FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gryfów łamanych do sztangi do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Gryfy do sztangi i hantli / Ranking gryfów łamanych do sztangi do 200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych gryfów łamanych do sztangi do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gryfów łamanych do sztangi do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych gryfów do sztangi łamanych.

Jakie gryfy łamane do sztangi do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane gryfy łamane do sztangi do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gryfów łamanych do sztangi do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Gryf łamany 120cm 30mm 7kg ☆

Gryf łamany 120cm 30mm 7kg Najniższa Cena Online

☆ Gryf łamany 120cm 30mm 7kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gryf łamany 120cm 30mm 7kg
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf Gwintowany Lamany 120 cm 2 x zabiezpiecznia gwiazdkowe w pakiecie Najwyzsza jakosc wykonania Gryf marki Gorilla Sports to artykuł najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej.

  W przeciwienstwie do wielu artykułów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty marki Gorilla Sports cechuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak w trakcie cwiczen.

  spora czesc chwytna sprawia, ze jest dopasowany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W komplecie z gryfem znajduja sie 2 zakretki gwiazdkowe do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo w trakcie treningu.

  innowacyjny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany poprzez niemieckich specjalistów. Wykonany z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) ☆

Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  HMS Gryf Lekko Łamany 120cm 30mm Gryf lekko łamany firmy HMS, GRYF120HMS usatysfakcjonuje choćby najbardziej wybrednego amatora treningów z hantlami. Jest to towar niezwykle bezpieczny dla użytkownika, chociażby ze względu na wytrzymałą konstrukcję i specyficzną część chwytną, która posiada frezowane, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki.

  solidne gwintowane zaciski zakończone gumą, które gwarantują właściwy docisk talerzy oraz zabezpieczają we właściwy sposób talerze przed ich niechcianym zsunięciem. Ćwiczenia z gryfem marki HMS, GRYF120HMS należą do przyjemnych i komfortowych.

  dane technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;gryf stalowy, łamany;solidnie tworzony;dedykowany do ćwiczeń siłowych;materiał: stal hartowana;uchwyt ma radełkowane fragmenty, które zapewniają pewność chwytu i zapobiegają wyślizgiwaniu się gryfu z dłoni;zabezpieczenie antykorozyjne: chrom;w pakiecie 2 zaciski;długość: 120 cm;średnica gryfu: 30 mm;waga: 7 kg.

  Z pomocą gryfu lekko łamanego HMS, GRYF120HMS możesz ćwiczyć nie tylko bicepsy, lecz całą sylwetkę. Dzięki możliwości najróżniejszego chwytu, pozwala trenować te przeróżne partie mięśni. Poniżej pokazujemy pakiet ćwiczeń z użyciem gryfu HMS, GRYF120HMS.

  Dołóż obciążenie - dobrane optymalnie do swoich potrzeb i możliwości i zaczynaj trening! 1. Przysiady ze sztangą (uda i pośladki): Chwyć sztangę na jej zgięciach i, krzyżując ręce na piersi, oprzyj ją na obojczykach.

  Zrób przysiad, aż uda będą równolegle do podłogi. Ruch zacznij opuszczeniem bioder, a nie uginaniem kolan. Wróć do pozycji startowej. 2. Wyciskanie francuskie ze wstawaniem (klatka piersiowa, biceps triceps): Połóż się na ławce i unieś sztangę nad klatkę.

  Przenieś ciężar za głowę, zginając łokcie. Wracając, przejdź do pozycji siedzącej i wstań. Opuść sztangę do ud, po czym ugnij ramiona. Powtórz całość. 3. Martwy ciąg (uda i dolna część pleców): Stań za sztangą, nogi na szerokość bioder.

  Zrób przysiad i chwyć sztangę. Wstań, prowadząc sztangę po udach. W końcowej fazie ruchu napnij plecy i pośladki. Zrób przysiad, opuszczając sztangę. Nie wyginaj pleców. Wróć do startu. 4. Rolowanie sztangi (mięśnie brzucha): Uklęknij za sztangą i chwyć ją na szerokość barków.

  Powolnym ruchem roluj sztangę najdalej, jak to możliwe. Wstrzymaj na chwilę ruch, po czym wróć do pozycji startowej. 5. Wyciskanie sztangi siedząc (górna część klatki piersiowej,barki, triceps): Ustaw ławkę pionowo, a sztangę połóż na stojakach.

  Usiądź i chwyć sztangę na szerokość barków. Wyciśnij ciężar nad głowę. Opuść powoli sztangę do klatki, po czym zrób następne powtórzenie. - (barki): Usiądź na ławce ustawionej pionowo. Chwyć sztangę nachwytem na szerokość barków i wyciśnij ciężar nad głowę.

  Wróć do pozycji startowej. Po skończonej kolekcji zmień chwyt na wąski i powtórz ćwiczenie. 6. Przyciąganie sztangi do klatki (biceps, plecy): Zrób przysiad i chwyć sztangę nachwytem na zgięciach. Wstań, pochyl się do przodu i opuść ramiona w kierunku podłoża.

  Przyciągnij sztangę do klatki, nie wyginając pleców w łuk. Wróć do pozycji startowej. 7. Zginanie ramion (biceps, przedramię): Stań, trzymając swobodnie sztangę nachwytem na szerokość barków. Unieś przedramiona do maksymalnego napięcia bicepsa.

  Powoli wróć do pozycji startowej, ale nie prostuj całkowicie ramion w łokciach. 8. Przenoszenie sztangi za głowę (mięśnie brzucha, klatki piersiowej i pleców): Połóż się tyłem na ławce, trzymając sztangę nad klatką.

  Nie uginając rąk w łokciach, przenieś ciężar za głowę, aż ręce będą równolegle do podłogi. Wróć do pozycji startowej. Po serii zmień szerokość chwytu. Wykonuj ten zestaw ćwiczeń w 3 seriach po 10 powtórzeń i ciesz się z uzyskanych efektów!!!...


☆ Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 ☆

Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 Najniższa Cena Online

☆ Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TYTAN SPORT
 • Nazwa produktu: Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf Tytan Sport 120 cm / 26 mm to mocno gięty gryf do Twojej domowej siłowni, nadzwyczajny dla początkujących, a także innowacyjnych użytkowników.

  Gryfy ma długość 120 cm, a także średnicę 26 mm i został wytworzony są z hartowanej stali (pełny w środku) z ryflowaną częścią chwytną zapewniającą pewny chwyt i gwintowaną częścią na obciążenia.

  W zestawie z gryfem są także 2 stalowe zaciski śrubowe z dodatkowym gumowym pierścieniem zapobiegającym odkręcaniu.

  zarówno gryf jak i zaciski zostały zabezpieczone warstwą niklu.

  Gryf gięty dzięki swemu kształtowi nieprzeciętnie nadaje się do wykonywania znacznej gamy ćwiczeń na różnorodne partie mięśniowe takie jak np. Bicepsy, tricepsy.

  Najważniejsze informacje:
  • Długość 120 cm
  • Długość części chwytnej 87 cm
  • Długość części gwintowanej 18 cm


☆ Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg ☆

Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg Najniższa Cena Online

☆ Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf lekko lamany chrom 120 cm produkt najwyzszej jakosci Gryf firmy Gorilla Sports to artykuł najwyzszej jakosci dzieki zaimplementowaniu najlepszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu produktów konkurencji sztanga lamana Gorilla wyróznia sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports charakteryzuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zastosowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak w trakcie cwiczen.

  znaczna czesc chwytna powoduje, ze jest przypasowany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W zestawie z gryfem znajduja sie 2 sprezynowe zamki do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu.

  innowacyjny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany poprzez niemieckich specjalistów. Tworzony z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) ☆

Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  Rozwiń górne partie mięśniowe i ciesz się nową sylwetką! Z gryfem lekko łamanym EB FIT osiągniesz fantastyczne efekty bezpiecznie i komfortowo.

  Trening na wolnych ciężarach bezustannie daje najlepsze rezultaty. Ćwiczenia z gryfem łamanym można wykonywać stojąc i siedząc. GRYF LEKKO ŁAMANY to niemal obowiązkowy składnik wyposażenia. Gryf jest dedykowany do domowych siłowni; do ćwiczeń siłowych, rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych. Stwórz z nami swoją domową siłownię!

  funkcjonalnY i BEZPIECZNY
  przeciwpoślizgowa część chwytna (Ryflowana) o specjalnych nacięciach krzyżowych powiększa bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania. Chwyt jest pewny i komfortowy, a ryzyko wyślizgnięcia sztangi z rąk - małe. Gwintowane zaciski starannie dociskają talerze na swoim miejscu przez cały czas treningu. Dzięki czemu obciążenie rozkłada się równomiernie, a trening jest efektywniejszy. Gwintowane końce pozwalają ekspresowo i jednostajnie osadzić sztangę na stojaku.

  TRWAŁY
  Gryf wykonano konkretnie z najwyższej jakości tworzyw, ze stali hartowanej. Chromowane wykończenie broni gryf przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zaciski zapobiegają tarciu i rysowaniu się talerzy. obfite MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE sprawia, iż gryf posłuży Ci przez lata zachowując idealny wygląd. Zyskaj sylwetkę i podnoś sobie poprzeczkę z EB FIT!


  cechy:
  • Średnica gwintu: 25,4 mm
  • rozmiary: długość pełna 120 cm / część chwytna 84 cm / część przeciwpoślizgowa 23,5 cm x 2 / gwint 17 cm
  • Długość zacisku: 2 cm
  • Waga: 4,8 kg (gryf, zaciski)
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg
  • Część robocza gryfu: gwintowana
  • Część chwytna gryfu: ryflowana
  • Materiały: hartowana, chromowana stal
  • W zestawie: gryf, 2 zaciski śrubowane
  • firma: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz wyśmienite opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) ☆

Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf potężnie łamany 120cm HMS na zaciski gwiazdowe. By zapewnić pewne i wygodne trzymanie, część chwytna gryfu jest dokładnie radelkowana. W komplecie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  Zaciski tego typu gwarantują w czasie wykonywania ćwiczeń jednostajne położenie ciężar na gryfie. Nakrętki posiadają w części wewnętrznej gumowe uszczelki, uniemożliwiające luzowaniu się obciążenia. Część gryfu jest gwintowana, co umożliwia szybkie i bezpieczne umieszczanie obciążenia.

  Gryf realizowany jest z pełnego pręta stalowego, który poddany został procesowi hartowania. Średnica gryfu wynosząca 30 milimetrów zagwarantuje dużą , a także komfort ćwiczenia. Zastosowany proces chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu przez niezwykle długi okres wykorzystywania, i stanowi najlepsze zabezpieczenie przed rdzą.

  Specyfikacja:

  Materiał: stal hartowana
  Wykończenie części chwytnej: radełkowana
  Zabezpieczenie antykorozyjne: chrom
  Zaciski: gwiazdowe
  liczba zacisków: 2 szt

  wymiary:

  długość: 120cm
  średnica: 30mm

  wymiary części chwytnej:

  długość części chwytnej: 81cm
  średnica części chwytnej: 30mm

  Długość części na obciążenia:

  2 x 18,5cm

  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 2 x 1cm
  Waga: 7,15kg
  Maksymalne obciążenie: 100kg

  Uwagi:

  Nie przeznaczony do użytkowania komercyjnego
  Gwarancja 24 miesiące


☆ Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) ☆

Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) Najniższa Cena Online

☆ Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VS
 • Nazwa produktu: Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  Rozwiń górne partie mięśniowe i ciesz się nową sylwetką! Z gryfem łamanym EB FIT osiągniesz fantastyczne efekty bezpiecznie i wygodnie.

  Trening na wolnych ciężarach bezustannie daje najkorzystniejsze rezultaty. Ćwiczenia z gryfem łamanym można wykonywać stojąc i siedząc. GRYF LEKKO ŁAMANY to niemal obowiązkowy komponent wyposażenia. Gryf jest dedykowany do domowych siłowni; do ćwiczeń siłowych, rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych. Stwórz z nami swoją domową siłownię!

  funkcjonalnY i BEZPIECZNY
  antypoślizgowa część chwytna (Ryflowana) o specjalnych nacięciach krzyżowych rozszerza bezpieczeństwo i komfort stosowania. Chwyt jest pewny i komfortowy, a ryzyko wyślizgnięcia sztangi z dłoni - znikome. Gwintowane zaciski skrupulatnie dociskają talerze na swoim miejscu poprzez cały czas treningu. Dzięki temu obciążenie rozkłada się równomiernie, a trening jest sprawniejszy. Gwintowane końce pozwalają ekspresowo i stabilnie osadzić sztangę na stojaku.

  TRWAŁY
  Gryf stworzono potężnie z najwyższej jakości materiałów, ze stali hartowanej. Chromowane wykończenie broni gryf przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zaciski uniemożliwiają tarciu i rysowaniu się talerzy. znaczne MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE powoduje, że gryf posłuży Ci poprzez lata zachowując świetny wygląd. Zyskaj sylwetkę i podnoś sobie poprzeczkę z EB FIT!


  właściwości:
  • Średnica gwintu: 28 mm
  • rozmiary: długość całkowita 120 cm / część chwytna 84,5 cm / część przeciwpoślizgowa 23,5 cm x 2 / gwint 17 cm
  • Długość zacisku: 2 cm
  • Waga: 6 kg (gryf, zaciski)
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • Część robocza gryfu: gwintowana
  • Część chwytna gryfu: ryflowana
  • Materiały: hartowana, chromowana stal
  • W komplecie: gryf, 2 zaciski śrubowane
  • producent: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i genialne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


Podobne zestawienia:


Najtańsze gryfy łamane do sztangi do 200 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze gryfy łamane do sztangi do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gryfów łamanych do sztangi do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) ☆

Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf mocno łamany 120cm HMS na zaciski gwiazdowe. Żeby zapewnić pewne i wygodne trzymanie, część chwytna gryfu jest dokładnie radelkowana. W komplecie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  Zaciski tego typu gwarantują w czasie realizowania ćwiczeń jednostajne położenie ciężar na gryfie. Nakrętki mają w części wewnętrznej gumowe uszczelki, uniemożliwiające luzowaniu się obciążenia. Część gryfu jest gwintowana, co umożliwia prędkie i bezpieczne umieszczanie obciążenia.

  Gryf wykonywany jest z pełnego pręta stalowego, który poddany pozostał procesowi hartowania. Średnica gryfu wynosząca 30 milimetrów zapewnia dużą i komfort ćwiczenia. Wykorzystany proces chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu poprzez wyjątkowo długi okres użytkowania,, a także stanowi najlepsze zabezpieczenie przed rdzą.

  Specyfikacja:

  Materiał: stal hartowana
  Wykończenie części chwytnej: radełkowana
  Zabezpieczenie antykorozyjne: chrom
  Zaciski: gwiazdowe
  ilość zacisków: 2 szt

  wymiary:

  długość: 120cm
  średnica: 30mm

  wymiary części chwytnej:

  długość części chwytnej: 81cm
  średnica części chwytnej: 30mm

  Długość części na obciążenia:

  2 x 18,5cm

  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 2 x 1cm
  Waga: 7,15kg
  Maksymalne obciążenie: 100kg

  Uwagi:

  Nie asygnowany do stosowania komercyjnego
  Gwarancja 24 miesiące


☆ Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) ☆

Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Gryf fi25.4 łamany (4.8 kg)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  Rozwiń górne partie mięśniowe i ciesz się nową sylwetką! Z gryfem lekko łamanym EB FIT osiągniesz fantastyczne efekty bezpiecznie i komfortowo.

  Trening na wolnych ciężarach nieprzerwanie daje najlepsze rezultaty. Ćwiczenia z gryfem łamanym można wykonywać stojąc i siedząc. GRYF LEKKO ŁAMANY to niemal obowiązkowy element wyposażenia. Gryf jest przeznaczony do domowych siłowni; do ćwiczeń siłowych, rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych. Stwórz z nami swoją domową siłownię!

  funkcjonalnY i BEZPIECZNY
  przeciwpoślizgowa część chwytna (Ryflowana) o specjalnych nacięciach krzyżowych rozszerza bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania. Chwyt jest pewny i wygodny, a ryzyko wyślizgnięcia sztangi z dłoni - minimalne. Gwintowane zaciski starannie dociskają talerze na swym miejscu przez cały czas treningu. Dzięki temu obciążenie rozkłada się równomiernie, a trening jest sprawniejszy. Gwintowane końce pozwalają ekspresowo i jednostajnie osadzić sztangę na stojaku.

  TRWAŁY
  Gryf wytworzono konkretnie z najwyższej jakości tworzyw, ze stali hartowanej. Chromowane wykończenie chroni gryf przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zaciski zapobiegają tarciu i rysowaniu się talerzy. obszerne MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE sprawia, że gryf posłuży Ci przez lata zachowując idealny wygląd. Zyskaj sylwetkę i podnoś sobie poprzeczkę z EB FIT!


  atrybuty:
  • Średnica gwintu: 25,4 mm
  • rozmiary: długość kompletna 120 cm / część chwytna 84 cm / część antypoślizgowa 23,5 cm x 2 / gwint 17 cm
  • Długość zacisku: 2 cm
  • Waga: 4,8 kg (gryf, zaciski)
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg
  • Część robocza gryfu: gwintowana
  • Część chwytna gryfu: ryflowana
  • Materiały: hartowana, chromowana stal
  • W zestawie: gryf, 2 zaciski śrubowane
  • producent: EB FIT

  EB FIT to firma specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie, a także doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 ☆

Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 Najniższa Cena Online

☆ Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TYTAN SPORT
 • Nazwa produktu: Gryf Mocno Łamany Tytan Sport 120 cm 26 mm, 0006
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf Tytan Sport 120 cm / 26 mm to mocno gięty gryf do Twojej domowej siłowni, wyśmienity dla początkujących, a także innowacyjnych użytkowników.

  Gryfy ma długość 120 cm, a także średnicę 26 mm i został stworzony są z hartowanej stali (pełny we wnętrzu) z ryflowaną częścią chwytną gwarantującą pewny chwyt i gwintowaną częścią na obciążenia.

  W zestawie z gryfem są także 2 stalowe zaciski śrubowe z dodatkowym gumowym pierścieniem zapobiegającym odkręcaniu.

  zarówno gryf jak i zaciski zostały zabezpieczone warstwą niklu.

  Gryf gięty dzięki swemu kształtowi znakomicie nadaje się do wykonywania znacznej gamy ćwiczeń na różne partie mięśniowe takie jak np. Bicepsy, tricepsy.

  Najważniejsze informacje:
  • Długość 120 cm
  • Długość części chwytnej 87 cm
  • Długość części gwintowanej 18 cm


☆ Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) ☆

Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) Najniższa Cena Online

☆ Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VS
 • Nazwa produktu: Gryf EB FIT Lekko łamany 120 cm (5902431002552)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  Rozwiń górne partie mięśniowe i ciesz się nową sylwetką! Z gryfem łamanym EB FIT osiągniesz fantastyczne efekty bezpiecznie i komfortowo.

  Trening na wolnych ciężarach nieprzerwanie daje najlepsze rezultaty. Ćwiczenia z gryfem łamanym można wykonywać stojąc i siedząc. GRYF LEKKO ŁAMANY to niemal obowiązkowy składnik wyposażenia. Gryf jest dedykowany do domowych siłowni; do ćwiczeń siłowych, rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych. Stwórz z nami swoją domową siłownię!

  poręcznY i BEZPIECZNY
  przeciwpoślizgowa część chwytna (Ryflowana) o specjalnych nacięciach krzyżowych zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Chwyt jest pewny i komfortowy, a ryzyko wyślizgnięcia sztangi z dłoni - nieduże. Gwintowane zaciski skrupulatnie dociskają talerze na swoim miejscu poprzez cały czas treningu. Dzięki czemu obciążenie rozkłada się równomiernie, a trening jest wydajniejszy. Gwintowane końce pozwalają prędko i stabilnie osadzić sztangę na stojaku.

  TRWAŁY
  Gryf wytworzono mocno z najwyższej jakości tworzyw, ze stali hartowanej. Chromowane wykończenie broni gryf przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zaciski uniemożliwiają tarciu i rysowaniu się talerzy. pokaźne MAKSYMALNE OBCIĄŻENIE powoduje, że gryf posłuży Ci przez lata zachowując wyśmienity wygląd. Zyskaj sylwetkę i podnoś sobie poprzeczkę z EB FIT!


  atrybuty:
  • Średnica gwintu: 28 mm
  • rozmiary: długość kompletna 120 cm / część chwytna 84,5 cm / część przeciwpoślizgowa 23,5 cm x 2 / gwint 17 cm
  • Długość zacisku: 2 cm
  • Waga: 6 kg (gryf, zaciski)
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • Część robocza gryfu: gwintowana
  • Część chwytna gryfu: ryflowana
  • Materiały: hartowana, chromowana stal
  • W komplecie: gryf, 2 zaciski śrubowane
  • firma: EB FIT

  EB FIT to marka specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg ☆

Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg Najniższa Cena Online

☆ Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gorilla sports Gryf lekko łamany 120cm 30mm 8kg
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf lekko lamany chrom 120 cm towar najwyzszej jakosci Gryf producenta Gorilla Sports to towar najwyzszej jakosci dzieki zaimplementowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu produktów konkurencji sztanga lamana Gorilla wyróznia sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu oferuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports znamionuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zastosowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen.

  obszerna czesc chwytna sprawia, ze jest przypasowany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W pakiecie z gryfem znajduja sie 2 sprezynowe zamki do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu.

  progresywny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów. Wytworzony z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.Podsumowanie, czyli jaki gryf łamany do sztangi do 200 zł najlepszy?


Najlepszy gryf łamany do sztangi do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy gryf łamany do sztangi do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane gryfy łamane – TOP7 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych gryfów łamanych do sztangi do 200 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych gryfów do sztangi łamanych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki gryf łamany do sztangi do 200 zł opinie,
 • dobre gryfy łamane do sztangi do 200 zł cena,
 • ranking gryfów łamanych do sztangi do 200 zł,
 • gryf łamany do sztangi do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gryfach łamanych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o gryfach łamanych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gryfach łamanych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki gryf łamany do sztangi do 200 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych gryfach łamanych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z gryfami łamanymi do sztangi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki gryf łamany do sztangi do 200 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z gryfami łamanymi do sztangi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach gryfy łamane do sztangi do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *