FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drabinek do 1500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drabinki do ćwiczeń / Ranking drabinek do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych drabinek do 1500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drabinek do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drabinek treningowych do ćwiczeń.

Jakie drabinki do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drabinki do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drabinek do 1500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz ☆

- eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz Najniższa Cena Online

☆ - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: WALLBARZ
 • Nazwa produktu: - eg-ww-13.00 - drabinka gimnastyczna drewniana woodgym marki Wallbarz
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  WALLBARZ DREWNIANA DRABINKA GIMNASTYCZNA WOODGYM Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii? A może chciałbyś, aby było bardziej aktywne? Twoje dziecko spędza zbyt sporo czasu przed urządzeniami elektronicznymi? A może trudno mu znaleźć sobie zajęcie w długie zimowe wieczory? Szukasz prezentu dla dziecka, lecz nie chcesz aby był to kolejny gadżet, który po kilku dniach zostanie rzucony w kąt? Ważny jest dla Ciebie jego rozwój i zdrowie? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb są Drabinki wielofunkcyjne producenta Wallbarz.

  Drewniana drabinka gimnastyczna to nowa generacja drabinek firmy Wallbarz, która została wykonana z drewna i nowoczesny, elegancji design. Dlatego to rewelacyjna propozycja dla rodzin wybierających naturalne materiały i kładących spory nacisk na estetykę.

  Woodgym to wielofunkcyjny zestaw do zabawy, wspinaczki i ćwiczeń fizycznych. To kompleks sportowy, zaprojektowany z myślą o najróżniejszej aktywności dziecka, ale także młodzieży i dorosłych. Jest to znakomity artykuł, który w sprawny sposób skłoni dziecko do aktywności fizycznej w trakcie przebywania w domu.

  zestaw może zostać zamontowany do ściany, lub rozporowo do podłogi i sufitu. Z drabinką Wallbarz Twój dom lub mieszkanie stanie się miejscem, które zaoferuje dziecku możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego, rozładowania energii, spalenia kalorii.

  Dzięki zestawowi Twoje dziecko każdego dnia będzie mogło rozwijać swoje umiejętności psychomotoryczne, rozwijać się fizycznie, dbać o kondycję, bardziej kontrolować swoje ciało. Zestaw mieści: drabinkę ścienną, drążek stopnie ZDROWY ROZWÓJ Pomóż swojemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym.

  Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz pakiet w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się włączać w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty nad wyraz błyskawicznie zobaczysz jego zmianę i osiągniecia.

  Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, ale i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w pokaźnej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni.

  Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, ulepszają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i wytrzymałość. Dzięki naszym zestawom treningowym, możesz we własnym domu zaspokoić potrzeby ruchowe dziecka, a wspierając i dopingując jego działania, stworzysz porozumienie i więź, która wpłynie pozytywnie na Wasze relacje.

  Dbasz więc nie tylko o zdrowie całej rodziny, lecz także generujesz dom pełen ciepła, miłości, wzajemnego zrozumienia i zaufania. AKTYWNIE ZAMIAST INTERAKTYWNIE Nasi eksperci badali właściwości dzieci w każdym wieku i opracowali sprzęt do ćwiczeń w domu, który będzie wpływał na ich rozwój fizyczny i psychiczny, co jest szczególnie ważne w dobie postępu technologicznego i komputeryzacji świata.

  Nasze produkty zostały zaprojektowane i wykonane po to,namawiać dzieci i młodzież do życia w prawdziwym, a nie wirtualnym świecie. W świecie, w którym będą prowadziły zdrowy tryb życia, pełen aktywności fizycznej.

  PROSTOTA, odporność I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ zestaw został zaprojektowany tak, by można było go z łatwością zainstalować choćby w ograniczonej przestrzeni. Złożenie jest szybkie i przystępne. Wystarczy połączyć wszystkie elementy, a następnie zamontować je zgodnie z instrukcją.

  dołączona instrukcja obsługi zagwarantuje poprawne i bezpieczne zamontowanie drabinki. Wszystkie elementy są tworzone z wysokiej jakości produktów i posiadają estetyczny wygląd. Komponenty służące do wspinania są antypoślizgowe i przyjemne w dotyku.

  W zestawie nie ma żadnych niebezpiecznych wystających śrub, ani łączników BEZPIECZEŃSTWO I atestY Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wszystkie drabinki są testowane i mają niezbędne certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

  To nasza gwarancja,towar jest bezpieczny dla użytkowników. Co ważne, maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 100KG, jednak wszystkie testy są przeprowadzane przy wadze 200 kg. Zapewnia to pokaźniejsze bezpieczeństwo dzieciom, które są nad wyraz aktywne w trakcie realizowania ćwiczeń.

  DESIGN I kolor Wallbarz Woodgym dostępny jest kolorach, które zostały specjalnie wybrane poprzez specjalistów tak, aby były ciekawe i przyciągały uwagę, skłaniając tym samym do jak najczęstszej aktywności.

  Estetyka wykonania sprawi,pakiet będzie pasował do każdego wnętrza, będzie jego ozdobą i będzie przyciągał uwagę gości. Dane technologicznE: Maksymalne obciążenie: 100 kg wymiary artykułu (dł.xszer.x wys.): 51 (54) cm x 11 cm x 244-270 cm wymiary kartonu albo paczki (dł.xszer.xwys.): 116 cm x 56 cm x 11 cm Waga netto/ brutto: 23 kg/29 kg Wysokość pomieszczenia: artykuł przeznaczony jest do pomieszczeń o wysokości od 244 cm do 270 cm Przeznaczenie: od 3 lat.

  atesty: TÜV / GS Nord. Numer Rejestracyjny 44 321 12404378 do 007 Materiał: drewno Drabina i drążek: Funkcja masażu, antypoślizgowa powierzchnia Wszystkie śruby, nakrętki i otwory są zamknięte i przy pomocy specjalnych plastikowych zaślepek.

  Metoda montażu: montaż ścienny albo rozporowo do podłogi i twardego sufitu Akcesoria: 8-stopniowa drabinka ścienna, drążek poziomy. Mata gimnastyczna nie jest częścią zestawu. Gwarancja: 2 lata MOVING INNOVATION Nasz innowacyjny sprzęt do ćwiczeń został nagrodzony przez Würzburg Institute for Movement Education & Movement Research i wyznaczony znakiem jakości „Moving Innovation" „Moving Innovation" to znak jakości do określania wartości maszyn służących do aktywności pod względem ruchu, nauki i zabawy, tak aby był tak przystępny w obsłudze dla rodziców, nauczycieli, trenerów i innych użytkowników i w celu zapewnienia skrupulatnych wskazówek przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

  SPECJALISTA O NASZYCH PRODUKTACH „komplet do zabawy i wspinaczki Wallbarz jest genialnym produktem do każdego pokoju dziecięcego. Jest to wielofunkcyjna kompozycja do zabawy i wspinaczki z drążkami ściennymi, drabinką sznurkową, drążkiem poziomym z regulacją wysokości, liną wspinaczkową i kółkami gimnastycznymi dla dzieci.

  Już w trakcie składania zwraca uwagę transparentna i prosta instrukcja konstrukcji. Urządzenie proponuje dużo możliwości gimnastyki i wspinaczki. Przejścia do treningu fitness mogą być płynne i szybkie. Ponieważ urządzenie to zajmuje stosunkowo mało miejsca i jest zintegrowane z wyposażeniem domu, można ćwiczyć wspinaczkę i fitness praktycznie na przemian.

  za pomocą tego kompaktowego i wyjątkowo wszechstronnego urządzenia, można osiągnąć efekty, które zagwarantuje trening wspinaczkowy". Prof. Dr Harald Lange, Wydział Nauk o Sporcie, specjalizacja: Edukacja i dydaktyka sportowa i Wychowanie fizyczne na uniwersytecie w Würzburgu.


☆ Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment ☆

Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment Najniższa Cena Online

☆ Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Profesjonalna ławka skośna dla wymagających konsumentów prowadzących energiczny trening mięśni brzucha. Możliwość montażu w Twoim klubie na dwa sposoby.

  Wiemy,równocześnie tak jak my szukasz oryginalnych i jednocześnie pewnych rozwiązań do swojego klubu. Chcąc sprostać Twoim wymaganiom, zaprojektowaliśmy we współpracy z kadrą AWF w Krakowie, dopracowaną w najmniejszym szczególe ławkę skośną z profilu 80x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm. 400 KG testowanej wytrzymałości to gwarancja jej konkretnej, mocnej konstrukcji. To jednak dopiero początek.

  informacje technologiczne:

  Co zyskujesz?

  Lista ćwiczeń do wykonania na ławce:
  Brzuch
  • Skłony w leżeniu płasko

  Opis artykułu:

  Wyposażymy Twój klub w ławkę skośną dla wymagających konsumentów.

  Twoją nową ławkę do klubu projektowaliśmy kilka miesięcy. Koncertowaliśmy się na dopracowaniu najmniejszych detali i kątów połączeń elementów. Wiemy jak wymagający jesteś Ty i Twoi klienci, dlatego również konstrukcję wykonaliśmy z wysokiej jakości profilu 80x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm. Jest on gwarancją jej wytrzymałości na 400 kilogramów obciążenia. Poręczny kształt i gabaryty ławki pozwalają na dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.

  Urozmaicony, kompleksowy trening mięśni brzucha.


  Montując ławkę na wolno stojących stojakach PS2 albo drążku HD17 dajesz ćwiczącemu możliwość zmiany kąta nachylenia ławki. Dzięki temu, będzie mógł przeprowadzić kompleksowy, urozmaicony trening wszystkich partii mięśni brzucha, tym samym lepiej dopracować ich rzeźbę i definicję.

  Komfort podczas treningu.

  Ćwiczący będzie mógł ustabilizować pozycję, zapierając nogi o moduł zbudowany z wygodnych wałków. Jego 5 stopniowa regulacja umożliwi mu dobieranie ustawień świetnie do wzrostu. Przy solidnym pochyleniu ławki, dodatkowy uchwyt pomaga ćwiczącemu powrócić do pozycji wyjściowej (siedzącej).

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton GYM EQUIPMENT zaprojektowana jest w postępowym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy warianty wygięć pozostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest znakomicie dostosowana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki temu podczas treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez ławkę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się wygodnie i komfortowo. W odróżnieniu od tapicerek w innych ławkach, nasza tapicerka zapewni Ci udoskonalone podparcie ciała. Dzięki temu Twoja sylwetka będzie solidnie i zrównoważenie osadzona w ławce.

  Poznaj progresywną, konkretną konstrukcję, postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w ławkę skosem w dół PL7 z naszej profesjonalnej linii Kelton GYM EQUIPMENT.


☆ Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Drabinka gimnastyczna drewniana rewelacyjna do ćwiczeń siłowych i treningu wspinaczki Nasze drabinki ścienne mogą być używane do treningu górnych partii ciała i mięśni brzucha. Zezwalają na wykonywanie takich ćwiczeń jak podwyższanie, dipy, przysiady, pompki, unoszenie nóg i kolan. Dzięki konstrukcji zaopatrzonej w takie akcesoria jak drążek do wznosinia, liny do wspinaczki, pierścienie, drabinki linowe, a także drewniana deska, całość spełni wszystkie wymogi treningowe. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania w dodatku jako ściana wspinaczkowa dla dzieci. Dzięki użytecznej i kompaktowej budowie drabinki wyśmienicie sprawdzą się w domu, siłowni, garażu, piwnicy albo ogrodzie. Dzięki wykonaniu drążków z wysokiej jakości drewna sosnowego całość jest zrównoważona oraz wygodna w wykorzystywaniu. W dodatku ich wodoodporna powierzchnia zapewnia nadzwyczajną trwałość. Drabinka do ćwiczeń i nie tylko Wytrzymała konstrukcja tego towaru powoduje, iż może posłużyć także jako narzędzie do rehabilitacji. W ten sposób kącik ćwiczeń można bez problemu zamienić na ten mający przywrócić ciało do adekwatnej dyspozycji. Drabinka gimnastyczna zapewni zdrowy kręgosłup poprzez zwis, ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha czy ramion. Na szczególną uwagę zwraca trwałość, jaką może pochwalić się drabinka gimnastyczna drewniana. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Stosować można ją z powodzeniem w gabinetach rehabilitacyjnych czy także w domowej siłowni. Drabinka do ćwiczeń pozwoli osobom w każdym wieku na rozciąganie się i wzmacnianie swojego ciała niezależnie od pogody. Takie wzbogacenie aranżacji wnętrza może okazać się początkiem kolejnych inwestycji w sprzęt fitness! Drabinka drewniana gimnastyczna na każdą kieszeń dużo zastosowań: Dzięki 12 stabilnym szczeblom i dodatkowym elementom ramy wspinaczkowej, nasz zestaw przekształca pustą ścianę w ergonomiczne miejsce do ćwiczeń. Z drążkiem do podnosinia, liną do wspinaczki, pierścieniami, huśtawką, drabinką linową i drewnianą deską, spełni on wszystkie potrzeby treningowe. Zrównoważony montaż na ścianie: konstrukcja z naturalnego drewna sosnowego jest w stanie utrzymać aż do 100 kg obciążenia. Mocowanie do ściany przy pomocy nawierconych zawiasów, jak i dodatkowych desek znacząco rozszerza stabilność szczebelek. Możliwość wyboru pozycji uchwytu: Wysokość poziomego drążka do wznosinia można dowolnie regulować na całej długości drążków ściennych, co pozwala na bardziej zróżnicowany trening. Jest on doskonały dla każdej budowy ciała, do treningu w domu albo w biurze, zezwalając zachować przy tym dużo wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Wznosinie i inne ćwiczenia: Nasz drążek ścienny jest wielofunkcyjnym elementem wyposażenia sportowego, który wspomaga ćwiczenia takie jak pionowe podnoszenie kolan, pompki, dipy i rozciąganie mięśni, wzmacniając w ten sposób ramiona, rdzeń, klatkę piersiową i plecy w celu wyrobienia silniejszej górnej partii ciała. Zaokrąglone rogi na dodatek bronią przed urazami. Łatwy montaż oraz dołączone akcesoria: Wszystkie wymagane części są zawarte w pakowaniu z produktem. Wystarczy nowoczesnać zgodnie z instrukcją konstrukcji,przy pomocy tylko jednego śrubokręta błyskawicznie i sprawnie zamontować drabinki na ścianie. W celu utrzymania czystości wystarczy od czasu do czasu przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką. Opakowanie z produktem gromadzi: 1 x drabinka 1 x drążek trakcyjny 1 x lina do wspinaczki 2 x pierścienie 1 x huśtawka 1 x drabinka linowa 1 x drewniana deska 2 x panele 1 x pakiet akcesoriów 1 x instrukcja

☆ Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka ☆

Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka Najniższa Cena Online

☆ Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Poręcze stacjonarne Sapphire XG-561 do ćwiczeń Model: XG-561 Kolor: czarny Klasa użytkowa H (do wykorzystania domowego) Maksymalne obciążenie 150kg zestaw montażowy w komplecie Trzy niezależnie montowane urządzenia na stelażu Możliwość bezzwłocznej zmiany zamontowanego przyrządu Drążek z obniżonymi końcami Poręcz do ćwiczeń mięśni brzucha i pompek francuskich (tzw. Dipów) Ławka skośna z regulowanym kątem Miękkie obicie podłokietników i oparć Cztery uchwyty stacji do dipów - dwa warianty treningu Uchwyty pokryte gumą Podwójny system montażowy (montaż w aż 12 miejscach) OPIS artykułu: demonstrujemy Państwu mistrzowskie PORĘCZE STACJONARNE XG-561 szanowanej producenta Sapphire XYLO-Line. Bezkompromisowa jakość naszego towaru sprawia, iż znajduje on uznanie wśród kulturystów szanujących produkty z najwyższej półki. Poręcze XG-561 wyprodukowane są przy zachowaniu rygorystycznych norm jakości, czego najlepszym dowodem jest wysoka wartość maksymalnego obciążenia wynosząca aż 150kg! Poręcze montowane do ściany zezwalają na trening niemal wszelkich grup mięśniowych - TO SPRZĘT DLA najmocniej WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW! SPECYFIKACJA: Model: XG-561 Kolor: Czarny Malowana proszkowo Maksymalne obciążenie 150kg Materiał Stal Wysokość 221cm Szerokość drabinki konstrukcyjnej 70cm Odległość od ściany 19cm (do końca profilu drabinki) Odległość od ściany z założoną ławeczką 116cm Szerokość drążka 98cm Ogumowane uchwyty 12cm wymiary oparcia poręczy 25x40cm wymiary podłokietników poręczy 12x28cm rozmiary oparcia ławki 25x110cm Profil główny drabinki 5cm Waga z opakowaniem 40kg W komplecie zestaw montażowy Gratis 2 ebooki MODUŁOWA BUDOWA dzięki konstrukcji opartej na stelażu przytwierdzonym do ściany zakładasz tylko urządzenie potrzebne w danej sesji treningowej. OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA nieużywane komponenty zestawu mogą być przechowywane w dogodnym dla Ciebie miejscu BEZPIECZEŃSTWO TRENINGU Drabinka stelażowa przytwierdzona jest do ściany aż w dwunastu miejscach. Dublowanie miejsc montażowych podwyższa wyraźnie poziom bezpieczeństwa przy największych obciążeniach. Dzięki załączonemu zestawowi montażowemu będziesz mógł zamontować urządzenie zaraz po otrzymaniu! równocześnie sposób rozmieszczenia otworów montażowych, jak i ich odległość od siebie zostały tak zaprojektowane tak, by zmaksymalizować odporność Drabinki XG-561 przy zachowaniu optymalnych wymiarów WYTRZYMAŁA budowa Dzięki zastosowaniu gatunkowej stali urządzenie posiadają udźwig do 150 kg. Komponenty połączone są ze sobą za pomocą spawów i wytrzymałych śrub gwarantujących stabilność całej konstrukcji. Szerokość głównego profilu drabinki to aż 5cm DRĄŻEK TRENINGOWY OBNIŻONE KOŃCE DRĄŻKA końce drążka zostały skierowane w dół - rozwiązanie to odciąża znacznie nadgarstki. UCHWYTY drążek wyposażyliśmy w ogumowane uchwyty - teraz chwyt będzie jeszcze pewniejszy. WIELOFUNKCYJNE PORĘCZE WYGODA TRENINGU Zwróć uwagę na precyzyjnie wykonane grube podłokietniki i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze większej wygody ćwiczącego. CZTERY poręcznE CHWYTY Uchwyty pionowe (trening mięśni brzucha) Uchwyt poziome (trening mięśni ramion - pompki francuskie) ŁAWKA SKOŚNA DO BRZUSZKÓW MIĘKKIE OBICIE OPARCIA Ławka skośna cechuje się stosownie miękkim oparciem, dzięki któremu ławka może być użytkowana także w trakcie treningu z hantlami! większy komfort ćwiczeń, to obszerniejsza koncentracja na korzystnym wykonywaniu kolejnych powtórzeń. W trakcie treningu na naszej ławce nie narażasz kręgosłupa na powstawanie urazów! REGULACJA KĄTA NACHYLENIA W zależności od miejsca konstrukcji ławki uzyskujemy zróżnicowane kąty nachylenia antypoślizgOWE PODSTAWY części dotykające bezpośrednio podłoża zostały zaopatrzone w gumowe nakładki uniemożliwiające przesuwaniu ławeczki GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!

☆ Drabinka gimnastyczna metalowa Gym 3 Wallbarz ☆

Drabinka gimnastyczna metalowa Gym 3 Wallbarz Najniższa Cena Online

☆ Drabinka gimnastyczna metalowa Gym 3 Wallbarz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Wallbarz
 • Nazwa produktu: Drabinka gimnastyczna metalowa Gym 3 Wallbarz
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  WALLBARZ DRABINKA GIMNASTYCZNA GYM 3

  • Jeżeli nie masz zbyt mnóstwo miejsca w domu i szukasz urządzenia, które umożliwi realizowanie wielu zróżnicowanych ćwiczeń, angażujących jak najwięcej grup mięśniowych, to nadzwyczajny będzie wielofunkcyjny zestaw do ćwiczeń fizycznych marki Wallbarz. To nowoczesny kompleks sportowy, zaprojektowany z myślą o zróżnicowanej aktywności dla młodzieży i dorosłych o wadze do 100 KG. To wspaniały i skuteczny sposób,mieć możliwość aktywności fizycznej w trakcie przebywania w domu. Posiadanie takiego urządzenie stale w zasięgu ręki, motywuje do podejmowania aktywności i skorzystania w każdej wolnej chwili, bez konieczności czasochłonnego wychodzenia do siłowni.

  • komplet zaopatrzony jest w drabinkę, drążek do podciągania, uchwyty do dipsów.

  • Jest to rewelacyjny towar, który można wykorzystać w kalistenice, czyli wykonywaniu ćwiczeń z masą własnego ciała. Komplet umożliwia sporo ćwiczeń, takich jak podnosinie, podnoszenie nóg, brzuszki, pompki, tym samym zagwarantuje trening większości grup mięśniowych. W zależności od rodzaju wykonywanego treningu możemy osiągnąć utratę wagi, zbudowanie mięśni, obszerniejszą rozciągliwość i rozciągnięcie, rehabilitację i oczywiście ogólną poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia.

  • komplet może zostać przymocowany do ściany lub zamontowany rozporowo do sufitu i podłogi. Można również skorzystać z obydwu opcji równocześnie. Budowa drabinki w połączeniu z możliwościami jej zastosowania sprawia, iż mamy prywatną siłownie na 1m2 własnego domu.

   pakiet zawiera:


  • drabinkę
  • drążek poziomy
  • uchwyty do dipsów
   ZDROWY ROZWÓJ

  • Pomóż swojemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym. Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz pakiet w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się angażować w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty bardzo prędko zobaczysz jego zmianę i osiągniecia. Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, lecz i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w wielkiej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni. Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, udoskonalają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i trwałość.

  • Dzięki naszym zestawom treningowym, możesz we własnym domu zaspokoić zapotrzebowania ruchowe dziecka, a wspierając i dopingując jego działania, stworzysz porozumienie i więź, która wpłynie pozytywnie na Wasze relacje. Dbasz więc nie tylko o zdrowie całej rodziny, ale także formujesz dom pełen ciepła, miłości, wzajemnego zrozumienia i...

☆ Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 ☆

Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 Najniższa Cena Online

☆ Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  DW2708 DRABINKA GIMNASTYCZNA WIELOFUNKCYJNA HMS Gimnastyczny trening w domowych warunkach Wielofunkcyjna drabinka DW2708 to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć w domu. Komplet składa się z drabinki gimnastycznej, która mocuje się do ściany oraz specjalnych gum, a także taśm.

  produkt jest produkowany z wysokiej jakości stali i ma 8 szczebli z drewna bukowego. Drabina ma wysokość 223 cm i szerokość 80 cm, dzięki czemu każda osoba może na niej ćwiczyć. Niemało możliwości zestaw DW2708 pozwala na wykonywanie przeróżnych ćwiczeń całego ciała, takich jak unosinie, unoszenie nóg, skręty tułowia i sporo innych.

  Taki trening większa zakres ruchu stawów i zapobiega kontuzjom. Liczba ćwiczeń jest niemalże nieograniczona, ponieważ do treningu możemy zastosować gumy, a także taśmy. Komplet DW2708 jest nietrudny w montażu i demontażu.

  To rewelacyjny sposób na ulepszenie kondycji, siły, gibkości i zdrowia w zaciszu własnego domu. Taśmy i gumy w komplecie Drabinka gimnastyczna HMS to nie tylko nadzwyczajny sprzęt do ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale także zestaw akcesoriów, które rozszerzają możliwości treningowe.

  W skład zestawu wchodzą taśmy oraz gumy oporowe, które angażują przeróżne partie mięśniowe. Taśmy są produkowane z wytrzymałego materiału, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas treningu. Można regulować ich długość.

  Gumy oporowe to jakościowe gumy, które wraz z naciągnięciem wpływają na intensywność ćwiczeń. Jednocześnie taśmy, jak i gumy oporowe są lekkie i prosto się je przechowuje. Estetyka i wykonanie DW2708 wygląda szczególnie estetycznie i nadaje się do każdego wnętrza.

  Drabina gimnastyczna ma wykwintny design. Połączenie czarnego koloru i drewnianych belek sprawia, że DW2708 harmonizuje z każdą ścianą. Taśmy i gumy gimnastyczne jeszcze zostały zaprojektowane w odcieniu czarnym.

  pakiet DW2708 to nie tylko sprzęt do ćwiczeń, ale także ozdoba domu. Specyfikacja: Materiał: Q235 + drewno bukowe + pianka Wysokość całkowita: 223 cm Wysokość ramy: 205 cm Szerokość ramy: 64 cm Szerokość belki: 80 cm Odległość między belkami: 19,5 cm Odległość ramy od ściany: 14,2 cm pełna odległość od ściany: 46 cm Długość gumy: 120 - 400 cm Długość taśmy: 105 – 145 cm Szerokość wspornika stóp: 34 cm Szerokość dolnego drążka: 45,5 cm Maksymalna waga użytkownika: 300 kg Uwagi: Nie dedykowana do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały ☆

Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały Najniższa Cena Online

☆ Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały

☆ Trixe Drabinka dla gryzoni z naturalnego drewna ☆

Trixe Drabinka dla gryzoni z naturalnego drewna Najniższa Cena Online

☆ Trixe Drabinka dla gryzoni z naturalnego drewna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Trixe Drabinka dla gryzoni z naturalnego drewna
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Trixe Drabinka dla gryzoni z naturalnego drewna


Podobne zestawienia:


Najtańsze drabinki do 1500 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drabinki do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drabinek do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka ☆

Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka Najniższa Cena Online

☆ Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Poręcz multifunkcyjna Sapphire XG-561 - drabinka, drążek, ławeczka
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Poręcze stacjonarne Sapphire XG-561 do ćwiczeń Model: XG-561 Kolor: czarny Klasa użytkowa H (do użytku domowego) Maksymalne obciążenie 150kg pakiet montażowy w komplecie Trzy niezależnie montowane urządzenia na stelażu Możliwość momentalnej zmiany zamontowanego przyrządu Drążek z obniżonymi końcami Poręcz do ćwiczeń mięśni brzucha i pompek francuskich (tzw. Dipów) Ławka skośna z dostosowywanym kątem Miękkie obicie podłokietników i oparć Cztery uchwyty stacji do dipów - dwa typy treningu Uchwyty pokryte gumą Podwójny system montażowy (montaż w aż 12 miejscach) OPIS produktu: prezentujemy Państwu profesjonalne PORĘCZE STACJONARNE XG-561 renomowanej marki Sapphire XYLO-Line. Bezkompromisowa jakość naszego towaru powoduje, że znajduje on uznanie wśród kulturystów szanujących produkty z najwyższej półki. Poręcze XG-561 wyprodukowane są przy zachowaniu rygorystycznych norm jakości, czego najlepszym dowodem jest wysoka wartość maksymalnego obciążenia wynosząca aż 150kg! Poręcze montowane do ściany umożliwiają trening niemal wszelkich grup mięśniowych - TO SPRZĘT DLA najistotniej WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW! SPECYFIKACJA: Model: XG-561 Kolor: Czarny Malowana proszkowo Maksymalne obciążenie 150kg Materiał Stal Wysokość 221cm Szerokość drabinki konstrukcyjnej 70cm Odległość od ściany 19cm (do końca profilu drabinki) Odległość od ściany z założoną ławeczką 116cm Szerokość drążka 98cm Ogumowane uchwyty 12cm wymiary oparcia poręczy 25x40cm wymiary podłokietników poręczy 12x28cm rozmiary oparcia ławki 25x110cm Profil główny drabinki 5cm Waga z opakowaniem 40kg W komplecie komplet montażowy Gratis 2 ebooki MODUŁOWA BUDOWA dzięki konstrukcji opartej na stelażu przytwierdzonym do ściany zakładasz tylko urządzenie konieczne w danej sesji treningowej. OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA nieużywane komponenty zestawu mogą być przechowywane w dogodnym dla Ciebie miejscu BEZPIECZEŃSTWO TRENINGU Drabinka stelażowa przytwierdzona jest do ściany aż w dwunastu miejscach. Dublowanie miejsc montażowych wznosi pokaźnie poziom bezpieczeństwa przy największych obciążeniach. Dzięki załączonemu zestawowi montażowemu będziesz mógł zamontować urządzenie zaraz po otrzymaniu! jednocześnie sposób rozmieszczenia otworów montażowych, jak i ich odległość od siebie zostały tak zaprojektowane tak, żeby zmaksymalizować odporność Drabinki XG-561 przy zachowaniu trafnych rozmiarów WYTRZYMAŁA kompozycja Dzięki zaimplementowaniu wysokojakościowej stali urządzenie mają udźwig do 150 kg. Komponenty połączone są ze sobą przy pomocy spawów i wytrzymałych śrub gwarantujących stabilność całej konstrukcji. Szerokość głównego profilu drabinki to aż 5cm DRĄŻEK TRENINGOWY OBNIŻONE KOŃCE DRĄŻKA końce drążka zostały skierowane w dół - rozwiązanie to odciąża wyraźnie nadgarstki. UCHWYTY drążek wyposażyliśmy w ogumowane uchwyty - teraz chwyt będzie jeszcze pewniejszy. WIELOFUNKCYJNE PORĘCZE WYGODA TRENINGU Zwróć uwagę na precyzyjnie wykonane grube podłokietniki i oparcie z wysokiej jakości tworzywa, wypełnione miękką pianką - wszystko dla jeszcze obszerniejszej wygody ćwiczącego. CZTERY praktycznE CHWYTY Uchwyty pionowe (trening mięśni brzucha) Uchwyt poziome (trening mięśni ramion - pompki francuskie) ŁAWKA SKOŚNA DO BRZUSZKÓW MIĘKKIE OBICIE OPARCIA Ławka skośna charakteryzuje się odpowiednio miękkim oparciem, dzięki któremu ławka może być stosowana także w trakcie treningu z hantlami! pokaźniejszy komfort ćwiczeń, to obszerniejsza koncentracja na dobrym realizowaniu kolejnych powtórzeń. W trakcie treningu na naszej ławce nie narażasz kręgosłupa na powstawanie urazów! REGULACJA KĄTA NACHYLENIA W zależności od miejsca montażu ławki uzyskujemy przeróżne kąty nachylenia antypoślizgOWE PODSTAWY komponenty dotykające bezpośrednio podłoża zostały wyposażone w gumowe nakładki zapobiegające przesuwaniu ławeczki GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!

☆ Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały ☆

Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały Najniższa Cena Online

☆ Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Drabinka gimnastyczna z drążkiem Pastel 1 biały

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna do ćwiczeń i wspinaczki dla dorosłych i dzieci marki Costway
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Drabinka gimnastyczna drewniana znakomita do ćwiczeń siłowych i treningu wspinaczki Nasze drabinki ścienne mogą być używane do treningu górnych partii ciała i mięśni brzucha. Zezwalają na wykonywanie takich ćwiczeń jak podwyższanie, dipy, przysiady, pompki, unoszenie nóg i kolan. Dzięki konstrukcji wyekwipowanej w takie akcesoria jak drążek do unosinia, liny do wspinaczki, pierścienie, drabinki linowe, a także drewniana deska, całość spełni wszystkie wymagania treningowe. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania na dodatek jako ściana wspinaczkowa dla dzieci. Dzięki ergonomicznej i kompaktowej budowie drabinki rewelacyjnie sprawdzą się w domu, siłowni, garażu, piwnicy lub ogrodzie. Dzięki wykonaniu drążków z wysokiej jakości drewna sosnowego całość jest stabilna oraz wygodna w wykorzystywaniu. Ponadto ich wodoodporna powierzchnia gwarantuje znakomitą trwałość. Drabinka do ćwiczeń i nie tylko Wytrzymała konstrukcja tego artykułu sprawia, że może posłużyć także jako narzędzie do rehabilitacji. W ten sposób kącik ćwiczeń można bezproblemowo zamienić na ten mający przywrócić ciało do trafnej dyspozycji. Drabinka gimnastyczna zapewni zdrowy kręgosłup poprzez zwis, ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha czy ramion. Na szczególną uwagę zwraca trwałość, jaką może pochwalić się drabinka gimnastyczna drewniana. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Stosować można ją z powodzeniem w gabinetach rehabilitacyjnych czy także w domowej siłowni. Drabinka do ćwiczeń pozwoli osobom w każdym wieku na rozciąganie się i wzmacnianie swojego ciała niezależnie od pogody. Takie wzbogacenie aranżacji wnętrza może okazać się początkiem kolejnych inwestycji w sprzęt fitness! Drabinka drewniana gimnastyczna na każdą kieszeń sporo zastosowań: Dzięki 12 stabilnym szczeblom i dodatkowym elementom ramy wspinaczkowej, nasz komplet przekształca pustą ścianę w funkcjonalne miejsce do ćwiczeń. Z drążkiem do podwyższania, liną do wspinaczki, pierścieniami, huśtawką, drabinką linową i drewnianą deską, spełni on wszystkie zapotrzebowania treningowe. Zrównoważony montaż na ścianie: budowa z naturalnego drewna sosnowego jest w stanie utrzymać aż do 100 kg obciążenia. Mocowanie do ściany przy pomocy nawierconych zawiasów, jak i dodatkowych desek zasadniczo powiększa stabilność szczebelek. Możliwość wyboru pozycji uchwytu: Wysokość poziomego drążka do unosinia można dowolnie regulować na całej długości drążków ściennych, co pozwala na bardziej przeróżny trening. Jest on wspaniały dla każdej budowy ciała, do treningu w domu albo w biurze, pozwalając zachować przy tym dużo wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Podwyższanie i inne ćwiczenia: Nasz drążek ścienny jest wielofunkcyjnym elementem wyposażenia sportowego, który wspomaga ćwiczenia takie jak pionowe podnoszenie kolan, pompki, dipy, a także rozciąganie mięśni, wzmacniając w ten sposób ramiona, rdzeń, klatkę piersiową i plecy w celu wyrobienia silniejszej górnej partii ciała. Zaokrąglone rogi ponadto bronią przed urazami. Nieskomplikowany montaż oraz załączone akcesoria: Wszystkie wymagane części są zawarte w pakowaniu z produktem. Starczy postępować zgodnie z instrukcją konstrukcji,przy pomocy tylko jednego śrubokręta błyskawicznie i efektywnie zamontować drabinki na ścianie. W celu utrzymania czystości wystarczy od czasu do czasu przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką. Opakowanie z produktem mieści: 1 x drabinka 1 x drążek trakcyjny 1 x lina do wspinaczki 2 x pierścienie 1 x huśtawka 1 x drabinka linowa 1 x drewniana deska 2 x panele 1 x komplet akcesoriów 1 x instrukcja

☆ Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment ☆

Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment Najniższa Cena Online

☆ Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Kelton Ławka rzymska pl7 na drabinki ps2, hd17 gym equipment
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Profesjonalna ławka skośna dla wymagających klientów prowadzących aktywny trening mięśni brzucha. Możliwość konstrukcji w Twoim klubie na dwa sposoby.

  Wiemy,jednocześnie tak jak my szukasz oryginalnych i równocześnie pewnych rozwiązań do swojego klubu. Chcąc sprostać Twoim wymaganiom, zaprojektowaliśmy we współpracy z kadrą AWF w Krakowie, dopracowaną w najmniejszym szczególe ławkę skośną z profilu 80x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm. 400 KG testowanej wytrzymałości to gwarancja jej mocnej, mocnej konstrukcji. To jednak dopiero początek.

  informacje techniczne:

  Co zyskujesz?

  Lista ćwiczeń do wykonania na ławce:
  Brzuch
  • Skłony w leżeniu płasko

  Opis produktu:

  Wyposażymy Twój klub w ławkę skośną dla wymagających konsumentów.

  Twoją nową ławkę do klubu projektowaliśmy kilka miesięcy. Koncertowaliśmy się na dopracowaniu najmniejszych detali i kątów połączeń elementów. Wiemy jak wymagający jesteś Ty i Twoi klienci, dlatego także konstrukcję wykonaliśmy z wysokiej jakości profilu 80x60 mm ze ścianką o grubości 3 mm. Jest on gwarancją jej wytrzymałości na 400 kilogramów obciążenia. Funkcjonalny kształt i gabaryty ławki pozwalają na dowolne konfigurowanie jej w Twojej sali treningowej.

  Urozmaicony, kompleksowy trening mięśni brzucha.


  Montując ławkę na wolno stojących stojakach PS2 lub drążku HD17 dajesz ćwiczącemu możliwość zmiany kąta nachylenia ławki. Dzięki temu, będzie mógł przeprowadzić kompleksowy, urozmaicony trening wszystkich partii mięśni brzucha, tym samym lepiej dopracować ich rzeźbę i definicję.

  Komfort w trakcie treningu.

  Ćwiczący będzie mógł ustabilizować pozycję, zapierając nogi o moduł zbudowany z wygodnych wałków. Jego 5 stopniowa regulacja umożliwi mu kompletowanie ustawień świetnie do wzrostu. Przy solidnym pochyleniu ławki, dodatkowy uchwyt pomaga ćwiczącemu powrócić do pozycji wyjściowej (siedzącej).

  Jedyny w Polsce, system tapicerki profilowanej w 3 płaszczyznach – Kelton Performance.

  Tapicerka w naszych najnowszych sprzętach z linii Kelton GYM EQUIPMENT zaprojektowana jest w innowacyjnym systemie Kelton Performance, czyli profilowania w trzech płaszczyznach X,Y,Z. Trzy warianty wygięć zostały zaprojektowane w konsultacji z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Tapicerka jest wyśmienicie dobrana do anatomii ludzkiego ciała. Dzięki czemu w trakcie treningu będziesz czuł jak pozycja Twojego ciała jest stabilizowana i kontrolowana poprzez ławkę. Dzięki grubej na 10 cm gąbce wtórnie spienionej, zaokrąglonym krawędziom, wgłębieniom i wybrzuszeniom będziesz czuł się wygodnie i wygodnie. W odróżnieniu od tapicerek w innych ławkach, nasza tapicerka zapewni Ci lepsze podparcie ciała. Dzięki czemu Twoja sylwetka będzie mocno i zrównoważenie osadzona w ławce.

  Poznaj nowoczesną, konkretną konstrukcję, postaw na wiedzę i doświadczenie profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wyposaż swój klub albo siłownię w ławkę skosem w dół PL7 z naszej fachowej linii Kelton GYM EQUIPMENT.


☆ Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 ☆

Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 Najniższa Cena Online

☆ Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drabinka wielofunkcyjna gimnastyczna HMS DW2708
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  DW2708 DRABINKA GIMNASTYCZNA WIELOFUNKCYJNA HMS Gimnastyczny trening w domowych warunkach Wielofunkcyjna drabinka DW2708 to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć w domu. Komplet składa się z drabinki gimnastycznej, która mocuje się do ściany i specjalnych gum oraz taśm.

  artykuł jest wytwarzany z wysokiej jakości stali i ma 8 szczebli z drewna bukowego. Drabina ma wysokość 223 cm i szerokość 80 cm, dzięki czemu każda osoba może na niej ćwiczyć. Mnóstwo możliwości komplet DW2708 umożliwia wykonywanie najróżniejszych ćwiczeń całego ciała, takich jak podnosinie, unoszenie nóg, skręty tułowia i sporo innych.

  Taki trening obszerniejsza zakres ruchu stawów i zapobiega kontuzjom. Liczba ćwiczeń jest niemalże nieograniczona, ponieważ do treningu możemy wykorzystać gumy, a także taśmy. Komplet DW2708 jest nietrudny w konstrukcji i demontażu.

  To idealny sposób na poprawę kondycji, siły, gibkości i zdrowia w zaciszu własnego domu. Taśmy i gumy w komplecie Drabinka gimnastyczna HMS to nie tylko rewelacyjny sprzęt do ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale także pakiet akcesoriów, które rozszerzają możliwości treningowe.

  W skład zestawu wchodzą taśmy, a także gumy oporowe, które angażują rozmaite partie mięśniowe. Taśmy są produkowane z wytrzymałego materiału, który gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas treningu. Można regulować ich długość.

  Gumy oporowe to jakościowe gumy, które wraz z naciągnięciem wpływają na intensywność ćwiczeń. Zarówno taśmy, jak i gumy oporowe są lekkie i prosto się je przechowuje. Estetyka i wykonanie DW2708 wygląda niezwykle estetycznie i nadaje się do każdego wnętrza.

  Drabina gimnastyczna ma gustowny design. Połączenie czarnego koloru i drewnianych belek sprawia, iż DW2708 harmonizuje z każdą ścianą. Taśmy i gumy gimnastyczne dodatkowo zostały zaprojektowane w kolorze czarnym.

  pakiet DW2708 to nie tylko sprzęt do ćwiczeń, lecz także ozdoba domu. Specyfikacja: Materiał: Q235 + drewno bukowe + pianka Wysokość całkowita: 223 cm Wysokość ramy: 205 cm Szerokość ramy: 64 cm Szerokość belki: 80 cm Odległość pomiędzy belkami: 19,5 cm Odległość ramy od ściany: 14,2 cm kompletna odległość od ściany: 46 cm Długość gumy: 120 - 400 cm Długość taśmy: 105 – 145 cm Szerokość wspornika stóp: 34 cm Szerokość dolnego drążka: 45,5 cm Maksymalna waga użytkownika: 300 kg Uwagi: Nie dedykowana do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaka drabinka do 1500 zł najlepsza?


Najlepsza drabinka do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drabinka do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane drabinki – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych drabinek do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drabinek treningowych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drabinka do 1500 zł opinie i efekty,
 • dobre drabinki do 1500 zł cena,
 • ranking drabinek do 1500 zł,
 • drabinka do 1500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drabinkach do 1500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drabinkach do 1500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drabinkach do 1500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka drabinka do 1500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych drabinkach do 1500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z drabinkami do 1500 zł do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie drabinki do 1500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z drabinkami do 1500 zł do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drabinki do 1500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *