FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych drążków rozporowych do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków rozporowych do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych rozporowych drążków do ćwiczeń i podciągania.

Jakie drążki rozporowe do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki rozporowe do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Drążek rozporowy do podciągania Schildkrot Fitness ☆

Drążek rozporowy do podciągania Schildkrot Fitness Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania Schildkrot Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schildkrot Fitness
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania Schildkrot Fitness
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy Schildkrot metaliczny 960043

  Drążek rozporowy Schildkrot idealny do podwyższania się. Stalowa kompozycja zyskała możliwość regulacji szerokości. Piankowe osłony. Na końcach drążka zamontowano gumowe osłonki.

  informacje technologiczne:

  · materiał: stal

  · maksymalne obciążenie: 120 kg

  · średnica rury: 25-30 mm

  · długość: 63-96 cm

  · pianka PE w miejscu uchwytu

  · zakończenia gumowe


☆ Drążek rozporowy EB FIT 581151 ☆

Drążek rozporowy EB FIT 581151 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy EB FIT 581151 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy EB FIT 581151
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Popraw zdrowie i sylwetkę, rozszerz rzeźbę albo masę mięśniową. Na drążku rozporowym EB FIT udoskonalisz swój domowy trening i osiągniesz zaskakujące efekty.

  Ćwiczenia na drążku wykorzystasz do wzmocnienia i poprawy mięśni pleców, brzucha, ud, bicepsów i tricepsów. Z tym niepozornym sprzętem nad wyraz ekspresowo przekształcisz zwykłą domową futrynę w stanowisko do intensywnych ćwiczeń!
  Drążek EB FIT to wysokiej jakości stalowy drążek rozporowy o dostosowywanej szerokości (65-100cm). Łatwość i szybkość konstrukcji w drzwiach czynią go wyjątkowo praktycznym. Ogumowane końce są gwarancją, iż urządzenie nie ześlizgnie się z futryny. Uchwyty zostały pokryte pianką neoprenową, dzięki czemu w trakcie treningu ręce nie ześlizgują się. Maksymalne obciążenie drążka dochodzi do 100 kg!


  atrybuty:
  • Zakres regulacji: 65-100 cm
  • Średnica: 4.5 cm
  • Materiał: stal, neoprenowa pianka
  • Maksymalne obciążenie: 100 kg
  • Waga: 1,25 kg
  • wymiary w opakowaniu: 770 x 135 x 45mm
  • firma: EB FIT

  EB FIT to producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie i nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Spokey Drążek rozporowy shaper1 (5902693280996) ☆

Spokey Drążek rozporowy shaper1 (5902693280996) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Drążek rozporowy shaper1 (5902693280996) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Drążek rozporowy shaper1 (5902693280996)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy Spokey SHAPER: ma możliwość regulacji, która pozwala zespoić go do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm, został wyekwipowany w zakończenia gumowe zabezpieczające futrynę oraz mocowanie wzmacniane wkrętami, pozwala na prędki montaż bez żadnych dodatkowych narzędzi – w przystępny sposób umieścisz go w futrynie lub zdejmiesz po zakończonych ćwiczeniach.

  unosinie na drążku to trening, który może angażować szeroką gamę partii mięśni naszego ciała. Technologię realizowanych ćwiczeń możemy dostosowywać swobodnie do oczekiwanych efektów – podwyższanie podchwytem wzmacnia w głównej mierze mięśnie ramion, natomiast nachwytem pozytywnie wpływa na plecy.

  Drążek rozporowy Spokey SHAPER pomoże Ci zadbać o mięśnie rąk, łopatek, brzucha, bicepsy, tricepsy, barki, ramiona i grzbiet! Dzięki niemu możesz wykonywać ćwiczenia w domu, które z powodzeniem zastąpią trening na siłowni.

  Stwórz swoją własną domową siłownię Drążek rozporowy Spokey SHAPER to przyrząd umożliwiający realizowanie wielu różnych ćwiczeń wzmacniających i rozciągających. Starczy zamontować go w futrynie drzwi, by rozpocząć trening!

  W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, mocowanie SHAPER zostało usztywnione wkrętami. W dodatku ościeżnice są chronione przez specjalne, gumowe zakończenia, co dodatkowo zapobiega osuwaniu się drążka.

  Dzięki takim rozwiązaniom, możesz skoncentrować się na bezpiecznym trenowaniu w domu. Zamontujesz go bez żadnych dodatkowych narzędzi – możesz w nietrudny sposób umieścić go w futrynie albo zdjąć po zakończonych ćwiczeniach.

  dopasuj drążek do własnych potrzeb Regularne unosinie na drążku przynosi rezultaty nad wyraz szybko. Początki bywają skomplikowane, dlatego pamiętaj, aby się nie zniechęcać. Jeśli wykonanie podciągnięcia jest zbyt niełatwe, warto rozpocząć od swobodnego zwisania.

  Już po kilku treningach zobaczysz własne postępy. SHAPER upraszcza realizowanie podciągnięć dzięki częściowemu pokryciu pianką (w miejscach, w których najwygodniej jest go uchwycić). Wobec tego trening jest wygodny, a dłonie nie ślizgają się w trakcie trzymania.

  SHAPER został wykonany z chromowanej stali, dlatego wytrzymuje wyjątkowo wysokie obciążenia. Możliwość regulacji pozwala zbratać drążek do ościeżnic o szerokości od 62 do 100 cm. Parametry: - Materiał: chromowana stal - Pianka PE w miejscu uchwytu - Zakończenia gumowe - Mocowanie wzmacniane wkrętami


☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI oraz LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga towaru: 1,7 kgCo akcentuje nasz drążek?Jest produkowany z bardzo wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko mocny i fachowy sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty, a także sześciokątny system montażu zrównoważone połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC zapewnia pewny i solidny uchwyt, a także zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.wyjątkowo istotnym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, aby wzbogacić swój trening o sporo innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz podwyższania czy treningu z linkami drążek świetnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego oraz dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki oraz przedramiona.

  Twoja klatka, a także grzbiet nabiorą rozmiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz niemało innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek przede wszystkim daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, iż się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek mnóstwo innych funkcji.Oprócz podwyższania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI klienciE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Drążek rozporowy PURE 2 IMPROVE 02828 (8719407035424) ☆

Drążek rozporowy PURE 2 IMPROVE 02828 (8719407035424) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy PURE 2 IMPROVE 02828 (8719407035424) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PURE 2 IMPROVE
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy PURE 2 IMPROVE 02828 (8719407035424)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy do unosinia marki Pure2Improve to tradycyjny przyrząd do ćwiczeń w domu, gdy brakuje miejsca na prawdziwą siłownię. Bez problemu zamocujesz go w każdej futrynie drzwi. Dzięki regulacji długości drążka w zakresie od 63 do 96 cm bez problemu odszukasz na niego miejsce....


☆ Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) ☆

Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) Najniższa Cena Online

☆ Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malatec
 • Nazwa produktu: Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DRĄŻEK ROZPOROWY DO 150KG
  • WYTRZYMAŁY - drążek posiada aż 6 punktów nacisku, oraz dopełniające klamry zabezpieczające, co zapewnia znaczenie ulepszoną przyczepność do futryny. Ponadto wyprodukowany jest ze stali o grubości aż 1,5 mm i wytrzymuje aż 150 kg obciążenia, dzięki temu jest uniwersalny w zaimplementowaniu i pasuje na dodatek do ćwiczeń osób z wyższą wagą lub do ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem lub ćwiczeń parami.
  • komfortowE UCHWYTY - neoprenowe uchwyty stabilny i bezpieczny chwyt. Dłonie nie ślizgają się po uchwytach (choćby jeśli są spocone), dzięki czemu można skupić się na precyzji realizowanych ćwiczeń, a nie na utrzymaniu na drążku.
  • UNIWERSALNY W zastosowanIU - spełni oczekiwania do wielu przeróżnych ćwiczeń - będzie perfekcyjny do tradycyjnego podwyższania przy zaimplementowaniu rozmaitych technik, wznosinia w parach czy podwyższania z obciążeniem dodatkowym. Można dodatkowo zamontować go nisko i zastosować np. Do brzuszków.
  • ŁATWY MONTAŻ - drążek można z łatwością zamontować i zdemontować. Mocowanie jest stabilne i bezpieczne. Na futrynie montuje się go za pomocą rozporu i gumowych końcówek, które znajdują się po obu stronach drążka. Po demontażu drążek nie pozostawia najmniejszych śladów na futrynie. Dla pewniejszego konstrukcji można wykorzystać także dołączonych do zestawu wkrętów.
  • SPECYFIKACJA - materiał: stal, max. Obciążenie: 150 kg, grubość stali: 1,5 mm, długość: 65-100cm, waga drążka: 1,6 kg, kolor: czarny
  SPECYFIKACJA:
  • materiał: stal,
  • max. Obciążenie: 150 kg,
  • grubość stali: 1,5 mm,
  • długość: 62-100cm,
  • waga drążka: 1,7 kg,
  • kolor: czarny

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) ☆

Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DD02 HMS - to drążek rozporowy tworzony z wysokojakościowej stali rdzoodpornej pokrytej połyskującą, chromowaną powierzchnią. Produkt jest genialnym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  obszerny wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom załączonym do zestawu, łatwo zamontujesz go w futrynie.

  Gwint zapewnia jednostajne położenie drążka. Jest ono ponadto wspomagane poprzez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na posiadają charakter ogólnorozwojowy. Drążek stanie na wysokości zadania również nieprzeciętnie w rehabilitacji kręgosłupa.  Specyfikacja:

  Materiał: wysokojakościowa stal nierdzewna, chromowana
  Piankowe uchwyty
  dostosowywana szerokość: 60-100 cm
  Średnica drążka: 4 cm
  Maksymalna waga użytkownika do 100 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Hms Drążek rozporowy db10 ☆

Hms Drążek rozporowy db10 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek rozporowy db10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek rozporowy db10
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy tworzony ze stali pokrytej błyszczącą, chromowaną powierzchnią. Estetyczny i wytrzymały. Łatwy i bezproblemowy montaż. Posiada wytrzymałe, gwintowane wsporniki poprzez co jest bezpieczny. Uchwyty stworzone z miękkiej pianki gwarantującej komfort. W zestawie znajdują się w dodatku dwie podkładki i dwa wkręty. Duży zakres regulacji szerokości zezwala na montaż w każdej typowej futrynie. Podnosinie się na drążku jest uniwersalnym ćwiczeniem rozwijającym niemało partii mięśni. Nad wyraz pracującymi mięśniami w trakcie korzystania z drążka są: mięśnie rąk, bicepsy, tricepsy i mięśnie łopatek i brzucha. Specyfikacja
  • materiał: wysokojakościowa stal nierdzewna, chromowana
  • piankowe uchwyty
  • dostosowywana szerokość: 62-84cm
  • średnica drążka: 4cm
  • maksymalna waga użytkownika do 100kg
  Uwagi
  • atesty, normy; CE
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 ☆

Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS Premium DD200 66,5 - 100 cm, AL*_17-45-030
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, tworzony z bardzo wytrzymałej stali. Produkt jest genialnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Spory wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.Drążek dużo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Konkretne silikonowe podkładki, jednostajne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Dodatkowo, towar odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.Jakby tego było niedużo, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,też bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można jeszcze wykonać wyśmienity trening, mięśni brzucha.DD200 HMS PREMIUM, to świetny wybór do domowej siłowni.Specyfikacja: Materiał: stal, ABS, EVA wymiary: Długość: 66,5 – 100 cm Średnica wewnętrznej rury: 25 mm Średnica zewnętrznej rury: 30 mm Średnica uchwytu: 44 mm Maksymalne obciążenie: 250 kgUwagi: Nie asygnowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Drążek rozporowy HMS DD201 + Zestaw gum oporowych ☆

Drążek rozporowy HMS DD201 + Zestaw gum oporowych Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS DD201 + Zestaw gum oporowych - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS DD201 + Zestaw gum oporowych
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  prezentujemy zestaw, łączący drążek rozporowy DD201 z gumami oporowymi. Takie połączenie, daje sporo możliwości ćwiczebnych. Gumy można zastosować do znaczącego treningu, rozgrzewki, ćwiczeń mobilności i jako pomoc i odciążenie w niektórych ćwiczeniach....


Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki rozporowe do ćwiczeń – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki rozporowe do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków rozporowych do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI i LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga towaru: 1,7 kgCo uwydatnia nasz drążek?Jest wytworzony z niezwykle wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko konkretny i fachowy sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty i sześciokątny system montażu zrównoważone połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC zagwarantuje pewny i potężny uchwyt i zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.nad wyraz znacznym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, żeby wzbogacić swój trening o sporo innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz unosinia czy treningu z linkami drążek świetnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego oraz dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki, a także przedramiona.

  Twoja klatka i grzbiet nabiorą rozmiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz mnóstwo innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek na ogół daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, że się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek sporo innych funkcji.Oprócz podwyższania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najistotniej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI konsumenciE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Hms Drążek rozporowy db10 ☆

Hms Drążek rozporowy db10 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek rozporowy db10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek rozporowy db10
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy wykonany ze stali pokrytej połyskującą, chromowaną powierzchnią. Estetyczny i wytrzymały. Prosty i bezproblemowy montaż. Ma wytrzymałe, gwintowane wsporniki poprzez co jest bezpieczny. Uchwyty wytworzone z miękkiej pianki zapewniającej komfort. W zestawie znajdują się na dodatek dwie podkładki i dwa wkręty. Obszerny zakres regulacji szerokości zezwala na montaż w każdej standardowej futrynie. Podwyższanie się na drążku jest uniwersalnym ćwiczeniem rozwijającym niemało partii mięśni. Wyjątkowo pracującymi mięśniami w trakcie korzystania z drążka są: mięśnie rąk, bicepsy, tricepsy oraz mięśnie łopatek i brzucha. Specyfikacja
  • materiał: gatunkowa stal nierdzewna, chromowana
  • piankowe uchwyty
  • regulowana szerokość: 62-84cm
  • średnica drążka: 4cm
  • maksymalna waga użytkownika do 100kg
  Uwagi
  • dokumenty, normy; CE
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) ☆

Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy HMS DD02 (5907695508710)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DD02 HMS - to drążek rozporowy produkowany z wysokogatunkowej stali rdzoodpornej pokrytej lśniącą, chromowaną powierzchnią. Artykuł jest wspaniałym rozwiązaniem gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię.

  spory wachlarz regulacji długości w zakresie: 60 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka. Specjalne piankowe uchwyty zabezpieczają dłonie przed ślizganiem się. Dzięki wkrętom załączonym do zestawu, łatwo zamontujesz go w futrynie.

  Gwint zagwarantuje jednostajne położenie drążka. Jest ono na dodatek wspomagane przez dwie tulejki ze śrubami. Trening z DD02 pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie mięśni. Ćwiczenia na posiadają charakter ogólnorozwojowy. Drążek sprawdzi się dodatkowo wspaniale w rehabilitacji kręgosłupa.  Specyfikacja:

  Materiał: wysokogatunkowa stal nierdzewna, chromowana
  Piankowe uchwyty
  dostosowywana szerokość: 60-100 cm
  Średnica drążka: 4 cm
  Maksymalna waga użytkownika do 100 kg

  Uwagi:

  Gwarancja 24 miesiące

☆ Drążek rozporowy EB FIT 581151 ☆

Drążek rozporowy EB FIT 581151 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy EB FIT 581151 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy EB FIT 581151
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Popraw zdrowie i sylwetkę, rozszerz rzeźbę albo masę mięśniową. Na drążku rozporowym EB FIT udoskonalisz swój domowy trening i osiągniesz zaskakujące efekty.

  Ćwiczenia na drążku wykorzystasz do wzmocnienia i poprawy mięśni pleców, brzucha, ud, bicepsów i tricepsów. Z tym niepozornym sprzętem nad wyraz prędko przekształcisz zwykłą domową futrynę w stanowisko do intensywnych ćwiczeń!
  Drążek EB FIT to wysokiej jakości stalowy drążek rozporowy o dostosowywanej szerokości (65-100cm). Łatwość i szybkość montażu w drzwiach czynią go nad wyraz ergonomicznym. Ogumowane końce są gwarancją, iż urządzenie nie ześlizgnie się z futryny. Uchwyty zostały pokryte pianką neoprenową, dzięki czemu w trakcie treningu ręce nie ześlizgują się. Maksymalne obciążenie drążka dochodzi do 100 kg!


  parametry:
  • Zakres regulacji: 65-100 cm
  • Średnica: 4.5 cm
  • Materiał: stal, neoprenowa pianka
  • Maksymalne obciążenie: 100 kg
  • Waga: 1,25 kg
  • rozmiary w opakowaniu: 770 x 135 x 45mm
  • firma: EB FIT

  EB FIT to producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie oraz wyśmienite opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.

☆ Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) ☆

Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) Najniższa Cena Online

☆ Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Malatec
 • Nazwa produktu: Malatec Drążek rozporowy regulowany 60-100cm (5900779936935)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  DRĄŻEK ROZPOROWY DO 150KG
  • WYTRZYMAŁY - drążek posiada aż 6 punktów nacisku,, a także uzupełniające klamry zabezpieczające, co zagwarantuje znaczenie ulepszoną przyczepność do futryny. Na dodatek wyprodukowany jest ze stali o grubości aż 1,5 mm i wytrzymuje aż 150 kg obciążenia, dzięki temu jest uniwersalny w zaimplementowaniu i nadaje się w dodatku do ćwiczeń osób z wyższą wagą lub do ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem albo ćwiczeń parami.
  • komfortowE UCHWYTY - neoprenowe uchwyty stabilny i bezpieczny chwyt. Dłonie nie ślizgają się po uchwytach (nawet jeśli są spocone), dzięki temu można skoncentrować się na precyzji realizowanych ćwiczeń, a nie na utrzymaniu na drążku.
  • UNIWERSALNY W zaimplementowanIU - spełni oczekiwania do wielu różnorodnych ćwiczeń - będzie perfekcyjny do konwencjonalnego podwyższania przy zastosowaniu najróżniejszych technik, podnosinia w parach czy wznosinia z obciążeniem dodatkowym. Można na dodatek zamontować go nisko i użyć np. Do brzuszków.
  • ŁATWY MONTAŻ - drążek można prosto zamontować i zdemontować. Mocowanie jest zrównoważone i bezpieczne. Na futrynie montuje się go przy pomocy rozporu i gumowych końcówek, które znajdują się po obu stronach drążka. Po demontażu drążek nie pozostawia najmniejszych śladów na futrynie. Dla pewniejszego konstrukcji można wykorzystać na dodatek załączonych do zestawu wkrętów.
  • SPECYFIKACJA - materiał: stal, max. Obciążenie: 150 kg, grubość stali: 1,5 mm, długość: 65-100cm, waga drążka: 1,6 kg, kolor: czarny
  SPECYFIKACJA:
  • materiał: stal,
  • max. Obciążenie: 150 kg,
  • grubość stali: 1,5 mm,
  • długość: 62-100cm,
  • waga drążka: 1,7 kg,
  • kolor: czarny


Podsumowanie, czyli jaki drążek rozporowy do ćwiczeń najlepszy?


Najlepszy drążek rozporowy do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek rozporowy do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drążki rozporowe – TOP7 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych drążków rozporowych do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych rozporowych drążków do ćwiczeń i podciągania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek rozporowy do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre drążki rozporowe do ćwiczeń cena,
 • ranking drążków rozporowych do ćwiczeń,
 • drążek rozporowy do ćwiczeń jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach rozporowych do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach rozporowych do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach rozporowych do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki drążek rozporowy do ćwiczeń wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach rozporowych do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek rozporowy do ćwiczeń jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami rozporowymi do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki rozporowe do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *