy lub chcą w jak najszybszym czasie osiągnąć wymarzoną ilość powtórzeń np. Podciągnięć na drążku.

  Taśmy stawiające mniejszy opór (od 23-57 kg) z powodzeniem zastąpią ekspandery oraz wzbogacą trening na przyrządach podczas ćwiczeń na siłowni.

  {pomocn|przydatn)e informacje:

  • Taśma służy rozwijaniu siły i wytrzymałości mięśni;
  • Wykonana w 100% z lateksu;
  • Należy czyścić wilgotną gąbką;
  • Grubość 4,5 mm, obwód 208 cm, szerokość 45 mm.

☆ Spokey POWER II SUPER HARD (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209584) ☆

Spokey POWER II SUPER HARD (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209584) Najniższa Cena Online

☆ Spokey POWER II SUPER HARD (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209584) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey POWER II SUPER HARD (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209584)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Gumy treningowe Fitness Spokey POWER II SUPER HARD

  wykorzystanie w treningu gum treningowych o zamkniętym obwodzie Spokey Power II pozwala na maksymalizację efektów treningu, a także skupienie się na rozmaitych partiach ciała.

  JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie kryteria, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA Gumy treningowe o zamkniętym obwodzie - umożliwiają maksymalizację efektów treningu, a także skupienie się na różnych partiach ciała. Guma do ćwiczeń Model Power II przygotowany został w wariantach o zróżnicowanych poziomach oporu, co pozwala na dobranie parametrów optymalnie do aktualnej formy i pragnień użytkownika: 0-13 kg (super light - szara); 11-19 kg (light - zielona); 15-23 kg (medium - czerwona); 20-30 kg (hard - niebieska); 20-45 kg (super hard - szara).

  technologia Gumy treningowe wyprodukowane zostały z wytrzymałego materiału, gwarantującego ich długą żywotność. PRZEZNACZENIE Ćwiczenie podstawowych partii mięśniowych.

  parametry


  • materiał: guma
  • długość: 208 cm
  • szerokość: 10-64 mm
  • grubość: 4,5 mm
  • opór: 20-45 kg (super hard - szara)

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 ☆

Gymbeam guma oporowa cross band level 2 Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa cross band level 2
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma oporowa Cross Band Level 2 jest bardzo wytrzymałą, bezszwową taśmą w odcieniu pomarańczowym, która jest doskonała do ćwiczeń na masę ciała, a także treningu praktycznego. Gwarantuje ona nieograniczoną liczba odmian ćwiczeń oraz treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 13-36 kg, co pobudza szybkie rozszerzenie siły mięśni.


☆ Taśma oporowa TRX Mini Band Heavy Czarny (0847585007686) ☆

Taśma oporowa TRX Mini Band Heavy Czarny (0847585007686) Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa TRX Mini Band Heavy Czarny (0847585007686) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa TRX Mini Band Heavy Czarny (0847585007686)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma TRX Mini Band Heavy wytworzona jest z rozciągliwego materiału o dużej wytrzymałości dzieki czemu podciąga intensywność każdego ćwiczenia bez potrzeby korzystania z dodatkowych obciążeń. Nietrudna w użyciu, znakomita do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.

  asygnowana zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów....


☆ Taśma oporowa mini band light pomarańczowy marki Trx ☆

Taśma oporowa mini band light pomarańczowy marki Trx Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa mini band light pomarańczowy marki Trx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TRX
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa mini band light pomarańczowy marki Trx
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Taśma TRX Mini Band Heavy wykonana jest z rozciągliwego materiału o szerokiej wytrzymałości dzieki czemu podwyższa intensywność każdego ćwiczenia bez potrzeby korzystania z dodatkowych obciążeń. Nieskomplikowana w użyciu, znakomita do rehabilitacji, stretchingu, treningu mobilności, treningu oporowego i dźwigania ciężarów.

  przeznaczona jednocześnie dla początkujących, jak i profesjonalistów....Podsumowanie, czyli jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane gumy oporowe – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń cena,
 • ranking gum do 50 zł do ćwiczeń oporowych,
 • guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych

#1 Gdzie szukać opinii o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka guma oporowa do 50 zł do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gumach do 50 zł do ćwiczeń treningowych oporowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z oporowymi gumami do 50 zł do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z oporowymi gumami do 50 zł do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach oporowe gumy do 50 zł do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *