FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do ćwiczeń do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do ćwiczeń do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków do ćwiczeń do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do ćwiczeń do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drążków do ćwiczenia mięśni.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie drążki do ćwiczeń do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do ćwiczeń do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków do ćwiczeń do 1000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport ☆

Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek z dodatkowymi poręczami to znakomity sprzęt do ćwiczeń na dworze. Z jego pomocą przeprowadzisz rozbudowany trening kulturystyczny czy gimnastyczny. Wzmocnisz niemało grup mięśniowych, poprawisz wytrzymałość i gibkość.


☆ Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń ☆

Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń Najniższa Cena Online

☆ Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Activeshop
 • Nazwa produktu: Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drożek wolnostojący jest perfekcyjnym przyrządem do wzmocnienia mięśni całego ciała. Stalowa konstrukcja z solidną ramą jest szczególnie wytrzymała i zagwarantuje wysoką stabilność. Wielofunkcyjny drążek zaopatrzono w antypoślizgowe uchwyty, zwiększające komfort w trakcie ćwiczeń.Dolny uchwyt może być wykorzystywany do wykonywania pompek, dzięki czemu wzmocnisz również mięśnie klatki piersiowej.

☆ K-sport Drążek+poręcz zewnętrzny do podciągania +uchwyt na worek ogrodowy-street workout ksoz004 (5907618100595) ☆

K-sport Drążek+poręcz zewnętrzny do podciągania +uchwyt na worek ogrodowy-street workout ksoz004 (5907618100595) Najniższa Cena Online

☆ K-sport Drążek+poręcz zewnętrzny do podciągania +uchwyt na worek ogrodowy-street workout ksoz004 (5907618100595) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: K-sport Drążek+poręcz zewnętrzny do podciągania +uchwyt na worek ogrodowy-street workout ksoz004 (5907618100595)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek połączony z poręczami to nadzwyczajny sprzęt do ćwiczeń na dworze. Z jego pomocą przeprowadzisz rozbudowany trening kulturystyczny czy gimnastycznym. Wzmocnisz dużo grup mięśniowych, poprawisz solidność i gibkość.


☆ Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport ☆

Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek nadzwyczajny do ćwiczeń na dworze. Z jego pomocą przeprowadzisz rozbudowany trening kulturystyczny czy gimnastyczny. Wzmocnisz dużo grup mięśniowych, poprawisz trwałość i gibkość. Doskonale pasuje do trenowania części gimnastyki.


☆ DRĄŻEK+PORĘCZE TRENINGOWE STACJONARNE DO ĆWICZEŃ PODCIĄGANIA KSSL012 (5907618100205) ☆

DRĄŻEK+PORĘCZE TRENINGOWE STACJONARNE DO ĆWICZEŃ PODCIĄGANIA KSSL012 (5907618100205) Najniższa Cena Online

☆ DRĄŻEK+PORĘCZE TRENINGOWE STACJONARNE DO ĆWICZEŃ PODCIĄGANIA KSSL012 (5907618100205) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: DRĄŻEK+PORĘCZE TRENINGOWE STACJONARNE DO ĆWICZEŃ PODCIĄGANIA KSSL012 (5907618100205)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Kompaktowe i wielofunkcyjne urządzenie do rozwijania górnych partii mięśni.

☆ Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport ☆

Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MARBO SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek stacjonarny do podnosinia MH-D203 to komfortowe i bezpieczne urządzenie, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion.Rama urządzenia została wytwarzana z potężnego i masywnego profila 40x40 mm, co zagwarantuje całej konstrukcji ogromną solidność aż 200 kg.Drążek MH-D203 dopełniające uchwyty, które umożliwią Ci ćwiczenia na poręczy oraz wykonanie głębokich pompek w podparciu.Drążek MH-D203 ma aż pięć stopni regulacji wysokości, od 190 do 246 cm, ze skokiem co 14 cm.

  łatwo dopasujesz go do swego wzrostu i preferencji.Stacjonarny drążek do podwyższania firmy Marbo Sport sprawi, iż Twój trening stanie się czystą przyjemnością.sprawdź, jakie ćwiczenia wykonasz z zastosowaniem drążka MH-D203Podciąganie na drążku w wąskim nachwyciePodciąganie na drążku w szerokim nachwyciePodciąganie na drążku w szerokim nachwyciePompki szwedzkiepompki francuskieUnoszenie nóg w zwisiePompki na uchwytachZastosowane rozwiązaniaPięć stopni regulacji wysokościKonstrukcja drążka stacjonarnego pozwala na regulację jego położenia na pięciu poziomach, w zakresie od 190 do 246 cm!Możliwość regulacji ze skokiem co 14 cm pozwoli Ci na precyzyjne dostosowanie jego wysokości do Twoich preferencji.regulowane uchwytyDrążek MH-D203 został zaopatrzony w uzupełniające uchwyty do ćwiczeń.Możesz je zamontować na dwa sposoby, jako poręcz albo jako uchwyty do pompek.Uchwyty posiadają możliwość regulacji rozstawu, od 56 do 73 cm.zrównoważona podstawaDoskonale wiesz, jak ważna jest stabilność w trakcie unosinia na drążku.

  przejrzyj sam, jak idealny trening zapewnia podstawa drążka MH-D203.Na stabilność drążka wpływają stosownie dostosowane rozmiary podstawy 121 x 102 cm. Możesz być pewny, że drążek stacjonarny w trakcie ćwiczeń pozostanie na swym miejscu.Żadnych przesunięć oraz rys na podłodze, zaimplementowane stopki z tworzywa sztucznego dbają nie tylko o jakość wykonywanego treningu,również o stan Twojej podłogi – zapomnij o rysach i zniszczeniach.ponadto drążek stacjonarny MH-D203 posiada w podstawie cztery otwory montażowe.

  Dzięki nim dostajesz możliwość przymocowania drążka do podłogi i jeszcze pokaźniejszą stabilność!trwałość 200 kgDrążek stacjonarny MH-D203 to gwarancja perfekcyjnej wytrzymałości. Bez wahania możesz przeprowadzać na nim choćby najszczególniej intensywny trening.pakiet narzędzi w zestawieDo urządzenia załączony jest komplet kluczy w wymiarach 13 oraz 17.

  Do zestawu uzyskujesz narzędzia potrzebne w trakcie samodzielnego konstrukcji naszego artykułu.GwarancjaGwarancja domowa: 2 lataGwarancja Light Commercial: nieGwarancja Full Commercial: nie dane technologiczne Wysokość 252 cmSzerokość 112 cmDługość 102 cmWysokość poręczy 104 cmWysokość uchwytów do pompek 16 cmRegulacja rozstawu uchwytów min.

  56 cm skok co 4,5 cm max. 73 cmWaga 28,2 kgMaksymalne obciążenie 200 kgProfile 40 x 40 mmRegulacja wysokości 5 pozycji min. 190 cm max. 246 cm skok co 14 cmŚrednica części chwytnej 30 mmWykończenie malowanie proszkoweLinia Home - sprzęt do użytku domowegoProdukty serii Marbo Home asygnowane są dla początkujących miłośników kulturystyki, rozpoczynających swoją przygodę z siłownią.Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, żeby był osiągalnie ergonomiczny i przy tym prosty w złożeniu.

  Sprzęt serii Home wyprodukowany jest z wytrzymałego profila 40x40 mm, zapewniającego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania podkreśla wykwintna czerwono-czarna tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce i malowanie proszkowe.Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości.efektem tych badań, są atest Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii Home....


☆ drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) ☆

drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) Najniższa Cena Online

☆ drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smartgym
 • Nazwa produktu: drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Stacjonarny drążek do wznosinia SG-13 to komfortowe i bezpieczne urządzenie, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion. Rama urządzenia została tworzona z mocnego i masywnego profila 40x40 mm, co zapewnia całej konstrukcji ogromną solidność aż 150 kg....Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do ćwiczeń do 1000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drążki do ćwiczeń do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do ćwiczeń do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) ☆

drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) Najniższa Cena Online

☆ drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Smartgym
 • Nazwa produktu: drążek stacjonarny do podciągania sg-13 - smartgym fitness accessories (5901720121769)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Stacjonarny drążek do podwyższania SG-13 to komfortowe i bezpieczne urządzenie, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha, a także ramion. Rama urządzenia została wytwarzana z mocnego i masywnego profila 40x40 mm, co zagwarantuje całej konstrukcji ogromną wytrzymałość aż 150 kg....


☆ Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń ☆

Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń Najniższa Cena Online

☆ Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Activeshop
 • Nazwa produktu: Activeshop Drążek stacjonarny do ćwiczeń
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drożek wolnostojący jest świetnym przyrządem do wzmocnienia mięśni całego ciała. Stalowa budowa z potężną ramą jest wyjątkowo wytrzymała i zapewnia wysoką stabilność. Wielofunkcyjny drążek wyposażono w przeciwpoślizgowe uchwyty, powiększające komfort podczas ćwiczeń.Dolny uchwyt może być użytkowany do wykonywania pompek, dzięki czemu wzmocnisz dodatkowo mięśnie klatki piersiowej.

☆ Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport ☆

Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek+poręcze do podciągania zewnętrzny ogrodowy-uchwyt na worek street workout ksoz002 marki K-sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek wyśmienity do ćwiczeń na dworze. Z jego pomocą przeprowadzisz rozbudowany trening kulturystyczny czy gimnastyczny. Wzmocnisz sporo grup mięśniowych, poprawisz solidność i gibkość. Wyśmienicie pasuje do trenowania części gimnastyki.


☆ Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport ☆

Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek+poręcz do podciągania zewnętrzny ogrodowy-street workout ksoz003 marki K-sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek z dodatkowymi poręczami to doskonały sprzęt do ćwiczeń na dworze. Z jego pomocą przeprowadzisz rozbudowany trening kulturystyczny czy gimnastyczny. Wzmocnisz niemało grup mięśniowych, poprawisz wytrzymałość i gibkość.


☆ Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport ☆

Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MARBO SPORT
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania mh-d203 marki Marbo sport
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek stacjonarny do podwyższania MH-D203 to komfortowe i bezpieczne urządzenie, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion.Rama urządzenia została wykonana z solidnego i masywnego profila 40x40 mm, co zagwarantuje całej konstrukcji ogromną odporność aż 200 kg.Drążek MH-D203 uzupełniające uchwyty, które umożliwią Ci ćwiczenia na poręczy, a także wykonanie głębokich pompek w podparciu.Drążek MH-D203 posiada aż pięć poziomów regulacji wysokości, od 190 do 246 cm, ze skokiem co 14 cm.

  z łatwością przypasujesz go do swego wzrostu i preferencji.Stacjonarny drążek do podciągania firmy Marbo Sport sprawi, że Twój trening stanie się czystą przyjemnością.przejrzyj, jakie ćwiczenia wykonasz z użyciem drążka MH-D203Podciąganie na drążku w wąskim nachwyciePodciąganie na drążku w szerokim nachwyciePodciąganie na drążku w szerokim nachwyciePompki szwedzkiepompki francuskieUnoszenie nóg w zwisiePompki na uchwytachZastosowane rozwiązaniaPięć stopni regulacji wysokościKonstrukcja drążka stacjonarnego pozwala na regulację jego położenia na pięciu poziomach, w zakresie od 190 do 246 cm!Możliwość regulacji ze skokiem co 14 cm pozwoli Ci na skrupulatne dopasowanie jego wysokości do Twoich preferencji.dostosowywane uchwytyDrążek MH-D203 został zaopatrzony w uzupełniające uchwyty do ćwiczeń.Możesz je zamontować na dwa sposoby, jako poręcz albo jako uchwyty do pompek.Uchwyty mają możliwość regulacji rozstawu, od 56 do 73 cm.stabilna podstawaDoskonale wiesz, jak ważna jest stabilność podczas unosinia na drążku.

  zobacz sam, jak nieprzeciętny trening zagwarantuje podstawa drążka MH-D203.Na stabilność drążka wpływają adekwatnie dobrane rozmiary podstawy 121 x 102 cm. Możesz być pewny, że drążek stacjonarny podczas ćwiczeń pozostanie na swym miejscu.Żadnych przesunięć oraz rys na podłodze, zaimplementowane stopki z tworzywa sztucznego dbają nie tylko o jakość realizowanego treningu,w dodatku o stan Twojej podłogi – zapomnij o rysach i zniszczeniach.w dodatku drążek stacjonarny MH-D203 ma w podstawie cztery otwory montażowe.

  Dzięki nim uzyskujesz możliwość przymocowania drążka do podłogi oraz jeszcze pokaźniejszą stabilność!solidność 200 kgDrążek stacjonarny MH-D203 to gwarancja nieprzeciętnej wytrzymałości. Bez wahania możesz przeprowadzać na nim nawet najmocniej intensywny trening.komplet narzędzi w zestawieDo urządzenia załączony jest zestaw kluczy w rozmiarach 13 i 17.

  Do zestawu dostajesz narzędzia niezbędne w trakcie samodzielnego konstrukcji naszego towaru.GwarancjaGwarancja domowa: 2 lataGwarancja Light Commercial: nieGwarancja Full Commercial: nie dane technologiczne Wysokość 252 cmSzerokość 112 cmDługość 102 cmWysokość poręczy 104 cmWysokość uchwytów do pompek 16 cmRegulacja rozstawu uchwytów min.

  56 cm skok co 4,5 cm max. 73 cmWaga 28,2 kgMaksymalne obciążenie 200 kgProfile 40 x 40 mmRegulacja wysokości 5 pozycji min. 190 cm max. 246 cm skok co 14 cmŚrednica części chwytnej 30 mmWykończenie malowanie proszkoweLinia Home - sprzęt do użytku domowegoProdukty linii Marbo Home asygnowane są dla początkujących zwolenników kulturystyki, początkujących swoją przygodę z siłownią.Sprzęt przemyślany jest w taki sposób, aby był osiągalnie użyteczny i przy tym prosty w złożeniu.

  Sprzęt linii Home wyprodukowany jest z wytrzymałego profila 40x40 mm, zapewniającego stabilność nieporównywalną z chińskimi ławkami z odpowiadającego przedziału cenowego. Estetykę wykonania eksponuje wytworna czerwono-czarna tapicerka na grubej trzycentymetrowej gąbce, a także malowanie proszkowe.Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami poprzez Europejskie Centrum Jakości.wynikiem tych badań, są certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii Home....Podsumowanie, czyli jaki drążek do ćwiczeń do 1000 zł najlepszy?


Najlepszy drążek do ćwiczeń do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do ćwiczeń do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drążki do ćwiczeń – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych drążków do ćwiczeń do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drążków do ćwiczenia mięśni.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do ćwiczeń do 1000 zł opinie i efekty,
 • dobre drążki do ćwiczeń do 1000 zł cena,
 • ranking drążków do ćwiczeń do 1000 zł,
 • drążek do ćwiczeń do 1000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do ćwiczeń do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do ćwiczeń do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do ćwiczeń do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki drążek do ćwiczeń do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do ćwiczeń do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do ćwiczeń do 1000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do ćwiczeń do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do ćwiczeń do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *