FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do ćwiczeń do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do ćwiczeń do 200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drążków do ćwiczeń do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do ćwiczeń do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych drążków do treningu domowego lub w klubie fitness.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie drążki do ćwiczeń do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do ćwiczeń do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drążków do ćwiczeń do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to pakiet od HMS, z którym zbudujesz swoją formę. Te dwa urządzenia pozwolą Ci wykonać wielofunkcyjny trening. Ćwicz mięśnie pleców, ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha, korzystając z jednego artykułu!

  Drążek rozporowy

  DDG03 jest przystępny w konstrukcji i demontażu, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i można go przenosić według własnych potrzeb. Możesz go zamocować pomiędzy framugami drzwi albo ścianami o szerokości od 96 do 130 cm. Drążek jest produkowany z najwyższej jakości tworzyw, został pokryty antypoślizgową warstwą, a podpórki po dwóch stronach zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Dzięki poziomicy będziesz posiadać pewność, iż DDG03 został poprawnie zamontowany.

  Kółka gimnastyczne

  To proste, ale sprawne narzędzie do treningu całego ciała. Możesz je zamocować do drążka albo używać osobno. Kółka są tworzone z wytrzymałego tworzywa sztucznego i wyśmienicie dopasowują się do rąk. Dzięki nim możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia na mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg i pośladków.

  pakiet

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to zestaw, który sprawdzi się równocześnie dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Możesz go użyć do treningu siłowego, rozciągającego albo balansującego. Niezależnie od tego, jakie masz cele i pasje, drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi pomoże Ci osiągnąć je w domowym zaciszu.

  Podstawowe ćwiczenia z DDG03:

  podciąganie na drążku nachwytem lub podchwytem - to tradycyjne ćwiczenie na mięśnie pleców, ramion i przedramion. Można je wykonywać z zróżnicowaną szerokością chwytu, co wpływa na aktywację rozmaitych partii mięśniowych. Wznosinie na drążku udoskonala także siłę chwytu i solidność

  Unoszenie nóg w zwisie - to ćwiczenie na mięśnie brzucha, zwłaszcza prosty i skośny. Polega ono na unoszeniu prostych lub zgiętych nóg do poziomu bioder lub wyżej, trzymając się drążka nachwytem. Unoszenie nóg w zwisie ulepsza także mobilność bioder i kręgosłupa.

  Wspieranie ciągiem - to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, które łączy w sobie podnosinie i pompkę. Polega ono na podciągnięciu się do poziomu kółek, a następnie przesunięciu ciała do przodu i wyciśnięciu się do góry. Wspieranie ciągiem wymaga pokaźnej siły, koordynacji i gibkości. Wzmacnia ono mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej i brzucha

  Pompki i pompki szwedzkie (przy dolnym zamocowaniu drążka) – To jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń na kształtowanie i wzmacnianie mięśni górnej części ciała. Pompki angażują typowo mięśnie klatki piersiowej, tricepsów, barków i pleców, lecz także mięśnie brzucha, bioder i nóg. Można je wykonywać w najróżniejszych wariantach, dostosowując je do swojego poziomu nowoczesnia i celów treningowych.
  właściwości technologiczne


☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  parametry:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do wznosinia. Nie wymaga montażu, jest natychmiast gotowy do wykorzystania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go pomiędzy futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, uniemożliwiają uszkodzeniu ramy drzwi. Odkształcone uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, podczas podwyższania. Podciąganie jest skomplikowanym,szczególnie rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. W trakcie ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest perfekcyjnym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam ☆

wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Wielofunkcyjny drążek do podwyższania jest genialny do domowego treningu górnych partii ciała. Jego wielofunkcyjny zarys umożliwia duży zakres ćwiczeń, podczas których trenujesz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion.

  Z powodu rozmiaru towaru, prosimy o nie wybieranie paczkomatu jako formy dostawy dla tego towaru (zakładka "dostawa" w koszyku)!


☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy ☆

Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy Najniższa Cena Online

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego konstrukcji Trenuj w domu bez kłopotliwego montażu sprzętu! zawsze wtedy kiedy masz na to chwilę! Możesz po prostu powiesić nasz drążek na drzwiach, chwycić za uchwyty i wykonywać różnorodne ćwiczenia górnych partii ciała. Do wyboru są 3 chwyty: wąski, obfity i równoległy. W dodatku drążek ten może być na dodatek użytkowany na podłodze do realizowania przysiadów, dipów, pompek itp. Uchwyty są całkowicie pokryte miękką, przeciwpoślizgową pianką PVC, co gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Wytwarzany z trwałych, malowanych proszkowo rur stalowych, ten drążek trakcyjny wytrzymuje długo i utrzymuje do 150 kg. Ten poręczny i wielofunkcyjny drążek będzie wspaniałym dodatkiem do treningu w domu. Wygodne uchwyty w różnorodnych pozycjach: Drążek na drzwi oferuje 3 pozycje ćwiczeń: wąski chwyt, aby wzmocnić bicepsy i plecy, środkowy chwyt, aby trenować różnorodne grupy mięśni, i obszerny chwyt, by wzmocnić obfity mięsień pleców. Dodatkowo uchwyty pokryte miękką, grubą pianką PCV dodają komfortu i zapobiegają ślizganiu się z powodu potu. Pasuje do większości otworów drzwiowych: Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała nadaje się do każdego otworu drzwiowego zarówno w domu, jak i w osobistej siłowni, dzięki temu możesz komfortowo trenować. Należy pamiętać, iż ten drążek pasuje do otworów drzwiowych o głębokości 11-16 cm i szerokości 70-81 cm. Genialny do treningu całego ciała: Z tym drążkiem można wykonywać podciągnięcia, uniesienia nóg, przysiady itp. Można go dodatkowo zdjąć z ramy drzwi i używać na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. To wielofunkcyjne narzędzie pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, plecy, barki, klatkę piersiową, ramiona, triceps, biceps itp. Trwała stalowa konstrukcja: tworzony z solidnych, grubych rur stalowych i stabilnych połączeń, ten wielopunktowy drążek gwarantuje stabilność i utrzymuje do 150 kg. Na dodatek nierdzewna warstwa proszkowa sprawia, że będzie on służył przez długi czas. Prędki i prosty montaż bez wiercenia: Ten dip bar gromadzi wszystkie kompletne części, narzędzia montażowe i szczegółowe instrukcje dla nieskomplikowanego konstrukcji bez konieczności zastosowania śrub lub wiertarki. W dodatku poprzeczka posiada ochronną podkładkę z pianki, która nie uszkadza struktury drzwi.

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny ☆

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny Najniższa Cena Online

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna srebrny
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek baletowy - gimnastyczna poręcz stojąca regulowana wysokość: przy pomocy 6. Śrub, drugi drążek można regulować w zależności od wzrostu użytkownika, dzięki temu mogą z niego korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. W dodatku pierwszy drążek można dostosować do własnych potrzeb. 4 przeciwpoślizgowe podkładki: drążek baletowy ma szerszą podstawę z 4. Antypoślizgowymi podkładkami, które zapobiegają kołysaniu się drążka podczas tańca, rozciągania mięśni albo treningu. Dodatkowo rozszerzają one tarcie i bronią podłogę przed zarysowaniami. Solidna budowa: produkowany z wysokiej jakości żelaza, ten podwójny drążek baletowy jest wytrzymały, utrzymuje do 50 kg i może być używany codziennie. Gąbka o znacznej gęstości w środkowej części zapewnia komfort wykorzystywania. Wielozadaniowy: ten funkcjonalny drążek baletowy udoskonala postawę i dostosowuje się do zróżnicowanych treningów, ale także pomaga wzmocnić rozciągliwość i równowagę, łagodząc zmęczenie. Idealnie nadaje się do umieszczenia w rozmaitych miejscach, takich jak dom, studio tańca itp. Przenośna budowa: ta belka baletowa jest lekka, łatwa w konstrukcji i demontażu i wygodna w transporcie. Paczka zawiera: 1x drążek baletowy 1x instrukcja

☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway ☆

Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego konstrukcji Nasz drążek do podnosinia perfekcyjnie sprawdzi się podczas modelowania sylwetki i wzmacniania mięśni. Wyprodukowany został z żelaza, dzięki temu nie odkształca się i nie podlega przemieszczaniu się w trakcie treningu. Jego maksymalny udźwig wynosi 136 kg. Można go zamocować w ramie drzwi lub położyć na podłodze. Bezpieczny tradycyjny drążek: stworzony z żelaza zapewnia potężną i trwałą konstrukcję będącą w stanie utrzymać aż do 136 kg wagi. Wytrzymałe materiały zapewniają, stabilność i bezpieczeństwo i uniemożliwiają odkształceniom podczas wykorzystywania. Funkcjonalny, wielofunkcyjny uchwyt: poręczny uchwyt broni nadgarstek przed urazami. Na dodatek, 12 piankowych obić zapewnia komfortowy uchwyt w zależności od szerokości chwytu wymaganego do ćwiczeń poszczególnych partii mięśni. Komfortowa konstrukcja: Piankowe nakładki bronią drzwi przed zarysowaniami i wgnieceniami. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z wykorzystywania, wszystkie uchwyty pokryte są miękką, błogą w dotyku pianką. Zmniejsza to zmęczenie dłoni i powoduje, że trening jest bardziej komfortowy. Prosty montaż, a także lekka kompozycja: Dzięki potężnej i wytrzymałej konstrukcji drążek waży jedynie 3,5 kg, co gwarantuje wygodę w używaniu i prosty transport. Aby móc rozpocząć trening, całość starczy zawiesić na framudze drzwi. Nadaje się do drzwi o szerokości od 60 do 81 cm.

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna biały marki Costway ☆

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna biały marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna biały marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna biały marki Costway
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek baletowy - gimnastyczna poręcz stojąca dostosowywana wysokość: za pomocą 6. Śrub, drugi drążek można regulować w zależności od wzrostu użytkownika, dzięki temu mogą z niego korzystać równocześnie dorośli, jak i dzieci. W dodatku pierwszy drążek można przypasować do własnych potrzeb. 4 przeciwpoślizgowe podkładki: drążek baletowy ma szerszą podstawę z 4. Przeciwpoślizgowymi podkładkami, które zapobiegają kołysaniu się drążka w trakcie tańca, rozciągania mięśni albo treningu. Dodatkowo rozszerzają one tarcie i bronią podłogę przed zarysowaniami. Mocna konstrukcja: wytworzony z wysokiej jakości żelaza, ten podwójny drążek baletowy jest wytrzymały, utrzymuje do 50 kg i może być używany codziennie. Gąbka o dużej gęstości w środkowej części zapewnia komfort stosowania. Wielozadaniowy: ten użyteczny drążek baletowy ulepsza postawę i dopasowuje się do najróżniejszych treningów, lecz także pomaga wzmocnić rozciągliwość i równowagę, łagodząc zmęczenie. Wyśmienicie pasuje do umieszczenia w zróżnicowanych miejscach, takich jak dom, studio tańca itp. Mobilna konstrukcja: ta belka baletowa jest lekka, nieskomplikowana w montażu i demontażu i wygodna w transporcie. Paczka posiada: 1x drążek baletowy 1x instrukcja

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna marki Costway ☆

Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drążek baletowy stojący poręcz gimnastyczna marki Costway
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek baletowy - gimnastyczna poręcz stojąca regulowana dostosowywana wysokość: za pomocą 6. Śrub, drugi drążek można regulować w zależności od wzrostu użytkownika, dzięki czemu mogą z niego korzystać równocześnie dorośli, jak i dzieci. Na dodatek pierwszy drążek można przystosować do własnych potrzeb. 4 przeciwpoślizgowe podkładki: drążek baletowy ma szerszą podstawę z 4. Antypoślizgowymi podkładkami, które uniemożliwiają kołysaniu się drążka w trakcie tańca, rozciągania mięśni albo treningu. Ponadto rozszerzają one tarcie i chronią podłogę przed zarysowaniami. Potężna kompozycja: tworzony z wysokiej jakości żelaza, ten podwójny drążek baletowy jest wytrzymały, utrzymuje do 50 kg i może być wykorzystywany codziennie. Gąbka o sporej gęstości w środkowej części zagwarantuje komfort używania. Wielozadaniowy: ten ergonomiczny drążek baletowy ulepsza postawę i dopasowuje się do zróżnicowanych treningów, ale także pomaga wzmocnić rozciągliwość i równowagę, łagodząc zmęczenie. Świetnie nadaje się do umieszczenia w zróżnicowanych miejscach, takich jak dom, studio tańca itp. Mobilna budowa: ta belka baletowa jest lekka, łatwa w konstrukcji i demontażu oraz wygodna w transporcie. Paczka posiada: 1x drążek baletowy 1x instrukcja

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania ☆

Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania Najniższa Cena Online

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek rozporowy do ćwiczeń - bezmontażowy! Drążek do podciągania doskonale nadaje się do codziennego treningu i wzmacniania górnych partii ciała. Wytworzony z wytrzymałej metalowej konstrukcji, może być stosowany na co dzień i wytrzymuje do 120 kg obciążenia. Nie odkształca się i pozostaje zrównoważony poprzez cały trening. Za pomocą tego drążka można wzmocnić mięśnie całego ciała takie jak barki, klatka piersiowa, plecy, bicepsy, triceps i mięśnie brzucha. Dodatkowo nadaje się do większości ościeżnic i jest banalny w zamocowaniu. Bez konieczności użytkowania śrub, starczy umieścić go w framudze drzwi i przekręcać. Zadbaj o poziomy układ drążka i ciesz siędostępnym przyrządem do rozwoju swej efektywności fizycznej. Klata! Plecy! Barki!

☆ Gymbeam drążek do podciągania ścienny ☆

Gymbeam drążek do podciągania ścienny Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam drążek do podciągania ścienny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam drążek do podciągania ścienny
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek do podciągania ścienny to skuteczna pomoc fitness do ćwiczeń w domu, która pomoże ci ćwiczyć całe ciało. Wytwarzany jest z mocnego i wysokiej jakości żelaza, a uchwyt jest wygodniejszy dzięki miękkim piankowym uchwytom.

  niewątpliwie docenisz go w trakcie realizowania ruchów albo ćwiczeń na środkową część ciała.Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do ćwiczeń do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki do ćwiczeń do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do ćwiczeń do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania ☆

Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania Najniższa Cena Online

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek rozporowy do ćwiczeń - bezmontażowy! Drążek do podwyższania nadzwyczajnie nadaje się do codziennego treningu i wzmacniania górnych partii ciała. Tworzony z wytrzymałej metalowej konstrukcji, może być używany na co dzień i wytrzymuje do 120 kg obciążenia. Nie odkształca się i pozostaje jednostajny przez cały trening. Za pomocą tego drążka można wzmocnić mięśnie całego ciała takie jak barki, klatka piersiowa, plecy, bicepsy, triceps i mięśnie brzucha. Dodatkowo pasuje do większości ościeżnic i jest banalny w zamocowaniu. Bez konieczności stosowania śrub, wystarczy umieścić go w framudze drzwi i przekręcać. Zadbaj o poziomy układ drążka i ciesz siędostępnym przyrządem do rozwoju swej sprawności fizycznej. Klata! Plecy! Barki!

☆ Drążek Rozporowy Do Podciągania 70-100cm Z Poziomicą Bez Wiercenia ☆

Drążek Rozporowy Do Podciągania 70-100cm Z Poziomicą Bez Wiercenia Najniższa Cena Online

☆ Drążek Rozporowy Do Podciągania 70-100cm Z Poziomicą Bez Wiercenia - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek Rozporowy Do Podciągania 70-100cm Z Poziomicą Bez Wiercenia
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek Rozporowy Do unosinia 70-100cm Z Poziomicą Bez Wiercenia

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy ☆

Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy Najniższa Cena Online

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego montażu Trenuj w domu bez kłopotliwego konstrukcji sprzętu! zawsze wtedy kiedy masz na to chwilę! Możesz po prostu powiesić nasz drążek na drzwiach, chwycić za uchwyty i wykonywać zróżnicowane ćwiczenia górnych partii ciała. Do wyboru są 3 chwyty: wąski, wielki i równoległy. Ponadto drążek ten może być także stosowany na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. Uchwyty są kompletnie pokryte miękką, antypoślizgową pianką PVC, co zagwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Wytwarzany z trwałych, malowanych proszkowo rur stalowych, ten drążek trakcyjny wytrzymuje długo i utrzymuje do 150 kg. Ten praktyczny i wielofunkcyjny drążek będzie świetnym dodatkiem do treningu w domu. Komfortowe uchwyty w różnych pozycjach: Drążek na drzwi oferuje 3 pozycje ćwiczeń: wąski chwyt, żeby wzmocnić bicepsy i plecy, środkowy chwyt, by trenować zróżnicowane grupy mięśni, i szeroki chwyt, aby wzmocnić obszerny mięsień pleców. Ponadto uchwyty pokryte miękką, grubą pianką PCV dodają komfortu i uniemożliwiają ślizganiu się z powodu potu. Pasuje do większości otworów drzwiowych: Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała pasuje do każdego otworu drzwiowego zarówno w domu, jak i w osobistej siłowni, dzięki temu możesz komfortowo trenować. Należy pamiętać, iż ten drążek nadaje się do otworów drzwiowych o głębokości 11-16 cm i szerokości 70-81 cm. Perfekcyjny do treningu całego ciała: Z tym drążkiem można wykonywać podciągnięcia, uniesienia nóg, przysiady itp. Można go dodatkowo zdjąć z ramy drzwi i używać na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. To wielofunkcyjne narzędzie pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, plecy, barki, klatkę piersiową, ramiona, triceps, biceps itp. Trwała stalowa kompozycja: wytworzony z mocnych, grubych rur stalowych i stabilnych połączeń, ten wielopunktowy drążek zagwarantuje stabilność i utrzymuje do 150 kg. Ponadto nierdzewna warstwa proszkowa powoduje, że będzie on służył poprzez długi czas. Prędki i przystępny montaż bez wiercenia: Ten dip bar gromadzi wszystkie kompletne części, narzędzia montażowe i szczegółowe instrukcje dla nieskomplikowanego konstrukcji bez konieczności użycia śrub albo wiertarki. Dodatkowo poprzeczka posiada ochronną podkładkę z pianki, która nie uszkadza struktury drzwi.

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms ☆

Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy DD400 od HMS to perfekcyjne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha, a także klatki piersiowej. Wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, znamionuje się wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są potrzebne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,też umożliwi prędkie zmienianie wysokości montażu drążka. Obniżenie DD400 do wysokości kolan zezwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,dodatkowo klatki piersiowej (np. Poprzez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie). Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Na dodatek towar wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. DD400 jest dostosowywany w zakresie 65-100cm. Dzięki czemu można go związać do przeróżnych rodzajów drzwi. Montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek zaimplementowany klucz nasadowy, drążek jest nieskomplikowany do przechowywania i transportu, co czyni go genialnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu albo w podróży. Drążek jest zaopatrzony w poziomicę, dzięki czemu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy. DD400 zezwala na wykonanie wielu przeróżnych ćwiczeń, takich jak podwyższanie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co pozwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu powiększysz swoją siłę, i poprawisz ogólną kondycję fizyczną. W skrócie drążek rozporowy DD400 to bezawaryjne narzędzie, które pozwoli Ci na realizowanie efektywnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  cechy:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podwyższania. Nie wymaga konstrukcji, jest natychmiast gotowy do wykorzystania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go pomiędzy futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i chronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, uniemożliwiają uszkodzeniu ramy drzwi. Zakrzywione uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, w trakcie podnosinia. Podwyższanie jest trudnym,bardzo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest znakomitym rozwiązaniem, do domowego treningu.Podsumowanie, czyli jaki drążek do ćwiczeń do 200 zł najlepszy?


Najlepszy drążek do ćwiczeń do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do ćwiczeń do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze drążki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych drążków do ćwiczeń do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drążków do treningu domowego lub w klubie fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do ćwiczeń do 200 zł opinie i efekty,
 • dobre drążki do ćwiczeń do 200 zł cena,
 • ranking drążków do ćwiczeń do 200 zł,
 • drążek do ćwiczeń do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do ćwiczeń do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do ćwiczeń do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do ćwiczeń do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek do ćwiczeń do 200 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do ćwiczeń do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do ćwiczeń do 200 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do ćwiczeń do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do ćwiczeń do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *