FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych rozporowych drążków do ćwiczeń i podciągania.

Jakie drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) ☆

Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy DD401 od HMS to genialne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha, a także klatki piersiowej. Wyprodukowany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, znamionuje się wytrzymałością i stabilnością, co zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki nowoczesnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są potrzebne wkręty, Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,ponadto umożliwi szybkie zmienianie wysokości konstrukcji drążka. Obniżenie DD401 do wysokości kolan pozwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,też klatki piersiowej (np. Przez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie). Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Dodatkowo, produkt wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. DD401 jest dostosowywany w zakresie 98-133 cm. Dzięki temu można go scalić do najróżniejszych rodzajów drzwi. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek zastosowany klucz nasadowy, drążek jest przystępny do przechowywania i transportu, co czyni go rewelacyjnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu albo w podróży. Drążek jest wyekwipowany w poziomicę, dzięki czemu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy. DD401 zezwala na wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń, takich jak unosinie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co pozwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu rozszerzysz swoją siłę, i poprawisz ogólną kondycję fizyczną. W skrócie - drążek rozporowy DD401 to bezawaryjne narzędzie, które pozwoli Ci na realizowanie skutecznych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu albo w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

☆ Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox ☆

Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox Najniższa Cena Online

☆ Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: UMBRO
 • Nazwa produktu: Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek do podnosinia UMBRO Inox jest znakomitym rozwiązaniem w utrzymaniu kondycji, mimo swoich niewielkich wymiarów, proponuje obfity wachlarz ćwiczeń do wykonywania w warunkach domowych....


☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms ☆

Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy DD400 od HMS to rewelacyjne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha, a także klatki piersiowej. Wyprodukowany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, znamionuje się wytrzymałością i stabilnością, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Dzięki progresywnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są potrzebne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,w dodatku umożliwi prędkie zmienianie wysokości montażu drążka. Obniżenie DD400 do wysokości kolan pozwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,jeszcze klatki piersiowej (np. Poprzez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie). Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. W dodatku artykuł odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. DD400 jest regulowany w zakresie 65-100cm. Dzięki temu można go zjednoczyć do rozmaitych rodzajów drzwi. Montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek zaimplementowany klucz nasadowy, drążek jest nietrudny do przechowywania i transportu, co czyni go świetnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest wyposażony w poziomicę, dzięki czemu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy. DD400 pozwala na wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń, takich jak unosinie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co umożliwia zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu powiększysz swoją siłę, i poprawisz ogólną kondycję fizyczną. W skrócie drążek rozporowy DD400 to niezawodne narzędzie, które pozwoli Ci na wykonywanie efektywnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.


Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms ☆

Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z poziomicą dd400 70-106 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy DD400 od HMS to świetne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha i klatki piersiowej. Wytworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzuje się wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki postępowemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są potrzebne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,dodatkowo umożliwi prędkie zmienianie wysokości montażu drążka. Obniżenie DD400 do wysokości kolan umożliwia trening nie tylko pleców i bicepsów,ponadto klatki piersiowej (np. Poprzez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie). Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. W dodatku artykuł odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. DD400 jest regulowany w zakresie 65-100cm. Dzięki czemu można go związać do zróżnicowanych rodzajów drzwi. Montaż jest niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek wbudowany klucz nasadowy, drążek jest prosty do przechowywania i transportu, co czyni go perfekcyjnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest wyekwipowany w poziomicę, dzięki czemu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy. DD400 pozwala na wykonanie wielu różnych ćwiczeń, takich jak podwyższanie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co umożliwia zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu zwiększysz swoją siłę, , a także poprawisz ogólną kondycję fizyczną. W skrócie drążek rozporowy DD400 to bezusterkowe narzędzie, które pozwoli Ci na realizowanie sprawnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu lub w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) ☆

Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy z poziomicą HMS DD401 98-133 cm (5907695552485)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Drążek rozporowy DD401 od HMS to rewelacyjne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha i klatki piersiowej. Stworzony z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, znamionuje się wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń. Dzięki postępowemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są niezbędne wkręty, Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,jeszcze umożliwi szybkie zmienianie wysokości konstrukcji drążka. Obniżenie DD401 do wysokości kolan zezwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,w dodatku klatki piersiowej (np. Przez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie). Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Ponadto, artykuł wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. DD401 jest dostosowywany w zakresie 98-133 cm. Dzięki temu można go dopasować do rozmaitych rodzajów drzwi. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek zastosowany klucz nasadowy, drążek jest nietrudny do przechowywania i transportu, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest wyekwipowany w poziomicę, dzięki czemu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy. DD401 zezwala na wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń, takich jak podnosinie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co zezwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu powiększysz swoją siłę, oraz poprawisz ogólną kondycję fizyczną. W skrócie - drążek rozporowy DD401 to niezawodne narzędzie, które pozwoli Ci na wykonywanie sprawnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu albo w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox ☆

Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox Najniższa Cena Online

☆ Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: UMBRO
 • Nazwa produktu: Umbro Drążek rozporowy regulacja 65-95cm inox
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek do podciągania UMBRO Inox jest nadzwyczajnym rozwiązaniem w utrzymaniu kondycji, mimo swych niewielkich wymiarów, oferuje znaczny wachlarz ćwiczeń do wykonywania w warunkach domowych....Podsumowanie, czyli jaki drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł najlepszy?


Najlepszy drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze drążki rozporowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych rozporowych drążków do ćwiczeń i podciągania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł opinie i efekty,
 • dobre drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł cena,
 • ranking drążków rozporowych do ćwiczeń do 200 zł,
 • drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach rozporowych do ćwiczeń do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach rozporowych do ćwiczeń do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach rozporowych do ćwiczeń do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach rozporowych do ćwiczeń do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek rozporowy do ćwiczeń do 200 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami rozporowymi do ćwiczeń do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki rozporowe do ćwiczeń do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *