FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drabinek. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drabinki do ćwiczeń / Ranking drabinek


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drabinek. Opracowane zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drabinek,
 • TOP5 chętnie kupowanych drabinek treningowych do ćwiczeń.

Jakie drabinki najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drabinki, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drabinek, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Marbo sport Drążek wielofunkcyjny mh-u205 2w1 + drabinka mh-u204 ☆

Marbo sport Drążek wielofunkcyjny mh-u205 2w1 + drabinka mh-u204 Najniższa Cena Online

☆ Marbo sport Drążek wielofunkcyjny mh-u205 2w1 + drabinka mh-u204 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MARBO SPORT
 • Nazwa produktu: Marbo sport Drążek wielofunkcyjny mh-u205 2w1 + drabinka mh-u204
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Najnowsze produkty kolekcji Marbo Home łączą ze sobą funkcjonalność, progresywny design i łatwość używania. Ukazujemy Wam produkt, który spełnia wszystkie te kryteria - poręcze i drążek z uchwytem na worek bokserski mocowany do ściany lub drabinki MH-U205....


☆ Magnetyczna drabinka szybkościowa tiguar (5902860490531) ☆

Magnetyczna drabinka szybkościowa tiguar (5902860490531) Najniższa Cena Online

☆ Magnetyczna drabinka szybkościowa tiguar (5902860490531) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Magnetyczna drabinka szybkościowa tiguar (5902860490531)
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Modułowa drabinka koordynacyjno-prędkościowa GT by tiguar to wielozadaniowy przybór dla sportowców i instruktorów.Koncepcja Jakuba Podgórskiego – twórcy GT, została przetworzona przez firmę tiguar na nowoczesne rozwiązanie treningowe.

  Pojedyncze okienka łączą się na sporo sposobów za pomocą magnesu, co zezwala na ogromną liczba kompozycji i ustawień. Za ich pomocą możemy kształtować różnorodne atrybuty motoryczne, typowo prędkość i koordynację.

  Drabinka GT aby tiguar jest lekka, prosta w użyciu i bardzo wytrzymała, dzięki temu spełni oczekiwania w niemal każdych warunkach.rozmiary i odcienie:40 x 40 cm — żółtaCzym jest drabinka GT żeby tiguar? Obejrzyj nasz film!


☆ - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz ☆

- eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz Najniższa Cena Online

☆ - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WALLBARZ
 • Nazwa produktu: - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  WALLBARZ DREWNIANA DRABINKA GIMNASTYCZNA WOODGYM Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii? A może chciałbyś, by było bardziej aktywne? Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu przed urządzeniami elektronicznymi? A może trudno mu znaleźć sobie zajęcie w długie zimowe wieczory? Szukasz prezentu dla dziecka, ale nie chcesz żeby był to kolejny gadżet, który po kilku dniach zostanie rzucony w kąt? Ważny jest dla Ciebie jego rozwój i zdrowie? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb są Drabinki wielofunkcyjne marki Wallbarz.

  Drewniana drabinka gimnastyczna to nowa generacja drabinek firmy Wallbarz, która została wytwarzana z drewna i innowacyjny, elegancji design. Dlatego to idealna sugestia dla rodzin wybierających naturalne materiały i kładących obszerny nacisk na estetykę.

  Woodgym to wielofunkcyjny pakiet do zabawy, wspinaczki i ćwiczeń fizycznych. To kompleks sportowy, zaprojektowany z myślą o rozmaitej aktywności dziecka, lecz także młodzieży i dorosłych. Jest to znakomity towar, który w sprawny sposób skłoni dziecko do aktywności fizycznej w trakcie przebywania w domu.

  komplet może zostać zamontowany do ściany, lub rozporowo do podłogi i sufitu. Z drabinką Wallbarz Twój dom albo mieszkanie stanie się miejscem, które zaoferuje dziecku możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego, rozładowania energii, spalenia kalorii.

  Dzięki zestawowi Twoje dziecko każdego dnia będzie mogło rozwijać swoje umiejętności psychomotoryczne, rozwijać się fizycznie, dbać o kondycję, bardziej kontrolować swoje ciało. Komplet posiada: drabinkę ścienną, drążek poziomy ZDROWY ROZWÓJ Pomóż swemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym.

  Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz zestaw w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się angażować w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty nad wyraz momentalnie zobaczysz jego zmianę i osiągniecia.

  Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, ale i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w znacznej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni.

  Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, ulepszają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i odporność. Dzięki naszym zestawom treningowym, możesz we własnym domu zaspokoić potrzeby ruchowe dziecka, a wspierając i dopingując jego działania, stworzysz porozumienie i więź, która wpłynie pozytywnie na Wasze relacje.

  Dbasz więc nie tylko o zdrowie całej rodziny, ale także tworzysz dom pełen ciepła, miłości, wzajemnego zrozumienia i zaufania. AKTYWNIE ZAMIAST INTERAKTYWNIE Nasi eksperci badali parametry dzieci w każdym wieku i opracowali sprzęt do ćwiczeń w domu, który będzie wpływał na ich rozwój fizyczny i psychiczny, co jest niezwykle ważne w dobie postępu technologicznego i komputeryzacji świata.

  Nasze produkty zostały zaprojektowane i wytworzone po to,zachęcać dzieci i młodzież do życia w prawdziwym, a nie wirtualnym świecie. W świecie, w którym będą prowadziły zdrowy tryb życia, pełen aktywności fizycznej.

  PROSTOTA, solidność I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ zestaw został zaprojektowany tak, aby można było go z łatwością zainstalować nawet w ograniczonej przestrzeni. Złożenie jest szybkie i proste. Wystarczy zespolić wszystkie części, a następnie zamontować je zgodnie z instrukcją.

  dołączona instrukcja obsługi gwarantuje poprawne i bezpieczne zamontowanie drabinki. Wszystkie komponenty są produkowane z wysokiej jakości produktów i posiadają estetyczny wygląd. Części służące do wspinania są przeciwpoślizgowe i przyjemne w dotyku.

  W zestawie nie ma żadnych niebezpiecznych wystających śrub, ani łączników BEZPIECZEŃSTWO I dokumentY Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wszystkie drabinki są testowane i mają konieczne certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

  To nasza gwarancja,artykuł jest bezpieczny dla użytkowników. Co ważne, maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 100KG, jednak wszystkie testy są przeprowadzane przy wadze 200 kg. Zagwarantuje to pokaźniejsze bezpieczeństwo dzieciom, które są szczególnie aktywne w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  DESIGN I odcień Wallbarz Woodgym dostępny jest kolorach, które zostały specjalnie wybrane przez specjalistów tak, żeby były interesujące i przyciągały uwagę, skłaniając tym samym do jak najczęstszej aktywności.

  Estetyka wykonania sprawi,komplet będzie pasował do każdego wnętrza, będzie jego ozdobą i będzie przyciągał uwagę gości. Dane technologicznE: Maksymalne obciążenie: 100 kg wymiary artykułu (dł.xszer.x wys.): 51 (54) cm x 11 cm x 244-270 cm wymiary kartonu albo paczki (dł.xszer.xwys.): 116 cm x 56 cm x 11 cm Waga netto/ brutto: 23 kg/29 kg Wysokość wnętrza: towar dedykowany jest do pomieszczeń o wysokości od 244 cm do 270 cm Przeznaczenie: od 3 lat.

  atesty: TÜV / GS Nord. Numer Rejestracyjny 44 321 12404378 do 007 Materiał: drewno Drabina i drążek: Funkcja masażu, przeciwpoślizgowa powierzchnia Wszystkie śruby, nakrętki i otwory są zamknięte i za pomocą specjalnych plastikowych zaślepek.

  Metoda montażu: montaż ścienny albo rozporowo do podłogi i twardego sufitu Akcesoria: 8-stopniowa drabinka ścienna, drążek stopnie. Mata gimnastyczna nie jest częścią zestawu. Gwarancja: 2 lata MOVING INNOVATION Nasz progresywny sprzęt do ćwiczeń został nagrodzony poprzez Würzburg Institute for Movement Education & Movement Research i wyrózniony znakiem jakości „Moving Innovation" „Moving Innovation" to znak jakości do określania wartości sprzętów służących do aktywności pod względem ruchu, nauki i zabawy, tak by był tak nieskomplikowany w obsłudze dla rodziców, nauczycieli, trenerów i innych użytkowników i w celu zapewnienia skrupulatnych wskazówek przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

  SPECJALISTA O NASZYCH PRODUKTACH „pakiet do zabawy i wspinaczki Wallbarz jest nadzwyczajnym produktem do każdego pokoju dziecięcego. Jest to wielofunkcyjna kompozycja do zabawy i wspinaczki z drążkami ściennymi, drabinką sznurkową, drążkiem poziomym z regulacją wysokości, liną wspinaczkową i kółkami gimnastycznymi dla dzieci.

  Już podczas składania zwraca uwagę klarowna i nieskomplikowana instrukcja montażu. Urządzenie proponuje dużo możliwości gimnastyki i wspinaczki. Przejścia do treningu fitness mogą być płynne i szybkie. Ponieważ urządzenie to zajmuje stosunkowo niewiele miejsca i jest zintegrowane z wyposażeniem domu, można ćwiczyć wspinaczkę i fitness praktycznie na przemian.

  za pomocą tego kompaktowego i bardzo wszechstronnego urządzenia, można osiągnąć efekty, które zagwarantuje trening wspinaczkowy". Prof. Dr Harald Lange, Wydział Nauk o Sporcie, specjalizacja: Edukacja i dydaktyka sportowa i Wychowanie fizyczne na uniwersytecie w Würzburgu.


☆ Drabinka Exit do trampolin o wys. 80-95 cm od podłoża wysoka, 11.40.40.00 ☆

Drabinka Exit do trampolin o wys. 80-95 cm od podłoża wysoka, 11.40.40.00 Najniższa Cena Online

☆ Drabinka Exit do trampolin o wys. 80-95 cm od podłoża wysoka, 11.40.40.00 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Exit
 • Nazwa produktu: Drabinka Exit do trampolin o wys. 80-95 cm od podłoża wysoka, 11.40.40.00
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  DRABINKA DO TRAMPOLIN Exit

  drabinka nadaje się do trampolin o wysokości od 80 cm od podłoża

  dane techniczne drabinki do trampoliny:

  • Stal ocynkowana malowana proszkowo
  • drabinka nadaje się do trampolin o wysokości min. 80 cm od podłoża
  • długość kompletna drabinki 99 cm, szerokość 41 cm
  • waga 4 kg
  • kolor czarny
  • wiek użytkownika powyżej 3 lat
  • gwarancja 2 lata.

  Drabinka oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu

  W naszej ofercie przystępne także markowe trampoliny marki Exit!


☆ Exit Drabinka do trampolin o wysokości od 65 do 80 cm od podłoża ☆

Exit Drabinka do trampolin o wysokości od 65 do 80 cm od podłoża Najniższa Cena Online

☆ Exit Drabinka do trampolin o wysokości od 65 do 80 cm od podłoża - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Exit
 • Nazwa produktu: Exit Drabinka do trampolin o wysokości od 65 do 80 cm od podłoża
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  DRABINKA DO TRAMPOLINY Exit

  drabinka nadaje się do trampolin o wysokości od 65 do 80 cm od podłoża

  dane technologiczne drabinki do trampoliny:

  • Stal ocynkowana malowana proszkowo
  • drabinka pasuje do trampolin o wysokości min. 65 cm do 80 cm od podłoża
  • długość pełna drabinki 81 cm, szerokość 41 cm
  • waga 4 kg
  • kolor czarny
  • wiek użytkownika powyżej 3 lat
  • gwarancja 2 lata.

  Drabinka oczywiście nowa w oryginalnym opakowaniu

  W naszej ofercie dostępne dodatkowo markowe trampoliny firmy Exit!


☆ Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana 10 stopni płotki do treningu, 229758579 ☆

Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana 10 stopni płotki do treningu, 229758579 Najniższa Cena Online

☆ Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana 10 stopni płotki do treningu, 229758579 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yakimasport
 • Nazwa produktu: Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana 10 stopni płotki do treningu, 229758579
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drabinka koordynacyjna unosina 10 poziomów


  Składana drabinka z możliwością podwyższenia szczebli, dzięki temu może być stosowana jako drabinka lub jako płotki.

  dane techniczne:

  • w zestawie z poręczną torbą, upraszczającą przenoszenie i magazynowanie.
  • wykonana z trwałego plastiku.
  • drabinka składa się z 10 szczebli.
  • długość pełna po rozłożeniu: 450 cm
  • szerokość rozłożonej drabinki: 63 cm
  • szerokość podwyższonej drabinki: 46 cm
  • wysokość stopni: 11 cm

  artykuł nowy w oryginalnym opakowaniu.


☆ Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana płotki 6 stopni do treningu ☆

Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana płotki 6 stopni do treningu Najniższa Cena Online

☆ Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana płotki 6 stopni do treningu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yakimasport
 • Nazwa produktu: Drabinka koordynacyjna 2w1 podwyższana płotki 6 stopni do treningu
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drabinka koordynacyjna podwyższana 6 poziomów


  Składana drabinka z możliwością podwyższenia szczebli, dzięki czemu może być używana jako drabinka albo jako płotki.

  informacje techniczne:

  • W pakiecie z ergonomiczną torbą, ułatwiającą przenoszenie i magazynowanie.
  • stworzona z trwałego plastiku.
  • Drabinka składa się z 6 szczebli.
  • Długość całkowita po rozłożeniu: 211 cm
  • Szerokość rozłożonej drabinki: 63 cm
  • Szerokość podwyższonej drabinki: 46 cm
  • Wysokość stopni: 11 cm

  artykuł nowy w oryginalnym opakowaniu.


☆ Drabinka sportowa gimnastyczna BenchK411 (5903317830603) ☆

Drabinka sportowa gimnastyczna BenchK411 (5903317830603) Najniższa Cena Online

☆ Drabinka sportowa gimnastyczna BenchK411 (5903317830603) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenchK
 • Nazwa produktu: Drabinka sportowa gimnastyczna BenchK411 (5903317830603)
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drabinka wytworzona w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego. Drabinka gimnastyczna BenchK 411 to drabinka z zamontowanym na stałe drążkiem do podwyższania.

  Powstała w wyniku połączenia litego bukowego drewna i metalu tworząc mebel sportowy wspaniale znajdujący się w każdym wnętrzu. Szczebelki drabinki BenchK 411 powstały z najwyższej jakości bukowego drewna, następnie zostały ręcznie olejowane dwoma warstwami organicznego oleju niemieckiego, na bazie oleju lnianego który jest dopuszczalny do kontaktu z żywnością.

  Boki drabiny tworzą metalowe, prostokątne profile 40×50 mm o grubości 2 mm pomalowane proszkowo na biały mat. Drabinka ma dwa sposoby konstrukcji albo do ściany albo rozporowo (podłoga-sufit). Stopki drabinki zostały przykryte maskownicą co gwarantuje bezpieczeństwo, a także estetyczny wygląd drabinki.

  Zaletą BenchK 411 jest szczebelek umieszczony w górnej części na konsolach drążka, który daje dopełniające możliwości ćwiczeń. BenchK 411 można wyposażyć w dodatkowy osprzęt: poręcze do ćwiczeń BenchK DB 410 i ławkę BenchK B 410.

  zawiera zestaw do konstrukcji (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich wariant należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana). Montaż do ściany nie jest realny do ścianki działowej cieńszej aniżeli 12 cm, a także do ściany gips-karton.

  Montaż rozporowy nie jest możliwy w przypadku podwieszanego sufitu. Decyzja i odpowiedzialność o sposobie konstrukcji drabinki leży po stronie klienta.Sposób mocowania: do ściany albo rozporowo (podłoga-sufit)


☆ Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 313, DRABINKAGIMNASTYCZNABENCHK313W ☆

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 313, DRABINKAGIMNASTYCZNABENCHK313W Najniższa Cena Online

☆ Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 313, DRABINKAGIMNASTYCZNABENCHK313W - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenchK
 • Nazwa produktu: Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 313, DRABINKAGIMNASTYCZNABENCHK313W
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drabinka produkowana w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.Drabinka BenchK 313W to połączenie wielofunkcyjności, designu wraz z wytrzymałością fachowego sprzętu sportowego.

  W skład zestawu BenchK 313W wchodzi:drabinka BenchK 310W/710W;montowany na stałe drążek do unosinia PB 310W z sześcioma przeciwpoślizgowymi uchwytamiporęcze do ćwiczeń BenchK DB 310W/710W z podłokietnikami i podkładem pod plecy z nierozłącznego poliuretanuławeczka BenchK B310W/710W z dodatkowym siedziskiem i czterema rolkami pod kolanazestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).Podkład pod plecy, nieduże siedzisko i rolki pod kolana zostały stworzone z litego poliuretanu, co zapewnia długą żywotność, łatwość w pielęgnacji i estetyczny wygląd.

  Rama drabinki jak dodatkowego osprzętu stworzona została z profili 50 x 40 mm o grubości 2 mm. Metalowe komponenty malowano proszkowo-biały mat. Precyzyjność wykonania każdego detalu oraz wyśmienite przypasowanie osiągnięto dzięki użytym postępowym technologiom laserowego cięcia i łączenia metalu.

  Dziewięć bukowych szczebelków nieprzeciętne dostosowano do metalowych profili. Dzięki wykorzystaniu elementów z naturalnego litego buka udało stworzyć progresywny, użyteczny mebel sportowy, który wspaniale pasuje do wnętrz domów, mieszkań czy stref relaksu biur.Montaż do ściany nie jest realny do ścianki działowej cieńszej niżeli 12 cm oraz do ściany gips-karton.

  Decyzja i odpowiedzialność o sposobie konstrukcji drabinki leży po stronie klienta.


☆ Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna 310 marki Benchk ☆

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna 310 marki Benchk Najniższa Cena Online

☆ Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna 310 marki Benchk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenchK
 • Nazwa produktu: Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna 310 marki Benchk
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drabinka wytworzona w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego. Drabinka gimnastyczna BenchK 310W z drewnianym drążkiem to zwiększony model drabinki BenchK 310W/710W.

  Pionowe profile (40mm x 50 mm) stworzone są z wysokiej jakości metalu malowanego proszkowo na biały mat. Owalne szczebelki wytwarzano z litego buku. Ich powierzchnia jest olejowana ręcznie dwoma warstwami organicznego oleju niemieckiego, na bazie oleju lnianego który jest dopuszczalny do kontaktu z żywnością.

  Montaż drabinki jest prosty a sama drabinka zajmuje niewiele miejsca. Design drabinki przemyślano tak, aby pasował do aktualnych trendów aranżacji wnętrz, nie zaburzając ogólnego aranżacji mieszkania.

  Drabinka BenchK 310W tworzona została z myślą o osobach, które chcą pracować nad sylwetką w zaciszu swojego domu. Maksymalna waga osoby ćwiczącej przy pomocy drabinki wynosi do 120 kg. Drabinka BenchK 310W pozwala na wykonywanie wielu najróżniejszych ćwiczeń przy użyciu własnej wagi ciała jak i ćwiczeń rozciągających i relaksujących.

  gromadzi zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich wariant należy dobrać w zależności od typu ściany do której będzie mocowana). Montaż do ściany nie jest osiągalny do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany gips-karton.

  Decyzja i odpowiedzialność o sposobie montażu drabinki leży po stronie klienta.Podobne zestawienia:


Najtańsze drabinki – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drabinki, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drabinek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zolux drewniana drabinka/kładka neo panas małe gryzonie 200x950x7mm ☆

Zolux drewniana drabinka/kładka neo panas małe gryzonie 200x950x7mm Najniższa Cena Online

☆ Zolux drewniana drabinka/kładka neo panas małe gryzonie 200x950x7mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zolux
 • Nazwa produktu: Zolux drewniana drabinka/kładka neo panas małe gryzonie 200x950x7mm
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO Panas nieduże gryzonie 200x950x7mm
  EAN: 3336022042382
  SKU: 204238

  Drabinka z naturalnego drewna jest przypasowana do drewnianych pięterek z serii NEO. Wraz z pięterkiem dostarczy zwierzęciu rozrywki, dając możliwość obserwacji otoczenia z pokaźniejszej wysokości. Drabinka dostosowana do klatek Panas.

  -drabinka do klatki
  -naturalne drewno
  -przypasowana do klatek Panas
  -wymiary towaru: 20 cm x 9,5 cm x 0,7 cm
  -rozmiary produktu w opakowaniu:
  -ilość w podstawowym opakowaniu zbiorczym: 1

☆ Zolux drabinka plastikowa z lusterkiem, różne kolory ☆

Zolux drabinka plastikowa z lusterkiem, różne kolory Najniższa Cena Online

☆ Zolux drabinka plastikowa z lusterkiem, różne kolory - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zolux
 • Nazwa produktu: Zolux drabinka plastikowa z lusterkiem, różne kolory
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  ZOLUX Drabinka plastikowa z lusterkiem, zróżnicowane odcienie
  EAN: 3336021340328
  SKU: 134032

  Plastikowa drabinka z lusterkiem to idealny dodatek do klatki dla ptaków. Na jej końcach znajdują się funkcjonalne haczyki, dzięki czemu można przymocować ją do prętów klatki. Lusterko i koraliki umieszczone na górze drabinki powodują, iż przyciąga ona uwagę zwierzęcia. Zabawka ta nie tylko dostarcza zwierzęciu rozrywki, ale także stymuluje je intelektualnie i urozmaica przestrzeń klatki. Drabinka pod względem kolorystycznym jest kompatybilna z klatkami z gamy Arabesque,spełni oczekiwania także w innych modelach. Farba wykorzystana przy produkcji zabawki jest nietoksyczna i bezpieczna.

  -plastikowa drabinka z lusterkiem i koralikami
  -funkcjonalne zakończenie w formie haczyków do przymocowania do klatki
  -zagwarantuje rozrywkę, stymuluje intelektualnie i urozmaica otoczenie ptaków
  -kolorystycznie dostosowana do klatek z gamy Arabesque
  -rozmiary produktu: 5,5 cm x 2 cm x 19,5 cm
  -wymiary towaru w opakowaniu: 5,5 cm x 2 cm x 29 cm
  -liczba w podstawowym opakowaniu zbiorczym: 3

☆ ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO małe gryzonie 300x95x7mm ☆

ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO małe gryzonie 300x95x7mm Najniższa Cena Online

☆ ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO małe gryzonie 300x95x7mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zolux
 • Nazwa produktu: ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO małe gryzonie 300x95x7mm
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO znikome gryzonie 300x95x7mm
  EAN: 3336022041996
  SKU: 204199

  Drewniana drabinka jest kompatybilna z drewnianymi pięterkami klatek Silta, Nigha i Panas z serii NEO. Dopełniające akcesoria urozmaicą przestrzeń życiową zwierzęcia i dostarczą mu dużo rozrywki.
  rozmiary: 300 x 95 x 7 mm

  -drewniana drabinka
  -kompatybilna z pięterkami klatek NEO Silta, Nigha i Panas
  -urozmaica otoczenie zwierzęcia
  -rozmiary produktu: 30 cm x 9,5 cm x 0,7 cm
  -wymiary produktu w opakowaniu:
  -ilość w podstawowym opakowaniu zbiorczym: 1

☆ Zolux drewniana drabinka/kładka neo duże gryzonie 250x140x7mm ☆

Zolux drewniana drabinka/kładka neo duże gryzonie 250x140x7mm Najniższa Cena Online

☆ Zolux drewniana drabinka/kładka neo duże gryzonie 250x140x7mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zolux
 • Nazwa produktu: Zolux drewniana drabinka/kładka neo duże gryzonie 250x140x7mm
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  ZOLUX Drewniana drabinka/kładka NEO szerokie gryzonie 250x140x7mm
  EAN: 3336022041972
  SKU: 204197

  Drewniana drabinka jest kompatybilna z drewnianymi pięterkami klatek Cosy i Muki z serii NEO. Dodatkowe akcesoria urozmaicą przestrzeń życiową zwierzęcia i dostarczą mu mnóstwo rozrywki. Drabinka przystępna jest w dwóch wymiarach: minimalnym i znacznym.
  rozmiary: 250 x 140 x 7 mm

  -drewniana drabinka
  -kompatybilna z pięterkami klatek NEO Cosy i Muki
  -urozmaica otoczenie zwierzęcia
  -rozmiary towaru: 25 cm x 14 cm x 0,7 cm
  -rozmiary towaru w opakowaniu:
  -ilość w podstawowym opakowaniu zbiorczym: 1

☆ ZOLUX Drabinka drewniana z 5 szczeblami (3336021340175) ☆

ZOLUX Drabinka drewniana z 5 szczeblami (3336021340175) Najniższa Cena Online

☆ ZOLUX Drabinka drewniana z 5 szczeblami (3336021340175) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zolux
 • Nazwa produktu: ZOLUX Drabinka drewniana z 5 szczeblami (3336021340175)
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  ZOLUX Drabinka drewniana z 5 szczeblami
  EAN: 3336021340175
  SKU: 134017

  Drewniana drabinka to wspaniały dodatek do klatki dla ptaków. Ma 5 szczebelków, a na każdym z nich umieszczono po jednym kolorowym koraliku. Drabinkę wyekwipowano w użyteczne haczyki, dzięki temu łatwo można przymocować ją do prętów klatki. Zabawka ta nie tylko dostarcza zwierzęciu rozrywki, lecz także stymuluje je intelektualnie i urozmaica przestrzeń klatki. Drabinka pod względem kolorystycznym jest kompatybilna z klatkami z gamy Arabesque,sprawdzi się też w innych modelach. Farba wykorzystana przy produkcji zabawki jest nietoksyczna i bezpieczna.

  -drewniana drabinka z 5 szczebelkami
  -kolorowy koralik na każdym szczebelku
  -poręczne haczyki do przymocowania do klatki
  -zagwarantuje rozrywkę, stymuluje intelektualnie i urozmaica otoczenie ptaków
  -kolorystycznie dostosowana do klatek z gamy Arabesque
  -rozmiary produktu: 1 cm x 7 cm x 23,5 cm
  -wymiary towaru w opakowaniu: 7 cm x 1 cm x 28,5 cm
  -liczba w podstawowym opakowaniu zbiorczym: 3


Podsumowanie, czyli jaka drabinka najlepsza?


Najlepsza drabinka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drabinka w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre drabinki – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych drabinek nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drabinek treningowych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drabinka opinie i efekty,
 • dobre drabinki cena,
 • ranking drabinek,
 • drabinka jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drabinkach

#1 Gdzie szukać opinii o drabinkach?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drabinkach odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka drabinka najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych drabinkach warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z drabinkami do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie drabinki są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z drabinkami do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drabinki to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *